[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: Rzeszów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisłok Strzyżów 30 58 17 7 6 69-44 11 3 1 38-17 6 4 5 31-27
2.  Dynovia Dynów 30 57 17 6 7 65-39 10 4 1 36-15 7 2 6 29-24
3.  Górnovia Górno 30 53 16 5 9 70-42 11 1 3 44-17 5 4 6 26-25
4.  KS Stobierna 30 52 16 4 10 57-41 7 2 6 24-18 9 2 4 33-23
5.  Głogovia Głogów Małopolski 30 51 14 9 7 63-49 7 7 1 37-23 7 2 6 26-26
6.  Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 50 13 11 6 40-29 8 3 4 20-16 5 8 2 20-13
7.  Sawa Sonina 30 49 14 7 9 57-41 7 5 3 33-23 7 2 6 24-18
8.  Strug Tyczyn 30 45 14 3 13 64-63 7 0 8 36-37 7 3 5 28-26
9.  LKS Trzebownisko 30 43 12 7 11 54-45 6 3 6 27-24 6 4 5 27-21
10.  KS Dąbrówki 30 41 11 8 11 43-43 6 7 2 23-15 5 1 9 20-28
11.  Stal II Rzeszów 30 39 11 6 13 54-58 7 4 4 26-20 4 2 9 28-38
12.  Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 36 10 6 14 45-52 6 1 8 21-22 4 5 6 24-30
13.  Błażowianka Błażowa 30 34 8 10 12 31-34 7 3 5 20-17 1 7 7 11-17
14.  Korona Rzeszów 30 25 5 10 15 32-57 2 3 10 17-34 3 7 5 15-23
15.  ŁKS Łańcut 30 20 5 5 20 40-80 4 5 6 25-33 1 0 14 15-47
16.  Grom Handzlówka 30 13 3 4 23 34-101 2 3 10 16-44 1 1 13 18-57

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wisłok Strzyżów    1-1 3-2 2-3 2-0 0-0 2-1 3-1 4-1 5-4 3-1 1-1 1-0 2-1 3-0* 6-1 
 2 Dynovia Dynów2-1     2-0 1-2 2-1 0-0 1-1 4-1 1-1 3-0 2-1 5-0 1-1 3-2 5-2 4-2 
 3 Górnovia Górno3-1 0-5     0-1 4-1 3-1 1-0 2-1 3-0 2-4 3-0 2-1 1-1 5-0 3-1 12-0 
 4 KS Stobierna5-3 0-2 3-2     0-1 0-1 2-1 4-0 0-3 0-1 3-0* 1-3 0-0 0-0 2-1 4-0 
 5 Głogovia Głogów Małopolski4-4 2-0 0-0 4-2     2-2 1-2 2-0 4-2 2-1 4-1 2-2 1-1 1-1 5-2 3-3 
 6 Orzeł Wólka Niedźwiedzka4-3 2-1 0-0 1-2 1-2     0-2 0-3 2-0 1-0 1-1 3-0 2-1 0-0 2-1 1-0 
 7 Sawa Sonina2-2 4-0 5-3 1-1 1-2 0-2     3-3 2-2 1-0 1-5 1-1 1-0 4-1 2-0 5-1 
 8 Strug Tyczyn4-1 2-3 0-1 1-2 3-5 3-4 3-2     1-4 2-1 4-0 2-6 1-3 1-0 3-2 6-3 
 9 LKS Trzebownisko0-2 0-1 1-4 2-4 0-3 1-1 1-1 0-1     4-1 2-1 5-1 1-0 2-2 4-0 4-2 
 10 KS Dąbrówki1-1 3-1 1-1 3-0 2-1 2-3 0-3 0-0 2-2     1-1 3-1 0-0 1-1 3-0 1-0 
 11 Stal II Rzeszów1-1 4-3 3-1 0-2 2-2 0-0 4-0 2-4 0-0 2-0     2-1 2-1 1-2 3-0 0-3* 
 12 Grodziszczanka Grodzisko Dolne0-1 1-0 1-3 2-6 0-1 0-0 0-2 0-1 0-2 2-1 3-1     2-0 0-1 5-1 5-2 
 13 Błażowianka Błażowa0-2 0-0 1-0 3-2 5-3 2-1 2-0 0-3 0-1 0-1 0-3 0-0     0-0 4-1 3-0* 
 14 Korona Rzeszów0-3 2-3 3-6 1-1 0-1 0-0 0-2 3-4 0-3 1-2 2-4 1-1 2-1     1-3 1-0 
 15 ŁKS Łańcut1-2 2-6 0-0 0-4 2-1 0-0 0-4 2-2 2-1 2-2 8-2 1-4 2-2 1-2     2-1 
 16 Grom Handzlówka0-4 1-3 2-3 2-1 2-2 0-5 1-3 1-4 0-5 1-2 1-7 1-2 0-0 2-2 2-1     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Korona Rzeszów 1-2 KS Dąbrówki 20 sierpnia, 11:00
Wisłok Strzyżów 3-2 Górnovia Górno 21 sierpnia, 17:00
Głogovia Głogów Małopolski 1-2 Sawa Sonina 20 sierpnia, 17:00
KS Stobierna 3-0 Stal II Rzeszów 21 sierpnia, 18:00
(wo)
na boisku 2-0; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Grom Handzlówka 0-0 Błażowianka Błażowa 21 sierpnia, 16:00
Dynovia Dynów 1-1 LKS Trzebownisko 21 sierpnia, 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-1 Strug Tyczyn 21 sierpnia, 16:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-1 ŁKS Łańcut 20 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Strug Tyczyn 3-4 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 28 sierpnia, 11:30
LKS Trzebownisko 5-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 28 sierpnia, 17:30
Błażowianka Błażowa 0-0 Dynovia Dynów 28 sierpnia, 11:00
Stal II Rzeszów 0-3 Grom Handzlówka 27 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 8-0; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Sawa Sonina 1-1 KS Stobierna 27 sierpnia, 17:00
Górnovia Górno 4-1 Głogovia Głogów Małopolski 27 sierpnia, 16:00
Korona Rzeszów 0-3 Wisłok Strzyżów 27 sierpnia, 17:00
ŁKS Łańcut 2-2 KS Dąbrówki 27 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Głogovia Głogów Małopolski 1-1 Korona Rzeszów 31 sierpnia, 17:00
KS Stobierna 3-2 Górnovia Górno 31 sierpnia, 18:00
Grom Handzlówka 1-3 Sawa Sonina 31 sierpnia, 17:30
Dynovia Dynów 2-1 Stal II Rzeszów 31 sierpnia, 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-0 Błażowianka Błażowa 31 sierpnia, 17:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-0 LKS Trzebownisko 31 sierpnia, 17:00
ŁKS Łańcut 2-2 Strug Tyczyn 1 września, 17:00
KS Dąbrówki 1-1 Wisłok Strzyżów 31 sierpnia, 17:45

Kolejka 4 - 3-4 września

LKS Trzebownisko 4-0 ŁKS Łańcut 3 września, 17:00
Błażowianka Błażowa 2-1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3 września, 17:00
Stal II Rzeszów 2-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 4 września, 15:00
w Trzebownisku
Sawa Sonina 4-0 Dynovia Dynów 3 września, 17:00
Górnovia Górno 12-0 Grom Handzlówka 4 września, 17:00
Korona Rzeszów 1-1 KS Stobierna 3 września, 17:00
Wisłok Strzyżów 2-0 Głogovia Głogów Małopolski 4 września, 16:00
Strug Tyczyn 2-1 KS Dąbrówki 3 września, 16:00

Kolejka 5 - 10-11 września

KS Stobierna 5-3 Wisłok Strzyżów 11 września, 16:00
Grom Handzlówka 2-2 Korona Rzeszów 10 września, 16:30
Dynovia Dynów 2-0 Górnovia Górno 11 września, 16:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-2 Sawa Sonina 11 września, 12:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-1 Stal II Rzeszów 10 września, 16:00
ŁKS Łańcut 2-2 Błażowianka Błażowa 10 września, 16:00
Strug Tyczyn 1-4 LKS Trzebownisko 11 września, 11:30
KS Dąbrówki 2-1 Głogovia Głogów Małopolski 11 września, 15:00

Kolejka 6 - 14 września

Błażowianka Błażowa 0-3 Strug Tyczyn 14 września, 17:00
Stal II Rzeszów 3-0 ŁKS Łańcut 14 września, 16:00
Sawa Sonina 0-2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 14 września, 17:00
Górnovia Górno 2-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 14 września, 17:00
Korona Rzeszów 2-3 Dynovia Dynów 14 września, 17:00
Wisłok Strzyżów 6-1 Grom Handzlówka 14 września, 16:30
Głogovia Głogów Małopolski 4-2 KS Stobierna 14 września, 17:00
LKS Trzebownisko 4-1 KS Dąbrówki 14 września, 17:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Grom Handzlówka 2-2 Głogovia Głogów Małopolski 17 września, 16:30
Dynovia Dynów 2-1 Wisłok Strzyżów 18 września, 16:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-1 Korona Rzeszów 17 września, 16:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-0 Górnovia Górno 17 września, 16:00
Strug Tyczyn 4-0 Stal II Rzeszów 17 września, 14:30
LKS Trzebownisko 1-0 Błażowianka Błażowa 18 września, 16:00
KS Dąbrówki 3-0 KS Stobierna 18 września, 15:00
Sawa Sonina 2-0 ŁKS Łańcut 18 września, 16:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Stal II Rzeszów 0-0 LKS Trzebownisko 24 września, 16:00
Sawa Sonina 3-3 Strug Tyczyn 24 września, 16:00
Górnovia Górno 3-1 ŁKS Łańcut 25 września, 16:00
Korona Rzeszów 0-0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 24 września, 16:30
Wisłok Strzyżów 1-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 25 września, 16:00
Głogovia Głogów Małopolski 2-0 Dynovia Dynów 24 września, 16:00
KS Stobierna 4-0 Grom Handzlówka 25 września, 16:00
Błażowianka Błażowa 0-1 KS Dąbrówki 25 września, 11:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Dynovia Dynów 1-2 KS Stobierna 2 października, 16:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-1 Głogovia Głogów Małopolski 2 października, 11:30
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4-3 Wisłok Strzyżów 1 października, 15:30
ŁKS Łańcut 1-2 Korona Rzeszów 1 października, 15:30
Strug Tyczyn 0-1 Górnovia Górno 2 października, 11:30
LKS Trzebownisko 1-1 Sawa Sonina 2 października, 16:00
Błażowianka Błażowa 0-3 Stal II Rzeszów 1 października, 16:00
KS Dąbrówki 1-0 Grom Handzlówka 2 października, 15:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Sawa Sonina 1-0 Błażowianka Błażowa 9 października, 11:00
Górnovia Górno 3-0 LKS Trzebownisko 9 października, 15:00
Korona Rzeszów 3-4 Strug Tyczyn 8 października, 16:00
Wisłok Strzyżów 3-0 ŁKS Łańcut 8 października, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Głogovia Głogów Małopolski 2-2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 9 października, 11:00
KS Stobierna 1-3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 9 października, 16:00
Grom Handzlówka 1-3 Dynovia Dynów 9 października, 15:00
Stal II Rzeszów 2-0 KS Dąbrówki 9 października, 15:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Grodziszczanka Grodzisko Dolne 5-2 Grom Handzlówka 16 października, 12:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-2 KS Stobierna 15 października, 15:30
ŁKS Łańcut 2-1 Głogovia Głogów Małopolski 15 października, 15:00
Strug Tyczyn 4-1 Wisłok Strzyżów 16 października, 11:30
LKS Trzebownisko 2-2 Korona Rzeszów 16 października, 15:00
Błażowianka Błażowa 1-0 Górnovia Górno 16 października, 11:00
Stal II Rzeszów 4-0 Sawa Sonina 16 października, 15:00
na stadionie Podhalańczyk
KS Dąbrówki 3-1 Dynovia Dynów 16 października, 15:00

Kolejka 12 - 22-23 października

Górnovia Górno 3-0 Stal II Rzeszów 22 października, 14:00
Korona Rzeszów 2-1 Błażowianka Błażowa 22 października, 15:30
Wisłok Strzyżów 4-1 LKS Trzebownisko 23 października, 14:00
Głogovia Głogów Małopolski 2-0 Strug Tyczyn 23 października, 11:00
KS Stobierna 2-1 ŁKS Łańcut 23 października, 15:00
Grom Handzlówka 0-5 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 23 października, 13:00
Dynovia Dynów 5-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 23 października, 15:00
Sawa Sonina 1-0 KS Dąbrówki 22 października, 14:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-1 Dynovia Dynów 30 października, 14:00
ŁKS Łańcut 2-1 Grom Handzlówka 29 października, 15:00
Strug Tyczyn 1-2 KS Stobierna 30 października, 11:00
LKS Trzebownisko 0-3 Głogovia Głogów Małopolski 29 października, 15:00
Błażowianka Błażowa 0-2 Wisłok Strzyżów 30 października, 11:00
Stal II Rzeszów 1-2 Korona Rzeszów 29 października, 11:00
Sawa Sonina 5-3 Górnovia Górno 29 października, 14:00
KS Dąbrówki 3-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 października, 14:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

KS Dąbrówki 1-1 Górnovia Górno 6 listopada, 14:00
Korona Rzeszów 0-2 Sawa Sonina 5 listopada, 14:00
Wisłok Strzyżów 3-1 Stal II Rzeszów 5 listopada, 13:00
Głogovia Głogów Małopolski 1-1 Błażowianka Błażowa 6 listopada, 11:00
KS Stobierna 0-3 LKS Trzebownisko 6 listopada, 14:00
Grom Handzlówka 1-4 Strug Tyczyn 6 listopada, 13:00
Dynovia Dynów 5-2 ŁKS Łańcut 6 listopada, 14:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 5 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-0 KS Dąbrówki 13 listopada, 14:00
ŁKS Łańcut 1-4 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 12 listopada, 13:30
Strug Tyczyn 2-3 Dynovia Dynów 11 listopada, 11:30
LKS Trzebownisko 4-2 Grom Handzlówka 11 listopada, 14:00
Błażowianka Błażowa 3-2 KS Stobierna 11 listopada, 14:00
Stal II Rzeszów 2-2 Głogovia Głogów Małopolski 13 listopada, 14:00
Sawa Sonina 2-2 Wisłok Strzyżów 12 listopada, 13:00
Górnovia Górno 5-0 Korona Rzeszów 13 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 24-25 marca

KS Dąbrówki 1-1 Korona Rzeszów 25 marca, 15:00
Górnovia Górno 3-1 Wisłok Strzyżów 25 marca, 14:30
Sawa Sonina 1-2 Głogovia Głogów Małopolski 24 marca, 12:30
Stal II Rzeszów 0-2 KS Stobierna 25 marca, 11:00
w Trzebownisku
Błażowianka Błażowa 3-0 Grom Handzlówka 25 marca, 14:30
(wo)
nie odbył się; goście nie posiadali ważnych kart zdrowia
LKS Trzebownisko 0-1 Dynovia Dynów 24 marca, 14:00
Strug Tyczyn 2-6 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 24 marca, 15:30
ŁKS Łańcut 0-0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 24 marca, 15:00

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia

KS Dąbrówki 3-0 ŁKS Łańcut 1 kwietnia, 16:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-3 Strug Tyczyn 31 marca, 15:30
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-2 LKS Trzebownisko 1 kwietnia, 13:00
Dynovia Dynów 1-1 Błażowianka Błażowa 1 kwietnia, 15:00
Grom Handzlówka 1-7 Stal II Rzeszów 31 marca, 14:00
KS Stobierna 2-1 Sawa Sonina 1 kwietnia, 14:00
Głogovia Głogów Małopolski 0-0 Górnovia Górno 1 kwietnia, 11:00
Wisłok Strzyżów 2-1 Korona Rzeszów 1 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 7 kwietnia

Wisłok Strzyżów 5-4 KS Dąbrówki 7 kwietnia, 14:00
Korona Rzeszów 0-1 Głogovia Głogów Małopolski 7 kwietnia, 15:00
Górnovia Górno 0-1 KS Stobierna 7 kwietnia, 11:00
Sawa Sonina 5-1 Grom Handzlówka 7 kwietnia, 11:00
Stal II Rzeszów 4-3 Dynovia Dynów 7 kwietnia, 11:00
w Trzebownisku
Błażowianka Błażowa 0-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 7 kwietnia, 14:30
LKS Trzebownisko 1-1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 7 kwietnia, 15:00
Strug Tyczyn 3-2 ŁKS Łańcut 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

KS Dąbrówki 0-0 Strug Tyczyn 15 kwietnia, 15:00
ŁKS Łańcut 2-1 LKS Trzebownisko 14 kwietnia, 16:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-1 Błażowianka Błażowa 14 kwietnia, 16:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-1 Stal II Rzeszów 14 kwietnia, 11:00
Dynovia Dynów 1-1 Sawa Sonina 14 kwietnia, 16:00
Grom Handzlówka 2-3 Górnovia Górno 15 kwietnia, 14:00
KS Stobierna 0-0 Korona Rzeszów 15 kwietnia, 15:00
Głogovia Głogów Małopolski 4-4 Wisłok Strzyżów 15 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Głogovia Głogów Małopolski 2-1 KS Dąbrówki 22 kwietnia, 11:00
Wisłok Strzyżów 2-3 KS Stobierna 22 kwietnia, 15:00
Korona Rzeszów 1-0 Grom Handzlówka 21 kwietnia, 16:30
Górnovia Górno 0-5 Dynovia Dynów 22 kwietnia, 14:30
Sawa Sonina 1-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 21 kwietnia, 16:00
Stal II Rzeszów 0-0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 22 kwietnia, 11:00
w Jasionce
Błażowianka Błażowa 4-1 ŁKS Łańcut 22 kwietnia, 15:00
LKS Trzebownisko 0-1 Strug Tyczyn 22 kwietnia, 16:00
w Jasionce

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

KS Dąbrówki 2-2 LKS Trzebownisko 29 kwietnia, 15:00
Strug Tyczyn 1-3 Błażowianka Błażowa 28 kwietnia, 16:00
ŁKS Łańcut 8-2 Stal II Rzeszów 28 kwietnia, 16:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-2 Sawa Sonina 29 kwietnia, 14:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-3 Górnovia Górno 28 kwietnia, 17:00
Dynovia Dynów 3-2 Korona Rzeszów 29 kwietnia, 16:00
Grom Handzlówka 0-4 Wisłok Strzyżów 29 kwietnia, 14:00
KS Stobierna 0-1 Głogovia Głogów Małopolski 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 3 maja

KS Stobierna 0-1 KS Dąbrówki 3 maja, 16:00
ŁKS Łańcut 0-4 Sawa Sonina 3 maja, 16:00
Głogovia Głogów Małopolski 3-3 Grom Handzlówka 2 maja, 17:30
Wisłok Strzyżów 1-1 Dynovia Dynów 3 maja, 11:00
Korona Rzeszów 1-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3 maja, 11:00
Górnovia Górno 3-1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3 maja, 15:00
Stal II Rzeszów 2-4 Strug Tyczyn 3 maja, 11:00
w Jasionce
Błażowianka Błażowa 0-1 LKS Trzebownisko 3 maja, 15:00

Kolejka 23 - 5-6 maja

KS Dąbrówki 0-0 Błażowianka Błażowa 6 maja, 15:00
LKS Trzebownisko 2-1 Stal II Rzeszów 5 maja, 16:00
Strug Tyczyn 3-2 Sawa Sonina 5 maja, 16:00
ŁKS Łańcut 0-0 Górnovia Górno 5 maja, 16:30
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-0 Korona Rzeszów 6 maja, 16:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-1 Wisłok Strzyżów 6 maja, 14:30
Dynovia Dynów 2-1 Głogovia Głogów Małopolski 5 maja, 16:00
Grom Handzlówka 2-1 KS Stobierna 6 maja, 17:00

Kolejka 24 - 12-13 maja

Grom Handzlówka 1-2 KS Dąbrówki 12 maja, 15:00
KS Stobierna 0-2 Dynovia Dynów 13 maja, 17:00
Głogovia Głogów Małopolski 2-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 12 maja, 17:00
Wisłok Strzyżów 0-0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 12 maja, 17:00
Korona Rzeszów 1-3 ŁKS Łańcut 12 maja, 17:00
Górnovia Górno 2-1 Strug Tyczyn 13 maja, 16:00
Sawa Sonina 2-2 LKS Trzebownisko 12 maja, 17:00
Stal II Rzeszów 2-1 Błażowianka Błażowa 12 maja, 16:00
w Jasionce

Kolejka 25 - 19-20 maja

KS Dąbrówki 1-1 Stal II Rzeszów 19 maja, 17:00
Błażowianka Błażowa 2-0 Sawa Sonina 20 maja, 15:00
LKS Trzebownisko 1-4 Górnovia Górno 19 maja, 17:00
Strug Tyczyn 1-0 Korona Rzeszów 19 maja, 17:00
ŁKS Łańcut 1-2 Wisłok Strzyżów 19 maja, 16:30
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-2 Głogovia Głogów Małopolski 19 maja, 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-6 KS Stobierna 19 maja, 17:00
Dynovia Dynów 4-2 Grom Handzlówka 20 maja, 16:00

Kolejka 26 - 26-27 maja

Dynovia Dynów 3-0 KS Dąbrówki 27 maja, 17:00
Grom Handzlówka 1-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 27 maja, 17:00
KS Stobierna 0-1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 27 maja, 17:00
Głogovia Głogów Małopolski 5-2 ŁKS Łańcut 26 maja, 17:00
Wisłok Strzyżów 3-1 Strug Tyczyn 27 maja, 16:00
Korona Rzeszów 0-3 LKS Trzebownisko 26 maja, 17:30
Górnovia Górno 1-1 Błażowianka Błażowa 27 maja, 16:00
Sawa Sonina 1-5 Stal II Rzeszów 26 maja, 17:00

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

KS Dąbrówki 0-3 Sawa Sonina 3 czerwca, 15:00
Stal II Rzeszów 3-1 Górnovia Górno 2 czerwca, 16:00
Błażowianka Błażowa 0-0 Korona Rzeszów 3 czerwca, 15:00
LKS Trzebownisko 0-2 Wisłok Strzyżów 3 czerwca, 18:00
Strug Tyczyn 3-5 Głogovia Głogów Małopolski 2 czerwca, 17:00
ŁKS Łańcut 0-4 KS Stobierna 2 czerwca, 17:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-0 Grom Handzlówka 2 czerwca, 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-0 Dynovia Dynów 3 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 7 czerwca

Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-1 KS Dąbrówki 7 czerwca, 11:00
Dynovia Dynów 0-0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 7 czerwca, 17:00
Grom Handzlówka 2-1 ŁKS Łańcut 7 czerwca, 17:00
KS Stobierna 4-0 Strug Tyczyn 7 czerwca, 17:00
Głogovia Głogów Małopolski 4-2 LKS Trzebownisko 6 czerwca, 17:30
Wisłok Strzyżów 1-0 Błażowianka Błażowa 7 czerwca, 16:00
Korona Rzeszów 2-4 Stal II Rzeszów 7 czerwca, 13:00
Górnovia Górno 1-0 Sawa Sonina 6 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 10 czerwca

Górnovia Górno 2-4 KS Dąbrówki 10 czerwca, 17:00
Sawa Sonina 4-1 Korona Rzeszów 10 czerwca, 17:00
Stal II Rzeszów 1-1 Wisłok Strzyżów 10 czerwca, 17:00
Błażowianka Błażowa 5-3 Głogovia Głogów Małopolski 10 czerwca, 17:00
LKS Trzebownisko 2-4 KS Stobierna 10 czerwca, 17:00
Strug Tyczyn 6-3 Grom Handzlówka 10 czerwca, 17:00
ŁKS Łańcut 2-6 Dynovia Dynów 10 czerwca, 17:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 10 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 17 czerwca

KS Dąbrówki 2-3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 17 czerwca, 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 5-1 ŁKS Łańcut 17 czerwca, 17:00
Dynovia Dynów 4-1 Strug Tyczyn 17 czerwca, 17:00
Grom Handzlówka 0-5 LKS Trzebownisko 17 czerwca, 17:00
KS Stobierna 0-0 Błażowianka Błażowa 17 czerwca, 17:00
Głogovia Głogów Małopolski 4-1 Stal II Rzeszów 17 czerwca, 17:00
Wisłok Strzyżów 2-1 Sawa Sonina 17 czerwca, 17:00
Korona Rzeszów 3-6 Górnovia Górno 17 czerwca, 17:00

IV liga 2011/2012 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2011/2012 (Dębica)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Krosno)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Stalowa Wola)

Klasa A 2011/2012 (Rzeszów I)
Klasa A 2011/2012 (Rzeszów II - Łańcut)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas