[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: Myślenice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cyrhla Krzczonów 22 43 13 4 5 59-35 7 3 1 27-10 6 1 4 32-25
2.  Iskra Głogoczów 22 41 13 2 7 54-37 8 1 2 29-16 5 1 5 25-21
3.  Conavia Konary 22 39 12 3 7 46-32 6 1 4 20-16 6 2 3 26-16
4.  Orzeł Nowa Wieś 22 38 11 5 6 55-34 7 2 2 34-12 4 3 4 21-22
5.  Jawor Jawornik 22 32 9 5 8 50-52 5 2 4 31-29 4 3 4 19-23 2 4 1 1 0 6-5
6.  Halniak Zawada 22 32 9 5 8 43-42 6 2 3 23-18 3 3 5 20-24 2 1 0 1 1 5-6
7.  Grodzisko Raciechowice 22 31 9 4 9 45-41 5 2 4 24-17 4 2 5 21-24 2 3 1 0 1 5-4
8.  Beskid Tokarnia 22 31 9 4 9 41-50 5 3 3 25-25 4 1 6 16-25 2 3 1 0 1 4-5
9.  Górki Myślenice 22 27 8 3 11 38-50 3 2 6 15-23 5 1 5 23-27
10.  Staw Polanka 22 24 7 3 12 48-53 5 1 5 29-23 2 2 7 19-30
11.  Dukla Bysina 22 21 6 3 13 47-77 3 1 7 28-43 3 2 6 19-34
12.  Lubomir Wiśniowa 22 16 5 1 16 30-53 4 1 6 16-23 1 0 10 14-30
Lubomir Wiśniowa rozgrywa swoje mecze w Poznachowicach Dolnych.
Halniak Zawada rozgrywa swoje mecze w Myślenicach na sztucznym boisku Dalinu.
Górki Myślenice rozgrywają swoje mecze w Myślenicach na sztucznym boisku Dalinu.
Dukla Bysina rozgrywa swoje mecze w Myślenicach na sztucznym boisku Dalinu.
Conavia Konary rozgrywa swoje mecze w Świątnikach Górnych.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Cyrhla Krzczonów    3-0 1-1 2-2 3-0 1-1 4-1 5-0 0-3* 2-0 4-1 2-1 
 2 Iskra Głogoczów2-0     3-0 2-1 0-2 1-6 4-1 3-0* 2-1 2-2 6-0 4-3 
 3 Conavia Konary0-3 2-1     1-3 2-2 2-0 2-0 1-2 0-3* 2-1 7-1 1-0 
 4 Orzeł Nowa Wieś3-0 5-1 2-1     1-1 1-2 1-1 2-3 8-0 6-3 2-0 3-0 
 5 Jawor Jawornik4-9 0-1 0-3 4-1     2-2 1-3 4-2 6-3 0-0 5-3 5-2 
 6 Halniak Zawada3-2 0-3 1-1 2-1 3-4     1-2 2-2 3-1 3-1 2-1 3-0 
 7 Grodzisko Raciechowice2-4 1-1 2-3 1-2 5-1 0-0     3-0 2-1 3-0 2-3 3-2 
 8 Beskid Tokarnia3-3 2-6 0-3* 1-1 2-0 5-2 4-2     0-0 4-2 2-5 2-1 
 9 Górki Myślenice0-3 0-3 0-6 4-1 1-2 2-1 1-1 0-3     5-0 1-1 1-2 
 10 Staw Polanka0-1 3-2 5-2 2-4 3-1 2-3 3-4 4-0 2-3     2-2 3-1 
 11 Dukla Bysina4-5 4-7 2-4 3-5 2-2 4-0 1-6 1-0 2-4 2-8     3-2 
 12 Lubomir Wiśniowa4-2 1-0 0-2 0-0 1-4 4-3 2-0 0-4 2-4 1-2 1-2     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Staw Polanka 4-0 Beskid Tokarnia 21 sierpnia, 17:00
Orzeł Nowa Wieś 2-1 Conavia Konary 21 sierpnia, 16:00
Lubomir Wiśniowa 4-2 Cyrhla Krzczonów 21 sierpnia, 15:00
Jawor Jawornik 5-3 Dukla Bysina 21 sierpnia, 16:00
Iskra Głogoczów 2-1 Górki Myślenice 21 sierpnia, 17:00
Halniak Zawada 1-2 Grodzisko Raciechowice 20 sierpnia, 19:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Beskid Tokarnia 4-2 Grodzisko Raciechowice 28 sierpnia, 11:00
Górki Myślenice 2-1 Halniak Zawada 28 sierpnia, 18:00
Dukla Bysina 4-7 Iskra Głogoczów 28 sierpnia, 15:00
Cyrhla Krzczonów 3-0 Jawor Jawornik 28 sierpnia, 16:00
Conavia Konary 1-0 Lubomir Wiśniowa 28 sierpnia, 17:00
Staw Polanka 2-4 Orzeł Nowa Wieś 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Orzeł Nowa Wieś 2-3 Beskid Tokarnia 4 września, 16:00
Lubomir Wiśniowa 1-2 Staw Polanka 4 września, 15:00
Jawor Jawornik 0-3 Conavia Konary 3 września, 16:00
Iskra Głogoczów 2-0 Cyrhla Krzczonów 4 września, 16:00
Halniak Zawada 2-1 Dukla Bysina 4 września, 19:00
Grodzisko Raciechowice 2-1 Górki Myślenice 4 września, 15:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Beskid Tokarnia 0-0 Górki Myślenice 11 września, 16:00
Dukla Bysina 1-6 Grodzisko Raciechowice 11 września, 15:00
Cyrhla Krzczonów 1-1 Halniak Zawada 11 września, 16:00
Conavia Konary 2-1 Iskra Głogoczów 11 września, 16:00
Staw Polanka 3-1 Jawor Jawornik 11 września, 16:00
Orzeł Nowa Wieś 3-0 Lubomir Wiśniowa 11 września, 16:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Lubomir Wiśniowa 0-4 Beskid Tokarnia 18 września, 15:00
Jawor Jawornik 4-1 Orzeł Nowa Wieś 18 września, 15:00
Iskra Głogoczów 2-2 Staw Polanka 18 września, 15:00
Halniak Zawada 1-1 Conavia Konary 17 września, 19:00
Grodzisko Raciechowice 2-4 Cyrhla Krzczonów 18 września, 15:00
Górki Myślenice 1-1 Dukla Bysina 18 września, 17:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Beskid Tokarnia 2-5 Dukla Bysina 25 września, 15:00
Cyrhla Krzczonów 0-3 Górki Myślenice 25 września, 15:00
(wo)
na boisku 3-3
Conavia Konary 2-0 Grodzisko Raciechowice 24 września, 15:30
Staw Polanka 2-3 Halniak Zawada 25 września, 15:00
Orzeł Nowa Wieś 5-1 Iskra Głogoczów 25 września, 15:00
Jawor Jawornik 5-2 Lubomir Wiśniowa 25 września, 15:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Jawor Jawornik 4-2 Beskid Tokarnia 2 października, 15:00
Iskra Głogoczów 4-3 Lubomir Wiśniowa 2 października, 14:00
Halniak Zawada 2-1 Orzeł Nowa Wieś 1 października, 18:00
Grodzisko Raciechowice 3-0 Staw Polanka 2 października, 15:00
Górki Myślenice 0-6 Conavia Konary 2 października, 17:00
Dukla Bysina 4-5 Cyrhla Krzczonów 2 października, 15:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Beskid Tokarnia 3-3 Cyrhla Krzczonów 9 października, 15:00
Conavia Konary 7-1 Dukla Bysina 8 października, 15:00
Staw Polanka 2-3 Górki Myślenice 9 października, 15:00
Orzeł Nowa Wieś 1-1 Grodzisko Raciechowice 9 października, 15:00
Lubomir Wiśniowa 4-3 Halniak Zawada 9 października, 15:00
Jawor Jawornik 0-1 Iskra Głogoczów 9 października, 14:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Iskra Głogoczów 3-0 Beskid Tokarnia 16 października, 14:00
(wo)
mecz się nie odbył - brak gości
Halniak Zawada 3-4 Jawor Jawornik 15 października, 18:00
Grodzisko Raciechowice 3-2 Lubomir Wiśniowa 16 października, 16:00
Górki Myślenice 4-1 Orzeł Nowa Wieś 16 października, 17:00
Dukla Bysina 2-8 Staw Polanka 16 października, 15:00
Cyrhla Krzczonów 1-1 Conavia Konary 16 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Beskid Tokarnia 0-3 Conavia Konary 23 października, 14:00
(wo)
na boisku 2-0
Staw Polanka 0-1 Cyrhla Krzczonów 23 października, 13:00
Orzeł Nowa Wieś 2-0 Dukla Bysina 23 października, 14:00
Lubomir Wiśniowa 2-4 Górki Myślenice 22 października, 14:30
Jawor Jawornik 1-3 Grodzisko Raciechowice 22 października, 14:30
Iskra Głogoczów 1-6 Halniak Zawada 23 października, 14:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Halniak Zawada 2-2 Beskid Tokarnia 29 października, 18:00
Grodzisko Raciechowice 1-1 Iskra Głogoczów 30 października, 13:00
Górki Myślenice 1-2 Jawor Jawornik 29 października, 16:00
Dukla Bysina 3-2 Lubomir Wiśniowa 30 października, 15:00
Cyrhla Krzczonów 2-2 Orzeł Nowa Wieś 30 października, 13:30
Conavia Konary 2-1 Staw Polanka 30 października, 13:30

Kolejka 12 - 7 kwietnia

Beskid Tokarnia 4-2 Staw Polanka 9 kwietnia, 15:00
Conavia Konary 1-3 Orzeł Nowa Wieś 9 kwietnia, 15:00
Cyrhla Krzczonów 2-1 Lubomir Wiśniowa 9 kwietnia, 15:00
Dukla Bysina 2-2 Jawor Jawornik 7 kwietnia, 12:00
Górki Myślenice 0-3 Iskra Głogoczów 7 kwietnia, 14:00
Grodzisko Raciechowice 0-0 Halniak Zawada 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 14-15 kwietnia

Grodzisko Raciechowice 3-0 Beskid Tokarnia 15 kwietnia, 15:00
Halniak Zawada 3-1 Górki Myślenice 14 kwietnia, 19:00
Iskra Głogoczów 6-0 Dukla Bysina 15 kwietnia, 15:00
Jawor Jawornik 4-9 Cyrhla Krzczonów 14 kwietnia, 13:00
Lubomir Wiśniowa 0-2 Conavia Konary 15 kwietnia, 15:00
Orzeł Nowa Wieś 6-3 Staw Polanka 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 21-22 kwietnia

Beskid Tokarnia 1-1 Orzeł Nowa Wieś 22 kwietnia, 15:00
Staw Polanka 3-1 Lubomir Wiśniowa 22 kwietnia, 15:00
Conavia Konary 2-2 Jawor Jawornik 22 kwietnia, 16:00
Cyrhla Krzczonów 3-0 Iskra Głogoczów 22 kwietnia, 16:00
Dukla Bysina 4-0 Halniak Zawada 21 kwietnia, 18:00
Górki Myślenice 1-1 Grodzisko Raciechowice 22 kwietnia, 18:00

Kolejka 15 - 28-29 kwietnia

Górki Myślenice 0-3 Beskid Tokarnia 29 kwietnia, 18:00
Grodzisko Raciechowice 2-3 Dukla Bysina 29 kwietnia, 16:00
Halniak Zawada 3-2 Cyrhla Krzczonów 29 kwietnia, 14:00
Iskra Głogoczów 3-0 Conavia Konary 28 kwietnia, 16:30
Jawor Jawornik 0-0 Staw Polanka 28 kwietnia, 16:00
Lubomir Wiśniowa 0-0 Orzeł Nowa Wieś 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 3 maja

Beskid Tokarnia 2-1 Lubomir Wiśniowa 3 maja, 16:00
Orzeł Nowa Wieś 1-1 Jawor Jawornik 3 maja, 15:00
Staw Polanka 3-2 Iskra Głogoczów 1 maja, 17:00
Conavia Konary 2-0 Halniak Zawada 1 maja, 16:00
Cyrhla Krzczonów 4-1 Grodzisko Raciechowice 3 maja, 16:00
Dukla Bysina 2-4 Górki Myślenice 2 maja, 20:00

Kolejka 17 - 5-6 maja

Lubomir Wiśniowa 1-4 Jawor Jawornik 6 maja, 15:00
Dukla Bysina 1-0 Beskid Tokarnia 5 maja, 18:00
Górki Myślenice 0-3 Cyrhla Krzczonów 6 maja, 18:00
Grodzisko Raciechowice 2-3 Conavia Konary 6 maja, 17:00
Halniak Zawada 3-1 Staw Polanka 5 maja, 20:00
Iskra Głogoczów 2-1 Orzeł Nowa Wieś 6 maja, 17:00

Kolejka 18 - 12-13 maja

Beskid Tokarnia 2-0 Jawor Jawornik 13 maja, 16:00
Lubomir Wiśniowa 1-0 Iskra Głogoczów 13 maja, 16:00
Orzeł Nowa Wieś 1-2 Halniak Zawada 12 maja, 17:30
Staw Polanka 3-4 Grodzisko Raciechowice 13 maja, 17:00
Conavia Konary 0-3 Górki Myślenice 13 maja, 17:00
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy / na boisku 3-1
Cyrhla Krzczonów 4-1 Dukla Bysina 13 maja, 16:00

Kolejka 19 - 19-20 maja

Cyrhla Krzczonów 5-0 Beskid Tokarnia 20 maja, 16:00
Dukla Bysina 2-4 Conavia Konary 20 maja, 15:00
Górki Myślenice 5-0 Staw Polanka 20 maja, 18:00
Grodzisko Raciechowice 1-2 Orzeł Nowa Wieś 20 maja, 17:00
Halniak Zawada 3-0 Lubomir Wiśniowa 19 maja, 20:00
Iskra Głogoczów 0-2 Jawor Jawornik 19 maja, 18:00

Kolejka 20 - 26-27 maja

Beskid Tokarnia 2-6 Iskra Głogoczów 27 maja, 16:00
Jawor Jawornik 2-2 Halniak Zawada 27 maja, 17:00
Lubomir Wiśniowa 2-0 Grodzisko Raciechowice 27 maja, 17:00
Orzeł Nowa Wieś 8-0 Górki Myślenice 26 maja, 18:00
Staw Polanka 2-2 Dukla Bysina 26 maja, 17:00
Conavia Konary 0-3 Cyrhla Krzczonów 27 maja, 17:00

Kolejka 21 - 2-3 czerwca

Conavia Konary 1-2 Beskid Tokarnia 2 czerwca, 18:00
Cyrhla Krzczonów 2-0 Staw Polanka 3 czerwca, 16:00
Dukla Bysina 3-5 Orzeł Nowa Wieś 2 czerwca, 18:00
Górki Myślenice 1-2 Lubomir Wiśniowa 3 czerwca, 18:00
Grodzisko Raciechowice 5-1 Jawor Jawornik 3 czerwca, 18:00
Halniak Zawada 0-3 Iskra Głogoczów 3 czerwca, 17:00
w Głogoczowie; Halniak gospodarzem

Kolejka 22 - 10 czerwca

Beskid Tokarnia 5-2 Halniak Zawada 10 czerwca, 16:00
Iskra Głogoczów 4-1 Grodzisko Raciechowice 10 czerwca, 16:00
Jawor Jawornik 6-3 Górki Myślenice 9 czerwca, 17:00
Lubomir Wiśniowa 1-2 Dukla Bysina 10 czerwca, 16:00
Orzeł Nowa Wieś 3-0 Cyrhla Krzczonów 10 czerwca, 16:00
Staw Polanka 5-2 Conavia Konary 10 czerwca, 16:00

Klasa A 2011/2012 (Myślenice)

Klasa C 2011/2012 (Myślenice)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas