[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: Kraków III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wanda Nowa Huta (Kraków) 24 56 18 2 4 92-24 9 1 2 53-11 9 1 2 39-13
2.  LKS Libertów 24 52 16 4 4 62-27 8 2 2 36-14 8 2 2 26-13
3.  Cedronka Wola Radziszowska 24 45 14 3 7 69-39 6 2 4 36-23 8 1 3 33-16
4.  Rzozovia Rzozów 24 43 13 4 7 55-47 7 3 2 34-18 6 1 5 21-29
5.  Galicja Raciborowice 24 41 12 5 7 63-41 8 1 3 41-22 4 4 4 22-19
6.  Trzebol Wielkie Drogi 24 37 12 1 11 51-53 6 0 6 22-27 6 1 5 29-26 2 3 1 0 1 4-4
7.  Pychowianka Kraków 24 37 11 4 9 41-41 4 2 6 14-20 7 2 3 27-21 2 3 1 0 1 4-4
8.  KS Rybitwy (Kraków) 24 33 9 6 9 61-49 6 2 4 29-21 3 4 5 32-28
9.  Polonia Kraków 24 32 10 2 12 48-49 5 1 6 26-24 5 1 6 22-25
10.  Prądniczanka II Kraków 24 30 9 3 12 57-59 5 1 6 30-22 4 2 6 27-37
11.  Strzelcy/Korona Kraków 24 19 6 1 17 44-102 4 1 7 25-35 2 0 10 19-67
12.  KS Tyniec (Kraków) 24 17 4 5 15 33-74 2 4 6 21-27 2 1 9 12-47
13.  PKS Albertus Kraków 24 5 1 2 21 22-93 0 1 11 13-54 1 1 10 9-39
PKS Albertus Kraków rozgrywa swoje mecze na boisku Philipa Morrisa (dawna Sparta Kraków).
Salva Kraków rozgrywa swoje mecze na boisku Philipa Morrisa.
Polonia Kraków rozgrywa swoje mecze na boisku Philipa Morrisa.
Pychowianka Kraków rozgrywa swoje mecze na boisku Strzelców.
Salva Kraków wycofała się z rozgrywek po 1. kolejce.
PKS Albertus Kraków wycofał się z rozgrywek po 20. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Wanda Nowa Huta (Kraków)    1-1 0-4 7-0 5-0 1-2 4-0 4-0 4-0 5-1 10-2 8-0 4-1 
 2 LKS Libertów0-1     0-2 1-0 2-0 3-2 2-1 1-1 3-1 5-5 7-0 9-1 3-0* 
 3 Cedronka Wola Radziszowska2-3 0-1     5-0 3-3 3-2 3-4 4-2 1-3 5-2 3-0* 6-2 1-1 
 4 Rzozovia Rzozów3-1 0-4 1-4     2-2 3-2 3-0 2-2 0-0 6-1 5-1 6-1 3-0* 
 5 Galicja Raciborowice3-2 2-2 3-1 5-3     1-2 3-4 6-2 2-4 2-1 7-1 4-0 3-0* 
 6 Trzebol Wielkie Drogi0-4 2-5 1-4 2-1 1-4     0-3 2-1 3-2 0-2 4-1 4-0 3-0* 
 7 Pychowianka Kraków1-5 0-3 2-1 1-1 1-0 1-4     0-0 0-1 2-3 4-0 1-0 1-2 
 8 KS Rybitwy (Kraków)1-1 3-0 2-1 2-3 0-2 3-1 3-4     2-3 4-1 6-3 1-1 2-1 
 9 Polonia Kraków1-8 3-0 1-2 1-2 0-3 1-4 1-1 1-3     2-0 8-0 4-1 3-0* 
 10 Prądniczanka II Kraków0-3 0-2 2-2 1-2 2-1 5-1 0-2 1-2 3-2     8-1 1-2 7-2 
 11 Strzelcy/Korona Kraków2-6 0-2 2-3 2-3 0-4 3-6 1-1 4-3 3-0 2-4     3-1 3-2 
 12 KS Tyniec (Kraków)0-2 2-4 1-2 1-2 1-1 1-1 1-4 2-2 2-1 4-4 0-4     6-0 
 13 PKS Albertus Kraków0-3* 0-2 1-7 1-4 2-2 1-2 0-3* 1-14 2-5 0-3* 5-6 0-3*     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

LKS Libertów 3-1 Polonia Kraków 13 sierpnia, 17:30
Strzelcy/Korona Kraków 3-1 KS Tyniec (Kraków) 13 sierpnia, 16:00
KS Rybitwy (Kraków) - Salva Kraków 13 sierpnia, 17:30
mecz się nie odbył - brak gości, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
PKS Albertus Kraków 1-7 Cedronka Wola Radziszowska 14 sierpnia, 17:30
Trzebol Wielkie Drogi 0-3 Pychowianka Kraków 14 sierpnia, 15:00
Prądniczanka II Kraków 1-2 Rzozovia Rzozów 14 sierpnia, 17:00
Galicja Raciborowice 3-2 Wanda Nowa Huta (Kraków) 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Pauza: PKS Albertus Kraków.
 
Polonia Kraków 1-8 Wanda Nowa Huta (Kraków) 21 sierpnia, 17:30
Rzozovia Rzozów 2-2 Galicja Raciborowice 20 sierpnia, 17:00
Pychowianka Kraków 2-3 Prądniczanka II Kraków 21 sierpnia, 17:30
KS Tyniec (Kraków) 2-2 KS Rybitwy (Kraków) 20 sierpnia, 17:30
LKS Libertów 7-0 Strzelcy/Korona Kraków 21 sierpnia, 11:00
Trzebol Wielkie Drogi 1-4 Cedronka Wola Radziszowska 21 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Pauza: Trzebol Wielkie Drogi.
 
Strzelcy/Korona Kraków 3-0 Polonia Kraków 28 sierpnia, 17:00
KS Rybitwy (Kraków) 3-0 LKS Libertów 27 sierpnia, 17:00
PKS Albertus Kraków 0-3 KS Tyniec (Kraków) 27 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 5-2
Prądniczanka II Kraków 2-2 Cedronka Wola Radziszowska 28 sierpnia, 17:00
Galicja Raciborowice 3-4 Pychowianka Kraków 28 sierpnia, 17:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 7-0 Rzozovia Rzozów 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Pauza: Prądniczanka II Kraków.
 
Polonia Kraków 1-2 Rzozovia Rzozów 4 września, 17:00
Pychowianka Kraków 1-5 Wanda Nowa Huta (Kraków) 4 września, 13:00
Cedronka Wola Radziszowska 3-3 Galicja Raciborowice 4 września, 17:00
KS Tyniec (Kraków) 1-1 Trzebol Wielkie Drogi 3 września, 17:00
LKS Libertów 3-0 PKS Albertus Kraków 4 września, 17:00
(wo)
Strzelcy/Korona Kraków 4-3 KS Rybitwy (Kraków) 4 września, 16:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Pauza: Galicja Raciborowice.
 
KS Rybitwy (Kraków) 2-3 Polonia Kraków 10 września, 16:30
PKS Albertus Kraków 5-6 Strzelcy/Korona Kraków 10 września, 16:30
Trzebol Wielkie Drogi 2-5 LKS Libertów 11 września, 15:00
Prądniczanka II Kraków 1-2 KS Tyniec (Kraków) 11 września, 16:30
Rzozovia Rzozów 3-0 Pychowianka Kraków 10 września, 16:30
Cedronka Wola Radziszowska 2-3 Wanda Nowa Huta (Kraków) 11 września, 16:30

Kolejka 6 - 17-18 września

Pauza: Wanda Nowa Huta (Kraków).
 
Polonia Kraków 1-1 Pychowianka Kraków 18 września, 16:30
Cedronka Wola Radziszowska 5-0 Rzozovia Rzozów 18 września, 16:00
KS Tyniec (Kraków) 1-1 Galicja Raciborowice 17 września, 16:30
LKS Libertów 5-5 Prądniczanka II Kraków 18 września, 16:00
Strzelcy/Korona Kraków 3-6 Trzebol Wielkie Drogi 17 września, 16:00
KS Rybitwy (Kraków) 2-1 PKS Albertus Kraków 17 września, 16:30

Kolejka 7 - 24-25 września

Pauza: Rzozovia Rzozów.
 
PKS Albertus Kraków 2-5 Polonia Kraków 25 września, 16:00
Trzebol Wielkie Drogi 2-1 KS Rybitwy (Kraków) 25 września, 15:00
Prądniczanka II Kraków 8-1 Strzelcy/Korona Kraków 25 września, 16:00
Galicja Raciborowice 2-2 LKS Libertów 25 września, 16:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 8-0 KS Tyniec (Kraków) 24 września, 16:00
Pychowianka Kraków 2-1 Cedronka Wola Radziszowska 25 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Pauza: Pychowianka Kraków.
 
Polonia Kraków 1-2 Cedronka Wola Radziszowska 2 października, 16:00
KS Tyniec (Kraków) 1-2 Rzozovia Rzozów 1 października, 16:00
LKS Libertów 0-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 1 października, 16:00
Strzelcy/Korona Kraków 0-4 Galicja Raciborowice 1 października, 16:00
KS Rybitwy (Kraków) 4-1 Prądniczanka II Kraków 2 października, 11:00
PKS Albertus Kraków 1-2 Trzebol Wielkie Drogi 1 października, 16:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Pauza: Cedronka Wola Radziszowska.
 
Trzebol Wielkie Drogi 3-2 Polonia Kraków 9 października, 15:00
Prądniczanka II Kraków 7-2 PKS Albertus Kraków 9 października, 15:30
Galicja Raciborowice 6-2 KS Rybitwy (Kraków) 9 października, 15:30
Wanda Nowa Huta (Kraków) 10-2 Strzelcy/Korona Kraków 8 października, 15:30
Rzozovia Rzozów 0-4 LKS Libertów 8 października, 15:30
Pychowianka Kraków 1-0 KS Tyniec (Kraków) 9 października, 15:30

Kolejka 10 - 15-16 października

Pauza: Polonia Kraków.
 
KS Tyniec (Kraków) 1-2 Cedronka Wola Radziszowska 15 października, 15:00
LKS Libertów 2-1 Pychowianka Kraków 15 października, 15:00
Strzelcy/Korona Kraków 2-3 Rzozovia Rzozów 15 października, 15:00
KS Rybitwy (Kraków) 1-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 15 października, 15:30
PKS Albertus Kraków 2-2 Galicja Raciborowice 16 października, 12:30
Trzebol Wielkie Drogi 0-2 Prądniczanka II Kraków 15 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Pauza: KS Tyniec (Kraków).
 
Prądniczanka II Kraków 3-2 Polonia Kraków 23 października, 15:00
Galicja Raciborowice 1-2 Trzebol Wielkie Drogi 23 października, 15:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 4-1 PKS Albertus Kraków 22 października, 15:00
Rzozovia Rzozów 2-2 KS Rybitwy (Kraków) 22 października, 15:00
Pychowianka Kraków 4-0 Strzelcy/Korona Kraków 23 października, 15:00
Cedronka Wola Radziszowska 0-1 LKS Libertów 23 października, 15:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Pauza: LKS Libertów.
 
Polonia Kraków 4-1 KS Tyniec (Kraków) 30 października, 13:30
Strzelcy/Korona Kraków 2-3 Cedronka Wola Radziszowska 29 października, 14:30
KS Rybitwy (Kraków) 3-4 Pychowianka Kraków 30 października, 13:30
PKS Albertus Kraków 1-4 Rzozovia Rzozów 29 października, 13:30
Trzebol Wielkie Drogi 0-4 Wanda Nowa Huta (Kraków) 30 października, 14:00
Prądniczanka II Kraków 2-1 Galicja Raciborowice 30 października, 13:30

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Pauza: Strzelcy/Korona Kraków.
 
Galicja Raciborowice 2-4 Polonia Kraków 6 listopada, 13:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 5-1 Prądniczanka II Kraków 5 listopada, 13:00
Rzozovia Rzozów 3-2 Trzebol Wielkie Drogi 5 listopada, 13:00
Pychowianka Kraków 1-2 PKS Albertus Kraków 6 listopada, 13:00
Cedronka Wola Radziszowska 4-2 KS Rybitwy (Kraków) 6 listopada, 13:00
KS Tyniec (Kraków) 2-4 LKS Libertów 5 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Pauza: KS Rybitwy (Kraków).
 
Polonia Kraków 3-0 LKS Libertów 11 listopada, 12:00
KS Tyniec (Kraków) 0-4 Strzelcy/Korona Kraków 11 listopada, 12:00
Cedronka Wola Radziszowska 1-1 PKS Albertus Kraków 11 listopada, 12:00
Pychowianka Kraków 1-4 Trzebol Wielkie Drogi 11 listopada, 12:00
Rzozovia Rzozów 6-1 Prądniczanka II Kraków 11 listopada, 12:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 5-0 Galicja Raciborowice 11 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 24-25 marca

Pauza: PKS Albertus Kraków.
 
Cedronka Wola Radziszowska 3-2 Trzebol Wielkie Drogi 25 marca, 15:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 4-0 Polonia Kraków 24 marca, 15:00
Galicja Raciborowice 5-3 Rzozovia Rzozów 25 marca, 13:00
Prądniczanka II Kraków 0-2 Pychowianka Kraków 25 marca, 15:00
KS Rybitwy (Kraków) 1-1 KS Tyniec (Kraków) 25 marca, 15:00
Strzelcy/Korona Kraków 0-2 LKS Libertów 24 marca, 15:00

Kolejka 16 - 31 marca-1 kwietnia

Pauza: Trzebol Wielkie Drogi.
 
Polonia Kraków 8-0 Strzelcy/Korona Kraków 1 kwietnia, 16:00
LKS Libertów 1-1 KS Rybitwy (Kraków) 1 kwietnia, 16:00
KS Tyniec (Kraków) 6-0 PKS Albertus Kraków 31 marca, 16:00
Cedronka Wola Radziszowska 5-2 Prądniczanka II Kraków 31 marca, 16:00
Pychowianka Kraków 1-0 Galicja Raciborowice 1 kwietnia, 16:00
Rzozovia Rzozów 3-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 31 marca, 16:00

Kolejka 17 - 7 kwietnia

Pauza: Prądniczanka II Kraków.
 
Rzozovia Rzozów 0-0 Polonia Kraków 7 kwietnia, 16:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 4-0 Pychowianka Kraków 4 kwietnia, 16:30
Galicja Raciborowice 3-1 Cedronka Wola Radziszowska 7 kwietnia, 14:00
Trzebol Wielkie Drogi 4-0 KS Tyniec (Kraków) 7 kwietnia, 16:00
PKS Albertus Kraków 0-2 LKS Libertów 4 kwietnia, 16:30
KS Rybitwy (Kraków) 6-3 Strzelcy/Korona Kraków 4 kwietnia, 16:30

Kolejka 18 - 14-15 kwietnia

Pauza: Galicja Raciborowice.
 
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-4 Cedronka Wola Radziszowska 14 kwietnia, 16:30
Polonia Kraków 1-3 KS Rybitwy (Kraków) 15 kwietnia, 16:30
Strzelcy/Korona Kraków 3-2 PKS Albertus Kraków 14 kwietnia, 16:00
LKS Libertów 3-2 Trzebol Wielkie Drogi 15 kwietnia, 16:00
KS Tyniec (Kraków) 4-4 Prądniczanka II Kraków 14 kwietnia, 16:00
Pychowianka Kraków 1-1 Rzozovia Rzozów 15 kwietnia, 16:30

Kolejka 19 - 21-22 kwietnia

Pauza: Wanda Nowa Huta (Kraków).
 
Pychowianka Kraków 0-1 Polonia Kraków 22 kwietnia, 17:00
Rzozovia Rzozów 1-4 Cedronka Wola Radziszowska 21 kwietnia, 17:00
Galicja Raciborowice 4-0 KS Tyniec (Kraków) 22 kwietnia, 13:00
Prądniczanka II Kraków 0-2 LKS Libertów 22 kwietnia, 17:00
Trzebol Wielkie Drogi 4-1 Strzelcy/Korona Kraków 21 kwietnia, 17:00
PKS Albertus Kraków 1-14 KS Rybitwy (Kraków) 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 28-29 kwietnia

Pauza: Rzozovia Rzozów.
 
Polonia Kraków 3-0 PKS Albertus Kraków 28 kwietnia, 17:00
(wo)
nie odbył się
KS Rybitwy (Kraków) 3-1 Trzebol Wielkie Drogi 29 kwietnia, 17:00
Strzelcy/Korona Kraków 2-4 Prądniczanka II Kraków 28 kwietnia, 17:00
LKS Libertów 2-0 Galicja Raciborowice 29 kwietnia, 17:00
KS Tyniec (Kraków) 0-2 Wanda Nowa Huta (Kraków) 28 kwietnia, 17:00
Cedronka Wola Radziszowska 3-4 Pychowianka Kraków 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 5-6 maja

Pauza: Pychowianka Kraków.
 
Cedronka Wola Radziszowska 1-3 Polonia Kraków 6 maja, 16:00
Rzozovia Rzozów 6-1 KS Tyniec (Kraków) 5 maja, 18:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-1 LKS Libertów 5 maja, 17:00
Galicja Raciborowice 7-1 Strzelcy/Korona Kraków 6 maja, 15:00
Prądniczanka II Kraków 1-2 KS Rybitwy (Kraków) 6 maja, 17:00
Trzebol Wielkie Drogi 3-0 PKS Albertus Kraków
(wo)

Kolejka 22 - 12-13 maja

Pauza: Cedronka Wola Radziszowska.
 
Polonia Kraków 1-4 Trzebol Wielkie Drogi 13 maja, 15:00
PKS Albertus Kraków 0-3 Prądniczanka II Kraków
(wo)
KS Rybitwy (Kraków) 0-2 Galicja Raciborowice 13 maja, 17:00
Strzelcy/Korona Kraków 2-6 Wanda Nowa Huta (Kraków) 12 maja, 18:00
LKS Libertów 1-0 Rzozovia Rzozów 13 maja, 17:00
KS Tyniec (Kraków) 1-4 Pychowianka Kraków 12 maja, 18:00

Kolejka 23 - 19-20 maja

Pauza: Polonia Kraków.
 
Cedronka Wola Radziszowska 6-2 KS Tyniec (Kraków) 20 maja, 17:00
Pychowianka Kraków 0-3 LKS Libertów 20 maja, 17:00
Rzozovia Rzozów 5-1 Strzelcy/Korona Kraków 19 maja, 18:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 4-0 KS Rybitwy (Kraków) 20 maja, 18:00
Galicja Raciborowice 3-0 PKS Albertus Kraków
(wo)
Prądniczanka II Kraków 5-1 Trzebol Wielkie Drogi 20 maja, 17:00

Kolejka 24 - 26-27 maja

Pauza: KS Tyniec (Kraków).
 
Polonia Kraków 2-0 Prądniczanka II Kraków 27 maja, 18:00
Trzebol Wielkie Drogi 1-4 Galicja Raciborowice 26 maja, 18:00
PKS Albertus Kraków 0-3 Wanda Nowa Huta (Kraków)
(wo)
KS Rybitwy (Kraków) 2-3 Rzozovia Rzozów 27 maja, 17:00
Strzelcy/Korona Kraków 1-1 Pychowianka Kraków 26 maja, 18:00
LKS Libertów 0-2 Cedronka Wola Radziszowska 27 maja, 17:00

Kolejka 25 - 2-3 czerwca

Pauza: LKS Libertów.
 
KS Tyniec (Kraków) 2-1 Polonia Kraków 2 czerwca, 18:00
Cedronka Wola Radziszowska 3-0 Strzelcy/Korona Kraków 3 czerwca, 18:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Pychowianka Kraków 0-0 KS Rybitwy (Kraków) 2 czerwca, 18:00
Rzozovia Rzozów 3-0 PKS Albertus Kraków
(wo)
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-2 Trzebol Wielkie Drogi 2 czerwca, 18:00
Galicja Raciborowice 2-1 Prądniczanka II Kraków 3 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 9 czerwca

Pauza: Strzelcy/Korona Kraków.
 
Polonia Kraków 0-3 Galicja Raciborowice 9 czerwca, 15:30
Prądniczanka II Kraków 0-3 Wanda Nowa Huta (Kraków) 9 czerwca, 15:30
Trzebol Wielkie Drogi 2-1 Rzozovia Rzozów 9 czerwca, 15:30
PKS Albertus Kraków 0-3 Pychowianka Kraków
(wo)
KS Rybitwy (Kraków) 2-1 Cedronka Wola Radziszowska 9 czerwca, 15:30
LKS Libertów 9-1 KS Tyniec (Kraków) 9 czerwca, 15:30

Klasa A 2011/2012 (Kraków I)
Klasa A 2011/2012 (Kraków II)
Klasa A 2011/2012 (Kraków III)

Klasa B 2011/2012 (Kraków I)
Klasa B 2011/2012 (Kraków II)

Klasa C 2011/2012 (Kraków I)
Klasa C 2011/2012 (Kraków II)
Klasa C 2011/2012 (Kraków III)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas