[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Ekstraliga kobiet 2011/2012
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Racibórz 18 51 17 0 1 85-8 9 0 0 44-2 8 0 1 41-6
2.  Medyk Konin 18 45 15 0 3 58-13 8 0 1 27-5 7 0 2 31-8
3.  Górnik Łęczna 18 41 13 2 3 41-16 6 2 1 27-8 7 0 2 14-8
4.  Pogoń Szczecin Women 18 32 10 2 6 43-16 6 0 3 32-10 4 2 3 11-6
5.  AZS Wrocław 18 25 8 1 9 21-26 4 1 4 10-17 4 0 5 11-9
6.  AZS PSW Biała Podlaska 18 18 5 3 10 19-30 3 3 3 9-10 2 0 7 10-20
7.  KKP Bydgoszcz 18 17 5 2 11 16-54 2 1 6 5-24 3 1 5 11-30
8.  Mitech Żywiec 18 13 3 4 11 14-48 3 2 4 10-18 0 2 7 4-30 2 4 1 1 0 4-2
9.  1.FC Katowice (2) 18 13 3 4 11 10-45 2 1 6 5-20 1 3 5 5-25 2 1 0 1 1 2-4
10.  MUKS Tomaszów Mazowiecki 18 5 1 2 15 10-61 1 0 8 6-28 0 2 7 4-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Unia Racibórz    3-1 4-0 1-0 1-0 5-1 12-0 7-0 8-0 3-0* 
 2 Medyk Konin2-0     1-2 2-1 2-0 3-0 2-1 3-0 4-1 8-0 
 3 Górnik Łęczna2-3 3-1     1-1 2-1 4-1 5-0 5-0 4-0 1-1 
 4 Pogoń Szczecin Women1-3 1-3 0-1     2-0 4-1 6-0 8-2 4-0 6-0 
 5 AZS Wrocław0-7 0-6 0-1 1-0     1-0 0-1 2-0 1-1 5-1 
 6 AZS PSW Biała Podlaska0-6 0-1 1-0 0-2 2-0     1-1 0-0 0-0 5-0 
 7 KKP Bydgoszcz0-8 0-3 0-3 0-3 0-3 1-3     3-1 0-0 1-0 
 8 Mitech Żywiec0-4 0-7 2-3 0-0 0-1 1-0 3-1     3-1 1-1 
 9 1.FC Katowice (2)0-6 0-5 0-1 0-2 0-2 1-0 0-2 1-1     3-1 
 10 MUKS Tomaszów Mazowiecki1-4 1-4 0-3 1-2 0-4 0-4 1-5 1-0 1-2     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Pogoń Szczecin Women 0-1 Górnik Łęczna 13 sierpnia, 12:00
Jūlija Sokolova 64
KKP Bydgoszcz 3-1 Mitech Żywiec 13 sierpnia, 12:00
Karolina Pancek 37, 43, Magdalena Siekierska 65 - Agata Droździk 87
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0-4 AZS PSW Biała Podlaska 14 sierpnia, 14:00
Anna Ciupińska 6, 22, Aleksandra Jaworek 17, 61
Unia Racibórz 1-0 AZS Wrocław 11 listopada, 12:00
Iva Landeka 54 (k)
w pierwotnym terminie (13-14 sierpnia) odwołany z powodu udziału Unii w Lidze Mistrzów kobiet
1.FC Katowice (2) 0-5 Medyk Konin 13 sierpnia, 11:00
Anna Gawrońska 17, 26, Natalia Pakulska 50, Marta Woźniak 53, 77

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Górnik Łęczna 3-1 Medyk Konin 16 sierpnia, 16:00
Anna Sznyrowska 37, Agata Guściora 60, 83 (k) - Natalia Pakulska 37
AZS Wrocław 1-1 1.FC Katowice (2) 28 września, 16:00
Emilia Bezdziecka 60 - Karolina Bochra 42
w pierwotnym terminie (16-17 sierpnia) odwołany
AZS PSW Biała Podlaska 0-6 Unia Racibórz 12 października, 15:00
Ivana Bojdová 29, Anna Żelazko 37, 51, Agata Tarczyńska 67, 85, Patrycja Pożerska 70
w pierwotnym terminie (16-17 sierpnia) odwołany z powodu udziału Unii w Lidze Mistrzów kobiet
Mitech Żywiec 1-1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 17 sierpnia, 16:00
Marzena Cholewka 4 (k) - Marta Grabalska 7
Pogoń Szczecin Women 6-0 KKP Bydgoszcz 17 sierpnia, 16:00
Patrycja Balcerzak 13, Zsuzsanna Sinka 22, Daria Kasperska 40, Emilia Zdunek 65, 83, Anna Pawłowska 80 (s)

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

KKP Bydgoszcz 0-3 Górnik Łęczna 27 sierpnia, 12:00
Anna Sznyrowska 23, Anna Ələkbərova 30, Magdalena Dudek 54
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1-2 Pogoń Szczecin Women 27 sierpnia, 13:00
Agnieszka Lorbiecka 56 - Zsuzsanna Sinka 25, 49
Unia Racibórz 7-0 Mitech Żywiec 27 sierpnia, 17:00
Gloria Chinasa Okoro 14, 30, 90, Agata Tarczyńska 45, 83, Anna Żelazko 75, 86
1.FC Katowice (2) 1-0 AZS PSW Biała Podlaska 27 sierpnia, 11:00
Karolina Bochra 63
Medyk Konin 2-0 AZS Wrocław 27 sierpnia, 15:00
Anna Gawrońska 22, 83 (k)

Kolejka 4 - 3-4 września

Górnik Łęczna 2-1 AZS Wrocław 4 września, 11:00
Anna Sznyrowska 7, 37 - Emilia Bezdziecka 54
AZS PSW Biała Podlaska 0-1 Medyk Konin 3 września, 11:00
Edyta Kanclerz 25 (s)
Mitech Żywiec 3-1 1.FC Katowice (2) 4 września, 11:00
Halina Półtorak 38, Karolina Zasada 73, Karolina Wiśniewska 80 - Magdalena Stachnik 90
Pogoń Szczecin Women 1-3 Unia Racibórz 3 września, 11:00
Zsuzsanna Sinka 7 - Gloria Chinasa Okoro 44, Natalia Chudzik 64, Agata Tarczyńska 67
KKP Bydgoszcz 1-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 4 września, 14:00
Natalia Makowska 75

Kolejka 5 - 10-11 września

MUKS Tomaszów Mazowiecki 0-3 Górnik Łęczna 10 września, 13:00
Anna Sznyrowska 28, 38, 87
Unia Racibórz 12-0 KKP Bydgoszcz 10 września, 16:00
Gloria Chinasa Okoro 1, 67, Ivana Bojdová 8, 39, 76, Natalia Chudzik 20, 43, Agata Tarczyńska 31, Patrycja Wiśniewska 32, Iva Landeka 38 (k), Anna Żelazko 72, Aleksandra Sosnowska 80
1.FC Katowice (2) 0-2 Pogoń Szczecin Women 10 września, 11:30
Jolanta Siwińska 61, Patrycja Balcerzak 69
Medyk Konin 3-0 Mitech Żywiec 10 września, 13:00
Anna Gawrońska 12, 57, Aleksandra Sikora 29
AZS Wrocław 1-0 AZS PSW Biała Podlaska 10 września, 12:00
Emilia Bezdziecka 60

Kolejka 6 - 24-25 września

Górnik Łęczna 4-1 AZS PSW Biała Podlaska 24 września, 11:00
Anna Sznyrowska 38, 53, Anna Ələkbərova 43 (k), 80 - Natalia Niewolna 89
Mitech Żywiec 0-1 AZS Wrocław 24 września, 11:00
Emilia Bezdziecka 23
Pogoń Szczecin Women 1-3 Medyk Konin 24 września, 11:00
Zsuzsanna Sinka 3 - Radosława Sławczewa 1, Anna Gawrońska 30, 63
KKP Bydgoszcz 0-0 1.FC Katowice (2) 24 września, 12:00
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1-4 Unia Racibórz 24 września, 15:00
Patrycja Królikowska 83 (k) - Agata Tarczyńska 5, 20, 79, Natalia Chudzik 58

Kolejka 7 - 1-2 października

Unia Racibórz 4-0 Górnik Łęczna 1 października, 15:00
Anna Żelazko 32, 51, 60, Agata Tarczyńska 35
1.FC Katowice (2) 3-1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 1 października, 11:30
Magdalena Stachnik 5, Sabina Ratajczak 20, Karolina Bochra 42 - Joanna Dziubek 10
Medyk Konin 2-1 KKP Bydgoszcz 1 października, 14:00
Anna Gawrońska 17, Sandra Lichtenstein 35 - Marta Wiśniewska 85
AZS Wrocław 1-0 Pogoń Szczecin Women 1 października, 13:00
Aleksandra Janicka 86
AZS PSW Biała Podlaska 0-0 Mitech Żywiec 2 października, 11:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Górnik Łęczna 5-0 Mitech Żywiec 8 października, 11:00
Raimonda Kudytė 5, Jūlija Sokolova 16, 17, 62, Anna Sznyrowska 67
Pogoń Szczecin Women 4-1 AZS PSW Biała Podlaska 8 października, 11:00
Jolanta Siwińska 37, 42, Patrycja Balcerzak 61, Zsuzsanna Sinka 65 - Natalia Niewolna 67 (k)
KKP Bydgoszcz 0-3 AZS Wrocław 8 października, 14:00
Aleksandra Janicka 38, Katarzyna Sołtys 57, Sofia González 59
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1-4 Medyk Konin 8 października, 13:00
Patrycja Królikowska 85 - Anna Gawrońska 31, 54, Anastasija Swerdłowa 58, Natalia Pakulska 70
Unia Racibórz 8-0 1.FC Katowice (2) 8 października, 15:00
Anna Żelazko 3, 50, Gloria Chinasa Okoro 7, Natalia Chudzik 12, Agata Tarczyńska 25, 44, Patrycja Pożerska 43, Patrycja Wiśniewska 53

Kolejka 9 - 29-30 października

1.FC Katowice (2) 0-1 Górnik Łęczna 27 października, 12:00
Anna Ələkbərova 27
Medyk Konin 2-0 Unia Racibórz 29 października, 13:00
Marta Woźniak 44, Aleksandra Sikora 63
AZS Wrocław 5-1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 29 października, 13:00
Aleksandra Janicka 27, Magdalena Szaj 32, 73, Sofia González 49, Emilia Bezdziecka 74 - Ilona Syrewicz 84
AZS PSW Biała Podlaska 1-1 KKP Bydgoszcz 30 października, 11:00
Anna Ciupińska 20 - Natalia Sieradzka 78 (k)
Mitech Żywiec 0-0 Pogoń Szczecin Women 29 października, 11:00

Kolejka 10 - 17-18 marca

Górnik Łęczna 1-1 Pogoń Szczecin Women 18 marca, 11:00
Anna Sznyrowska 46 - Monika Sinka 62
Mitech Żywiec 3-1 KKP Bydgoszcz 22 kwietnia, 11:00
Karolina Zasada 44, Anna Żak 49, Halina Półtorak 85 - Karolina Pancek 62
w pierwotnym terminie (17-18 marca) odwołany z powodu złego stanu boiska
AZS PSW Biała Podlaska 5-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 21 kwietnia, 14:00
Anna Ciupińska 31, 37, Marta Krakowska 50, Kinga Szumiło 83, Marta Świgoń 86 (s)
AZS Wrocław 0-7 Unia Racibórz 17 marca, 11:00
Gloria Chinasa Okoro 12, 39, Agata Tarczyńska 16, Karolina Gradecka 30 (s), Anna Żelazko 37, Katarzyna Krupa 70, Patrycja Wiśniewska 74
Medyk Konin 4-1 1.FC Katowice (2) 17 marca, 11:00
Patrycja Kowalska ? (s), Sandra Sałata ?, Aleksandra Sikora ?, Sandra Lichtenstein ? - Grace Yango ?

Kolejka 11 - 24-25 marca

Medyk Konin 1-2 Górnik Łęczna 24 marca, 13:00
Marta Woźniak 25 - Jūlija Sokolova 29, 37
1.FC Katowice (2) 0-2 AZS Wrocław 9 maja, 16:00
Aleksandra Janicka 62, Monika Koziarska 65
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany na prośbę drużyny gości
Unia Racibórz 5-1 AZS PSW Biała Podlaska 24 marca, 15:00
Patrycja Pożerska 41, 88, Gloria Chinasa Okoro 48, 63, 65 - Anna Ciupińska 85
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1-0 Mitech Żywiec 24 marca, 15:00
Małgorzata Kamocka 29
KKP Bydgoszcz 0-3 Pogoń Szczecin Women 24 marca, 12:00
Jolanta Siwińska 10 (k), Emilia Zdunek 70, Zsuzsanna Sinka 90

Kolejka 12 - 4-5 kwietnia

Górnik Łęczna 5-0 KKP Bydgoszcz 4 kwietnia, 15:30
Jūlija Sokolova 21, Anna Ələkbərova 24 (k), 55, Justyna Stępniewska 50, Anna Sznyrowska 68
Pogoń Szczecin Women 6-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 4 kwietnia, 16:00
Monika Sinka 37, Emilia Zdunek 44, 70, Zsuzsanna Sinka 57, Jolanta Siwińska 79, 90
Mitech Żywiec 0-4 Unia Racibórz 4 kwietnia, 16:00
Agata Tarczyńska 17, Anna Żelazko 29, Gloria Chinasa Okoro 32, 77
AZS PSW Biała Podlaska 0-0 1.FC Katowice (2) 12 maja, 15:00
AZS Wrocław 0-6 Medyk Konin 23 maja, 16:00
Natalia Pakulska 25, Ewa Pajor 62, 75, Aleksandra Sikora 78, Anna Gawrońska 80, 82 (k)

Kolejka 13 - 14-15 kwietnia

AZS Wrocław 0-1 Górnik Łęczna 14 kwietnia, 11:00
Jūlija Sokolova 70
Medyk Konin 3-0 AZS PSW Biała Podlaska 14 kwietnia, 13:00
Ewa Pajor 60, 81, Marta Woźniak 69
1.FC Katowice (2) 1-1 Mitech Żywiec 15 kwietnia, 11:00
Grace Yango ? - Karolina Zasada ?
Unia Racibórz 1-0 Pogoń Szczecin Women 14 kwietnia, 16:00
Gloria Chinasa Okoro 37
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1-5 KKP Bydgoszcz 14 kwietnia, 15:00
nieznany 5 - Natalia Makowska 25, 72, Magdalena Rosińska 45, Natalia Sieradzka 47, Anna Lewandowska 50

Kolejka 14 - 28-29 kwietnia

Górnik Łęczna 1-1 MUKS Tomaszów Mazowiecki 28 kwietnia, 13:00
Anna Sznyrowska 29 - Marta Grabalska 80
KKP Bydgoszcz 0-8 Unia Racibórz 28 kwietnia, 12:00
Patrycja Pożerska 3, Anna Żelazko 16, Patrycja Wiśniewska 18, 22, Gloria Chinasa Okoro 20, 26, Donata Leśnik 29, Agata Tarczyńska 73
Pogoń Szczecin Women 4-0 1.FC Katowice (2) 28 kwietnia, 16:00
Zsuzsanna Sinka 29, Patrycja Balcerzak 63, 70, Emilia Zdunek 88
Mitech Żywiec 0-7 Medyk Konin 28 kwietnia, 13:00
Marta Woźniak 15, Sandra Lichtenstein 30, 45, Natalia Pakulska 58, Anna Gawrońska 65, 70, 88
AZS PSW Biała Podlaska 2-0 AZS Wrocław 29 kwietnia, 11:00
Anna Ciupińska 27, 61

Kolejka 15 - 5-6 maja

AZS PSW Biała Podlaska 1-0 Górnik Łęczna 6 maja, 11:00
Katarzyna Daleszczyk 78
AZS Wrocław 2-0 Mitech Żywiec 5 maja, 11:00
Joanna Wróblewska 11, Magdalena Szaj 67
Medyk Konin 2-1 Pogoń Szczecin Women 5 maja, 13:00
Aleksandra Sikora 56, Anna Gawrońska 73 - Monika Kaźmierczak 77
1.FC Katowice (2) 0-2 KKP Bydgoszcz 6 maja, 11:00
Natalia Makowska 22, Natalia Sieradzka 48
Unia Racibórz 3-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 5 maja, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry

Kolejka 16 - 19-20 maja

Górnik Łęczna 2-3 Unia Racibórz 19 maja, 16:00
Anna Sznyrowska 47, Olha Zubczyk 58 - Gloria Chinasa Okoro 34, Anna Żelazko 67, Patrycja Wiśniewska 90
MUKS Tomaszów Mazowiecki 1-2 1.FC Katowice (2) 19 maja, 15:00
Patrycja Królikowska 81 - Sabina Ratajczak ?, Karolina Bochra ?
KKP Bydgoszcz 0-3 Medyk Konin 19 maja, 14:00
Marta Woźniak 25, Aleksandra Sikora 60, Ewa Pajor 89
Pogoń Szczecin Women 2-0 AZS Wrocław 19 maja, 16:00
Zsuzsanna Sinka 56, Nataly Barlage 90
Mitech Żywiec 1-0 AZS PSW Biała Podlaska 19 maja, 11:00
Karolina Wiśniewska 8

Kolejka 17 - 26-27 maja

Mitech Żywiec 2-3 Górnik Łęczna 26 maja, 11:00
Krystyna Kuśnierz 40, Agata Droździk 80 - Anna Sznyrowska 1, 90, Anna Ələkbərova 77
AZS PSW Biała Podlaska 0-2 Pogoń Szczecin Women 26 maja, 11:00
Monika Sinka 46, Zsuzsanna Sinka 66
AZS Wrocław 0-1 KKP Bydgoszcz 26 maja, 11:00
Magdalena Rosińska 88
Medyk Konin 8-0 MUKS Tomaszów Mazowiecki 26 maja, 11:00
Natalia Pakulska 10, Aleksandra Sikora 12, 26, 31, 53, Sandra Lichtenstein 15, 75, Anna Gawrońska 41
1.FC Katowice (2) 0-6 Unia Racibórz 26 maja, 11:00
Anna Żelazko 26, 31, 81, Gloria Chinasa Okoro 35, Marta Mika 41, Alicja Pawlak 61

Kolejka 18 - 2 czerwca

Górnik Łęczna 4-0 1.FC Katowice (2) 2 czerwca, 11:00
Olha Zubczyk 12, Anna Sznyrowska 55, Agata Siczek 89, Anna Ələkbərova 90
Unia Racibórz 3-1 Medyk Konin 2 czerwca, 16:00
Anna Żelazko 22, 86, Gloria Chinasa Okoro 26 - Anna Gawrońska 49 (k)
MUKS Tomaszów Mazowiecki 0-4 AZS Wrocław 2 czerwca, 11:00
Joanna Wróblewska 40, 68, Magdalena Szaj 63, Monika Koziarska 77
KKP Bydgoszcz 1-3 AZS PSW Biała Podlaska 2 czerwca, 11:00
Karolina Pancek 36 - Katarzyna Daleszczyk 22, 67, 80
Pogoń Szczecin Women 8-2 Mitech Żywiec 2 czerwca, 11:00
Zsuzsanna Sinka 46, 52, 60, 62, Emilia Zdunek 55, Patrycja Balcerzak 74, Daria Kasperska 82, Małgorzata Ładniak 90 - Krystyna Kuśnierz ?, Weronika Żak ?

I liga kobiet 2011/2012 (południowa)
I liga kobiet 2011/2012 (północna)

Autor: Michał Dąbrowski

 

Napisz do nas