[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2012/2013, grupa: Kraków I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zieleńczanka Zielonki 32 63 19 6 7 86-47 8 4 4 44-27 11 2 3 42-20
2.  Podgórze Kraków 32 60 18 6 8 70-43 11 2 3 33-12 7 4 5 37-31
3.  AP 2011 Zabierzów 32 56 16 8 8 56-35 9 4 3 29-17 7 4 5 27-18
4.  Clepardia Kraków 32 53 15 8 9 71-43 8 3 5 41-21 7 5 4 30-22
5.  IKS Olkusz 32 49 15 4 13 64-52 7 3 6 33-21 8 1 7 31-31
6.  Piliczanka Pilica 32 48 12 12 8 48-36 5 6 5 26-21 7 6 3 22-15
7.  Proszowianka Proszowice 32 47 14 5 13 51-50 10 1 5 36-26 4 4 8 15-24
8.  Spójnia Osiek-Zimnodół 32 45 11 12 9 44-48 5 6 5 21-30 6 6 4 23-18
9.  Garbarnia II Kraków 32 44 13 5 14 53-51 9 2 5 28-18 4 3 9 25-33
10.  Prądniczanka Kraków 32 42 13 3 16 60-65 8 1 7 36-27 5 2 9 24-38
11.  Przemsza Klucze 32 41 11 8 13 48-56 7 4 5 23-19 4 4 8 25-37
12.  Jura Łobzów 32 40 10 10 12 53-68 6 4 6 31-36 4 6 6 22-32 2 4 1 1 0 3-2
13.  Bronowianka Kraków 32 40 11 7 14 38-49 6 3 7 20-25 5 4 7 18-24 2 1 0 1 1 2-3
14.  Wieczysta Kraków 32 39 11 6 15 47-65 5 2 9 21-32 6 4 6 26-33
15.  Słomniczanka Słomniki 32 35 9 8 15 36-55 5 7 4 18-23 4 1 11 18-32
16.  Grębałowianka Kraków 32 28 7 7 18 42-62 3 6 7 19-27 4 1 11 23-35
17.  JKS Zelków 32 26 7 5 20 23-65 4 2 10 14-35 3 3 10 9-30
JKS Zelków wycofał się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Zieleńczanka Zielonki    4-4 1-0 1-3 6-1 0-1 3-1 0-1 3-3 7-4 2-1 5-5 0-1 4-0 3-0* 2-2 3-0* 
 2 Podgórze Kraków4-1     2-2 1-1 3-0* 0-1 3-1 3-2 0-2 1-0 3-0 1-2 2-0 3-0 2-0 2-0 3-0* 
 3 AP 2011 Zabierzów0-2 1-1     0-4 2-0 1-1 4-1 1-1 2-0 2-1 5-2 0-1 3-0 2-1 3-1 3-1 0-0 
 4 Clepardia Kraków0-0 1-4 1-1     1-2 4-0 2-1 0-2 1-1 6-0 4-0 7-3 0-1 6-2 2-3 3-1 3-0* 
 5 IKS Olkusz1-3 2-3 3-0 4-4     0-1 2-0 0-0 5-0 2-0 1-4 2-0 1-1 1-2 4-0 2-3 3-0* 
 6 Piliczanka Pilica3-4 2-1 2-1 0-2 0-1     0-1 0-0 2-2 1-1 2-2 1-1 2-3 2-2 2-0 4-0 3-0* 
 7 Proszowianka Proszowice0-3* 5-0 0-3 3-1 3-1 2-1     1-0 4-3 4-0 1-2 4-2 1-1 1-2 4-2 0-5 3-0* 
 8 Spójnia Osiek-Zimnodół0-1 0-5 1-1 1-1 1-4 1-1 0-2     3-2 1-5 2-1 1-1 2-1 2-2 2-0 3-2 1-1 
 9 Garbarnia II Kraków0-1 3-2 2-0 2-1 1-4 1-1 0-2 3-1     4-1 1-1 1-2 3-0 1-0 3-0 2-0 1-2 
 10 Prądniczanka Kraków1-2 5-2 0-1 0-1 2-3 2-4 3-1 1-1 2-1     6-0 3-0 3-2 0-3 2-5 3-1 3-0* 
 11 Przemsza Klucze1-0 1-1 1-3 0-3 0-5 1-3 1-1 0-0 3-0 1-2     3-0 2-0 6-0 1-0 2-1 0-0 
 12 Jura Łobzów2-2 2-4 0-4 2-4 2-2 1-1 1-1 2-5 3-2 3-2 0-3     2-1 0-3 2-0 6-2 3-0* 
 13 Bronowianka Kraków1-0 0-2 0-4 0-3 5-1 1-0 0-0 2-0 1-3 2-3 2-0 1-1     3-3 0-3* 0-1 2-1 
 14 Wieczysta Kraków1-7 1-2 1-2 3-0 0-3 0-0 0-0 1-2 2-1 1-2 6-4 0-3 0-1     2-1 2-1 1-3 
 15 Słomniczanka Słomniki0-6 0-3* 1-1 3-0 3-0 0-3 1-3 2-2 1-0 2-2 1-1 0-0 1-1 1-1     1-0 1-0 
 16 Grębałowianka Kraków3-6 1-1 3-1 2-2 1-0 0-3 1-0 2-3 1-2 0-1 1-1 1-1 2-2 1-2 0-0     0-2 
 17 JKS Zelków3-4 3-2 0-3* 0-0 1-4 1-1 3-0 0-3* 0-3* 1-0 0-3* 2-0 0-3* 0-3* 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Pauza: Clepardia Kraków.
 
Słomniczanka Słomniki 1-1 Bronowianka Kraków 11 sierpnia, 18:00
Piliczanka Pilica 2-1 Podgórze Kraków 11 sierpnia, 18:00
Garbarnia II Kraków 1-0 Wieczysta Kraków 12 sierpnia, 11:00
IKS Olkusz 2-0 Proszowianka Proszowice 11 sierpnia, 18:00
Przemsza Klucze 0-0 JKS Zelków 11 sierpnia, 18:00
Jura Łobzów 6-2 Grębałowianka Kraków 11 sierpnia, 17:30
AP 2011 Zabierzów 2-1 Prądniczanka Kraków 11 sierpnia, 17:30
Zieleńczanka Zielonki 0-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 11 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pauza: Spójnia Osiek-Zimnodół.
 
Prądniczanka Kraków 1-2 Zieleńczanka Zielonki 15 sierpnia, 18:00
Grębałowianka Kraków 3-1 AP 2011 Zabierzów 15 sierpnia, 18:00
JKS Zelków 2-0 Jura Łobzów 15 sierpnia, 18:00
Proszowianka Proszowice 1-2 Przemsza Klucze 15 sierpnia, 18:00
Wieczysta Kraków 0-3 IKS Olkusz 15 sierpnia, 18:00
Podgórze Kraków 0-2 Garbarnia II Kraków 15 sierpnia, 18:00
Bronowianka Kraków 1-0 Piliczanka Pilica 15 sierpnia, 18:00
Clepardia Kraków 2-3 Słomniczanka Słomniki 15 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Pauza: Słomniczanka Słomniki.
 
Piliczanka Pilica 0-2 Clepardia Kraków 18 sierpnia, 17:00
Garbarnia II Kraków 3-0 Bronowianka Kraków 19 sierpnia, 11:00
IKS Olkusz 2-3 Podgórze Kraków 18 sierpnia, 17:00
Przemsza Klucze 6-0 Wieczysta Kraków 18 sierpnia, 17:00
Jura Łobzów 1-1 Proszowianka Proszowice 19 sierpnia, 17:00
AP 2011 Zabierzów 0-0 JKS Zelków 18 sierpnia, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 2-2 Grębałowianka Kraków 18 sierpnia, 17:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-5 Prądniczanka Kraków 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Pauza: Prądniczanka Kraków.
 
Grębałowianka Kraków 2-3 Spójnia Osiek-Zimnodół 25 sierpnia, 15:00
JKS Zelków 3-4 Zieleńczanka Zielonki 26 sierpnia, 17:00
Proszowianka Proszowice 0-3 AP 2011 Zabierzów 26 sierpnia, 17:00
Wieczysta Kraków 0-3 Jura Łobzów 25 sierpnia, 17:00
Podgórze Kraków 3-0 Przemsza Klucze 25 sierpnia, 17:00
Bronowianka Kraków 5-1 IKS Olkusz 25 sierpnia, 12:00
Clepardia Kraków 1-1 Garbarnia II Kraków 25 sierpnia, 17:00
Słomniczanka Słomniki 0-3 Piliczanka Pilica 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 29 sierpnia

Pauza: Piliczanka Pilica.
 
Garbarnia II Kraków 3-0 Słomniczanka Słomniki 29 sierpnia, 17:00
IKS Olkusz 4-4 Clepardia Kraków 29 sierpnia, 17:00
Przemsza Klucze 2-0 Bronowianka Kraków 29 sierpnia, 17:00
Jura Łobzów 2-4 Podgórze Kraków 29 sierpnia, 17:00
AP 2011 Zabierzów 2-1 Wieczysta Kraków 29 sierpnia, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 3-1 Proszowianka Proszowice 29 sierpnia, 17:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-1 JKS Zelków 29 sierpnia, 17:00
Prądniczanka Kraków 3-1 Grębałowianka Kraków 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 1-2 września

Pauza: Grębałowianka Kraków.
 
JKS Zelków 1-0 Prądniczanka Kraków 2 września, 16:00
Proszowianka Proszowice 1-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 2 września, 16:00
Wieczysta Kraków 1-7 Zieleńczanka Zielonki 1 września, 16:00
Podgórze Kraków 2-2 AP 2011 Zabierzów 1 września, 16:00
Bronowianka Kraków 1-1 Jura Łobzów 2 września, 16:30
Clepardia Kraków 4-0 Przemsza Klucze 1 września, 16:00
Słomniczanka Słomniki 3-0 IKS Olkusz 1 września, 16:00
Piliczanka Pilica 2-2 Garbarnia II Kraków 1 września, 16:00

Kolejka 7 - 8-9 września

Pauza: Garbarnia II Kraków.
 
IKS Olkusz 0-1 Piliczanka Pilica 8 września, 16:00
Przemsza Klucze 1-0 Słomniczanka Słomniki 8 września, 16:00
Jura Łobzów 2-4 Clepardia Kraków 9 września, 16:00
AP 2011 Zabierzów 3-0 Bronowianka Kraków 8 września, 16:00
Zieleńczanka Zielonki 4-4 Podgórze Kraków 8 września, 16:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-2 Wieczysta Kraków 8 września, 16:00
Prądniczanka Kraków 3-1 Proszowianka Proszowice 8 września, 16:00
Grębałowianka Kraków 0-2 JKS Zelków 8 września, 16:00

Kolejka 8 - 12 września

Pauza: JKS Zelków.
 
Proszowianka Proszowice 0-5 Grębałowianka Kraków 12 września, 16:30
Wieczysta Kraków 1-2 Prądniczanka Kraków 12 września, 16:30
Podgórze Kraków 3-2 Spójnia Osiek-Zimnodół 12 września, 16:30
Clepardia Kraków 1-1 AP 2011 Zabierzów 12 września, 16:30
Słomniczanka Słomniki 0-0 Jura Łobzów 12 września, 16:30
Piliczanka Pilica 2-2 Przemsza Klucze 12 września, 16:30
Garbarnia II Kraków 1-4 IKS Olkusz 12 września, 16:30
Zieleńczanka Zielonki 0-1 Bronowianka Kraków 12 września, 16:30

Kolejka 9 - 15-16 września

Pauza: IKS Olkusz.
 
Przemsza Klucze 3-0 Garbarnia II Kraków 15 września, 13:00
Jura Łobzów 1-1 Piliczanka Pilica 16 września, 16:00
AP 2011 Zabierzów 3-1 Słomniczanka Słomniki 15 września, 16:00
Zieleńczanka Zielonki 1-3 Clepardia Kraków 15 września, 16:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-1 Bronowianka Kraków 15 września, 16:00
Prądniczanka Kraków 5-2 Podgórze Kraków 15 września, 16:00
Grębałowianka Kraków 1-2 Wieczysta Kraków 15 września, 16:00
JKS Zelków 3-0 Proszowianka Proszowice 16 września, 16:00

Kolejka 10 - 22-23 września

Pauza: Proszowianka Proszowice.
 
Wieczysta Kraków 1-3 JKS Zelków 22 września, 16:30
Podgórze Kraków 2-0 Grębałowianka Kraków 22 września, 16:30
Bronowianka Kraków 2-3 Prądniczanka Kraków 22 września, 16:30
Clepardia Kraków 0-2 Spójnia Osiek-Zimnodół 22 września, 16:30
Słomniczanka Słomniki 0-6 Zieleńczanka Zielonki 22 września, 16:30
Piliczanka Pilica 2-1 AP 2011 Zabierzów 22 września, 16:30
Garbarnia II Kraków 1-2 Jura Łobzów 22 września, 11:00
IKS Olkusz 1-4 Przemsza Klucze 22 września, 11:00

Kolejka 11 - 29-30 września

Pauza: Przemsza Klucze.
 
Jura Łobzów 2-2 IKS Olkusz 30 września, 15:00
w Wolbromiu
AP 2011 Zabierzów 2-0 Garbarnia II Kraków 29 września, 15:00
Zieleńczanka Zielonki 0-1 Piliczanka Pilica 29 września, 15:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-0 Słomniczanka Słomniki 29 września, 15:00
Prądniczanka Kraków 0-1 Clepardia Kraków 29 września, 15:30
Grębałowianka Kraków 2-2 Bronowianka Kraków 29 września, 15:30
JKS Zelków 3-2 Podgórze Kraków 30 września, 15:30
Proszowianka Proszowice 1-2 Wieczysta Kraków 30 września, 15:30

Kolejka 12 - 6-7 października

Pauza: Wieczysta Kraków.
 
Podgórze Kraków 3-1 Proszowianka Proszowice 6 października, 15:00
Bronowianka Kraków 2-1 JKS Zelków 6 października, 15:00
Clepardia Kraków 3-1 Grębałowianka Kraków 6 października, 15:00
Słomniczanka Słomniki 2-2 Prądniczanka Kraków 6 października, 15:00
Piliczanka Pilica 0-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 6 października, 15:00
Garbarnia II Kraków 0-1 Zieleńczanka Zielonki 7 października, 15:00
IKS Olkusz 3-0 AP 2011 Zabierzów 6 października, 15:00
Przemsza Klucze 3-0 Jura Łobzów 6 października, 15:00

Kolejka 13 - 13-14 października

Pauza: Jura Łobzów.
 
AP 2011 Zabierzów 5-2 Przemsza Klucze 13 października, 15:00
Zieleńczanka Zielonki 6-1 IKS Olkusz 13 października, 15:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 3-2 Garbarnia II Kraków 13 października, 15:00
Prądniczanka Kraków 2-4 Piliczanka Pilica 13 października, 15:00
Grębałowianka Kraków 0-0 Słomniczanka Słomniki 13 października, 15:00
JKS Zelków 0-0 Clepardia Kraków 13 października, 15:00
Proszowianka Proszowice 1-1 Bronowianka Kraków 14 października, 15:00
Wieczysta Kraków 1-2 Podgórze Kraków 13 października, 15:00

Kolejka 14 - 20-21 października

Pauza: Podgórze Kraków.
 
Bronowianka Kraków 3-3 Wieczysta Kraków 20 października, 14:30
Clepardia Kraków 2-1 Proszowianka Proszowice 20 października, 14:30
Słomniczanka Słomniki 1-0 JKS Zelków 20 października, 14:00
Piliczanka Pilica 4-0 Grębałowianka Kraków 20 października, 14:30
Garbarnia II Kraków 4-1 Prądniczanka Kraków 21 października, 11:00
IKS Olkusz 0-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 20 października, 14:30
Przemsza Klucze 1-0 Zieleńczanka Zielonki 20 października, 13:00
Jura Łobzów 0-4 AP 2011 Zabierzów 21 października, 14:30

Kolejka 15 - 27-28 października

Pauza: AP 2011 Zabierzów.
 
Zieleńczanka Zielonki 5-5 Jura Łobzów 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Spójnia Osiek-Zimnodół 2-1 Przemsza Klucze 27 października, 14:00
Prądniczanka Kraków 2-3 IKS Olkusz 27 października, 14:00
Grębałowianka Kraków 1-2 Garbarnia II Kraków 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
JKS Zelków 1-1 Piliczanka Pilica 27 października, 14:00
Proszowianka Proszowice 4-2 Słomniczanka Słomniki 17 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wieczysta Kraków 3-0 Clepardia Kraków 27 października, 14:00
Podgórze Kraków 2-0 Bronowianka Kraków 27 października, 14:00

Kolejka 16 - 3-4 listopada

Pauza: Bronowianka Kraków.
 
Clepardia Kraków 1-4 Podgórze Kraków 3 listopada, 13:00
Słomniczanka Słomniki 1-1 Wieczysta Kraków 3 listopada, 13:00
Piliczanka Pilica 0-1 Proszowianka Proszowice 3 listopada, 13:00
Garbarnia II Kraków 1-2 JKS Zelków 4 listopada, 11:00
IKS Olkusz 2-3 Grębałowianka Kraków 3 listopada, 13:00
Przemsza Klucze 1-2 Prądniczanka Kraków 3 listopada, 13:00
Jura Łobzów 2-5 Spójnia Osiek-Zimnodół 4 listopada, 11:00
AP 2011 Zabierzów 0-2 Zieleńczanka Zielonki 3 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 10-11 listopada

Pauza: Zieleńczanka Zielonki.
 
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-1 AP 2011 Zabierzów 10 listopada, 13:00
Prądniczanka Kraków 3-0 Jura Łobzów 10 listopada, 13:00
Grębałowianka Kraków 1-1 Przemsza Klucze 10 listopada, 13:00
JKS Zelków 1-4 IKS Olkusz 10 listopada, 13:00
Proszowianka Proszowice 4-3 Garbarnia II Kraków 10 listopada, 13:00
Wieczysta Kraków 0-0 Piliczanka Pilica 10 listopada, 13:00
Podgórze Kraków 2-0 Słomniczanka Słomniki 10 listopada, 13:00
Bronowianka Kraków 0-3 Clepardia Kraków 11 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 13-14 kwietnia

Pauza: JKS Zelków.
 
Bronowianka Kraków 0-3 Słomniczanka Słomniki 13 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Podgórze Kraków 0-1 Piliczanka Pilica 13 kwietnia, 16:00
Wieczysta Kraków 2-1 Garbarnia II Kraków 13 kwietnia, 16:00
Proszowianka Proszowice 3-1 IKS Olkusz 14 kwietnia, 16:00
Grębałowianka Kraków 1-1 Jura Łobzów 13 kwietnia, 15:00
Prądniczanka Kraków 0-1 AP 2011 Zabierzów 14 kwietnia, 18:00
na boisku Centrum Rozwoju Com-Com Zone
Spójnia Osiek-Zimnodół 0-1 Zieleńczanka Zielonki 14 kwietnia, 16:00
Przemsza Klucze 0-3 Clepardia Kraków 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 20-21 kwietnia

Pauza: JKS Zelków.
 
Clepardia Kraków 1-2 IKS Olkusz 20 kwietnia, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 3-0 Słomniczanka Słomniki 20 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Bronowianka Kraków 0-2 Podgórze Kraków 21 kwietnia, 12:00
AP 2011 Zabierzów 1-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 20 kwietnia, 17:00
Jura Łobzów 3-2 Prądniczanka Kraków 21 kwietnia, 16:00
w Dąbrowie Górniczej; na stadionie Unii
Przemsza Klucze 2-1 Grębałowianka Kraków 20 kwietnia, 17:00
Garbarnia II Kraków 0-2 Proszowianka Proszowice 20 kwietnia, 11:00
Piliczanka Pilica 2-2 Wieczysta Kraków 20 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 27-28 kwietnia

Pauza: JKS Zelków.
 
Garbarnia II Kraków 2-1 Clepardia Kraków 28 kwietnia, 14:00
Wieczysta Kraków 0-1 Bronowianka Kraków 27 kwietnia, 17:00
Proszowianka Proszowice 2-1 Piliczanka Pilica 28 kwietnia, 17:00
Grębałowianka Kraków 1-0 IKS Olkusz 27 kwietnia, 16:30
Prądniczanka Kraków 6-0 Przemsza Klucze 27 kwietnia, 17:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-1 Jura Łobzów 27 kwietnia, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 1-0 AP 2011 Zabierzów 27 kwietnia, 17:00
Słomniczanka Słomniki 0-3 Podgórze Kraków 27 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 21 - 1 maja

Pauza: JKS Zelków.
 
Clepardia Kraków 4-0 Piliczanka Pilica 1 maja, 17:00
Słomniczanka Słomniki 1-1 AP 2011 Zabierzów 1 maja, 17:00
Bronowianka Kraków 0-0 Proszowianka Proszowice 1 maja, 17:00
Podgórze Kraków 3-0 Wieczysta Kraków 1 maja, 17:00
Jura Łobzów 2-2 Zieleńczanka Zielonki 1 maja, 17:00
Przemsza Klucze 0-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 1 maja, 17:00
IKS Olkusz 2-0 Prądniczanka Kraków 1 maja, 16:00
Garbarnia II Kraków 2-0 Grębałowianka Kraków 1 maja, 11:00

Kolejka 22 - 4-5 maja

Pauza: JKS Zelków.
 
Proszowianka Proszowice 5-0 Podgórze Kraków 5 maja, 17:00
Grębałowianka Kraków 0-3 Piliczanka Pilica 5 maja, 17:00
Prądniczanka Kraków 2-1 Garbarnia II Kraków 3 maja, 18:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-4 IKS Olkusz 4 maja, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 2-1 Przemsza Klucze 4 maja, 14:00
AP 2011 Zabierzów 0-1 Jura Łobzów 4 maja, 17:00
Wieczysta Kraków 2-1 Słomniczanka Słomniki 4 maja, 17:00
Clepardia Kraków 0-1 Bronowianka Kraków 4 maja, 17:00

Kolejka 23 - 11-12 maja

Pauza: JKS Zelków.
 
Jura Łobzów 2-0 Słomniczanka Słomniki 12 maja, 17:00
Bronowianka Kraków 0-1 Grębałowianka Kraków 11 maja, 13:00
Wieczysta Kraków 0-0 Proszowianka Proszowice 11 maja, 17:00
Przemsza Klucze 1-3 AP 2011 Zabierzów 11 maja, 17:00
IKS Olkusz 1-3 Zieleńczanka Zielonki 11 maja, 18:00
Garbarnia II Kraków 3-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 11 maja, 16:00
Piliczanka Pilica 1-1 Prądniczanka Kraków 11 maja, 14:30
Podgórze Kraków 1-1 Clepardia Kraków 12 maja, 17:00

Kolejka 24 - 18-19 maja

Pauza: JKS Zelków.
 
Grębałowianka Kraków 1-1 Podgórze Kraków 18 maja, 14:30
Prądniczanka Kraków 3-2 Bronowianka Kraków 18 maja, 18:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-1 Piliczanka Pilica 18 maja, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 3-3 Garbarnia II Kraków 18 maja, 18:00
AP 2011 Zabierzów 2-0 IKS Olkusz 18 maja, 18:00
Jura Łobzów 0-3 Przemsza Klucze 19 maja, 17:00
Słomniczanka Słomniki 1-3 Proszowianka Proszowice 18 maja, 17:00
Clepardia Kraków 6-2 Wieczysta Kraków 18 maja, 17:00

Kolejka 25 - 25-26 maja

Pauza: JKS Zelków.
 
Słomniczanka Słomniki 1-1 Przemsza Klucze 25 maja, 18:00
Bronowianka Kraków 2-0 Spójnia Osiek-Zimnodół 26 maja, 17:00
Podgórze Kraków 1-0 Prądniczanka Kraków 26 maja, 17:00
Wieczysta Kraków 2-1 Grębałowianka Kraków 25 maja, 17:00
IKS Olkusz 2-0 Jura Łobzów 25 maja, 18:00
Garbarnia II Kraków 2-0 AP 2011 Zabierzów 26 maja, 16:00
Piliczanka Pilica 3-4 Zieleńczanka Zielonki 25 maja, 17:00
Proszowianka Proszowice 3-1 Clepardia Kraków 26 maja, 18:00

Kolejka 26 - 29 maja

Pauza: JKS Zelków.
 
Bronowianka Kraków 1-0 Zieleńczanka Zielonki 29 maja, 17:30
Słomniczanka Słomniki 3-0 Clepardia Kraków 29 maja, 18:00
Grębałowianka Kraków 1-0 Proszowianka Proszowice 19 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (30 maja, 15:00) mecz przerwany w 37. minucie przy stanie 1-0 z powodu ulewy / w drugim terminie (5 czerwca, 18:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie dokończony
Prądniczanka Kraków 0-3 Wieczysta Kraków 29 maja, 18:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 0-5 Podgórze Kraków 29 maja, 18:00
AP 2011 Zabierzów 1-1 Piliczanka Pilica 29 maja, 18:00
Jura Łobzów 3-2 Garbarnia II Kraków 29 maja, 17:00
Przemsza Klucze 0-5 IKS Olkusz 29 maja, 18:00

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

Pauza: JKS Zelków.
 
IKS Olkusz 4-0 Słomniczanka Słomniki 1 czerwca, 18:00
Bronowianka Kraków 0-4 AP 2011 Zabierzów 1 czerwca, 17:00
Podgórze Kraków 4-1 Zieleńczanka Zielonki 2 czerwca, 17:00
Wieczysta Kraków 1-2 Spójnia Osiek-Zimnodół 1 czerwca, 18:00
Proszowianka Proszowice 4-0 Prądniczanka Kraków 2 czerwca, 18:00
Garbarnia II Kraków 1-1 Przemsza Klucze 2 czerwca, 18:00
Piliczanka Pilica 1-1 Jura Łobzów 1 czerwca, 17:00
Grębałowianka Kraków 2-2 Clepardia Kraków 1 czerwca, 17:30

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

Pauza: JKS Zelków.
 
Spójnia Osiek-Zimnodół 0-2 Proszowianka Proszowice 9 czerwca, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 4-0 Wieczysta Kraków 8 czerwca, 18:00
AP 2011 Zabierzów 1-1 Podgórze Kraków 9 czerwca, 18:00
Jura Łobzów 2-1 Bronowianka Kraków 9 czerwca, 17:00
Przemsza Klucze 1-3 Piliczanka Pilica 8 czerwca, 13:00
IKS Olkusz 5-0 Garbarnia II Kraków 8 czerwca, 18:00
Clepardia Kraków 6-0 Prądniczanka Kraków 8 czerwca, 18:00
Słomniczanka Słomniki 1-0 Grębałowianka Kraków 26 czerwca, 18:00
w Niedźwiedziu / w pierwotnym terminie (8 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 29 - 12 czerwca

Pauza: JKS Zelków.
 
Słomniczanka Słomniki 1-0 Garbarnia II Kraków 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (12 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bronowianka Kraków 2-0 Przemsza Klucze 12 czerwca, 18:00
Podgórze Kraków 1-2 Jura Łobzów 12 czerwca, 18:00
Wieczysta Kraków 1-2 AP 2011 Zabierzów 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (12 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Proszowianka Proszowice 0-3 Zieleńczanka Zielonki 27 czerwca, 18:00
(wo)
w Kocmyrzowie / w pierwotnym terminie (12 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie nie odbył się - gospodarze nie przygotowali boiska / w trzecim terminie (3 lipca, 18:00) goście zrezygnowali z gry, ale ostatecznie ten termin uznano za niebyły
Grębałowianka Kraków 0-1 Prądniczanka Kraków 22 czerwca, 10:00
w pierwotnym terminie (12 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piliczanka Pilica 0-1 IKS Olkusz 12 czerwca, 17:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 1-1 Clepardia Kraków 12 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 15-16 czerwca

Pauza: JKS Zelków.
 
Spójnia Osiek-Zimnodół 3-2 Grębałowianka Kraków 15 czerwca, 18:00
AP 2011 Zabierzów 4-1 Proszowianka Proszowice 15 czerwca, 11:00
Jura Łobzów 0-3 Wieczysta Kraków 15 czerwca, 18:00
Przemsza Klucze 1-1 Podgórze Kraków 15 czerwca, 18:00
IKS Olkusz 1-1 Bronowianka Kraków 15 czerwca, 18:00
Garbarnia II Kraków 1-1 Piliczanka Pilica 16 czerwca, 18:00
Clepardia Kraków 0-0 Zieleńczanka Zielonki 15 czerwca, 18:00
Prądniczanka Kraków 2-5 Słomniczanka Słomniki 15 czerwca, 18:00

Kolejka 31 - 22 czerwca

Pauza: JKS Zelków.
 
Zieleńczanka Zielonki 7-4 Prądniczanka Kraków 19 czerwca, 18:00
AP 2011 Zabierzów 3-1 Grębałowianka Kraków 23 marca, 15:00
w Krakowie; w J&J Sport Center
Przemsza Klucze 1-1 Proszowianka Proszowice 22 czerwca, 18:00
IKS Olkusz 1-2 Wieczysta Kraków 22 czerwca, 18:00
Garbarnia II Kraków 3-2 Podgórze Kraków 22 czerwca, 18:00
Piliczanka Pilica 2-3 Bronowianka Kraków 22 czerwca, 18:00
Clepardia Kraków 7-3 Jura Łobzów 22 czerwca, 18:00
Słomniczanka Słomniki 2-2 Spójnia Osiek-Zimnodół 22 czerwca, 18:00

Kolejka 32 - 29 czerwca

Pauza: JKS Zelków.
 
Bronowianka Kraków 1-3 Garbarnia II Kraków 29 czerwca, 17:00
Podgórze Kraków 3-0 IKS Olkusz 29 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Wieczysta Kraków 6-4 Przemsza Klucze 29 czerwca, 17:00
Proszowianka Proszowice 4-2 Jura Łobzów 29 czerwca, 17:00
w Kocmyrzowie
Grębałowianka Kraków 3-6 Zieleńczanka Zielonki 29 czerwca, 17:00
Prądniczanka Kraków 1-1 Spójnia Osiek-Zimnodół 29 czerwca, 17:00
Piliczanka Pilica 2-0 Słomniczanka Słomniki 29 czerwca, 17:00
AP 2011 Zabierzów 0-4 Clepardia Kraków 29 czerwca, 17:00

Walkowery

JKS Zelków 0-3 Przemsza Klucze
(wo)
Jura Łobzów 3-0 JKS Zelków
(wo)
JKS Zelków 0-3 AP 2011 Zabierzów
(wo)
Zieleńczanka Zielonki 3-0 JKS Zelków
(wo)
JKS Zelków 0-3 Spójnia Osiek-Zimnodół
(wo)
Prądniczanka Kraków 3-0 JKS Zelków
(wo)
JKS Zelków 0-3 Grębałowianka Kraków
(wo)
Proszowianka Proszowice 3-0 JKS Zelków
(wo)
JKS Zelków 0-3 Wieczysta Kraków
(wo)
Podgórze Kraków 3-0 JKS Zelków
(wo)
JKS Zelków 0-3 Bronowianka Kraków
(wo)
Clepardia Kraków 3-0 JKS Zelków
(wo)
JKS Zelków 0-3 Słomniczanka Słomniki
(wo)
Piliczanka Pilica 3-0 JKS Zelków
(wo)
JKS Zelków 0-3 Garbarnia II Kraków
(wo)
IKS Olkusz 3-0 JKS Zelków
(wo)

IV liga 2012/2013 (małopolska (zachód))

Liga okręgowa 2012/2013 (Kraków II)
Liga okręgowa 2012/2013 (Wadowice)

Klasa A 2012/2013 (Kraków I)
Klasa A 2012/2013 (Kraków II)
Klasa A 2012/2013 (Olkusz)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas