[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga kobiet 2011/2012, grupa: południowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AZS UJ Kraków 18 43 14 1 3 54-18 6 1 2 26-11 8 0 1 28-7
2.  Czarni Sosnowiec 18 42 13 3 2 36-15 6 2 1 21-9 7 1 1 15-6
3.  Gol Częstochowa 18 36 11 3 4 56-14 5 1 3 21-8 6 2 1 35-6
4.  Sportowa Czwórka Radom 18 32 10 2 6 41-28 5 1 3 23-16 5 1 3 18-12
5.  Rolnik Biedrzychowice 18 31 10 1 7 55-37 5 0 4 24-17 5 1 3 31-20
6.  Wanda Nowa Huta (Kraków) 18 22 7 1 10 20-42 5 0 4 14-16 2 1 6 6-26
7.  Podgórze Kraków 18 19 5 4 9 25-35 3 3 3 12-11 2 1 6 13-24
8.  1.FC II Katowice (2) 18 18 6 0 12 34-53 6 0 3 33-24 0 0 9 1-29
9.  Starówka Nowy Sącz 18 10 3 1 14 22-57 2 0 7 8-26 1 1 7 14-31
10.  Zamłynie Radom 18 9 3 0 15 24-68 2 0 7 16-31 1 0 8 8-37
Bronowianka Kraków występuje pod nazwą AZS UJ Kraków.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 AZS UJ Kraków    0-1 3-1 2-1 1-4 5-0 3-2 5-0 2-2 5-0 
 2 Czarni Sosnowiec0-3     1-1 0-0 5-3 3-0 3-0 2-0 3-1 4-1 
 3 Gol Częstochowa0-1 1-2     0-1 3-2 5-0 2-2 3-0 3-0* 4-0 
 4 Sportowa Czwórka Radom1-2 0-0 0-5     2-3 2-0 5-0 6-1 4-3 3-2 
 5 Rolnik Biedrzychowice2-4 0-1 1-6 0-3     5-1 3-0 3-0* 5-0* 5-2 
 6 Wanda Nowa Huta (Kraków)0-2 1-0 0-2 2-1 2-7     1-0 4-0 0-4 4-0 
 7 Podgórze Kraków1-2 1-2 1-1 3-0 1-1 1-1     2-0 2-1 0-3 
 8 1.FC II Katowice (2)3-2 1-3 0-10 1-4 6-3 4-0 3-0     7-2 8-0 
 9 Starówka Nowy Sącz0-2 0-3 0-6 2-3 0-6 1-3 0-3 1-0     4-0 
 10 Zamłynie Radom0-10 2-3 0-3 2-5 0-2 0-1 4-6 3-0* 5-1     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Starówka Nowy Sącz 0-3 Podgórze Kraków 27 sierpnia, 16:00
1.FC II Katowice (2) 3-2 AZS UJ Kraków 27 sierpnia, 14:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-1 Sportowa Czwórka Radom 28 sierpnia, 13:00
Czarni Sosnowiec 5-3 Rolnik Biedrzychowice 27 sierpnia, 11:00
Zamłynie Radom 0-3 Gol Częstochowa 28 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Podgórze Kraków 1-1 Gol Częstochowa 3 września, 11:00
Rolnik Biedrzychowice 5-2 Zamłynie Radom 4 września, 14:00
Sportowa Czwórka Radom 0-0 Czarni Sosnowiec 3 września, 12:00
AZS UJ Kraków 5-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 4 września, 11:00
Starówka Nowy Sącz 1-0 1.FC II Katowice (2) 3 września, 16:00

Kolejka 3 - 10-11 września

1.FC II Katowice (2) 3-0 Podgórze Kraków 10 września, 14:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-4 Starówka Nowy Sącz 11 września, 15:00
w Niepołomicach
Czarni Sosnowiec 0-3 AZS UJ Kraków 10 września, 11:00
Zamłynie Radom 2-5 Sportowa Czwórka Radom 11 września, 15:00
Gol Częstochowa 3-2 Rolnik Biedrzychowice 11 września, 12:00

Kolejka 4 - 24-25 września

Podgórze Kraków 1-1 Rolnik Biedrzychowice 17 września, 12:30
Sportowa Czwórka Radom 0-5 Gol Częstochowa 24 września, 13:00
AZS UJ Kraków 5-0 Zamłynie Radom 25 września, 13:30
Starówka Nowy Sącz 0-3 Czarni Sosnowiec 24 września, 15:00
1.FC II Katowice (2) 4-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 25 września, 11:30

Kolejka 5 - 1-2 października

Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-0 Podgórze Kraków 2 października, 16:00
Czarni Sosnowiec 2-0 1.FC II Katowice (2) 1 października, 10:00
Zamłynie Radom 5-1 Starówka Nowy Sącz 2 października, 15:00
Gol Częstochowa 0-1 AZS UJ Kraków 2 października, 12:00
Rolnik Biedrzychowice 0-3 Sportowa Czwórka Radom 1 października, 15:00

Kolejka 6 - 8-9 października

Podgórze Kraków 3-0 Sportowa Czwórka Radom 9 października, 12:00
AZS UJ Kraków 1-4 Rolnik Biedrzychowice 9 października, 13:30
Starówka Nowy Sącz 0-6 Gol Częstochowa 8 października, 14:30
1.FC II Katowice (2) 8-0 Zamłynie Radom 9 października, 11:30
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-0 Czarni Sosnowiec 9 października, 13:00

Kolejka 7 - 22-23 października

Czarni Sosnowiec 3-0 Podgórze Kraków 22 października, 11:00
Zamłynie Radom 0-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 23 października, 13:00
Gol Częstochowa 3-0 1.FC II Katowice (2) 23 października, 11:00
Rolnik Biedrzychowice 5-0 Starówka Nowy Sącz 22 października, 15:00
(wo)
przerwany w 76. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
Sportowa Czwórka Radom 1-2 AZS UJ Kraków 23 października, 11:00

Kolejka 8 - 5-6 listopada

Podgórze Kraków 1-2 AZS UJ Kraków 5 listopada, 11:00
Starówka Nowy Sącz 2-3 Sportowa Czwórka Radom 5 listopada, 13:30
1.FC II Katowice (2) 6-3 Rolnik Biedrzychowice 5 listopada, 11:30
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-2 Gol Częstochowa 6 listopada, 13:00
Czarni Sosnowiec 4-1 Zamłynie Radom 6 listopada, 11:00

Kolejka 9 - 12-13 listopada

Zamłynie Radom 4-6 Podgórze Kraków 13 listopada, 13:00
Gol Częstochowa 1-2 Czarni Sosnowiec 12 listopada, 11:00
Rolnik Biedrzychowice 5-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 13 listopada, 14:00
Sportowa Czwórka Radom 6-1 1.FC II Katowice (2) 12 listopada, 11:00
AZS UJ Kraków 2-2 Starówka Nowy Sącz 30 października, 13:30

Kolejka 10 - 24-25 marca

Podgórze Kraków 2-1 Starówka Nowy Sącz 25 marca, 11:00
AZS UJ Kraków 5-0 1.FC II Katowice (2) 24 marca, 11:00
Sportowa Czwórka Radom 2-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 25 marca, 11:00
Rolnik Biedrzychowice 0-1 Czarni Sosnowiec 25 marca, 15:00
Gol Częstochowa 4-0 Zamłynie Radom 24 marca, 12:00

Kolejka 11 - 4-5 kwietnia

Gol Częstochowa 2-2 Podgórze Kraków 4 kwietnia, 16:00
Zamłynie Radom 0-2 Rolnik Biedrzychowice 4 kwietnia, 16:00
Czarni Sosnowiec 0-0 Sportowa Czwórka Radom 5 kwietnia, 15:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-2 AZS UJ Kraków 5 kwietnia, 14:00
1.FC II Katowice (2) 7-2 Starówka Nowy Sącz 4 kwietnia, 16:00

Kolejka 12 - 21-22 kwietnia

Podgórze Kraków 2-0 1.FC II Katowice (2) 22 kwietnia, 13:00
Starówka Nowy Sącz 1-3 Wanda Nowa Huta (Kraków) 21 kwietnia, 15:00
AZS UJ Kraków 0-1 Czarni Sosnowiec 21 kwietnia, 11:00
Sportowa Czwórka Radom 3-2 Zamłynie Radom 21 kwietnia, 11:00
Rolnik Biedrzychowice 1-6 Gol Częstochowa 22 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 28-29 kwietnia

Rolnik Biedrzychowice 3-0 Podgórze Kraków 29 kwietnia, 16:00
Gol Częstochowa 0-1 Sportowa Czwórka Radom 28 kwietnia, 12:00
Zamłynie Radom 0-10 AZS UJ Kraków 29 kwietnia, 13:00
Czarni Sosnowiec 3-1 Starówka Nowy Sącz 14 kwietnia, 12:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 4-0 1.FC II Katowice (2) 29 kwietnia, 13:00

Kolejka 14 - 5-6 maja

Podgórze Kraków 1-1 Wanda Nowa Huta (Kraków) 6 maja, 14:00
1.FC II Katowice (2) 1-3 Czarni Sosnowiec 6 maja, 13:30
Starówka Nowy Sącz 4-0 Zamłynie Radom 5 maja, 16:00
AZS UJ Kraków 3-1 Gol Częstochowa 5 maja, 11:00
Sportowa Czwórka Radom 2-3 Rolnik Biedrzychowice 6 maja, 11:00

Kolejka 15 - 12-13 maja

Sportowa Czwórka Radom 5-0 Podgórze Kraków 13 maja, 11:00
Rolnik Biedrzychowice 2-4 AZS UJ Kraków 13 maja, 17:00
Gol Częstochowa 3-0 Starówka Nowy Sącz 13 maja, 12:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie
Zamłynie Radom 3-0 1.FC II Katowice (2) 13 maja, 13:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie
Czarni Sosnowiec 3-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 12 maja, 16:00

Kolejka 16 - 19-20 maja

Podgórze Kraków 1-2 Czarni Sosnowiec 20 maja, 11:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 4-0 Zamłynie Radom 20 maja, 13:00
1.FC II Katowice (2) 0-10 Gol Częstochowa 20 maja, 11:00
Starówka Nowy Sącz 0-6 Rolnik Biedrzychowice 19 maja, 16:30
AZS UJ Kraków 2-1 Sportowa Czwórka Radom 19 maja, 13:00

Kolejka 17 - 26-27 maja

AZS UJ Kraków 3-2 Podgórze Kraków 26 maja, 11:00
Sportowa Czwórka Radom 4-3 Starówka Nowy Sącz 26 maja, 11:00
Rolnik Biedrzychowice 3-0 1.FC II Katowice (2) 26 maja, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Gol Częstochowa 5-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 27 maja, 12:00
Zamłynie Radom 2-3 Czarni Sosnowiec 26 maja, 11:00

Kolejka 18 - 2 czerwca

Podgórze Kraków 0-3 Zamłynie Radom 2 czerwca, 11:00
Czarni Sosnowiec 1-1 Gol Częstochowa 2 czerwca, 11:00
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-7 Rolnik Biedrzychowice 3 czerwca, 12:00
1.FC II Katowice (2) 1-4 Sportowa Czwórka Radom 2 czerwca, 11:00
Starówka Nowy Sącz 0-2 AZS UJ Kraków 2 czerwca, 11:00

Ekstraliga kobiet 2011/2012

I liga kobiet 2011/2012 (północna)

II liga kobiet 2011/2012 (małopolska)
II liga kobiet 2011/2012 (śląska)

Autor: Ernest Siudy

 

Napisz do nas