[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: Stalowa Wola I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Tarnowska Wola 24 59 19 2 3 90-28 10 1 1 50-11 9 1 2 40-17
2.  Korona Bojanów 24 54 17 3 4 85-33 9 2 1 51-11 8 1 3 34-22 2 3 1 0 1 4-4
3.  Transdźwig Stale 24 54 18 0 6 52-29 10 0 2 30-10 8 0 4 22-19 2 3 1 0 1 4-4
4.  Płomień Chmielów 24 46 14 4 6 57-42 9 1 2 26-10 5 3 4 31-32
5.  Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 24 38 12 2 10 78-60 7 1 4 48-31 5 1 6 30-29 2 3 1 0 1 6-5
6.  Ceramika Hadykówka 24 38 11 5 8 57-50 7 3 2 36-24 4 2 6 21-26 2 3 1 0 1 5-6
7.  Junior Zakrzów 24 35 11 2 11 51-58 6 1 5 33-27 5 1 6 18-31
8.  Łęg Kopcie 24 32 10 2 12 50-61 6 1 5 28-21 4 1 7 22-40
9.  Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 24 30 9 3 12 50-67 7 1 4 33-23 2 2 8 17-44
10.  LZS Cygany 24 24 7 3 14 44-67 4 2 6 25-32 3 1 8 19-35
11.  LZS Krzątka 24 23 7 2 15 40-50 7 0 5 29-20 0 2 10 11-30
12.  KS Wola Baranowska 24 12 3 3 18 26-69 2 2 8 18-28 1 1 10 8-41
13.  Wisła Baranów Sandomierski 24 7 2 1 21 23-89 1 1 10 12-36 1 0 11 11-53

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 LZS Tarnowska Wola    3-1 0-1 4-1 4-3 2-0 9-1 4-2 9-1 5-0 1-1 5-0 4-0 
 2 Korona Bojanów4-2     0-2 7-0 7-1 6-0 2-2 6-1 4-0 2-2 3-1 7-0 3-0* 
 3 Transdźwig Stale1-2 2-4     2-0 1-0 2-1 2-0 3-1 3-1 3-0 2-0 4-0 5-1 
 4 Płomień Chmielów0-4 3-0* 4-0     1-1 1-4 1-0 2-0 2-0 2-1 1-0 4-0 5-0 
 5 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg)1-3 2-5 6-2 3-3     3-1 2-4 2-3 8-2 7-3 5-2 4-1 5-2 
 6 Ceramika Hadykówka2-2 2-5 4-2 2-2 4-3     0-2 7-0 2-2 3-2 2-1 4-1 4-2 
 7 Junior Zakrzów1-5 1-2 1-2 7-7 2-1 2-5     4-0 4-0 3-1 3-0 2-3 3-1 
 8 Łęg Kopcie1-4 2-3 3-1 1-5 5-0 1-1 0-2     6-2 0-3* 2-0 4-0 3-0* 
 9 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej)5-1 3-3 0-4 2-3 0-5 4-2 3-0* 1-3     2-0 4-2 1-0 8-0 
 10 LZS Cygany1-3 0-6 0-2 0-3 2-6 1-1 7-1 3-0 2-4     2-2 3-1 4-3 
 11 LZS Krzątka0-4 3-2 0-2 3-0 2-3 0-3* 3-0 2-3 2-1 4-1     2-1 8-0 
 12 KS Wola Baranowska1-4 1-2 0-1 0-3 1-2 2-0 2-4 4-4 1-1 3-4 2-1     1-2 
 13 Wisła Baranów Sandomierski0-6 0-1 1-3 1-4 0-5 2-3 0-2 2-5 1-3 1-2 3-1 1-1     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

Pauza: Ceramika Hadykówka.
 
LZS Cygany 1-3 LZS Tarnowska Wola 14 sierpnia, 16:00
Junior Zakrzów 1-2 Korona Bojanów 14 sierpnia, 16:00
Płomień Chmielów 1-1 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 14 sierpnia, 16:00
Transdźwig Stale 5-1 Wisła Baranów Sandomierski 14 sierpnia, 16:00
KS Wola Baranowska 4-4 Łęg Kopcie 14 sierpnia, 16:00
LZS Krzątka 2-1 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 14 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 21 sierpnia

Pauza: Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej).
 
Łęg Kopcie 2-0 LZS Krzątka 21 sierpnia, 16:00
Wisła Baranów Sandomierski 1-1 KS Wola Baranowska 21 sierpnia, 16:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 6-2 Transdźwig Stale 21 sierpnia, 16:00
Korona Bojanów 7-0 Płomień Chmielów 31 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 16:00) przełożony na wniosek gospodarzy
LZS Tarnowska Wola 9-1 Junior Zakrzów 21 sierpnia, 16:00
Ceramika Hadykówka 3-2 LZS Cygany 21 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 28 sierpnia

Pauza: LZS Cygany.
 
Junior Zakrzów 2-5 Ceramika Hadykówka 28 sierpnia, 16:00
Płomień Chmielów 0-4 LZS Tarnowska Wola 28 sierpnia, 16:00
Transdźwig Stale 2-4 Korona Bojanów 28 sierpnia, 16:00
KS Wola Baranowska 1-2 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 28 sierpnia, 16:00
LZS Krzątka 8-0 Wisła Baranów Sandomierski 28 sierpnia, 16:00
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 1-3 Łęg Kopcie 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 4 września

Pauza: Łęg Kopcie.
 
Wisła Baranów Sandomierski 1-3 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 4 września, 16:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 5-2 LZS Krzątka 4 września, 16:00
Korona Bojanów 7-0 KS Wola Baranowska 4 września, 13:00
Ceramika Hadykówka 2-2 Płomień Chmielów 4 września, 16:00
LZS Cygany 7-1 Junior Zakrzów 4 września, 16:00
Transdźwig Stale 1-2 LZS Tarnowska Wola 4 września, 16:00

Kolejka 5 - 11 września

Pauza: Junior Zakrzów.
 
Płomień Chmielów 2-1 LZS Cygany 11 września, 16:00
Transdźwig Stale 2-1 Ceramika Hadykówka 11 września, 16:00
KS Wola Baranowska 1-4 LZS Tarnowska Wola 11 września, 16:00
LZS Krzątka 3-2 Korona Bojanów 11 września, 16:00
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 0-5 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 11 września, 16:00
Łęg Kopcie 3-0 Wisła Baranów Sandomierski 11 września, 16:00
(wo)
przerwany w I połowie przy stanie 0-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości

Kolejka 6 - 18 września

Pauza: Wisła Baranów Sandomierski.
 
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 2-3 Łęg Kopcie 18 września, 16:00
Korona Bojanów 4-0 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 18 września, 13:00
LZS Tarnowska Wola 1-1 LZS Krzątka 18 września, 16:00
Ceramika Hadykówka 4-1 KS Wola Baranowska 18 września, 16:00
LZS Cygany 0-2 Transdźwig Stale 18 września, 16:00
Junior Zakrzów 7-7 Płomień Chmielów 18 września, 16:00

Kolejka 7 - 25 września

Pauza: Płomień Chmielów.
 
Transdźwig Stale 2-0 Junior Zakrzów 25 września, 16:00
KS Wola Baranowska 3-4 LZS Cygany 25 września, 16:00
LZS Krzątka 0-3 Ceramika Hadykówka 25 września, 16:00
(wo)
na boisku 4-0; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 5-1 LZS Tarnowska Wola 25 września, 16:00
Łęg Kopcie 2-3 Korona Bojanów 25 września, 16:00
Wisła Baranów Sandomierski 0-5 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 25 września, 16:00

Kolejka 8 - 2 października

Pauza: Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg).
 
Korona Bojanów 3-0 Wisła Baranów Sandomierski 2 października, 12:00
(wo)
LZS Tarnowska Wola 4-2 Łęg Kopcie 2 października, 15:00
Ceramika Hadykówka 2-2 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 2 października, 15:00
LZS Cygany 2-2 LZS Krzątka 2 października, 15:00
Junior Zakrzów 2-3 KS Wola Baranowska 2 października, 15:00
Płomień Chmielów 4-0 Transdźwig Stale 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 9 października

Pauza: Transdźwig Stale.
 
KS Wola Baranowska 0-3 Płomień Chmielów 9 października, 15:00
LZS Krzątka 3-0 Junior Zakrzów 9 października, 15:00
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 2-0 LZS Cygany 9 października, 15:00
Łęg Kopcie 1-1 Ceramika Hadykówka 9 października, 15:00
Wisła Baranów Sandomierski 0-6 LZS Tarnowska Wola 9 października, 15:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 2-5 Korona Bojanów 9 października, 15:00

Kolejka 10 - 16 października

Pauza: Korona Bojanów.
 
LZS Tarnowska Wola 4-3 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 16 października, 15:00
Ceramika Hadykówka 4-2 Wisła Baranów Sandomierski 16 października, 15:00
LZS Cygany 3-0 Łęg Kopcie 16 października, 15:00
Junior Zakrzów 4-0 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 16 października, 15:00
Płomień Chmielów 1-0 LZS Krzątka 16 października, 15:00
Transdźwig Stale 4-0 KS Wola Baranowska 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 23 października

Pauza: KS Wola Baranowska.
 
LZS Krzątka 0-2 Transdźwig Stale 23 października, 15:00
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 2-3 Płomień Chmielów 23 października, 15:00
Łęg Kopcie 0-2 Junior Zakrzów 23 października, 15:00
Wisła Baranów Sandomierski 1-2 LZS Cygany 23 października, 15:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 3-1 Ceramika Hadykówka 23 października, 15:00
Korona Bojanów 4-2 LZS Tarnowska Wola 23 października, 12:00

Kolejka 12 - 30 października

Pauza: LZS Tarnowska Wola.
 
Ceramika Hadykówka 2-5 Korona Bojanów 30 października, 14:30
LZS Cygany 2-6 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 30 października, 14:00
Junior Zakrzów 3-1 Wisła Baranów Sandomierski 30 października, 14:00
Płomień Chmielów 2-0 Łęg Kopcie 30 października, 14:00
Transdźwig Stale 3-1 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 30 października, 14:00
KS Wola Baranowska 2-1 LZS Krzątka 30 października, 14:00

Kolejka 13 - 6 listopada

Pauza: LZS Krzątka.
 
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 1-0 KS Wola Baranowska 6 listopada, 14:00
Łęg Kopcie 3-1 Transdźwig Stale 6 listopada, 14:00
Wisła Baranów Sandomierski 1-4 Płomień Chmielów 6 listopada, 14:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 2-4 Junior Zakrzów 6 listopada, 14:00
Korona Bojanów 2-2 LZS Cygany 6 listopada, 11:00
LZS Tarnowska Wola 2-0 Ceramika Hadykówka 6 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 7 kwietnia

Pauza: Ceramika Hadykówka.
 
LZS Tarnowska Wola 5-0 LZS Cygany 7 kwietnia, 15:00
Korona Bojanów 2-2 Junior Zakrzów 7 kwietnia, 15:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 3-3 Płomień Chmielów 7 kwietnia, 15:00
Wisła Baranów Sandomierski 1-3 Transdźwig Stale 7 kwietnia, 13:00
Łęg Kopcie 4-0 KS Wola Baranowska 7 kwietnia, 15:00
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 4-2 LZS Krzątka 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 15 kwietnia

Pauza: Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej).
 
LZS Krzątka 2-3 Łęg Kopcie 15 kwietnia, 15:00
KS Wola Baranowska 1-2 Wisła Baranów Sandomierski 15 kwietnia, 15:00
Transdźwig Stale 1-0 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 15 kwietnia, 15:00
Płomień Chmielów 3-0 Korona Bojanów 15 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 0-3; udział nieuprawnionych do gry zawodników
Junior Zakrzów 1-5 LZS Tarnowska Wola 15 kwietnia, 15:00
LZS Cygany 1-1 Ceramika Hadykówka 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 22 kwietnia

Pauza: LZS Cygany.
 
Ceramika Hadykówka 0-2 Junior Zakrzów 22 kwietnia, 15:00
LZS Tarnowska Wola 4-1 Płomień Chmielów 22 kwietnia, 15:00
Korona Bojanów 0-2 Transdźwig Stale 22 kwietnia, 15:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 4-1 KS Wola Baranowska 22 kwietnia, 15:00
Wisła Baranów Sandomierski 3-1 LZS Krzątka 22 kwietnia, 15:00
Łęg Kopcie 6-2 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 22 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 29 kwietnia

Pauza: Łęg Kopcie.
 
LZS Tarnowska Wola 0-1 Transdźwig Stale 29 kwietnia, 15:00
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 8-0 Wisła Baranów Sandomierski 29 kwietnia, 15:00
LZS Krzątka 2-3 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 29 kwietnia, 15:00
KS Wola Baranowska 1-2 Korona Bojanów 29 kwietnia, 15:00
Płomień Chmielów 1-4 Ceramika Hadykówka 29 kwietnia, 15:00
Junior Zakrzów 3-1 LZS Cygany 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 3 maja

Pauza: Junior Zakrzów.
 
LZS Cygany 0-3 Płomień Chmielów 3 maja, 16:00
Ceramika Hadykówka 4-2 Transdźwig Stale 3 maja, 16:00
LZS Tarnowska Wola 5-0 KS Wola Baranowska 3 maja, 16:00
Korona Bojanów 3-1 LZS Krzątka 3 maja, 16:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 8-2 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 3 maja, 16:00
Wisła Baranów Sandomierski 2-5 Łęg Kopcie 3 maja, 16:00

Kolejka 19 - 6 maja

Pauza: Wisła Baranów Sandomierski.
 
Łęg Kopcie 5-0 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 6 maja, 16:00
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 3-3 Korona Bojanów 6 maja, 16:00
LZS Krzątka 0-4 LZS Tarnowska Wola 6 maja, 16:00
KS Wola Baranowska 2-0 Ceramika Hadykówka 6 maja, 16:00
Transdźwig Stale 3-0 LZS Cygany 6 maja, 16:00
Płomień Chmielów 1-0 Junior Zakrzów 6 maja, 16:00

Kolejka 20 - 13 maja

Pauza: Płomień Chmielów.
 
Junior Zakrzów 1-2 Transdźwig Stale 13 maja, 16:00
LZS Cygany 3-1 KS Wola Baranowska 13 maja, 16:00
Ceramika Hadykówka 2-1 LZS Krzątka 13 maja, 16:00
LZS Tarnowska Wola 9-1 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 13 maja, 16:00
Korona Bojanów 6-1 Łęg Kopcie 13 maja, 16:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 5-2 Wisła Baranów Sandomierski 13 maja, 16:30

Kolejka 21 - 20 maja

Pauza: Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg).
 
Wisła Baranów Sandomierski 0-1 Korona Bojanów 20 maja, 16:00
Łęg Kopcie 1-4 LZS Tarnowska Wola 20 maja, 16:00
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 4-2 Ceramika Hadykówka 20 maja, 16:00
LZS Krzątka 4-1 LZS Cygany 20 maja, 16:00
KS Wola Baranowska 2-4 Junior Zakrzów 20 maja, 16:00
Transdźwig Stale 2-0 Płomień Chmielów 20 maja, 16:00

Kolejka 22 - 27 maja

Pauza: Transdźwig Stale.
 
Płomień Chmielów 4-0 KS Wola Baranowska 26 maja, 13:00
Junior Zakrzów 3-0 LZS Krzątka 27 maja, 16:00
LZS Cygany 2-4 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 27 maja, 16:00
Ceramika Hadykówka 7-0 Łęg Kopcie 27 maja, 16:00
LZS Tarnowska Wola 4-0 Wisła Baranów Sandomierski 27 maja, 16:00
Korona Bojanów 7-1 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 27 maja, 16:00

Kolejka 23 - 3 czerwca

Pauza: Korona Bojanów.
 
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 1-3 LZS Tarnowska Wola 3 czerwca, 11:00
Wisła Baranów Sandomierski 2-3 Ceramika Hadykówka 3 czerwca, 11:00
Łęg Kopcie 0-3 LZS Cygany 3 czerwca, 18:00
(wo)
na boisku 2:2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 3-0 Junior Zakrzów 3 czerwca, 11:00
(wo)
mecz przerwany w 67. minucie przy stanie 0-2 z powodu zdekompletowania drużyny gości
LZS Krzątka 3-0 Płomień Chmielów 3 czerwca, 11:00
KS Wola Baranowska 0-1 Transdźwig Stale 3 czerwca, 11:00

Kolejka 24 - 7 czerwca

Pauza: KS Wola Baranowska.
 
Transdźwig Stale 2-0 LZS Krzątka 7 czerwca, 16:00
Płomień Chmielów 2-0 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 7 czerwca, 16:00
Junior Zakrzów 4-0 Łęg Kopcie 7 czerwca, 16:00
LZS Cygany 4-3 Wisła Baranów Sandomierski 7 czerwca, 16:00
Ceramika Hadykówka 4-3 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 7 czerwca, 16:00
LZS Tarnowska Wola 3-1 Korona Bojanów 7 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 10 czerwca

Pauza: LZS Tarnowska Wola.
 
Korona Bojanów 6-0 Ceramika Hadykówka 10 czerwca, 16:00
Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 7-3 LZS Cygany 10 czerwca, 16:00
Wisła Baranów Sandomierski 0-2 Junior Zakrzów 10 czerwca, 16:00
Łęg Kopcie 1-5 Płomień Chmielów 10 czerwca, 16:00
Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 0-4 Transdźwig Stale 10 czerwca, 16:00
LZS Krzątka 2-1 KS Wola Baranowska 10 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

Pauza: LZS Krzątka.
 
KS Wola Baranowska 1-1 Błękitni Komorów (k. Kolbuszowej) 17 czerwca, 16:00
Transdźwig Stale 3-1 Łęg Kopcie 17 czerwca, 16:00
Płomień Chmielów 5-0 Wisła Baranów Sandomierski 17 czerwca, 16:00
Junior Zakrzów 2-1 Wspólnota Serbinów (Tarnobrzeg) 17 czerwca, 16:00
LZS Cygany 0-6 Korona Bojanów 17 czerwca, 16:00
Ceramika Hadykówka 2-2 LZS Tarnowska Wola 16 czerwca, 15:00

Baraże o udział w klasie A (Stalowa Wola)

Klasa A 2011/2012 (Stalowa Wola II)

Klasa B 2011/2012 (Stalowa Wola II)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas