[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: świętokrzyska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Skała Tumlin 30 66 20 6 4 92-44 11 2 2 56-22 9 4 2 36-22 2 6 2 0 0 13-3
2.  Klimontowianka Klimontów 30 66 21 3 6 74-55 12 2 1 41-21 9 1 5 33-34 2 0 0 0 2 3-13
3.  Moravia Morawica 30 58 17 7 6 61-38 10 4 1 35-13 7 3 5 26-25
4.  Neptun Końskie 30 55 16 7 7 60-34 9 3 3 31-14 7 4 4 29-20
5.  GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 30 52 15 7 8 78-52 11 1 3 49-28 4 6 5 29-24
6.  Piast Stopnica 30 46 13 7 10 37-41 8 2 5 22-21 5 5 5 15-20
7.  Kamienna Brody 29 44 13 5 11 53-54 8 4 2 31-16 5 1 9 22-38 2 4 1 1 0 3-2
8.  Zenit Chmielnik 30 44 11 11 8 42-30 4 5 6 19-19 7 6 2 23-11 2 1 0 1 1 2-3
9.  Samson Samsonów 30 41 12 5 13 49-62 6 4 5 26-25 6 1 8 23-37
10.  Nidzianka Bieliny 30 38 11 5 14 55-58 9 1 5 31-22 2 4 9 24-36 2 6 2 0 0 5-1
11.  LZS Samborzec 30 38 11 5 14 50-58 7 2 6 27-23 4 3 8 23-35 2 0 0 0 2 1-5
12.  Sparta Dwikozy 30 37 9 10 11 53-50 6 5 4 29-17 3 5 7 24-33
13.  GKS Rudki 30 34 10 4 16 37-41 5 4 6 23-21 5 0 10 14-20
14.  Wicher Miedziana Góra 30 29 8 5 17 43-66 5 4 6 27-25 3 1 11 16-41
15.  Piaskowianka Piaski 30 12 3 3 24 34-88 2 3 10 25-41 1 0 14 9-47
16.  Zryw Skroniów 29 11 3 2 24 29-76 2 0 13 14-33 1 2 11 15-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Skała Tumlin    8-0 2-0 2-2 4-4 5-6 9-1 2-0 2-3 4-2 2-0 4-2 3-1 1-0 4-1 4-0 
 2 Klimontowianka Klimontów3-5     4-2 3-1 3-1 0-0 3-1 0-0 2-1 2-1 3-1 5-4 2-0 4-2 2-1 5-1 
 3 Moravia Morawica1-4 2-0     0-0 1-0 1-1 2-1 3-0 3-1 3-1 1-1 1-1 2-1 6-1 2-1 7-0 
 4 Neptun Końskie2-1 3-1 0-1     2-2 2-0 3-0 0-3* 5-0 2-2 1-2 0-0 1-0 4-1 3-0 3-1 
 5 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)0-3 4-0 4-2 3-2     4-1 3-1 0-3* 6-1 3-3 1-2 5-1 2-1 6-5 5-1 3-2 
 6 Piast Stopnica2-3 1-4 0-1 0-3 1-0     1-0 1-1 2-1 2-2 4-2 3-2 0-1 1-0 2-1 2-0 
 7 Kamienna Brody1-2 2-3 1-1 3-2 1-1 3-0     1-1 2-0 2-1 2-1 2-2 2-1 4-1 5-0 
 8 Zenit Chmielnik2-2 1-3 2-0 1-2 1-1 0-0 1-2     2-3 0-2 3-0 1-2 1-0 0-0 2-0 2-2 
 9 Samson Samsonów1-1 1-1 2-3 4-1 0-7 0-2 4-0 1-1     4-1 2-2 1-0 0-1 0-2 3-1 3-2 
 10 Nidzianka Bieliny2-1 3-4 1-2 2-2 3-0* 2-1 4-7 1-2 3-0     2-0 1-0 1-0 1-2 3-0 2-1 
 11 LZS Samborzec1-2 1-3 3-1 0-4 2-0 2-0 2-0 0-2 2-2 1-3     1-1 2-1 4-1 4-0 2-3 
 12 Sparta Dwikozy1-2 2-3 0-0 0-1 2-2 0-0 2-2 1-1 2-3 2-1 2-0     2-1 5-0 4-1 4-0 
 13 GKS Rudki1-4 0-2 1-3 0-2 0-0 1-1 2-0 0-2 3-0 1-1 2-4 3-1     4-0 5-1 0-0 
 14 Wicher Miedziana Góra2-2 3-1 2-2 0-1 0-2 0-1 0-2 1-1 1-3 4-2 6-3 3-3 0-1     3-0 2-1 
 15 Piaskowianka Piaski3-3 2-5 2-6 1-1 3-7 0-1 1-2 0-3 1-2 4-1 2-2 1-2 1-3 0-1     4-2 
 16 Zryw Skroniów0-1 1-3 1-2 1-5 1-2 0-1 1-3 0-3* 1-3 2-1 2-3 2-3 1-2 1-0 0-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Skała Tumlin 4-4 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 12 sierpnia, 17:00
Nidzianka Bieliny 2-0 LZS Samborzec 11 sierpnia, 10:00
GKS Rudki 0-2 Neptun Końskie 12 sierpnia, 17:00
Klimontowianka Klimontów 0-0 Piast Stopnica 12 sierpnia, 17:00
Piaskowianka Piaski 1-2 Sparta Dwikozy 12 sierpnia, 17:00
Zryw Skroniów 0-3 Zenit Chmielnik 12 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-1
Kamienna Brody 2-0 Samson Samsonów 11 sierpnia, 17:00
Wicher Miedziana Góra 2-2 Moravia Morawica 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4-2 Moravia Morawica 15 sierpnia, 17:00
Zenit Chmielnik 1-2 Kamienna Brody 15 sierpnia, 17:00
Sparta Dwikozy 4-0 Zryw Skroniów 15 sierpnia, 17:00
Piast Stopnica 2-1 Piaskowianka Piaski 15 sierpnia, 17:00
Neptun Końskie 3-1 Klimontowianka Klimontów 15 sierpnia, 17:00
LZS Samborzec 2-1 GKS Rudki 15 sierpnia, 17:00
Skała Tumlin 4-2 Nidzianka Bieliny 15 sierpnia, 17:00
Wicher Miedziana Góra 1-3 Samson Samsonów 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Nidzianka Bieliny 3-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 18 sierpnia, 14:00
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
GKS Rudki 1-4 Skała Tumlin 19 sierpnia, 17:00
Klimontowianka Klimontów 3-1 LZS Samborzec 19 sierpnia, 17:00
Piaskowianka Piaski 1-1 Neptun Końskie 19 sierpnia, 17:00
Zryw Skroniów 0-1 Piast Stopnica 19 sierpnia, 17:00
Kamienna Brody 2-2 Sparta Dwikozy 18 sierpnia, 11:00
Wicher Miedziana Góra 1-1 Zenit Chmielnik 19 sierpnia, 17:00
Moravia Morawica 3-1 Samson Samsonów 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 6-1 Samson Samsonów 26 sierpnia, 17:00
Zenit Chmielnik 2-0 Moravia Morawica 26 sierpnia, 17:00
Sparta Dwikozy 5-0 Wicher Miedziana Góra 26 sierpnia, 17:00
Piast Stopnica 1-0 Kamienna Brody 25 sierpnia, 11:00
Neptun Końskie 3-1 Zryw Skroniów 26 sierpnia, 17:00
LZS Samborzec 4-0 Piaskowianka Piaski 26 sierpnia, 17:00
Skała Tumlin 8-0 Klimontowianka Klimontów 26 sierpnia, 17:00
Nidzianka Bieliny 1-0 GKS Rudki 19 września, 16:00
w pierwotnym terminie (26 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu zatrucia pokarmowego piłkarzy gości

Kolejka 5 - 1-2 września

GKS Rudki 0-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2 września, 17:00
Klimontowianka Klimontów 2-1 Nidzianka Bieliny 2 września, 17:00
Piaskowianka Piaski 3-3 Skała Tumlin 2 września, 17:00
Zryw Skroniów 2-3 LZS Samborzec 2 września, 17:00
Kamienna Brody 3-2 Neptun Końskie 1 września, 11:00
Wicher Miedziana Góra 0-1 Piast Stopnica 2 września, 17:00
Moravia Morawica 1-1 Sparta Dwikozy 2 września, 17:00
Samson Samsonów 1-1 Zenit Chmielnik 2 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-3 Zenit Chmielnik 8 września, 16:00
(wo)
na boisku 1-0
Sparta Dwikozy 2-3 Samson Samsonów 9 września, 16:00
Piast Stopnica 0-1 Moravia Morawica 9 września, 16:00
Neptun Końskie 4-1 Wicher Miedziana Góra 9 września, 16:00
LZS Samborzec 2-0 Kamienna Brody 9 września, 16:00
Skała Tumlin 4-0 Zryw Skroniów 9 września, 16:00
Nidzianka Bieliny 3-0 Piaskowianka Piaski 9 września, 16:00
GKS Rudki 0-2 Klimontowianka Klimontów 9 września, 16:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Klimontowianka Klimontów 3-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 16 września, 16:00
Piaskowianka Piaski 1-3 GKS Rudki 16 września, 16:00
Zryw Skroniów 2-1 Nidzianka Bieliny 16 września, 16:00
Kamienna Brody 1-2 Skała Tumlin 16 września, 16:00
Wicher Miedziana Góra 6-3 LZS Samborzec 16 września, 16:00
Moravia Morawica 0-0 Neptun Końskie 16 września, 16:00
Samson Samsonów 0-2 Piast Stopnica 16 września, 16:00
Zenit Chmielnik 1-2 Sparta Dwikozy 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 5-1 Sparta Dwikozy 22 września, 16:00
Piast Stopnica 1-1 Zenit Chmielnik 23 września, 16:00
Neptun Końskie 5-0 Samson Samsonów 23 września, 16:00
LZS Samborzec 3-1 Moravia Morawica 23 września, 16:00
Skała Tumlin 1-0 Wicher Miedziana Góra 23 września, 16:00
Nidzianka Bieliny 4-7 Kamienna Brody 23 września, 16:00
GKS Rudki 0-0 Zryw Skroniów 22 września, 16:00
Klimontowianka Klimontów 2-1 Piaskowianka Piaski 23 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Piaskowianka Piaski 3-7 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 30 września, 15:00
Zryw Skroniów 1-3 Klimontowianka Klimontów 30 września, 15:00
Kamienna Brody 2-1 GKS Rudki 30 września, 15:00
Wicher Miedziana Góra 4-2 Nidzianka Bieliny 30 września, 15:00
Samson Samsonów 2-2 LZS Samborzec 30 września, 15:00
Zenit Chmielnik 1-2 Neptun Końskie 29 września, 12:00
Sparta Dwikozy 0-0 Piast Stopnica 30 września, 15:00
Skała Tumlin 2-0 Moravia Morawica 30 września, 15:00

Kolejka 10 - 6-7 października

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4-1 Piast Stopnica 6 października, 16:00
Neptun Końskie 0-0 Sparta Dwikozy 7 października, 15:00
LZS Samborzec 0-2 Zenit Chmielnik 7 października, 15:00
Skała Tumlin 2-3 Samson Samsonów 7 października, 15:00
Nidzianka Bieliny 1-2 Moravia Morawica 7 października, 15:00
GKS Rudki 4-0 Wicher Miedziana Góra 6 października, 15:00
Klimontowianka Klimontów 3-1 Kamienna Brody 7 października, 15:00
Piaskowianka Piaski 4-2 Zryw Skroniów 7 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Zryw Skroniów 1-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 14 października, 15:00
Kamienna Brody 5-0 Piaskowianka Piaski 14 października, 15:00
Wicher Miedziana Góra 3-1 Klimontowianka Klimontów 13 października, 15:00
Samson Samsonów 4-1 Nidzianka Bieliny 14 października, 15:00
Zenit Chmielnik 2-2 Skała Tumlin 14 października, 15:00
Sparta Dwikozy 2-0 LZS Samborzec 14 października, 15:00
Piast Stopnica 0-3 Neptun Końskie 14 października, 15:00
GKS Rudki 1-3 Moravia Morawica 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 21 października

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-2 Neptun Końskie 21 października, 14:00
LZS Samborzec 2-0 Piast Stopnica 21 października, 14:00
Skała Tumlin 4-2 Sparta Dwikozy 21 października, 14:00
Nidzianka Bieliny 1-2 Zenit Chmielnik 21 października, 14:00
GKS Rudki 3-0 Samson Samsonów 21 października, 14:00
Klimontowianka Klimontów 4-2 Moravia Morawica 21 października, 14:00
Piaskowianka Piaski 0-1 Wicher Miedziana Góra 21 października, 14:00
Zryw Skroniów 1-3 Kamienna Brody 21 października, 14:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Kamienna Brody 1-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wicher Miedziana Góra 2-1 Zryw Skroniów 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Moravia Morawica 2-1 Piaskowianka Piaski 18 listopada, 12:00
w Piaskach; Moravia gospodarzem; w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Samson Samsonów 1-1 Klimontowianka Klimontów 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zenit Chmielnik 1-0 GKS Rudki 17 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Dwikozy 2-1 Nidzianka Bieliny 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Stopnica 2-3 Skała Tumlin 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Neptun Końskie 1-2 LZS Samborzec 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 3-4 listopada

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-2 LZS Samborzec 3 listopada, 13:00
Skała Tumlin 2-2 Neptun Końskie 4 listopada, 13:00
Nidzianka Bieliny 2-1 Piast Stopnica 4 listopada, 13:00
GKS Rudki 3-1 Sparta Dwikozy 4 listopada, 13:00
Klimontowianka Klimontów 0-0 Zenit Chmielnik 4 listopada, 13:00
Piaskowianka Piaski 1-2 Samson Samsonów 4 listopada, 13:00
Zryw Skroniów 1-2 Moravia Morawica 4 listopada, 13:00
Kamienna Brody 4-1 Wicher Miedziana Góra 4 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Wicher Miedziana Góra 0-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 10 listopada, 13:00
Samson Samsonów 3-2 Zryw Skroniów 11 listopada, 13:00
Zenit Chmielnik 2-0 Piaskowianka Piaski 11 listopada, 13:00
Sparta Dwikozy 2-3 Klimontowianka Klimontów 11 listopada, 11:00
Piast Stopnica 0-1 GKS Rudki 11 listopada, 13:00
Neptun Końskie 2-2 Nidzianka Bieliny 11 listopada, 13:00
LZS Samborzec 1-2 Skała Tumlin 11 listopada, 13:00
Kamienna Brody 1-1 Moravia Morawica 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 16-17 marca

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-3 Skała Tumlin 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LZS Samborzec 1-3 Nidzianka Bieliny 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Neptun Końskie 1-0 GKS Rudki 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Piast Stopnica 1-4 Klimontowianka Klimontów 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sparta Dwikozy 4-1 Piaskowianka Piaski 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Zenit Chmielnik 2-2 Zryw Skroniów 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Samson Samsonów 4-0 Kamienna Brody 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Moravia Morawica 6-1 Wicher Miedziana Góra 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 23-24 marca

Samson Samsonów 0-2 Wicher Miedziana Góra 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Moravia Morawica 1-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kamienna Brody 1-1 Zenit Chmielnik 19 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (9 czerwca, 17:00) odwołany
Zryw Skroniów 2-3 Sparta Dwikozy 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piaskowianka Piaski 0-1 Piast Stopnica 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Klimontowianka Klimontów 3-1 Neptun Końskie 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Rudki 2-4 LZS Samborzec 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nidzianka Bieliny 2-1 Skała Tumlin 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 30 marca

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-3 Nidzianka Bieliny 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skała Tumlin 3-1 GKS Rudki 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Samborzec 1-3 Klimontowianka Klimontów 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Neptun Końskie 3-0 Piaskowianka Piaski 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Stopnica 2-0 Zryw Skroniów 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Dwikozy 2-2 Kamienna Brody 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zenit Chmielnik 0-0 Wicher Miedziana Góra 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Samson Samsonów 2-3 Moravia Morawica 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Samson Samsonów 0-7 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Moravia Morawica 3-0 Zenit Chmielnik 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wicher Miedziana Góra 3-3 Sparta Dwikozy 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kamienna Brody 3-0 Piast Stopnica 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zryw Skroniów 1-5 Neptun Końskie 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piaskowianka Piaski 2-2 LZS Samborzec 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Klimontowianka Klimontów 3-5 Skała Tumlin 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Rudki 1-1 Nidzianka Bieliny 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-1 GKS Rudki 13 kwietnia, 17:00
Nidzianka Bieliny 3-4 Klimontowianka Klimontów 14 kwietnia, 16:00
Skała Tumlin 4-1 Piaskowianka Piaski 12 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Samborzec 2-3 Zryw Skroniów 14 kwietnia, 16:00
Neptun Końskie 3-0 Kamienna Brody 14 kwietnia, 16:00
Piast Stopnica 1-0 Wicher Miedziana Góra 14 kwietnia, 13:00
Sparta Dwikozy 0-0 Moravia Morawica 14 kwietnia, 16:00
Zenit Chmielnik 2-3 Samson Samsonów 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 20-21 kwietnia

Zenit Chmielnik 1-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 21 kwietnia, 16:00
Samson Samsonów 1-0 Sparta Dwikozy 21 kwietnia, 16:00
Moravia Morawica 1-1 Piast Stopnica 21 kwietnia, 16:00
Wicher Miedziana Góra 0-1 Neptun Końskie 21 kwietnia, 16:00
Kamienna Brody 2-1 LZS Samborzec 21 kwietnia, 16:00
Zryw Skroniów 0-1 Skała Tumlin 21 kwietnia, 16:00
Piaskowianka Piaski 4-1 Nidzianka Bieliny 21 kwietnia, 16:00
Klimontowianka Klimontów 2-0 GKS Rudki 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4-0 Klimontowianka Klimontów 27 kwietnia, 17:00
GKS Rudki 5-1 Piaskowianka Piaski 28 kwietnia, 16:00
Nidzianka Bieliny 2-1 Zryw Skroniów 28 kwietnia, 16:00
Skała Tumlin 9-1 Kamienna Brody 28 kwietnia, 16:00
LZS Samborzec 4-1 Wicher Miedziana Góra 28 kwietnia, 16:00
Neptun Końskie 0-1 Moravia Morawica 28 kwietnia, 16:00
Piast Stopnica 2-1 Samson Samsonów 28 kwietnia, 16:00
Sparta Dwikozy 1-1 Zenit Chmielnik 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 1 maja

Sparta Dwikozy 2-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1 maja, 17:00
Zenit Chmielnik 0-0 Piast Stopnica 1 maja, 17:00
Samson Samsonów 4-1 Neptun Końskie 1 maja, 17:00
Moravia Morawica 1-1 LZS Samborzec 1 maja, 17:00
Wicher Miedziana Góra 2-2 Skała Tumlin 1 maja, 17:00
Kamienna Brody 2-1 Nidzianka Bieliny 1 maja, 17:00
Zryw Skroniów 1-2 GKS Rudki 1 maja, 17:00
Piaskowianka Piaski 2-5 Klimontowianka Klimontów 1 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4-5 maja

Moravia Morawica 1-4 Skała Tumlin 5 maja, 17:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 5-1 Piaskowianka Piaski 4 maja, 17:00
Klimontowianka Klimontów 5-1 Zryw Skroniów 5 maja, 17:00
GKS Rudki 2-0 Kamienna Brody 5 maja, 17:00
Nidzianka Bieliny 1-2 Wicher Miedziana Góra 5 maja, 17:00
LZS Samborzec 2-2 Samson Samsonów 5 maja, 17:00
Neptun Końskie 0-3 Zenit Chmielnik 5 maja, 17:00
(wo)
na boisku 0-0
Piast Stopnica 3-2 Sparta Dwikozy 5 maja, 17:00

Kolejka 25 - 11-12 maja

Piast Stopnica 1-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 11 maja, 17:00
Sparta Dwikozy 0-1 Neptun Końskie 12 maja, 17:00
Zenit Chmielnik 3-0 LZS Samborzec 12 maja, 17:00
Samson Samsonów 1-1 Skała Tumlin 12 maja, 17:00
Moravia Morawica 3-1 Nidzianka Bieliny 11 maja, 17:30
Wicher Miedziana Góra 0-1 GKS Rudki 12 maja, 17:00
Kamienna Brody 2-3 Klimontowianka Klimontów 12 maja, 17:00
Zryw Skroniów 0-1 Piaskowianka Piaski 12 maja, 17:00

Kolejka 26 - 18-19 maja

Moravia Morawica 2-1 GKS Rudki 19 maja, 17:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-2 Zryw Skroniów 19 maja, 17:00
Piaskowianka Piaski 1-2 Kamienna Brody 19 maja, 17:00
Klimontowianka Klimontów 4-2 Wicher Miedziana Góra 19 maja, 17:00
Nidzianka Bieliny 3-0 Samson Samsonów 19 maja, 17:00
Skała Tumlin 2-0 Zenit Chmielnik 19 maja, 17:00
LZS Samborzec 1-1 Sparta Dwikozy 19 maja, 17:00
Neptun Końskie 2-0 Piast Stopnica 18 maja, 17:00

Kolejka 27 - 25-26 maja

Neptun Końskie 2-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 26 maja, 17:00
Piast Stopnica 4-2 LZS Samborzec 26 maja, 15:00
Sparta Dwikozy 1-2 Skała Tumlin 25 maja, 17:00
Zenit Chmielnik 0-2 Nidzianka Bieliny 26 maja, 17:00
Samson Samsonów 0-1 GKS Rudki 26 maja, 17:00
Moravia Morawica 2-0 Klimontowianka Klimontów 25 maja, 12:00
Wicher Miedziana Góra 3-0 Piaskowianka Piaski 26 maja, 17:00
Kamienna Brody - Zryw Skroniów 26 maja, 17:00
goście nie dojechali

Kolejka 28 - 30 maja

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-1 Kamienna Brody 30 maja, 15:30
Zryw Skroniów 1-0 Wicher Miedziana Góra 30 maja, 17:30
Piaskowianka Piaski 2-6 Moravia Morawica 30 maja, 17:30
Klimontowianka Klimontów 2-1 Samson Samsonów 30 maja, 17:30
GKS Rudki 0-2 Zenit Chmielnik 30 maja, 17:30
Nidzianka Bieliny 1-0 Sparta Dwikozy 30 maja, 14:00
Skała Tumlin 5-6 Piast Stopnica 19 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (30 maja, 17:30) odwołany z powodu zalania boiska / w drugim terminie (5 czerwca, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Samborzec 0-4 Neptun Końskie 30 maja, 17:30

Kolejka 29 - 2 czerwca

LZS Samborzec 2-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2 czerwca, 17:00
Neptun Końskie 2-1 Skała Tumlin 2 czerwca, 17:00
Piast Stopnica 2-2 Nidzianka Bieliny 2 czerwca, 17:00
Sparta Dwikozy 2-1 GKS Rudki 2 czerwca, 17:00
Zenit Chmielnik 1-3 Klimontowianka Klimontów 12 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Samson Samsonów 3-1 Piaskowianka Piaski 2 czerwca, 17:00
Moravia Morawica 7-0 Zryw Skroniów 2 czerwca, 17:00
Wicher Miedziana Góra 0-2 Kamienna Brody 2 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 23 czerwca

Moravia Morawica 2-1 Kamienna Brody 23 czerwca, 17:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 6-5 Wicher Miedziana Góra 22 czerwca, 18:00
Zryw Skroniów 1-3 Samson Samsonów 23 czerwca, 17:00
Piaskowianka Piaski 0-3 Zenit Chmielnik 23 czerwca, 17:00
Klimontowianka Klimontów 5-4 Sparta Dwikozy 23 czerwca, 17:00
GKS Rudki 1-1 Piast Stopnica 23 czerwca, 17:00
Nidzianka Bieliny 2-2 Neptun Końskie 23 czerwca, 17:00
Skała Tumlin 2-0 LZS Samborzec 22 czerwca, 17:00

IV liga 2012/2013 (świętokrzyska)

Klasa A 2012/2013 (świętokrzyska I)
Klasa A 2012/2013 (świętokrzyska II)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas