[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Piotrków Trybunalski
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Astoria Szczerców 30 66 21 3 6 69-21 10 2 3 35-10 11 1 3 34-11
2.  LKS Mierzyn 30 57 16 9 5 71-41 9 4 2 44-25 7 5 3 27-16
3.  Zjednoczeni Bełchatów 30 56 16 8 6 51-27 8 4 3 25-14 8 4 3 26-13
4.  Polonia Piotrków Trybunalski 30 55 15 10 5 57-23 8 5 2 34-12 7 5 3 23-11
5.  Świt Kamieńsk 30 52 14 10 6 50-32 6 4 5 21-17 8 6 1 29-15
6.  KS Poświętne 30 51 17 0 13 48-52 10 0 5 21-18 7 0 8 27-34
7.  Gerlach Drzewica 30 44 13 5 12 61-40 8 2 5 34-17 5 3 7 27-23
8.  Szczerbiec Wolbórz 30 43 10 13 7 45-37 3 11 1 18-16 7 2 6 27-21
9.  Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 30 37 10 7 13 44-52 4 3 8 15-23 6 4 5 29-29 2 3 1 0 1 3-3
10.  LKS Wola Krzysztoporska 30 37 12 1 17 46-58 7 1 7 31-31 5 0 10 15-27 2 3 1 0 1 3-3
11.  LKS Lubochnia 30 36 10 6 14 44-53 7 1 7 26-24 3 5 7 18-29 2 3 1 0 1 6-4
12.  Ceramika Opoczno 30 36 10 6 14 36-48 5 2 8 25-25 5 4 6 11-23 2 3 1 0 1 4-6
13.  GUKS Gorzkowice 30 30 9 3 18 36-66 6 1 8 20-29 3 2 10 16-37
14.  LUKS Gomunice 30 27 7 6 17 19-54 6 4 5 12-16 1 2 12 7-38
15.  LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 30 24 7 3 20 44-91 5 1 9 28-42 2 2 11 16-49
16.  Grabka Grabica 30 22 6 4 20 29-55 3 2 10 15-27 3 2 10 14-28

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Astoria Szczerców    2-2 1-0 1-1 1-2 6-0 0-3 2-0 4-0 2-0 1-0 0-1 5-0 5-0 3-1 2-0 
 2 LKS Mierzyn1-3     2-2 0-0 2-3 4-3 2-1 1-1 6-5 4-1 1-1 5-0 3-2 3-1 6-1 4-1 
 3 Zjednoczeni Bełchatów3-2 0-2     0-3 0-0 6-0 2-1 0-0 2-2 1-0 1-3 0-0 2-0 2-1 3-0 3-0 
 4 Polonia Piotrków Trybunalski1-0 1-1 2-2     1-1 1-0 1-0 1-2 0-0 3-1 2-2 4-0 3-1 3-0 11-1 0-1 
 5 Świt Kamieńsk1-0 1-1 2-1 0-0     4-0 2-0 0-4 0-1 1-2 1-3 1-2 2-2 1-0 4-0 1-1 
 6 KS Poświętne0-2 0-3* 1-2 1-0 2-1     0-2 2-0 3-2 2-0 1-0 1-3 2-1 1-0 3-1 2-1 
 7 Gerlach Drzewica0-5 1-0 1-2 1-2 1-1 1-0     3-1 0-2 3-0* 6-1 0-1 6-0 7-0 1-1 3-1 
 8 Szczerbiec Wolbórz1-1 1-1 1-1 1-1 1-1 0-3* 2-2     1-1 3-0 1-1 0-0 0-0 1-1 2-1 3-2 
 9 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki0-1 0-3 1-3 2-1 0-2 2-1 2-2 1-3     1-0 1-1 0-1 1-2 3-0 1-3 0-0 
 10 LKS Wola Krzysztoporska0-3* 1-4 0-3 0-1 4-5 1-2 4-1 0-3* 3-2     5-2 2-2 2-1 2-0 5-2 2-0 
 11 LKS Lubochnia0-2 2-1 2-1 1-3 0-2 1-3 2-1 1-3 3-3 0-1     6-0 3-2 1-0 4-0 0-2 
 12 Ceramika Opoczno1-3 0-1 0-2 1-1 1-2 0-5 2-3 2-1 1-2 2-1 4-0     0-2 6-0 1-1 4-1 
 13 GUKS Gorzkowice1-3 1-2 0-2 0-2 0-0 1-2 0-6 5-3 1-2 2-4 1-0 1-0     2-1 3-2 2-0 
 14 LUKS Gomunice1-2 1-0 0-0 1-0 1-1 0-2 1-1 0-2 2-1 1-3 0-0 1-0 1-0     2-1 0-3 
 15 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego)1-5 3-3 0-2 1-5 1-5 4-2 3-2 3-1 3-4 1-2 2-4 2-1 2-3 0-2     2-1 
 16 Grabka Grabica0-2 2-3 0-3* 1-3 0-3 3-4 0-2 0-3 0-2 1-0 2-0 0-0 5-0 1-1 0-1     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-0 Grabka Grabica 15 sierpnia, 15:00
LKS Wola Krzysztoporska 5-2 LKS Lubochnia 15 sierpnia, 17:30
Gerlach Drzewica 1-1 Świt Kamieńsk 15 sierpnia, 17:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 3-1 Szczerbiec Wolbórz 15 sierpnia, 15:00
Ceramika Opoczno 0-1 LKS Mierzyn 15 sierpnia, 17:30
Zjednoczeni Bełchatów 2-0 GUKS Gorzkowice 22 sierpnia, 17:00
LUKS Gomunice 0-2 KS Poświętne 15 sierpnia, 18:00
Astoria Szczerców 1-1 Polonia Piotrków Trybunalski 15 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Grabka Grabica 1-3 Polonia Piotrków Trybunalski 19 sierpnia, 15:30
KS Poświętne 0-2 Astoria Szczerców 18 sierpnia, 17:30
GUKS Gorzkowice 2-1 LUKS Gomunice 18 sierpnia, 14:00
LKS Mierzyn 2-2 Zjednoczeni Bełchatów 19 sierpnia, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 0-0 Ceramika Opoczno 18 sierpnia, 17:00
Świt Kamieńsk 4-0 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 18 sierpnia, 17:00
LKS Lubochnia 2-1 Gerlach Drzewica 18 sierpnia, 17:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-0 LKS Wola Krzysztoporska 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

LKS Wola Krzysztoporska 2-0 Grabka Grabica 25 sierpnia, 17:30
Gerlach Drzewica 0-2 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 26 sierpnia, 17:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 2-4 LKS Lubochnia 25 sierpnia, 15:00
Ceramika Opoczno 1-2 Świt Kamieńsk 25 sierpnia, 17:30
Zjednoczeni Bełchatów 0-0 Szczerbiec Wolbórz 25 sierpnia, 17:00
LUKS Gomunice 1-0 LKS Mierzyn 25 sierpnia, 17:00
Astoria Szczerców 5-0 GUKS Gorzkowice 25 sierpnia, 17:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1-0 KS Poświętne 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29 sierpnia

Grabka Grabica 3-4 KS Poświętne 29 sierpnia, 17:30
GUKS Gorzkowice 0-2 Polonia Piotrków Trybunalski 29 sierpnia, 17:30
LKS Mierzyn 1-3 Astoria Szczerców 29 sierpnia, 17:30
Szczerbiec Wolbórz 1-1 LUKS Gomunice 29 sierpnia, 17:30
Świt Kamieńsk 2-1 Zjednoczeni Bełchatów 29 sierpnia, 17:30
LKS Lubochnia 6-0 Ceramika Opoczno 29 sierpnia, 17:30
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-3 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 29 sierpnia, 17:30
LKS Wola Krzysztoporska 4-1 Gerlach Drzewica 29 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 1-2 września

Gerlach Drzewica 3-1 Grabka Grabica 2 września, 16:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 1-2 LKS Wola Krzysztoporska 1 września, 17:00
Ceramika Opoczno 1-2 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 września, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 1-3 LKS Lubochnia 1 września, 17:00
LUKS Gomunice 1-1 Świt Kamieńsk 1 września, 17:00
Astoria Szczerców 2-0 Szczerbiec Wolbórz 2 września, 11:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1-1 LKS Mierzyn 1 września, 17:00
KS Poświętne 2-1 GUKS Gorzkowice 2 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Grabka Grabica 5-0 GUKS Gorzkowice 9 września, 15:30
LKS Mierzyn 4-3 KS Poświętne 8 września, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 1-1 Polonia Piotrków Trybunalski 8 września, 17:00
Świt Kamieńsk 1-0 Astoria Szczerców 8 września, 17:00
LKS Lubochnia 1-0 LUKS Gomunice 8 września, 17:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-3 Zjednoczeni Bełchatów 9 września, 17:00
LKS Wola Krzysztoporska 2-2 Ceramika Opoczno 8 września, 17:00
Gerlach Drzewica 1-1 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 9 września, 16:00

Kolejka 7 - 15-16 września

LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 2-1 Grabka Grabica 15 września, 16:30
Ceramika Opoczno 2-3 Gerlach Drzewica 15 września, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 1-0 LKS Wola Krzysztoporska 15 września, 16:00
LUKS Gomunice 2-1 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 15 września, 17:00
Astoria Szczerców 1-0 LKS Lubochnia 15 września, 16:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1-1 Świt Kamieńsk 15 września, 17:00
KS Poświętne 2-0 Szczerbiec Wolbórz 16 września, 17:00
GUKS Gorzkowice 1-2 LKS Mierzyn 15 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Grabka Grabica 2-3 LKS Mierzyn 23 września, 15:30
Szczerbiec Wolbórz 0-0 GUKS Gorzkowice 22 września, 16:00
Świt Kamieńsk 4-0 KS Poświętne 22 września, 16:30
LKS Lubochnia 1-3 Polonia Piotrków Trybunalski 22 września, 16:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-1 Astoria Szczerców 22 września, 16:30
LKS Wola Krzysztoporska 2-0 LUKS Gomunice 22 września, 16:30
Gerlach Drzewica 1-2 Zjednoczeni Bełchatów 23 września, 16:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 2-1 Ceramika Opoczno 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Ceramika Opoczno 4-1 Grabka Grabica 29 września, 16:00
Zjednoczeni Bełchatów 3-0 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 29 września, 16:00
LUKS Gomunice 1-1 Gerlach Drzewica 29 września, 16:00
Astoria Szczerców 2-0 LKS Wola Krzysztoporska 30 września, 11:00
Polonia Piotrków Trybunalski 0-0 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 29 września, 16:00
KS Poświętne 1-0 LKS Lubochnia 29 września, 16:00
GUKS Gorzkowice 0-0 Świt Kamieńsk 29 września, 16:00
LKS Mierzyn 1-1 Szczerbiec Wolbórz 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Grabka Grabica 0-3 Szczerbiec Wolbórz 7 października, 15:30
Świt Kamieńsk 1-1 LKS Mierzyn 7 października, 16:00
LKS Lubochnia 3-2 GUKS Gorzkowice 6 października, 16:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2-1 KS Poświętne 7 października, 15:00
LKS Wola Krzysztoporska 0-1 Polonia Piotrków Trybunalski 6 października, 16:00
Gerlach Drzewica 0-5 Astoria Szczerców 7 października, 15:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 0-2 LUKS Gomunice 6 października, 15:30
Ceramika Opoczno 0-2 Zjednoczeni Bełchatów 6 października, 16:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Zjednoczeni Bełchatów 3-0 Grabka Grabica 13 października, 15:30
LUKS Gomunice 1-0 Ceramika Opoczno 13 października, 15:00
Astoria Szczerców 3-1 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 13 października, 15:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1-0 Gerlach Drzewica 13 października, 15:30
KS Poświętne 2-0 LKS Wola Krzysztoporska 13 października, 15:30
GUKS Gorzkowice 1-2 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 13 października, 15:00
LKS Mierzyn 1-1 LKS Lubochnia 13 października, 15:00
Szczerbiec Wolbórz 1-1 Świt Kamieńsk 13 października, 15:30

Kolejka 12 - 20-21 października

Grabka Grabica 0-3 Świt Kamieńsk 21 października, 15:30
LKS Lubochnia 1-3 Szczerbiec Wolbórz 20 października, 15:30
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-3 LKS Mierzyn 21 października, 15:00
LKS Wola Krzysztoporska 2-1 GUKS Gorzkowice 20 października, 15:30
Gerlach Drzewica 1-0 KS Poświętne 21 października, 15:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 1-5 Polonia Piotrków Trybunalski 20 października, 15:00
Ceramika Opoczno 1-3 Astoria Szczerców 20 października, 15:00
Zjednoczeni Bełchatów 2-1 LUKS Gomunice 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

LUKS Gomunice 0-3 Grabka Grabica 27 października, 15:00
Astoria Szczerców 1-0 Zjednoczeni Bełchatów 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Piotrków Trybunalski 4-0 Ceramika Opoczno 27 października, 15:00
KS Poświętne 3-1 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GUKS Gorzkowice 0-6 Gerlach Drzewica 27 października, 14:00
LKS Mierzyn 4-1 LKS Wola Krzysztoporska 7 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (27 października, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Szczerbiec Wolbórz 1-1 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 27 października, 15:00
Świt Kamieńsk 1-3 LKS Lubochnia 27 października, 15:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Grabka Grabica 2-0 LKS Lubochnia 4 listopada, 14:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-2 Świt Kamieńsk 4 listopada, 14:00
LKS Wola Krzysztoporska 0-3 Szczerbiec Wolbórz 3 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Gerlach Drzewica 1-0 LKS Mierzyn 4 listopada, 14:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 2-3 GUKS Gorzkowice 4 listopada, 14:00
Ceramika Opoczno 0-5 KS Poświętne 3 listopada, 14:00
Zjednoczeni Bełchatów 0-3 Polonia Piotrków Trybunalski 3 listopada, 14:00
LUKS Gomunice 1-2 Astoria Szczerców 3 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Astoria Szczerców 2-0 Grabka Grabica 11 listopada, 13:00
Polonia Piotrków Trybunalski 3-0 LUKS Gomunice 10 listopada, 13:30
KS Poświętne 1-2 Zjednoczeni Bełchatów 11 listopada, 13:00
GUKS Gorzkowice 1-0 Ceramika Opoczno 10 listopada, 13:00
LKS Mierzyn 6-1 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 10 listopada, 13:30
Szczerbiec Wolbórz 2-2 Gerlach Drzewica 10 listopada, 13:00
Świt Kamieńsk 1-2 LKS Wola Krzysztoporska 10 listopada, 13:30
LKS Lubochnia 3-3 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 10 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 16-17 marca

Grabka Grabica 0-2 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 17 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Lubochnia 0-1 LKS Wola Krzysztoporska 17 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Świt Kamieńsk 2-0 Gerlach Drzewica 17 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Szczerbiec Wolbórz 2-1 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 17 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Mierzyn 5-0 Ceramika Opoczno 17 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
GUKS Gorzkowice 0-2 Zjednoczeni Bełchatów 17 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
KS Poświętne 1-0 LUKS Gomunice 17 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Polonia Piotrków Trybunalski 1-0 Astoria Szczerców 17 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 23-24 marca

Polonia Piotrków Trybunalski 0-1 Grabka Grabica 15 maja, 17:15
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Astoria Szczerców 6-0 KS Poświętne 15 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LUKS Gomunice 1-0 GUKS Gorzkowice 15 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Zjednoczeni Bełchatów 0-2 LKS Mierzyn 15 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Ceramika Opoczno 2-1 Szczerbiec Wolbórz 15 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 1-5 Świt Kamieńsk 15 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Gerlach Drzewica 6-1 LKS Lubochnia 15 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Wola Krzysztoporska 3-2 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 15 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 18 - 30 marca

Grabka Grabica 1-0 LKS Wola Krzysztoporska 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2-2 Gerlach Drzewica 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (29 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Lubochnia 4-0 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (29 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Świt Kamieńsk 1-2 Ceramika Opoczno 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (29 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Szczerbiec Wolbórz 1-1 Zjednoczeni Bełchatów 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Mierzyn 3-1 LUKS Gomunice 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (30 maja, 17:00) przerwany w 10. minucie przy stanie 1-1 / w trzecim terminie dokończony
GUKS Gorzkowice 1-3 Astoria Szczerców 30 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (29 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Poświętne 1-0 Polonia Piotrków Trybunalski 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

KS Poświętne 2-1 Grabka Grabica 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Piotrków Trybunalski 3-1 GUKS Gorzkowice 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Astoria Szczerców 2-2 LKS Mierzyn 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LUKS Gomunice 0-2 Szczerbiec Wolbórz 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zjednoczeni Bełchatów 0-0 Świt Kamieńsk 6 kwietnia, 15:00
w Kleszczowie
Ceramika Opoczno 4-0 LKS Lubochnia 12 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 3-4 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 7 kwietnia, 16:00
w Łodzi; na bocznym boisku ChKS-u
Gerlach Drzewica 3-0 LKS Wola Krzysztoporska 12 czerwca, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Grabka Grabica 0-2 Gerlach Drzewica 14 kwietnia, 16:00
LKS Wola Krzysztoporska 5-2 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0-1 Ceramika Opoczno 8 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Lubochnia 2-1 Zjednoczeni Bełchatów 5 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Świt Kamieńsk 1-0 LUKS Gomunice 13 kwietnia, 13:00
w Kleszczowie
Szczerbiec Wolbórz 1-1 Astoria Szczerców 13 kwietnia, 16:00
LKS Mierzyn 0-0 Polonia Piotrków Trybunalski 13 kwietnia, 16:00
GUKS Gorzkowice 1-2 KS Poświętne 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 20-21 kwietnia

GUKS Gorzkowice 2-0 Grabka Grabica 20 kwietnia, 16:30
KS Poświętne 0-3 LKS Mierzyn 21 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 5-2
Polonia Piotrków Trybunalski 1-2 Szczerbiec Wolbórz 20 kwietnia, 16:30
Astoria Szczerców 1-2 Świt Kamieńsk 21 kwietnia, 16:50
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:30 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
LUKS Gomunice 0-0 LKS Lubochnia 20 kwietnia, 16:30
Zjednoczeni Bełchatów 2-2 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 20 kwietnia, 16:30
Ceramika Opoczno 2-1 LKS Wola Krzysztoporska 20 kwietnia, 16:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 3-2 Gerlach Drzewica 20 kwietnia, 16:30

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Grabka Grabica 0-1 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 28 kwietnia, 17:00
Gerlach Drzewica 0-1 Ceramika Opoczno 28 kwietnia, 17:00
LKS Wola Krzysztoporska 0-3 Zjednoczeni Bełchatów 27 kwietnia, 15:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 3-0 LUKS Gomunice 27 kwietnia, 15:00
LKS Lubochnia 0-2 Astoria Szczerców 27 kwietnia, 17:00
Świt Kamieńsk 0-0 Polonia Piotrków Trybunalski 27 kwietnia, 15:00
Szczerbiec Wolbórz 0-3 KS Poświętne 27 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-1
LKS Mierzyn 3-2 GUKS Gorzkowice 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 1 maja

LKS Mierzyn 4-1 Grabka Grabica 1 maja, 17:00
GUKS Gorzkowice 5-3 Szczerbiec Wolbórz 1 maja, 17:00
KS Poświętne 2-1 Świt Kamieńsk 1 maja, 17:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2-2 LKS Lubochnia 1 maja, 17:00
Astoria Szczerców 4-0 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 maja, 17:00
LUKS Gomunice 1-3 LKS Wola Krzysztoporska 1 maja, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 2-1 Gerlach Drzewica 1 maja, 17:00
Ceramika Opoczno 1-1 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 1 maja, 16:00

Kolejka 24 - 4-5 maja

Grabka Grabica 0-0 Ceramika Opoczno 5 maja, 17:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 0-2 Zjednoczeni Bełchatów 4 maja, 17:00
Gerlach Drzewica 7-0 LUKS Gomunice 5 maja, 17:00
LKS Wola Krzysztoporska 0-3 Astoria Szczerców 4 maja, 15:00
(wo)
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2-1 Polonia Piotrków Trybunalski 4 maja, 17:00
LKS Lubochnia 1-3 KS Poświętne 4 maja, 17:00
Świt Kamieńsk 2-2 GUKS Gorzkowice 4 maja, 15:00
Szczerbiec Wolbórz 1-1 LKS Mierzyn 4 maja, 16:00

Kolejka 25 - 11-12 maja

Szczerbiec Wolbórz 3-2 Grabka Grabica 11 maja, 17:00
LKS Mierzyn 2-3 Świt Kamieńsk 11 maja, 17:00
GUKS Gorzkowice 1-0 LKS Lubochnia 11 maja, 17:00
KS Poświętne 3-2 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 11 maja, 17:00
Polonia Piotrków Trybunalski 3-1 LKS Wola Krzysztoporska 11 maja, 17:00
Astoria Szczerców 0-3 Gerlach Drzewica 12 maja, 11:00
LUKS Gomunice 2-1 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 11 maja, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 0-0 Ceramika Opoczno 11 maja, 17:00

Kolejka 26 - 18-19 maja

Grabka Grabica 0-3 Zjednoczeni Bełchatów 19 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-0
Ceramika Opoczno 6-0 LUKS Gomunice 18 maja, 17:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 1-5 Astoria Szczerców 18 maja, 17:00
Gerlach Drzewica 1-2 Polonia Piotrków Trybunalski 19 maja, 17:00
LKS Wola Krzysztoporska 1-2 KS Poświętne 18 maja, 16:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-2 GUKS Gorzkowice 18 maja, 17:00
LKS Lubochnia 2-1 LKS Mierzyn 18 maja, 17:00
Świt Kamieńsk 0-4 Szczerbiec Wolbórz 18 maja, 16:00

Kolejka 27 - 25-26 maja

Świt Kamieńsk 1-1 Grabka Grabica 25 maja, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 1-1 LKS Lubochnia 26 maja, 17:00
LKS Mierzyn 6-5 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 25 maja, 17:00
GUKS Gorzkowice 2-4 LKS Wola Krzysztoporska 25 maja, 17:00
KS Poświętne 0-2 Gerlach Drzewica 26 maja, 17:00
Polonia Piotrków Trybunalski 11-1 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 25 maja, 17:00
Astoria Szczerców 0-1 Ceramika Opoczno 25 maja, 17:00
LUKS Gomunice 0-0 Zjednoczeni Bełchatów 25 maja, 15:00

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Grabka Grabica 1-1 LUKS Gomunice 2 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 3-2 Astoria Szczerców 2 czerwca, 13:00
Ceramika Opoczno 1-1 Polonia Piotrków Trybunalski 2 czerwca, 13:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 4-2 KS Poświętne 2 czerwca, 17:00
Gerlach Drzewica 6-0 GUKS Gorzkowice 2 czerwca, 16:00
LKS Wola Krzysztoporska 1-4 LKS Mierzyn 2 czerwca, 11:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-3 Szczerbiec Wolbórz 2 czerwca, 13:00
LKS Lubochnia 0-2 Świt Kamieńsk 2 czerwca, 11:00

Kolejka 29 - 8 czerwca

LKS Lubochnia 0-2 Grabka Grabica 8 czerwca, 17:00
Świt Kamieńsk 0-1 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 8 czerwca, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 3-0 LKS Wola Krzysztoporska 8 czerwca, 17:00
LKS Mierzyn 2-1 Gerlach Drzewica 8 czerwca, 17:00
GUKS Gorzkowice 3-2 LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 8 czerwca, 17:00
KS Poświętne 1-3 Ceramika Opoczno 8 czerwca, 17:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2-2 Zjednoczeni Bełchatów 8 czerwca, 17:00
Astoria Szczerców 5-0 LUKS Gomunice 8 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 15 czerwca

Grabka Grabica 0-2 Astoria Szczerców 15 czerwca, 17:00
LUKS Gomunice 1-0 Polonia Piotrków Trybunalski 15 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 6-0 KS Poświętne 15 czerwca, 11:00
Ceramika Opoczno 0-2 GUKS Gorzkowice 15 czerwca, 17:00
LKS Czarnocin (k. Piotrkowa Trybunalskiego) 3-3 LKS Mierzyn 15 czerwca, 17:00
Gerlach Drzewica 3-1 Szczerbiec Wolbórz 15 czerwca, 17:00
LKS Wola Krzysztoporska 4-5 Świt Kamieńsk 15 czerwca, 17:00
Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1-1 LKS Lubochnia 15 czerwca, 17:00

IV liga 2012/2013 (łódzka)

Klasa okręgowa 2012/2013 (Łódź)
Klasa okręgowa 2012/2013 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2012/2013 (Skierniewice)

Klasa A 2012/2013 (Piotrków Trybunalski I)
Klasa A 2012/2013 (Piotrków Trybunalski II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas