[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Myślenice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rokita Kornatka 26 57 18 3 5 84-32 9 3 1 50-12 9 0 4 34-20
2.  Zielonka Wrząsowice 26 56 18 2 6 72-40 11 1 1 31-10 7 1 5 41-30
3.  Pasternik Ochojno 26 50 15 5 6 62-38 8 3 2 38-18 7 2 4 24-20
4.  LKS Rudnik (k. Myślenic) 26 48 15 3 8 58-29 9 1 3 30-12 6 2 5 28-17
5.  Tempo Rzeszotary 26 44 13 5 8 49-42 7 1 5 26-25 6 4 3 23-17
6.  Clavia Świątniki Górne 26 42 13 3 10 51-41 7 1 5 29-21 6 2 5 22-20
7.  Krakus Swoszowice (Kraków) 26 39 12 3 11 58-57 9 1 3 32-14 3 2 8 26-43
8.  Topór Tenczyn 26 38 12 2 12 50-55 7 2 4 29-22 5 0 8 21-33
9.  Wrzosy Osieczany 26 35 10 5 11 39-38 7 2 4 22-17 3 3 7 17-21 2 4 1 1 0 7-3
10.  Dziecanovia Dziekanowice 26 35 10 5 11 54-42 6 1 6 27-22 4 4 5 27-20 2 1 0 1 1 3-7
11.  Skalnik Trzemeśnia 26 25 7 4 15 36-56 4 3 6 22-22 3 1 9 14-34
12.  Wicher Stróża 26 23 7 2 17 39-64 3 2 8 24-34 4 0 9 15-30
13.  Iskra Brzączowice 26 19 5 4 17 37-87 3 2 8 21-48 2 2 9 16-39
14.  Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 26 11 3 2 21 35-103 3 1 9 25-41 0 1 12 10-62
LKS Rudnik rozgrywa swoje mecze w Sułkowicach.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Rokita Kornatka    1-1 1-1 4-3 3-2 3-1 5-1 5-2 0-1 0-0 6-0 5-0 6-0 11-0 
 2 Zielonka Wrząsowice3-2     3-2 0-0 2-1 1-0 3-0 2-3 4-0 1-0 3-0 4-1 1-0 4-1 
 3 Pasternik Ochojno1-3 4-0     1-1 0-0 3-2 7-2 4-2 2-1 1-2 4-1 4-2 6-1 1-1 
 4 LKS Rudnik (k. Myślenic)1-4 5-3 0-1     1-1 2-0 4-0 2-0 2-1 2-1 3-0 0-1 5-0 3-0 
 5 Tempo Rzeszotary1-3 3-5 3-5 1-2     0-2 4-1 2-1 2-1 2-1 2-0 3-2 1-1 2-1 
 6 Clavia Świątniki Górne0-2 3-1 0-1 1-2 2-3     2-2 4-1 2-0 4-3 1-2 1-0 3-2 6-2 
 7 Krakus Swoszowice (Kraków)4-1 1-0 0-2 1-0 1-3 1-1     3-0 3-2 0-3 5-0 5-1 3-1 5-0 
 8 Topór Tenczyn3-1 1-5 3-1 0-2 0-2 3-1 1-1     1-1 3-0 4-3 1-2 3-2 6-1 
 9 Wrzosy Osieczany1-0 4-3 1-0 2-1 1-3 0-1 2-1 1-3     2-2 1-1 0-1 2-0 5-1 
 10 Dziecanovia Dziekanowice1-2 1-6 0-1 1-0 2-2 1-2 4-1 1-2 1-5     3-1 1-0 4-0 7-0 
 11 Skalnik Trzemeśnia2-3 2-3 1-2 3-2 4-2 0-2 1-3 1-2 0-0 1-1     2-0 1-1 4-1 
 12 Wicher Stróża1-2 2-3 3-3 2-4 0-2 2-2 4-2 4-2 0-2 1-4 0-3*     1-4 4-1 
 13 Iskra Brzączowice0-8 2-6 3-1 0-5 0-0 3-4 4-8 0-2 2-2 0-7 0-2 3-2     4-1 
 14 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)2-3 1-5 2-4 1-6* 1-2 1-4 2-4 4-1 2-1 3-3 2-1 1-3 3-4     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Zielonka Wrząsowice 1-0 Clavia Świątniki Górne 14 sierpnia, 17:00
Topór Tenczyn 1-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 14 sierpnia, 17:00
Tempo Rzeszotary 2-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 14 sierpnia, 17:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 1-4 Rokita Kornatka 14 sierpnia, 16:00
Dziecanovia Dziekanowice 1-5 Wrzosy Osieczany 15 sierpnia, 17:00
Iskra Brzączowice 3-2 Wicher Stróża 13 sierpnia, 17:00
Pasternik Ochojno 4-1 Skalnik Trzemeśnia 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 19-21 sierpnia

Clavia Świątniki Górne 0-2 Rokita Kornatka 21 sierpnia, 17:30
Pasternik Ochojno 1-1 LKS Rudnik (k. Myślenic) 20 sierpnia, 17:30
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 2-1 Skalnik Trzemeśnia 20 sierpnia, 17:30
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-3 Tempo Rzeszotary 21 sierpnia, 16:00
Iskra Brzączowice 0-2 Topór Tenczyn 21 sierpnia, 17:00
Dziecanovia Dziekanowice 1-0 Wicher Stróża 21 sierpnia, 17:00
Wrzosy Osieczany 4-3 Zielonka Wrząsowice 19 sierpnia, 18:30

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Wrzosy Osieczany 0-1 Clavia Świątniki Górne 26 sierpnia, 17:30
Wicher Stróża 2-3 Zielonka Wrząsowice 28 sierpnia, 16:00
Tempo Rzeszotary 1-1 Iskra Brzączowice 27 sierpnia, 17:00
Skalnik Trzemeśnia 1-3 Krakus Swoszowice (Kraków) 28 sierpnia, 17:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 3-0 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 27 sierpnia, 17:00
Rokita Kornatka 1-1 Pasternik Ochojno 28 sierpnia, 17:00
Dziecanovia Dziekanowice 1-2 Topór Tenczyn 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Clavia Świątniki Górne 0-1 Pasternik Ochojno 31 sierpnia, 17:30
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 2-3 Rokita Kornatka 31 sierpnia, 17:30
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-0 LKS Rudnik (k. Myślenic) 31 sierpnia, 17:30
Iskra Brzączowice 0-2 Skalnik Trzemeśnia 1 września, 17:30
Dziecanovia Dziekanowice 2-2 Tempo Rzeszotary 31 sierpnia, 17:50
spotkanie pierwotnie zaplanowane na 17:30 rozpoczęło się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Zielonka Wrząsowice 2-3 Topór Tenczyn 31 sierpnia, 17:30
Wrzosy Osieczany 0-1 Wicher Stróża 31 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 3-4 września

Wicher Stróża 2-2 Clavia Świątniki Górne 4 września, 16:00
Topór Tenczyn 1-1 Wrzosy Osieczany 4 września, 15:00
Tempo Rzeszotary 3-5 Zielonka Wrząsowice 3 września, 17:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 5-0 Iskra Brzączowice 3 września, 17:00
Rokita Kornatka 5-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 4 września, 16:00
Pasternik Ochojno 1-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 4 września, 16:30
Dziecanovia Dziekanowice 3-1 Skalnik Trzemeśnia 4 września, 16:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Clavia Świątniki Górne 6-2 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 10 września, 17:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 0-2 Pasternik Ochojno 11 września, 16:00
Iskra Brzączowice 0-8 Rokita Kornatka 10 września, 17:00
Dziecanovia Dziekanowice 1-0 LKS Rudnik (k. Myślenic) 11 września, 16:00
Zielonka Wrząsowice 3-0 Skalnik Trzemeśnia 11 września, 17:00
Wrzosy Osieczany 1-3 Tempo Rzeszotary 10 września, 17:00
Wicher Stróża 4-2 Topór Tenczyn 11 września, 16:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Topór Tenczyn 3-1 Clavia Świątniki Górne 18 września, 15:00
Tempo Rzeszotary 3-2 Wicher Stróża 17 września, 17:00
Skalnik Trzemeśnia 0-0 Wrzosy Osieczany 18 września, 16:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 5-3 Zielonka Wrząsowice 17 września, 17:00
Pasternik Ochojno 6-1 Iskra Brzączowice 18 września, 16:30
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 2-4 Krakus Swoszowice (Kraków) 17 września, 16:30
Dziecanovia Dziekanowice 1-2 Rokita Kornatka 18 września, 15:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Clavia Świątniki Górne 2-2 Krakus Swoszowice (Kraków) 25 września, 16:00
Iskra Brzączowice 4-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 25 września, 16:00
Dziecanovia Dziekanowice 0-1 Pasternik Ochojno 25 września, 16:00
Zielonka Wrząsowice 3-2 Rokita Kornatka 25 września, 16:00
Wrzosy Osieczany 2-1 LKS Rudnik (k. Myślenic) 25 września, 16:00
Wicher Stróża 0-3 Skalnik Trzemeśnia 25 września, 15:00
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Topór Tenczyn 0-2 Tempo Rzeszotary 25 września, 16:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Tempo Rzeszotary 0-2 Clavia Świątniki Górne 1 października, 16:00
Skalnik Trzemeśnia 1-2 Topór Tenczyn 2 października, 15:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 0-1 Wicher Stróża 1 października, 16:00
Rokita Kornatka 0-1 Wrzosy Osieczany 2 października, 15:00
Pasternik Ochojno 4-0 Zielonka Wrząsowice 2 października, 15:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 3-3 Dziecanovia Dziekanowice 1 października, 16:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 3-1 Iskra Brzączowice 2 października, 16:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Clavia Świątniki Górne 3-2 Iskra Brzączowice 9 października, 15:30
Dziecanovia Dziekanowice 4-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 9 października, 15:00
Zielonka Wrząsowice 4-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 9 października, 15:30
Wrzosy Osieczany 1-0 Pasternik Ochojno 9 października, 15:00
Wicher Stróża 1-2 Rokita Kornatka 9 października, 15:00
Topór Tenczyn 0-2 LKS Rudnik (k. Myślenic) 9 października, 15:00
Tempo Rzeszotary 2-0 Skalnik Trzemeśnia 8 października, 15:30

Kolejka 11 - 15-16 października

Skalnik Trzemeśnia 0-2 Clavia Świątniki Górne 16 października, 15:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 1-1 Tempo Rzeszotary 15 października, 15:00
Rokita Kornatka 5-2 Topór Tenczyn 16 października, 15:00
Pasternik Ochojno 4-2 Wicher Stróża 16 października, 14:30
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 2-1 Wrzosy Osieczany 15 października, 15:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-0 Zielonka Wrząsowice 16 października, 15:00
Dziecanovia Dziekanowice 4-0 Iskra Brzączowice 16 października, 15:00

Kolejka 12 - 22-23 października

Zielonka Wrząsowice 1-0 Iskra Brzączowice 23 października, 15:00
Wrzosy Osieczany 2-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 23 października, 15:00
Wicher Stróża 4-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 23 października, 15:00
Topór Tenczyn 3-1 Pasternik Ochojno 23 października, 15:00
Tempo Rzeszotary 1-3 Rokita Kornatka 22 października, 15:00
Skalnik Trzemeśnia 3-2 LKS Rudnik (k. Myślenic) 23 października, 15:00
Dziecanovia Dziekanowice 1-2 Clavia Świątniki Górne 23 października, 15:00

Kolejka 13 - 29-30 października

LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-0 Clavia Świątniki Górne 29 października, 14:00
Rokita Kornatka 6-0 Skalnik Trzemeśnia 30 października, 14:00
Pasternik Ochojno 0-0 Tempo Rzeszotary 30 października, 14:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 4-1 Topór Tenczyn 29 października, 14:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 5-1 Wicher Stróża 6 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (30 października, 14:00) odwołany
Iskra Brzączowice 2-2 Wrzosy Osieczany 30 października, 14:00
Dziecanovia Dziekanowice 1-6 Zielonka Wrząsowice 29 października, 14:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Wrzosy Osieczany 2-2 Dziecanovia Dziekanowice 5 listopada, 14:00
Wicher Stróża 1-4 Iskra Brzączowice 13 listopada, 13:00
Skalnik Trzemeśnia 1-2 Pasternik Ochojno 6 listopada, 13:00
Clavia Świątniki Górne 3-1 Zielonka Wrząsowice 6 listopada, 13:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 3-0 Topór Tenczyn 13 listopada, 13:30
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 1-2 Tempo Rzeszotary 6 listopada, 13:00
Rokita Kornatka 4-3 LKS Rudnik (k. Myślenic) 6 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 31 marca-1 kwietnia

Zielonka Wrząsowice 4-0 Wrzosy Osieczany 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 16:00) odwołany / w drugim terminie (1 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Rokita Kornatka 3-1 Clavia Świątniki Górne 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Rudnik (k. Myślenic) 0-1 Pasternik Ochojno 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Skalnik Trzemeśnia 4-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Tempo Rzeszotary 4-1 Krakus Swoszowice (Kraków) 31 marca, 16:00
Topór Tenczyn 3-2 Iskra Brzączowice 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wicher Stróża 1-4 Dziecanovia Dziekanowice 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 16 - 7-9 kwietnia

Topór Tenczyn 3-0 Dziecanovia Dziekanowice 9 kwietnia, 15:30
Clavia Świątniki Górne 2-0 Wrzosy Osieczany 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zielonka Wrząsowice 4-1 Wicher Stróża 7 kwietnia, 16:00
Iskra Brzączowice 0-0 Tempo Rzeszotary 7 kwietnia, 15:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 5-0 Skalnik Trzemeśnia 9 kwietnia, 15:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 1-6 LKS Rudnik (k. Myślenic) 7 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-6; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Pasternik Ochojno 1-3 Rokita Kornatka 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Pasternik Ochojno 3-2 Clavia Świątniki Górne 15 kwietnia, 16:00
Rokita Kornatka 11-0 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Rudnik (k. Myślenic) 4-0 Krakus Swoszowice (Kraków) 14 kwietnia, 15:00
Skalnik Trzemeśnia 1-1 Iskra Brzączowice 14 kwietnia, 16:00
Tempo Rzeszotary 2-1 Dziecanovia Dziekanowice 14 kwietnia, 16:00
Topór Tenczyn 1-5 Zielonka Wrząsowice 15 kwietnia, 15:00
Wicher Stróża 0-2 Wrzosy Osieczany 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Skalnik Trzemeśnia 1-1 Dziecanovia Dziekanowice 21 kwietnia, 17:00
Clavia Świątniki Górne 1-0 Wicher Stróża 21 kwietnia, 17:00
Wrzosy Osieczany 1-3 Topór Tenczyn 21 kwietnia, 17:00
Zielonka Wrząsowice 2-1 Tempo Rzeszotary 22 kwietnia, 17:00
Iskra Brzączowice 0-5 LKS Rudnik (k. Myślenic) 22 kwietnia, 17:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 4-1 Rokita Kornatka 22 kwietnia, 16:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 2-4 Pasternik Ochojno 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 1-4 Clavia Świątniki Górne 28 kwietnia, 17:00
Pasternik Ochojno 7-2 Krakus Swoszowice (Kraków) 29 kwietnia, 16:30
Rokita Kornatka 6-0 Iskra Brzączowice 29 kwietnia, 16:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-1 Dziecanovia Dziekanowice 28 kwietnia, 16:00
Skalnik Trzemeśnia 2-3 Zielonka Wrząsowice 28 kwietnia, 17:00
Tempo Rzeszotary 2-1 Wrzosy Osieczany 28 kwietnia, 17:00
Topór Tenczyn 1-2 Wicher Stróża 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 1 maja

Rokita Kornatka 0-0 Dziecanovia Dziekanowice 1 maja, 17:00
Clavia Świątniki Górne 4-1 Topór Tenczyn 1 maja, 14:30
Wicher Stróża 0-2 Tempo Rzeszotary 1 maja, 18:00
Wrzosy Osieczany 1-1 Skalnik Trzemeśnia 1 maja, 17:00
Zielonka Wrząsowice 0-0 LKS Rudnik (k. Myślenic) 3 maja, 17:00
Iskra Brzączowice 3-1 Pasternik Ochojno 1 maja, 18:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 5-0 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 2 maja, 17:00

Kolejka 21 - 5-6 maja

Krakus Swoszowice (Kraków) 1-1 Clavia Świątniki Górne 6 maja, 17:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 3-4 Iskra Brzączowice 5 maja, 17:00
Pasternik Ochojno 1-2 Dziecanovia Dziekanowice 6 maja, 17:00
Rokita Kornatka 1-1 Zielonka Wrząsowice 6 maja, 17:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-1 Wrzosy Osieczany 6 maja, 17:00
Skalnik Trzemeśnia 2-0 Wicher Stróża 5 maja, 17:00
Tempo Rzeszotary 2-1 Topór Tenczyn 5 maja, 17:00

Kolejka 22 - 12-13 maja

Clavia Świątniki Górne 2-3 Tempo Rzeszotary 12 maja, 17:00
Topór Tenczyn 4-3 Skalnik Trzemeśnia 13 maja, 15:00
Wicher Stróża 2-4 LKS Rudnik (k. Myślenic) 13 maja, 17:00
Wrzosy Osieczany 1-0 Rokita Kornatka 12 maja, 17:00
Zielonka Wrząsowice 3-2 Pasternik Ochojno 13 maja, 11:00
Dziecanovia Dziekanowice 7-0 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 12 maja, 17:00
Iskra Brzączowice 4-8 Krakus Swoszowice (Kraków) 13 maja, 17:00

Kolejka 23 - 19-20 maja

Iskra Brzączowice 3-4 Clavia Świątniki Górne 19 maja, 17:30
Krakus Swoszowice (Kraków) 0-3 Dziecanovia Dziekanowice 20 maja, 17:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 1-5 Zielonka Wrząsowice 19 maja, 17:30
Pasternik Ochojno 2-1 Wrzosy Osieczany 19 maja, 17:00
Rokita Kornatka 5-0 Wicher Stróża 20 maja, 17:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-0 Topór Tenczyn 20 maja, 17:00
Skalnik Trzemeśnia 4-2 Tempo Rzeszotary 20 maja, 17:00

Kolejka 24 - 26-27 maja

Iskra Brzączowice 0-7 Dziecanovia Dziekanowice 26 maja, 18:00
Clavia Świątniki Górne 1-2 Skalnik Trzemeśnia 27 maja, 17:30
Tempo Rzeszotary 1-2 LKS Rudnik (k. Myślenic) 26 maja, 17:00
Topór Tenczyn 3-1 Rokita Kornatka 27 maja, 15:00
Wicher Stróża 3-3 Pasternik Ochojno 27 maja, 17:00
Wrzosy Osieczany 5-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 26 maja, 18:00
Zielonka Wrząsowice 3-0 Krakus Swoszowice (Kraków) 27 maja, 18:00

Kolejka 25 - 3 czerwca

Clavia Świątniki Górne 4-3 Dziecanovia Dziekanowice 3 czerwca, 17:00
Iskra Brzączowice 2-6 Zielonka Wrząsowice 3 czerwca, 17:00
Krakus Swoszowice (Kraków) 3-2 Wrzosy Osieczany 3 czerwca, 17:00
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 1-3 Wicher Stróża 3 czerwca, 17:00
Pasternik Ochojno 4-2 Topór Tenczyn 3 czerwca, 17:00
Rokita Kornatka 3-2 Tempo Rzeszotary 3 czerwca, 17:00
LKS Rudnik (k. Myślenic) 3-0 Skalnik Trzemeśnia 3 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 9 czerwca

Clavia Świątniki Górne 1-2 LKS Rudnik (k. Myślenic) 9 czerwca, 17:00
Skalnik Trzemeśnia 2-3 Rokita Kornatka 9 czerwca, 17:00
Tempo Rzeszotary 3-5 Pasternik Ochojno 9 czerwca, 17:00
Topór Tenczyn 6-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 9 czerwca, 17:00
Wicher Stróża 4-2 Krakus Swoszowice (Kraków) 9 czerwca, 17:00
Wrzosy Osieczany 2-0 Iskra Brzączowice 9 czerwca, 17:00
Zielonka Wrząsowice 1-0 Dziecanovia Dziekanowice 9 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2011/2012 (Kraków II)

Klasa A 2011/2012 (Kraków III)
Klasa A 2011/2012 (Wieliczka)

Klasa B 2011/2012 (Myślenice)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas