[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2011/2012, grupa: małopolska (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hutnik Nowa Huta (Kraków) 32 76 24 4 4 83-31 14 1 1 48-15 10 3 3 35-16
2.  Orzeł Balin 32 61 18 7 7 67-26 10 5 1 36-9 8 2 6 31-17
3.  Halniak Maków Podhalański 32 55 16 7 9 48-34 8 4 4 20-14 8 3 5 28-20
4.  KS Borek (Kraków) 32 54 15 9 8 42-36 6 6 4 18-14 9 3 4 24-22 2 4 1 1 0 2-1
5.  Karpaty Siepraw 32 54 15 9 8 50-31 10 3 3 34-18 5 6 5 16-13 2 1 0 1 1 1-2
6.  MKS Trzebinia/Siersza 32 53 15 8 9 60-32 7 5 4 31-13 8 3 5 29-19
7.  Iskra Klecza Dolna 32 47 13 8 11 36-28 10 3 3 24-9 3 5 8 12-19
8.  Niwa Nowa Wieś 32 46 13 7 12 38-44 9 3 4 18-15 4 4 8 20-29
9.  Przeciszovia Przeciszów 32 43 13 4 15 36-49 10 1 5 27-20 3 3 10 9-29
10.  Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 32 42 11 9 12 41-45 7 4 5 20-20 4 5 7 21-25
11.  Sokół Przytkowice 32 39 11 6 15 37-50 7 2 7 23-27 4 4 8 14-23
12.  Garbarz Zembrzyce 32 35 9 8 15 40-47 6 6 4 21-18 3 2 11 19-29
13.  Spójnia Osiek-Zimnodół 32 32 10 2 20 39-65 7 0 9 22-33 3 2 11 17-32
14.  Lotnik Kryspinów 32 30 7 9 16 40-50 4 3 9 24-30 3 6 7 16-20 2 4 1 1 0 3-1
15.  IKS Olkusz 32 30 7 9 16 38-55 4 7 5 21-19 3 2 11 17-36 2 1 0 1 1 1-3
16.  Zieleńczanka Zielonki 32 22 6 4 22 35-87 5 2 9 18-37 1 2 13 17-50
17.  LKS Mogilany 32 41 13 2 17 44-64 8 1 7 27-31 5 1 10 17-33
Przeciszovia Przeciszów rozgrywa swoje mecze w Zatorze.
LKS Mogilany wycofał się po rundzie jesiennej.
Hutnik Nowa Huta rozgrywa swoje wiosenne mecze na stadionie Grębałowianki.
Do rozgrywek w nowym sezonie zostanie dokooptowana Cracovia II.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Hutnik Nowa Huta (Kraków)    3-1 3-0 5-0 1-1 2-1 2-1 4-2 6-0 2-0 3-1 2-1 2-1 2-1 6-2 4-1 1-2 
 2 Orzeł Balin1-0     6-1 1-0 1-2 1-1 2-0 4-0 2-2 1-1 4-0 0-0 6-2 2-0 2-0 0-0 3-0* 
 3 Halniak Maków Podhalański1-2 0-1     0-3 1-0 3-2 1-0 1-1 1-0 0-1 0-0 2-2 2-1 2-0 1-1 2-0 3-0* 
 4 KS Borek (Kraków)1-2 0-2 1-1     1-0 0-2 0-0 1-1 0-1 1-0 0-0 2-0 1-1 2-1 2-2 3-1 3-0* 
 5 Karpaty Siepraw2-4 0-0 1-1 1-1     1-0 3-1 0-2 1-0 4-1 2-1 3-1 3-0 1-2 3-1 6-3 3-0* 
 6 MKS Trzebinia/Siersza2-2 0-1 1-2 1-3 0-0     1-2 3-1 2-2 0-0 4-0 2-0 2-0 0-0 5-0 5-0 3-0* 
 7 Iskra Klecza Dolna3-1 1-0 0-0 2-0 0-1 0-1     1-0 2-1 3-0 0-1 2-1 1-0 0-0 5-1 0-0 4-2 
 8 Niwa Nowa Wieś1-2 2-1 2-1 0-1 0-0 2-0 1-0     1-0 1-1 0-0 3-2 2-1 1-3 1-0 1-0 0-3 
 9 Przeciszovia Przeciszów3-1 0-5 1-2 0-2 0-1 1-4 2-2 4-0     2-0 2-1 2-1 2-0 1-0 3-1 1-0 3-0* 
 10 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)2-2 0-5 0-1 2-3 1-0 0-2 0-0 2-1 0-0     2-0 2-1 0-1 2-2 1-0 3-2 3-0* 
 11 Sokół Przytkowice0-2 0-5 1-3 0-1 1-1 0-3 0-0 1-0 0-1 3-2     3-1 3-2 3-1 1-0 4-5 3-0* 
 12 Garbarz Zembrzyce0-2 3-2 1-0 1-1 1-1 2-2 0-0 0-1 4-0 0-1 0-0     3-1 2-2 2-1 2-1 0-3 
 13 Spójnia Osiek-Zimnodół0-7 3-4 1-6 1-2 2-1 0-1 3-1 2-4 1-0 2-0 2-1 0-3     1-0 0-2 4-0* 0-1 
 14 Lotnik Kryspinów0-2 1-2 0-2 2-2 0-4 0-3 0-2 2-0 4-1 2-4 0-2 0-1 1-1     2-0 7-1 3-3 
 15 IKS Olkusz0-0 0-0 0-2 1-2 1-1 1-1 3-0 3-3 0-1 1-1 0-1 2-1 4-0 1-1     4-2 0-3 
 16 Zieleńczanka Zielonki0-3 2-1 0-5 0-1 1-3 2-4 1-0 1-1 2-0 2-8 0-4 4-1 0-3 0-0 2-3     1-0 
 17 LKS Mogilany0-3* 2-1 2-1 5-2 2-0 4-2 0-3* 0-3* 3-0 1-1 4-2 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 4-1     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Pauza: KS Borek (Kraków).
 
Garbarz Zembrzyce 0-1 Niwa Nowa Wieś 13 sierpnia, 17:00 (100)
Halniak Maków Podhalański 0-1 Orzeł Balin 13 sierpnia, 17:00 (200)
Iskra Klecza Dolna 3-1 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 13 sierpnia, 17:00 (800)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-0 Przeciszovia Przeciszów 13 sierpnia, 17:00 (300)
Zieleńczanka Zielonki 1-0 LKS Mogilany 14 sierpnia, 17:00 (400)
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-1 Karpaty Siepraw 13 sierpnia, 17:00 (200)
Sokół Przytkowice 1-0 IKS Olkusz 14 sierpnia, 17:00 (300)
Lotnik Kryspinów 0-3 MKS Trzebinia/Siersza 13 sierpnia, 17:00 (140)

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Pauza: IKS Olkusz.
 
Karpaty Siepraw 2-1 Sokół Przytkowice 20 sierpnia, 17:00 (120)
Lotnik Kryspinów 1-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 20 sierpnia, 17:00 (50)
LKS Mogilany 4-2 MKS Trzebinia/Siersza 21 sierpnia, 17:00 (150)
Przeciszovia Przeciszów 1-0 Zieleńczanka Zielonki 20 sierpnia, 17:00 (250)
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 21 sierpnia, 20:00 (900)
Orzeł Balin 2-0 Iskra Klecza Dolna 20 sierpnia, 17:00 (200)
Niwa Nowa Wieś 2-1 Halniak Maków Podhalański 20 sierpnia, 17:00 (100)
KS Borek (Kraków) 2-0 Garbarz Zembrzyce 20 sierpnia, 18:00 (100)

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Pauza: Garbarz Zembrzyce.
 
Halniak Maków Podhalański 0-3 KS Borek (Kraków) 24 sierpnia, 17:30 (100)
Iskra Klecza Dolna 1-0 Niwa Nowa Wieś 24 sierpnia, 17:30 (300)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-5 Orzeł Balin 24 sierpnia, 17:30 (200)
Zieleńczanka Zielonki 0-3 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 24 sierpnia, 17:30 (500)
MKS Trzebinia/Siersza 2-2 Przeciszovia Przeciszów 24 sierpnia, 17:30 (150)
Spójnia Osiek-Zimnodół 0-1 LKS Mogilany 24 sierpnia, 17:30 (100)
Sokół Przytkowice 3-1 Lotnik Kryspinów 24 sierpnia, 17:30 (100)
IKS Olkusz 1-1 Karpaty Siepraw 24 sierpnia, 17:30 (100)

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Pauza: Karpaty Siepraw.
 
Lotnik Kryspinów 2-0 IKS Olkusz 28 sierpnia, 15:00 (100)
LKS Mogilany 4-2 Sokół Przytkowice 28 sierpnia, 17:00 (300)
Przeciszovia Przeciszów 2-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 27 sierpnia, 17:00 (200)
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2-1 MKS Trzebinia/Siersza 28 sierpnia, 17:00 (600)
Orzeł Balin 0-0 Zieleńczanka Zielonki 27 sierpnia, 17:00 (150)
Niwa Nowa Wieś 1-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 27 sierpnia, 17:00 (100)
KS Borek (Kraków) 0-0 Iskra Klecza Dolna 27 sierpnia, 17:30 (100)
Garbarz Zembrzyce 1-0 Halniak Maków Podhalański 27 sierpnia, 17:00 (150)

Kolejka 5 - 3-4 września

Pauza: Halniak Maków Podhalański.
 
Iskra Klecza Dolna 2-1 Garbarz Zembrzyce 3 września, 17:00 (300)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-3 KS Borek (Kraków) 3 września, 17:00 (200)
Zieleńczanka Zielonki 1-1 Niwa Nowa Wieś 3 września, 17:00 (150)
MKS Trzebinia/Siersza 0-1 Orzeł Balin 3 września, 17:00 (200)
Sokół Przytkowice 0-1 Przeciszovia Przeciszów 4 września, 17:00 (350)
IKS Olkusz 0-3 LKS Mogilany 3 września, 17:00 (100)
Karpaty Siepraw 1-2 Lotnik Kryspinów 3 września, 17:00 (150)
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 3 września, 17:00 (550)

Kolejka 6 - 7 września

Pauza: Lotnik Kryspinów.
 
LKS Mogilany 2-0 Karpaty Siepraw 7 września, 17:00 (250)
Przeciszovia Przeciszów 3-1 IKS Olkusz 7 września, 17:00 (200)
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 3-1 Sokół Przytkowice 7 września, 17:00 (550)
Orzeł Balin 6-2 Spójnia Osiek-Zimnodół 7 września, 17:00 (150)
Niwa Nowa Wieś 2-0 MKS Trzebinia/Siersza 7 września, 17:00 (100)
KS Borek (Kraków) 3-1 Zieleńczanka Zielonki 7 września, 17:00 (120)
Garbarz Zembrzyce 0-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 7 września, 17:00 (100)
Halniak Maków Podhalański 1-0 Iskra Klecza Dolna 7 września, 17:00 (150)

Kolejka 7 - 10-11 września

Pauza: Iskra Klecza Dolna.
 
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-1 Halniak Maków Podhalański 10 września, 11:00 (120)
Zieleńczanka Zielonki 4-1 Garbarz Zembrzyce 10 września, 16:30 (60)
MKS Trzebinia/Siersza 1-3 KS Borek (Kraków) 10 września, 16:30 (150)
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-4 Niwa Nowa Wieś 10 września, 16:30 (100)
Sokół Przytkowice 0-5 Orzeł Balin 11 września, 16:30 (250)
IKS Olkusz 0-0 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 10 września, 16:00 (250)
Karpaty Siepraw 1-0 Przeciszovia Przeciszów 10 września, 16:00 (120)
Lotnik Kryspinów 3-3 LKS Mogilany 10 września, 16:30 (150)

Kolejka 8 - 17-18 września

Pauza: LKS Mogilany.
 
Przeciszovia Przeciszów 1-0 Lotnik Kryspinów 17 września, 16:00 (200)
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 1-1 Karpaty Siepraw 18 września, 16:00 (650)
Orzeł Balin 2-0 IKS Olkusz 17 września, 16:00 (150)
Niwa Nowa Wieś 0-0 Sokół Przytkowice 17 września, 16:00 (100)
KS Borek (Kraków) 1-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 17 września, 16:00 (150)
Garbarz Zembrzyce 2-2 MKS Trzebinia/Siersza 17 września, 16:00 (100)
Halniak Maków Podhalański 2-0 Zieleńczanka Zielonki 17 września, 16:00 (200)
Iskra Klecza Dolna 3-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 17 września, 16:00 (200)

Kolejka 9 - 21 września

Pauza: Orzeł Piaski Wielkie (Kraków).
 
Zieleńczanka Zielonki 1-0 Iskra Klecza Dolna 21 września, 16:00 (100)
MKS Trzebinia/Siersza 1-2 Halniak Maków Podhalański 21 września, 16:00 (100)
Spójnia Osiek-Zimnodół 0-3 Garbarz Zembrzyce 21 września, 16:00 (100)
Sokół Przytkowice 0-1 KS Borek (Kraków) 21 września, 16:00 (100)
IKS Olkusz 3-3 Niwa Nowa Wieś 21 września, 16:00 (150)
Karpaty Siepraw 0-0 Orzeł Balin 21 września, 16:00 (60)
Lotnik Kryspinów 0-2 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 21 września, 16:00 (250)
LKS Mogilany 3-0 Przeciszovia Przeciszów 21 września, 16:00 (150)

Kolejka 10 - 24-25 września

Pauza: Przeciszovia Przeciszów.
 
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 1-2 LKS Mogilany 24 września, 16:00 (500)
Orzeł Balin 2-0 Lotnik Kryspinów 24 września, 16:00 (150)
Niwa Nowa Wieś 0-0 Karpaty Siepraw 24 września, 16:00 (100)
KS Borek (Kraków) 2-2 IKS Olkusz 24 września, 16:00 (150)
Garbarz Zembrzyce 0-0 Sokół Przytkowice 24 września, 16:00 (100)
równocześnie mecz 1/2 finału PP Wadowice
Halniak Maków Podhalański 2-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 24 września, 16:00 (200)
Iskra Klecza Dolna 0-1 MKS Trzebinia/Siersza 24 września, 16:00 (200)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-2 Zieleńczanka Zielonki 24 września, 16:00 (120)

Kolejka 11 - 1-2 października

Pauza: Zieleńczanka Zielonki.
 
MKS Trzebinia/Siersza 0-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1 października, 15:30 (150)
Spójnia Osiek-Zimnodół 3-1 Iskra Klecza Dolna 1 października, 15:30 (150)
Sokół Przytkowice 1-3 Halniak Maków Podhalański 2 października, 15:00 (100)
IKS Olkusz 2-1 Garbarz Zembrzyce 1 października, 15:00 (100)
Karpaty Siepraw 1-1 KS Borek (Kraków) 2 października, 15:00 (120)
Lotnik Kryspinów 2-0 Niwa Nowa Wieś 1 października, 15:00 (60)
LKS Mogilany 2-1 Orzeł Balin 2 października, 15:00 (200)
Przeciszovia Przeciszów 3-1 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 1 października, 15:30 (500)

Kolejka 12 - 8-9 października

Pauza: Hutnik Nowa Huta (Kraków).
 
Orzeł Balin 2-2 Przeciszovia Przeciszów 8 października, 11:00 (250)
Niwa Nowa Wieś 0-3 LKS Mogilany 8 października, 15:00 (50)
KS Borek (Kraków) 2-1 Lotnik Kryspinów 8 października, 15:00 (150)
Garbarz Zembrzyce 1-1 Karpaty Siepraw 8 października, 15:00 (100)
Halniak Maków Podhalański 1-1 IKS Olkusz 8 października, 15:00 (100)
Iskra Klecza Dolna 0-1 Sokół Przytkowice 8 października, 15:00 (350)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 8 października, 15:00 (80)
Zieleńczanka Zielonki 2-4 MKS Trzebinia/Siersza 8 października, 15:00 (60)

Kolejka 13 - 15-16 października

Pauza: MKS Trzebinia/Siersza.
 
Spójnia Osiek-Zimnodół 4-0 Zieleńczanka Zielonki 15 października, 15:00 (150)
(wo)
na boisku 4-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Tomasz Kawa
Sokół Przytkowice 3-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 16 października, 15:00 (200)
IKS Olkusz 3-0 Iskra Klecza Dolna 15 października, 11:00 (100)
Karpaty Siepraw 1-1 Halniak Maków Podhalański 15 października, 15:00 (50)
Lotnik Kryspinów 0-1 Garbarz Zembrzyce 15 października, 15:00 (50)
LKS Mogilany 5-2 KS Borek (Kraków) 16 października, 15:00 (200)
Przeciszovia Przeciszów 4-0 Niwa Nowa Wieś 15 października, 15:00 (300)
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 3-1 Orzeł Balin 16 października, 20:00 (900)

Kolejka 14 - 22-23 października

Pauza: Orzeł Balin.
 
Niwa Nowa Wieś 1-2 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 22 października, 15:00 (200)
KS Borek (Kraków) 0-1 Przeciszovia Przeciszów 22 października, 15:00 (150)
Garbarz Zembrzyce 0-3 LKS Mogilany 22 października, 15:00 (100)
Halniak Maków Podhalański 2-0 Lotnik Kryspinów 22 października, 15:00 (100)
Iskra Klecza Dolna 0-1 Karpaty Siepraw 22 października, 15:00 (250)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-0 IKS Olkusz 23 października, 12:00 (100)
Zieleńczanka Zielonki 0-4 Sokół Przytkowice 22 października, 15:00 (40)
MKS Trzebinia/Siersza 2-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 22 października, 15:00 (130)

Kolejka 15 - 29-30 października

Pauza: Spójnia Osiek-Zimnodół.
 
Sokół Przytkowice 0-3 MKS Trzebinia/Siersza 30 października, 13:00 (100)
IKS Olkusz 4-2 Zieleńczanka Zielonki 29 października, 13:00 (80)
Karpaty Siepraw 4-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 30 października, 13:00
Lotnik Kryspinów 0-2 Iskra Klecza Dolna 29 października, 14:00 (30)
LKS Mogilany 2-1 Halniak Maków Podhalański 30 października, 13:00 (100)
Przeciszovia Przeciszów 2-1 Garbarz Zembrzyce 29 października, 14:00 (250)
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 5-0 KS Borek (Kraków) 29 października, 18:00 (750)
Orzeł Balin 4-0 Niwa Nowa Wieś 29 października, 14:00 (150)

Kolejka 16 - 5-6 listopada

Pauza: Niwa Nowa Wieś.
 
KS Borek (Kraków) 0-2 Orzeł Balin 5 listopada, 13:00 (100)
Garbarz Zembrzyce 0-2 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 5 listopada, 13:00 (300)
Halniak Maków Podhalański 1-0 Przeciszovia Przeciszów 5 listopada, 13:00 (250)
Iskra Klecza Dolna 4-2 LKS Mogilany 5 listopada, 13:00 (300)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-2 Lotnik Kryspinów 6 listopada, 12:00 (150)
Zieleńczanka Zielonki 1-3 Karpaty Siepraw 5 listopada, 13:00 (50)
MKS Trzebinia/Siersza 5-0 IKS Olkusz 5 listopada, 13:00 (120)
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-1 Sokół Przytkowice 5 listopada, 13:00 (200)

Kolejka 17 - 11 listopada

Pauza: Sokół Przytkowice.
 
IKS Olkusz 4-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 11 listopada, 12:00 (300)
Karpaty Siepraw 1-0 MKS Trzebinia/Siersza 11 listopada, 12:00 (50)
Lotnik Kryspinów 7-1 Zieleńczanka Zielonki 11 listopada, 12:00 (50)
LKS Mogilany 1-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 11 listopada, 12:00 (200)
Przeciszovia Przeciszów 2-2 Iskra Klecza Dolna 11 listopada, 12:00 (200)
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 3-0 Halniak Maków Podhalański 12 listopada, 18:00 (700)
Orzeł Balin 0-0 Garbarz Zembrzyce 11 listopada, 12:00 (150)
Niwa Nowa Wieś 0-1 KS Borek (Kraków) 11 listopada, 12:00 (50)

Kolejka 18 - 19 listopada

Pauza: KS Borek (Kraków).
 
MKS Trzebinia/Siersza 0-0 Lotnik Kryspinów 19 listopada, 13:00 (150)
Niwa Nowa Wieś 3-2 Garbarz Zembrzyce 19 listopada, 13:00 (100)
Orzeł Balin 6-1 Halniak Maków Podhalański 19 listopada, 13:00 (150)
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2-1 Iskra Klecza Dolna 16 listopada, 19:00 (600)
Przeciszovia Przeciszów 2-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 19 listopada, 13:00 (150)
LKS Mogilany 4-1 Zieleńczanka Zielonki 19 listopada, 13:00 (100)
Karpaty Siepraw 3-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 19 listopada, 13:00 (50)
IKS Olkusz 0-1 Sokół Przytkowice 19 listopada, 13:00 (100)

Kolejka 19 - 17-18 marca

Pauza: LKS Mogilany.
 
Sokół Przytkowice 1-1 Karpaty Siepraw 17 marca, 15:00 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-2 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 18 marca, 12:00 (800)
Iskra Klecza Dolna 1-0 Orzeł Balin 17 marca, 15:00 (400)
Halniak Maków Podhalański 1-1 Niwa Nowa Wieś 17 marca, 15:00 (200)
Garbarz Zembrzyce 2-1 IKS Olkusz 17 marca, 15:00 (100)
Przeciszovia Przeciszów 0-2 KS Borek (Kraków) 17 marca, 15:00 (200)
Spójnia Osiek-Zimnodół 0-1 MKS Trzebinia/Siersza 17 marca, 15:00 (250)
Zieleńczanka Zielonki 0-0 Lotnik Kryspinów 17 marca, 15:00 (100)

Kolejka 20 - 24-25 marca

Pauza: LKS Mogilany.
 
IKS Olkusz 1-1 Lotnik Kryspinów 24 marca, 15:00 (150)
Iskra Klecza Dolna 0-0 Zieleńczanka Zielonki 24 marca, 15:00 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-2 MKS Trzebinia/Siersza 24 marca, 15:00 (120)
KS Borek (Kraków) 1-0 Karpaty Siepraw 24 marca, 15:00 (100)
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 4-2 Niwa Nowa Wieś 25 marca, 15:00 (600)
Przeciszovia Przeciszów 1-2 Halniak Maków Podhalański 24 marca, 15:00 (250)
Sokół Przytkowice 3-2 Spójnia Osiek-Zimnodół 25 marca, 15:00 (150)
Garbarz Zembrzyce 3-2 Orzeł Balin 24 marca, 15:00 (100)

Kolejka 21 - 31 marca-1 kwietnia

Pauza: LKS Mogilany.
 
Lotnik Kryspinów 0-2 Sokół Przytkowice 31 marca, 16:00 (30)
Zieleńczanka Zielonki 0-5 Halniak Maków Podhalański 31 marca, 16:00 (30)
Garbarz Zembrzyce 3-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 31 marca, 16:00 (100)
IKS Olkusz 1-2 KS Borek (Kraków) 31 marca, 15:00 (30)
MKS Trzebinia/Siersza 1-2 Iskra Klecza Dolna 31 marca, 16:00 (200)
Niwa Nowa Wieś 1-0 Przeciszovia Przeciszów 31 marca, 16:00 (100)
Orzeł Balin 1-0 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 31 marca, 16:00 (500)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-0 Karpaty Siepraw 31 marca, 16:00 (80)

Kolejka 22 - 7 kwietnia

Pauza: LKS Mogilany.
 
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-0 Lotnik Kryspinów 7 kwietnia, 14:00 (100)
Niwa Nowa Wieś 1-0 Zieleńczanka Zielonki 7 kwietnia, 16:00 (150)
Halniak Maków Podhalański 3-2 MKS Trzebinia/Siersza 7 kwietnia, 14:00 (200)
KS Borek (Kraków) 0-0 Sokół Przytkowice 7 kwietnia, 16:00 (150)
Przeciszovia Przeciszów 0-5 Orzeł Balin 7 kwietnia, 16:00 (200)
Karpaty Siepraw 3-1 Iskra Klecza Dolna 7 kwietnia, 14:00 (100)
IKS Olkusz 1-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 7 kwietnia, 14:00 (100)
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2-1 Garbarz Zembrzyce 7 kwietnia, 14:00 (500)

Kolejka 23 - 14-15 kwietnia

Pauza: LKS Mogilany.
 
Zieleńczanka Zielonki 2-1 Orzeł Balin 14 kwietnia, 16:30 (50)
MKS Trzebinia/Siersza 3-1 Niwa Nowa Wieś 14 kwietnia, 16:30 (150)
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-2 KS Borek (Kraków) 14 kwietnia, 16:00 (100)
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 6-0 Przeciszovia Przeciszów 15 kwietnia, 16:30 (400)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-0 Sokół Przytkowice 14 kwietnia, 16:30 (120)
Iskra Klecza Dolna 5-1 IKS Olkusz 14 kwietnia, 16:00 (150)
Halniak Maków Podhalański 1-0 Karpaty Siepraw 14 kwietnia, 14:00 (100)
Garbarz Zembrzyce 2-2 Lotnik Kryspinów 14 kwietnia, 16:00 (130)

Mecze przełożone

Zieleńczanka Zielonki 0-1 KS Borek (Kraków) 18 kwietnia, 17:00 (50)

Kolejka 24 - 21-22 kwietnia

Pauza: LKS Mogilany.
 
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 4-1 Zieleńczanka Zielonki 22 kwietnia, 16:30 (500)
Orzeł Balin 1-1 MKS Trzebinia/Siersza 21 kwietnia, 16:30 (200)
Karpaty Siepraw 0-2 Niwa Nowa Wieś 21 kwietnia, 16:30 (60)
Lotnik Kryspinów 2-2 KS Borek (Kraków) 21 kwietnia, 16:30 (40)
IKS Olkusz 0-2 Halniak Maków Podhalański 21 kwietnia, 16:30 (80)
Sokół Przytkowice 0-0 Iskra Klecza Dolna 22 kwietnia, 16:30 (500)
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 21 kwietnia, 16:30 (150)
Garbarz Zembrzyce 4-0 Przeciszovia Przeciszów 21 kwietnia, 16:30 (200)

Kolejka 25 - 28-29 kwietnia

Pauza: LKS Mogilany.
 
Zieleńczanka Zielonki 2-0 Przeciszovia Przeciszów 28 kwietnia, 17:25 (50)
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem - goście musieli dostarczyć dokumenty
Garbarz Zembrzyce 1-1 KS Borek (Kraków) 28 kwietnia, 17:00 (150)
MKS Trzebinia/Siersza 2-2 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 28 kwietnia, 17:00 (550)
Niwa Nowa Wieś 1-0 IKS Olkusz 28 kwietnia, 17:00 (150)
Orzeł Balin 1-2 Karpaty Siepraw 28 kwietnia, 12:00 (100)
Iskra Klecza Dolna 1-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 28 kwietnia, 16:00 (200)
Halniak Maków Podhalański 0-0 Sokół Przytkowice 28 kwietnia, 12:00 (80)
Lotnik Kryspinów 2-4 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 28 kwietnia, 17:00 (80)

Kolejka 26 - 1 maja

Pauza: LKS Mogilany.
 
Przeciszovia Przeciszów 1-4 MKS Trzebinia/Siersza 1 maja, 17:00 (100)
KS Borek (Kraków) 1-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1 maja, 17:00 (150)
Garbarz Zembrzyce 2-1 Zieleńczanka Zielonki 1 maja, 17:00 (150)
Karpaty Siepraw 2-4 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 1 maja, 17:00 (300)
IKS Olkusz 0-0 Orzeł Balin 1 maja, 17:00 (100)
Sokół Przytkowice 1-0 Niwa Nowa Wieś 1 maja, 17:00 (150)
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-6 Halniak Maków Podhalański 1 maja, 17:00 (100)
Iskra Klecza Dolna 0-0 Lotnik Kryspinów 1 maja, 17:00 (150)

Kolejka 27 - 5-6 maja

Pauza: LKS Mogilany.
 
Iskra Klecza Dolna 2-0 KS Borek (Kraków) 5 maja, 17:00 (200)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-1 Garbarz Zembrzyce 5 maja, 17:00 (150)
Niwa Nowa Wieś 2-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 5 maja, 17:00 (200)
Orzeł Balin 4-0 Sokół Przytkowice 5 maja, 17:00 (100)
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 6-2 IKS Olkusz 6 maja, 17:00 (500)
Przeciszovia Przeciszów 0-1 Karpaty Siepraw 5 maja, 17:00 (120)
MKS Trzebinia/Siersza 5-0 Zieleńczanka Zielonki 5 maja, 17:00 (150)
Lotnik Kryspinów 0-2 Halniak Maków Podhalański 5 maja, 17:00 (100)

Kolejka 28 - 12-13 maja

Pauza: LKS Mogilany.
 
KS Borek (Kraków) 1-1 Halniak Maków Podhalański 12 maja, 17:30 (100)
IKS Olkusz 0-1 Przeciszovia Przeciszów 12 maja, 17:00 (50)
Sokół Przytkowice 0-2 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 13 maja, 11:00 (600)
w Kalwarii Zebrzydowskiej
Spójnia Osiek-Zimnodół 3-4 Orzeł Balin 12 maja, 17:00 (100)
MKS Trzebinia/Siersza 2-0 Garbarz Zembrzyce 12 maja, 17:00 (200)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-0 Iskra Klecza Dolna 12 maja, 17:30 (100)
Niwa Nowa Wieś 1-3 Lotnik Kryspinów 12 maja, 17:00 (150)
Karpaty Siepraw 6-3 Zieleńczanka Zielonki 12 maja, 17:00 (50)

Kolejka 29 - 19-20 maja

Pauza: LKS Mogilany.
 
Spójnia Osiek-Zimnodół 0-7 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 19 maja, 17:30 (400)
Garbarz Zembrzyce 0-0 Iskra Klecza Dolna 19 maja, 17:30 (150)
Przeciszovia Przeciszów 2-1 Sokół Przytkowice 19 maja, 14:00 (150)
Halniak Maków Podhalański 0-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 19 maja, 13:00 (200)
Lotnik Kryspinów 1-2 Orzeł Balin 19 maja, 18:00 (70)
Zieleńczanka Zielonki 2-3 IKS Olkusz 19 maja, 17:30 (80)
MKS Trzebinia/Siersza 0-0 Karpaty Siepraw 19 maja, 17:30 (200)
KS Borek (Kraków) 1-1 Niwa Nowa Wieś 19 maja, 18:00 (80)

Kolejka 30 - 26-27 maja

Pauza: LKS Mogilany.
 
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-0 Przeciszovia Przeciszów 26 maja, 18:00 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-1 Niwa Nowa Wieś 26 maja, 18:00 (70)
Iskra Klecza Dolna 0-0 Halniak Maków Podhalański 26 maja, 18:00 (300)
Hutnik Nowa Huta (Kraków) 2-1 Lotnik Kryspinów 26 maja, 18:00 (600)
Karpaty Siepraw 3-1 Garbarz Zembrzyce 26 maja, 18:00 (80)
Sokół Przytkowice 4-5 Zieleńczanka Zielonki 26 maja, 18:00 (100)
Orzeł Balin 1-0 KS Borek (Kraków) 26 maja, 18:00 (150)
IKS Olkusz 1-1 MKS Trzebinia/Siersza 26 maja, 18:00 (80)

Kolejka 31 - 2 czerwca

Pauza: LKS Mogilany.
 
Niwa Nowa Wieś 1-0 Iskra Klecza Dolna 2 czerwca, 18:00 (100)
Orzeł Balin 1-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2 czerwca, 18:00 (150)
Karpaty Siepraw 3-1 IKS Olkusz 2 czerwca, 18:00 (100)
Halniak Maków Podhalański 2-2 Garbarz Zembrzyce 2 czerwca, 18:00 (300)
Lotnik Kryspinów 4-1 Przeciszovia Przeciszów 2 czerwca, 18:00 (50)
Zieleńczanka Zielonki 0-3 Spójnia Osiek-Zimnodół 2 czerwca, 18:00 (80)
MKS Trzebinia/Siersza 4-0 Sokół Przytkowice 2 czerwca, 11:00 (100)
KS Borek (Kraków) 1-2 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 3 czerwca, 17:30 (500)
na stadionie Grębałowianki

Kolejka 32 - 6 czerwca

Pauza: LKS Mogilany.
 
Lotnik Kryspinów 0-4 Karpaty Siepraw 6 czerwca, 18:00 (50)
KS Borek (Kraków) 0-2 MKS Trzebinia/Siersza 6 czerwca, 18:00 (100)
Sokół Przytkowice 3-1 Garbarz Zembrzyce 6 czerwca, 18:00 (100)
Zieleńczanka Zielonki 2-8 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 6 czerwca, 18:00 (50)
Niwa Nowa Wieś 2-1 Orzeł Balin 6 czerwca, 19:05 (100)
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 65-minutowym opóźnieniem z powodu braku kart zdrowia zawodników gości
Spójnia Osiek-Zimnodół 0-2 IKS Olkusz 6 czerwca, 18:00 (250)
Iskra Klecza Dolna 2-1 Przeciszovia Przeciszów 6 czerwca, 18:00 (300)
Halniak Maków Podhalański 1-2 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 6 czerwca, 18:00 (700)

Walkowery

Pauza: Zieleńczanka Zielonki.
 
MKS Trzebinia/Siersza 3-0 LKS Mogilany
(wo)
LKS Mogilany 0-3 Spójnia Osiek-Zimnodół
(wo)
Sokół Przytkowice 3-0 LKS Mogilany
(wo)
LKS Mogilany 0-3 IKS Olkusz
(wo)
Karpaty Siepraw 3-0 LKS Mogilany
(wo)
LKS Mogilany 0-3 Lotnik Kryspinów
(wo)
Przeciszovia Przeciszów 3-0 LKS Mogilany
(wo)
LKS Mogilany 0-3 Hutnik Nowa Huta (Kraków)
(wo)
Orzeł Balin 3-0 LKS Mogilany
(wo)
LKS Mogilany 0-3 Niwa Nowa Wieś
(wo)
KS Borek (Kraków) 3-0 LKS Mogilany
(wo)
LKS Mogilany 0-3 Garbarz Zembrzyce
(wo)
Halniak Maków Podhalański 3-0 LKS Mogilany
(wo)
LKS Mogilany 0-3 Iskra Klecza Dolna
(wo)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-0 LKS Mogilany
(wo)

Baraże o udział w IV lidze (małopolska (zachód))

III liga 2011/2012 (małopolsko-świętokrzyska)

IV liga 2011/2012 (małopolska (wschód))
Zina IV liga 2011/2012 (świętokrzyska)

Liga okręgowa 2011/2012 (Kraków I)
Liga okręgowa 2011/2012 (Kraków II)
Liga okręgowa 2011/2012 (Wadowice)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas