[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2011/2012, grupa: lubelska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik II Łęczna 16 41 13 2 1 71-2 8 0 0 36-1 5 2 1 35-1
2.  Wilki Wilków 16 34 10 4 2 38-10 6 2 0 22-2 4 2 2 16-8
3.  MUKS Kraśnik 16 32 10 2 4 25-19 7 1 0 17-5 3 1 4 8-14
4.  Orlęta Łuków 16 28 8 4 4 45-18 5 2 1 27-5 3 2 3 18-13
5.  Omega Stary Zamość 16 27 8 3 5 28-19 5 1 2 14-11 3 2 3 14-8
6.  Dystans Niedźwiada 16 22 6 4 6 25-33 3 4 1 11-11 3 0 5 14-22
7.  Stal Poniatowa 16 11 3 2 11 14-42 1 1 6 5-19 2 1 5 9-23
8.  Lewart Lubartów 16 8 2 2 12 14-58 1 1 6 4-31 1 1 6 10-27
9.  Nadzieje Garbowa Garbów 16 1 0 1 15 2-61 0 0 8 1-40 0 1 7 1-21
Nadzieje Garbowa Garbów wycofały się z rozgrywek po 11. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Górnik II Łęczna    3-0 8-0 5-0 3-0 5-0 4-0 5-1 3-0* 
 2 Wilki Wilków0-0     1-0 5-0 1-1 3-0* 6-0 3-0* 3-1 
 3 MUKS Kraśnik1-0 1-1     2-1 2-0 2-1 2-1 4-1 3-0* 
 4 Orlęta Łuków0-0 1-2 2-2     2-1 5-0 6-0 8-0 3-0* 
 5 Omega Stary Zamość0-5 2-1 2-1 0-2     4-0 3-0 3-2 0-0 
 6 Dystans Niedźwiada0-5 1-1 1-0 1-1 0-0     2-2 3-2 3-0* 
 7 Stal Poniatowa0-8 0-1 0-1 0-4 0-2 1-2     1-1 3-0* 
 8 Lewart Lubartów0-4 0-7 0-3 0-0 0-7 1-7 0-3*     3-0 
 9 Nadzieje Garbowa Garbów0-13 0-3* 0-1 0-10 0-3* 1-4 0-3 0-3*     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Pauza: Dystans Niedźwiada.
 
Orlęta Łuków 2-2 MUKS Kraśnik 27 sierpnia, 16:00
Lewart Lubartów 0-7 Omega Stary Zamość 27 sierpnia, 17:00
Nadzieje Garbowa Garbów 0-3 Stal Poniatowa 18 września, 12:00
w pierwotnym terminie (28 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu problemów kadrowych gospodarzy
Górnik II Łęczna 3-0 Wilki Wilków 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Pauza: Wilki Wilków.
 
MUKS Kraśnik 2-1 Dystans Niedźwiada 4 września, 17:00
Stal Poniatowa 0-8 Górnik II Łęczna 4 września, 11:00
Omega Stary Zamość 0-0 Nadzieje Garbowa Garbów 30 października, 13:00
w pierwszym (3 września, 17:00) i drugim terminie (7 września, 17:00) odwołany z powodu problemów kadrowych drużyny gości
Orlęta Łuków 8-0 Lewart Lubartów 3 września, 11:00

Kolejka 3 - 10-11 września

Pauza: Stal Poniatowa.
 
Lewart Lubartów 0-3 MUKS Kraśnik 10 września, 11:00
Nadzieje Garbowa Garbów 0-10 Orlęta Łuków 10 września, 16:30
Górnik II Łęczna 3-0 Omega Stary Zamość 11 września, 13:00
Dystans Niedźwiada 1-1 Wilki Wilków 10 września, 11:00

Kolejka 4 - 24-25 września

Pauza: Omega Stary Zamość.
 
MUKS Kraśnik 1-1 Wilki Wilków 24 września, 15:00
Stal Poniatowa 1-2 Dystans Niedźwiada 25 września, 11:00
Orlęta Łuków 0-0 Górnik II Łęczna 24 września, 15:00
Lewart Lubartów 3-0 Nadzieje Garbowa Garbów 24 września, 11:00

Kolejka 5 - 1-2 października

Pauza: Orlęta Łuków.
 
Nadzieje Garbowa Garbów 0-1 MUKS Kraśnik 1 października, 11:00
Górnik II Łęczna 5-1 Lewart Lubartów 1 października, 11:00
Dystans Niedźwiada 0-0 Omega Stary Zamość 1 października, 11:00
Wilki Wilków 6-0 Stal Poniatowa 1 października, 11:00

Kolejka 6 - 8-9 października

Pauza: Lewart Lubartów.
 
MUKS Kraśnik 2-1 Stal Poniatowa 8 października, 11:00
Omega Stary Zamość 2-1 Wilki Wilków 8 października, 11:00
Orlęta Łuków 5-0 Dystans Niedźwiada 8 października, 14:00
Nadzieje Garbowa Garbów 0-13 Górnik II Łęczna 8 października, 11:00

Kolejka 7 - 22-23 października

Pauza: Nadzieje Garbowa Garbów.
 
Górnik II Łęczna 8-0 MUKS Kraśnik 23 października
Dystans Niedźwiada 3-2 Lewart Lubartów 28 września
Wilki Wilków 5-0 Orlęta Łuków
Stal Poniatowa 0-2 Omega Stary Zamość

Kolejka 8 - 5-6 listopada

Pauza: Górnik II Łęczna.
 
MUKS Kraśnik 2-0 Omega Stary Zamość 31 października, 12:00
Orlęta Łuków 6-0 Stal Poniatowa 5 listopada, 13:00
Lewart Lubartów 0-7 Wilki Wilków 5 listopada, 11:00
Nadzieje Garbowa Garbów 1-4 Dystans Niedźwiada 5 listopada, 11:00

Kolejka 9 - 12-13 listopada

Pauza: MUKS Kraśnik.
 
Dystans Niedźwiada 0-5 Górnik II Łęczna 21 września, 16:00
Wilki Wilków 3-1 Nadzieje Garbowa Garbów 11 listopada, 11:00
Stal Poniatowa 1-1 Lewart Lubartów 13 listopada, 11:00
Omega Stary Zamość 0-2 Orlęta Łuków 12 listopada, 12:00

Kolejka 10 - 14-15 kwietnia

Pauza: Dystans Niedźwiada.
 
MUKS Kraśnik 2-1 Orlęta Łuków 11 kwietnia, 16:00
Omega Stary Zamość 3-2 Lewart Lubartów 14 kwietnia, 13:00
Stal Poniatowa 3-0 Nadzieje Garbowa Garbów 15 kwietnia, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Wilki Wilków 0-0 Górnik II Łęczna 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 11 - 21-22 kwietnia

Pauza: Wilki Wilków.
 
Dystans Niedźwiada 1-0 MUKS Kraśnik 19 kwietnia, 16:00
Górnik II Łęczna 4-0 Stal Poniatowa 22 kwietnia, 11:00
Nadzieje Garbowa Garbów 0-3 Omega Stary Zamość
(wo)
gospodarze nie ustalili terminu meczu
Lewart Lubartów 0-0 Orlęta Łuków 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 12 - 28-29 kwietnia

Pauza: Stal Poniatowa.
 
MUKS Kraśnik 4-1 Lewart Lubartów 29 kwietnia, 11:00
Orlęta Łuków 3-0 Nadzieje Garbowa Garbów
(wo)
Omega Stary Zamość 0-5 Górnik II Łęczna 5 maja, 13:00
Wilki Wilków 3-0 Dystans Niedźwiada 28 kwietnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 13 - 12-13 maja

Pauza: Omega Stary Zamość.
 
Wilki Wilków 1-0 MUKS Kraśnik 13 maja, 11:00
Dystans Niedźwiada 2-2 Stal Poniatowa 11 maja, 18:00
Górnik II Łęczna 5-0 Orlęta Łuków 13 maja, 11:00
Nadzieje Garbowa Garbów 0-3 Lewart Lubartów
(wo)

Kolejka 14 - 19-20 maja

Pauza: Orlęta Łuków.
 
MUKS Kraśnik 3-0 Nadzieje Garbowa Garbów
(wo)
Lewart Lubartów 0-4 Górnik II Łęczna 21 maja, 18:00
Omega Stary Zamość 4-0 Dystans Niedźwiada 18 maja, 16:30
Stal Poniatowa 0-1 Wilki Wilków 20 maja, 17:00

Kolejka 15 - 26-27 maja

Pauza: Lewart Lubartów.
 
Stal Poniatowa 0-1 MUKS Kraśnik 27 maja, 17:00
Wilki Wilków 1-1 Omega Stary Zamość 27 maja, 13:30
Dystans Niedźwiada 1-1 Orlęta Łuków 25 maja, 16:00
Górnik II Łęczna 3-0 Nadzieje Garbowa Garbów
(wo)

Kolejka 16 - 2-3 czerwca

Pauza: Nadzieje Garbowa Garbów.
 
MUKS Kraśnik 1-0 Górnik II Łęczna 2 czerwca, 11:00
Lewart Lubartów 1-7 Dystans Niedźwiada 2 czerwca, 13:00
Orlęta Łuków 1-2 Wilki Wilków 2 czerwca, 13:00
Omega Stary Zamość 3-0 Stal Poniatowa 2 czerwca, 13:30

Kolejka 17 - 9 czerwca

Pauza: Górnik II Łęczna.
 
Omega Stary Zamość 2-1 MUKS Kraśnik 9 czerwca, 12:00
Stal Poniatowa 0-4 Orlęta Łuków 9 czerwca, 15:00
Wilki Wilków 3-0 Lewart Lubartów 9 czerwca, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Dystans Niedźwiada 3-0 Nadzieje Garbowa Garbów
(wo)

Kolejka 18 - 16 czerwca

Pauza: MUKS Kraśnik.
 
Górnik II Łęczna 5-0 Dystans Niedźwiada 14 czerwca, 18:00
Nadzieje Garbowa Garbów 0-3 Wilki Wilków
(wo)
Lewart Lubartów 0-3 Stal Poniatowa 16 czerwca, 13:00
(wo)
gospodarze nie zebrali składu na mecz
Orlęta Łuków 2-1 Omega Stary Zamość 15 czerwca, 17:00

II liga kobiet 2011/2012 (mazowiecka)

III liga kobiet 2011/2012 (mazowiecka)
III liga kobiet 2011/2012 (podlasko-warmińsko-mazurska)

Autor: Paweł Chruściel

 

Napisz do nas