[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: Stalowa Wola III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Retman Ulanów 26 67 22 1 3 85-19 13 0 0 58-6 9 1 3 27-13
2.  Sparta II Groble 26 62 20 2 4 91-24 11 1 1 56-9 9 1 3 35-15
3.  Jutrzenka Kopki 26 56 18 2 6 93-43 8 2 3 49-18 10 0 3 44-25
4.  Sokół II Nisko 26 50 16 2 8 91-51 11 1 1 55-19 5 1 7 36-32
5.  KS Majdan Łętowski 26 42 13 3 10 58-49 6 3 4 22-16 7 0 6 36-33
6.  Czarni Sójkowa 26 38 11 5 10 47-37 7 3 3 31-15 4 2 7 16-22
7.  Grabniak Hucisko 26 35 10 5 11 52-61 5 5 3 32-28 5 0 8 20-33
8.  Dolina-Tanew Wólka Tanewska 26 33 9 6 11 56-57 8 0 5 41-25 1 6 6 15-32 2 4 1 1 0 3-1
9.  LKS Glinianka 26 33 10 3 13 56-66 7 2 4 36-27 3 1 9 20-39 2 1 0 1 1 1-3
10.  LZS Bieliniec 26 26 8 2 16 46-78 7 0 6 26-28 1 2 10 20-50
11.  KS Koziarnia 26 24 6 6 14 34-89 4 5 4 22-34 2 1 10 12-55
12.  WKS Kurzyna 26 20 6 2 18 41-72 5 0 8 25-31 1 2 10 16-41
13.  Milenium Bieliny 26 18 5 3 18 37-89 5 0 8 24-35 0 3 10 13-54 2 3 1 0 1 5-4
14.  Orzeł II Rudnik nad Sanem 26 18 4 6 16 35-87 3 2 8 20-34 1 4 8 15-53 2 3 1 0 1 4-5
Wiktoria Wolina wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Retman Ulanów    4-2 3-1 3-0* 5-0 2-0 1-0 3-1 5-0 4-1 9-0 3-0 9-0* 7-1 
 2 Sparta II Groble0-0     1-4 3-1 2-0 2-0 5-0 4-0 5-0 6-3 10-0 5-0 7-1 6-0 
 3 Jutrzenka Kopki0-2 3-1     7-1 2-3 1-1 1-2 2-2 5-0 7-1 4-0 4-1 8-2 5-2 
 4 Sokół II Nisko2-1 3-2 8-0     4-1 2-5 3-1 8-0 4-2 2-2 2-0 6-3 6-1 5-1 
 5 KS Majdan Łętowski4-2 0-3 1-2 2-1     0-3* 6-0 0-0 1-0 3-0 2-3 2-1 0-0 1-1 
 6 Czarni Sójkowa0-1 0-1 1-3 1-0 3-0     2-0 3-0* 2-0 2-2 5-0 2-2 6-2 4-4 
 7 Grabniak Hucisko3-2 1-5 2-1 2-2 2-3 0-1     4-4 4-0 5-2 3-3 2-2 2-1 2-2 
 8 Dolina-Tanew Wólka Tanewska0-2 0-2 2-3 1-7 6-1 3-1 0-4     2-0 7-1 5-1 3-2 4-1 8-0 
 9 LKS Glinianka0-4 1-3 3-5 4-3 3-2 3-0 3-4 1-1     5-3 5-0 3-0* 2-2 3-0* 
 10 LZS Bieliniec2-3 0-2 0-8 3-0* 2-7 2-0 3-1 1-0 4-0     1-4 5-1 2-0 1-2 
 11 KS Koziarnia1-3 2-2 2-4 1-8 1-7 2-1 2-1 0-0 3-3 4-2     2-1 2-2 0-0 
 12 WKS Kurzyna0-2 1-2 0-5 1-2 1-4 1-2 2-0 2-5 0-8 3-0 4-0     3-0 7-1 
 13 Milenium Bieliny1-3 0-5 2-5 4-9 1-3 3-1 0-1 3-1 2-3 2-0 2-1 0-2     4-1 
 14 Orzeł II Rudnik nad Sanem0-2 0-5 0-3* 0-2 1-5 1-1 5-6 1-1 2-4 0-3 3-0* 4-1 3-1     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

Dolina-Tanew Wólka Tanewska 2-0 LKS Glinianka 14 sierpnia, 16:00
KS Majdan Łętowski 3-0 LZS Bieliniec 14 sierpnia, 11:00
Orzeł II Rudnik nad Sanem 4-1 WKS Kurzyna 14 sierpnia, 16:00
Milenium Bieliny 0-1 Grabniak Hucisko 14 sierpnia, 16:00
Retman Ulanów 2-0 Czarni Sójkowa 14 sierpnia, 16:00
KS Koziarnia 2-4 Jutrzenka Kopki 14 sierpnia, 16:00
w Kopkach
Sokół II Nisko 3-2 Sparta II Groble 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21 sierpnia

LKS Glinianka 1-3 Sparta II Groble 21 sierpnia, 16:00
Jutrzenka Kopki 7-1 Sokół II Nisko 21 sierpnia, 16:00
Czarni Sójkowa 5-0 KS Koziarnia 21 sierpnia, 11:00
Grabniak Hucisko 3-2 Retman Ulanów 21 sierpnia, 13:00
w Harasiukach
WKS Kurzyna 3-0 Milenium Bieliny 21 sierpnia, 16:00
LZS Bieliniec 1-2 Orzeł II Rudnik nad Sanem 21 sierpnia, 16:00
Dolina-Tanew Wólka Tanewska 6-1 KS Majdan Łętowski 21 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 28 sierpnia

KS Majdan Łętowski 1-0 LKS Glinianka 28 sierpnia, 16:00
w Łętowni
Orzeł II Rudnik nad Sanem 1-1 Dolina-Tanew Wólka Tanewska 28 sierpnia, 16:00
Milenium Bieliny 2-0 LZS Bieliniec 28 sierpnia, 16:00
Retman Ulanów 3-0 WKS Kurzyna 27 sierpnia, 17:00
KS Koziarnia 2-1 Grabniak Hucisko 28 sierpnia, 16:00
w Kopkach
Sokół II Nisko 2-5 Czarni Sójkowa 28 sierpnia, 16:00
Sparta II Groble 1-4 Jutrzenka Kopki 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 4 września

LKS Glinianka 3-5 Jutrzenka Kopki 4 września, 16:00
Czarni Sójkowa 0-1 Sparta II Groble 4 września, 16:00
w Nowym Narcie
Grabniak Hucisko 2-2 Sokół II Nisko 4 września, 16:00
w Nisku; Grabniak gospodarzem
WKS Kurzyna 4-0 KS Koziarnia 4 września, 16:00
LZS Bieliniec 2-3 Retman Ulanów 3 września, 17:00
Dolina-Tanew Wólka Tanewska 4-1 Milenium Bieliny 4 września, 16:00
KS Majdan Łętowski 1-1 Orzeł II Rudnik nad Sanem 4 września, 16:00
w Łętowni

Kolejka 5 - 11 września

Orzeł II Rudnik nad Sanem 2-4 LKS Glinianka 11 września, 16:00
Milenium Bieliny 1-3 KS Majdan Łętowski 11 września, 16:00
Retman Ulanów 3-1 Dolina-Tanew Wólka Tanewska 11 września, 14:00
KS Koziarnia 4-2 LZS Bieliniec 11 września, 14:00
Sokół II Nisko 6-3 WKS Kurzyna 11 września, 16:00
Sparta II Groble 5-0 Grabniak Hucisko 11 września, 16:00
Jutrzenka Kopki 1-1 Czarni Sójkowa 11 września, 16:00

Kolejka 6 - 18 września

LKS Glinianka 3-0 Czarni Sójkowa 18 września, 16:00
Grabniak Hucisko 2-1 Jutrzenka Kopki 18 września, 16:00
w Harasiukach
WKS Kurzyna 1-2 Sparta II Groble 18 września, 16:00
LZS Bieliniec 3-0 Sokół II Nisko 18 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Dolina-Tanew Wólka Tanewska 5-1 KS Koziarnia 18 września, 13:00
KS Majdan Łętowski 4-2 Retman Ulanów 18 września, 13:00
w Łętowni
Orzeł II Rudnik nad Sanem 3-1 Milenium Bieliny 18 września, 16:30

Kolejka 7 - 25 września

Milenium Bieliny 2-3 LKS Glinianka 25 września, 16:00
Retman Ulanów 7-1 Orzeł II Rudnik nad Sanem 25 września, 13:00
KS Koziarnia 1-7 KS Majdan Łętowski 25 września, 16:00
w Łętowni
Sokół II Nisko 8-0 Dolina-Tanew Wólka Tanewska 25 września, 16:00
Sparta II Groble 6-3 LZS Bieliniec 29 września, 16:00
w pierwotnym terminie (25 września, 16:00) odwołany
Jutrzenka Kopki 4-1 WKS Kurzyna 25 września, 16:00
Czarni Sójkowa 2-0 Grabniak Hucisko 25 września, 16:00
w Nowym Narcie

Kolejka 8 - 2 października

LKS Glinianka 3-4 Grabniak Hucisko 2 października, 15:00
WKS Kurzyna 1-2 Czarni Sójkowa 1 października, 15:00
LZS Bieliniec 0-8 Jutrzenka Kopki 2 października, 15:00
Dolina-Tanew Wólka Tanewska 0-2 Sparta II Groble 2 października, 15:00
KS Majdan Łętowski 2-1 Sokół II Nisko 2 października, 12:00
Orzeł II Rudnik nad Sanem 3-0 KS Koziarnia 2 października, 16:15
(wo)
mecz przerwany w 65. minucie przy stanie 3-1
Milenium Bieliny 1-3 Retman Ulanów 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 9 października

Retman Ulanów 5-0 LKS Glinianka 9 października, 12:00
KS Koziarnia 2-2 Milenium Bieliny 9 października, 15:30
Sokół II Nisko 5-1 Orzeł II Rudnik nad Sanem 8 października, 15:00
Sparta II Groble 2-0 KS Majdan Łętowski 9 października, 12:00
Jutrzenka Kopki 2-2 Dolina-Tanew Wólka Tanewska 9 października, 13:00
Czarni Sójkowa 2-2 LZS Bieliniec 9 października, 15:30
w Nowym Narcie
WKS Kurzyna 2-0 Grabniak Hucisko 9 października, 15:00

Kolejka 10 - 16 października

LKS Glinianka 3-0 WKS Kurzyna 16 października, 15:00
(wo)
mecz przerwany przy stanie 3-1
LZS Bieliniec 3-1 Grabniak Hucisko 16 października, 15:30
Dolina-Tanew Wólka Tanewska 3-1 Czarni Sójkowa 16 października, 15:00
KS Majdan Łętowski 1-2 Jutrzenka Kopki 16 października, 11:00
w Łętowni
Orzeł II Rudnik nad Sanem 0-5 Sparta II Groble 16 października, 15:15
Milenium Bieliny 4-9 Sokół II Nisko 16 października, 15:00
Retman Ulanów 9-0 KS Koziarnia 16 października, 15:30

Kolejka 11 - 23 października

KS Koziarnia 3-3 LKS Glinianka 23 października, 15:30
Sokół II Nisko 2-1 Retman Ulanów 23 października, 15:30
Sparta II Groble 7-1 Milenium Bieliny 23 października, 15:30
Jutrzenka Kopki 5-2 Orzeł II Rudnik nad Sanem 23 października, 13:00
Czarni Sójkowa 3-0 KS Majdan Łętowski 23 października, 15:30
Grabniak Hucisko 4-4 Dolina-Tanew Wólka Tanewska 23 października, 15:30
w Harasiukach
WKS Kurzyna 3-0 LZS Bieliniec 23 października, 15:30

Kolejka 12 - 30 października

LKS Glinianka 5-3 LZS Bieliniec 30 października, 14:00
Dolina-Tanew Wólka Tanewska 3-2 WKS Kurzyna 30 października, 14:00
KS Majdan Łętowski 6-0 Grabniak Hucisko 30 października, 10:00
w Łętowni
Orzeł II Rudnik nad Sanem 1-1 Czarni Sójkowa 30 października, 14:30
Milenium Bieliny 2-5 Jutrzenka Kopki 30 października, 14:00
Retman Ulanów 4-2 Sparta II Groble 30 października, 14:30
KS Koziarnia 1-8 Sokół II Nisko 30 października, 14:30

Kolejka 13 - 6 listopada

Sokół II Nisko 4-2 LKS Glinianka 6 listopada, 14:00
Sparta II Groble 10-0 KS Koziarnia 6 listopada, 14:00
Jutrzenka Kopki 0-2 Retman Ulanów 6 listopada, 13:00
w Nowym Narcie
Czarni Sójkowa 6-2 Milenium Bieliny 6 listopada, 14:00
w Harasiukach
Grabniak Hucisko 2-2 Orzeł II Rudnik nad Sanem 6 listopada, 14:00
WKS Kurzyna 1-4 KS Majdan Łętowski 6 listopada, 14:00
LZS Bieliniec 1-0 Dolina-Tanew Wólka Tanewska 6 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 7 kwietnia

LKS Glinianka 1-1 Dolina-Tanew Wólka Tanewska 7 kwietnia, 15:00
LZS Bieliniec 2-7 KS Majdan Łętowski 7 kwietnia, 15:15
WKS Kurzyna 7-1 Orzeł II Rudnik nad Sanem 7 kwietnia, 15:00
Grabniak Hucisko 2-1 Milenium Bieliny 7 kwietnia, 15:00
w Bielinach
Czarni Sójkowa 0-1 Retman Ulanów 7 kwietnia, 14:00
w Nowym Narcie
Jutrzenka Kopki 4-0 KS Koziarnia 1 kwietnia, 15:00
Sparta II Groble 3-1 Sokół II Nisko 7 kwietnia, 12:00

Kolejka 15 - 15 kwietnia

Sparta II Groble 5-0 LKS Glinianka 15 kwietnia, 14:00
Sokół II Nisko 8-0 Jutrzenka Kopki 15 kwietnia, 15:00
lub o 15:30
KS Koziarnia 2-1 Czarni Sójkowa 15 kwietnia, 15:00
Retman Ulanów 1-0 Grabniak Hucisko 15 kwietnia, 15:00
Milenium Bieliny 0-2 WKS Kurzyna 15 kwietnia, 15:00
Orzeł II Rudnik nad Sanem 0-3 LZS Bieliniec 15 kwietnia, 15:00
KS Majdan Łętowski 0-0 Dolina-Tanew Wólka Tanewska 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 22 kwietnia

LKS Glinianka 3-2 KS Majdan Łętowski 22 kwietnia, 15:00
Dolina-Tanew Wólka Tanewska 8-0 Orzeł II Rudnik nad Sanem 22 kwietnia, 15:00
LZS Bieliniec 2-0 Milenium Bieliny 22 kwietnia, 15:00
WKS Kurzyna 0-2 Retman Ulanów 22 kwietnia, 15:00
Grabniak Hucisko 3-3 KS Koziarnia 22 kwietnia, 15:00
w Harasiukach
Czarni Sójkowa 1-0 Sokół II Nisko 22 kwietnia, 15:00
w Narcie
Jutrzenka Kopki 3-1 Sparta II Groble 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 29 kwietnia

Jutrzenka Kopki 5-0 LKS Glinianka 29 kwietnia, 15:00
Sparta II Groble 2-0 Czarni Sójkowa 29 kwietnia, 15:00
Sokół II Nisko 3-1 Grabniak Hucisko 29 kwietnia, 15:00
KS Koziarnia 2-1 WKS Kurzyna 29 kwietnia, 13:00
w Kopkach
Retman Ulanów 4-1 LZS Bieliniec 29 kwietnia, 15:00
Milenium Bieliny 3-1 Dolina-Tanew Wólka Tanewska 29 kwietnia, 15:00
Orzeł II Rudnik nad Sanem 1-5 KS Majdan Łętowski 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 3 maja

LKS Glinianka 3-0 Orzeł II Rudnik nad Sanem 3 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Majdan Łętowski 0-0 Milenium Bieliny 3 maja, 16:00
Dolina-Tanew Wólka Tanewska 0-2 Retman Ulanów 3 maja, 13:00
LZS Bieliniec 1-4 KS Koziarnia 3 maja, 16:00
WKS Kurzyna 1-2 Sokół II Nisko 3 maja, 16:00
Grabniak Hucisko 1-5 Sparta II Groble 3 maja, 16:00
Czarni Sójkowa 1-3 Jutrzenka Kopki 3 maja, 16:00
w Nowym Narcie

Kolejka 19 - 6 maja

Czarni Sójkowa 2-0 LKS Glinianka 6 maja, 16:00
Jutrzenka Kopki 1-2 Grabniak Hucisko 6 maja, 13:00
Sparta II Groble 5-0 WKS Kurzyna 6 maja, 16:00
Sokół II Nisko 2-2 LZS Bieliniec 5 maja, 17:00
KS Koziarnia 0-0 Dolina-Tanew Wólka Tanewska 6 maja, 16:00
w Kopkach
Retman Ulanów 5-0 KS Majdan Łętowski 6 maja, 16:00
Milenium Bieliny 4-1 Orzeł II Rudnik nad Sanem 6 maja, 16:00

Kolejka 20 - 13 maja

LKS Glinianka 2-2 Milenium Bieliny 13 maja, 16:00
Orzeł II Rudnik nad Sanem 0-2 Retman Ulanów 13 maja, 16:00
KS Majdan Łętowski 2-3 KS Koziarnia 13 maja, 13:00
Dolina-Tanew Wólka Tanewska 1-7 Sokół II Nisko 13 maja, 16:00
LZS Bieliniec 0-2 Sparta II Groble 13 maja, 16:00
WKS Kurzyna 0-5 Jutrzenka Kopki 13 maja, 16:00
Grabniak Hucisko 0-1 Czarni Sójkowa 13 maja, 13:00
w Harasiukach

Kolejka 21 - 20 maja

Grabniak Hucisko 4-0 LKS Glinianka 20 maja, 16:00
Czarni Sójkowa 2-2 WKS Kurzyna 20 maja, 16:00
Jutrzenka Kopki 7-1 LZS Bieliniec 20 maja, 18:00
Sparta II Groble 4-0 Dolina-Tanew Wólka Tanewska 20 maja, 16:00
Sokół II Nisko 4-1 KS Majdan Łętowski 20 maja, 16:00
KS Koziarnia 0-0 Orzeł II Rudnik nad Sanem 20 maja, 16:00
w Kopkach
Retman Ulanów 9-0 Milenium Bieliny 20 maja, 16:00
(wo)
na boisku 9-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 22 - 27 maja

Grabniak Hucisko 2-2 WKS Kurzyna 27 maja, 16:00
w Harasiukach
LKS Glinianka 0-4 Retman Ulanów 26 maja, 17:00
Milenium Bieliny 2-1 KS Koziarnia 27 maja, 16:00
Orzeł II Rudnik nad Sanem 0-2 Sokół II Nisko 27 maja, 12:00
KS Majdan Łętowski 0-3 Sparta II Groble 27 maja, 18:00
Dolina-Tanew Wólka Tanewska 2-3 Jutrzenka Kopki 27 maja, 16:00
LZS Bieliniec 2-0 Czarni Sójkowa 27 maja, 16:00

Kolejka 23 - 3 czerwca

WKS Kurzyna 0-8 LKS Glinianka 3 czerwca, 16:00
Grabniak Hucisko 5-2 LZS Bieliniec 3 czerwca, 16:00
Czarni Sójkowa 3-0 Dolina-Tanew Wólka Tanewska 3 czerwca, 16:00
(wo)
mecz przerwany w 38. minucie przy stanie 2-1 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Jutrzenka Kopki 2-3 KS Majdan Łętowski 3 czerwca, 16:00
Sparta II Groble 6-0 Orzeł II Rudnik nad Sanem 3 czerwca, 13:00
Sokół II Nisko 6-1 Milenium Bieliny 3 czerwca, 16:00
KS Koziarnia 1-3 Retman Ulanów 3 czerwca, 16:00

Kolejka 24 - 7 czerwca

LKS Glinianka 5-0 KS Koziarnia 7 czerwca, 16:00
Retman Ulanów 3-0 Sokół II Nisko 7 czerwca, 16:00
(wo)
goście w 70. minucie przy stanie 1-1 samowolnie zeszli z boiska
Milenium Bieliny 0-5 Sparta II Groble 7 czerwca, 16:00
Orzeł II Rudnik nad Sanem 0-3 Jutrzenka Kopki 7 czerwca, 18:00
(wo)
mecz przerwany w 15. minucie przy stanie 0-1 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
KS Majdan Łętowski 0-3 Czarni Sójkowa 7 czerwca, 18:00
(wo)
na boisku 0-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Dolina-Tanew Wólka Tanewska 0-4 Grabniak Hucisko 7 czerwca, 16:00
LZS Bieliniec 5-1 WKS Kurzyna 7 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 10 czerwca

LZS Bieliniec 4-0 LKS Glinianka 10 czerwca, 16:30
WKS Kurzyna 2-5 Dolina-Tanew Wólka Tanewska 10 czerwca, 16:30
Grabniak Hucisko 2-3 KS Majdan Łętowski 10 czerwca, 16:30
Czarni Sójkowa 4-4 Orzeł II Rudnik nad Sanem 10 czerwca, 16:30
Jutrzenka Kopki 8-2 Milenium Bieliny 10 czerwca, 16:30
Sparta II Groble 0-0 Retman Ulanów 10 czerwca, 16:30
Sokół II Nisko 2-0 KS Koziarnia 10 czerwca, 16:30

Kolejka 26 - 17 czerwca

LKS Glinianka 4-3 Sokół II Nisko 17 czerwca, 16:00
KS Koziarnia 2-2 Sparta II Groble 17 czerwca, 16:00
Retman Ulanów 3-1 Jutrzenka Kopki 16 czerwca, 16:00
Milenium Bieliny 3-1 Czarni Sójkowa 17 czerwca, 16:00
Orzeł II Rudnik nad Sanem 5-6 Grabniak Hucisko 17 czerwca, 16:00
KS Majdan Łętowski 2-1 WKS Kurzyna 17 czerwca, 12:00
Dolina-Tanew Wólka Tanewska 7-1 LZS Bieliniec 17 czerwca, 16:00

Baraże o udział w klasie A (Stalowa Wola)

Klasa A 2011/2012 (Stalowa Wola I)

Klasa B 2011/2012 (Stalowa Wola IV)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas