[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Chrzanów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Żarki 26 60 19 3 4 91-26 11 1 1 63-12 8 2 3 28-14
2.  Arka Babice 26 53 16 5 5 75-39 9 1 3 44-21 7 4 2 31-18
3.  Tempo Płaza 26 51 16 3 7 53-34 7 3 3 25-17 9 0 4 28-17
4.  UKS Dulowa 26 47 14 5 7 69-44 7 3 3 34-21 7 2 4 35-23
5.  Błyskawica Myślachowice 26 46 14 4 8 59-55 9 3 1 31-13 5 1 7 28-42
6.  Wolanka Wola Filipowska 26 41 11 8 7 52-44 9 2 2 30-16 2 6 5 22-28
7.  Ruch Młoszowa 26 37 12 1 13 45-47 8 1 4 29-19 4 0 9 16-28
8.  Nadwiślanka Okleśna 26 33 9 6 11 53-55 4 4 5 33-29 5 2 6 20-26 2 4 1 1 0 4-3
9.  Wisła Jankowice 26 33 9 6 11 44-52 5 4 4 19-15 4 2 7 25-37 2 1 0 1 1 3-4
10.  Start Kamień 26 32 10 2 14 60-55 6 0 7 32-29 4 2 7 28-26
11.  Victoria Zalas 26 29 9 2 15 38-65 6 1 6 22-27 3 1 9 16-38
12.  Korona Lgota 26 26 7 5 14 39-75 3 3 7 21-35 4 2 7 18-40
13.  UKS Regulice (k. Chrzanowa) 26 25 7 4 15 39-55 4 1 8 24-30 3 3 7 15-25
14.  Kościelec Chrzanów 26 6 2 0 24 21-92 1 0 12 7-40 1 0 12 14-52
Kościelec Chrzanów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Żarki    1-3 2-1 2-1 9-0 2-2 4-0 6-0 4-1 3-0 4-0 11-0 5-0 10-4 
 2 Arka Babice0-1     3-1 2-2 1-2 5-2 5-1 5-0 5-4 1-5 8-0 3-1 3-2 3-0* 
 3 Tempo Płaza0-1 2-2     5-2 2-0 2-2 2-1 1-0 1-4 2-0 3-2 2-2 0-1 3-0 
 4 UKS Dulowa4-0 3-4 1-2     4-5 3-1 1-0 2-1 1-1 3-2 3-3 5-1 1-1 3-0* 
 5 Błyskawica Myślachowice1-1 4-3 3-0 0-4     1-1 3-0 2-1 2-0 2-0 5-1 3-0 2-2 3-0* 
 6 Wolanka Wola Filipowska1-0 2-1 0-3* 6-1 3-2     0-2 1-1 5-1 1-1 2-0 3-1 3-1 3-2 
 7 Ruch Młoszowa3-1 0-2 1-2 1-3 5-2 2-2     3-2 2-0 3-2 4-1 1-2 1-0 3-0* 
 8 Nadwiślanka Okleśna0-4 0-0 0-1 1-4 3-6 3-1 1-4     3-3 2-2 3-0* 1-1 5-1 11-2 
 9 Wisła Jankowice1-1 1-1 2-3 1-1 4-3 2-0 3-1 0-1     2-1 0-1 0-2 0-0 3-0* 
 10 Start Kamień2-5 3-4 2-1 1-2 4-2 0-1 4-1 2-3 4-1     2-5 2-3 3-1 3-0* 
 11 Victoria Zalas1-3 0-0 2-4 1-4 3-0 3-2 0-3 0-3 1-3 4-2     3-2 1-0 3-1 
 12 Korona Lgota1-4 0-3 0-4 2-1 1-1 2-2 2-3 3-3 2-3 2-7 3-0     1-3 2-1 
 13 UKS Regulice (k. Chrzanowa)0-4 2-3 1-3 0-4 1-2 3-3 2-0 1-2 5-1 0-4 1-0 6-0     2-4 
 14 Kościelec Chrzanów0-3* 0-5 0-3* 1-6 2-3 0-3* 1-0 0-3* 2-3 1-2 0-3* 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Wolanka Wola Filipowska 3-1 Korona Lgota 20 sierpnia, 17:00
Wisła Jankowice 3-1 Ruch Młoszowa 20 sierpnia, 15:00
Victoria Zalas 3-1 Kościelec Chrzanów 21 sierpnia, 16:00
UKS Dulowa 2-1 Nadwiślanka Okleśna 20 sierpnia, 17:30
Tempo Płaza 2-2 Arka Babice 20 sierpnia, 17:30
Start Kamień 2-5 LKS Żarki 21 sierpnia, 15:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-2 Błyskawica Myślachowice 20 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Korona Lgota 1-1 Błyskawica Myślachowice 27 sierpnia, 15:00
LKS Żarki 5-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 27 sierpnia, 17:30
Arka Babice 1-5 Start Kamień 26 sierpnia, 17:30
Nadwiślanka Okleśna 0-1 Tempo Płaza 28 sierpnia, 17:30
Kościelec Chrzanów 1-6 UKS Dulowa 27 sierpnia, 17:00
Ruch Młoszowa 4-1 Victoria Zalas 27 sierpnia, 16:00
Wolanka Wola Filipowska 5-1 Wisła Jankowice 24 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Wisła Jankowice 0-2 Korona Lgota 31 sierpnia, 17:30
Victoria Zalas 3-2 Wolanka Wola Filipowska 31 sierpnia, 17:30
UKS Dulowa 1-0 Ruch Młoszowa 31 sierpnia, 17:30
Tempo Płaza 3-0 Kościelec Chrzanów 31 sierpnia, 17:30
Start Kamień 2-3 Nadwiślanka Okleśna 31 sierpnia, 17:30
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-3 Arka Babice 31 sierpnia, 17:30
Błyskawica Myślachowice 1-1 LKS Żarki 31 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 3-4 września

Korona Lgota 1-4 LKS Żarki 4 września, 16:00
Arka Babice 1-2 Błyskawica Myślachowice 3 września, 17:00
Nadwiślanka Okleśna 5-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 4 września, 13:30
Kościelec Chrzanów 1-2 Start Kamień 3 września, 17:00
Ruch Młoszowa 1-2 Tempo Płaza 3 września, 16:00
Wolanka Wola Filipowska 6-1 UKS Dulowa 3 września, 16:00
Wisła Jankowice 0-1 Victoria Zalas 3 września, 17:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Victoria Zalas 3-2 Korona Lgota 10 września, 16:00
UKS Dulowa 1-1 Wisła Jankowice 10 września, 16:00
Tempo Płaza 2-2 Wolanka Wola Filipowska 10 września, 17:00
w Woli Filipowskiej; Tempo gospodarzem
Start Kamień 4-1 Ruch Młoszowa 11 września, 15:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-4 Kościelec Chrzanów 10 września, 16:00
Błyskawica Myślachowice 2-1 Nadwiślanka Okleśna 10 września, 16:30
LKS Żarki 1-3 Arka Babice 11 września, 16:30

Kolejka 6 - 17-18 września

Korona Lgota 0-3 Arka Babice 16 września, 16:00
Nadwiślanka Okleśna 0-4 LKS Żarki 18 września, 13:00
Kościelec Chrzanów 2-3 Błyskawica Myślachowice 17 września, 16:00
Ruch Młoszowa 1-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 17 września, 16:00
Wolanka Wola Filipowska 1-1 Start Kamień 17 września, 16:00
Wisła Jankowice 2-3 Tempo Płaza 17 września, 16:00
Victoria Zalas 1-4 UKS Dulowa 18 września, 14:00

Kolejka 7 - 24-25 września

UKS Dulowa 5-1 Korona Lgota 25 września, 16:00
Tempo Płaza 3-2 Victoria Zalas 24 września, 16:00
Start Kamień 4-1 Wisła Jankowice 25 września, 14:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-3 Wolanka Wola Filipowska 25 września, 16:00
Błyskawica Myślachowice 3-0 Ruch Młoszowa 24 września, 16:00
LKS Żarki 10-4 Kościelec Chrzanów 25 września, 16:00
Arka Babice 5-0 Nadwiślanka Okleśna 24 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Korona Lgota 3-3 Nadwiślanka Okleśna 2 października, 15:30
Kościelec Chrzanów 0-5 Arka Babice 1 października, 15:00
Ruch Młoszowa 3-1 LKS Żarki 1 października, 15:30
Wolanka Wola Filipowska 3-2 Błyskawica Myślachowice 2 października, 15:30
Wisła Jankowice 0-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1 października, 13:00
Victoria Zalas 4-2 Start Kamień 2 października, 14:00
UKS Dulowa 1-2 Tempo Płaza 1 października, 15:30

Kolejka 9 - 8-9 października

Tempo Płaza 2-2 Korona Lgota 8 października, 15:00
Start Kamień 1-2 UKS Dulowa 9 października, 14:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-0 Victoria Zalas 9 października, 14:00
Błyskawica Myślachowice 2-0 Wisła Jankowice 8 października, 15:00
LKS Żarki 2-2 Wolanka Wola Filipowska 9 października, 15:00
Arka Babice 5-1 Ruch Młoszowa 8 października, 15:00
Nadwiślanka Okleśna 11-2 Kościelec Chrzanów 9 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Korona Lgota 2-1 Kościelec Chrzanów 15 października, 15:00
Ruch Młoszowa 3-2 Nadwiślanka Okleśna 15 października, 15:00
Wolanka Wola Filipowska 2-1 Arka Babice 15 października, 15:00
Wisła Jankowice 1-1 LKS Żarki 15 października, 15:00
Victoria Zalas 3-0 Błyskawica Myślachowice 16 października, 14:00
UKS Dulowa 1-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 15 października, 15:00
Tempo Płaza 2-0 Start Kamień 15 października, 14:30

Kolejka 11 - 22-23 października

Start Kamień 2-3 Korona Lgota 23 października, 14:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-3 Tempo Płaza 23 października, 14:00
Błyskawica Myślachowice 0-4 UKS Dulowa 22 października, 14:30
LKS Żarki 4-0 Victoria Zalas 23 października, 14:30
Arka Babice 5-4 Wisła Jankowice 22 października, 14:30
Nadwiślanka Okleśna 3-1 Wolanka Wola Filipowska 23 października, 14:30
Kościelec Chrzanów 1-0 Ruch Młoszowa 22 października, 14:30

Kolejka 12 - 29-30 października

Korona Lgota 2-3 Ruch Młoszowa 30 października, 14:00
Wolanka Wola Filipowska 3-2 Kościelec Chrzanów 29 października, 14:00
Wisła Jankowice 0-1 Nadwiślanka Okleśna 29 października, 14:00
Victoria Zalas 0-0 Arka Babice 30 października, 14:00
UKS Dulowa 4-0 LKS Żarki 30 października, 14:00
Tempo Płaza 2-0 Błyskawica Myślachowice 29 października, 14:00
Start Kamień 3-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 30 października, 13:30

Kolejka 13 - 5-6 listopada

UKS Regulice (k. Chrzanowa) 6-0 Korona Lgota 6 listopada, 13:00
Błyskawica Myślachowice 2-0 Start Kamień 5 listopada, 13:00
LKS Żarki 2-1 Tempo Płaza 6 listopada, 13:00
Arka Babice 2-2 UKS Dulowa 5 listopada, 13:00
Nadwiślanka Okleśna 3-0 Victoria Zalas 6 listopada, 13:00
(wo)
mecz przerwany w 55. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
Kościelec Chrzanów 2-3 Wisła Jankowice 5 listopada, 13:00
Ruch Młoszowa 2-2 Wolanka Wola Filipowska 5 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 31 marca-1 kwietnia

Korona Lgota 2-2 Wolanka Wola Filipowska 31 marca, 16:00
Ruch Młoszowa 2-0 Wisła Jankowice 31 marca, 16:00
Kościelec Chrzanów 0-3 Victoria Zalas
(wo)
Nadwiślanka Okleśna 1-4 UKS Dulowa 1 kwietnia, 16:00
Arka Babice 3-1 Tempo Płaza 31 marca, 13:00
LKS Żarki 3-0 Start Kamień 1 kwietnia, 16:00
Błyskawica Myślachowice 2-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 31 marca, 16:00

Kolejka 15 - 7 kwietnia

Błyskawica Myślachowice 3-0 Korona Lgota 7 kwietnia, 14:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-4 LKS Żarki 7 kwietnia, 16:00
Start Kamień 3-4 Arka Babice 7 kwietnia, 11:00
Tempo Płaza 1-0 Nadwiślanka Okleśna 7 kwietnia, 13:00
UKS Dulowa 3-0 Kościelec Chrzanów
(wo)
Victoria Zalas 0-3 Ruch Młoszowa 7 kwietnia, 15:00
Wisła Jankowice 2-0 Wolanka Wola Filipowska 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 11 kwietnia

Korona Lgota 2-3 Wisła Jankowice 11 kwietnia, 17:00
Wolanka Wola Filipowska 2-0 Victoria Zalas 11 kwietnia, 17:00
Ruch Młoszowa 1-3 UKS Dulowa 11 kwietnia, 17:00
Kościelec Chrzanów 0-3 Tempo Płaza
(wo)
Nadwiślanka Okleśna 2-2 Start Kamień 11 kwietnia, 17:00
Arka Babice 3-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 11 kwietnia, 17:00
LKS Żarki 9-0 Błyskawica Myślachowice 11 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

LKS Żarki 11-0 Korona Lgota 15 kwietnia, 17:00
Błyskawica Myślachowice 4-3 Arka Babice 14 kwietnia, 16:30
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-2 Nadwiślanka Okleśna 15 kwietnia, 17:00
Start Kamień 3-0 Kościelec Chrzanów
(wo)
Tempo Płaza 2-1 Ruch Młoszowa 14 kwietnia, 16:30
UKS Dulowa 3-1 Wolanka Wola Filipowska 14 kwietnia, 17:00
Victoria Zalas 1-3 Wisła Jankowice 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Korona Lgota 3-0 Victoria Zalas 21 kwietnia, 17:00
Wisła Jankowice 1-1 UKS Dulowa 21 kwietnia, 16:30
Wolanka Wola Filipowska 0-3 Tempo Płaza 20 kwietnia, 17:00
(wo)
w Płazie; Wolanka gospodarzem; na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Ruch Młoszowa 3-2 Start Kamień 21 kwietnia, 17:00
Kościelec Chrzanów 0-3 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
(wo)
Nadwiślanka Okleśna 3-6 Błyskawica Myślachowice 22 kwietnia, 17:00
Arka Babice 0-1 LKS Żarki 21 kwietnia, 15:30

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Arka Babice 3-1 Korona Lgota 29 kwietnia, 17:00
LKS Żarki 6-0 Nadwiślanka Okleśna 29 kwietnia, 17:00
Błyskawica Myślachowice 3-0 Kościelec Chrzanów
(wo)
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-0 Ruch Młoszowa 29 kwietnia, 17:00
Start Kamień 0-1 Wolanka Wola Filipowska 29 kwietnia, 15:00
Tempo Płaza 1-4 Wisła Jankowice 28 kwietnia, 17:00
UKS Dulowa 3-3 Victoria Zalas 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

Korona Lgota 2-1 UKS Dulowa 6 maja, 15:00
Victoria Zalas 2-4 Tempo Płaza 5 maja, 16:00
Wisła Jankowice 2-1 Start Kamień 6 maja, 17:00
Wolanka Wola Filipowska 3-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 5 maja, 17:00
Ruch Młoszowa 5-2 Błyskawica Myślachowice 5 maja, 17:00
Kościelec Chrzanów 0-3 LKS Żarki
(wo)
Nadwiślanka Okleśna 0-0 Arka Babice 6 maja, 17:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Nadwiślanka Okleśna 1-1 Korona Lgota 13 maja, 17:00
Arka Babice 3-0 Kościelec Chrzanów
(wo)
LKS Żarki 4-0 Ruch Młoszowa 13 maja, 16:00
Błyskawica Myślachowice 1-1 Wolanka Wola Filipowska 12 maja, 17:30
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 5-1 Wisła Jankowice 12 maja, 17:30
Start Kamień 2-5 Victoria Zalas 13 maja, 16:00
Tempo Płaza 5-2 UKS Dulowa 12 maja, 17:30

Kolejka 22 - 19-20 maja

Korona Lgota 0-4 Tempo Płaza 19 maja, 17:30
UKS Dulowa 3-2 Start Kamień 19 maja, 18:00
w Myślachowicach
Victoria Zalas 1-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 19 maja, 13:30
Wisła Jankowice 4-3 Błyskawica Myślachowice 20 maja, 18:00
Wolanka Wola Filipowska 1-0 LKS Żarki 19 maja, 17:00
w Tenczynku
Ruch Młoszowa 0-2 Arka Babice 19 maja, 17:00
Kościelec Chrzanów 0-3 Nadwiślanka Okleśna
(wo)

Kolejka 23 - 26-27 maja

Kościelec Chrzanów 0-3 Korona Lgota
(wo)
Nadwiślanka Okleśna 1-4 Ruch Młoszowa 27 maja, 17:00
Arka Babice 5-2 Wolanka Wola Filipowska 26 maja, 17:00
LKS Żarki 4-1 Wisła Jankowice 27 maja, 17:30
Błyskawica Myślachowice 5-1 Victoria Zalas 26 maja, 18:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-4 UKS Dulowa 27 maja, 17:30
Start Kamień 2-1 Tempo Płaza 27 maja, 17:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Korona Lgota 2-7 Start Kamień 3 czerwca, 17:30
Tempo Płaza 0-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2 czerwca, 18:00
UKS Dulowa 4-5 Błyskawica Myślachowice 2 czerwca, 18:00
w Myślachowicach
Victoria Zalas 1-3 LKS Żarki 3 czerwca, 17:00
Wisła Jankowice 1-1 Arka Babice 2 czerwca, 18:00
Wolanka Wola Filipowska 1-1 Nadwiślanka Okleśna 2 czerwca, 17:00
Ruch Młoszowa 3-0 Kościelec Chrzanów
(wo)

Kolejka 25 - 7 czerwca

Ruch Młoszowa 1-2 Korona Lgota 7 czerwca, 16:00
Kościelec Chrzanów 0-3 Wolanka Wola Filipowska
(wo)
Nadwiślanka Okleśna 3-3 Wisła Jankowice 7 czerwca, 16:00
Arka Babice 8-0 Victoria Zalas 7 czerwca, 14:00
LKS Żarki 2-1 UKS Dulowa 7 czerwca, 16:00
Błyskawica Myślachowice 3-0 Tempo Płaza 7 czerwca, 16:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-4 Start Kamień 7 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 9 czerwca

Korona Lgota 1-3 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 9 czerwca, 18:00
Start Kamień 4-2 Błyskawica Myślachowice 9 czerwca, 18:00
Tempo Płaza 0-1 LKS Żarki 9 czerwca, 18:00
UKS Dulowa 3-4 Arka Babice 9 czerwca, 18:00
w Myślachowicach
Victoria Zalas 0-3 Nadwiślanka Okleśna 9 czerwca, 18:00
Wisła Jankowice 3-0 Kościelec Chrzanów
(wo)
Wolanka Wola Filipowska 0-2 Ruch Młoszowa 9 czerwca, 16:00
w Tenczynku

Liga okręgowa 2011/2012 (Wadowice)

Klasa A 2011/2012 (Oświęcim)
Klasa A 2011/2012 (Wadowice)

Klasa B 2011/2012 (Chrzanów)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas