[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: Kraków I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Iwanowice 26 66 21 3 2 108-27 13 0 0 58-13 8 3 2 50-14
2.  Spartak Charsznica 26 52 15 7 4 85-38 9 4 0 51-8 6 3 4 34-30
3.  Spartak Wielkanoc-Gołcza 26 49 15 4 7 76-51 10 2 1 39-20 5 2 6 37-31
4.  Pogoń Wronin 26 46 14 4 8 69-41 9 2 2 45-19 5 2 6 24-22 2 4 1 1 0 4-1
5.  Sparta Skrzeszowice 26 46 14 4 8 63-45 6 3 4 30-19 8 1 4 33-26 2 1 0 1 1 1-4
6.  Agricola Klimontów 26 42 13 3 10 82-45 6 1 6 31-19 7 2 4 51-26
7.  KS Wróżenice (Kraków) 26 41 13 2 11 71-64 9 0 4 45-26 4 2 7 26-38
8.  Trątnowianka Trątnowice 26 39 12 3 11 77-54 7 1 5 45-25 5 2 6 32-29
9.  Energia Kozłów 26 36 10 6 10 52-38 7 3 3 28-13 3 3 7 24-25
10.  Strażak Przybysławice 26 29 9 2 15 54-84 6 0 7 33-41 3 2 8 21-43
11.  Wierzbowianka Wierzbno 26 26 7 5 14 68-58 2 4 7 39-28 5 1 7 29-30
12.  Płomień Kościelec 26 25 8 1 17 48-100 6 1 6 30-36 2 0 11 18-64
13.  Olimpia Czaple Wielkie 26 21 6 3 17 34-92 4 3 6 23-40 2 0 11 11-52
14.  Jaxa Jaksice 26 4 1 1 24 28-178 1 0 12 18-93 0 1 12 10-85
Energia Kozłów rozgrywa swoje mecze w Charsznicy.
Pogoń Wronin rozgrywa swoje mecze w Wierzbnie.
Agricola Klimontów rozgrywa swoje mecze w Opatkowicach.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orzeł Iwanowice    5-1 7-2 3-1 2-1 5-3 2-1 8-1 2-0 6-0 5-3 5-0 1-0 7-0* 
 2 Spartak Charsznica0-0     5-2 2-0 0-0 3-0 2-2 3-0 3-0 2-2 5-2 5-0 6-0 15-0 
 3 Spartak Wielkanoc-Gołcza1-6 2-1     1-1 7-3 3-1 7-2 1-0 3-0 3-1 1-1 3-2 3-1 4-1 
 4 Pogoń Wronin3-0 2-3 2-2     3-0* 5-4 4-1 0-0 2-5 3-0 3-1 10-0 3-2 5-1 
 5 Sparta Skrzeszowice5-4 2-2 2-1 1-1     0-1 1-2 0-1 1-1 7-0 1-3 5-1 2-0 3-2 
 6 Agricola Klimontów1-3 3-0 0-2 1-2 0-1     4-3 1-4 0-0 1-2 2-0 5-2 4-0 9-0 
 7 KS Wróżenice (Kraków)1-5 2-3 5-4 2-1 6-0 2-5     3-0 4-1 3-1 2-4 6-0 5-1 4-1 
 8 Trątnowianka Trątnowice0-1 2-2 2-1 1-4 1-2 1-3 3-4     3-1 9-4 3-2 4-1 13-0 3-0* 
 9 Energia Kozłów0-0 2-3 1-0 1-0 1-2 1-1 1-3 3-1     3-0* 6-0* 6-1 2-1 1-1 
 10 Strażak Przybysławice2-5 3-9 0-6 3-5 0-2 3-7 3-1 2-4 3-0     2-1 4-0 5-0 3-1 
 11 Wierzbowianka Wierzbno0-0 1-3 1-2 1-3 1-4 2-3 2-2 0-0 0-4 1-1     3-5 7-0 20-1 
 12 Płomień Kościelec0-9 3-3 1-6 3-1 0-3 0-5 5-0 3-0 2-0 3-2 0-3*     1-3 9-1 
 13 Olimpia Czaple Wielkie1-6 1-3 2-2 2-1 4-6 1-1 3-0* 0-10 1-1 1-4 0-4 5-1     2-1 
 14 Jaxa Jaksice0-11 2-1 3-7 1-4 1-9 0-17 1-5 5-11 1-11 1-4 0-5 3-5 0-3*     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Strażak Przybysławice 5-0 Olimpia Czaple Wielkie 14 sierpnia, 17:00
Agricola Klimontów 1-2 Pogoń Wronin 14 sierpnia, 14:00
Trątnowianka Trątnowice 3-1 Energia Kozłów 14 sierpnia, 17:00
Wierzbowianka Wierzbno 3-5 Płomień Kościelec 14 sierpnia, 17:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza 4-1 Jaxa Jaksice 14 sierpnia, 17:30
KS Wróżenice (Kraków) 2-3 Spartak Charsznica 14 sierpnia, 17:00
Sparta Skrzeszowice 5-4 Orzeł Iwanowice 14 sierpnia, 16:30

Kolejka 2 - 19-21 sierpnia

Olimpia Czaple Wielkie 1-6 Orzeł Iwanowice 21 sierpnia, 16:00
Spartak Charsznica 0-0 Sparta Skrzeszowice 21 sierpnia, 17:00
Płomień Kościelec 1-6 Spartak Wielkanoc-Gołcza 19 sierpnia, 17:30
Energia Kozłów 6-0 Wierzbowianka Wierzbno 20 sierpnia, 17:00
(wo)
przerwany w 65. minucie przy stanie 6-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Pogoń Wronin 0-0 Trątnowianka Trątnowice 20 sierpnia, 17:00
Strażak Przybysławice 3-7 Agricola Klimontów 21 sierpnia, 17:00
KS Wróżenice (Kraków) 4-1 Jaxa Jaksice 20 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Agricola Klimontów 4-0 Olimpia Czaple Wielkie 28 sierpnia, 17:00
Trątnowianka Trątnowice 9-4 Strażak Przybysławice 28 sierpnia, 17:00
Wierzbowianka Wierzbno 1-3 Pogoń Wronin 28 sierpnia, 17:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza 3-0 Energia Kozłów 28 sierpnia, 17:00
KS Wróżenice (Kraków) 6-0 Płomień Kościelec 28 sierpnia, 17:00
Sparta Skrzeszowice 3-2 Jaxa Jaksice 28 sierpnia, 16:30
Orzeł Iwanowice 5-1 Spartak Charsznica 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Olimpia Czaple Wielkie 1-3 Spartak Charsznica 4 września, 16:00
Jaxa Jaksice 0-11 Orzeł Iwanowice 4 września, 16:00
Płomień Kościelec 0-3 Sparta Skrzeszowice 4 września, 17:00
Energia Kozłów 1-3 KS Wróżenice (Kraków) 4 września, 17:00
Pogoń Wronin 2-2 Spartak Wielkanoc-Gołcza 3 września, 17:00
Strażak Przybysławice 2-1 Wierzbowianka Wierzbno 4 września, 16:00
Agricola Klimontów 1-4 Trątnowianka Trątnowice 4 września, 13:30

Kolejka 5 - 10-11 września

Trątnowianka Trątnowice 13-0 Olimpia Czaple Wielkie 11 września, 16:00
Wierzbowianka Wierzbno 2-3 Agricola Klimontów 11 września, 16:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza 3-1 Strażak Przybysławice 11 września, 14:00
KS Wróżenice (Kraków) 2-1 Pogoń Wronin 11 września, 16:30
Sparta Skrzeszowice 1-1 Energia Kozłów 11 września, 16:30
Orzeł Iwanowice 5-0 Płomień Kościelec 11 września, 16:00
Jaxa Jaksice 2-1 Spartak Charsznica 11 września, 11:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Olimpia Czaple Wielkie 2-1 Jaxa Jaksice 18 września, 16:00
Płomień Kościelec 3-3 Spartak Charsznica 18 września, 16:00
Energia Kozłów 0-0 Orzeł Iwanowice 18 września, 16:00
Pogoń Wronin 3-0 Sparta Skrzeszowice 18 września, 16:30
(wo)
mecz przerwany w 62. minucie przy stanie 2-1 - zawodnicy gości grozili sędziemu
Strażak Przybysławice 3-1 KS Wróżenice (Kraków) 18 września, 16:00
Agricola Klimontów 0-2 Spartak Wielkanoc-Gołcza 18 września, 12:00
Trątnowianka Trątnowice 3-2 Wierzbowianka Wierzbno 18 września, 16:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Wierzbowianka Wierzbno 7-0 Olimpia Czaple Wielkie 25 września, 16:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza 1-0 Trątnowianka Trątnowice 25 września, 16:00
KS Wróżenice (Kraków) 2-5 Agricola Klimontów 25 września, 16:00
Sparta Skrzeszowice 7-0 Strażak Przybysławice 25 września, 16:00
Orzeł Iwanowice 3-1 Pogoń Wronin 24 września, 16:00
Spartak Charsznica 3-0 Energia Kozłów 25 września, 16:00
Jaxa Jaksice 3-5 Płomień Kościelec 25 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Olimpia Czaple Wielkie 5-1 Płomień Kościelec 2 października, 15:30
Energia Kozłów 1-1 Jaxa Jaksice 2 października, 16:00
Pogoń Wronin 2-3 Spartak Charsznica 1 października, 16:00
Strażak Przybysławice 2-5 Orzeł Iwanowice 2 października, 15:30
Agricola Klimontów 0-1 Sparta Skrzeszowice 2 października, 13:00
Trątnowianka Trątnowice 3-4 KS Wróżenice (Kraków) 2 października, 16:00
Wierzbowianka Wierzbno 1-2 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2 października, 16:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Spartak Wielkanoc-Gołcza 3-1 Olimpia Czaple Wielkie 9 października, 16:00
KS Wróżenice (Kraków) 2-4 Wierzbowianka Wierzbno 9 października, 16:00
Sparta Skrzeszowice 0-1 Trątnowianka Trątnowice 9 października, 15:00
Orzeł Iwanowice 5-3 Agricola Klimontów 9 października, 15:30
Spartak Charsznica 2-2 Strażak Przybysławice 9 października, 15:00
Jaxa Jaksice 1-4 Pogoń Wronin 9 października, 15:00
Płomień Kościelec 2-0 Energia Kozłów 9 października, 15:30

Kolejka 10 - 15-16 października

Olimpia Czaple Wielkie 1-1 Energia Kozłów 16 października, 15:00
Pogoń Wronin 10-0 Płomień Kościelec 15 października, 15:30
Strażak Przybysławice 3-1 Jaxa Jaksice 16 października, 15:00
Agricola Klimontów 3-0 Spartak Charsznica 16 października, 15:30
Trątnowianka Trątnowice 0-1 Orzeł Iwanowice 16 października, 15:00
Wierzbowianka Wierzbno 1-4 Sparta Skrzeszowice 16 października, 15:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza 7-2 KS Wróżenice (Kraków) 16 października, 14:00

Kolejka 11 - 22-23 października

KS Wróżenice (Kraków) 5-1 Olimpia Czaple Wielkie 23 października, 15:00
Sparta Skrzeszowice 2-1 Spartak Wielkanoc-Gołcza 23 października, 14:00
Orzeł Iwanowice 5-3 Wierzbowianka Wierzbno 22 października, 15:00
Spartak Charsznica 3-0 Trątnowianka Trątnowice 23 października, 15:00
Jaxa Jaksice 0-17 Agricola Klimontów 23 października, 15:00
Płomień Kościelec 3-2 Strażak Przybysławice 23 października, 15:00
Energia Kozłów 1-0 Pogoń Wronin 22 października, 15:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Olimpia Czaple Wielkie 2-1 Pogoń Wronin 30 października, 13:30
Strażak Przybysławice 3-0 Energia Kozłów 30 października, 14:00
Agricola Klimontów 5-2 Płomień Kościelec 30 października, 13:30
Trątnowianka Trątnowice 3-0 Jaxa Jaksice 30 października, 13:00
(wo)
przerwany w 17. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Wierzbowianka Wierzbno 1-3 Spartak Charsznica 30 października, 13:30
Spartak Wielkanoc-Gołcza 1-6 Orzeł Iwanowice 30 października, 13:30
KS Wróżenice (Kraków) 6-0 Sparta Skrzeszowice 30 października, 13:30

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Sparta Skrzeszowice 2-0 Olimpia Czaple Wielkie 6 listopada, 13:00
Orzeł Iwanowice 2-1 KS Wróżenice (Kraków) 6 listopada, 13:00
Spartak Charsznica 5-2 Spartak Wielkanoc-Gołcza 6 listopada, 13:00
Jaxa Jaksice 0-5 Wierzbowianka Wierzbno 6 listopada, 13:00
Płomień Kościelec 3-0 Trątnowianka Trątnowice 6 listopada, 13:00
Energia Kozłów 1-1 Agricola Klimontów 5 listopada, 13:00
Pogoń Wronin 3-0 Strażak Przybysławice 5 listopada, 13:00
goście nie dojechali

Kolejka 14 - 11-13 listopada

Olimpia Czaple Wielkie 1-4 Strażak Przybysławice 11 listopada, 12:00
Pogoń Wronin 5-4 Agricola Klimontów 11 listopada, 12:00
Energia Kozłów 3-1 Trątnowianka Trątnowice 12 listopada, 12:00
Płomień Kościelec 0-3 Wierzbowianka Wierzbno 13 listopada, 13:00
(wo)
gospodarze nie poinformowali rywali o zmianie terminu rozegrania meczu
Jaxa Jaksice 3-7 Spartak Wielkanoc-Gołcza 11 listopada, 12:00
Spartak Charsznica 2-2 KS Wróżenice (Kraków) 11 listopada, 12:00
Orzeł Iwanowice 2-1 Sparta Skrzeszowice 11 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 24-25 marca

Jaxa Jaksice 1-5 KS Wróżenice (Kraków) 25 marca, 15:00
Orzeł Iwanowice 1-0 Olimpia Czaple Wielkie 24 marca, 15:00
Sparta Skrzeszowice 2-2 Spartak Charsznica 25 marca, 15:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza 3-2 Płomień Kościelec 25 marca, 15:00
Wierzbowianka Wierzbno 0-4 Energia Kozłów 25 marca, 15:00
Trątnowianka Trątnowice 1-4 Pogoń Wronin 25 marca, 15:00
Agricola Klimontów 1-2 Strażak Przybysławice 25 marca, 13:00

Kolejka 16 - 31 marca-1 kwietnia

Olimpia Czaple Wielkie 1-1 Agricola Klimontów 1 kwietnia, 15:00
Strażak Przybysławice 2-4 Trątnowianka Trątnowice 1 kwietnia, 16:00
Pogoń Wronin 3-1 Wierzbowianka Wierzbno 1 kwietnia, 16:00
Energia Kozłów 1-0 Spartak Wielkanoc-Gołcza 31 marca, 15:00
Płomień Kościelec 5-0 KS Wróżenice (Kraków) 1 kwietnia, 16:00
Jaxa Jaksice 1-9 Sparta Skrzeszowice 25 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 16:00) odwołany
Spartak Charsznica 0-0 Orzeł Iwanowice 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 7 kwietnia

Spartak Charsznica 6-0 Olimpia Czaple Wielkie 7 kwietnia, 16:00
Orzeł Iwanowice 7-0 Jaxa Jaksice 7 kwietnia, 11:00
(wo)
mecz przerwany po I połowie przy stanie 7-0 - goście nie wyszli na II połowę
Sparta Skrzeszowice 5-1 Płomień Kościelec 7 kwietnia, 16:00
KS Wróżenice (Kraków) 4-1 Energia Kozłów 7 kwietnia, 15:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza 1-1 Pogoń Wronin 7 kwietnia, 16:00
Wierzbowianka Wierzbno 1-1 Strażak Przybysławice 7 kwietnia, 16:00
Trątnowianka Trątnowice 1-3 Agricola Klimontów 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 14-15 kwietnia

Spartak Charsznica 15-0 Jaxa Jaksice 15 kwietnia, 16:00
Olimpia Czaple Wielkie 0-10 Trątnowianka Trątnowice 15 kwietnia, 16:00
Agricola Klimontów 2-0 Wierzbowianka Wierzbno 15 kwietnia, 13:00
Strażak Przybysławice 0-6 Spartak Wielkanoc-Gołcza 15 kwietnia, 16:30
Pogoń Wronin 4-1 KS Wróżenice (Kraków) 15 kwietnia, 16:30
Energia Kozłów 1-2 Sparta Skrzeszowice 14 kwietnia, 16:00
Płomień Kościelec 0-9 Orzeł Iwanowice 15 kwietnia, 16:30

Kolejka 19 - 21-22 kwietnia

Jaxa Jaksice 0-3 Olimpia Czaple Wielkie 22 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Spartak Charsznica 5-0 Płomień Kościelec 22 kwietnia, 16:00
Orzeł Iwanowice 2-0 Energia Kozłów 21 kwietnia, 17:00
Sparta Skrzeszowice 1-1 Pogoń Wronin 22 kwietnia, 16:30
KS Wróżenice (Kraków) 3-1 Strażak Przybysławice 22 kwietnia, 16:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza 3-1 Agricola Klimontów 22 kwietnia, 16:30
Wierzbowianka Wierzbno 0-0 Trątnowianka Trątnowice 22 kwietnia, 16:30

Kolejka 20 - 28-29 kwietnia

Olimpia Czaple Wielkie 0-4 Wierzbowianka Wierzbno 29 kwietnia, 15:00
Trątnowianka Trątnowice 2-1 Spartak Wielkanoc-Gołcza 29 kwietnia, 16:00
Agricola Klimontów 4-3 KS Wróżenice (Kraków) 29 kwietnia, 14:00
Strażak Przybysławice 0-2 Sparta Skrzeszowice 29 kwietnia, 17:00
Pogoń Wronin 3-0 Orzeł Iwanowice 29 kwietnia, 17:00
Energia Kozłów 2-3 Spartak Charsznica 29 kwietnia, 17:00
Płomień Kościelec 9-1 Jaxa Jaksice 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 1 maja

Płomień Kościelec 1-3 Olimpia Czaple Wielkie 1 maja, 17:00
Jaxa Jaksice 1-11 Energia Kozłów 1 maja, 16:00
Spartak Charsznica 2-0 Pogoń Wronin 1 maja, 17:00
Orzeł Iwanowice 6-0 Strażak Przybysławice 1 maja, 11:00
Sparta Skrzeszowice 0-1 Agricola Klimontów 1 maja, 16:30
KS Wróżenice (Kraków) 3-0 Trątnowianka Trątnowice 1 maja, 17:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza 1-1 Wierzbowianka Wierzbno 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (1 maja, 17:00) drużyna gości nie stawiła się na spotkanie

Kolejka 22 - 5-6 maja

Olimpia Czaple Wielkie 2-2 Spartak Wielkanoc-Gołcza 6 maja, 15:00
Wierzbowianka Wierzbno 2-2 KS Wróżenice (Kraków) 6 maja, 17:30
Trątnowianka Trątnowice 1-2 Sparta Skrzeszowice 6 maja, 17:00
Agricola Klimontów 1-3 Orzeł Iwanowice 6 maja, 14:00
Strażak Przybysławice 3-9 Spartak Charsznica 6 maja, 17:30
Pogoń Wronin 5-1 Jaxa Jaksice 6 maja, 14:30
Energia Kozłów 6-1 Płomień Kościelec 5 maja, 17:00

Kolejka 23 - 12-13 maja

Energia Kozłów 2-1 Olimpia Czaple Wielkie 12 maja, 17:00
Płomień Kościelec 3-1 Pogoń Wronin 13 maja, 17:30
Jaxa Jaksice 1-4 Strażak Przybysławice 13 maja, 16:00
Spartak Charsznica 3-0 Agricola Klimontów 13 maja, 17:00
Orzeł Iwanowice 8-1 Trątnowianka Trątnowice 12 maja, 17:30
Sparta Skrzeszowice 1-3 Wierzbowianka Wierzbno 13 maja, 16:30
KS Wróżenice (Kraków) 5-4 Spartak Wielkanoc-Gołcza 13 maja, 17:00

Kolejka 24 - 19-20 maja

Olimpia Czaple Wielkie 3-0 KS Wróżenice (Kraków) 20 maja, 15:00
(wo)
na boisku 2-4; goście nie posiadali wymaganych dokumentów
Spartak Wielkanoc-Gołcza 7-3 Sparta Skrzeszowice 20 maja, 17:30
Wierzbowianka Wierzbno 0-0 Orzeł Iwanowice 20 maja, 17:30
Trątnowianka Trątnowice 2-2 Spartak Charsznica 20 maja, 17:00
Agricola Klimontów 9-0 Jaxa Jaksice 20 maja, 14:00
Strażak Przybysławice 4-0 Płomień Kościelec 20 maja, 17:30
Pogoń Wronin 2-5 Energia Kozłów 19 maja, 17:00

Kolejka 25 - 26-27 maja

Pogoń Wronin 3-2 Olimpia Czaple Wielkie 27 maja, 17:00
Energia Kozłów 3-0 Strażak Przybysławice 26 maja, 11:00
(wo)
nie odbył się; goście nie skompletowali składu
Płomień Kościelec 0-5 Agricola Klimontów 27 maja, 17:30
Jaxa Jaksice 5-11 Trątnowianka Trątnowice 27 maja, 16:00
Spartak Charsznica 5-2 Wierzbowianka Wierzbno 27 maja, 17:00
Orzeł Iwanowice 7-2 Spartak Wielkanoc-Gołcza 26 maja, 17:30
Sparta Skrzeszowice 1-2 KS Wróżenice (Kraków) 27 maja, 16:30

Kolejka 26 - 2 czerwca

Olimpia Czaple Wielkie 4-6 Sparta Skrzeszowice 2 czerwca, 17:00
KS Wróżenice (Kraków) 1-5 Orzeł Iwanowice 2 czerwca, 17:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza 2-1 Spartak Charsznica 2 czerwca, 17:00
Wierzbowianka Wierzbno 20-1 Jaxa Jaksice 2 czerwca, 17:00
Trątnowianka Trątnowice 4-1 Płomień Kościelec 2 czerwca, 17:00
Agricola Klimontów 0-0 Energia Kozłów 2 czerwca, 17:00
Strażak Przybysławice 3-5 Pogoń Wronin 2 czerwca, 17:00

Klasa A 2011/2012 (Kraków I)
Klasa A 2011/2012 (Kraków II)
Klasa A 2011/2012 (Kraków III)

Klasa B 2011/2012 (Kraków II)
Klasa B 2011/2012 (Kraków III)

Klasa C 2011/2012 (Kraków I)
Klasa C 2011/2012 (Kraków II)
Klasa C 2011/2012 (Kraków III)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas