[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Wieliczka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zjednoczeni Branice (Kraków) 26 63 20 3 3 93-29 11 2 0 60-8 9 1 3 33-21
2.  Batory Wola Batorska 26 62 19 5 2 63-18 10 3 0 39-7 9 2 2 24-11
3.  Wilga Golkowice 26 56 17 5 4 52-30 10 3 0 29-11 7 2 4 23-19
4.  Gdovia Gdów 26 53 17 2 7 60-28 10 1 2 37-8 7 1 5 23-20
5.  Piłkarz Podłęże 26 52 17 1 8 66-40 10 0 3 38-18 7 1 5 28-22
6.  Wiarusy Igołomia 26 39 11 6 9 49-43 7 2 4 28-20 4 4 5 21-23 2 4 1 1 0 5-1
7.  Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 26 39 12 3 11 49-44 6 2 5 25-23 6 1 6 24-21 2 1 0 1 1 1-5
8.  Start Brzezie 26 32 9 5 12 52-55 7 0 6 32-23 2 5 6 20-32
9.  Strażak Kokotów 26 27 7 6 13 34-63 5 3 5 21-25 2 3 8 13-38
10.  Tęcza Słomiróg 26 26 7 5 14 46-55 3 3 7 20-24 4 2 7 26-31 2 3 1 0 1 4-3
11.  Iskra Zakrzów 26 26 8 2 16 43-69 5 2 6 23-19 3 0 10 20-50 2 3 1 0 1 3-4
12.  LZS Czarnochowice 26 20 6 2 18 45-86 2 0 11 23-42 4 2 7 22-44
13.  Sparta Winiary 26 18 5 3 18 29-62 1 2 10 11-31 4 1 8 18-31
14.  Wisła Niepołomice 26 8 2 2 22 25-84 1 2 10 13-48 1 0 12 12-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Zjednoczeni Branice (Kraków)    1-1 3-1 3-0 2-1 1-1 5-1 7-2 8-0 2-0 9-0 11-1 4-0* 4-0 
 2 Batory Wola Batorska1-1     0-0 1-1 5-0 2-1 2-1 3-1 2-0 5-2 9-0 1-0 2-0 6-0 
 3 Wilga Golkowice2-1 2-1     1-0 2-0 2-2 1-1 3-2 3-3 3-0 2-1 4-0 3-0* 1-0 
 4 Gdovia Gdów1-2 5-0 1-2     2-0 1-0 2-0 2-0 7-0 4-1 4-0 2-2 3-0* 3-1 
 5 Piłkarz Podłęże3-1 0-2 3-2 3-2     1-2 3-0 4-1 1-2 3-2 5-1 5-0 3-1 4-2 
 6 Wiarusy Igołomia1-2 0-1 4-0 3-0 1-3     4-0 1-1 1-0 3-3 3-2 3-7 3-1 1-0 
 7 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie1-2 0-2 3-2 1-4 0-1 1-1     3-3 2-1 2-0 4-2 2-3 3-1 3-1 
 8 Start Brzezie5-2 0-2 1-2 0-1 3-0 1-4 0-3     4-0 4-3 5-2 4-1 1-2 4-1 
 9 Strażak Kokotów0-1 1-3 1-1 3-1 2-7 3-2 0-1 1-1     2-2 3-2 2-1 0-1 3-2 
 10 Tęcza Słomiróg1-3 1-2 1-2 0-1 1-5 5-1 1-2 2-0 1-1     1-2 2-2 1-1 3-2 
 11 Iskra Zakrzów2-3 0-0 0-3 0-1 1-4 1-2 1-0 1-1 4-1 1-3     7-0 4-1 1-0 
 12 LZS Czarnochowice2-3 1-5 1-4 2-5 2-3 0-2 1-3 2-3 2-3 0-4 4-2     3-5 3-0 
 13 Sparta Winiary1-5 0-2 0-1 1-3 1-1 3-1 1-2 1-3 1-1 2-3 0-3 0-3*     0-3* 
 14 Wisła Niepołomice1-7 0-3 1-3 2-4 0-3 2-2 0-10 2-2 2-1 0-3* 1-3 1-2 1-5     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Zjednoczeni Branice (Kraków) 1-1 Batory Wola Batorska 14 sierpnia, 16:30
Wisła Niepołomice 1-2 LZS Czarnochowice 14 sierpnia, 17:00
Wilga Golkowice 1-0 Gdovia Gdów 13 sierpnia, 18:00
Wiarusy Igołomia 3-2 Iskra Zakrzów 14 sierpnia, 17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0-1 Piłkarz Podłęże 13 sierpnia, 17:00
Strażak Kokotów 1-1 Start Brzezie 14 sierpnia, 17:00
Sparta Winiary 2-3 Tęcza Słomiróg 13 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Batory Wola Batorska 3-1 Start Brzezie 20 sierpnia, 17:00
Sparta Winiary 1-1 Strażak Kokotów 20 sierpnia, 17:00
Piłkarz Podłęże 3-2 Tęcza Słomiróg 20 sierpnia, 17:00
Iskra Zakrzów 1-0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 20 sierpnia, 16:00
Gdovia Gdów 1-0 Wiarusy Igołomia 21 sierpnia, 17:00
LZS Czarnochowice 1-4 Wilga Golkowice 21 sierpnia, 17:30
Zjednoczeni Branice (Kraków) 4-0 Wisła Niepołomice 21 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Wisła Niepołomice 0-3 Batory Wola Batorska 24 sierpnia, 17:30
Wilga Golkowice 2-1 Zjednoczeni Branice (Kraków) 25 sierpnia, 17:30
Wiarusy Igołomia 3-7 LZS Czarnochowice 24 sierpnia, 17:30
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-4 Gdovia Gdów 24 sierpnia, 17:30
Tęcza Słomiróg 1-2 Iskra Zakrzów 31 sierpnia, 17:30
Strażak Kokotów 2-7 Piłkarz Podłęże 24 sierpnia, 17:30
Start Brzezie 1-2 Sparta Winiary 24 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Batory Wola Batorska 2-0 Sparta Winiary 28 sierpnia, 17:30
Piłkarz Podłęże 4-1 Start Brzezie 27 sierpnia, 17:00
Iskra Zakrzów 4-1 Strażak Kokotów 28 sierpnia, 16:00
Gdovia Gdów 4-1 Tęcza Słomiróg 28 sierpnia, 17:30
LZS Czarnochowice 1-3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 28 sierpnia, 17:30
Zjednoczeni Branice (Kraków) 1-1 Wiarusy Igołomia 28 sierpnia, 17:00
Wisła Niepołomice 1-3 Wilga Golkowice 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Wilga Golkowice 2-1 Batory Wola Batorska 4 września, 17:00
Wiarusy Igołomia 1-0 Wisła Niepołomice 4 września, 13:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-2 Zjednoczeni Branice (Kraków) 4 września, 17:00
Strażak Kokotów 3-1 Gdovia Gdów 4 września, 17:00
Start Brzezie 5-2 Iskra Zakrzów 4 września, 17:00
Sparta Winiary 1-1 Piłkarz Podłęże 4 września, 17:00
LZS Czarnochowice 0-4 Tęcza Słomiróg 4 września, 17:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Batory Wola Batorska 5-0 Piłkarz Podłęże 11 września, 17:00
Iskra Zakrzów 4-1 Sparta Winiary 11 września, 16:00
Gdovia Gdów 2-0 Start Brzezie 10 września, 17:00
LZS Czarnochowice 2-3 Strażak Kokotów 11 września, 17:00
Zjednoczeni Branice (Kraków) 2-0 Tęcza Słomiróg 11 września, 16:30
Wisła Niepołomice 0-10 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 11 września, 16:00
Wilga Golkowice 2-2 Wiarusy Igołomia 10 września, 17:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Wiarusy Igołomia 0-1 Batory Wola Batorska 18 września, 16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3-2 Wilga Golkowice 18 września, 16:30
Tęcza Słomiróg 3-2 Wisła Niepołomice 18 września, 16:00
Strażak Kokotów 0-1 Zjednoczeni Branice (Kraków) 18 września, 16:00
Start Brzezie 4-1 LZS Czarnochowice 18 września, 16:30
Sparta Winiary 1-3 Gdovia Gdów 17 września, 16:30
Piłkarz Podłęże 5-1 Iskra Zakrzów 18 września, 16:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Batory Wola Batorska 9-0 Iskra Zakrzów 25 września, 16:00
Gdovia Gdów 2-0 Piłkarz Podłęże 25 września, 16:00
LZS Czarnochowice 3-5 Sparta Winiary 25 września, 16:00
Zjednoczeni Branice (Kraków) 7-2 Start Brzezie 25 września, 16:00
Wisła Niepołomice 2-1 Strażak Kokotów 25 września, 15:00
Wilga Golkowice 3-0 Tęcza Słomiróg 25 września, 16:00
Wiarusy Igołomia 4-0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 25 września, 16:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0-2 Batory Wola Batorska 2 października, 15:30
Tęcza Słomiróg 5-1 Wiarusy Igołomia 2 października, 15:30
Strażak Kokotów 1-1 Wilga Golkowice 2 października, 15:30
Start Brzezie 4-1 Wisła Niepołomice 2 października, 15:30
Sparta Winiary 1-5 Zjednoczeni Branice (Kraków) 1 października, 15:30
Piłkarz Podłęże 5-0 LZS Czarnochowice 2 października, 15:00
Iskra Zakrzów 0-1 Gdovia Gdów 2 października, 14:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Batory Wola Batorska 1-1 Gdovia Gdów 9 października, 15:00
LZS Czarnochowice 4-2 Iskra Zakrzów 9 października, 15:00
Zjednoczeni Branice (Kraków) 2-1 Piłkarz Podłęże 9 października, 15:00
Wisła Niepołomice 1-5 Sparta Winiary 9 października, 15:00
Wilga Golkowice 3-2 Start Brzezie 9 października, 15:00
Wiarusy Igołomia 1-0 Strażak Kokotów 9 października, 15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2-0 Tęcza Słomiróg 9 października, 15:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Tęcza Słomiróg 1-2 Batory Wola Batorska 16 października, 15:00
Strażak Kokotów 0-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 16 października, 15:00
Start Brzezie 1-4 Wiarusy Igołomia 16 października, 15:00
Sparta Winiary 0-1 Wilga Golkowice 15 października, 15:00
Piłkarz Podłęże 4-2 Wisła Niepołomice 16 października, 15:00
Iskra Zakrzów 2-3 Zjednoczeni Branice (Kraków) 15 października, 15:00
Gdovia Gdów 2-2 LZS Czarnochowice 16 października, 15:00

Kolejka 12 - 22-23 października

Batory Wola Batorska 1-0 LZS Czarnochowice 23 października, 14:30
Zjednoczeni Branice (Kraków) 3-0 Gdovia Gdów 23 października, 14:30
Wisła Niepołomice 1-3 Iskra Zakrzów 23 października, 14:00
Wilga Golkowice 2-0 Piłkarz Podłęże 23 października, 14:30
Wiarusy Igołomia 3-1 Sparta Winiary 23 października, 14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3-3 Start Brzezie 23 października, 14:00 (70)
Tęcza Słomiróg 1-1 Strażak Kokotów 23 października, 14:30

Kolejka 13 - 29-30 października

Strażak Kokotów 1-3 Batory Wola Batorska 30 października, 13:00
Start Brzezie 4-3 Tęcza Słomiróg 30 października, 13:00
Sparta Winiary 1-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 29 października, 14:00
Piłkarz Podłęże 1-2 Wiarusy Igołomia 19 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany
Iskra Zakrzów 0-3 Wilga Golkowice 29 października, 14:00
Gdovia Gdów 3-1 Wisła Niepołomice 29 października, 13:00
LZS Czarnochowice 2-3 Zjednoczeni Branice (Kraków) 29 października, 14:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Tęcza Słomiróg 1-1 Sparta Winiary 6 listopada, 13:30
Batory Wola Batorska 1-1 Zjednoczeni Branice (Kraków) 6 listopada, 13:30
LZS Czarnochowice 3-0 Wisła Niepołomice 6 listopada, 13:30
Gdovia Gdów 1-2 Wilga Golkowice 6 listopada, 13:30
Iskra Zakrzów 1-2 Wiarusy Igołomia 6 listopada, 13:30
Piłkarz Podłęże 3-0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 5 listopada, 13:30
Start Brzezie 4-0 Strażak Kokotów 6 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Start Brzezie 0-2 Batory Wola Batorska 13 listopada, 11:00
Strażak Kokotów 0-1 Sparta Winiary 13 listopada, 11:00
Tęcza Słomiróg 1-5 Piłkarz Podłęże 13 listopada, 13:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 4-2 Iskra Zakrzów 13 listopada, 13:30
Wiarusy Igołomia 3-0 Gdovia Gdów 13 listopada, 11:00
Wilga Golkowice 4-0 LZS Czarnochowice 12 listopada, 13:30
Wisła Niepołomice 1-7 Zjednoczeni Branice (Kraków) 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 31 marca-1 kwietnia

Batory Wola Batorska 6-0 Wisła Niepołomice 31 marca, 16:00
Zjednoczeni Branice (Kraków) 3-1 Wilga Golkowice 1 kwietnia, 16:00
LZS Czarnochowice 0-2 Wiarusy Igołomia 1 kwietnia, 16:00
Gdovia Gdów 2-0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1 kwietnia, 16:00
Iskra Zakrzów 1-3 Tęcza Słomiróg 1 kwietnia, 16:00
Piłkarz Podłęże 1-2 Strażak Kokotów 31 marca, 16:00
Sparta Winiary 1-3 Start Brzezie 31 marca, 16:00

Kolejka 17 - 7 kwietnia

Sparta Winiary 0-2 Batory Wola Batorska 7 kwietnia, 14:30
Start Brzezie 3-0 Piłkarz Podłęże 7 kwietnia, 14:30
Strażak Kokotów 3-2 Iskra Zakrzów 7 kwietnia, 14:00
Tęcza Słomiróg 0-1 Gdovia Gdów 7 kwietnia, 16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2-3 LZS Czarnochowice 7 kwietnia, 15:00
Wiarusy Igołomia 1-2 Zjednoczeni Branice (Kraków) 7 kwietnia, 16:00
Wilga Golkowice 1-0 Wisła Niepołomice 7 kwietnia, 15:30

Kolejka 18 - 14-15 kwietnia

Tęcza Słomiróg 2-2 LZS Czarnochowice 15 kwietnia, 16:00
Batory Wola Batorska 0-0 Wilga Golkowice 14 kwietnia, 16:00
Wisła Niepołomice 2-2 Wiarusy Igołomia 15 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Branice (Kraków) 5-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 15 kwietnia, 16:30
Gdovia Gdów 7-0 Strażak Kokotów 15 kwietnia, 16:00
Iskra Zakrzów 1-1 Start Brzezie 15 kwietnia, 16:30
Piłkarz Podłęże 3-1 Sparta Winiary 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 21-22 kwietnia

Piłkarz Podłęże 0-2 Batory Wola Batorska 22 kwietnia, 16:00
Sparta Winiary 0-3 Iskra Zakrzów 21 kwietnia, 16:00
Start Brzezie 0-1 Gdovia Gdów 22 kwietnia, 16:00
Strażak Kokotów 2-1 LZS Czarnochowice 22 kwietnia, 15:00
Tęcza Słomiróg 1-3 Zjednoczeni Branice (Kraków) 21 kwietnia, 16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3-1 Wisła Niepołomice 22 kwietnia, 16:00
Wiarusy Igołomia 4-0 Wilga Golkowice 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 28-29 kwietnia

Batory Wola Batorska 2-1 Wiarusy Igołomia 28 kwietnia, 17:00
Wilga Golkowice 1-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 29 kwietnia, 16:00
Wisła Niepołomice 0-3 Tęcza Słomiróg 29 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 5-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zjednoczeni Branice (Kraków) 8-0 Strażak Kokotów 29 kwietnia, 16:30
LZS Czarnochowice 2-3 Start Brzezie 29 kwietnia, 16:30
Gdovia Gdów 3-0 Sparta Winiary 29 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Iskra Zakrzów 1-4 Piłkarz Podłęże 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 5-6 maja

Iskra Zakrzów 0-0 Batory Wola Batorska 5 maja, 17:00
Piłkarz Podłęże 3-2 Gdovia Gdów 6 maja, 17:00
Sparta Winiary 0-3 LZS Czarnochowice 5 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Start Brzezie 5-2 Zjednoczeni Branice (Kraków) 6 maja, 16:00
Strażak Kokotów 3-2 Wisła Niepołomice 6 maja, 15:00
Tęcza Słomiróg 1-2 Wilga Golkowice 6 maja, 17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-1 Wiarusy Igołomia 6 maja, 16:00

Kolejka 22 - 12-13 maja

Batory Wola Batorska 2-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 12 maja, 17:00
Wiarusy Igołomia 3-3 Tęcza Słomiróg 13 maja, 17:00
Wilga Golkowice 3-3 Strażak Kokotów 12 maja, 17:00
Wisła Niepołomice 2-2 Start Brzezie 13 maja, 17:00
Zjednoczeni Branice (Kraków) 4-0 Sparta Winiary 13 maja, 17:00
(wo)
na boisku 4-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LZS Czarnochowice 2-3 Piłkarz Podłęże 12 maja, 18:00
Gdovia Gdów 4-0 Iskra Zakrzów 13 maja, 17:00

Kolejka 23 - 19-20 maja

Gdovia Gdów 5-0 Batory Wola Batorska 20 maja, 17:00
Iskra Zakrzów 7-0 LZS Czarnochowice 20 maja, 15:00
Piłkarz Podłęże 3-1 Zjednoczeni Branice (Kraków) 19 maja, 17:00
Sparta Winiary 0-3 Wisła Niepołomice 19 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Start Brzezie 1-2 Wilga Golkowice 20 maja, 16:00
Strażak Kokotów 3-2 Wiarusy Igołomia 20 maja, 15:00
Tęcza Słomiróg 1-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 20 maja, 17:00

Kolejka 24 - 26-27 maja

Batory Wola Batorska 5-2 Tęcza Słomiróg 26 maja, 18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2-1 Strażak Kokotów 27 maja, 17:00
Wiarusy Igołomia 1-1 Start Brzezie 27 maja, 17:00
Wilga Golkowice 3-0 Sparta Winiary 27 maja, 17:00
(wo)
w Opatkowicach / na boisku 3-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wisła Niepołomice 0-3 Piłkarz Podłęże 27 maja, 17:00
Zjednoczeni Branice (Kraków) 9-0 Iskra Zakrzów 27 maja, 17:00
LZS Czarnochowice 2-5 Gdovia Gdów 27 maja, 17:00

Kolejka 25 - 3 czerwca

LZS Czarnochowice 1-5 Batory Wola Batorska 3 czerwca, 17:30
Gdovia Gdów 1-2 Zjednoczeni Branice (Kraków) 3 czerwca, 17:30
Iskra Zakrzów 1-0 Wisła Niepołomice 3 czerwca, 17:30
Piłkarz Podłęże 3-2 Wilga Golkowice 3 czerwca, 17:30
Sparta Winiary 3-1 Wiarusy Igołomia 3 czerwca, 17:30
Start Brzezie 0-3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3 czerwca, 17:30
Strażak Kokotów 2-2 Tęcza Słomiróg 3 czerwca, 17:30

Kolejka 26 - 9 czerwca

Batory Wola Batorska 2-0 Strażak Kokotów 9 czerwca, 18:00
Tęcza Słomiróg 2-0 Start Brzezie 9 czerwca, 18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3-1 Sparta Winiary 9 czerwca, 18:00
Wiarusy Igołomia 1-3 Piłkarz Podłęże 9 czerwca, 18:00
Wilga Golkowice 2-1 Iskra Zakrzów 9 czerwca, 18:00
Wisła Niepołomice 2-4 Gdovia Gdów 9 czerwca, 18:00
Zjednoczeni Branice (Kraków) 11-1 LZS Czarnochowice 9 czerwca, 18:00

Liga okręgowa 2011/2012 (Kraków II)

Klasa A 2011/2012 (Kraków III)
Klasa A 2011/2012 (Myślenice)

Klasa B 2011/2012 (Wieliczka)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas