[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Skierniewice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Nieborów 24 62 20 2 2 97-29 11 1 0 52-14 9 1 2 45-15
2.  MKS Skierniewice 24 51 16 3 5 73-27 9 1 2 46-13 7 2 3 27-14
3.  Pelikan II Łowicz 24 41 13 2 9 68-41 9 0 3 49-16 4 2 6 19-25 2 3 1 0 1 7-3
4.  Olimpia Chąśno 24 41 12 5 7 43-29 7 3 2 23-7 5 2 5 20-22 2 3 1 0 1 3-7
5.  Jutrzenka Drzewce 24 38 12 2 10 31-31 7 0 5 17-16 5 2 5 14-15
6.  Laktoza Łyszkowice 24 35 10 5 9 45-35 4 5 3 21-15 6 0 6 24-20
7.  Pogoń Bełchów 24 31 8 7 9 52-55 4 3 5 28-25 4 4 4 24-30
8.  Korona Wejsce 24 29 9 2 13 49-55 6 1 5 29-25 3 1 8 20-30
9.  Juvenia Wysokienice 24 25 8 1 15 36-68 5 0 7 15-28 3 1 8 21-40
10.  Astra Zduny 24 24 7 3 14 33-60 5 2 5 23-25 2 1 9 10-35 4 9 3 0 1 11-5
11.  Olimpia Jeżów 24 24 7 3 14 33-56 5 1 6 18-28 2 2 8 15-28 4 6 2 0 2 9-10
12.  Rawka Bolimów 24 24 7 3 14 38-80 5 1 6 27-26 2 2 8 11-54 4 3 1 0 3 6-11
13.  Czarni Bednary 24 21 5 6 13 34-66 2 4 6 16-30 3 2 7 18-36
Białka Biała Rawska wycofała się po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Orzeł Nieborów    4-1 3-3 2-1 1-0 2-0 9-3 5-1 3-1 5-1 3-2 13-0 2-1 
 2 MKS Skierniewice2-3     2-1 1-3 2-2 3-1 4-0 4-1 10-0 4-0 3-1 5-1 6-0 
 3 Pelikan II Łowicz2-5 1-0     5-0 0-1 5-1 5-1 2-6 3-0 7-0 3-1 10-0 6-1 
 4 Olimpia Chąśno2-0 0-1 3-2     0-0 4-0 1-1 2-1 1-0 2-0 1-2 7-0 0-0 
 5 Jutrzenka Drzewce2-3 2-0 1-4 2-1     1-0 0-1 0-3 2-1 1-0 0-1 3-0 3-2 
 6 Laktoza Łyszkowice1-3 0-3 0-0 1-1 3-1     1-1 1-1 3-0 3-0 3-3 0-1 5-1 
 7 Pogoń Bełchów3-3 2-2 3-0* 1-2 2-4 0-3*     4-1 3-5 0-2 2-0 2-2 6-1 
 8 Korona Wejsce0-4 2-5 0-2 2-4 1-0 1-2 5-3     8-2 1-1 1-0 5-0 3-2 
 9 Juvenia Wysokienice0-8 1-3 1-2 2-0 0-1 1-0 2-5 2-1     2-1 2-1 1-4 1-2 
 10 Astra Zduny0-4 0-4 0-1 2-4 3-2 0-1 3-3 2-1 4-3     4-0 4-1 1-1 
 11 Olimpia Jeżów0-4 0-5 3-0* 2-0 0-1 2-7 0-0 2-1 1-5 4-1     4-2 0-2 
 12 Rawka Bolimów3-2 1-2 6-2 2-2 3-1 0-3* 0-3 5-0 1-3 0-2 3-1     3-5 
 13 Czarni Bednary0-6 1-1 3-2 0-2 0-1 1-6 0-3 1-3 1-1 6-2 3-3 0-0     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Jutrzenka Drzewce 2-1 Olimpia Chąśno 19 sierpnia, 11:00
Pogoń Bełchów 0-2 Astra Zduny 19 sierpnia, 11:15
Laktoza Łyszkowice 5-1 Czarni Bednary 29 sierpnia
Rawka Bolimów 3-2 Orzeł Nieborów 19 sierpnia, 17:00
Korona Wejsce 2-5 MKS Skierniewice 19 sierpnia, 11:00
Olimpia Jeżów 1-5 Juvenia Wysokienice 29 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (18 sierpnia, 17:00) mecz Olimpia - Mazovia Rawa Mazowiecka odwołany z powodu udziału w barażach Mazovii
Białka Biała Rawska - Pelikan II Łowicz 19 sierpnia, 15:00
było 1-9, anulowany

