[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2011/2012, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  OKS Stomil Olsztyn 12 36 12 0 0 47-3 6 0 0 26-2 6 0 0 21-1
2.  Atomówki Korsze 12 22 7 1 4 19-18 4 1 1 13-5 3 0 3 6-13
3.  OKS Stomil II Olsztyn 12 21 6 3 3 38-20 4 1 1 27-8 2 2 2 11-12
4.  Wissa Szczuczyn 12 14 4 2 6 26-23 2 1 3 14-14 2 1 3 12-9
5.  Promień Mońki 12 13 3 4 5 17-18 0 2 4 4-9 3 2 1 13-9
6.  Mazury Mrągowo 12 8 2 2 8 11-37 1 1 4 6-14 1 1 4 5-23
7.  MKS Mielnik 12 6 2 0 10 7-46 0 0 6 1-22 2 0 4 6-24

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 OKS Stomil Olsztyn    7-1 6-0 3-0 5-0 2-1 3-0* 
 2 Atomówki Korsze0-2     2-1 1-0 2-2 2-0 6-0 
 3 OKS Stomil II Olsztyn0-5 3-0     3-0 1-1 10-2 10-0 
 4 Wissa Szczuczyn1-3 2-0 2-2     1-6 8-0 0-3 
 5 Promień Mońki0-2 0-1 0-1 2-2     0-0 2-3 
 6 Mazury Mrągowo0-5 1-3 2-2 0-2 0-2     3-0* 
 7 MKS Mielnik0-4 0-1 0-5 0-8 0-2 1-2     

Kolejka 1 - 10-11 września

Pauza: Mazury Mrągowo.
 
Promień Mońki 0-1 OKS Stomil II Olsztyn 10 września, 13:00
na bocznym boisku MOSiR
OKS Stomil Olsztyn 7-1 Atomówki Korsze 11 września, 17:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Żytniej
Wissa Szczuczyn 0-3 MKS Mielnik 11 września, 13:00

Kolejka 2 - 24-25 września

Pauza: MKS Mielnik.
 
Atomówki Korsze 1-0 Wissa Szczuczyn 25 września, 15:00 (300)
Promień Mońki 0-2 OKS Stomil Olsztyn 25 września, 13:00
na bocznym boisku MOSiR
OKS Stomil II Olsztyn 10-2 Mazury Mrągowo 25 września, 17:00 (100)
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Żytniej

Kolejka 3 - 1-2 października

Pauza: OKS Stomil II Olsztyn.
 
MKS Mielnik 0-1 Atomówki Korsze 1 października, 14:00
Wissa Szczuczyn 1-6 Promień Mońki 1 października, 10:00
Mazury Mrągowo 0-5 OKS Stomil Olsztyn 2 października, 13:00 (150)
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego

Kolejka 4 - 8-9 października

Pauza: Atomówki Korsze.
 
OKS Stomil II Olsztyn 0-5 OKS Stomil Olsztyn 8 października, 19:30
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Żytniej
Promień Mońki 2-3 MKS Mielnik 8 października, 12:00
na bocznym boisku MOSiR
Wissa Szczuczyn 8-0 Mazury Mrągowo 9 października, 12:00

Kolejka 5 - 15-16 października

Pauza: OKS Stomil Olsztyn.
 
Wissa Szczuczyn 2-2 OKS Stomil II Olsztyn 16 października, 11:00
MKS Mielnik 1-2 Mazury Mrągowo 15 października, 14:00
Atomówki Korsze 2-2 Promień Mońki 9 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (16 października, 15:00) odwołany z powodu choroby zawodniczek gości / w drugim terminie (5 kwietnia, 14:00) nie odbył się

Kolejka 6 - 22-23 października

Pauza: Promień Mońki.
 
OKS Stomil II Olsztyn 10-0 MKS Mielnik 4 kwietnia, 14:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Żytniej / w pierwotnym terminie (22 października, 16:00) na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Żytniej odwołany na prośbę gości
Mazury Mrągowo 1-3 Atomówki Korsze 23 października, 14:00 (250)
na Stadionie Miejskim
Wissa Szczuczyn 1-3 OKS Stomil Olsztyn 23 października, 14:00

Kolejka 7 - 5-6 listopada

Pauza: Wissa Szczuczyn.
 
Mazury Mrągowo 0-2 Promień Mońki 6 listopada, 14:00 (200)
na Stadionie Miejskim
Atomówki Korsze 2-1 OKS Stomil II Olsztyn 6 listopada, 13:30
MKS Mielnik 0-4 OKS Stomil Olsztyn 6 listopada, 14:00

Kolejka 8 - 21-22 kwietnia

Pauza: Mazury Mrągowo.
 
OKS Stomil II Olsztyn 1-1 Promień Mońki 16 czerwca, 14:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Żytniej
Atomówki Korsze 0-2 OKS Stomil Olsztyn 20 kwietnia, 17:30
w Łankiejmach
MKS Mielnik 0-8 Wissa Szczuczyn 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 9 - 28-29 kwietnia

Pauza: MKS Mielnik.
 
Wissa Szczuczyn 2-0 Atomówki Korsze 29 kwietnia, 14:00
OKS Stomil Olsztyn 5-0 Promień Mońki 29 kwietnia, 15:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Żytniej
Mazury Mrągowo 2-2 OKS Stomil II Olsztyn 29 kwietnia, 16:30
na Stadionie Miejskim

Kolejka 10 - 5-6 maja

Pauza: OKS Stomil II Olsztyn.
 
OKS Stomil Olsztyn 2-1 Mazury Mrągowo 4 maja, 18:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Żytniej
Atomówki Korsze 6-0 MKS Mielnik 6 maja, 15:00
Promień Mońki 2-2 Wissa Szczuczyn 5 maja, 16:00

Kolejka 11 - 19-20 maja

Pauza: Atomówki Korsze.
 
Mazury Mrągowo 0-2 Wissa Szczuczyn 20 maja, 13:00
na Stadionie Miejskim
OKS Stomil Olsztyn 6-0 OKS Stomil II Olsztyn 18 maja, 18:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Żytniej
MKS Mielnik 0-2 Promień Mońki 19 maja, 17:00

Kolejka 12 - 26-27 maja

Pauza: OKS Stomil Olsztyn.
 
OKS Stomil II Olsztyn 3-0 Wissa Szczuczyn 27 maja, 15:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Żytniej
Mazury Mrągowo 3-0 MKS Mielnik 27 maja, 14:00
(wo)
na Stadionie Miejskim / goście nie przyjechali na mecz
Promień Mońki 0-1 Atomówki Korsze 27 maja, 15:00

Kolejka 13 - 2-3 czerwca

Pauza: Promień Mońki.
 
OKS Stomil Olsztyn 3-0 Wissa Szczuczyn 1 czerwca, 17:30
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Żytniej
MKS Mielnik 0-5 OKS Stomil II Olsztyn 2 czerwca, 13:00
Atomówki Korsze 2-0 Mazury Mrągowo 3 czerwca, 16:00

Kolejka 14 - 9-10 czerwca

Pauza: Wissa Szczuczyn.
 
Promień Mońki 0-0 Mazury Mrągowo 9 czerwca, 15:00
OKS Stomil II Olsztyn 3-0 Atomówki Korsze 10 czerwca, 16:30
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Żytniej
OKS Stomil Olsztyn 3-0 MKS Mielnik 10 czerwca, 14:30
(wo)
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Żytniej / goście zrezygnowali z gry

II liga kobiet 2011/2012 (mazowiecka)

III liga kobiet 2011/2012 (lubelska)
III liga kobiet 2011/2012 (mazowiecka)

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas