[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2011/2012, grupa: Kraków I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Świt Krzeszowice 30 71 21 8 1 86-21 12 3 0 61-12 9 5 1 25-9
2.  Jutrzenka Giebułtów 30 69 21 6 3 73-18 11 3 1 43-9 10 3 2 30-9
3.  Clepardia Kraków 30 62 18 8 4 80-23 8 5 2 35-11 10 3 2 45-12
4.  Podgórze Kraków 30 52 15 7 8 54-33 6 5 4 23-14 9 2 4 31-19
5.  Proszowianka Proszowice 30 48 13 9 8 63-37 9 4 2 45-20 4 5 6 18-17 2 3 1 0 1 1-1
6.  Piliczanka Pilica 30 48 14 6 10 50-28 8 2 5 32-15 6 4 5 18-13 2 3 1 0 1 1-1
7.  Słomniczanka Słomniki 30 43 11 10 9 56-49 5 4 6 22-27 6 6 3 34-22
8.  Grębałowianka Kraków 30 42 12 6 12 40-38 8 2 5 22-15 4 4 7 18-23
9.  Przemsza Klucze 30 41 12 5 13 49-51 7 3 5 23-18 5 2 8 26-33
10.  AP 2011 Zabierzów 30 37 10 7 13 44-35 5 5 5 22-13 5 2 8 22-22
11.  Wieczysta Kraków 30 36 10 6 14 41-51 4 3 8 20-26 6 3 6 21-25 2 4 1 1 0 3-2
12.  Bronowianka Kraków 30 36 10 6 14 42-58 6 2 7 17-23 4 4 7 25-35 2 1 0 1 1 2-3
13.  JKS Zelków 30 35 9 8 13 42-62 5 5 5 24-27 4 3 8 18-35
14.  Sokół Kocmyrzów Baranówka 30 33 9 6 15 61-77 5 2 8 38-39 4 4 7 23-38
15.  Legion Bydlin 30 16 5 1 24 32-114 2 1 12 13-50 3 0 12 19-64
16.  Bukowianka Bukowno 30 1 0 1 29 11-129 0 1 14 7-58 0 0 15 4-71
Bukowianka Bukowno wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Świt Krzeszowice    1-1 2-2 6-2 3-0 1-0 4-0 1-1 3-1 4-1 3-2 4-1 6-0 3-0 7-1 13-0 
 2 Jutrzenka Giebułtów2-0     0-1 2-1 0-0 3-1 5-1 3-0 3-1 1-0 5-0 6-0 1-1 2-2 7-1 3-0* 
 3 Clepardia Kraków0-0 1-0     1-2 3-2 0-0 1-1 1-1 5-0 3-0 0-0 0-3 3-0 6-1 8-1 3-0* 
 4 Podgórze Kraków0-1 0-0 1-3     3-3 2-1 2-2 2-0 4-1 0-0 0-1 0-0 3-1 0-1 3-0* 3-0* 
 5 Proszowianka Proszowice2-2 1-2 2-0 3-0     1-0 2-2 2-1 3-3 0-2 2-1 6-0 2-2 4-3 5-2 10-0 
 6 Piliczanka Pilica1-3 0-1 0-2 0-1 1-0     0-1 3-0 3-1 1-1 3-0 5-2 1-1 4-1 5-0 5-1 
 7 Słomniczanka Słomniki1-1 0-4 0-5 2-3 0-4 0-0     0-0 2-6 0-1 1-1 2-1 1-0 5-1 5-0 3-0* 
 8 Grębałowianka Kraków1-2 2-1 0-2 0-0 1-2 0-3 1-1     1-2 1-0 1-0 3-2 2-0 3-0 3-0* 3-0 
 9 Przemsza Klucze0-4 0-2 0-1 0-2 2-1 1-2 1-1 1-1     3-1 3-1 3-1 3-1 0-0 3-0 3-0* 
 10 AP 2011 Zabierzów0-0 0-2 0-0 1-1 1-0 1-1 3-0 1-2 1-0     2-3 0-1 0-2 1-1 8-0 3-0* 
 11 Wieczysta Kraków0-1 1-1 2-5 0-1 1-1 0-1 0-3 0-5 1-0 2-3     1-1 2-3 4-1 3-0 3-0* 
 12 Bronowianka Kraków1-2 0-3 2-2 0-5 1-0 0-0 0-2 2-0 1-0 2-0 1-2     3-0 0-1 1-6 3-0* 
 13 JKS Zelków0-2 1-3 1-0 1-3 0-0 3-1 1-1 1-0 2-2 1-0 2-2 0-4     4-4 1-4 6-1 
 14 Sokół Kocmyrzów Baranówka1-1 0-4 2-4 2-7 0-1 1-3 1-3 4-1 3-5 2-1 1-2 3-3 6-1     5-1 7-2 
 15 Legion Bydlin0-3 0-2 0-7 1-0 1-1 0-2 0-7 2-3 0-2 2-8 0-4 0-4 2-3 2-4     3-0* 
 16 Bukowianka Bukowno0-3* 2-4 0-11 0-3* 0-3* 0-3* 1-9 0-3* 1-2 0-4 1-2 2-2 0-3* 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

JKS Zelków 2-2 Wieczysta Kraków 14 sierpnia, 16:00
Przemsza Klucze 3-1 Bronowianka Kraków 13 sierpnia, 17:00
Podgórze Kraków 0-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 13 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Giebułtów 2-0 Świt Krzeszowice 13 sierpnia, 17:00
Piliczanka Pilica 0-1 Słomniczanka Słomniki 13 sierpnia, 17:00
Legion Bydlin 1-1 Proszowianka Proszowice 14 sierpnia, 17:00
Grębałowianka Kraków 1-0 AP 2011 Zabierzów 13 sierpnia, 17:00
Clepardia Kraków 3-0 Bukowianka Bukowno 13 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Wieczysta Kraków 2-3 AP 2011 Zabierzów 20 sierpnia, 17:00
Proszowianka Proszowice 2-1 Grębałowianka Kraków 21 sierpnia, 17:30
Słomniczanka Słomniki 5-0 Legion Bydlin 20 sierpnia, 11:00
Świt Krzeszowice 1-0 Piliczanka Pilica 20 sierpnia, 17:00
Clepardia Kraków 1-0 Jutrzenka Giebułtów 20 sierpnia, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 7-2 Bukowianka Bukowno 21 sierpnia, 16:30
Bronowianka Kraków 0-5 Podgórze Kraków 20 sierpnia, 17:00
JKS Zelków 2-2 Przemsza Klucze 21 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Przemsza Klucze 3-1 Wieczysta Kraków 27 sierpnia, 11:00
Podgórze Kraków 3-1 JKS Zelków 27 sierpnia, 17:00
Bukowianka Bukowno 2-2 Bronowianka Kraków 27 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Giebułtów 2-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 27 sierpnia, 17:00
Piliczanka Pilica 0-2 Clepardia Kraków 27 sierpnia, 17:00
Legion Bydlin 0-3 Świt Krzeszowice 28 sierpnia, 17:00
Grębałowianka Kraków 1-1 Słomniczanka Słomniki 27 sierpnia, 17:00
AP 2011 Zabierzów 1-0 Proszowianka Proszowice 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Wieczysta Kraków 1-1 Proszowianka Proszowice 31 sierpnia, 17:00
Słomniczanka Słomniki 0-1 AP 2011 Zabierzów 31 sierpnia, 17:00
Świt Krzeszowice 1-1 Grębałowianka Kraków 31 sierpnia, 17:00
Clepardia Kraków 8-1 Legion Bydlin 31 sierpnia, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-3 Piliczanka Pilica 31 sierpnia, 17:00
Bronowianka Kraków 0-3 Jutrzenka Giebułtów 31 sierpnia, 17:00
JKS Zelków 6-1 Bukowianka Bukowno 31 sierpnia, 17:00
Przemsza Klucze 0-2 Podgórze Kraków 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Podgórze Kraków 0-1 Wieczysta Kraków 3 września, 16:30
Bukowianka Bukowno 1-2 Przemsza Klucze 3 września, 16:00
Jutrzenka Giebułtów 1-1 JKS Zelków 3 września, 16:00
Piliczanka Pilica 5-2 Bronowianka Kraków 3 września, 16:30
Legion Bydlin 2-4 Sokół Kocmyrzów Baranówka 4 września, 16:30
Grębałowianka Kraków 0-2 Clepardia Kraków 3 września, 16:00
AP 2011 Zabierzów 0-0 Świt Krzeszowice 3 września, 16:30
Proszowianka Proszowice 2-2 Słomniczanka Słomniki 4 września, 16:30

Kolejka 6 - 10-11 września

Wieczysta Kraków 0-3 Słomniczanka Słomniki 10 września, 16:30
Świt Krzeszowice 3-0 Proszowianka Proszowice 10 września, 16:30
Clepardia Kraków 3-0 AP 2011 Zabierzów 10 września, 16:30
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-1 Grębałowianka Kraków 11 września, 15:00
Bronowianka Kraków 1-6 Legion Bydlin 10 września, 16:30
JKS Zelków 3-1 Piliczanka Pilica 11 września, 16:00
Przemsza Klucze 0-2 Jutrzenka Giebułtów 10 września, 16:30
Podgórze Kraków 3-0 Bukowianka Bukowno 10 września, 16:30
(wo)
mecz się nie odbył - goście nie przyjechali

Kolejka 7 - 14 września

Bukowianka Bukowno 1-2 Wieczysta Kraków 14 września, 16:00
Jutrzenka Giebułtów 2-1 Podgórze Kraków 14 września, 16:00
Piliczanka Pilica 3-1 Przemsza Klucze 14 września, 16:00
Legion Bydlin 2-3 JKS Zelków 14 września, 16:00
Grębałowianka Kraków 3-2 Bronowianka Kraków 14 września, 16:00
AP 2011 Zabierzów 1-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 14 września, 16:00
Proszowianka Proszowice 2-0 Clepardia Kraków 14 września, 16:00
Słomniczanka Słomniki 1-1 Świt Krzeszowice 14 września, 16:00

Kolejka 8 - 17-18 września

Wieczysta Kraków 0-1 Świt Krzeszowice 17 września, 16:00
Clepardia Kraków 1-1 Słomniczanka Słomniki 17 września, 16:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-1 Proszowianka Proszowice 18 września, 15:00
Bronowianka Kraków 2-0 AP 2011 Zabierzów 17 września, 16:00
JKS Zelków 1-0 Grębałowianka Kraków 18 września, 15:00
Przemsza Klucze 3-0 Legion Bydlin 17 września, 16:00
Podgórze Kraków 2-1 Piliczanka Pilica 17 września, 16:00
Bukowianka Bukowno 2-4 Jutrzenka Giebułtów 17 września, 16:00

Kolejka 9 - 24-25 września

Jutrzenka Giebułtów 5-0 Wieczysta Kraków 24 września, 15:00
Piliczanka Pilica 5-1 Bukowianka Bukowno 24 września, 11:00
Legion Bydlin 1-0 Podgórze Kraków 25 września, 15:30
Grębałowianka Kraków 1-2 Przemsza Klucze 24 września, 15:30
AP 2011 Zabierzów 0-2 JKS Zelków 24 września, 12:00
Proszowianka Proszowice 6-0 Bronowianka Kraków 25 września, 15:30
Słomniczanka Słomniki 5-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 24 września, 11:00
na boisku 6-1; MZPN zatwierdził błędny wynik podany przez sędziego w protokole meczowym
Świt Krzeszowice 2-2 Clepardia Kraków 24 września, 15:30

Kolejka 10 - 1-2 października

Wieczysta Kraków 2-5 Clepardia Kraków 1 października, 15:30
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-1 Świt Krzeszowice 2 października, 14:30
Bronowianka Kraków 0-2 Słomniczanka Słomniki 1 października, 15:30
JKS Zelków 0-0 Proszowianka Proszowice 19 listopada, 13:00
Przemsza Klucze 3-1 AP 2011 Zabierzów 1 października, 15:30
Podgórze Kraków 2-0 Grębałowianka Kraków 1 października, 15:30
Bukowianka Bukowno 0-3 Legion Bydlin 1 października, 15:00
(wo)
drużyna gospodarzy nie stawiła się na spotkanie
Jutrzenka Giebułtów 3-1 Piliczanka Pilica 1 października, 15:00

Kolejka 11 - 8-9 października

Piliczanka Pilica 3-0 Wieczysta Kraków 8 października, 15:00
Legion Bydlin 0-2 Jutrzenka Giebułtów 9 października, 15:00
Grębałowianka Kraków 3-0 Bukowianka Bukowno 8 października, 15:00
AP 2011 Zabierzów 1-1 Podgórze Kraków 8 października, 15:00
Proszowianka Proszowice 3-3 Przemsza Klucze 9 października, 15:00
Słomniczanka Słomniki 1-0 JKS Zelków 9 października, 15:00
Świt Krzeszowice 4-1 Bronowianka Kraków 8 października, 15:00
Clepardia Kraków 6-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 8 października, 15:00

Kolejka 12 - 15-16 października

Wieczysta Kraków 4-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 15 października, 15:00
Bronowianka Kraków 2-2 Clepardia Kraków 15 października, 15:00
JKS Zelków 0-2 Świt Krzeszowice 16 października, 15:00
Przemsza Klucze 1-1 Słomniczanka Słomniki 15 października, 11:00
Podgórze Kraków 3-3 Proszowianka Proszowice 15 października, 15:00
Bukowianka Bukowno 0-4 AP 2011 Zabierzów 15 października, 15:00
Jutrzenka Giebułtów 3-0 Grębałowianka Kraków 15 października, 15:00
Piliczanka Pilica 5-0 Legion Bydlin 15 października, 13:00

Kolejka 13 - 22-23 października

Legion Bydlin 0-4 Wieczysta Kraków 23 października, 14:30
Grębałowianka Kraków 0-3 Piliczanka Pilica 22 października, 14:30
AP 2011 Zabierzów 0-2 Jutrzenka Giebułtów 22 października, 14:30
Proszowianka Proszowice 10-0 Bukowianka Bukowno 23 października, 14:30
Słomniczanka Słomniki 2-3 Podgórze Kraków 22 października, 11:00
Świt Krzeszowice 3-1 Przemsza Klucze 22 października, 14:30
Clepardia Kraków 3-0 JKS Zelków 22 października, 14:30
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-3 Bronowianka Kraków 23 października, 13:30

Kolejka 14 - 29-30 października

Wieczysta Kraków 1-1 Bronowianka Kraków 29 października, 14:00
JKS Zelków 4-4 Sokół Kocmyrzów Baranówka 30 października, 13:00
Przemsza Klucze 0-1 Clepardia Kraków 29 października, 14:00
Podgórze Kraków 0-1 Świt Krzeszowice 29 października, 14:00
Bukowianka Bukowno 1-9 Słomniczanka Słomniki 29 października, 14:00
Jutrzenka Giebułtów 0-0 Proszowianka Proszowice 29 października, 14:00
Piliczanka Pilica 1-1 AP 2011 Zabierzów 29 października, 14:00
Legion Bydlin 2-3 Grębałowianka Kraków 30 października, 13:00

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Grębałowianka Kraków 1-0 Wieczysta Kraków 5 listopada, 13:00
AP 2011 Zabierzów 8-0 Legion Bydlin 5 listopada, 13:00
Proszowianka Proszowice 1-0 Piliczanka Pilica 6 listopada, 13:00
Słomniczanka Słomniki 0-4 Jutrzenka Giebułtów 5 listopada, 13:00
Świt Krzeszowice 13-0 Bukowianka Bukowno 5 listopada, 13:00
Clepardia Kraków 1-2 Podgórze Kraków 5 listopada, 13:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-5 Przemsza Klucze 6 listopada, 13:00
Bronowianka Kraków 3-0 JKS Zelków 5 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 12 listopada

Bukowianka Bukowno 0-11 Clepardia Kraków 12 listopada, 13:00
przerwany w 75. minucie przy stanie 0-11 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Wieczysta Kraków 2-3 JKS Zelków 11 listopada, 13:00
Bronowianka Kraków 1-0 Przemsza Klucze 12 listopada, 13:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-7 Podgórze Kraków 12 listopada, 13:00
Świt Krzeszowice 1-1 Jutrzenka Giebułtów 12 listopada, 13:00
Słomniczanka Słomniki 0-0 Piliczanka Pilica 12 listopada, 13:00
Proszowianka Proszowice 5-2 Legion Bydlin 11 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany i przełożony na wiosnę 2012
AP 2011 Zabierzów 1-2 Grębałowianka Kraków 12 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 17-18 marca

AP 2011 Zabierzów 2-3 Wieczysta Kraków 17 marca, 11:00
Grębałowianka Kraków 1-2 Proszowianka Proszowice 17 marca, 15:00
Legion Bydlin 0-7 Słomniczanka Słomniki 18 marca, 15:00
Piliczanka Pilica 1-3 Świt Krzeszowice 17 marca, 15:00
Jutrzenka Giebułtów 0-1 Clepardia Kraków 17 marca, 15:00
Bukowianka Bukowno 0-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka
(wo)
Podgórze Kraków 0-0 Bronowianka Kraków 17 marca, 15:00
Przemsza Klucze 3-1 JKS Zelków 17 marca, 15:00

Kolejka 18 - 24-25 marca

Wieczysta Kraków 1-0 Przemsza Klucze 24 marca, 15:00
JKS Zelków 1-3 Podgórze Kraków 25 marca, 16:00
Bronowianka Kraków 3-0 Bukowianka Bukowno
(wo)
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-4 Jutrzenka Giebułtów 24 marca, 15:00
Clepardia Kraków 0-0 Piliczanka Pilica 24 marca, 15:00
Świt Krzeszowice 7-1 Legion Bydlin 24 marca, 15:00
Słomniczanka Słomniki 0-0 Grębałowianka Kraków 24 marca, 11:00
Proszowianka Proszowice 0-2 AP 2011 Zabierzów 25 marca, 16:00

Kolejka 19 - 31 marca-1 kwietnia

Proszowianka Proszowice 2-1 Wieczysta Kraków 1 kwietnia, 16:00
AP 2011 Zabierzów 3-0 Słomniczanka Słomniki 31 marca, 16:00
Grębałowianka Kraków 1-2 Świt Krzeszowice 31 marca, 16:30
Legion Bydlin 0-7 Clepardia Kraków 1 kwietnia, 16:00
Piliczanka Pilica 4-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 31 marca, 16:30
Jutrzenka Giebułtów 6-0 Bronowianka Kraków 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 15:00) przerwany w 17. minucie przy stanie 0-0 z powodu zasłabnięcia kierownika drużyny gości / dokończony w drugim terminie
Bukowianka Bukowno 0-3 JKS Zelków
(wo)
Podgórze Kraków 4-1 Przemsza Klucze 31 marca, 16:00

Kolejka 20 - 7 kwietnia

Wieczysta Kraków 0-1 Podgórze Kraków 7 kwietnia, 15:00
Przemsza Klucze 3-0 Bukowianka Bukowno
(wo)
JKS Zelków 1-3 Jutrzenka Giebułtów 7 kwietnia, 15:00
Bronowianka Kraków 0-0 Piliczanka Pilica 7 kwietnia, 15:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 5-1 Legion Bydlin 7 kwietnia, 15:00
Clepardia Kraków 1-1 Grębałowianka Kraków 7 kwietnia, 12:00
Świt Krzeszowice 4-1 AP 2011 Zabierzów 4 kwietnia, 16:00
Słomniczanka Słomniki 0-4 Proszowianka Proszowice 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Słomniczanka Słomniki 1-1 Wieczysta Kraków 14 kwietnia, 11:00
Proszowianka Proszowice 2-2 Świt Krzeszowice 15 kwietnia, 16:00
AP 2011 Zabierzów 0-0 Clepardia Kraków 14 kwietnia, 16:30
Grębałowianka Kraków 3-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 14 kwietnia, 16:30
Legion Bydlin 0-4 Bronowianka Kraków 15 kwietnia, 16:00
Piliczanka Pilica 1-1 JKS Zelków 14 kwietnia, 16:30
Jutrzenka Giebułtów 3-1 Przemsza Klucze 14 kwietnia, 16:00
Bukowianka Bukowno 0-3 Podgórze Kraków
(wo)

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Wieczysta Kraków 3-0 Bukowianka Bukowno
(wo)
Podgórze Kraków 0-0 Jutrzenka Giebułtów 21 kwietnia, 16:00
Przemsza Klucze 1-2 Piliczanka Pilica 21 kwietnia, 16:30
JKS Zelków 1-4 Legion Bydlin 22 kwietnia, 16:30
Bronowianka Kraków 2-0 Grębałowianka Kraków 21 kwietnia, 16:30
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-1 AP 2011 Zabierzów 21 kwietnia, 16:30
Clepardia Kraków 3-2 Proszowianka Proszowice 21 kwietnia, 16:30
Świt Krzeszowice 4-0 Słomniczanka Słomniki 21 kwietnia, 16:30

Kolejka 23 - 28-29 kwietnia

Świt Krzeszowice 3-2 Wieczysta Kraków 28 kwietnia, 17:00
Słomniczanka Słomniki 0-5 Clepardia Kraków 28 kwietnia, 11:00
Proszowianka Proszowice 4-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka 29 kwietnia, 17:00
AP 2011 Zabierzów 0-1 Bronowianka Kraków 28 kwietnia, 17:00
Grębałowianka Kraków 2-0 JKS Zelków 28 kwietnia, 11:00
Legion Bydlin 0-2 Przemsza Klucze 29 kwietnia, 17:00
Piliczanka Pilica 0-1 Podgórze Kraków 28 kwietnia, 17:00
Jutrzenka Giebułtów 3-0 Bukowianka Bukowno
(wo)

Kolejka 24 - 2 maja

Wieczysta Kraków 1-1 Jutrzenka Giebułtów 1 maja, 17:00
Bukowianka Bukowno 0-3 Piliczanka Pilica
(wo)
Podgórze Kraków 3-0 Legion Bydlin 2 maja, 17:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie
Przemsza Klucze 1-1 Grębałowianka Kraków 2 maja, 17:00
JKS Zelków 1-0 AP 2011 Zabierzów 1 maja, 17:00
Bronowianka Kraków 1-0 Proszowianka Proszowice 2 maja, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-3 Słomniczanka Słomniki 23 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 maja, 17:00) odwołany
Clepardia Kraków 0-0 Świt Krzeszowice 1 maja, 17:00

Kolejka 25 - 5-6 maja

Clepardia Kraków 0-0 Wieczysta Kraków 5 maja, 17:00
Świt Krzeszowice 3-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 5 maja, 17:00
Słomniczanka Słomniki 2-1 Bronowianka Kraków 6 maja, 15:00
Proszowianka Proszowice 2-2 JKS Zelków 6 maja, 17:00
AP 2011 Zabierzów 1-0 Przemsza Klucze 5 maja, 17:00
Grębałowianka Kraków 0-0 Podgórze Kraków 5 maja, 17:00
Legion Bydlin 3-0 Bukowianka Bukowno
(wo)
Piliczanka Pilica 0-1 Jutrzenka Giebułtów 5 maja, 17:00

Kolejka 26 - 12-13 maja

Wieczysta Kraków 0-1 Piliczanka Pilica 12 maja, 17:00
Jutrzenka Giebułtów 7-1 Legion Bydlin 12 maja, 17:00
Bukowianka Bukowno 0-3 Grębałowianka Kraków
(wo)
Podgórze Kraków 0-0 AP 2011 Zabierzów 12 maja, 17:00
Przemsza Klucze 2-1 Proszowianka Proszowice 12 maja, 17:00
JKS Zelków 1-1 Słomniczanka Słomniki 13 maja, 17:00
Bronowianka Kraków 1-2 Świt Krzeszowice 13 maja, 13:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-4 Clepardia Kraków 12 maja, 17:00

Kolejka 27 - 19-20 maja

Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-2 Wieczysta Kraków 19 maja, 17:00
Clepardia Kraków 0-3 Bronowianka Kraków 19 maja, 17:30
Świt Krzeszowice 6-0 JKS Zelków 19 maja, 17:00
Słomniczanka Słomniki 2-6 Przemsza Klucze 19 maja, 11:00
Proszowianka Proszowice 3-0 Podgórze Kraków 20 maja, 17:00
AP 2011 Zabierzów 3-0 Bukowianka Bukowno
(wo)
Grębałowianka Kraków 2-1 Jutrzenka Giebułtów 19 maja, 17:30
Legion Bydlin 0-2 Piliczanka Pilica 20 maja, 17:00

Kolejka 28 - 26-27 maja

Wieczysta Kraków 3-0 Legion Bydlin 26 maja, 17:00
Piliczanka Pilica 3-0 Grębałowianka Kraków 26 maja, 18:00
Jutrzenka Giebułtów 1-0 AP 2011 Zabierzów 26 maja, 18:00
Bukowianka Bukowno 0-3 Proszowianka Proszowice
(wo)
Podgórze Kraków 2-2 Słomniczanka Słomniki 26 maja, 18:00
Przemsza Klucze 0-4 Świt Krzeszowice 26 maja, 17:00
JKS Zelków 1-0 Clepardia Kraków 26 maja, 17:00
Bronowianka Kraków 0-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 27 maja, 13:00

Kolejka 29 - 2-3 czerwca

Bronowianka Kraków 1-2 Wieczysta Kraków 2 czerwca, 18:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 6-1 JKS Zelków 2 czerwca, 17:00
Clepardia Kraków 5-0 Przemsza Klucze 2 czerwca, 18:00
Świt Krzeszowice 6-2 Podgórze Kraków 2 czerwca, 18:00
Słomniczanka Słomniki 3-0 Bukowianka Bukowno
(wo)
Proszowianka Proszowice 1-2 Jutrzenka Giebułtów 3 czerwca, 18:00
AP 2011 Zabierzów 1-1 Piliczanka Pilica 2 czerwca, 18:00
Grębałowianka Kraków 3-0 Legion Bydlin 2 czerwca, 18:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie

Kolejka 30 - 9 czerwca

Wieczysta Kraków 0-5 Grębałowianka Kraków 9 czerwca, 16:00
Legion Bydlin 2-8 AP 2011 Zabierzów 9 czerwca, 16:00
Piliczanka Pilica 1-0 Proszowianka Proszowice 9 czerwca, 16:00
Jutrzenka Giebułtów 5-1 Słomniczanka Słomniki 9 czerwca, 16:00
Bukowianka Bukowno 0-3 Świt Krzeszowice
(wo)
Podgórze Kraków 1-3 Clepardia Kraków 9 czerwca, 16:00
Przemsza Klucze 0-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 9 czerwca, 16:00
JKS Zelków 0-4 Bronowianka Kraków 9 czerwca, 16:00

Baraże o udział w IV lidze (małopolska (zachód))

IV liga 2011/2012 (małopolska (zachód))

Liga okręgowa 2011/2012 (Kraków II)
Liga okręgowa 2011/2012 (Wadowice)

Klasa A 2011/2012 (Kraków I)
Klasa A 2011/2012 (Kraków II)
Klasa A 2011/2012 (Olkusz)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas