[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga kobiet 2011/2012, grupa: wielkopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Poznaniak Poznań 14 39 13 0 1 64-10 7 0 0 31-1 6 0 1 33-9
2.  TKKF Checz Gdynia 14 29 9 2 3 42-20 6 0 1 22-8 3 2 2 20-12
3.  Tucholanka Tuchola 14 26 8 2 4 65-32 4 1 2 37-20 4 1 2 28-12 2 4 1 1 0 5-2
4.  GSS Grodzisk Wielkopolski 14 26 8 2 4 49-22 4 1 2 26-12 4 1 2 23-10 2 1 0 1 1 2-5
5.  Juvenia Stargard Szczeciński 14 20 6 2 6 50-33 4 1 2 31-9 2 1 4 19-24
6.  KKS 1925 Kalisz 14 10 3 1 10 18-41 2 1 4 10-18 1 0 6 8-23
7.  Olimp Gościno 14 7 2 1 11 21-71 2 1 4 14-23 0 0 7 7-48
8.  Canicuła Bytów 14 6 2 0 12 13-93 2 0 5 10-50 0 0 7 3-43

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Poznaniak Poznań    2-1 6-0 4-0 3-0* 3-0 10-0 3-0 
 2 TKKF Checz Gdynia3-1     3-2 0-3* 2-1 5-0 6-1 3-0* 
 3 Tucholanka Tuchola2-8 3-3     3-0 12-2 2-5 6-1 9-1 
 4 GSS Grodzisk Wielkopolski0-3 1-3 2-2     2-1 3-2 8-0 10-1 
 5 Juvenia Stargard Szczeciński1-5 3-0* 1-2 1-1     3-0* 10-1 12-0 
 6 KKS 1925 Kalisz1-5 0-6 0-2 1-3 2-2     3-0* 3-0* 
 7 Olimp Gościno2-4 3-3 0-5 1-4 1-5 4-1     3-1 
 8 Canicuła Bytów0-7 0-4 0-15 0-12 2-8 3-0* 5-4     

Kolejka 1 - 3-4 września

Canicuła Bytów 5-4 Olimp Gościno
Juvenia Stargard Szczeciński 3-0 KKS 1925 Kalisz
(wo)
GSS Grodzisk Wielkopolski 1-3 TKKF Checz Gdynia
Poznaniak Poznań 6-0 Tucholanka Tuchola

Kolejka 2 - 10-11 września

Olimp Gościno 0-5 Tucholanka Tuchola
TKKF Checz Gdynia 3-1 Poznaniak Poznań
KKS 1925 Kalisz 1-3 GSS Grodzisk Wielkopolski
Canicuła Bytów 2-8 Juvenia Stargard Szczeciński

Kolejka 3 - 24-25 września

Juvenia Stargard Szczeciński 10-1 Olimp Gościno
GSS Grodzisk Wielkopolski 10-1 Canicuła Bytów
Poznaniak Poznań 3-0 KKS 1925 Kalisz
Tucholanka Tuchola 3-3 TKKF Checz Gdynia

Kolejka 4 - 1-2 października

Olimp Gościno 3-3 TKKF Checz Gdynia 1 października
KKS 1925 Kalisz 0-2 Tucholanka Tuchola 1 października
w drużynie gospodarzy wystąpiły nieuprawnione zawodniczki
Canicuła Bytów 0-7 Poznaniak Poznań 1 października
Juvenia Stargard Szczeciński 1-1 GSS Grodzisk Wielkopolski 1 października

Kolejka 5 - 8-9 października

GSS Grodzisk Wielkopolski 8-0 Olimp Gościno
Poznaniak Poznań 3-0 Juvenia Stargard Szczeciński 8 października, 18:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gości wystąpiły nieuprawnione zawodniczki
Tucholanka Tuchola 9-1 Canicuła Bytów 9 października
TKKF Checz Gdynia 5-0 KKS 1925 Kalisz

Kolejka 6 - 22-23 października

Olimp Gościno 4-1 KKS 1925 Kalisz 12 listopada, 13:00
Canicuła Bytów 0-4 TKKF Checz Gdynia 22 października, 11:00
Juvenia Stargard Szczeciński 1-2 Tucholanka Tuchola 22 października
GSS Grodzisk Wielkopolski 0-3 Poznaniak Poznań 23 października, 14:00

Kolejka 7 - 29-30 października

Poznaniak Poznań 10-0 Olimp Gościno 6 listopada, 16:00
Tucholanka Tuchola 3-0 GSS Grodzisk Wielkopolski 30 października, 11:00
TKKF Checz Gdynia 2-1 Juvenia Stargard Szczeciński 30 października, 15:00
KKS 1925 Kalisz 3-0 Canicuła Bytów 11 listopada, 13:30
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 8 - 4 kwietnia

Olimp Gościno 3-1 Canicuła Bytów 5 kwietnia, 12:00
KKS 1925 Kalisz 2-2 Juvenia Stargard Szczeciński 5 kwietnia, 16:00
TKKF Checz Gdynia 0-3 GSS Grodzisk Wielkopolski 15 kwietnia, 13:00
(wo)
na boisku 4-0; w drużynie gospodarzy wystąpiły nieuprawnione zawodniczki
Tucholanka Tuchola 2-8 Poznaniak Poznań 31 marca, 11:00

Kolejka 9 - 21-22 kwietnia

Tucholanka Tuchola 6-1 Olimp Gościno 22 kwietnia, 11:00
Poznaniak Poznań 2-1 TKKF Checz Gdynia 21 kwietnia, 16:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 3-2 KKS 1925 Kalisz 22 kwietnia, 15:00
Juvenia Stargard Szczeciński 12-0 Canicuła Bytów 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 10 - 28-29 kwietnia

Olimp Gościno 1-5 Juvenia Stargard Szczeciński 28 kwietnia
Canicuła Bytów 0-12 GSS Grodzisk Wielkopolski 29 kwietnia, 16:00
KKS 1925 Kalisz 1-5 Poznaniak Poznań 28 kwietnia, 11:00
TKKF Checz Gdynia 3-2 Tucholanka Tuchola 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 11 - 5-6 maja

TKKF Checz Gdynia 6-1 Olimp Gościno 5 maja, 16:00
Tucholanka Tuchola 2-5 KKS 1925 Kalisz 6 maja, 11:00
Poznaniak Poznań 3-0 Canicuła Bytów 6 maja, 16:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 2-1 Juvenia Stargard Szczeciński 6 maja, 15:00

Kolejka 12 - 12-13 maja

Olimp Gościno 1-4 GSS Grodzisk Wielkopolski 13 maja, 14:00
Juvenia Stargard Szczeciński 1-5 Poznaniak Poznań 13 maja, 16:00
Canicuła Bytów 0-15 Tucholanka Tuchola 13 maja, 16:00
KKS 1925 Kalisz 0-6 TKKF Checz Gdynia 13 maja, 13:30

Kolejka 13 - 19-20 maja

KKS 1925 Kalisz 3-0 Olimp Gościno 19 maja, 13:30
(wo)
goście nie dojechali
TKKF Checz Gdynia 3-0 Canicuła Bytów 19 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Tucholanka Tuchola 12-2 Juvenia Stargard Szczeciński 19 maja, 11:00
Poznaniak Poznań 4-0 GSS Grodzisk Wielkopolski 19 maja, 16:00

Kolejka 14 - 26-27 maja

Olimp Gościno 2-4 Poznaniak Poznań 26 maja, 12:00
GSS Grodzisk Wielkopolski 2-2 Tucholanka Tuchola 27 maja, 15:00
Juvenia Stargard Szczeciński 3-0 TKKF Checz Gdynia 27 maja, 16:00
(wo)
Canicuła Bytów 3-0 KKS 1925 Kalisz 27 maja, 12:00
(wo)
goście nie dojechali

I liga kobiet 2011/2012 (północna)

II liga kobiet 2011/2012 (mazowiecka)

III liga kobiet 2011/2012 (lubusko-zachodniopomorska)

Autor: Grzegorz Bober

 

Napisz do nas