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Olimpia Chąśno 3-2 Pelikan II Łowicz 25 sierpnia, 15:00
Juvenia Wysokienice - Białka Biała Rawska 26 sierpnia, 15:00
było 4-0, anulowany
MKS Skierniewice 3-1 Olimpia Jeżów 25 sierpnia, 16:00
Orzeł Nieborów 5-1 Korona Wejsce 12 września, 17:40
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 40-minutowym opóźnieniem z powodu braku sędziów (OZPN Skierniewice zapomniał o obsadzie sędziów)
Czarni Bednary 0-0 Rawka Bolimów 25 sierpnia, 17:00
Astra Zduny 0-1 Laktoza Łyszkowice 25 sierpnia, 16:00
Jutrzenka Drzewce 0-1 Pogoń Bełchów 25 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Pogoń Bełchów 1-2 Olimpia Chąśno 2 września, 11:15
Laktoza Łyszkowice 3-1 Jutrzenka Drzewce 1 września, 17:00
Rawka Bolimów 0-2 Astra Zduny 1 września, 17:00
Korona Wejsce 3-2 Czarni Bednary 1 września, 17:00
Olimpia Jeżów 0-4 Orzeł Nieborów 1 września, 17:00
Białka Biała Rawska - MKS Skierniewice 2 września, 15:00
było 0-8, anulowany
Pelikan II Łowicz 3-0 Juvenia Wysokienice 2 września, 16:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Olimpia Chąśno 1-0 Juvenia Wysokienice 8 września, 16:00
MKS Skierniewice 2-1 Pelikan II Łowicz 8 września, 16:00
na stadionie Widoku
Orzeł Nieborów - Białka Biała Rawska 9 września, 16:00
było 11-1, anulowany
Czarni Bednary 3-3 Olimpia Jeżów 8 września, 16:00
Astra Zduny 2-1 Korona Wejsce 8 września, 16:00
Jutrzenka Drzewce 3-0 Rawka Bolimów 8 września, 16:00
Pogoń Bełchów 0-3 Laktoza Łyszkowice 9 września, 11:15
(wo)
W zespole Pogoni Bełchów wystąpił zawodnik nieuprawniony do gry (nie został wpisany do protokołu). Na boisku 1-1

Kolejka 5 - 15-16 września

Laktoza Łyszkowice 1-1 Olimpia Chąśno 31 października, 14:00
w pierwotnym terminie (15 września, 16:00) odwołany
Rawka Bolimów 0-3 Pogoń Bełchów 16 września, 17:00
Korona Wejsce 1-0 Jutrzenka Drzewce 15 września, 16:00
Olimpia Jeżów 4-1 Astra Zduny 15 września, 16:00
Białka Biała Rawska - Czarni Bednary 16 września, 15:00
było 0-7, anulowany
Pelikan II Łowicz 2-5 Orzeł Nieborów 16 września, 16:00
Juvenia Wysokienice 1-3 MKS Skierniewice 16 września, 15:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Olimpia Chąśno 0-1 MKS Skierniewice 22 września, 15:00
Orzeł Nieborów 3-1 Juvenia Wysokienice 23 września, 15:00
Czarni Bednary 3-2 Pelikan II Łowicz 22 września, 15:00
Astra Zduny - Białka Biała Rawska 22 września, 15:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Jutrzenka Drzewce 0-1 Olimpia Jeżów 22 września, 15:00
Pogoń Bełchów 4-1 Korona Wejsce 23 września, 16:30
Laktoza Łyszkowice 0-1 Rawka Bolimów 22 września, 15:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Rawka Bolimów 2-2 Olimpia Chąśno 30 września, 11:00
Korona Wejsce 1-2 Laktoza Łyszkowice 29 września, 15:00
Olimpia Jeżów 0-0 Pogoń Bełchów 29 września, 15:00
Białka Biała Rawska - Jutrzenka Drzewce 30 września, 15:00
było 2-3, anulowany
Pelikan II Łowicz 7-0 Astra Zduny 30 września, 15:00
Juvenia Wysokienice 1-2 Czarni Bednary 30 września, 15:00
MKS Skierniewice 2-3 Orzeł Nieborów 29 września, 15:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Olimpia Chąśno 2-0 Orzeł Nieborów 6 października, 15:00
Czarni Bednary 1-1 MKS Skierniewice 6 października, 15:00
Astra Zduny 4-3 Juvenia Wysokienice 6 października, 15:00
Jutrzenka Drzewce 1-4 Pelikan II Łowicz 6 października, 15:00
Pogoń Bełchów - Białka Biała Rawska 7 października, 11:15
było 5-0, anulowany
Laktoza Łyszkowice 3-3 Olimpia Jeżów 6 października, 15:00
Rawka Bolimów 5-0 Korona Wejsce 6 października, 15:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Korona Wejsce 2-4 Olimpia Chąśno 13 października, 15:00
Olimpia Jeżów 4-2 Rawka Bolimów 13 października, 15:00
Białka Biała Rawska - Laktoza Łyszkowice 18 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (14 października, 15:00) odwołany z powodu rozegrania meczu finałowego Pucharu Starosty Łowickiego, było 1-1, anulowany
Pelikan II Łowicz 5-1 Pogoń Bełchów 14 października, 15:00
Juvenia Wysokienice 0-1 Jutrzenka Drzewce 14 października, 15:00
MKS Skierniewice 4-0 Astra Zduny 13 października, 15:00
Orzeł Nieborów 2-1 Czarni Bednary 17 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (14 października, 15:00) odwołany z powodu rozegrania meczu finałowego Pucharu Starosty Łowickiego

Kolejka 10 - 20-21 października

Olimpia Chąśno 0-0 Czarni Bednary 20 października, 14:00
Astra Zduny 0-4 Orzeł Nieborów 20 października, 14:00
Jutrzenka Drzewce 2-0 MKS Skierniewice 20 października, 14:00
Pogoń Bełchów 3-5 Juvenia Wysokienice 21 października, 11:15
Laktoza Łyszkowice 0-0 Pelikan II Łowicz 20 października, 14:00
Rawka Bolimów - Białka Biała Rawska 20 października, 14:00
było 4-1, anulowany
Korona Wejsce 1-0 Olimpia Jeżów 20 października, 14:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Olimpia Jeżów 2-0 Olimpia Chąśno 17 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Białka Biała Rawska - Korona Wejsce 25 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska, było 2-1, anulowany
Pelikan II Łowicz 10-0 Rawka Bolimów 18 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Juvenia Wysokienice 1-0 Laktoza Łyszkowice 25 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Skierniewice 4-0 Pogoń Bełchów 7 listopada, 19:15
na bocznym boisku MOSiR / w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orzeł Nieborów 1-0 Jutrzenka Drzewce 25 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Bednary 6-2 Astra Zduny 24 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Olimpia Chąśno 2-0 Astra Zduny 3 listopada, 14:00
Jutrzenka Drzewce 3-2 Czarni Bednary 3 listopada, 14:00
Pogoń Bełchów 3-3 Orzeł Nieborów 4 listopada, 11:15
Laktoza Łyszkowice 0-3 MKS Skierniewice 3 listopada, 14:00
Rawka Bolimów 1-3 Juvenia Wysokienice 4 listopada, 14:00
Korona Wejsce 0-2 Pelikan II Łowicz 3 listopada, 14:00
Olimpia Jeżów - Białka Biała Rawska 3 listopada, 14:00
było 8-1, anulowany

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Białka Biała Rawska - Olimpia Chąśno 11 listopada, 14:00
było 0-1, anulowany
Pelikan II Łowicz 3-1 Olimpia Jeżów 11 listopada, 14:00
Juvenia Wysokienice 2-1 Korona Wejsce 11 listopada, 14:00
MKS Skierniewice 5-1 Rawka Bolimów 10 listopada, 14:00
Orzeł Nieborów 2-0 Laktoza Łyszkowice 11 listopada, 14:00
Czarni Bednary 0-3 Pogoń Bełchów 10 listopada, 14:00
Astra Zduny 3-2 Jutrzenka Drzewce 10 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 6-7 kwietnia

Pauza: Pelikan II Łowicz.
 
Olimpia Chąśno 0-0 Jutrzenka Drzewce 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Astra Zduny 3-3 Pogoń Bełchów 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Bednary 1-6 Laktoza Łyszkowice 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Nieborów 13-0 Rawka Bolimów 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Skierniewice 4-1 Korona Wejsce 6 kwietnia, 15:00
Juvenia Wysokienice 2-1 Olimpia Jeżów 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 13-14 kwietnia

Pauza: Juvenia Wysokienice.
 
Pelikan II Łowicz 5-0 Olimpia Chąśno 14 kwietnia, 16:00
Olimpia Jeżów 0-5 MKS Skierniewice 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (5 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Wejsce 0-4 Orzeł Nieborów 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rawka Bolimów 3-5 Czarni Bednary 13 kwietnia, 16:00
Laktoza Łyszkowice 3-0 Astra Zduny 14 kwietnia, 16:00
Pogoń Bełchów 2-4 Jutrzenka Drzewce 14 kwietnia, 11:15

Kolejka 16 - 20-21 kwietnia

Pauza: MKS Skierniewice.
 
Olimpia Chąśno 1-1 Pogoń Bełchów 20 kwietnia, 16:00
Jutrzenka Drzewce 1-0 Laktoza Łyszkowice 21 kwietnia, 16:00
Astra Zduny 4-1 Rawka Bolimów 20 kwietnia, 16:00
Czarni Bednary 1-3 Korona Wejsce 20 kwietnia, 16:00
Orzeł Nieborów 3-2 Olimpia Jeżów 21 kwietnia, 17:00
Juvenia Wysokienice 1-2 Pelikan II Łowicz 21 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 27-28 kwietnia

Pauza: Orzeł Nieborów.
 
Juvenia Wysokienice 2-0 Olimpia Chąśno 28 kwietnia, 15:00
Pelikan II Łowicz 1-0 MKS Skierniewice 28 kwietnia, 16:00
Olimpia Jeżów 0-2 Czarni Bednary 27 kwietnia, 17:00
Korona Wejsce 1-1 Astra Zduny 27 kwietnia, 17:00
Rawka Bolimów 3-1 Jutrzenka Drzewce 27 kwietnia, 17:00
Laktoza Łyszkowice 1-1 Pogoń Bełchów 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 1 maja

Pauza: Czarni Bednary.
 
Olimpia Chąśno 4-0 Laktoza Łyszkowice 1 maja, 17:00
Pogoń Bełchów 2-2 Rawka Bolimów 30 maja, 16:00
Jutrzenka Drzewce 0-3 Korona Wejsce 12 czerwca, 18:00
Astra Zduny 4-0 Olimpia Jeżów 1 maja, 16:00
Orzeł Nieborów 3-3 Pelikan II Łowicz 30 kwietnia, 17:30
MKS Skierniewice 10-0 Juvenia Wysokienice 1 maja, 16:00

Kolejka 19 - 4-5 maja

Pauza: Astra Zduny.
 
MKS Skierniewice 1-3 Olimpia Chąśno 4 maja, 16:00
Juvenia Wysokienice 0-8 Orzeł Nieborów 5 maja, 15:00
Pelikan II Łowicz 6-1 Czarni Bednary 5 maja, 16:00
Olimpia Jeżów 0-1 Jutrzenka Drzewce 4 maja, 17:00
Korona Wejsce 5-3 Pogoń Bełchów 4 maja, 17:00
Rawka Bolimów 0-3 Laktoza Łyszkowice 4 maja, 17:00
(wo)
mecz został przerwany w 50. minucie przy stanie 1-1 z powodu uderzenia sędziego asystenta przez kibica

Kolejka 20 - 11-12 maja

Pauza: Jutrzenka Drzewce.
 
Olimpia Chąśno 7-0 Rawka Bolimów 11 maja, 17:00
Laktoza Łyszkowice 1-1 Korona Wejsce 11 maja, 17:00
Pogoń Bełchów 2-0 Olimpia Jeżów 12 maja, 11:15
Astra Zduny 0-1 Pelikan II Łowicz 11 maja, 16:00
Czarni Bednary 1-1 Juvenia Wysokienice 11 maja, 16:00
Orzeł Nieborów 4-1 MKS Skierniewice 12 maja, 17:00

Kolejka 21 - 18-19 maja

Pauza: Pogoń Bełchów.
 
Orzeł Nieborów 2-1 Olimpia Chąśno 19 maja, 17:00
MKS Skierniewice 6-0 Czarni Bednary 18 maja, 16:00
Juvenia Wysokienice 2-1 Astra Zduny 19 maja, 15:00
Pelikan II Łowicz 0-1 Jutrzenka Drzewce 19 maja, 16:00
Olimpia Jeżów 2-7 Laktoza Łyszkowice 18 maja, 17:00
Korona Wejsce 5-0 Rawka Bolimów 18 maja, 17:00

Kolejka 22 - 25-26 maja

Pauza: Laktoza Łyszkowice.
 
Olimpia Chąśno 2-1 Korona Wejsce 25 maja, 17:00
Rawka Bolimów 3-1 Olimpia Jeżów 25 maja, 17:00
w Nowej Suchej
Pogoń Bełchów 3-0 Pelikan II Łowicz 26 maja, 11:15
(wo)
na boisku 2-4; w drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicyzach.
Jutrzenka Drzewce 2-1 Juvenia Wysokienice 26 maja, 16:00
Astra Zduny 0-4 MKS Skierniewice 25 maja, 16:00
w Łowiczu; na bocznym boisku stadionu OSiR
Czarni Bednary 0-6 Orzeł Nieborów 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 16:00) odwołany z powodu zalania boiska / w drugim terminie w Nieborowie; Czarni gospodarzem

Kolejka 23 - 1-2 czerwca

Pauza: Rawka Bolimów.
 
Czarni Bednary 0-2 Olimpia Chąśno 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (1 czerwca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Nieborów 5-1 Astra Zduny 2 czerwca, 17:00
MKS Skierniewice 2-2 Jutrzenka Drzewce 1 czerwca, 16:00
Juvenia Wysokienice 2-5 Pogoń Bełchów 2 czerwca, 15:00
Pelikan II Łowicz 5-1 Laktoza Łyszkowice 2 czerwca, 16:00
Olimpia Jeżów 2-1 Korona Wejsce 1 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 8-9 czerwca

Pauza: Korona Wejsce.
 
Olimpia Chąśno 1-2 Olimpia Jeżów 8 czerwca, 17:00
Rawka Bolimów 6-2 Pelikan II Łowicz 8 czerwca, 17:00
w Nowe Suchej.
Laktoza Łyszkowice 3-0 Juvenia Wysokienice 8 czerwca, 17:00
Pogoń Bełchów 2-2 MKS Skierniewice 9 czerwca, 11:15
Jutrzenka Drzewce 2-3 Orzeł Nieborów 9 czerwca, 16:00
Astra Zduny 1-1 Czarni Bednary 8 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 15-16 czerwca

Pauza: Olimpia Jeżów.
 
Astra Zduny 2-4 Olimpia Chąśno 16 czerwca, 11:00
w Chąśnie; Astra gospodarzem
Czarni Bednary 0-1 Jutrzenka Drzewce 15 czerwca, 17:00
Orzeł Nieborów 9-3 Pogoń Bełchów 16 czerwca, 11:00
MKS Skierniewice 3-1 Laktoza Łyszkowice 15 czerwca, 16:00
Juvenia Wysokienice 1-4 Rawka Bolimów 16 czerwca, 11:00
Pelikan II Łowicz 2-6 Korona Wejsce 15 czerwca, 15:00
w Wejscach; Pelikan II gospodarzem

Kolejka 26 - 23 czerwca

Pauza: Olimpia Chąśno.
 
Olimpia Jeżów 3-0 Pelikan II Łowicz 23 czerwca, 15:00
(wo)
nie odbył się - goście nie posiadali dokumentów tożsamości
Korona Wejsce 8-2 Juvenia Wysokienice 23 czerwca, 13:30
Rawka Bolimów 1-2 MKS Skierniewice 23 czerwca, 15:00
w Nowej Suchej
Laktoza Łyszkowice 1-3 Orzeł Nieborów 22 czerwca, 16:00
Pogoń Bełchów 6-1 Czarni Bednary 23 czerwca, 15:00
Jutrzenka Drzewce 1-0 Astra Zduny 22 czerwca, 17:00

IV liga 2012/2013 (łódzka)

Klasa okręgowa 2012/2013 (Łódź)
Klasa okręgowa 2012/2013 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2012/2013 (Sieradz)

Klasa A 2012/2013 (Skierniewice)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas