[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2012/2013, grupa: świętokrzyska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 30 68 21 5 4 55-22 12 2 1 34-12 9 3 3 21-10
2.  Nida Pińczów 30 64 20 4 6 65-28 11 2 2 40-12 9 2 4 25-16
3.  Lubrzanka Kajetanów 30 60 19 3 8 69-39 13 0 2 46-17 6 3 6 23-22
4.  Naprzód Jędrzejów 30 52 14 10 6 39-28 7 6 2 20-11 7 4 4 19-17
5.  Hetman Włoszczowa 30 49 15 4 11 59-51 9 2 4 33-20 6 2 7 26-31
6.  Pogoń 1945 Staszów 30 47 14 5 11 43-40 9 3 3 24-11 5 2 8 19-29
7.  Unia Sędziszów 30 46 11 13 6 56-43 7 6 2 31-17 4 7 4 25-26
8.  Alit Ożarów 30 44 11 11 8 41-41 7 6 2 27-18 4 5 6 14-23 2 6 2 0 0 5-2
9.  Sparta Kazimierza Wielka 30 44 13 5 12 44-44 9 3 3 28-19 4 2 9 16-25 2 0 0 0 2 2-5
10.  Partyzant Radoszyce 30 40 12 4 14 48-45 6 2 7 23-22 6 2 7 25-23
11.  Zdrój Busko Zdrój 30 37 11 4 15 42-41 6 2 7 14-11 5 2 8 28-30
12.  Spartakus Razem Daleszyce 30 35 9 8 13 34-45 6 3 6 19-20 3 5 7 15-25
13.  ŁKS Łagów 30 29 8 5 17 48-65 6 4 5 27-29 2 1 12 21-36
14.  Orlęta Kielce 30 28 8 4 18 39-64 5 0 10 24-32 3 4 8 15-32
15.  Orlicz Suchedniów 30 23 6 5 19 29-58 4 4 7 18-25 2 1 12 11-33
16.  Sokół Rykoszyn 30 8 2 2 26 24-81 1 1 13 13-38 1 1 13 11-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski    1-0 3-1 0-2 3-1 2-0 3-1 0-0 1-0 4-2 3-0 2-2 2-0 5-0 2-1 3-2 
 2 Nida Pińczów0-2     5-1 0-1 3-1 4-0 5-0 3-0 2-0 3-1 3-3 3-2 3-1 0-0 3-0 3-0* 
 3 Lubrzanka Kajetanów2-1 1-0     4-1 0-3 3-0* 2-1 1-2 4-0 3-1 5-3 3-0 3-1 6-1 5-1 4-2 
 4 Naprzód Jędrzejów3-1 1-1 0-0     0-2 1-0 1-1 0-0 2-1 0-3 2-1 0-0 3-0 4-0 1-1 2-0 
 5 Hetman Włoszczowa1-2 0-2 1-2 1-2     4-3 4-1 1-1 3-1 2-1 1-1 1-0 5-2 5-1 1-0 3-1 
 6 Pogoń 1945 Staszów2-1 1-2 2-0 0-0 4-2     0-2 5-2 2-0 0-0 2-0 0-1 1-0 1-1 1-0 3-0 
 7 Unia Sędziszów1-1 2-1 2-1 1-2 3-3 2-3     1-1 4-2 1-1 1-0 0-0 3-1 0-0 3-1 7-0 
 8 Alit Ożarów0-1 1-1 1-0 3-0 2-2 0-0 2-2     3-1 2-1 1-5 1-1 3-3 2-0 4-1 2-0 
 9 Sparta Kazimierza Wielka0-1 2-1 3-2 1-1 3-1 2-0 2-2 1-2     3-2 3-1 1-1 4-1 0-3 1-0 2-1 
 10 Partyzant Radoszyce0-1 1-3 1-3 0-2 1-0 2-2 1-5 0-1 1-1     2-3 2-0 2-0 2-0 5-0 3-1 
 11 Zdrój Busko Zdrój1-1 0-1 0-1 0-1 2-3 2-0 0-1 2-1 0-1 0-1     3-0 1-0 2-0 1-0 0-0 
 12 Spartakus Razem Daleszyce0-3 1-2 2-2 1-0 3-0 1-2 1-1 3-1 1-1 0-2 0-2     3-2 2-1 1-0 0-1 
 13 ŁKS Łagów0-2 1-3 0-4 2-2 1-2 2-3 1-1 1-1 2-1 1-0 3-2 3-2     2-2 4-2 4-2 
 14 Orlęta Kielce0-2 1-2 1-2 0-2 1-3 3-2 1-4 3-1 0-3 1-2 1-2 4-2 3-2     0-2 5-1 
 15 Orlicz Suchedniów0-0 1-3 1-1 1-1 4-0 1-3 1-1 2-0 0-1 1-5 3-1 1-2 0-4 0-3     2-0 
 16 Sokół Rykoszyn0-2 2-3 0-3 3-2 1-3 0-1 2-2 0-1 0-3* 2-3 0-4 1-2 0-4 1-3 1-2     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Lubrzanka Kajetanów 3-0 Spartakus Razem Daleszyce 12 sierpnia, 17:00
Zdrój Busko Zdrój 0-1 Sparta Kazimierza Wielka 12 sierpnia, 17:00
Partyzant Radoszyce 0-2 Naprzód Jędrzejów 12 sierpnia, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3-1 Hetman Włoszczowa 11 sierpnia, 17:00
Alit Ożarów 3-3 ŁKS Łagów 11 sierpnia, 17:00
Unia Sędziszów 2-1 Nida Pińczów 12 sierpnia, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 1-1 Orlęta Kielce 12 sierpnia, 17:00
Orlicz Suchedniów 2-0 Sokół Rykoszyn 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Spartakus Razem Daleszyce 2-1 Orlęta Kielce 15 sierpnia, 17:00
Nida Pińczów 4-0 Pogoń 1945 Staszów 15 sierpnia, 17:00
ŁKS Łagów 1-1 Unia Sędziszów 15 sierpnia, 17:00
Hetman Włoszczowa 1-1 Alit Ożarów 15 sierpnia, 17:00
Naprzód Jędrzejów 3-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 15 sierpnia, 17:00
Orlicz Suchedniów 1-5 Partyzant Radoszyce 15 sierpnia, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 2-1 Sokół Rykoszyn 15 sierpnia, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 5-3 Zdrój Busko Zdrój 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Zdrój Busko Zdrój 3-0 Spartakus Razem Daleszyce 19 sierpnia, 17:00
Sokół Rykoszyn 0-3 Lubrzanka Kajetanów 19 sierpnia, 17:00
Partyzant Radoszyce 1-1 Sparta Kazimierza Wielka 19 sierpnia, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-1 Orlicz Suchedniów 18 sierpnia, 17:00
Alit Ożarów 3-0 Naprzód Jędrzejów 19 sierpnia, 17:00
Unia Sędziszów 3-3 Hetman Włoszczowa 19 sierpnia, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 1-0 ŁKS Łagów 19 sierpnia, 17:00
Orlęta Kielce 1-2 Nida Pińczów 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Spartakus Razem Daleszyce 1-2 Nida Pińczów 25 sierpnia, 11:00
ŁKS Łagów 2-2 Orlęta Kielce 26 sierpnia, 17:00
Hetman Włoszczowa 4-3 Pogoń 1945 Staszów 25 sierpnia, 15:00
Naprzód Jędrzejów 1-1 Unia Sędziszów 26 sierpnia, 17:00
Orlicz Suchedniów 2-0 Alit Ożarów 26 sierpnia, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 0-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 25 sierpnia, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 3-1 Partyzant Radoszyce 26 sierpnia, 17:00
Zdrój Busko Zdrój 0-0 Sokół Rykoszyn 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Sokół Rykoszyn 1-2 Spartakus Razem Daleszyce 1 września, 11:00
Partyzant Radoszyce 2-3 Zdrój Busko Zdrój 2 września, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3-1 Lubrzanka Kajetanów 1 września, 17:00
Alit Ożarów 3-1 Sparta Kazimierza Wielka 1 września, 17:00
Unia Sędziszów 3-1 Orlicz Suchedniów 1 września, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 0-0 Naprzód Jędrzejów 2 września, 17:00
Orlęta Kielce 1-3 Hetman Włoszczowa 2 września, 17:00
Nida Pińczów 3-1 ŁKS Łagów 2 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Spartakus Razem Daleszyce 3-2 ŁKS Łagów 8 września, 16:00
Hetman Włoszczowa 0-2 Nida Pińczów 8 września, 16:00
Naprzód Jędrzejów 4-0 Orlęta Kielce 9 września, 16:00
Orlicz Suchedniów 1-3 Pogoń 1945 Staszów 8 września, 16:00
Sparta Kazimierza Wielka 2-2 Unia Sędziszów 9 września, 16:00
Lubrzanka Kajetanów 1-2 Alit Ożarów 9 września, 16:00
Zdrój Busko Zdrój 1-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 9 września, 16:00
Sokół Rykoszyn 2-3 Partyzant Radoszyce 9 września, 16:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Partyzant Radoszyce 2-0 Spartakus Razem Daleszyce 16 września, 16:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3-2 Sokół Rykoszyn 15 września, 16:00
Alit Ożarów 1-5 Zdrój Busko Zdrój 15 września, 12:30
Unia Sędziszów 2-1 Lubrzanka Kajetanów 15 września, 11:00
Pogoń 1945 Staszów 2-0 Sparta Kazimierza Wielka 16 września, 16:00
Orlęta Kielce 0-2 Orlicz Suchedniów 16 września, 16:00
Nida Pińczów 0-1 Naprzód Jędrzejów 16 września, 16:00
ŁKS Łagów 1-2 Hetman Włoszczowa 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Spartakus Razem Daleszyce 3-0 Hetman Włoszczowa 23 września, 16:00
Naprzód Jędrzejów 3-0 ŁKS Łagów 23 września, 16:00
Orlicz Suchedniów 1-3 Nida Pińczów 23 września, 16:00
Sparta Kazimierza Wielka 0-3 Orlęta Kielce 23 września, 16:00
Lubrzanka Kajetanów 3-0 Pogoń 1945 Staszów 22 września, 16:00
(wo)
przerwany w 90. minucie przy stanie 2-0; goście zeszli z boiska
Zdrój Busko Zdrój 0-1 Unia Sędziszów 22 września, 16:00
Sokół Rykoszyn 0-1 Alit Ożarów 23 września, 16:00
Partyzant Radoszyce 0-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 23 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-2 Spartakus Razem Daleszyce 29 września, 15:00
Alit Ożarów 2-1 Partyzant Radoszyce 30 września, 13:00
Unia Sędziszów 7-0 Sokół Rykoszyn 30 września, 15:00
Pogoń 1945 Staszów 2-0 Zdrój Busko Zdrój 30 września, 15:00
Orlęta Kielce 1-2 Lubrzanka Kajetanów 30 września, 15:00
Nida Pińczów 2-0 Sparta Kazimierza Wielka 30 września, 15:00
bez udziału publiczności
ŁKS Łagów 4-2 Orlicz Suchedniów 29 września, 15:00
Hetman Włoszczowa 1-2 Naprzód Jędrzejów 29 września, 11:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Spartakus Razem Daleszyce 1-0 Naprzód Jędrzejów 6 października, 15:00
Orlicz Suchedniów 4-0 Hetman Włoszczowa 7 października, 15:00
Sparta Kazimierza Wielka 4-1 ŁKS Łagów 7 października, 15:00
Lubrzanka Kajetanów 1-0 Nida Pińczów 7 października, 15:00
Zdrój Busko Zdrój 2-0 Orlęta Kielce 7 października, 11:00
Sokół Rykoszyn 0-1 Pogoń 1945 Staszów 7 października, 15:00
Partyzant Radoszyce 1-5 Unia Sędziszów 7 października, 15:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Alit Ożarów 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Alit Ożarów 1-1 Spartakus Razem Daleszyce 13 października, 15:00
Unia Sędziszów 1-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 14 października, 15:00
Pogoń 1945 Staszów 0-0 Partyzant Radoszyce 14 października, 15:00
Orlęta Kielce 5-1 Sokół Rykoszyn 14 października, 15:00
Nida Pińczów 3-3 Zdrój Busko Zdrój 14 października, 15:00
bez udziału publiczności
ŁKS Łagów 0-4 Lubrzanka Kajetanów 14 października, 15:00
Hetman Włoszczowa 3-1 Sparta Kazimierza Wielka 13 października, 15:00
Naprzód Jędrzejów 1-1 Orlicz Suchedniów 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Spartakus Razem Daleszyce 1-0 Orlicz Suchedniów 21 października, 14:30
Sparta Kazimierza Wielka 1-1 Naprzód Jędrzejów 21 października, 14:00
Lubrzanka Kajetanów 0-3 Hetman Włoszczowa 20 października, 14:00
Zdrój Busko Zdrój 1-0 ŁKS Łagów 21 października, 14:00
Sokół Rykoszyn 2-3 Nida Pińczów 21 października, 14:00
Partyzant Radoszyce 2-0 Orlęta Kielce 21 października, 14:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Pogoń 1945 Staszów 20 października, 14:00
Alit Ożarów 2-2 Unia Sędziszów 20 października, 14:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Unia Sędziszów 0-0 Spartakus Razem Daleszyce 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń 1945 Staszów 5-2 Alit Ożarów 27 października, 13:00
Orlęta Kielce 0-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nida Pińczów 3-1 Partyzant Radoszyce 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
ŁKS Łagów 4-2 Sokół Rykoszyn 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (27 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hetman Włoszczowa 1-1 Zdrój Busko Zdrój 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (27 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Jędrzejów 0-0 Lubrzanka Kajetanów 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orlicz Suchedniów 0-1 Sparta Kazimierza Wielka 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Spartakus Razem Daleszyce 1-1 Sparta Kazimierza Wielka 4 listopada, 13:00
Lubrzanka Kajetanów 5-1 Orlicz Suchedniów 4 listopada, 13:00
Zdrój Busko Zdrój 0-1 Naprzód Jędrzejów 4 listopada, 13:00
Sokół Rykoszyn 1-3 Hetman Włoszczowa 4 listopada, 13:00
Partyzant Radoszyce 2-0 ŁKS Łagów 4 listopada, 13:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Nida Pińczów 3 listopada, 13:00
Alit Ożarów 2-0 Orlęta Kielce 3 listopada, 13:00
Unia Sędziszów 2-3 Pogoń 1945 Staszów 4 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Pogoń 1945 Staszów 0-1 Spartakus Razem Daleszyce 11 listopada, 13:00
Orlęta Kielce 1-4 Unia Sędziszów 10 listopada, 11:00
Nida Pińczów 3-0 Alit Ożarów 11 listopada, 13:00
ŁKS Łagów 0-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 11 listopada, 13:00
w Ostrowcu Świętokrzyskim; ŁKS gospodarzem
Hetman Włoszczowa 2-1 Partyzant Radoszyce 10 listopada, 13:00
Naprzód Jędrzejów 2-0 Sokół Rykoszyn 11 listopada, 13:00
Orlicz Suchedniów 3-1 Zdrój Busko Zdrój 11 listopada, 13:00
Sparta Kazimierza Wielka 3-2 Lubrzanka Kajetanów 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 16-17 marca

Sokół Rykoszyn 1-2 Orlicz Suchedniów 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Spartakus Razem Daleszyce 2-2 Lubrzanka Kajetanów 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sparta Kazimierza Wielka 3-1 Zdrój Busko Zdrój 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie w Busku Zdroju; Sparta gospodarzem
Naprzód Jędrzejów 0-3 Partyzant Radoszyce 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Hetman Włoszczowa 1-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
ŁKS Łagów 1-1 Alit Ożarów 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Nida Pińczów 5-0 Unia Sędziszów 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orlęta Kielce 3-2 Pogoń 1945 Staszów 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 23-24 marca

Orlęta Kielce 4-2 Spartakus Razem Daleszyce 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń 1945 Staszów 1-2 Nida Pińczów 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Sędziszów 3-1 ŁKS Łagów 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Alit Ożarów 2-2 Hetman Włoszczowa 8 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-2 Naprzód Jędrzejów 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Partyzant Radoszyce 5-0 Orlicz Suchedniów 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Rykoszyn 0-3 Sparta Kazimierza Wielka 9 czerwca, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie nie odbył się - gospodarze nie zapewnili opieki medycznej
Zdrój Busko Zdrój 0-1 Lubrzanka Kajetanów 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 30 marca

Spartakus Razem Daleszyce 0-2 Zdrój Busko Zdrój 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lubrzanka Kajetanów 4-2 Sokół Rykoszyn 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Kazimierza Wielka 3-2 Partyzant Radoszyce 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orlicz Suchedniów 0-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Jędrzejów 0-0 Alit Ożarów 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hetman Włoszczowa 4-1 Unia Sędziszów 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
ŁKS Łagów 2-3 Pogoń 1945 Staszów 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nida Pińczów 0-0 Orlęta Kielce 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Nida Pińczów 3-2 Spartakus Razem Daleszyce 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orlęta Kielce 3-2 ŁKS Łagów 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń 1945 Staszów 4-2 Hetman Włoszczowa 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Sędziszów 1-2 Naprzód Jędrzejów 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Alit Ożarów 4-1 Orlicz Suchedniów 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Sparta Kazimierza Wielka 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Partyzant Radoszyce 1-3 Lubrzanka Kajetanów 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Rykoszyn 0-4 Zdrój Busko Zdrój 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Spartakus Razem Daleszyce 0-1 Sokół Rykoszyn 14 kwietnia, 16:00
Zdrój Busko Zdrój 0-1 Partyzant Radoszyce 14 kwietnia, 16:00
Lubrzanka Kajetanów 2-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 12 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Kazimierza Wielka 1-2 Alit Ożarów 14 kwietnia, 16:00
Orlicz Suchedniów 1-1 Unia Sędziszów 12 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Jędrzejów 1-0 Pogoń 1945 Staszów 14 kwietnia, 16:00
Hetman Włoszczowa 5-1 Orlęta Kielce 14 kwietnia, 16:00
ŁKS Łagów 1-3 Nida Pińczów 12 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 21 - 20-21 kwietnia

ŁKS Łagów 3-2 Spartakus Razem Daleszyce 21 kwietnia, 16:00
Nida Pińczów 3-1 Hetman Włoszczowa 21 kwietnia, 16:00
Orlęta Kielce 0-2 Naprzód Jędrzejów 21 kwietnia, 16:00
Pogoń 1945 Staszów 1-0 Orlicz Suchedniów 21 kwietnia, 16:00
Unia Sędziszów 4-2 Sparta Kazimierza Wielka 21 kwietnia, 16:00
Alit Ożarów 1-0 Lubrzanka Kajetanów 20 kwietnia, 16:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3-0 Zdrój Busko Zdrój 21 kwietnia, 16:00
Partyzant Radoszyce 3-1 Sokół Rykoszyn 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Spartakus Razem Daleszyce 0-2 Partyzant Radoszyce 28 kwietnia, 16:00
Sokół Rykoszyn 0-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 28 kwietnia, 16:00
Zdrój Busko Zdrój 2-1 Alit Ożarów 28 kwietnia, 16:00
Lubrzanka Kajetanów 2-1 Unia Sędziszów 27 kwietnia, 16:00
Sparta Kazimierza Wielka 2-0 Pogoń 1945 Staszów 28 kwietnia, 16:00
Orlicz Suchedniów 0-3 Orlęta Kielce 28 kwietnia, 16:00
Naprzód Jędrzejów 1-1 Nida Pińczów 28 kwietnia, 16:00
Hetman Włoszczowa 5-2 ŁKS Łagów 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 1 maja

Hetman Włoszczowa 1-0 Spartakus Razem Daleszyce 1 maja, 17:00
ŁKS Łagów 2-2 Naprzód Jędrzejów 1 maja, 17:00
Nida Pińczów 3-0 Orlicz Suchedniów 1 maja, 17:00
Orlęta Kielce 0-3 Sparta Kazimierza Wielka 1 maja, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 2-0 Lubrzanka Kajetanów 1 maja, 17:00
Unia Sędziszów 1-0 Zdrój Busko Zdrój 1 maja, 17:00
Alit Ożarów 2-0 Sokół Rykoszyn 1 maja, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4-2 Partyzant Radoszyce 1 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4-5 maja

Spartakus Razem Daleszyce 0-3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 5 maja, 17:00
Partyzant Radoszyce 0-1 Alit Ożarów 5 maja, 17:00
Sokół Rykoszyn 2-2 Unia Sędziszów 4 maja, 13:00
Zdrój Busko Zdrój 2-0 Pogoń 1945 Staszów 5 maja, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 6-1 Orlęta Kielce 5 maja, 17:00
Sparta Kazimierza Wielka 2-1 Nida Pińczów 5 maja, 17:00
Orlicz Suchedniów 0-4 ŁKS Łagów 5 maja, 17:00
Naprzód Jędrzejów 0-2 Hetman Włoszczowa 5 maja, 17:00

Kolejka 25 - 11-12 maja

Naprzód Jędrzejów 0-0 Spartakus Razem Daleszyce 11 maja, 17:00
Hetman Włoszczowa 1-0 Orlicz Suchedniów 12 maja, 17:00
ŁKS Łagów 2-1 Sparta Kazimierza Wielka 12 maja, 17:00
Nida Pińczów 5-1 Lubrzanka Kajetanów 12 maja, 17:00
Orlęta Kielce 1-2 Zdrój Busko Zdrój 12 maja, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 3-0 Sokół Rykoszyn 12 maja, 17:00
Unia Sędziszów 1-1 Partyzant Radoszyce 12 maja, 17:00
Alit Ożarów 0-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 11 maja, 17:00

Kolejka 26 - 18-19 maja

Spartakus Razem Daleszyce 3-1 Alit Ożarów 19 maja, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3-1 Unia Sędziszów 19 maja, 17:00
Partyzant Radoszyce 2-2 Pogoń 1945 Staszów 19 maja, 17:00
Sokół Rykoszyn 1-3 Orlęta Kielce 19 maja, 17:00
Zdrój Busko Zdrój 0-1 Nida Pińczów 18 maja, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 3-1 ŁKS Łagów 22 maja, 17:30
Sparta Kazimierza Wielka 3-1 Hetman Włoszczowa 19 maja, 17:00
Orlicz Suchedniów 1-1 Naprzód Jędrzejów 19 maja, 17:00

Kolejka 27 - 25-26 maja

Orlicz Suchedniów 1-2 Spartakus Razem Daleszyce 26 maja, 17:00
Naprzód Jędrzejów 2-1 Sparta Kazimierza Wielka 26 maja, 17:00
Hetman Włoszczowa 1-2 Lubrzanka Kajetanów 25 maja, 16:00
ŁKS Łagów 3-2 Zdrój Busko Zdrój 26 maja, 17:30
Nida Pińczów 3-0 Sokół Rykoszyn 26 maja, 17:00
(wo)
Orlęta Kielce 1-2 Partyzant Radoszyce 25 maja, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 2-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 26 maja, 17:00
Unia Sędziszów 1-1 Alit Ożarów 26 maja, 17:00

Kolejka 28 - 30 maja

Spartakus Razem Daleszyce 1-1 Unia Sędziszów 19 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (30 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (5 czerwca, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Alit Ożarów 0-0 Pogoń 1945 Staszów 30 maja, 17:30
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 5-0 Orlęta Kielce 30 maja, 17:30
Partyzant Radoszyce 1-3 Nida Pińczów 30 maja, 18:00
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:30 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem
Sokół Rykoszyn 0-4 ŁKS Łagów 19 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (30 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zdrój Busko Zdrój 2-3 Hetman Włoszczowa 30 maja, 17:30
Lubrzanka Kajetanów 4-1 Naprzód Jędrzejów 5 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (30 maja, 17:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sparta Kazimierza Wielka 1-0 Orlicz Suchedniów 30 maja, 17:30

Kolejka 29 - 2 czerwca

Sparta Kazimierza Wielka 1-1 Spartakus Razem Daleszyce 2 czerwca, 17:00
Orlicz Suchedniów 1-1 Lubrzanka Kajetanów 2 czerwca, 17:00
Naprzód Jędrzejów 2-1 Zdrój Busko Zdrój 2 czerwca, 17:00
Hetman Włoszczowa 3-1 Sokół Rykoszyn 2 czerwca, 17:00
ŁKS Łagów 1-0 Partyzant Radoszyce 2 czerwca, 17:00
Nida Pińczów 0-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2 czerwca, 17:00
Orlęta Kielce 3-1 Alit Ożarów 2 czerwca, 17:00
Pogoń 1945 Staszów 0-2 Unia Sędziszów 2 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 23 czerwca

Spartakus Razem Daleszyce 1-2 Pogoń 1945 Staszów 22 czerwca, 16:00
Unia Sędziszów 0-0 Orlęta Kielce 23 czerwca, 17:00
Alit Ożarów 1-1 Nida Pińczów 23 czerwca, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 ŁKS Łagów 23 czerwca, 17:00
Partyzant Radoszyce 1-0 Hetman Włoszczowa 23 czerwca, 17:00
Sokół Rykoszyn 3-2 Naprzód Jędrzejów 23 czerwca, 17:00
Zdrój Busko Zdrój 1-0 Orlicz Suchedniów 23 czerwca, 17:00
Lubrzanka Kajetanów 4-0 Sparta Kazimierza Wielka 23 czerwca, 17:00

III liga 2012/2013 (małopolsko-świętokrzyska)

IV liga 2012/2013 (małopolska (wschód))
IV liga 2012/2013 (małopolska (zachód))

Klasa okręgowa 2012/2013 (świętokrzyska)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas