[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga kobiet 2011/2012, grupa: północna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GOSiR Piaseczno 16 41 13 2 1 31-9 8 0 0 14-2 5 2 1 17-7
2.  Zagłębie Lubin 16 37 11 4 1 27-10 6 2 0 15-6 5 2 1 12-4
3.  ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 16 25 7 4 5 30-15 4 2 2 14-6 3 2 3 16-9
4.  Sztorm Gdynia 16 24 7 3 6 25-22 4 3 1 13-7 3 0 5 12-15
5.  Polonia Poznań 16 21 6 3 7 20-24 4 2 2 10-6 2 1 5 10-18 2 4 1 1 0 3-1
6.  Medyk II Konin 16 21 5 6 5 22-17 4 1 3 13-7 1 5 2 9-10 2 1 0 1 1 1-3
7.  Olimpia Szczecin 16 18 5 3 8 20-24 3 2 3 8-9 2 1 5 12-15
8.  Praga Warszawa 16 12 3 3 10 33-41 3 2 3 27-23 0 1 7 6-18
9.  Victoria Sianów 16 3 1 0 15 13-59 1 0 7 10-31 0 0 8 3-28
LUMKS Tuszyn wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 GOSiR Piaseczno    1-0 2-1 1-0 3-0 2-1 1-0 1-0 3-0 
 2 Zagłębie Lubin2-1     1-1 5-3 2-1 0-0 1-0 1-0 3-0* 
 3 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski0-3 0-2     4-0 1-1 0-0 3-0 3-0* 3-0 
 4 Sztorm Gdynia1-1 0-1 2-1     4-2 0-0 2-2 1-0 3-0 
 5 Polonia Poznań0-0 0-1 1-2 2-0     1-1 1-0 2-1 3-1 
 6 Medyk II Konin0-1 1-1 1-0 1-0 0-2     0-1 5-1 5-1 
 7 Olimpia Szczecin1-2 0-3 0-0 1-3 2-0 2-0     1-1 1-0 
 8 Praga Warszawa3-5 2-2 1-5 1-4 6-1 3-3 4-2     7-1 
 9 Victoria Sianów0-4 0-2 1-6 0-2 0-3 2-4 3-7 4-3     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-2 Zagłębie Lubin 27 sierpnia, 12:00
GOSiR Piaseczno 2-1 Medyk II Konin 27 sierpnia, 14:00
Sztorm Gdynia 3-0 Victoria Sianów 27 sierpnia, 11:00
Polonia Poznań 1-0 Olimpia Szczecin 28 sierpnia, 15:00
Praga Warszawa - LUMKS Tuszyn 27 sierpnia, 12:00
było 7-1, anulowany

Kolejka 2 - 3-4 września

Zagłębie Lubin - LUMKS Tuszyn 3 września, 17:00
było 0-0, anulowany
Olimpia Szczecin 1-1 Praga Warszawa 4 września, 11:00
Victoria Sianów 0-3 Polonia Poznań 3 września, 13:00
Medyk II Konin 1-0 Sztorm Gdynia 4 września, 15:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-3 GOSiR Piaseczno 3 września, 12:00

Kolejka 3 - 10-11 września

GOSiR Piaseczno 1-0 Zagłębie Lubin 10 września, 12:00
Sztorm Gdynia 2-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 11 września, 15:00
Polonia Poznań 1-1 Medyk II Konin 10 września, 15:00
Praga Warszawa 7-1 Victoria Sianów 10 września, 12:00
LUMKS Tuszyn - Olimpia Szczecin 11 września, 14:00
było 0-0, anulowany

Kolejka 4 - 24-25 września

Zagłębie Lubin 1-0 Olimpia Szczecin 25 września, 12:00
Victoria Sianów - LUMKS Tuszyn 24 września, 16:00
było 0-3, anulowany
Medyk II Konin 5-1 Praga Warszawa 25 września, 13:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-1 Polonia Poznań 24 września, 12:00
GOSiR Piaseczno 1-0 Sztorm Gdynia 24 września, 14:00

Kolejka 5 - 1-2 października

Sztorm Gdynia 0-1 Zagłębie Lubin 2 października, 11:00
Polonia Poznań 0-0 GOSiR Piaseczno 2 października, 14:00
Praga Warszawa 1-5 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1 października, 12:00
LUMKS Tuszyn - Medyk II Konin 1 października, 14:00
było 1-2, anulowany
Olimpia Szczecin 1-0 Victoria Sianów 1 października, 15:30

Kolejka 6 - 8-9 października

Zagłębie Lubin 3-0 Victoria Sianów
(wo)
w pierwotnym terminie (9 października, 12:00) odwołany / w drugim terminie (30 października, 12:00) goście nie przyjechali
Medyk II Konin 0-1 Olimpia Szczecin 9 października, 15:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski - LUMKS Tuszyn 8 października, 12:00
było 0-4, anulowany
GOSiR Piaseczno 1-0 Praga Warszawa 8 października, 16:00
Sztorm Gdynia 4-2 Polonia Poznań 8 października, 17:00

Kolejka 7 - 22-23 października

Polonia Poznań 0-1 Zagłębie Lubin 23 października, 14:00
Praga Warszawa 1-4 Sztorm Gdynia 22 października, 12:00
LUMKS Tuszyn - GOSiR Piaseczno 22 października, 12:00
było 1-4, anulowany
Olimpia Szczecin 0-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 22 października, 12:00
Victoria Sianów 2-4 Medyk II Konin 22 października, 13:00

Kolejka 8 - 5-6 listopada

Zagłębie Lubin 0-0 Medyk II Konin 5 listopada, 14:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3-0 Victoria Sianów 5 listopada, 12:00
GOSiR Piaseczno 1-0 Olimpia Szczecin 5 listopada, 12:00
Sztorm Gdynia - LUMKS Tuszyn 26 listopada, 11:00
w pierwotnym (5 listopada, 11:00) i drugim terminie (26 listopada, 11:00) goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Polonia Poznań 2-1 Praga Warszawa 6 listopada, 14:00

Kolejka 9 - 12-13 listopada

Praga Warszawa 2-2 Zagłębie Lubin 12 listopada, 12:00
LUMKS Tuszyn - Polonia Poznań 12 listopada, 12:00
było 1-0, anulowany
Olimpia Szczecin 1-3 Sztorm Gdynia 13 listopada, 11:00
Victoria Sianów 0-4 GOSiR Piaseczno 15 października, 11:00
Medyk II Konin 1-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 12 listopada, 11:00

Kolejka 10 - 24-25 marca

Pauza: Praga Warszawa.
 
Zagłębie Lubin 1-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 24 marca, 15:00
Medyk II Konin 0-1 GOSiR Piaseczno 24 marca, 15:30
Victoria Sianów 0-2 Sztorm Gdynia 25 marca, 12:00
Olimpia Szczecin 2-0 Polonia Poznań 24 marca, 11:00

Kolejka 11 - 4-5 kwietnia

Pauza: Zagłębie Lubin.
 
Praga Warszawa 4-2 Olimpia Szczecin 4 kwietnia, 17:00
Polonia Poznań 3-1 Victoria Sianów 31 marca, 15:00
Sztorm Gdynia 0-0 Medyk II Konin 4 kwietnia, 16:00
GOSiR Piaseczno 2-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 6 kwietnia, 14:30

Kolejka 12 - 21-22 kwietnia

Pauza: Olimpia Szczecin.
 
Zagłębie Lubin 2-1 GOSiR Piaseczno 21 kwietnia, 15:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 4-0 Sztorm Gdynia 22 kwietnia, 14:00
Medyk II Konin 0-2 Polonia Poznań 21 kwietnia, 13:30
Victoria Sianów 4-3 Praga Warszawa 21 kwietnia, 12:00

Kolejka 13 - 28-29 kwietnia

Pauza: Victoria Sianów.
 
Olimpia Szczecin 0-3 Zagłębie Lubin 28 kwietnia, 13:30
Praga Warszawa 3-3 Medyk II Konin 28 kwietnia, 12:00
Polonia Poznań 1-2 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 28 kwietnia, 15:00
Sztorm Gdynia 1-1 GOSiR Piaseczno 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 14 - 5-6 maja

Pauza: Medyk II Konin.
 
Zagłębie Lubin 5-3 Sztorm Gdynia 6 maja, 11:00
GOSiR Piaseczno 3-0 Polonia Poznań 5 maja, 12:30
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3-0 Praga Warszawa 6 maja, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Victoria Sianów 3-7 Olimpia Szczecin 5 maja, 16:00

Kolejka 15 - 12-13 maja

Pauza: ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski.
 
Victoria Sianów 0-2 Zagłębie Lubin 13 maja, 13:00
Olimpia Szczecin 2-0 Medyk II Konin 12 maja, 11:00
Praga Warszawa 3-5 GOSiR Piaseczno 13 maja, 12:00
Polonia Poznań 2-0 Sztorm Gdynia 12 maja, 14:00

Kolejka 16 - 19-20 maja

Pauza: GOSiR Piaseczno.
 
Zagłębie Lubin 2-1 Polonia Poznań 20 maja, 11:00
na Stadionie Zagłębia
Sztorm Gdynia 1-0 Praga Warszawa 19 maja, 17:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 3-0 Olimpia Szczecin 20 maja, 12:00
Medyk II Konin 5-1 Victoria Sianów 19 maja, 11:00

Kolejka 17 - 26 maja

Pauza: Sztorm Gdynia.
 
Medyk II Konin 1-1 Zagłębie Lubin 26 maja, 11:00
Victoria Sianów 1-6 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 26 maja, 11:00
Olimpia Szczecin 1-2 GOSiR Piaseczno 26 maja, 11:00
Praga Warszawa 6-1 Polonia Poznań 26 maja, 12:00

Kolejka 18 - 2 czerwca

Pauza: Polonia Poznań.
 
Zagłębie Lubin 1-0 Praga Warszawa 2 czerwca, 11:00
Sztorm Gdynia 2-2 Olimpia Szczecin 2 czerwca, 11:00
GOSiR Piaseczno 3-0 Victoria Sianów 2 czerwca, 11:00
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-0 Medyk II Konin 1 czerwca, 11:00

Ekstraliga kobiet 2011/2012

I liga kobiet 2011/2012 (południowa)

II liga kobiet 2011/2012 (mazowiecka)
II liga kobiet 2011/2012 (wielkopolska)

Autor: Michał Dąbrowski

 

Napisz do nas