[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: Stalowa Wola IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Podlesianka Kamień 24 62 20 2 2 83-21 10 2 0 41-12 10 0 2 42-9
2.  Azalia Brzóza Królewska 24 61 19 4 1 73-18 11 1 0 43-7 8 3 1 30-11
3.  Kłyż Tarnogóra 24 48 15 3 6 79-38 9 2 1 51-18 6 1 5 28-20
4.  Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 24 47 15 2 7 73-43 9 1 2 43-21 6 1 5 30-22
5.  KS Sarzyna 24 44 13 5 6 64-44 7 3 2 35-22 6 2 4 29-22
6.  ŁKS Łukowa 24 35 11 2 11 49-55 6 1 5 26-25 5 1 6 23-30
7.  Victoria Giedlarowa 24 34 11 1 12 37-40 5 0 7 16-18 6 1 5 21-22
8.  Atlantic Chałupki Dębniańskie 24 26 8 2 14 52-77 5 2 5 27-29 3 0 9 25-48
9.  Sokół Hucisko 24 24 7 3 14 47-73 6 2 4 28-26 1 1 10 19-47
10.  San Wierzawice 24 22 6 4 14 41-56 4 1 7 25-27 2 3 7 16-29
11.  Jutrzenka Dębno 24 20 5 5 14 37-60 3 1 8 16-30 2 4 6 21-30
12.  Jodła Przychojec 24 14 4 2 18 34-89 3 1 8 21-38 1 1 10 13-51
13.  Orzeł Biedaczów 24 12 3 3 18 24-79 2 2 8 12-36 1 1 10 12-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Podlesianka Kamień    1-1 2-1 1-0 2-0 5-2 2-2 3-1 6-2 3-0* 9-0 4-1 3-2 
 2 Azalia Brzóza Królewska4-1     2-0 4-2 3-0 4-0 4-1 5-0 2-1 5-2 0-0 3-0 7-0 
 3 Kłyż Tarnogóra2-1 2-2     4-1 3-2 5-2 2-3 7-0 7-2 5-2 2-2 5-0 7-1 
 4 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne0-4 0-6 4-2     4-1 5-2 3-1 7-0 3-2 3-0 2-2 4-1 8-0 
 5 KS Sarzyna1-4 2-2 4-3 0-3     0-0 2-1 10-4 7-1 2-0 3-1 1-1 3-2 
 6 ŁKS Łukowa0-1 1-0 2-1 1-7 1-4     1-3 3-5 1-1 1-0 5-2 9-1 1-0 
 7 Victoria Giedlarowa0-2 0-2 1-3 0-3 0-3 1-2     2-0 4-1 0-2 2-0 4-0* 2-0 
 8 Atlantic Chałupki Dębniańskie1-4 2-4 0-4 0-1 5-5 3-5 2-0     3-1 2-2 2-1 4-1 3-1 
 9 Sokół Hucisko1-8 1-3 2-3 1-1 2-2 2-1 3-1 1-0     4-1 3-2 7-1 1-3 
 10 San Wierzawice0-3* 1-4 1-4 3-5 1-2 1-3 0-1 3-0* 5-1     1-1 5-2 4-1 
 11 Jutrzenka Dębno0-6 0-2 1-4 2-1 0-3 1-3 1-2 4-0 2-0 1-4     2-3 2-2 
 12 Jodła Przychojec0-4 1-2 1-3 4-1 0-3* 2-3 1-2 3-8 5-3 1-1 1-8     2-0 
 13 Orzeł Biedaczów0-4 0-2 0-0 2-5 1-4 1-0 1-4 0-7 2-4 2-2 0-2 3-2     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

Pauza: ŁKS Łukowa.
 
Victoria Giedlarowa 4-0 Jodła Przychojec 14 sierpnia, 13:00
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 4-1 z powodu zdekompletowania drużyny gości
KS Sarzyna 3-2 Orzeł Biedaczów 14 sierpnia, 13:00
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 7-0 Atlantic Chałupki Dębniańskie 14 sierpnia, 13:00
Jutrzenka Dębno 0-2 Azalia Brzóza Królewska 14 sierpnia, 13:00
San Wierzawice 0-3 Podlesianka Kamień 14 sierpnia, 13:00
(wo)
przerwany w 75. minucie przy stanie 1-3; kibic uderzył zawodnika gości
Kłyż Tarnogóra 7-2 Sokół Hucisko 14 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 21 sierpnia

Pauza: Sokół Hucisko.
 
Podlesianka Kamień 2-1 Kłyż Tarnogóra 21 sierpnia, 13:00
Azalia Brzóza Królewska 5-2 San Wierzawice 21 sierpnia, 13:00
Atlantic Chałupki Dębniańskie 2-1 Jutrzenka Dębno 21 sierpnia, 11:00
Orzeł Biedaczów 2-5 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 21 sierpnia, 13:00
Jodła Przychojec 0-3 KS Sarzyna 21 sierpnia, 13:00
(wo)
na boisku 2-2; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
ŁKS Łukowa 1-3 Victoria Giedlarowa 21 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 28 sierpnia

Pauza: Victoria Giedlarowa.
 
KS Sarzyna 0-0 ŁKS Łukowa 28 sierpnia, 14:00
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 4-1 Jodła Przychojec 28 sierpnia, 13:00
Jutrzenka Dębno 2-2 Orzeł Biedaczów 28 sierpnia, 17:00
San Wierzawice 3-0 Atlantic Chałupki Dębniańskie 28 sierpnia, 15:00
(wo)
w Piskorowicach; na boisku 0-3; w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Kłyż Tarnogóra 2-2 Azalia Brzóza Królewska 28 sierpnia, 13:00
Sokół Hucisko 1-8 Podlesianka Kamień 28 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 4 września

Pauza: Podlesianka Kamień.
 
Azalia Brzóza Królewska 2-1 Sokół Hucisko 4 września, 11:00
Atlantic Chałupki Dębniańskie 0-4 Kłyż Tarnogóra 4 września, 13:00
Orzeł Biedaczów 2-2 San Wierzawice 4 września, 13:00
Jodła Przychojec 1-8 Jutrzenka Dębno 4 września, 13:00
ŁKS Łukowa 1-7 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 4 września, 13:00
Victoria Giedlarowa 0-3 KS Sarzyna 4 września, 15:30

Kolejka 5 - 11 września

Pauza: KS Sarzyna.
 
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 3-1 Victoria Giedlarowa 11 września, 16:00
Jutrzenka Dębno 1-3 ŁKS Łukowa 11 września, 13:00
San Wierzawice 5-2 Jodła Przychojec 11 września, 15:00
w Piskorowicach
Kłyż Tarnogóra 7-1 Orzeł Biedaczów 11 września, 13:00
Sokół Hucisko 1-0 Atlantic Chałupki Dębniańskie 11 września, 13:00
Podlesianka Kamień 1-1 Azalia Brzóza Królewska 11 września, 13:00

Kolejka 6 - 18 września

Pauza: Azalia Brzóza Królewska.
 
Atlantic Chałupki Dębniańskie 1-4 Podlesianka Kamień 18 września, 13:00
Orzeł Biedaczów 2-4 Sokół Hucisko 18 września, 13:00
Jodła Przychojec 1-3 Kłyż Tarnogóra 18 września, 13:00
ŁKS Łukowa 1-0 San Wierzawice 18 września, 13:00
Victoria Giedlarowa 2-0 Jutrzenka Dębno 18 września, 15:30
KS Sarzyna 0-3 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 18 września, 13:00

Kolejka 7 - 25 września

Pauza: Grodziszczanka II Grodzisko Dolne.
 
Jutrzenka Dębno 0-3 KS Sarzyna 25 września, 13:00
San Wierzawice 0-1 Victoria Giedlarowa 25 września, 15:00
Kłyż Tarnogóra 5-2 ŁKS Łukowa 25 września, 13:00
Sokół Hucisko 7-1 Jodła Przychojec 25 września, 13:00
Podlesianka Kamień 3-2 Orzeł Biedaczów 25 września, 13:00
Azalia Brzóza Królewska 5-0 Atlantic Chałupki Dębniańskie 25 września, 13:00

Kolejka 8 - 2 października

Pauza: Atlantic Chałupki Dębniańskie.
 
Orzeł Biedaczów 0-2 Azalia Brzóza Królewska 2 października, 13:00
Jodła Przychojec 0-4 Podlesianka Kamień 2 października, 13:00
ŁKS Łukowa 1-1 Sokół Hucisko 2 października, 12:00
Victoria Giedlarowa 1-3 Kłyż Tarnogóra 2 października, 15:30
KS Sarzyna 2-0 San Wierzawice 2 października, 13:00
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 2-2 Jutrzenka Dębno 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 9 października

Pauza: Jutrzenka Dębno.
 
San Wierzawice 3-5 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 9 października, 15:00
Kłyż Tarnogóra 3-2 KS Sarzyna 9 października, 12:30
Sokół Hucisko 3-1 Victoria Giedlarowa 9 października, 12:30
Podlesianka Kamień 5-2 ŁKS Łukowa 9 października, 12:30
Azalia Brzóza Królewska 3-0 Jodła Przychojec 9 października, 12:30
Atlantic Chałupki Dębniańskie 3-1 Orzeł Biedaczów 9 października, 12:30

Kolejka 10 - 16 października

Pauza: Orzeł Biedaczów.
 
Jodła Przychojec 3-8 Atlantic Chałupki Dębniańskie 16 października, 12:30
ŁKS Łukowa 1-0 Azalia Brzóza Królewska 16 października, 13:00
Victoria Giedlarowa 0-2 Podlesianka Kamień 16 października, 15:30
KS Sarzyna 7-1 Sokół Hucisko 16 października, 12:30
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 4-2 Kłyż Tarnogóra 16 października, 15:30
Jutrzenka Dębno 1-4 San Wierzawice 16 października, 12:30

Kolejka 11 - 23 października

Pauza: San Wierzawice.
 
Kłyż Tarnogóra 2-2 Jutrzenka Dębno 23 października, 12:30
Sokół Hucisko 1-1 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 23 października, 12:30
Podlesianka Kamień 2-0 KS Sarzyna 23 października, 12:30
Azalia Brzóza Królewska 4-1 Victoria Giedlarowa 23 października, 13:00
Atlantic Chałupki Dębniańskie 3-5 ŁKS Łukowa 23 października, 13:00
Orzeł Biedaczów 3-2 Jodła Przychojec 23 października, 13:00

Kolejka 12 - 30 października

Pauza: Jodła Przychojec.
 
ŁKS Łukowa 1-0 Orzeł Biedaczów 30 października, 11:30
Victoria Giedlarowa 2-0 Atlantic Chałupki Dębniańskie 30 października, 14:30
KS Sarzyna 2-2 Azalia Brzóza Królewska 30 października, 14:00
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 0-4 Podlesianka Kamień 30 października, 12:00
Jutrzenka Dębno 2-0 Sokół Hucisko 30 października, 11:30
San Wierzawice 1-4 Kłyż Tarnogóra 30 października, 11:30

Kolejka 13 - 6 listopada

Pauza: Kłyż Tarnogóra.
 
Sokół Hucisko 4-1 San Wierzawice 6 listopada, 12:00
Podlesianka Kamień 9-0 Jutrzenka Dębno 6 listopada, 12:00
Azalia Brzóza Królewska 4-2 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 6 listopada, 12:00
Atlantic Chałupki Dębniańskie 5-5 KS Sarzyna 6 listopada, 12:00
Orzeł Biedaczów 1-4 Victoria Giedlarowa 6 listopada, 12:00
Jodła Przychojec 2-3 ŁKS Łukowa 6 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 7 kwietnia

Pauza: ŁKS Łukowa.
 
Jodła Przychojec 1-2 Victoria Giedlarowa 7 kwietnia, 12:30
Orzeł Biedaczów 1-4 KS Sarzyna 7 kwietnia, 12:30
Atlantic Chałupki Dębniańskie 0-1 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 7 kwietnia, 12:30
Azalia Brzóza Królewska 0-0 Jutrzenka Dębno 7 kwietnia, 12:30
Podlesianka Kamień 3-0 San Wierzawice 7 kwietnia, 12:30
(wo)
na boisku 3-3; zawodnik gości nie posiadał dokumentu tożsamości podczas weryfikacji
Sokół Hucisko 2-3 Kłyż Tarnogóra 7 kwietnia, 12:30

Kolejka 15 - 15 kwietnia

Pauza: Sokół Hucisko.
 
Kłyż Tarnogóra 2-1 Podlesianka Kamień 15 kwietnia, 12:30
San Wierzawice 1-4 Azalia Brzóza Królewska 15 kwietnia, 14:30
Jutrzenka Dębno 4-0 Atlantic Chałupki Dębniańskie 15 kwietnia, 12:30
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 8-0 Orzeł Biedaczów 15 kwietnia, 12:30
KS Sarzyna 1-1 Jodła Przychojec 15 kwietnia, 12:30
Victoria Giedlarowa 1-2 ŁKS Łukowa 15 kwietnia, 12:30

Kolejka 16 - 22 kwietnia

Pauza: Victoria Giedlarowa.
 
ŁKS Łukowa 1-4 KS Sarzyna 22 kwietnia, 12:30
Jodła Przychojec 4-1 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 22 kwietnia, 12:30
Orzeł Biedaczów 0-2 Jutrzenka Dębno 22 kwietnia, 12:30
Atlantic Chałupki Dębniańskie 2-2 San Wierzawice 22 kwietnia, 12:30
Azalia Brzóza Królewska 2-0 Kłyż Tarnogóra 22 kwietnia, 12:30
Podlesianka Kamień 6-2 Sokół Hucisko 22 kwietnia, 12:30

Kolejka 17 - 29 kwietnia

Pauza: Podlesianka Kamień.
 
Sokół Hucisko 1-3 Azalia Brzóza Królewska 29 kwietnia, 12:30
Kłyż Tarnogóra 7-0 Atlantic Chałupki Dębniańskie 29 kwietnia, 12:30
San Wierzawice 4-1 Orzeł Biedaczów 29 kwietnia, 14:30
Jutrzenka Dębno 2-3 Jodła Przychojec 29 kwietnia, 16:00
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 5-2 ŁKS Łukowa 29 kwietnia, 12:30
KS Sarzyna 2-1 Victoria Giedlarowa 29 kwietnia, 12:30

Kolejka 18 - 3 maja

Pauza: KS Sarzyna.
 
Victoria Giedlarowa 0-3 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 3 maja, 16:00
ŁKS Łukowa 5-2 Jutrzenka Dębno 1 maja, 13:30
Jodła Przychojec 1-1 San Wierzawice 3 maja, 13:30
Orzeł Biedaczów 0-0 Kłyż Tarnogóra 3 maja, 13:30
Atlantic Chałupki Dębniańskie 3-1 Sokół Hucisko 3 maja, 13:30
Azalia Brzóza Królewska 4-1 Podlesianka Kamień 3 maja, 13:30

Kolejka 19 - 6 maja

Pauza: Azalia Brzóza Królewska.
 
Podlesianka Kamień 3-1 Atlantic Chałupki Dębniańskie 6 maja, 13:30
Sokół Hucisko 1-3 Orzeł Biedaczów 6 maja, 13:30
Kłyż Tarnogóra 5-0 Jodła Przychojec 6 maja, 13:30
San Wierzawice 1-3 ŁKS Łukowa 6 maja, 13:30
Jutrzenka Dębno 1-2 Victoria Giedlarowa 6 maja, 16:00
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 4-1 KS Sarzyna 6 maja, 17:30

Kolejka 20 - 13 maja

Pauza: Grodziszczanka II Grodzisko Dolne.
 
KS Sarzyna 3-1 Jutrzenka Dębno 13 maja, 16:00
Victoria Giedlarowa 0-2 San Wierzawice 13 maja, 16:00
ŁKS Łukowa 2-1 Kłyż Tarnogóra 13 maja, 13:30
Jodła Przychojec 5-3 Sokół Hucisko 13 maja, 13:30
Orzeł Biedaczów 0-4 Podlesianka Kamień 13 maja, 13:30
Atlantic Chałupki Dębniańskie 2-4 Azalia Brzóza Królewska 13 maja, 13:30

Kolejka 21 - 20 maja

Pauza: Atlantic Chałupki Dębniańskie.
 
Azalia Brzóza Królewska 7-0 Orzeł Biedaczów 20 maja, 13:30
Podlesianka Kamień 4-1 Jodła Przychojec 20 maja, 13:30
Sokół Hucisko 2-1 ŁKS Łukowa 20 maja, 13:30
Kłyż Tarnogóra 2-3 Victoria Giedlarowa 20 maja, 13:30
San Wierzawice 1-2 KS Sarzyna 19 maja, 17:00
Jutrzenka Dębno 2-1 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 20 maja, 16:00

Kolejka 22 - 27 maja

Pauza: Jutrzenka Dębno.
 
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 3-0 San Wierzawice 27 maja, 18:00
KS Sarzyna 4-3 Kłyż Tarnogóra 27 maja, 13:30
Victoria Giedlarowa 4-1 Sokół Hucisko 27 maja, 16:00
ŁKS Łukowa 0-1 Podlesianka Kamień 27 maja, 13:30
Jodła Przychojec 1-2 Azalia Brzóza Królewska 27 maja, 13:30
Orzeł Biedaczów 0-7 Atlantic Chałupki Dębniańskie 27 maja, 13:30

Kolejka 23 - 3 czerwca

Pauza: Orzeł Biedaczów.
 
Atlantic Chałupki Dębniańskie 4-1 Jodła Przychojec 3 czerwca, 13:30
Azalia Brzóza Królewska 4-0 ŁKS Łukowa 3 czerwca, 13:30
Podlesianka Kamień 2-2 Victoria Giedlarowa 3 czerwca, 13:30
Sokół Hucisko 2-2 KS Sarzyna 3 czerwca, 13:30
Kłyż Tarnogóra 4-1 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 3 czerwca, 13:30
San Wierzawice 1-1 Jutrzenka Dębno 3 czerwca, 13:30

Kolejka 24 - 7 czerwca

Pauza: San Wierzawice.
 
Jutrzenka Dębno 1-4 Kłyż Tarnogóra 7 czerwca, 16:00
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 3-2 Sokół Hucisko 7 czerwca, 16:00
KS Sarzyna 1-4 Podlesianka Kamień 7 czerwca, 15:00
Victoria Giedlarowa 0-2 Azalia Brzóza Królewska 7 czerwca, 16:00
ŁKS Łukowa 3-5 Atlantic Chałupki Dębniańskie 7 czerwca, 13:30
Jodła Przychojec 2-0 Orzeł Biedaczów 7 czerwca, 13:30

Kolejka 25 - 10 czerwca

Pauza: Jodła Przychojec.
 
Orzeł Biedaczów 1-0 ŁKS Łukowa 10 czerwca, 13:30
Atlantic Chałupki Dębniańskie 2-0 Victoria Giedlarowa 10 czerwca, 13:30
Azalia Brzóza Królewska 3-0 KS Sarzyna 10 czerwca, 13:30
Podlesianka Kamień 1-0 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 10 czerwca, 13:30
Sokół Hucisko 3-2 Jutrzenka Dębno 10 czerwca, 13:30
Kłyż Tarnogóra 5-2 San Wierzawice 10 czerwca, 13:30

Kolejka 26 - 17 czerwca

Pauza: Kłyż Tarnogóra.
 
San Wierzawice 5-1 Sokół Hucisko 17 czerwca, 13:30
Jutrzenka Dębno 0-6 Podlesianka Kamień 17 czerwca, 13:30
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 0-6 Azalia Brzóza Królewska 17 czerwca, 13:30
KS Sarzyna 10-4 Atlantic Chałupki Dębniańskie 17 czerwca, 13:30
Victoria Giedlarowa 2-0 Orzeł Biedaczów 17 czerwca, 16:00
ŁKS Łukowa 9-1 Jodła Przychojec 17 czerwca, 13:30

Baraże o udział w klasie A (Stalowa Wola)

Klasa A 2011/2012 (Stalowa Wola I)

Klasa B 2011/2012 (Stalowa Wola III)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas