[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: Chrzanów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Promyk Bolęcin 20 49 16 1 3 79-25 8 1 1 42-11 8 0 2 37-14 2 6 2 0 0 5-3
2.  Tęcza Tenczynek 20 49 16 1 3 75-25 8 1 1 49-11 8 0 2 26-14 2 0 0 0 2 3-5
3.  Fablok Chrzanów 20 46 15 1 4 53-18 8 0 2 28-9 7 1 2 25-9
4.  Unia Kwaczała 20 31 8 7 5 50-38 5 3 2 25-13 3 4 3 25-25
5.  ZWM Wodna Trzebinia 20 26 7 5 8 40-38 6 0 4 22-11 1 5 4 18-27 2 3 1 0 1 4-3
6.  Sankowia Sanka 20 26 8 2 10 38-50 6 1 3 29-23 2 1 7 9-27 2 3 1 0 1 3-4
7.  Korona Mętków 20 24 7 3 10 37-52 4 2 4 23-25 3 1 6 14-27
8.  Zryw Brodła 20 22 6 4 10 32-57 5 2 3 19-20 1 2 7 13-37
9.  Pogorzanka Pogorzyce 20 20 5 5 10 24-35 3 4 3 17-12 2 1 7 7-23
10.  UKS Siersza 20 17 5 2 13 33-64 3 1 6 20-25 2 1 7 13-39
11.  Zagórzanka II Zagórze 20 4 1 1 18 10-69 1 1 8 7-30 0 0 10 3-39
Zagórzanka II Zagórze wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Promyk Bolęcin    1-0 0-1 4-4 4-2 6-1 6-0 5-1 4-1 9-1 3-0* 
 2 Tęcza Tenczynek3-4     4-0 3-2 1-1 7-1 6-1 8-1 4-0 10-1 3-0* 
 3 Fablok Chrzanów2-0 2-4     5-2 6-0 4-1 0-1 2-0 1-0 3-0 3-1 
 4 Unia Kwaczała1-2 0-2 0-0     4-1 4-0 3-2 7-3 1-1 2-2 3-0* 
 5 ZWM Wodna Trzebinia2-1 2-4 0-2 0-2     2-0 3-1 6-0 0-1 4-0 3-0* 
 6 Sankowia Sanka0-2 4-3 3-2 3-3 3-2     3-0 1-3 4-2 1-5 7-1 
 7 Korona Mętków2-5 1-3 1-7 2-4 2-2 2-1     3-3 1-0 3-0 6-0 
 8 Zryw Brodła0-8 1-2 1-4 2-2 2-2 1-0 3-2     4-0 2-0 3-0* 
 9 Pogorzanka Pogorzyce1-2 0-1 0-1 1-1 2-2 1-1 3-3 1-0     5-1 3-0* 
 10 UKS Siersza3-4 0-3* 0-5 2-5 3-3 0-1 0-1 3-1 4-1     5-1 
 11 Zagórzanka II Zagórze0-9* 3-4 0-3* 3-0 0-3* 0-3* 0-3* 1-1 0-1 0-3*     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Pauza: Fablok Chrzanów.
 
Zagórzanka II Zagórze 1-1 Zryw Brodła 21 sierpnia, 14:00
Unia Kwaczała 3-2 Korona Mętków 20 sierpnia, 17:30
UKS Siersza 3-4 Promyk Bolęcin 21 sierpnia, 16:00
Tęcza Tenczynek 1-1 ZWM Wodna Trzebinia 20 sierpnia, 17:30
Sankowia Sanka 4-2 Pogorzanka Pogorzyce 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Pauza: Pogorzanka Pogorzyce.
 
ZWM Wodna Trzebinia 2-0 Sankowia Sanka 27 sierpnia, 17:30
Promyk Bolęcin 1-0 Tęcza Tenczynek 27 sierpnia, 17:30
Korona Mętków 3-0 UKS Siersza 27 sierpnia, 17:00
Zryw Brodła 2-2 Unia Kwaczała 28 sierpnia, 17:30
Fablok Chrzanów 3-1 Zagórzanka II Zagórze 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Pauza: Zagórzanka II Zagórze.
 
Unia Kwaczała 0-0 Fablok Chrzanów 3 września, 17:00
UKS Siersza 3-1 Zryw Brodła 4 września, 17:00
Tęcza Tenczynek 6-1 Korona Mętków 3 września, 17:00
Sankowia Sanka 0-2 Promyk Bolęcin 4 września, 17:00
Pogorzanka Pogorzyce 2-2 ZWM Wodna Trzebinia 3 września, 17:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Pauza: ZWM Wodna Trzebinia.
 
Promyk Bolęcin 4-1 Pogorzanka Pogorzyce 10 września, 16:30
Korona Mętków 2-1 Sankowia Sanka 11 września, 16:30
Fablok Chrzanów 3-0 UKS Siersza 10 września, 16:00
Zagórzanka II Zagórze 3-0 Unia Kwaczała 11 września, 14:00
Tęcza Tenczynek 8-1 Zryw Brodła 10 września, 16:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Pauza: Unia Kwaczała.
 
UKS Siersza 5-1 Zagórzanka II Zagórze 17 września, 16:00
Tęcza Tenczynek 4-0 Fablok Chrzanów 17 września, 16:00
Sankowia Sanka 1-3 Zryw Brodła 18 września, 16:00
Pogorzanka Pogorzyce 3-3 Korona Mętków 17 września, 16:00
ZWM Wodna Trzebinia 2-1 Promyk Bolęcin 17 września, 16:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Pauza: Promyk Bolęcin.
 
Korona Mętków 2-2 ZWM Wodna Trzebinia 25 września, 16:00
Fablok Chrzanów 4-1 Sankowia Sanka 24 września, 16:00
Zagórzanka II Zagórze 3-4 Tęcza Tenczynek 25 września, 16:00
Unia Kwaczała 2-2 UKS Siersza 24 września, 16:00
Pogorzanka Pogorzyce 1-0 Zryw Brodła 25 września, 16:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Pauza: UKS Siersza.
 
Tęcza Tenczynek 3-2 Unia Kwaczała 1 października, 15:30
Sankowia Sanka 7-1 Zagórzanka II Zagórze 2 października, 13:00
Pogorzanka Pogorzyce 0-1 Fablok Chrzanów 2 października, 15:30
ZWM Wodna Trzebinia 6-0 Zryw Brodła 1 października, 15:30
Promyk Bolęcin 6-0 Korona Mętków 2 października, 15:30

Kolejka 8 - 8-9 października

Pauza: Korona Mętków.
 
Zryw Brodła 0-8 Promyk Bolęcin 9 października, 12:00
Fablok Chrzanów 6-0 ZWM Wodna Trzebinia 8 października, 15:00
Zagórzanka II Zagórze 0-1 Pogorzanka Pogorzyce 9 października, 15:00
Unia Kwaczała 4-0 Sankowia Sanka 8 października, 15:00
UKS Siersza 0-3 Tęcza Tenczynek 9 października, 15:00
(wo)
na boisku 3-5

Kolejka 9 - 15-16 października

Pauza: Tęcza Tenczynek.
 
Sankowia Sanka 1-5 UKS Siersza 16 października, 13:00
Pogorzanka Pogorzyce 1-1 Unia Kwaczała 16 października, 13:00
ZWM Wodna Trzebinia 3-0 Zagórzanka II Zagórze 15 października, 15:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na mecz
Promyk Bolęcin 0-1 Fablok Chrzanów 15 października, 15:00
Korona Mętków 3-3 Zryw Brodła 16 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Pauza: Zryw Brodła.
 
Fablok Chrzanów 0-1 Korona Mętków 22 października, 14:30
Zagórzanka II Zagórze 0-9 Promyk Bolęcin 22 października, 14:30
(wo)
przerwany w 70. minucie przy stanie 0-9 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Unia Kwaczała 4-1 ZWM Wodna Trzebinia 22 października, 14:30
UKS Siersza 4-1 Pogorzanka Pogorzyce 23 października, 14:30
Tęcza Tenczynek 7-1 Sankowia Sanka 22 października, 14:30

Kolejka 11 - 29-30 października

Pauza: Sankowia Sanka.
 
Pogorzanka Pogorzyce 0-1 Tęcza Tenczynek 30 października, 14:00
Promyk Bolęcin 4-4 Unia Kwaczała 29 października, 14:00
Korona Mętków 6-0 Zagórzanka II Zagórze 30 października, 14:00
Zryw Brodła 1-4 Fablok Chrzanów 30 października, 14:00
UKS Siersza 3-3 ZWM Wodna Trzebinia 30 października, 14:00

Kolejka 12 - 14-15 kwietnia

Pauza: Zagórzanka II Zagórze.
 
Promyk Bolęcin 9-1 UKS Siersza 13 kwietnia, 16:30
Korona Mętków 1-3 Tęcza Tenczynek 15 kwietnia, 16:00
Zryw Brodła 1-0 Sankowia Sanka 15 kwietnia, 16:30
Fablok Chrzanów 1-0 Pogorzanka Pogorzyce 15 kwietnia, 16:00
ZWM Wodna Trzebinia 0-2 Unia Kwaczała 14 kwietnia, 16:30

Kolejka 13 - 21-22 kwietnia

Pauza: Zagórzanka II Zagórze.
 
ZWM Wodna Trzebinia 4-0 UKS Siersza 22 kwietnia, 11:00
Tęcza Tenczynek 3-4 Promyk Bolęcin 21 kwietnia, 16:00
Sankowia Sanka 3-2 Fablok Chrzanów 22 kwietnia, 13:30
Unia Kwaczała 1-1 Pogorzanka Pogorzyce 21 kwietnia, 16:30
Zryw Brodła 3-2 Korona Mętków 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 28-29 kwietnia

Pauza: Zagórzanka II Zagórze.
 
Zryw Brodła 4-0 Pogorzanka Pogorzyce 29 kwietnia, 16:30
Promyk Bolęcin 6-1 Sankowia Sanka 29 kwietnia, 16:30
Fablok Chrzanów 2-4 Tęcza Tenczynek 29 kwietnia, 16:00
ZWM Wodna Trzebinia 3-1 Korona Mętków 28 kwietnia, 14:00
UKS Siersza 2-5 Unia Kwaczała 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 3 maja

Pauza: Zagórzanka II Zagórze.
 
UKS Siersza 0-5 Fablok Chrzanów 3 maja, 17:00
Zryw Brodła 2-2 ZWM Wodna Trzebinia 3 maja, 17:00
Korona Mętków 2-5 Promyk Bolęcin 3 maja, 17:00
Sankowia Sanka 3-3 Unia Kwaczała 3 maja, 13:30
Tęcza Tenczynek 4-0 Pogorzanka Pogorzyce 3 maja, 17:00

Kolejka 16 - 5-6 maja

Pauza: Zagórzanka II Zagórze.
 
Zryw Brodła 1-2 Tęcza Tenczynek 6 maja, 17:00
Pogorzanka Pogorzyce 1-1 Sankowia Sanka 5 maja, 17:00
UKS Siersza 0-1 Korona Mętków 6 maja, 17:00
ZWM Wodna Trzebinia 0-2 Fablok Chrzanów 6 maja, 17:00
Unia Kwaczała 1-2 Promyk Bolęcin 5 maja, 17:00

Kolejka 17 - 12-13 maja

Pauza: Zagórzanka II Zagórze.
 
ZWM Wodna Trzebinia 2-4 Tęcza Tenczynek 13 maja, 17:00
Fablok Chrzanów 5-2 Unia Kwaczała 13 maja, 17:00
Sankowia Sanka 3-0 Korona Mętków 13 maja, 13:30
Promyk Bolęcin 5-1 Zryw Brodła 13 maja, 17:00
Pogorzanka Pogorzyce 5-1 UKS Siersza 12 maja, 17:00

Kolejka 18 - 19-20 maja

Pauza: Zagórzanka II Zagórze.
 
Korona Mętków 1-0 Pogorzanka Pogorzyce 20 maja, 17:00
Promyk Bolęcin 4-2 ZWM Wodna Trzebinia 20 maja, 17:00
Unia Kwaczała 0-2 Tęcza Tenczynek 19 maja, 17:00
UKS Siersza 0-1 Sankowia Sanka 20 maja, 18:00
Fablok Chrzanów 2-0 Zryw Brodła 20 maja, 17:00

Kolejka 19 - 26-27 maja

Pauza: Zagórzanka II Zagórze.
 
Sankowia Sanka 3-2 ZWM Wodna Trzebinia 27 maja, 13:30
Unia Kwaczała 7-3 Zryw Brodła 26 maja, 17:00
Pogorzanka Pogorzyce 1-2 Promyk Bolęcin 26 maja, 18:00
Tęcza Tenczynek 10-1 UKS Siersza 26 maja, 18:00
Korona Mętków 1-7 Fablok Chrzanów 27 maja, 17:00

Kolejka 20 - 2 czerwca

Pauza: Zagórzanka II Zagórze.
 
Korona Mętków 2-4 Unia Kwaczała 2 czerwca, 17:00
Zryw Brodła 2-0 UKS Siersza 2 czerwca, 17:00
ZWM Wodna Trzebinia 0-1 Pogorzanka Pogorzyce 2 czerwca, 17:00
Fablok Chrzanów 2-0 Promyk Bolęcin 2 czerwca, 17:00
Sankowia Sanka 4-3 Tęcza Tenczynek 2 czerwca, 17:00

Walkowery

Zryw Brodła 3-0 Zagórzanka II Zagórze
(wo)
Zagórzanka II Zagórze 0-3 Fablok Chrzanów
(wo)
Unia Kwaczała 3-0 Zagórzanka II Zagórze
(wo)
Zagórzanka II Zagórze 0-3 UKS Siersza
(wo)
Tęcza Tenczynek 3-0 Zagórzanka II Zagórze
(wo)
Zagórzanka II Zagórze 0-3 Sankowia Sanka
(wo)
Pogorzanka Pogorzyce 3-0 Zagórzanka II Zagórze
(wo)
Zagórzanka II Zagórze 0-3 ZWM Wodna Trzebinia
(wo)
Promyk Bolęcin 3-0 Zagórzanka II Zagórze
(wo)
Zagórzanka II Zagórze 0-3 Korona Mętków
(wo)

Klasa A 2011/2012 (Chrzanów)

Klasa C 2011/2012 (Chrzanów)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas