[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2012/2013, grupa: małopolska (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Soła Oświęcim 32 72 23 3 6 72-29 12 1 3 33-11 11 2 3 39-18
2.  Karpaty Siepraw 32 63 19 6 7 62-38 10 5 1 33-20 9 1 6 29-18
3.  Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 32 51 14 9 9 49-45 7 4 5 26-24 7 5 4 23-21 4 9 3 0 1 8-5
4.  MKS Trzebinia/Siersza 32 51 14 9 9 50-40 7 6 3 20-11 7 3 6 30-29 4 4 1 1 2 5-6
5.  Świt Krzeszowice 32 51 15 6 11 43-34 8 3 5 25-14 7 3 6 18-20 4 4 1 1 2 3-5
6.  Jutrzenka Giebułtów 32 48 12 12 8 40-29 8 5 3 22-13 4 7 5 18-16
7.  Iskra Klecza Dolna 32 46 13 7 12 45-49 9 4 3 30-21 4 3 9 15-28 4 7 2 1 1 8-7
8.  Niwa Nowa Wieś 32 46 13 7 12 52-42 6 5 5 27-19 7 2 7 25-23 4 6 2 0 2 6-6
9.  Halniak Maków Podhalański 32 46 12 10 10 46-29 6 5 5 25-14 6 5 5 21-15 4 4 1 1 2 5-6
10.  Cracovia II 32 42 12 6 14 58-49 10 3 3 40-15 2 3 11 18-34
11.  Sokół Przytkowice 32 39 10 9 13 36-47 8 3 5 23-16 2 6 8 13-31 2 4 1 1 0 2-0
12.  Górnik Wieliczka 32 39 10 9 13 46-47 4 7 5 23-21 6 2 8 23-26 2 1 0 1 1 0-2
13.  KS Borek (Kraków) 32 35 9 8 15 34-45 5 4 7 20-20 4 4 8 14-25
14.  Garbarz Zembrzyce 32 32 7 11 14 42-58 6 5 5 27-23 1 6 9 15-35
15.  Czarni Staniątki 32 31 8 7 17 25-45 6 2 8 17-19 2 5 9 8-26
16.  Orzeł Balin 32 29 8 5 19 29-61 3 3 10 12-30 5 2 9 17-31
17.  Przeciszovia Przeciszów 32 28 6 10 16 26-68 5 2 9 20-41 1 8 7 6-27

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Soła Oświęcim    1-0 2-0 3-1 2-1 3-0 1-1 0-2 1-0 2-1 3-0 1-2 3-1 3-1 2-0 0-1 6-0 
 2 Karpaty Siepraw2-2     2-0 3-3 1-2 1-0 1-0 0-0 2-1 2-1 3-3 3-2 4-1 2-1 1-0 5-3 1-1 
 3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)0-1 2-0     3-4 2-0 2-2 2-1 2-1 0-5 1-1 4-0 3-5 0-2 1-1 0-0 2-1 2-0 
 4 MKS Trzebinia/Siersza1-2 1-5 0-1     0-0 1-1 4-0 3-0 1-0 2-0 0-0 2-1 1-1 3-0 0-0 1-0 0-0 
 5 Świt Krzeszowice0-3 0-1 1-2 2-1     0-0 2-0 1-0 1-0 6-0 3-1 0-2 1-1 4-1 3-0 0-1 1-1 
 6 Jutrzenka Giebułtów3-2 0-2 4-1 1-0 0-0     0-0 2-1 2-2 1-0 1-0 0-2 4-0 0-0 0-0 0-3 4-0 
 7 Iskra Klecza Dolna0-4 1-0 3-0 7-4 2-1 2-0     0-2 2-2 3-2 2-2 2-0 0-0 2-0 2-2 1-0 1-2 
 8 Niwa Nowa Wieś0-1 5-1 1-5 0-0 2-3 1-1 2-4     0-1 0-0 1-1 3-0 4-1 2-1 5-0 0-0 1-0 
 9 Halniak Maków Podhalański3-0 2-1 0-0 0-2 3-0 0-0 1-2 1-2     1-1 1-2 3-1 0-1 5-0 4-1 1-1 0-0 
 10 Cracovia II3-1 2-1 3-3 1-1 1-2 1-1 3-0 1-3 0-1     6-0 2-0 3-0 3-0 3-0 4-2 4-0 
 11 Sokół Przytkowice1-2 0-3 2-3 1-0 3-1 0-1 1-0 4-0 1-1 2-1     2-0 1-0 2-2 1-2 2-0 0-0 
 12 Górnik Wieliczka1-2 1-1 1-3 3-2 0-0 0-6 3-0 1-3 0-0 3-0 0-0     0-0 1-1 0-1 7-0 2-2 
 13 KS Borek (Kraków)0-1 1-2 1-1 2-3 1-0 0-1 1-2 1-1 2-2 0-2 2-1 0-1     2-2 1-0 2-1 4-0 
 14 Garbarz Zembrzyce3-3 0-1 0-2 1-3 0-1 2-2 4-1 4-1 3-1 3-2 2-2 2-1 2-1     0-0 1-2 0-0 
 15 Czarni Staniątki0-2 0-1 0-0 1-2 2-3 2-1 0-2 1-0 0-1 0-2 2-0 0-3 1-0 2-2     5-0 1-0 
 16 Orzeł Balin1-4 0-4 0-1 1-2 0-2 0-2 1-1 0-3 0-2 4-2 1-0 0-0 0-3 1-2 3-2     0-0 
 17 Przeciszovia Przeciszów0-9 2-6 1-1 0-2 1-2 1-0 2-1 2-6 0-2 4-3 0-1 3-3 1-2 2-1 1-0 0-2     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Pauza: Orzeł Balin.
 
Czarni Staniątki 2-2 Garbarz Zembrzyce 11 sierpnia, 17:00 (100)
Halniak Maków Podhalański 1-1 Cracovia II 11 sierpnia, 17:00 (250)
KS Borek (Kraków) 0-1 Soła Oświęcim 11 sierpnia, 17:30 (100)
Niwa Nowa Wieś 2-3 Świt Krzeszowice 11 sierpnia, 17:30 (100)
Przeciszovia Przeciszów 2-6 Karpaty Siepraw 11 sierpnia, 17:00 (200)
Jutrzenka Giebułtów 1-0 Sokół Przytkowice 11 sierpnia, 12:00 (100)
w Krakowie; na stadionie Bronowianki
Górnik Wieliczka 1-3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 11 sierpnia, 17:00 (150)
Iskra Klecza Dolna 7-4 MKS Trzebinia/Siersza 11 sierpnia, 17:00 (200)

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Pauza: MKS Trzebinia/Siersza.
 
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-1 Iskra Klecza Dolna 18 sierpnia, 11:00 (200)
Sokół Przytkowice 2-0 Górnik Wieliczka 19 sierpnia, 17:00 (150)
Karpaty Siepraw 1-0 Jutrzenka Giebułtów 18 sierpnia, 17:00 (120)
Świt Krzeszowice 1-1 Przeciszovia Przeciszów 18 sierpnia, 17:00 (150)
Soła Oświęcim 0-2 Niwa Nowa Wieś 19 sierpnia, 17:00 (600)
Cracovia II 3-0 KS Borek (Kraków) 19 sierpnia, 11:00 (200)
Garbarz Zembrzyce 3-1 Halniak Maków Podhalański 18 sierpnia, 17:00 (300)
Orzeł Balin 3-2 Czarni Staniątki 18 sierpnia, 17:00 (150)

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Pauza: Czarni Staniątki.
 
Halniak Maków Podhalański 1-1 Orzeł Balin 25 sierpnia, 17:00 (150)
KS Borek (Kraków) 2-2 Garbarz Zembrzyce 25 sierpnia, 17:30 (130)
Niwa Nowa Wieś 0-0 Cracovia II 25 sierpnia, 17:00 (200)
Przeciszovia Przeciszów 0-9 Soła Oświęcim 25 sierpnia, 17:00 (300)
Jutrzenka Giebułtów 0-0 Świt Krzeszowice 25 sierpnia, 17:00 (100)
w Krakowie; na stadionie Bronowianki
Górnik Wieliczka 1-1 Karpaty Siepraw 25 sierpnia, 17:00 (70)
Iskra Klecza Dolna 2-2 Sokół Przytkowice 25 sierpnia, 12:00
MKS Trzebinia/Siersza 0-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 25 sierpnia, 11:00 (120)

Kolejka 4 - 29 sierpnia

Pauza: Orzeł Piaski Wielkie (Kraków).
 
Sokół Przytkowice 1-0 MKS Trzebinia/Siersza 29 sierpnia, 17:00 (100)
Karpaty Siepraw 1-0 Iskra Klecza Dolna 29 sierpnia, 17:00 (80)
Świt Krzeszowice 0-2 Górnik Wieliczka 29 sierpnia, 17:00 (100)
Soła Oświęcim 3-0 Jutrzenka Giebułtów 29 sierpnia, 17:00 (350)
Cracovia II 4-0 Przeciszovia Przeciszów 29 sierpnia, 17:00 (200)
Garbarz Zembrzyce 4-1 Niwa Nowa Wieś 29 sierpnia, 17:00 (100)
Orzeł Balin 0-3 KS Borek (Kraków) 29 sierpnia, 17:00 (200)
Czarni Staniątki 0-1 Halniak Maków Podhalański 29 sierpnia, 17:00 (100)

Kolejka 5 - 1-2 września

Pauza: Halniak Maków Podhalański.
 
KS Borek (Kraków) 1-0 Czarni Staniątki 1 września, 17:00 (100)
Niwa Nowa Wieś 0-0 Orzeł Balin 1 września, 17:00 (100)
Przeciszovia Przeciszów 2-1 Garbarz Zembrzyce 1 września, 17:00 (100)
Jutrzenka Giebułtów 1-0 Cracovia II 1 września, 12:00 (100)
w Krakowie; na stadionie Bronowianki
Górnik Wieliczka 1-2 Soła Oświęcim 1 września, 17:00 (150)
Iskra Klecza Dolna 2-1 Świt Krzeszowice 1 września, 17:00 (200)
MKS Trzebinia/Siersza 1-5 Karpaty Siepraw 1 września, 17:00 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 4-0 Sokół Przytkowice 2 września, 12:00 (250)

Kolejka 6 - 8-9 września

Pauza: Sokół Przytkowice.
 
Karpaty Siepraw 2-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 7 września, 16:30 (200)
Świt Krzeszowice 2-1 MKS Trzebinia/Siersza 8 września, 16:30 (180)
Soła Oświęcim 1-1 Iskra Klecza Dolna 9 września, 16:00 (500)
Cracovia II 2-0 Górnik Wieliczka 9 września, 11:00 (300)
Garbarz Zembrzyce 2-2 Jutrzenka Giebułtów 8 września, 16:00 (100)
Orzeł Balin 0-0 Przeciszovia Przeciszów 8 września, 16:30 (200)
Czarni Staniątki 1-0 Niwa Nowa Wieś 8 września, 16:00 (100)
Halniak Maków Podhalański 0-1 KS Borek (Kraków) 8 września, 16:30 (200)

Kolejka 7 - 12 września

Pauza: KS Borek (Kraków).
 
Niwa Nowa Wieś 0-1 Halniak Maków Podhalański 12 września, 16:30 (100)
Przeciszovia Przeciszów 1-0 Czarni Staniątki 12 września, 16:30 (200)
Jutrzenka Giebułtów 0-3 Orzeł Balin 12 września, 16:30 (60)
w Krakowie; na stadionie Bronowianki
Górnik Wieliczka 1-1 Garbarz Zembrzyce 12 września, 16:30 (100)
Iskra Klecza Dolna 3-2 Cracovia II 12 września, 16:30 (200)
MKS Trzebinia/Siersza 1-2 Soła Oświęcim 12 września, 16:30 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-0 Świt Krzeszowice 12 września, 16:30 (150)
Sokół Przytkowice 0-3 Karpaty Siepraw 12 września, 16:30 (100)

Kolejka 8 - 15-16 września

Pauza: Karpaty Siepraw.
 
Świt Krzeszowice 3-1 Sokół Przytkowice 15 września, 16:30 (150)
Soła Oświęcim 2-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 16 września, 15:00 (400)
Cracovia II 1-1 MKS Trzebinia/Siersza 16 września, 12:00 (100)
Garbarz Zembrzyce 4-1 Iskra Klecza Dolna 15 września, 16:00
Orzeł Balin 0-0 Górnik Wieliczka 15 września, 16:00 (150)
Czarni Staniątki 2-1 Jutrzenka Giebułtów 15 września, 16:00 (100)
Halniak Maków Podhalański 0-0 Przeciszovia Przeciszów 15 września, 16:30 (150)
KS Borek (Kraków) 1-1 Niwa Nowa Wieś 15 września, 16:30 (80)

Kolejka 9 - 22-23 września

Pauza: Niwa Nowa Wieś.
 
Przeciszovia Przeciszów 1-2 KS Borek (Kraków) 22 września, 16:00 (100)
Jutrzenka Giebułtów 2-2 Halniak Maków Podhalański 22 września, 12:00 (50)
w Krakowie; na stadionie Bronowianki
Górnik Wieliczka 0-1 Czarni Staniątki 22 września, 16:00 (100)
Iskra Klecza Dolna 1-0 Orzeł Balin 22 września, 16:00 (150)
MKS Trzebinia/Siersza 3-0 Garbarz Zembrzyce 22 września, 16:00 (150)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-1 Cracovia II 22 września, 16:00 (250)
Sokół Przytkowice 1-2 Soła Oświęcim 23 września, 15:00 (200)
Karpaty Siepraw 1-2 Świt Krzeszowice 22 września, 16:00 (100)

Kolejka 10 - 29-30 września

Pauza: Świt Krzeszowice.
 
Soła Oświęcim 1-0 Karpaty Siepraw 30 września, 16:00 (500)
Cracovia II 6-0 Sokół Przytkowice 30 września, 11:00 (150)
Garbarz Zembrzyce 0-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 29 września, 16:00 (100)
Orzeł Balin 1-2 MKS Trzebinia/Siersza 29 września, 16:00 (150)
Czarni Staniątki 0-2 Iskra Klecza Dolna 29 września, 16:00 (100)
Halniak Maków Podhalański 3-1 Górnik Wieliczka 29 września, 16:00 (200)
KS Borek (Kraków) 0-1 Jutrzenka Giebułtów 29 września, 16:00 (100)
Niwa Nowa Wieś 1-0 Przeciszovia Przeciszów 29 września, 16:00 (400)

Kolejka 11 - 6-7 października

Pauza: Przeciszovia Przeciszów.
 
Jutrzenka Giebułtów 2-1 Niwa Nowa Wieś 6 października, 12:00 (50)
w Krakowie; na stadionie Bronowianki
Górnik Wieliczka 0-0 KS Borek (Kraków) 6 października, 15:30 (70)
Iskra Klecza Dolna 2-2 Halniak Maków Podhalański 6 października, 15:30 (150)
MKS Trzebinia/Siersza 0-0 Czarni Staniątki 6 października, 15:00 (50)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-1 Orzeł Balin 7 października, 12:00 (100)
Sokół Przytkowice 2-2 Garbarz Zembrzyce 7 października, 15:30 (50)
Karpaty Siepraw 2-1 Cracovia II 6 października, 12:00 (120)
Świt Krzeszowice 0-3 Soła Oświęcim 6 października, 15:30 (150)

Kolejka 12 - 13-14 października

Pauza: Soła Oświęcim.
 
Cracovia II 1-2 Świt Krzeszowice 14 października, 12:00 (130)
Garbarz Zembrzyce 0-1 Karpaty Siepraw 13 października, 15:00 (130)
Orzeł Balin 1-0 Sokół Przytkowice 13 października, 15:00 (100)
Czarni Staniątki 0-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 13 października, 15:00 (120)
Halniak Maków Podhalański 0-2 MKS Trzebinia/Siersza 13 października, 15:00 (200)
KS Borek (Kraków) 1-2 Iskra Klecza Dolna 13 października, 15:00 (70)
Niwa Nowa Wieś 3-0 Górnik Wieliczka 13 października, 15:00 (150)
Przeciszovia Przeciszów 1-0 Jutrzenka Giebułtów 13 października, 15:00 (150)

Kolejka 13 - 20-21 października

Pauza: Jutrzenka Giebułtów.
 
Górnik Wieliczka 2-2 Przeciszovia Przeciszów 20 października, 14:30 (30)
Iskra Klecza Dolna 0-2 Niwa Nowa Wieś 20 października, 14:30 (50)
MKS Trzebinia/Siersza 1-1 KS Borek (Kraków) 20 października, 14:30 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-5 Halniak Maków Podhalański 21 października, 12:00 (150)
Sokół Przytkowice 1-2 Czarni Staniątki 20 października, 14:30 (100)
Karpaty Siepraw 5-3 Orzeł Balin 20 października, 14:30 (120)
Świt Krzeszowice 4-1 Garbarz Zembrzyce 20 października, 14:30 (200)
Soła Oświęcim 2-1 Cracovia II 20 października, 14:30 (350)

Kolejka 14 - 27-28 października

Pauza: Cracovia II.
 
Garbarz Zembrzyce 3-3 Soła Oświęcim 27 października, 14:00 (100)
Orzeł Balin 0-2 Świt Krzeszowice 27 października, 14:00 (50)
Czarni Staniątki 0-1 Karpaty Siepraw 27 października, 14:00 (50)
Halniak Maków Podhalański 1-2 Sokół Przytkowice 27 października, 14:00 (100)
KS Borek (Kraków) 1-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 27 października, 14:00 (60)
Niwa Nowa Wieś 0-0 MKS Trzebinia/Siersza 27 października, 14:00 (100)
Przeciszovia Przeciszów 2-1 Iskra Klecza Dolna 7 listopada, 13:30 (50)
w Oświęcimiu / w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jutrzenka Giebułtów 0-2 Górnik Wieliczka 27 października, 14:00 (30)
w Krakowie; na stadionie Bronowianki

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Pauza: Górnik Wieliczka.
 
Iskra Klecza Dolna 2-0 Jutrzenka Giebułtów 3 listopada, 13:00 (150)
MKS Trzebinia/Siersza 0-0 Przeciszovia Przeciszów 3 listopada, 13:00 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-1 Niwa Nowa Wieś 4 listopada, 12:00 (180)
Sokół Przytkowice 1-0 KS Borek (Kraków) 4 listopada, 13:00 (100)
Karpaty Siepraw 2-1 Halniak Maków Podhalański 4 listopada, 12:00 (100)
Świt Krzeszowice 3-0 Czarni Staniątki 3 listopada, 12:30 (130)
Soła Oświęcim 0-1 Orzeł Balin 4 listopada, 13:00 (300)
Cracovia II 3-0 Garbarz Zembrzyce 4 listopada, 11:00 (130)

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Pauza: Garbarz Zembrzyce.
 
Orzeł Balin 4-2 Cracovia II 10 listopada, 13:00 (150)
Czarni Staniątki 0-2 Soła Oświęcim 10 listopada, 13:00 (50)
Halniak Maków Podhalański 3-0 Świt Krzeszowice 10 listopada, 13:00 (150)
KS Borek (Kraków) 1-2 Karpaty Siepraw 10 listopada, 11:00 (60)
Niwa Nowa Wieś 1-1 Sokół Przytkowice 10 listopada, 13:00 (150)
Przeciszovia Przeciszów 1-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 10 listopada, 13:00 (150)
Jutrzenka Giebułtów 1-0 MKS Trzebinia/Siersza 10 listopada, 11:00 (50)
w Krakowie; na stadionie Bronowianki
Górnik Wieliczka 3-0 Iskra Klecza Dolna 11 listopada, 11:00 (50)

Kolejka 17 - 17-18 listopada

Pauza: Iskra Klecza Dolna.
 
MKS Trzebinia/Siersza 2-1 Górnik Wieliczka 17 listopada, 12:00 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-2 Jutrzenka Giebułtów 18 listopada, 12:00 (100)
Sokół Przytkowice 0-0 Przeciszovia Przeciszów 18 listopada, 13:00 (150)
Karpaty Siepraw 0-0 Niwa Nowa Wieś 17 listopada, 12:00 (60)
Świt Krzeszowice 1-1 KS Borek (Kraków) 17 listopada, 12:00 (200)
Soła Oświęcim 1-0 Halniak Maków Podhalański 18 listopada, 12:00 (250)
Cracovia II 3-0 Czarni Staniątki 17 listopada, 11:00 (100)
Garbarz Zembrzyce 1-2 Orzeł Balin 17 listopada, 12:00 (100)

Kolejka 18 - 16-17 marca

Pauza: Orzeł Balin.
 
Garbarz Zembrzyce 0-0 Czarni Staniątki 8 maja, 18:00 (50)
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Cracovia II 0-1 Halniak Maków Podhalański 15 maja, 18:00 (100)
w pierwotnym terminie (17 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (8 maja, 18:00) odwołany z powodu powołania zawodnika Halniaka do reprezentacji Małopolski
Soła Oświęcim 3-1 KS Borek (Kraków) 19 czerwca, 18:00 (200)
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) i w drugim terminie (8 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Świt Krzeszowice 1-0 Niwa Nowa Wieś 7 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Karpaty Siepraw 1-1 Przeciszovia Przeciszów 14 maja, 18:00 (50)
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (8 maja, 18:00) odwołany z powodu powołania zawodnika Karpat do reprezentacji Małopolski
Sokół Przytkowice 0-1 Jutrzenka Giebułtów 8 maja, 18:00 (100)
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-5 Górnik Wieliczka 8 maja, 18:00 (120)
w pierwotnym terminie (17 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Trzebinia/Siersza 4-0 Iskra Klecza Dolna 8 maja, 18:00 (100)
w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 23-24 marca

Pauza: MKS Trzebinia/Siersza.
 
Iskra Klecza Dolna 3-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik Wieliczka 0-0 Sokół Przytkowice 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jutrzenka Giebułtów 0-2 Karpaty Siepraw 24 marca, 13:00 (100)
w Krakowie; na boisku Nadwiślanu
Przeciszovia Przeciszów 1-2 Świt Krzeszowice 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Niwa Nowa Wieś 0-1 Soła Oświęcim 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Borek (Kraków) 0-2 Cracovia II 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Halniak Maków Podhalański 5-0 Garbarz Zembrzyce 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Staniątki 5-0 Orzeł Balin 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 30 marca

Pauza: Czarni Staniątki.
 
Orzeł Balin 0-2 Halniak Maków Podhalański 12 czerwca, 18:00 (100)
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Garbarz Zembrzyce 2-1 KS Borek (Kraków) 11 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Cracovia II 1-3 Niwa Nowa Wieś 12 czerwca, 18:00 (100)
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Soła Oświęcim 6-0 Przeciszovia Przeciszów 12 czerwca, 18:00 (350)
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Świt Krzeszowice 0-0 Jutrzenka Giebułtów 12 czerwca, 18:00 (200)
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Karpaty Siepraw 3-2 Górnik Wieliczka 19 czerwca, 18:00 (50)
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (12 czerwca, 18:00) odwołany z powodu powołań zawodników Karpat do reprezentacji Małopolski
Sokół Przytkowice 1-0 Iskra Klecza Dolna 12 czerwca, 18:00 (100)
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-4 MKS Trzebinia/Siersza 26 czerwca, 18:00 (80)
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (12 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 21 - 6-7 kwietnia

Pauza: Orzeł Piaski Wielkie (Kraków).
 
MKS Trzebinia/Siersza 0-0 Sokół Przytkowice 6 kwietnia, 12:00 (50)
w Chełmku; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Iskra Klecza Dolna 1-0 Karpaty Siepraw 22 czerwca, 18:00 (100)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik Wieliczka 0-0 Świt Krzeszowice 22 czerwca, 18:00 (100)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jutrzenka Giebułtów 3-2 Soła Oświęcim 22 czerwca, 18:00 (50)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Przeciszovia Przeciszów 4-3 Cracovia II 22 czerwca, 18:00 (150)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Niwa Nowa Wieś 2-1 Garbarz Zembrzyce 22 czerwca, 17:00 (150)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Borek (Kraków) 2-1 Orzeł Balin 22 czerwca, 18:00 (40)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Halniak Maków Podhalański 4-1 Czarni Staniątki 22 czerwca, 18:00 (200)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 22 - 13-14 kwietnia

Pauza: Halniak Maków Podhalański.
 
Czarni Staniątki 1-0 KS Borek (Kraków) 13 kwietnia, 16:00 (50)
Orzeł Balin 0-3 Niwa Nowa Wieś 13 kwietnia, 16:00 (50)
Garbarz Zembrzyce 0-0 Przeciszovia Przeciszów 13 kwietnia, 16:00 (100)
Cracovia II 1-1 Jutrzenka Giebułtów 14 kwietnia, 11:00 (200)
Soła Oświęcim 1-2 Górnik Wieliczka 13 kwietnia, 11:00 (100)
w Chełmku; na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Świt Krzeszowice 2-0 Iskra Klecza Dolna 13 kwietnia, 16:00 (150)
Karpaty Siepraw 3-3 MKS Trzebinia/Siersza 13 kwietnia, 15:00 (100)
Sokół Przytkowice 2-3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 14 kwietnia, 16:00 (100)

Kolejka 23 - 20-21 kwietnia

Pauza: Sokół Przytkowice.
 
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-0 Karpaty Siepraw 21 kwietnia, 12:00 (250)
MKS Trzebinia/Siersza 0-0 Świt Krzeszowice 20 kwietnia, 16:30 (150)
Iskra Klecza Dolna 0-4 Soła Oświęcim 20 kwietnia, 16:30 (250)
Górnik Wieliczka 3-0 Cracovia II 20 kwietnia, 16:30 (300)
Jutrzenka Giebułtów 0-0 Garbarz Zembrzyce 20 kwietnia, 16:30 (30)
w Krakowie; na stadionie Bronowianki
Przeciszovia Przeciszów 0-2 Orzeł Balin 20 kwietnia, 16:30 (200)
Niwa Nowa Wieś 5-0 Czarni Staniątki 20 kwietnia, 16:30 (100)
KS Borek (Kraków) 2-2 Halniak Maków Podhalański 20 kwietnia, 16:30 (80)

Kolejka 24 - 27-28 kwietnia

Pauza: KS Borek (Kraków).
 
Halniak Maków Podhalański 1-2 Niwa Nowa Wieś 27 kwietnia, 17:00 (300)
Czarni Staniątki 1-0 Przeciszovia Przeciszów 27 kwietnia, 17:00 (100)
Orzeł Balin 0-2 Jutrzenka Giebułtów 27 kwietnia, 17:00 (100)
Garbarz Zembrzyce 2-1 Górnik Wieliczka 27 kwietnia, 17:00 (150)
Cracovia II 3-0 Iskra Klecza Dolna 28 kwietnia, 11:00 (130)
Soła Oświęcim 3-1 MKS Trzebinia/Siersza 27 kwietnia, 17:00 (350)
Świt Krzeszowice 1-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 27 kwietnia, 16:00 (150)
Karpaty Siepraw 3-3 Sokół Przytkowice 27 kwietnia, 16:00 (100)

Kolejka 25 - 1 maja

Pauza: Karpaty Siepraw.
 
Sokół Przytkowice 3-1 Świt Krzeszowice 1 maja, 17:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-1 Soła Oświęcim 1 maja, 17:00
MKS Trzebinia/Siersza 2-0 Cracovia II 1 maja, 17:00
Iskra Klecza Dolna 2-0 Garbarz Zembrzyce 1 maja, 17:00
Górnik Wieliczka 7-0 Orzeł Balin 1 maja, 17:00
Jutrzenka Giebułtów 0-0 Czarni Staniątki 1 maja, 11:00
w Krakowie; na stadionie Bronowianki
Przeciszovia Przeciszów 0-2 Halniak Maków Podhalański 1 maja, 17:00
Niwa Nowa Wieś 4-1 KS Borek (Kraków) 1 maja, 17:00

Kolejka 26 - 4-5 maja

Pauza: Niwa Nowa Wieś.
 
KS Borek (Kraków) 4-0 Przeciszovia Przeciszów 4 maja, 17:00 (80)
Halniak Maków Podhalański 0-0 Jutrzenka Giebułtów 4 maja, 17:00 (150)
Czarni Staniątki 0-3 Górnik Wieliczka 4 maja, 17:00 (70)
Orzeł Balin 1-1 Iskra Klecza Dolna 4 maja, 17:00 (100)
Garbarz Zembrzyce 1-3 MKS Trzebinia/Siersza 4 maja, 17:00 (100)
Cracovia II 3-3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 5 maja, 11:00 (200)
Soła Oświęcim 3-0 Sokół Przytkowice 5 maja, 17:00 (350)
Świt Krzeszowice 0-1 Karpaty Siepraw 4 maja, 17:00 (150)

Kolejka 27 - 11-12 maja

Pauza: Świt Krzeszowice.
 
Karpaty Siepraw 2-2 Soła Oświęcim 11 maja, 17:00 (150)
Sokół Przytkowice 2-1 Cracovia II 12 maja, 17:00 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-1 Garbarz Zembrzyce 11 maja, 17:00 (120)
MKS Trzebinia/Siersza 1-0 Orzeł Balin 11 maja, 17:00 (150)
Iskra Klecza Dolna 2-2 Czarni Staniątki 11 maja, 17:00 (100)
Górnik Wieliczka 0-0 Halniak Maków Podhalański 11 maja, 17:00 (250)
Jutrzenka Giebułtów 4-0 KS Borek (Kraków) 11 maja, 17:00 (30)
w Krakowie; na stadionie Bronowianki
Przeciszovia Przeciszów 2-6 Niwa Nowa Wieś 11 maja, 11:00 (50)

Kolejka 28 - 18-19 maja

Pauza: Przeciszovia Przeciszów.
 
Niwa Nowa Wieś 1-1 Jutrzenka Giebułtów 18 maja, 17:30 (200)
KS Borek (Kraków) 0-1 Górnik Wieliczka 18 maja, 17:30 (200)
Halniak Maków Podhalański 1-2 Iskra Klecza Dolna 18 maja, 17:30 (200)
Czarni Staniątki 1-2 MKS Trzebinia/Siersza 18 maja, 17:00 (50)
Orzeł Balin 0-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 18 maja, 17:30 (100)
Garbarz Zembrzyce 2-2 Sokół Przytkowice 18 maja, 17:30 (100)
Cracovia II 2-1 Karpaty Siepraw 18 maja, 17:00 (100)
Soła Oświęcim 2-1 Świt Krzeszowice 18 maja, 17:30 (300)

Kolejka 29 - 25-26 maja

Pauza: Soła Oświęcim.
 
Świt Krzeszowice 6-0 Cracovia II 25 maja, 17:00 (150)
Karpaty Siepraw 2-1 Garbarz Zembrzyce 25 maja, 11:00 (40)
Sokół Przytkowice 2-0 Orzeł Balin 26 maja, 18:00 (100)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-0 Czarni Staniątki 25 maja, 16:00 (100)
MKS Trzebinia/Siersza 1-0 Halniak Maków Podhalański 25 maja, 17:00 (150)
Iskra Klecza Dolna 0-0 KS Borek (Kraków) 25 maja, 17:00 (50)
Górnik Wieliczka 1-3 Niwa Nowa Wieś 25 maja, 17:00 (200)
Jutrzenka Giebułtów 4-0 Przeciszovia Przeciszów 25 maja, 16:30 (100)

Kolejka 30 - 29 maja

Pauza: Jutrzenka Giebułtów.
 
Przeciszovia Przeciszów 3-3 Górnik Wieliczka 29 maja, 18:00
Niwa Nowa Wieś 2-4 Iskra Klecza Dolna 29 maja, 18:00 (130)
KS Borek (Kraków) 2-3 MKS Trzebinia/Siersza 29 maja, 18:00 (120)
Halniak Maków Podhalański 0-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 29 maja, 18:00
Czarni Staniątki 2-0 Sokół Przytkowice 29 maja, 18:00
Orzeł Balin 0-4 Karpaty Siepraw 29 maja, 18:00
Garbarz Zembrzyce 0-1 Świt Krzeszowice 29 maja, 18:00
Cracovia II 3-1 Soła Oświęcim 29 maja, 17:00 (100)

Kolejka 31 - 1-2 czerwca

Pauza: Cracovia II.
 
Soła Oświęcim 3-1 Garbarz Zembrzyce 2 czerwca, 18:00 (250)
Świt Krzeszowice 0-1 Orzeł Balin 1 czerwca, 18:00 (200)
Karpaty Siepraw 1-0 Czarni Staniątki 1 czerwca, 17:00 (40)
Sokół Przytkowice 1-1 Halniak Maków Podhalański 2 czerwca, 18:00 (200)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-2 KS Borek (Kraków) 1 czerwca, 17:00 (100)
MKS Trzebinia/Siersza 3-0 Niwa Nowa Wieś 1 czerwca, 17:00 (150)
Iskra Klecza Dolna 1-2 Przeciszovia Przeciszów 1 czerwca, 17:00 (100)
Górnik Wieliczka 0-6 Jutrzenka Giebułtów 1 czerwca, 18:00 (150)

Kolejka 32 - 8-9 czerwca

Pauza: Górnik Wieliczka.
 
Jutrzenka Giebułtów 0-0 Iskra Klecza Dolna 8 czerwca, 15:00 (50)
Przeciszovia Przeciszów 0-2 MKS Trzebinia/Siersza 19 czerwca, 18:00 (100)
w pierwotnym terminie (8 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Niwa Nowa Wieś 1-5 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 8 czerwca, 17:00 (100)
KS Borek (Kraków) 2-1 Sokół Przytkowice 5 czerwca, 18:00 (80)
Halniak Maków Podhalański 2-1 Karpaty Siepraw 8 czerwca, 18:00 (150)
Czarni Staniątki 2-3 Świt Krzeszowice 8 czerwca, 18:00 (50)
Orzeł Balin 1-4 Soła Oświęcim 8 czerwca, 18:00 (150)
Garbarz Zembrzyce 3-2 Cracovia II 8 czerwca, 18:00 (130)

Kolejka 33 - 15-16 czerwca

Pauza: Garbarz Zembrzyce.
 
Cracovia II 4-2 Orzeł Balin 15 czerwca, 11:00 (60)
Soła Oświęcim 2-0 Czarni Staniątki 15 czerwca, 18:00 (400)
Świt Krzeszowice 1-0 Halniak Maków Podhalański 15 czerwca, 18:00 (200)
Karpaty Siepraw 4-1 KS Borek (Kraków) 15 czerwca, 17:30 (50)
Sokół Przytkowice 4-0 Niwa Nowa Wieś 16 czerwca, 18:00 (200)
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-0 Przeciszovia Przeciszów 15 czerwca, 17:00 (100)
MKS Trzebinia/Siersza 1-1 Jutrzenka Giebułtów 15 czerwca, 17:00 (100)
Iskra Klecza Dolna 2-0 Górnik Wieliczka 15 czerwca, 18:00 (100)

Kolejka 34 - 29 czerwca

Pauza: Iskra Klecza Dolna.
 
Górnik Wieliczka 3-2 MKS Trzebinia/Siersza 29 czerwca, 17:00 (150)
Jutrzenka Giebułtów 4-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 29 czerwca, 17:00 (100)
Przeciszovia Przeciszów 0-1 Sokół Przytkowice 29 czerwca, 17:00 (150)
Niwa Nowa Wieś 5-1 Karpaty Siepraw 29 czerwca, 14:00 (100)
KS Borek (Kraków) 1-0 Świt Krzeszowice 29 czerwca, 17:00 (250)
Halniak Maków Podhalański 3-0 Soła Oświęcim 26 czerwca, 18:00 (200)
Czarni Staniątki 0-2 Cracovia II 29 czerwca, 17:00 (100)
Orzeł Balin 1-2 Garbarz Zembrzyce 29 czerwca, 17:00 (100)

III liga 2012/2013 (małopolsko-świętokrzyska)

IV liga 2012/2013 (małopolska (wschód))
IV liga 2012/2013 (świętokrzyska)

Liga okręgowa 2012/2013 (Kraków I)
Liga okręgowa 2012/2013 (Kraków II)
Liga okręgowa 2012/2013 (Wadowice)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas