[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Liga okręgowa 2011/2012, grupa: Wadowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Soła Oświęcim 30 75 24 3 3 79-19 12 2 1 40-10 12 1 2 39-9
2.  KS Chełmek 30 69 21 6 3 68-27 14 1 0 41-9 7 5 3 27-18
3.  Jałowiec Stryszawa 30 55 17 4 9 72-44 11 1 3 43-21 6 3 6 29-23
4.  Babia Góra Sucha Beskidzka 30 54 16 6 8 51-36 10 1 4 31-16 6 5 4 20-20
5.  Unia Oświęcim 30 45 13 6 11 45-35 7 3 5 24-18 6 3 6 21-17
6.  LKS Skidziń 30 42 11 9 10 51-52 6 2 7 25-29 5 7 3 26-23
7.  Brzezina Osiek 30 40 12 4 14 54-68 5 3 7 30-36 7 1 7 24-32
8.  Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 30 38 11 5 14 45-45 5 4 6 30-26 6 1 8 15-19
9.  Jubilat Izdebnik 30 37 10 7 13 55-59 5 3 7 28-33 5 4 6 27-26
10.  Cedron Brody 30 36 10 6 14 52-61 8 4 3 34-19 2 2 11 18-42 2 3 1 0 1 7-4
11.  Iskra Brzezinka 30 36 11 3 16 41-59 7 3 5 20-20 4 0 11 21-39 2 3 1 0 1 4-7
12.  Zagórzanka Zagórze 30 33 9 6 15 31-67 6 3 6 18-27 3 3 9 13-40 2 2 0 2 0 1-1
13.  MZKS Alwernia 30 33 8 9 13 30-47 5 6 4 18-19 3 3 9 12-28 2 2 0 2 0 1-1
14.  Skawa Wadowice 30 32 9 5 16 51-49 6 3 6 23-19 3 2 10 28-30
15.  Nadwiślanin Gromiec 30 31 8 7 15 40-58 4 3 8 15-30 4 4 7 25-28
16.  Zgoda Malec 30 19 5 4 21 40-79 4 3 8 22-31 1 1 13 18-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Soła Oświęcim    2-0 0-3 1-1 1-0 3-0 5-1 4-0 3-3 6-0 1-0 4-1 2-0 2-0 1-0 5-1 
 2 KS Chełmek1-0     2-0 3-2 1-0 2-0 2-1 4-0 1-0 6-0 2-0 4-1 5-0 2-2 2-1 4-2 
 3 Jałowiec Stryszawa0-3 2-3     3-2 2-1 2-3 5-2 2-1 3-0 3-1 4-1 5-0 2-0 2-2 3-0 5-2 
 4 Babia Góra Sucha Beskidzka1-3 3-1 2-1     1-3 1-2 4-0 0-2 2-1 3-0 3-0 2-2 2-1 2-0 3-0 2-0 
 5 Unia Oświęcim1-3 1-0 1-1 0-0     2-2 4-1 0-1 2-1 3-2 0-1 0-1 1-0 3-1 1-2 5-2 
 6 LKS Skidziń1-3 0-2 3-2 0-2 0-2     1-1 1-0 1-3 2-1 1-4 5-0 2-0 2-7 2-2 4-0 
 7 Brzezina Osiek1-3 1-3 4-2 2-3 1-4 3-6     2-1 1-1 2-2 1-4 5-1 0-1 2-1 2-2 3-2 
 8 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska1-2 1-4 2-1 1-1 0-2 1-1 1-2     3-1 2-2 4-5 5-0 4-0 2-1 2-2 1-2 
 9 Jubilat Izdebnik0-3 1-1 1-2 1-2 4-1 2-2 2-3 3-1     3-2 4-3 2-2 1-3 1-6 0-2 3-0 
 10 Cedron Brody1-1 2-4 0-1 2-0 1-1 1-1 3-0 1-0 3-3     6-1 3-0 2-3 3-2 3-0 3-2 
 11 Iskra Brzezinka0-1 1-1 1-0 1-1 0-3 3-3 0-2 1-0 1-3 3-1     2-0 1-0 2-1 0-3 4-1 
 12 Zagórzanka Zagórze0-4 0-0 1-6 1-1 0-1 1-3 2-0 0-2 1-4 2-1 3-1     0-0 3-2 2-1 2-1 
 13 MZKS Alwernia1-3 1-2 2-2 0-1 1-1 2-1 0-4 0-0 1-1 1-0 3-0 1-1     2-1 1-1 2-1 
 14 Skawa Wadowice1-0 2-2 1-1 1-2 1-1 0-2 1-2 0-1 0-1 1-2 2-0 1-0 3-1     5-3 4-1 
 15 Nadwiślanin Gromiec0-3 0-3 2-5 0-2 2-1 0-0 2-4 1-4 1-4 2-0 1-0 0-1 2-2 1-0     1-1 
 16 Zgoda Malec0-7 1-1 1-2 4-0 2-0 0-0 0-1 0-2 3-1 3-4 4-1 1-3 1-1 1-2 1-6     

REKLAMA

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Brzezina Osiek 1-4 Iskra Brzezinka 14 sierpnia, 17:00 (350)
Soła Oświęcim 0-3 Jałowiec Stryszawa 14 sierpnia, 17:00 (300)
Jubilat Izdebnik 0-2 Nadwiślanin Gromiec 13 sierpnia, 17:00 (150)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 5-0 Zagórzanka Zagórze 13 sierpnia, 17:00 (100)
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-0 Cedron Brody 14 sierpnia, 17:00 (350)
LKS Skidziń 2-0 MZKS Alwernia 14 sierpnia, 17:00 (200)
KS Chełmek 2-2 Skawa Wadowice 13 sierpnia, 17:00 (150)
Unia Oświęcim 5-2 Zgoda Malec 13 sierpnia, 17:00 (100)

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Iskra Brzezinka 4-1 Zgoda Malec 20 sierpnia, 11:00
Skawa Wadowice 1-1 Unia Oświęcim 20 sierpnia, 17:00
MZKS Alwernia 1-2 KS Chełmek 20 sierpnia, 17:00
Cedron Brody 1-1 LKS Skidziń 20 sierpnia, 17:00
Zagórzanka Zagórze 1-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 20 sierpnia, 11:00
Nadwiślanin Gromiec 1-4 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 20 sierpnia, 17:00
Jałowiec Stryszawa 3-0 Jubilat Izdebnik 21 sierpnia, 17:00
Brzezina Osiek 1-3 Soła Oświęcim 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Soła Oświęcim 1-0 Iskra Brzezinka 28 sierpnia, 17:00 (400)
Jubilat Izdebnik 2-3 Brzezina Osiek 27 sierpnia, 17:00 (100)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-1 Jałowiec Stryszawa 28 sierpnia, 17:00 (350)
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-0 Nadwiślanin Gromiec 27 sierpnia, 17:00 (200)
KS Chełmek 6-0 Cedron Brody 27 sierpnia, 17:00 (150)
Unia Oświęcim 1-0 MZKS Alwernia 27 sierpnia, 17:00 (100)
Zgoda Malec 1-2 Skawa Wadowice 28 sierpnia, 17:00 (300)
Zagórzanka Zagórze 1-3 LKS Skidziń 25 sierpnia, 18:00 (100)

Kolejka 4 - 3-4 września

Iskra Brzezinka 2-1 Skawa Wadowice 3 września, 17:00 (70)
MZKS Alwernia 2-1 Zgoda Malec 3 września, 17:00 (150)
Cedron Brody 1-1 Unia Oświęcim 3 września, 17:00 (200)
Zagórzanka Zagórze 0-0 KS Chełmek 3 września, 17:00 (200)
Nadwiślanin Gromiec 0-0 LKS Skidziń 3 września, 17:00 (150)
Jałowiec Stryszawa 3-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 4 września, 17:00 (500)
Brzezina Osiek 2-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3 września, 11:00 (150)
Soła Oświęcim 3-3 Jubilat Izdebnik 4 września, 17:00 (350)

Kolejka 5 - 7 września

Jubilat Izdebnik 4-3 Iskra Brzezinka 7 września, 17:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-2 Soła Oświęcim 7 września, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 4-0 Brzezina Osiek 7 września, 17:00
LKS Skidziń 3-2 Jałowiec Stryszawa 7 września, 17:00
KS Chełmek 2-1 Nadwiślanin Gromiec 7 września, 17:00
Unia Oświęcim 0-1 Zagórzanka Zagórze 7 września, 17:00
Zgoda Malec 3-4 Cedron Brody 7 września, 17:00
Skawa Wadowice 3-1 MZKS Alwernia 7 września, 17:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Iskra Brzezinka 1-0 MZKS Alwernia 10 września, 17:00 (70)
Cedron Brody 3-2 Skawa Wadowice 10 września, 17:00 (200)
Zagórzanka Zagórze 2-1 Zgoda Malec 10 września, 17:00 (150)
Nadwiślanin Gromiec 2-1 Unia Oświęcim 10 września, 17:00 (200)
Jałowiec Stryszawa 2-3 KS Chełmek 11 września, 17:00 (300)
Brzezina Osiek 3-6 LKS Skidziń 11 września, 17:00 (300)
Soła Oświęcim 1-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 11 września, 17:00 (300)
Jubilat Izdebnik 3-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 10 września, 17:00 (120)

Kolejka 7 - 17-18 września

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4-5 Iskra Brzezinka 17 września, 16:00 (100)
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-1 Jubilat Izdebnik 17 września, 16:00 (200)
LKS Skidziń 1-3 Soła Oświęcim 18 września, 14:00 (200)
KS Chełmek 2-1 Brzezina Osiek 17 września, 16:00 (300)
Unia Oświęcim 1-1 Jałowiec Stryszawa 17 września, 16:00 (50)
Zgoda Malec 1-6 Nadwiślanin Gromiec 18 września, 16:00 (100)
Skawa Wadowice 1-0 Zagórzanka Zagórze 17 września, 16:00 (150)
MZKS Alwernia 1-0 Cedron Brody 17 września, 16:00 (150)

Kolejka 8 - 24-25 września

Iskra Brzezinka 3-1 Cedron Brody 24 września, 16:00 (100)
Zagórzanka Zagórze 0-0 MZKS Alwernia 24 września, 16:00 (150)
Nadwiślanin Gromiec 1-0 Skawa Wadowice 24 września, 16:00 (200)
Jałowiec Stryszawa 5-2 Zgoda Malec 25 września, 16:00 (200)
Brzezina Osiek 1-4 Unia Oświęcim 25 września, 16:00 (200)
Soła Oświęcim 2-0 KS Chełmek 25 września, 14:00 (450)
Jubilat Izdebnik 2-2 LKS Skidziń 24 września, 16:00 (50)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 24 września, 16:00 (200)

Kolejka 9 - 1-2 października

Babia Góra Sucha Beskidzka 3-0 Iskra Brzezinka 1 października, 16:00 (250)
LKS Skidziń 1-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2 października, 16:00 (150)
KS Chełmek 1-0 Jubilat Izdebnik 1 października, 16:00 (100)
Unia Oświęcim 1-3 Soła Oświęcim 1 października, 16:00
Zgoda Malec 0-1 Brzezina Osiek 2 października, 16:00 (500)
Skawa Wadowice 1-1 Jałowiec Stryszawa 1 października, 16:00 (200)
MZKS Alwernia 1-1 Nadwiślanin Gromiec 1 października, 16:00 (100)
Cedron Brody 3-0 Zagórzanka Zagórze 1 października, 16:00 (150)

Kolejka 10 - 8-9 października

Iskra Brzezinka 2-0 Zagórzanka Zagórze 8 października, 16:00 (100)
Nadwiślanin Gromiec 2-0 Cedron Brody 8 października, 16:00 (150)
Jałowiec Stryszawa 2-0 MZKS Alwernia 9 października, 16:00 (400)
Brzezina Osiek 2-1 Skawa Wadowice 9 października, 16:00 (200)
Soła Oświęcim 5-1 Zgoda Malec 9 października, 16:00 (150)
Jubilat Izdebnik 4-1 Unia Oświęcim 8 października, 16:00 (40)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-4 KS Chełmek 8 października, 16:00 (150)
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-2 LKS Skidziń 8 października, 16:00 (250)

Kolejka 11 - 15-16 października

LKS Skidziń 1-4 Iskra Brzezinka 16 października, 15:00 (150)
KS Chełmek 3-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 15 października, 15:00 (100)
Unia Oświęcim 0-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 15 października, 15:00 (30)
Zgoda Malec 3-1 Jubilat Izdebnik 16 października, 15:00 (200)
Skawa Wadowice 1-0 Soła Oświęcim 15 października, 15:00 (200)
MZKS Alwernia 0-4 Brzezina Osiek 15 października, 15:00 (50)
Cedron Brody 0-1 Jałowiec Stryszawa 15 października, 15:00 (150)
Zagórzanka Zagórze 2-1 Nadwiślanin Gromiec 15 października, 15:00 (200)

Kolejka 12 - 22-23 października

Iskra Brzezinka 0-3 Nadwiślanin Gromiec 22 października, 15:00 (80)
Jałowiec Stryszawa 5-0 Zagórzanka Zagórze 23 października, 15:00 (200)
Brzezina Osiek 2-2 Cedron Brody 23 października, 15:00 (200)
Soła Oświęcim 2-0 MZKS Alwernia 23 października, 15:00 (200)
Jubilat Izdebnik 1-6 Skawa Wadowice 22 października, 15:00 (100)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-2 Zgoda Malec 22 października, 15:00 (100)
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-3 Unia Oświęcim 22 października, 15:00 (100)
LKS Skidziń 0-2 KS Chełmek 23 października, 15:00 (150)

Kolejka 13 - 29-30 października

KS Chełmek 2-0 Iskra Brzezinka 29 października, 14:00 (100)
Unia Oświęcim 2-2 LKS Skidziń 30 października, 13:00 (50)
Zgoda Malec 4-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 30 października, 14:00 (150)
Skawa Wadowice 0-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 29 października, 14:00 (200)
MZKS Alwernia 1-1 Jubilat Izdebnik 29 października, 14:00 (100)
Cedron Brody 1-1 Soła Oświęcim 29 października, 14:00 (150)
Zagórzanka Zagórze 2-0 Brzezina Osiek 29 października, 14:00 (150)
Nadwiślanin Gromiec 2-5 Jałowiec Stryszawa 30 października, 14:00 (150)

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Iskra Brzezinka 1-0 Jałowiec Stryszawa 5 listopada, 13:00 (150)
Brzezina Osiek 2-2 Nadwiślanin Gromiec 6 listopada, 13:00 (150)
Soła Oświęcim 4-1 Zagórzanka Zagórze 6 listopada, 13:00 (250)
Jubilat Izdebnik 3-2 Cedron Brody 5 listopada, 13:00 (300)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4-0 MZKS Alwernia 5 listopada, 13:00 (100)
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-0 Skawa Wadowice 5 listopada, 13:00 (200)
LKS Skidziń 4-0 Zgoda Malec 6 listopada, 13:00 (200)
KS Chełmek 1-0 Unia Oświęcim 6 listopada, 13:00 (500)

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Unia Oświęcim 0-1 Iskra Brzezinka 12 listopada, 13:00 (100)
Zgoda Malec 1-1 KS Chełmek 13 listopada, 13:00 (200)
Skawa Wadowice 0-2 LKS Skidziń 12 listopada, 13:00 (100)
MZKS Alwernia 0-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 12 listopada, 13:00 (50)
Cedron Brody 1-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 12 listopada, 13:00 (400)
Zagórzanka Zagórze 1-4 Jubilat Izdebnik 12 listopada, 13:50 (150)
spotkanie pierwotnie zaplanowane na 13:00 rozpoczęło się z 50-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia drużyny gości
Nadwiślanin Gromiec 0-3 Soła Oświęcim 13 listopada, 13:00 (150)
Jałowiec Stryszawa 5-2 Brzezina Osiek 13 listopada, 13:00 (150)

Kolejka 16 - 24-25 marca

Iskra Brzezinka 0-2 Brzezina Osiek 24 marca, 15:00 (200)
Jałowiec Stryszawa 0-3 Soła Oświęcim 25 marca, 15:00 (100)
Nadwiślanin Gromiec 1-4 Jubilat Izdebnik 24 marca, 15:00 (150)
Zagórzanka Zagórze 0-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 25 marca, 15:00 (150)
Cedron Brody 2-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 24 marca, 15:00 (200)
MZKS Alwernia 2-1 LKS Skidziń 24 marca, 15:00 (150)
Skawa Wadowice 2-2 KS Chełmek 24 marca, 15:00 (150)
Zgoda Malec 2-0 Unia Oświęcim 25 marca, 15:00 (400)

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia

Zgoda Malec 4-1 Iskra Brzezinka 1 kwietnia, 15:00 (150)
Unia Oświęcim 3-1 Skawa Wadowice 31 marca, 15:00 (30)
KS Chełmek 5-0 MZKS Alwernia 31 marca, 15:00 (100)
LKS Skidziń 2-1 Cedron Brody 1 kwietnia, 15:00 (100)
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-2 Zagórzanka Zagórze 31 marca, 15:00 (100)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-2 Nadwiślanin Gromiec 31 marca, 15:00 (150)
Jubilat Izdebnik 1-2 Jałowiec Stryszawa 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Soła Oświęcim 5-1 Brzezina Osiek 1 kwietnia, 15:00 (200)

Kolejka 18 - 7 kwietnia

LKS Skidziń 5-0 Zagórzanka Zagórze 7 kwietnia, 15:00 (150)
Iskra Brzezinka 0-1 Soła Oświęcim 7 kwietnia, 15:00 (150)
Brzezina Osiek 1-1 Jubilat Izdebnik 7 kwietnia, 15:00 (150)
Jałowiec Stryszawa 2-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 7 kwietnia, 15:00 (200)
Nadwiślanin Gromiec 0-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 7 kwietnia, 15:00 (50)
Cedron Brody 2-4 KS Chełmek 7 kwietnia, 15:00 (100)
MZKS Alwernia 1-1 Unia Oświęcim 7 kwietnia, 15:00 (250)
Skawa Wadowice 4-1 Zgoda Malec 7 kwietnia, 15:00 (100)

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Skawa Wadowice 2-0 Iskra Brzezinka 14 kwietnia, 16:00 (150)
Zgoda Malec 1-1 MZKS Alwernia 15 kwietnia, 16:00 (200)
Unia Oświęcim 3-2 Cedron Brody 14 kwietnia, 16:00 (50)
KS Chełmek 4-1 Zagórzanka Zagórze 14 kwietnia, 16:00 (100)
LKS Skidziń 2-2 Nadwiślanin Gromiec 15 kwietnia, 16:00 (150)
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-1 Jałowiec Stryszawa 14 kwietnia, 16:00 (500)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-2 Brzezina Osiek 14 kwietnia, 16:00 (200)
Jubilat Izdebnik 0-3 Soła Oświęcim 15 kwietnia, 12:00 (100)

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Iskra Brzezinka 1-3 Jubilat Izdebnik 21 kwietnia, 16:00 (100)
Soła Oświęcim 4-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 22 kwietnia, 16:00 (200)
Brzezina Osiek 2-3 Babia Góra Sucha Beskidzka 22 kwietnia, 16:00 (150)
Jałowiec Stryszawa 2-3 LKS Skidziń 22 kwietnia, 16:00 (150)
Nadwiślanin Gromiec 0-3 KS Chełmek 21 kwietnia, 16:00 (150)
Zagórzanka Zagórze 0-1 Unia Oświęcim 22 kwietnia, 16:00 (200)
Cedron Brody 3-2 Zgoda Malec 21 kwietnia, 16:00 (150)
MZKS Alwernia 2-1 Skawa Wadowice 21 kwietnia, 16:00 (100)

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

MZKS Alwernia 3-0 Iskra Brzezinka 28 kwietnia, 17:00 (100)
Skawa Wadowice 1-2 Cedron Brody 28 kwietnia, 17:00 (200)
Zgoda Malec 1-3 Zagórzanka Zagórze 29 kwietnia, 17:00 (250)
Unia Oświęcim 1-2 Nadwiślanin Gromiec 28 kwietnia, 17:00 (50)
KS Chełmek 2-0 Jałowiec Stryszawa 28 kwietnia, 17:00 (150)
LKS Skidziń 1-1 Brzezina Osiek 29 kwietnia, 17:00 (300)
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-3 Soła Oświęcim 28 kwietnia, 17:00 (400)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3-1 Jubilat Izdebnik 28 kwietnia, 17:00 (200)

Kolejka 22 - 3 maja

Iskra Brzezinka 1-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3 maja, 15:00
Jubilat Izdebnik 1-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 3 maja, 15:00
Soła Oświęcim 3-0 LKS Skidziń 2 maja, 17:00
Brzezina Osiek 1-3 KS Chełmek 2 maja, 17:00
Jałowiec Stryszawa 2-1 Unia Oświęcim 3 maja, 15:00
Nadwiślanin Gromiec 1-1 Zgoda Malec 2 maja, 17:00
Zagórzanka Zagórze 3-2 Skawa Wadowice 3 maja, 15:00
Cedron Brody 2-3 MZKS Alwernia 2 maja, 17:00

Kolejka 23 - 5-6 maja

Cedron Brody 6-1 Iskra Brzezinka 5 maja, 17:00 (200)
MZKS Alwernia 1-1 Zagórzanka Zagórze 5 maja, 17:00 (350)
Skawa Wadowice 5-3 Nadwiślanin Gromiec 5 maja, 17:00 (200)
Zgoda Malec 1-2 Jałowiec Stryszawa 6 maja, 17:00 (200)
Unia Oświęcim 4-1 Brzezina Osiek 5 maja, 17:00 (200)
KS Chełmek 1-0 Soła Oświęcim 5 maja, 17:00 (500)
LKS Skidziń 1-3 Jubilat Izdebnik 6 maja, 17:00 (150)
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 5 maja, 17:00 (150)

Kolejka 24 - 12-13 maja

Iskra Brzezinka 1-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 12 maja, 17:00 (50)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-1 LKS Skidziń 13 maja, 17:00 (200)
Jubilat Izdebnik 1-1 KS Chełmek 13 maja, 12:00 (150)
Soła Oświęcim 1-0 Unia Oświęcim 12 maja, 17:00 (600)
Brzezina Osiek 3-2 Zgoda Malec 12 maja, 17:00 (300)
Jałowiec Stryszawa 2-2 Skawa Wadowice 13 maja, 17:00 (150)
Nadwiślanin Gromiec 2-2 MZKS Alwernia 12 maja, 17:00 (100)
Zagórzanka Zagórze 2-1 Cedron Brody 12 maja, 17:00 (150)

Kolejka 25 - 16 maja

Zagórzanka Zagórze 3-1 Iskra Brzezinka 16 maja, 17:30
Cedron Brody 3-0 Nadwiślanin Gromiec 16 maja, 17:30
MZKS Alwernia 2-2 Jałowiec Stryszawa 16 maja, 17:30
Skawa Wadowice 1-2 Brzezina Osiek 16 maja, 17:30
Zgoda Malec 0-7 Soła Oświęcim 16 maja, 17:30
Unia Oświęcim 2-1 Jubilat Izdebnik 16 maja, 17:30 (50)
KS Chełmek 4-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 16 maja, 17:30
LKS Skidziń 0-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 16 maja, 17:30

Kolejka 26 - 19-20 maja

Iskra Brzezinka 3-3 LKS Skidziń 19 maja, 17:00 (50)
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-1 KS Chełmek 19 maja, 17:00 (200)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-2 Unia Oświęcim 20 maja, 17:00 (200)
Jubilat Izdebnik 3-0 Zgoda Malec 19 maja, 17:00 (100)
Soła Oświęcim 2-0 Skawa Wadowice 20 maja, 17:00 (250)
Brzezina Osiek 0-1 MZKS Alwernia 20 maja, 17:00 (300)
Jałowiec Stryszawa 3-1 Cedron Brody 20 maja, 17:00 (200)
Nadwiślanin Gromiec 0-1 Zagórzanka Zagórze 19 maja, 17:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

Nadwiślanin Gromiec 1-0 Iskra Brzezinka 26 maja, 17:00 (100)
Zagórzanka Zagórze 1-6 Jałowiec Stryszawa 27 maja, 17:00 (300)
Cedron Brody 3-0 Brzezina Osiek 26 maja, 17:00 (150)
MZKS Alwernia 1-3 Soła Oświęcim 26 maja, 17:00 (80)
Skawa Wadowice 0-1 Jubilat Izdebnik 26 maja, 17:00 (100)
Zgoda Malec 0-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 27 maja, 17:00 (150)
Unia Oświęcim 0-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 27 maja, 11:00 (50)
KS Chełmek 2-0 LKS Skidziń 26 maja, 17:00 (100)

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Iskra Brzezinka 1-1 KS Chełmek 2 czerwca, 17:00 (100)
LKS Skidziń 0-2 Unia Oświęcim 3 czerwca, 17:00 (150)
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-0 Zgoda Malec 2 czerwca, 17:00 (150)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-1 Skawa Wadowice 2 czerwca, 17:00 (250)
Jubilat Izdebnik 1-3 MZKS Alwernia 2 czerwca, 17:00 (50)
Soła Oświęcim 6-0 Cedron Brody 3 czerwca, 17:00 (150)
Brzezina Osiek 5-1 Zagórzanka Zagórze 3 czerwca, 17:00 (250)
Jałowiec Stryszawa 3-0 Nadwiślanin Gromiec 3 czerwca, 17:00 (400)

Kolejka 29 - 6 czerwca

Jałowiec Stryszawa 4-1 Iskra Brzezinka 6 czerwca, 18:00 (200)
Nadwiślanin Gromiec 2-4 Brzezina Osiek 6 czerwca, 18:00 (150)
Zagórzanka Zagórze 0-4 Soła Oświęcim 6 czerwca, 18:00 (100)
Cedron Brody 3-3 Jubilat Izdebnik 6 czerwca, 18:00 (100)
MZKS Alwernia 0-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 6 czerwca, 18:00 (250)
Skawa Wadowice 1-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 6 czerwca, 18:00 (150)
Zgoda Malec 0-0 LKS Skidziń 6 czerwca, 18:00 (150)
Unia Oświęcim 1-0 KS Chełmek 6 czerwca, 18:00 (80)

REKLAMA

Kolejka 30 - 9 czerwca

Iskra Brzezinka 0-3 Unia Oświęcim 9 czerwca, 17:00 (100)
KS Chełmek 4-2 Zgoda Malec 9 czerwca, 17:00 (80)
LKS Skidziń 2-7 Skawa Wadowice 9 czerwca, 17:00 (100)
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-1 MZKS Alwernia 9 czerwca, 17:00 (150)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-2 Cedron Brody 9 czerwca, 17:00 (250)
Jubilat Izdebnik 2-2 Zagórzanka Zagórze 9 czerwca, 17:00 (50)
Soła Oświęcim 1-0 Nadwiślanin Gromiec 9 czerwca, 17:00 (150)
Brzezina Osiek 4-2 Jałowiec Stryszawa 9 czerwca, 17:00 (200)

Baraże o udział w IV lidze (małopolska (zachód))

IV liga 2011/2012 (małopolska (zachód))

Liga okręgowa 2011/2012 (Kraków I)
Liga okręgowa 2011/2012 (Kraków II)

Klasa A 2011/2012 (Chrzanów)
Klasa A 2011/2012 (Oświęcim)
Klasa A 2011/2012 (Wadowice)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas