[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2011/2012, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Staniątki 32 74 22 8 2 91-31 15 1 0 54-10 7 7 2 37-21
2.  Wiślanie Jaśkowice 32 66 20 6 6 84-35 11 3 2 50-20 9 3 4 34-15
3.  Raba Dobczyce 32 58 18 4 10 56-44 10 1 5 26-18 8 3 5 30-26 2 3 1 0 1 4-3
4.  Piast Wołowice 32 58 18 4 10 65-53 12 2 2 40-19 6 2 8 25-34 2 3 1 0 1 3-4
5.  Wiślanka Grabie 32 54 17 3 12 53-53 10 1 5 33-31 7 2 7 20-22
6.  Pcimianka Pcim 32 52 16 4 12 64-41 9 3 4 34-18 7 1 8 30-23
7.  LKS Śledziejowice 32 51 15 6 11 59-42 8 3 5 33-20 7 3 6 26-22
8.  Hejnał Krzyszkowice 32 50 16 2 14 72-58 10 1 5 42-25 6 1 9 30-33
9.  Gościbia Sułkowice 32 49 15 4 13 54-46 11 0 5 36-18 4 4 8 18-28
10.  Jordan Sum Zakliczyn 32 46 13 7 12 47-36 10 6 0 32-9 3 1 12 15-27
11.  Skawinka Skawina 32 43 13 4 15 55-62 8 2 6 30-28 5 2 9 25-34
12.  Tramwaj Kraków 32 42 12 6 14 59-64 8 4 4 31-26 4 2 10 28-38
13.  Pogoń Skotniki (Kraków) 32 40 12 4 16 45-51 7 3 6 25-24 5 1 10 20-27
14.  Orzeł Myślenice 32 36 10 6 16 44-59 7 3 6 24-29 3 3 10 20-30
15.  Sęp Droginia 32 29 9 2 21 35-69 6 1 9 20-24 3 1 12 15-45
16.  Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 32 19 5 4 23 28-85 3 2 11 12-35 2 2 12 16-50
17.  Nadwiślanka Nowe Brzesko 32 10 2 4 26 26-108 2 3 11 14-47 0 1 15 12-61

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Czarni Staniątki    1-0 3-1 6-1 3-1 2-1 2-1 2-2 5-0 3-1 4-0 2-1 1-0 1-0 3-0 3-1 13-0 
 2 Wiślanie Jaśkowice0-0     0-1 3-1 1-2 4-2 1-1 4-2 3-1 3-0 1-1 5-2 3-0 2-1 9-4 4-1 7-1 
 3 Raba Dobczyce3-3 0-2     2-0 0-1 2-1 2-0 4-2 0-3 1-0 6-0 0-3 1-0 1-2 1-0 1-0 2-1 
 4 Piast Wołowice1-1 2-1 3-2     1-0 2-0 2-2 1-2 1-0 1-0 2-3 5-2 6-2 4-1 4-0 1-0 4-3 
 5 Wiślanka Grabie1-4 2-4 3-1 2-1     2-4 2-1 2-1 3-2 2-1 2-5 1-4 2-0 1-1 2-1 2-1 4-0 
 6 Pcimianka Pcim0-0 0-4 6-1 1-1 2-0     1-2 4-0 3-1 1-1 1-0 4-1 2-1 1-2 0-2 6-1 2-1 
 7 LKS Śledziejowice4-2 0-1 0-4 3-1 4-0 3-1     4-0 0-0 5-2 1-2 0-1 1-1 4-1 1-1 1-2 2-1 
 8 Hejnał Krzyszkowice1-3 1-2 1-2 5-1 3-0 4-2 2-3     2-3 1-0 4-2 4-2 4-1 3-2 4-0 1-1 2-1 
 9 Gościbia Sułkowice3-0 2-0 2-1 3-4 1-0 0-4 0-3 2-1     2-0 2-1 4-0 0-1 2-1 0-2 10-0 3-0* 
 10 Jordan Sum Zakliczyn1-1 1-1 0-0 4-4 0-0 0-0 1-0 2-0 2-1     3-1 1-0 3-1 1-0 2-0 5-0 6-0 
 11 Skawinka Skawina0-3 2-1 2-2 1-2 0-3 1-0 4-0 2-0 5-2 0-2     5-3 0-3 1-4 3-0 3-2 1-1 
 12 Tramwaj Kraków2-2 1-1 1-2 0-3 3-1 1-0 0-2 1-4 2-2 3-2 1-1     1-0 4-2 3-1 5-3 3-0 
 13 Pogoń Skotniki (Kraków)2-2 1-1 1-1 0-3* 1-2 1-5 1-0 1-4 0-1 2-1 1-2 1-0     2-1 6-0 3-0 2-1 
 14 Orzeł Myślenice1-4 0-2 2-3 2-0 2-2 0-3 2-6 1-0 1-0 1-0 3-2 1-1 0-3     2-1 2-2 4-0 
 15 Sęp Droginia1-2 1-3 1-3 0-1 0-1 0-3 1-3 2-4 0-0 0-2 1-0 2-0 3-1 1-0     3-0 4-1 
 16 Wróblowianka Wróblowice (Kraków)0-5 0-4 1-2 0-1 1-4 0-1 0-1 1-5 0-1 1-0 0-4 1-1 0-4 1-1 4-0     2-1 
 17 Nadwiślanka Nowe Brzesko1-5 1-7 0-4 2-1 0-3 1-3 1-1 0-3* 1-1 1-3 2-1 2-7 0-2 1-1 1-3 0-2     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Pauza: Czarni Staniątki.
 
Orzeł Myślenice 2-2 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 13 sierpnia, 17:30
Piast Wołowice 2-1 Wiślanie Jaśkowice 14 sierpnia, 17:00
Sęp Droginia 2-0 Tramwaj Kraków 14 sierpnia, 17:30
Wiślanka Grabie 2-1 LKS Śledziejowice 14 sierpnia, 17:30
Gościbia Sułkowice 2-1 Skawinka Skawina 13 sierpnia, 16:00
Hejnał Krzyszkowice 1-2 Raba Dobczyce 14 sierpnia, 17:00
Jordan Sum Zakliczyn 3-1 Pogoń Skotniki (Kraków) 14 sierpnia, 17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 1-3 Pcimianka Pcim 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Pauza: Pcimianka Pcim.
 
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 20 sierpnia, 16:00
Raba Dobczyce 1-0 Jordan Sum Zakliczyn 20 sierpnia, 17:00
Skawinka Skawina 2-0 Hejnał Krzyszkowice 20 sierpnia, 17:00
LKS Śledziejowice 0-0 Gościbia Sułkowice 21 sierpnia, 17:00
Tramwaj Kraków 3-1 Wiślanka Grabie 20 sierpnia, 17:00
Wiślanie Jaśkowice 9-4 Sęp Droginia 20 sierpnia, 17:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 0-1 Piast Wołowice 21 sierpnia, 11:00
Czarni Staniątki 1-0 Orzeł Myślenice 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Pauza: Orzeł Myślenice.
 
Piast Wołowice 1-1 Czarni Staniątki 24 sierpnia, 17:00
Sęp Droginia 3-0 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 24 sierpnia, 17:00
Wiślanka Grabie 2-4 Wiślanie Jaśkowice 24 sierpnia, 17:00
Gościbia Sułkowice 4-0 Tramwaj Kraków 24 sierpnia, 17:00
Hejnał Krzyszkowice 2-3 LKS Śledziejowice 23 sierpnia, 17:00
Jordan Sum Zakliczyn 3-1 Skawinka Skawina 24 sierpnia, 17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 0-4 Raba Dobczyce 24 sierpnia, 17:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-5 Pcimianka Pcim 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Pauza: Pogoń Skotniki (Kraków).
 
Raba Dobczyce 2-1 Pcimianka Pcim 27 sierpnia, 17:00
Skawinka Skawina 1-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 27 sierpnia, 17:00
LKS Śledziejowice 5-2 Jordan Sum Zakliczyn 27 sierpnia, 17:00
Tramwaj Kraków 1-4 Hejnał Krzyszkowice 27 sierpnia, 17:00
Wiślanie Jaśkowice 3-1 Gościbia Sułkowice 27 sierpnia, 17:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-4 Wiślanka Grabie 28 sierpnia, 11:00
Czarni Staniątki 3-0 Sęp Droginia 27 sierpnia, 17:00
Orzeł Myślenice 2-0 Piast Wołowice 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Pauza: Piast Wołowice.
 
Sęp Droginia 1-0 Orzeł Myślenice 4 września, 16:30
Wiślanka Grabie 1-4 Czarni Staniątki 3 września, 16:30
Gościbia Sułkowice 10-0 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 3 września, 16:00
Hejnał Krzyszkowice 1-2 Wiślanie Jaśkowice 4 września, 11:00
Jordan Sum Zakliczyn 1-0 Tramwaj Kraków 4 września, 16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 1-1 LKS Śledziejowice 4 września, 16:30
Pcimianka Pcim 1-0 Skawinka Skawina 4 września, 16:30
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-1 Raba Dobczyce 3 września, 16:00

Kolejka 6 - 7 września

Pauza: Raba Dobczyce.
 
Skawinka Skawina 0-3 Pogoń Skotniki (Kraków) 7 września, 16:30
LKS Śledziejowice 3-1 Pcimianka Pcim 7 września, 16:30
Tramwaj Kraków 3-0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 7 września, 16:30
Wiślanie Jaśkowice 3-0 Jordan Sum Zakliczyn 7 września, 16:30
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-5 Hejnał Krzyszkowice 7 września, 16:30
Czarni Staniątki 5-0 Gościbia Sułkowice 7 września, 16:30
Orzeł Myślenice 2-2 Wiślanka Grabie 7 września, 16:30
Piast Wołowice 4-0 Sęp Droginia 7 września, 16:30

Kolejka 7 - 10-11 września

Pauza: Sęp Droginia.
 
Wiślanka Grabie 2-1 Piast Wołowice 10 września, 16:00
Gościbia Sułkowice 2-1 Orzeł Myślenice 10 września, 16:00
Hejnał Krzyszkowice 1-3 Czarni Staniątki 11 września, 11:00
Jordan Sum Zakliczyn 5-0 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 11 września, 16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 1-7 Wiślanie Jaśkowice 11 września, 16:00
Pcimianka Pcim 4-1 Tramwaj Kraków 11 września, 16:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-0 LKS Śledziejowice 10 września, 16:00
Raba Dobczyce 6-0 Skawinka Skawina 10 września, 16:00

Kolejka 8 - 17-18 września

Pauza: Skawinka Skawina.
 
LKS Śledziejowice 0-4 Raba Dobczyce 17 września, 16:00
Tramwaj Kraków 1-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 17 września, 16:00
Wiślanie Jaśkowice 4-2 Pcimianka Pcim 17 września, 16:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 2-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 18 września, 11:00
Czarni Staniątki 3-1 Jordan Sum Zakliczyn 17 września, 16:00
Orzeł Myślenice 1-0 Hejnał Krzyszkowice 18 września, 16:00
Piast Wołowice 1-0 Gościbia Sułkowice 18 września, 16:00
Sęp Droginia 0-1 Wiślanka Grabie 18 września, 16:00

Kolejka 9 - 21 września

Pauza: Wiślanka Grabie.
 
Gościbia Sułkowice 0-2 Sęp Droginia 21 września, 16:00
Hejnał Krzyszkowice 5-1 Piast Wołowice 21 września, 16:00
Jordan Sum Zakliczyn 1-0 Orzeł Myślenice 21 września, 16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 1-5 Czarni Staniątki 21 września, 16:00
Pcimianka Pcim 6-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 21 września, 16:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-1 Wiślanie Jaśkowice 21 września, 16:00
Raba Dobczyce 0-3 Tramwaj Kraków 21 września, 16:00
Skawinka Skawina 4-0 LKS Śledziejowice 21 września, 16:00

Kolejka 10 - 24-25 września

Pauza: LKS Śledziejowice.
 
Tramwaj Kraków 1-1 Skawinka Skawina 24 września, 15:30
Wiślanie Jaśkowice 0-1 Raba Dobczyce 24 września, 15:30
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 0-4 Pogoń Skotniki (Kraków) 25 września, 11:00
Czarni Staniątki 2-1 Pcimianka Pcim 24 września, 15:30
Orzeł Myślenice 4-0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 25 września, 15:30
Piast Wołowice 1-0 Jordan Sum Zakliczyn 25 września, 15:00
Sęp Droginia 2-4 Hejnał Krzyszkowice 25 września, 15:30
Wiślanka Grabie 3-2 Gościbia Sułkowice 24 września, 15:30

Kolejka 11 - 1-2 października

Pauza: Gościbia Sułkowice.
 
Hejnał Krzyszkowice 3-0 Wiślanka Grabie 2 października, 11:00
Jordan Sum Zakliczyn 2-0 Sęp Droginia 2 października, 15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 2-1 Piast Wołowice 2 października, 11:00
Pcimianka Pcim 1-2 Orzeł Myślenice 2 października, 15:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-2 Czarni Staniątki 1 października, 15:00
Raba Dobczyce 1-0 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1 października, 15:00
Skawinka Skawina 2-1 Wiślanie Jaśkowice 1 października, 15:00
LKS Śledziejowice 0-1 Tramwaj Kraków 1 października, 15:00

Kolejka 12 - 8-9 października

Pauza: Tramwaj Kraków.
 
Wiślanie Jaśkowice 1-1 LKS Śledziejowice 8 października, 15:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 0-4 Skawinka Skawina 9 października, 11:00
Czarni Staniątki 3-1 Raba Dobczyce 8 października, 15:00
Orzeł Myślenice 0-3 Pogoń Skotniki (Kraków) 8 października, 15:00
Piast Wołowice 2-0 Pcimianka Pcim 9 października, 15:00
Sęp Droginia 4-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 9 października, 15:00
Wiślanka Grabie 2-1 Jordan Sum Zakliczyn 8 października, 15:00
Gościbia Sułkowice 2-1 Hejnał Krzyszkowice 8 października, 15:00

Kolejka 13 - 15-16 października

Pauza: Hejnał Krzyszkowice.
 
Jordan Sum Zakliczyn 2-1 Gościbia Sułkowice 16 października, 15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 0-3 Wiślanka Grabie 16 października, 15:00
Pcimianka Pcim 0-2 Sęp Droginia 16 października, 15:00
równocześnie mecz III rundy PP Myślenice
Pogoń Skotniki (Kraków) 0-3 Piast Wołowice 15 października, 15:00
(wo)
przerwany w 85. minucie przy stanie 0-2; zawodnik gospodarzy zaatakował sędziego
Raba Dobczyce 1-2 Orzeł Myślenice 15 października, 15:00
Skawinka Skawina 0-3 Czarni Staniątki 15 października, 15:00
LKS Śledziejowice 1-2 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 15 października, 15:00
Tramwaj Kraków 1-1 Wiślanie Jaśkowice 16 października, 15:00

Kolejka 14 - 22-23 października

Pauza: Wiślanie Jaśkowice.
 
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-1 Tramwaj Kraków 23 października, 11:00
Czarni Staniątki 2-1 LKS Śledziejowice 22 października, 15:00
Orzeł Myślenice 3-2 Skawinka Skawina 23 października, 15:00
Piast Wołowice 3-2 Raba Dobczyce 23 października, 15:00
Sęp Droginia 3-1 Pogoń Skotniki (Kraków) 23 października, 15:00
Wiślanka Grabie 2-4 Pcimianka Pcim 23 października, 13:00
Gościbia Sułkowice 3-0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 22 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Hejnał Krzyszkowice 1-0 Jordan Sum Zakliczyn 23 października, 11:00

Kolejka 15 - 29-30 października

Pauza: Jordan Sum Zakliczyn.
 
Nadwiślanka Nowe Brzesko 0-3 Hejnał Krzyszkowice 30 października, 11:00
(wo)
na boisku 0-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Pcimianka Pcim 3-1 Gościbia Sułkowice 30 października, 13:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-2 Wiślanka Grabie 29 października, 14:00
Raba Dobczyce 1-0 Sęp Droginia 30 października, 13:00
Skawinka Skawina 1-2 Piast Wołowice 29 października, 14:00
LKS Śledziejowice 4-1 Orzeł Myślenice 30 października, 13:00
Tramwaj Kraków 2-2 Czarni Staniątki 29 października, 14:00
Wiślanie Jaśkowice 4-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 29 października, 14:00

Kolejka 16 - 5-6 listopada

Pauza: Wróblowianka Wróblowice (Kraków).
 
Czarni Staniątki 1-0 Wiślanie Jaśkowice 5 listopada, 13:00
Orzeł Myślenice 1-1 Tramwaj Kraków 5 listopada, 13:00
Piast Wołowice 2-2 LKS Śledziejowice 6 listopada, 13:00
Sęp Droginia 1-0 Skawinka Skawina 6 listopada, 13:00
Wiślanka Grabie 3-1 Raba Dobczyce 6 listopada, 13:00
Gościbia Sułkowice 0-1 Pogoń Skotniki (Kraków) 5 listopada, 11:00
Hejnał Krzyszkowice 4-2 Pcimianka Pcim 6 listopada, 11:00
Jordan Sum Zakliczyn 6-0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 6 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 11-12 listopada

Pauza: Nadwiślanka Nowe Brzesko.
 
Pcimianka Pcim 1-1 Jordan Sum Zakliczyn 11 listopada, 13:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-4 Hejnał Krzyszkowice 12 listopada, 13:00
Raba Dobczyce 0-3 Gościbia Sułkowice 11 listopada, 13:00
Skawinka Skawina 0-3 Wiślanka Grabie 12 listopada, 13:00
LKS Śledziejowice 1-1 Sęp Droginia 11 listopada, 13:00
Tramwaj Kraków 0-3 Piast Wołowice 11 listopada, 13:00
Wiślanie Jaśkowice 2-1 Orzeł Myślenice 11 listopada, 13:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 0-5 Czarni Staniątki 11 listopada, 11:00

Kolejka 18 - 19 listopada

Pauza: Czarni Staniątki.
 
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-1 Orzeł Myślenice 19 listopada, 13:00
Wiślanie Jaśkowice 3-1 Piast Wołowice 19 listopada, 13:00
Tramwaj Kraków 3-1 Sęp Droginia 19 listopada, 13:00
LKS Śledziejowice 4-0 Wiślanka Grabie 19 listopada, 13:00
Skawinka Skawina 5-2 Gościbia Sułkowice 19 listopada, 13:00
Raba Dobczyce 4-2 Hejnał Krzyszkowice 19 listopada, 13:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-1 Jordan Sum Zakliczyn 19 listopada, 13:00
Pcimianka Pcim 2-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 27 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (19 listopada, 13:00) goście nie dojechali

Kolejka 19 - 17-18 marca

Pauza: Pcimianka Pcim.
 
Nadwiślanka Nowe Brzesko 0-2 Pogoń Skotniki (Kraków) 18 marca, 11:00
Jordan Sum Zakliczyn 0-0 Raba Dobczyce 18 marca, 15:00
Hejnał Krzyszkowice 4-2 Skawinka Skawina 18 marca, 11:00
Gościbia Sułkowice 0-3 LKS Śledziejowice 17 marca, 15:00
Wiślanka Grabie 1-4 Tramwaj Kraków 17 marca, 15:00
Sęp Droginia 1-3 Wiślanie Jaśkowice 18 marca, 14:00
Piast Wołowice 1-0 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 18 marca, 15:00
Orzeł Myślenice 1-4 Czarni Staniątki 17 marca, 14:00
na bocznym boisku Dalinu

Kolejka 20 - 24-25 marca

Pauza: Orzeł Myślenice.
 
Pcimianka Pcim 2-1 Pogoń Skotniki (Kraków) 25 marca, 16:00
Czarni Staniątki 6-1 Piast Wołowice 24 marca, 15:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 4-0 Sęp Droginia 25 marca, 11:00
Wiślanie Jaśkowice 1-2 Wiślanka Grabie 24 marca, 15:00
Tramwaj Kraków 2-2 Gościbia Sułkowice 24 marca, 15:00
LKS Śledziejowice 4-0 Hejnał Krzyszkowice 24 marca, 15:00
Skawinka Skawina 0-2 Jordan Sum Zakliczyn 24 marca, 15:00
Raba Dobczyce 2-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 24 marca, 15:00

Kolejka 21 - 31 marca-1 kwietnia

Pauza: Pogoń Skotniki (Kraków).
 
Pcimianka Pcim 6-1 Raba Dobczyce 1 kwietnia, 16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 2-1 Skawinka Skawina 1 kwietnia, 15:00
Jordan Sum Zakliczyn 1-0 LKS Śledziejowice 1 kwietnia, 16:00
Hejnał Krzyszkowice 4-2 Tramwaj Kraków 23 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gościbia Sułkowice 2-0 Wiślanie Jaśkowice 31 marca, 16:00
Wiślanka Grabie 2-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1 kwietnia, 13:30
Sęp Droginia 1-2 Czarni Staniątki 1 kwietnia, 16:00
Piast Wołowice 4-1 Orzeł Myślenice 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 7 kwietnia

Pauza: Piast Wołowice.
 
Orzeł Myślenice 2-1 Sęp Droginia 7 kwietnia, 14:00
Czarni Staniątki 3-1 Wiślanka Grabie 7 kwietnia, 13:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 0-1 Gościbia Sułkowice 7 kwietnia, 13:00
Wiślanie Jaśkowice 4-2 Hejnał Krzyszkowice 7 kwietnia, 15:00
Tramwaj Kraków 3-2 Jordan Sum Zakliczyn 7 kwietnia, 11:00
LKS Śledziejowice 2-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 7 kwietnia, 14:00
Skawinka Skawina 1-0 Pcimianka Pcim 7 kwietnia, 14:00
Raba Dobczyce 1-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 14-15 kwietnia

Pauza: Raba Dobczyce.
 
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-2 Skawinka Skawina 15 kwietnia, 16:00
Pcimianka Pcim 1-2 LKS Śledziejowice 15 kwietnia, 16:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 2-7 Tramwaj Kraków 15 kwietnia, 16:00
Jordan Sum Zakliczyn 1-1 Wiślanie Jaśkowice 15 kwietnia, 16:00
Hejnał Krzyszkowice 1-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 15 kwietnia, 11:00
Gościbia Sułkowice 3-0 Czarni Staniątki 14 kwietnia, 16:00
Wiślanka Grabie 1-1 Orzeł Myślenice 14 kwietnia, 16:00
Sęp Droginia 0-1 Piast Wołowice 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 18 kwietnia

Pauza: Sęp Droginia.
 
Piast Wołowice 1-0 Wiślanka Grabie 18 kwietnia, 16:30
Orzeł Myślenice 1-0 Gościbia Sułkowice 18 kwietnia, 16:30
Czarni Staniątki 2-2 Hejnał Krzyszkowice 18 kwietnia, 16:30
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-0 Jordan Sum Zakliczyn 18 kwietnia, 16:30
Wiślanie Jaśkowice 7-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 18 kwietnia, 16:30
Tramwaj Kraków 1-0 Pcimianka Pcim 18 kwietnia, 16:30
LKS Śledziejowice 1-1 Pogoń Skotniki (Kraków) 18 kwietnia, 16:30
Skawinka Skawina 2-2 Raba Dobczyce 18 kwietnia, 16:30

Kolejka 25 - 21-22 kwietnia

Pauza: Skawinka Skawina.
 
Raba Dobczyce 2-0 LKS Śledziejowice 21 kwietnia, 16:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-0 Tramwaj Kraków 22 kwietnia, 16:00
Pcimianka Pcim 0-4 Wiślanie Jaśkowice 22 kwietnia, 16:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko 0-2 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 22 kwietnia, 16:00
Jordan Sum Zakliczyn 1-1 Czarni Staniątki 22 kwietnia, 16:00
Hejnał Krzyszkowice 3-2 Orzeł Myślenice 22 kwietnia, 11:00
Gościbia Sułkowice 3-4 Piast Wołowice 21 kwietnia, 16:00
Wiślanka Grabie 2-1 Sęp Droginia 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 26 - 28-29 kwietnia

Pauza: Wiślanka Grabie.
 
Sęp Droginia 0-0 Gościbia Sułkowice 29 kwietnia, 16:30
Piast Wołowice 1-2 Hejnał Krzyszkowice 29 kwietnia, 17:00
Orzeł Myślenice 1-0 Jordan Sum Zakliczyn 29 kwietnia, 17:00
Czarni Staniątki 13-0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 28 kwietnia, 17:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 0-1 Pcimianka Pcim 29 kwietnia, 11:00
Wiślanie Jaśkowice 3-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 28 kwietnia, 17:00
Tramwaj Kraków 1-2 Raba Dobczyce 28 kwietnia, 17:00
LKS Śledziejowice 1-2 Skawinka Skawina 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 27 - 2 maja

Pauza: LKS Śledziejowice.
 
Skawinka Skawina 5-3 Tramwaj Kraków 2 maja, 17:00
Raba Dobczyce 0-2 Wiślanie Jaśkowice 1 maja, 17:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 3-0 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1 maja, 17:00
Pcimianka Pcim 0-0 Czarni Staniątki 3 maja, 15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 1-1 Orzeł Myślenice 3 maja, 17:00
Jordan Sum Zakliczyn 4-4 Piast Wołowice 3 maja, 15:00
Hejnał Krzyszkowice 4-0 Sęp Droginia 1 maja, 17:00
Gościbia Sułkowice 1-0 Wiślanka Grabie 2 maja, 17:00

Kolejka 28 - 5-6 maja

Pauza: Gościbia Sułkowice.
 
Wiślanka Grabie 2-1 Hejnał Krzyszkowice 6 maja, 13:30
Sęp Droginia 0-2 Jordan Sum Zakliczyn 5 maja, 17:00
Piast Wołowice 4-3 Nadwiślanka Nowe Brzesko 5 maja, 17:00
Orzeł Myślenice 0-3 Pcimianka Pcim 6 maja, 17:00
Czarni Staniątki 1-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 5 maja, 17:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-2 Raba Dobczyce 6 maja, 11:00
Wiślanie Jaśkowice 1-1 Skawinka Skawina 5 maja, 17:00
Tramwaj Kraków 0-2 LKS Śledziejowice 5 maja, 17:00

Kolejka 29 - 12-13 maja

Pauza: Tramwaj Kraków.
 
LKS Śledziejowice 0-1 Wiślanie Jaśkowice 12 maja, 17:00
Skawinka Skawina 3-2 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 12 maja, 17:00
Raba Dobczyce 3-3 Czarni Staniątki 12 maja, 17:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-1 Orzeł Myślenice 12 maja, 17:00
Pcimianka Pcim 1-1 Piast Wołowice 13 maja, 17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 1-3 Sęp Droginia 13 maja, 17:00
Jordan Sum Zakliczyn 0-0 Wiślanka Grabie 13 maja, 17:00
Hejnał Krzyszkowice 2-3 Gościbia Sułkowice 13 maja, 11:00

Kolejka 30 - 16 maja

Pauza: Hejnał Krzyszkowice.
 
Gościbia Sułkowice 2-0 Jordan Sum Zakliczyn 16 maja, 17:30
Wiślanka Grabie 4-0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 16 maja, 17:30
Sęp Droginia 0-3 Pcimianka Pcim 16 maja, 17:30
Piast Wołowice 6-2 Pogoń Skotniki (Kraków) 16 maja, 17:30
Orzeł Myślenice 2-3 Raba Dobczyce 16 maja, 17:30
Czarni Staniątki 4-0 Skawinka Skawina 16 maja, 17:30
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 0-1 LKS Śledziejowice 16 maja, 17:30
Wiślanie Jaśkowice 5-2 Tramwaj Kraków 16 maja, 17:30

Kolejka 31 - 19-20 maja

Pauza: Wiślanie Jaśkowice.
 
Tramwaj Kraków 5-3 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 19 maja, 17:30
LKS Śledziejowice 4-2 Czarni Staniątki 19 maja, 17:00
Skawinka Skawina 1-4 Orzeł Myślenice 19 maja, 17:00
Raba Dobczyce 2-0 Piast Wołowice 19 maja, 17:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 6-0 Sęp Droginia 19 maja, 17:30
Pcimianka Pcim 2-0 Wiślanka Grabie 20 maja, 17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 1-1 Gościbia Sułkowice 20 maja, 17:00
Jordan Sum Zakliczyn 2-0 Hejnał Krzyszkowice 20 maja, 17:00

Kolejka 32 - 26-27 maja

Pauza: Jordan Sum Zakliczyn.
 
Hejnał Krzyszkowice 2-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 27 maja, 11:00
Gościbia Sułkowice 0-4 Pcimianka Pcim 26 maja, 17:30
Wiślanka Grabie 2-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 26 maja, 18:00
Sęp Droginia 1-3 Raba Dobczyce 27 maja, 17:30
Piast Wołowice 2-3 Skawinka Skawina 27 maja, 17:00
Orzeł Myślenice 2-6 LKS Śledziejowice 27 maja, 17:30
Czarni Staniątki 2-1 Tramwaj Kraków 26 maja, 17:00
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 0-4 Wiślanie Jaśkowice 27 maja, 11:00

Kolejka 33 - 2-3 czerwca

Pauza: Wróblowianka Wróblowice (Kraków).
 
Wiślanie Jaśkowice 0-0 Czarni Staniątki 2 czerwca, 17:00
Tramwaj Kraków 4-2 Orzeł Myślenice 2 czerwca, 17:30
LKS Śledziejowice 3-1 Piast Wołowice 2 czerwca, 17:30
Skawinka Skawina 3-0 Sęp Droginia 2 czerwca, 17:00
Raba Dobczyce 0-1 Wiślanka Grabie 2 czerwca, 17:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 0-1 Gościbia Sułkowice 2 czerwca, 18:00
Pcimianka Pcim 4-0 Hejnał Krzyszkowice 3 czerwca, 17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko 1-3 Jordan Sum Zakliczyn 3 czerwca, 17:00

Kolejka 34 - 9 czerwca

Pauza: Nadwiślanka Nowe Brzesko.
 
Jordan Sum Zakliczyn 0-0 Pcimianka Pcim 9 czerwca, 17:00
Hejnał Krzyszkowice 4-1 Pogoń Skotniki (Kraków) 9 czerwca, 17:00
Gościbia Sułkowice 2-1 Raba Dobczyce 9 czerwca, 17:00
Wiślanka Grabie 2-5 Skawinka Skawina 9 czerwca, 17:00
Sęp Droginia 1-3 LKS Śledziejowice 9 czerwca, 17:00
Piast Wołowice 5-2 Tramwaj Kraków 9 czerwca, 17:00
Orzeł Myślenice 0-2 Wiślanie Jaśkowice 9 czerwca, 17:00
Czarni Staniątki 3-1 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 9 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (małopolska (zachód))

IV liga 2011/2012 (małopolska (zachód))

Liga okręgowa 2011/2012 (Kraków I)
Liga okręgowa 2011/2012 (Wadowice)

Klasa A 2011/2012 (Kraków III)
Klasa A 2011/2012 (Myślenice)
Klasa A 2011/2012 (Wieliczka)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas