[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Garbarnia II Kraków 26 59 18 5 3 83-23 12 1 0 63-8 6 4 3 20-15
2.  Prokocim Kraków 26 57 17 6 3 68-26 10 1 2 42-12 7 5 1 26-14
3.  Błękitni Modlnica 26 49 14 7 5 63-41 7 3 3 35-23 7 4 2 28-18
4.  Nadwiślan Kraków 26 47 14 5 7 78-56 7 4 2 46-27 7 1 5 32-29
5.  Zwierzyniecki KS Kraków 26 42 12 6 8 77-44 7 2 4 34-20 5 4 4 43-24
6.  Iskra Radwanowice 26 41 12 5 9 70-53 8 1 4 43-25 4 4 5 27-28
7.  Niegoszowianka Niegoszowice 26 37 11 4 11 49-64 7 2 4 28-27 4 2 7 21-37
8.  Dragon Szczyglice 26 35 10 5 11 52-63 4 3 6 27-27 6 2 5 25-36
9.  Armatura Kraków 26 33 10 3 13 41-57 6 2 5 22-17 4 1 8 19-40
10.  Bieżanowianka Kraków 26 32 10 2 14 41-51 5 2 6 19-22 5 0 8 22-29
11.  Dąbski KS Kraków 26 30 8 6 12 50-58 2 5 6 21-28 6 1 6 29-30
12.  Bratniak Kraków 26 25 7 4 15 49-75 5 2 6 33-31 2 2 9 16-44
13.  Wawel Kraków 26 14 4 2 20 33-80 1 2 10 13-38 3 0 10 20-42
14.  Wisła Rząska 26 13 3 4 19 18-81 1 2 10 6-35 2 2 9 12-46
Bratniak Kraków rozgrywa swoje mecze na boisku Nadwiślanu.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Garbarnia II Kraków    2-1 6-1 8-3 0-0 4-2 10-0 9-0 2-1 1-0 6-0 5-0 4-0 6-0 
 2 Prokocim Kraków3-0     2-3 4-2 2-0 2-2 4-0 4-0 4-1 1-2 2-0 3-1 3-1 8-0 
 3 Błękitni Modlnica1-1 0-2     0-3 2-2 1-1 1-4 5-1 5-0 4-3 6-2 3-2 2-1 5-1 
 4 Nadwiślan Kraków1-1 0-1 2-2     3-8 3-3 6-1 3-3 5-2 2-0 5-3 4-2 10-1 2-0 
 5 Zwierzyniecki KS Kraków1-6 0-1 1-1 0-1     2-5 2-0 3-3 5-1 5-1 5-1 5-0 1-0 4-0 
 6 Iskra Radwanowice3-0 2-2 1-3 0-4 2-1     3-2 4-2 2-3 1-0 4-3 13-2 7-1 1-2 
 7 Niegoszowianka Niegoszowice3-0 0-2 1-1 3-3 1-5 4-0     1-3 4-2 1-0 0-6 4-1 4-3 2-1 
 8 Dragon Szczyglice1-3 2-2 0-2 3-2 1-1 0-4 2-2     2-3 0-1 0-3 4-2 5-2 7-0 
 9 Armatura Kraków0-1 1-1 1-1 1-2 1-4 2-1 2-0 2-0     3-4 0-1 2-1 3-1 4-0 
 10 Bieżanowianka Kraków1-3 2-2 0-3 1-2 6-2 2-0 2-1 0-1 2-0     0-4 1-1 0-2 2-1 
 11 Dąbski KS Kraków0-0 2-2 3-0 1-3 2-2 2-3 0-3 3-4 5-0 2-6     0-0 0-4 1-1 
 12 Bratniak Kraków1-3 0-2 0-5 4-2 4-2 5-0 4-5 2-4 2-2 5-0 1-3     3-1 2-2 
 13 Wawel Kraków0-0 2-3 1-5 2-4 0-7 1-6 1-1 0-1 1-2 3-1 0-2 0-2     2-4 
 14 Wisła Rząska0-2 1-5 0-1 2-1 0-9 0-0 0-2 0-3 1-2 1-4 1-1 0-2 0-3     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Armatura Kraków 0-1 Garbarnia II Kraków 13 sierpnia, 17:30
Błękitni Modlnica 4-3 Bieżanowianka Kraków 13 sierpnia, 15:00
Iskra Radwanowice 7-1 Wawel Kraków 14 sierpnia, 17:30
Dąbski KS Kraków 1-3 Nadwiślan Kraków 13 sierpnia, 17:30
Prokocim Kraków 2-0 Zwierzyniecki KS Kraków 13 sierpnia, 17:00
Wisła Rząska 0-2 Niegoszowianka Niegoszowice 14 sierpnia, 17:00
Dragon Szczyglice 4-2 Bratniak Kraków 13 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Garbarnia II Kraków 5-0 Bratniak Kraków 21 sierpnia, 11:00
Niegoszowianka Niegoszowice 1-3 Dragon Szczyglice 21 sierpnia, 11:00
Zwierzyniecki KS Kraków 4-0 Wisła Rząska 21 sierpnia, 17:30
Nadwiślan Kraków 0-1 Prokocim Kraków 20 sierpnia, 11:00
Wawel Kraków 0-2 Dąbski KS Kraków 20 sierpnia, 11:00
Bieżanowianka Kraków 2-0 Iskra Radwanowice 21 sierpnia, 17:30
Armatura Kraków 1-1 Błękitni Modlnica 20 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Błękitni Modlnica 1-1 Garbarnia II Kraków 27 sierpnia, 16:00
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 60-minutowym opóźnieniem z powodu braku sędziów
Iskra Radwanowice 2-3 Armatura Kraków 28 sierpnia, 13:00
Dąbski KS Kraków 2-6 Bieżanowianka Kraków 27 sierpnia, 17:30
Prokocim Kraków 3-1 Wawel Kraków 28 sierpnia, 17:00
Wisła Rząska 2-1 Nadwiślan Kraków 28 sierpnia, 17:00
Dragon Szczyglice 1-1 Zwierzyniecki KS Kraków 27 sierpnia, 17:30
Bratniak Kraków 4-5 Niegoszowianka Niegoszowice 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Garbarnia II Kraków 10-0 Niegoszowianka Niegoszowice 4 września, 14:00
Zwierzyniecki KS Kraków 5-0 Bratniak Kraków 3 września, 17:00
Nadwiślan Kraków 3-3 Dragon Szczyglice 3 września, 11:00
Wawel Kraków 2-4 Wisła Rząska 3 września, 11:00
Bieżanowianka Kraków 2-2 Prokocim Kraków 3 września, 17:00
Armatura Kraków 0-1 Dąbski KS Kraków 3 września, 17:00
Błękitni Modlnica 1-1 Iskra Radwanowice 3 września, 17:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Iskra Radwanowice 3-0 Garbarnia II Kraków 10 września, 17:15
Dąbski KS Kraków 3-0 Błękitni Modlnica 10 września, 17:00
Prokocim Kraków 4-1 Armatura Kraków 10 września, 17:00
Wisła Rząska 1-4 Bieżanowianka Kraków 11 września, 17:00
Dragon Szczyglice 5-2 Wawel Kraków 11 września, 17:00
Bratniak Kraków 4-2 Nadwiślan Kraków 10 września, 11:00
Niegoszowianka Niegoszowice 1-5 Zwierzyniecki KS Kraków 11 września, 11:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Garbarnia II Kraków 0-0 Zwierzyniecki KS Kraków 18 września, 11:00
Nadwiślan Kraków 6-1 Niegoszowianka Niegoszowice 17 września, 11:00
Wawel Kraków 0-2 Bratniak Kraków 17 września, 11:00
Bieżanowianka Kraków 0-1 Dragon Szczyglice 17 września, 16:30
Armatura Kraków 4-0 Wisła Rząska 17 września, 16:30
Błękitni Modlnica 0-2 Prokocim Kraków 17 września, 16:30
Iskra Radwanowice 4-3 Dąbski KS Kraków 18 września, 13:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Dąbski KS Kraków 0-0 Garbarnia II Kraków 24 września, 16:30
Prokocim Kraków 2-2 Iskra Radwanowice 24 września, 16:00
Wisła Rząska 0-1 Błękitni Modlnica 25 września, 16:30
Dragon Szczyglice 2-3 Armatura Kraków 24 września, 16:30
Niegoszowianka Niegoszowice 4-3 Wawel Kraków 25 września, 11:00
Zwierzyniecki KS Kraków 0-1 Nadwiślan Kraków 24 września, 16:00
Bieżanowianka Kraków 1-1 Bratniak Kraków 24 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Garbarnia II Kraków 8-3 Nadwiślan Kraków 2 października, 11:00
Wawel Kraków 0-7 Zwierzyniecki KS Kraków 2 października, 10:00
Bieżanowianka Kraków 2-1 Niegoszowianka Niegoszowice 1 października, 16:30
Armatura Kraków 2-1 Bratniak Kraków 1 października, 16:30
Błękitni Modlnica 5-1 Dragon Szczyglice 1 października, 16:30
Iskra Radwanowice 1-2 Wisła Rząska 2 października, 13:00
Dąbski KS Kraków 2-2 Prokocim Kraków 1 października, 16:30

Kolejka 9 - 8-9 października

Prokocim Kraków 3-0 Garbarnia II Kraków 8 października, 16:00
Wisła Rząska 1-1 Dąbski KS Kraków 8 października, 16:00
Dragon Szczyglice 0-4 Iskra Radwanowice 8 października, 16:00
Bratniak Kraków 0-5 Błękitni Modlnica 8 października, 16:00
Niegoszowianka Niegoszowice 4-2 Armatura Kraków 9 października, 11:00
Zwierzyniecki KS Kraków 5-1 Bieżanowianka Kraków 8 października, 16:00
Nadwiślan Kraków 10-1 Wawel Kraków 8 października, 11:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Garbarnia II Kraków 4-0 Wawel Kraków 16 października, 11:00
Bieżanowianka Kraków 1-2 Nadwiślan Kraków 15 października, 16:00
Armatura Kraków 1-4 Zwierzyniecki KS Kraków 15 października, 16:00
Błękitni Modlnica 1-4 Niegoszowianka Niegoszowice 15 października, 16:00
Iskra Radwanowice 13-2 Bratniak Kraków 16 października, 13:00
Dąbski KS Kraków 3-4 Dragon Szczyglice 15 października, 16:00
Prokocim Kraków 8-0 Wisła Rząska 15 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Wisła Rząska 0-2 Garbarnia II Kraków 22 października, 11:00
Dragon Szczyglice 2-2 Prokocim Kraków 22 października, 15:30
Bratniak Kraków 1-3 Dąbski KS Kraków 22 października, 15:30
Niegoszowianka Niegoszowice 4-0 Iskra Radwanowice 23 października, 11:00
Zwierzyniecki KS Kraków 1-1 Błękitni Modlnica 22 października, 14:00
Nadwiślan Kraków 5-2 Armatura Kraków 22 października, 11:00
Wawel Kraków 3-1 Bieżanowianka Kraków 22 października, 11:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Garbarnia II Kraków 1-0 Bieżanowianka Kraków 30 października, 14:00
Armatura Kraków 3-1 Wawel Kraków 29 października, 15:00
Błękitni Modlnica 0-3 Nadwiślan Kraków 29 października, 15:00
Iskra Radwanowice 2-1 Zwierzyniecki KS Kraków 30 października, 13:00
Dąbski KS Kraków 0-3 Niegoszowianka Niegoszowice 29 października, 15:00
Prokocim Kraków 3-1 Bratniak Kraków 29 października, 14:00
Wisła Rząska 0-3 Dragon Szczyglice 30 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Dragon Szczyglice 1-3 Garbarnia II Kraków 5 listopada, 14:00
Bratniak Kraków 2-2 Wisła Rząska 5 listopada, 14:00
Niegoszowianka Niegoszowice 0-2 Prokocim Kraków 5 listopada, 14:00
Zwierzyniecki KS Kraków 5-1 Dąbski KS Kraków 5 listopada, 13:00
Nadwiślan Kraków 3-3 Iskra Radwanowice 5 listopada, 11:00
Wawel Kraków 1-5 Błękitni Modlnica 5 listopada, 11:00
Bieżanowianka Kraków 2-0 Armatura Kraków 5 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11-13 listopada

Garbarnia II Kraków 2-1 Armatura Kraków 13 listopada, 12:00
Bieżanowianka Kraków 0-3 Błękitni Modlnica 12 listopada, 13:00
Wawel Kraków 1-6 Iskra Radwanowice 13 listopada, 12:00
Nadwiślan Kraków 5-3 Dąbski KS Kraków 11 listopada, 12:00
Zwierzyniecki KS Kraków 0-1 Prokocim Kraków 13 listopada, 12:00
Niegoszowianka Niegoszowice 2-1 Wisła Rząska 13 listopada, 12:00
Bratniak Kraków 2-4 Dragon Szczyglice 13 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 24-25 marca

Bratniak Kraków 1-3 Garbarnia II Kraków 24 marca, 14:00
Dragon Szczyglice 2-2 Niegoszowianka Niegoszowice 24 marca, 14:00
Wisła Rząska 0-9 Zwierzyniecki KS Kraków 25 marca, 15:00
Prokocim Kraków 4-2 Nadwiślan Kraków 24 marca, 14:00
Dąbski KS Kraków 0-4 Wawel Kraków 24 marca, 14:00
Iskra Radwanowice 1-0 Bieżanowianka Kraków 25 marca, 13:00
Błękitni Modlnica 5-0 Armatura Kraków 24 marca, 14:00

Kolejka 16 - 31 marca-1 kwietnia

Garbarnia II Kraków 6-1 Błękitni Modlnica 1 kwietnia, 11:00
Armatura Kraków 2-1 Iskra Radwanowice 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bieżanowianka Kraków 0-4 Dąbski KS Kraków 31 marca, 16:00
Wawel Kraków 2-3 Prokocim Kraków 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nadwiślan Kraków 2-0 Wisła Rząska 31 marca, 11:00
Zwierzyniecki KS Kraków 3-3 Dragon Szczyglice 31 marca, 16:00
Niegoszowianka Niegoszowice 4-1 Bratniak Kraków 1 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 7 kwietnia

Niegoszowianka Niegoszowice 3-0 Garbarnia II Kraków 2 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bratniak Kraków 4-2 Zwierzyniecki KS Kraków 7 kwietnia, 11:00
Dragon Szczyglice 3-2 Nadwiślan Kraków 7 kwietnia, 14:00
Wisła Rząska 0-3 Wawel Kraków 7 kwietnia, 13:00
Prokocim Kraków 1-2 Bieżanowianka Kraków 7 kwietnia, 11:00
Dąbski KS Kraków 5-0 Armatura Kraków 7 kwietnia, 12:00
Iskra Radwanowice 1-3 Błękitni Modlnica 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 14-15 kwietnia

Garbarnia II Kraków 4-2 Iskra Radwanowice 15 kwietnia, 11:00
Błękitni Modlnica 6-2 Dąbski KS Kraków 14 kwietnia, 16:30
Armatura Kraków 1-1 Prokocim Kraków 14 kwietnia, 17:00
Bieżanowianka Kraków 2-1 Wisła Rząska 14 kwietnia, 16:00
Wawel Kraków 0-1 Dragon Szczyglice 14 kwietnia, 17:00
Nadwiślan Kraków 4-2 Bratniak Kraków 14 kwietnia, 11:00
Zwierzyniecki KS Kraków 2-0 Niegoszowianka Niegoszowice 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 21-22 kwietnia

Zwierzyniecki KS Kraków 1-6 Garbarnia II Kraków 21 kwietnia, 17:00
Niegoszowianka Niegoszowice 3-3 Nadwiślan Kraków 22 kwietnia, 16:00
Bratniak Kraków 3-1 Wawel Kraków 21 kwietnia, 14:00
Dragon Szczyglice 0-1 Bieżanowianka Kraków 21 kwietnia, 15:00
Wisła Rząska 1-2 Armatura Kraków 22 kwietnia, 16:00
Prokocim Kraków 2-3 Błękitni Modlnica 21 kwietnia, 17:00
Dąbski KS Kraków 2-3 Iskra Radwanowice 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 28-29 kwietnia

Bratniak Kraków 5-0 Bieżanowianka Kraków 29 kwietnia, 11:00
Garbarnia II Kraków 6-0 Dąbski KS Kraków 29 kwietnia, 18:00
Iskra Radwanowice 2-2 Prokocim Kraków 29 kwietnia, 13:00
Błękitni Modlnica 5-1 Wisła Rząska 28 kwietnia, 18:00
Armatura Kraków 2-0 Dragon Szczyglice 28 kwietnia, 17:30
Wawel Kraków 1-1 Niegoszowianka Niegoszowice 28 kwietnia, 18:00
Nadwiślan Kraków 3-8 Zwierzyniecki KS Kraków 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 5-6 maja

Nadwiślan Kraków 1-1 Garbarnia II Kraków 5 maja, 11:00
Zwierzyniecki KS Kraków 1-0 Wawel Kraków 5 maja, 18:00
Niegoszowianka Niegoszowice 1-0 Bieżanowianka Kraków 6 maja, 17:30
Bratniak Kraków 2-2 Armatura Kraków 5 maja, 14:30
Dragon Szczyglice 0-2 Błękitni Modlnica 5 maja, 17:00
Wisła Rząska 0-0 Iskra Radwanowice 6 maja, 17:00
Prokocim Kraków 2-0 Dąbski KS Kraków 5 maja, 18:00

Kolejka 22 - 12-13 maja

Garbarnia II Kraków 2-1 Prokocim Kraków 13 maja, 11:00
Dąbski KS Kraków 1-1 Wisła Rząska 12 maja, 17:00
Iskra Radwanowice 4-2 Dragon Szczyglice 13 maja, 13:00
Błękitni Modlnica 3-2 Bratniak Kraków 12 maja, 18:00
Armatura Kraków 2-0 Niegoszowianka Niegoszowice 12 maja, 18:00
Bieżanowianka Kraków 6-2 Zwierzyniecki KS Kraków 12 maja, 17:00
Wawel Kraków 2-4 Nadwiślan Kraków 12 maja, 18:00

Kolejka 23 - 19-20 maja

Wawel Kraków 0-0 Garbarnia II Kraków 19 maja, 18:00
Nadwiślan Kraków 2-0 Bieżanowianka Kraków 19 maja, 11:00
Zwierzyniecki KS Kraków 5-1 Armatura Kraków 19 maja, 18:00
Niegoszowianka Niegoszowice 1-1 Błękitni Modlnica 20 maja, 17:30
Bratniak Kraków 5-0 Iskra Radwanowice 19 maja, 14:30
na boisku Nadwiślanu
Dragon Szczyglice 0-3 Dąbski KS Kraków 19 maja, 17:00
Wisła Rząska 1-5 Prokocim Kraków 20 maja, 17:00

Kolejka 24 - 26-27 maja

Garbarnia II Kraków 6-0 Wisła Rząska 27 maja, 11:00
Prokocim Kraków 4-0 Dragon Szczyglice 26 maja, 18:00
Dąbski KS Kraków 0-0 Bratniak Kraków 26 maja, 17:00
Iskra Radwanowice 3-2 Niegoszowianka Niegoszowice 27 maja, 13:00
Błękitni Modlnica 2-2 Zwierzyniecki KS Kraków 26 maja, 18:00
Armatura Kraków 1-2 Nadwiślan Kraków 26 maja, 18:00
Bieżanowianka Kraków 0-2 Wawel Kraków 26 maja, 18:00

Kolejka 25 - 2-3 czerwca

Bieżanowianka Kraków 1-3 Garbarnia II Kraków 2 czerwca, 17:00
Wawel Kraków 1-2 Armatura Kraków 2 czerwca, 18:00
Nadwiślan Kraków 2-2 Błękitni Modlnica 2 czerwca, 11:00
Zwierzyniecki KS Kraków 2-5 Iskra Radwanowice 2 czerwca, 18:00
Niegoszowianka Niegoszowice 0-6 Dąbski KS Kraków 3 czerwca, 17:30
Bratniak Kraków 0-2 Prokocim Kraków 2 czerwca, 14:30
Dragon Szczyglice 7-0 Wisła Rząska 2 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 6 czerwca

Garbarnia II Kraków 9-0 Dragon Szczyglice 6 czerwca, 18:00
Wisła Rząska 0-2 Bratniak Kraków 6 czerwca, 18:00
Prokocim Kraków 4-0 Niegoszowianka Niegoszowice 6 czerwca, 18:00
Dąbski KS Kraków 2-2 Zwierzyniecki KS Kraków 6 czerwca, 18:00
Iskra Radwanowice 0-4 Nadwiślan Kraków 6 czerwca, 18:00
Błękitni Modlnica 2-1 Wawel Kraków 6 czerwca, 18:00
Armatura Kraków 3-4 Bieżanowianka Kraków 6 czerwca, 18:00

Liga okręgowa 2011/2012 (Kraków I)

Klasa A 2011/2012 (Kraków I)
Klasa A 2011/2012 (Olkusz)

Klasa B 2011/2012 (Kraków I)
Klasa B 2011/2012 (Kraków II)
Klasa B 2011/2012 (Kraków III)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas