Baraże o udział w IV lidze, grupa: małopolska (zachód)

(Losowanie - 11 czerwca 2012, 16:00 - siedziba MZPN)
W barażach zmierzą się wicemistrzowie lig okręgowych: Kraków I (Jutrzenka Giebułtów), Kraków II (Wiślanie Jaśkowice) i Wadowice (KS Chełmek)

KS Chełmek 0-0 Jutrzenka Giebułtów 17 czerwca, 18:00 (100)
k. 3-0
w Trzebini / w pierwotnym terminie (13 czerwca, 18:00) przerwany w 76. minucie przy stanie 0-0 z powodu burzy; w drugim terminie dokończony
Jutrzenka Giebułtów 5-3 Wiślanie Jaśkowice 20 czerwca, 18:00 (250)
Łukasz Wołczyk 33, Krzysztof Domagalski 39, 85, 88, Kamil Popek 90 - Kamil Rzeszótko 12, Marcin Morawski 55 (k), Michał Morawski 80
w Trzebini
KS Chełmek 2-4 Wiślanie Jaśkowice 24 czerwca, 18:00 (150)
Kamil Górski 16 (k), Grzegorz Bąk 73 (k) - Kamil Rzeszótko 30, 55, Maciej Wcisło 68, 89
w Trzebini

Grupa Baraż

RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jutrzenka Giebułtów 2 4 1 1 0 5-3 1 0 0 5-3 0 1 0 0-0
2.  Wiślanie Jaśkowice 2 3 1 0 1 7-7 0 0 0 0-0 1 0 1 7-7
3.  KS Chełmek 2 1 0 1 1 2-4 0 1 1 2-4 0 0 0 0-0