[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Kraków I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Michałowianka Michałowice 26 69 23 0 3 112-15 13 0 0 63-4 10 0 3 49-11
2.  TS Węgrzce 26 60 20 0 6 108-31 11 0 2 50-14 9 0 4 58-17
3.  Sokół Kocmyrzów Baranówka 26 56 18 2 6 97-36 10 0 3 59-15 8 2 3 38-21
4.  Strażak Goszcza 26 49 15 4 7 65-49 10 2 1 34-14 5 2 6 31-35 2 6 2 0 0 8-4
5.  Juvenia Prandocin 26 49 15 4 7 69-40 12 0 1 53-11 3 4 6 16-29 2 0 0 0 2 4-8
6.  Czarni 03 Grzegorzowice 26 43 13 4 9 84-62 8 3 2 39-25 5 1 7 45-37
7.  Jastrzębiec Książ Wielki 26 38 12 2 12 61-67 7 1 5 37-36 5 1 7 24-31
8.  Orzeł Iwanowice 26 35 10 5 11 56-51 4 3 6 26-26 6 2 5 30-25
9.  Partyzant Dojazdów 26 29 9 2 15 63-87 5 1 7 40-43 4 1 8 23-44
10.  Bibiczanka Bibice 26 26 8 2 16 46-76 4 2 7 27-39 4 0 9 19-37
11.  LKS Skała 2004 26 24 7 3 16 44-86 4 1 8 22-44 3 2 8 22-42
12.  LKS Niedźwiedź 26 22 6 4 16 33-71 4 3 6 17-18 2 1 10 16-53
13.  Spartak Charsznica 26 17 4 5 17 30-87 2 3 8 13-33 2 2 9 17-54
14.  Spartak Wielkanoc-Gołcza 26 10 3 1 22 23-133 2 0 11 16-73 1 1 11 7-60

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Michałowianka Michałowice    4-0 3-1 4-1 2-0 3-0 3-1 5-0 4-1 5-0 4-0 7-0 10-0 9-0 
 2 TS Węgrzce0-1     1-5 7-3 3-1 3-2 1-0 3-0 8-0 5-0 6-2 5-0 5-0 3-0* 
 3 Sokół Kocmyrzów Baranówka0-3 1-0     3-0 8-3 4-1 0-1 1-2 5-1 3-1 6-2 14-0 4-1 10-0 
 4 Strażak Goszcza1-2 3-1 2-2     3-0 3-2 1-1 1-0 3-2 4-0 4-1 2-1 4-1 3-1 
 5 Juvenia Prandocin2-1 3-0 2-1 4-5     2-0 7-2 3-1 2-0 4-1 1-0 6-0 6-0 11-0 
 6 Czarni 03 Grzegorzowice2-1 0-6 5-2 2-2 6-2     1-2 2-0 5-1 5-3 2-2 1-1 4-1 4-2 
 7 Jastrzębiec Książ Wielki1-0 1-6 0-4 3-2 4-3 6-5     4-6 6-0 3-4 1-3 2-1 2-2 4-0 
 8 Orzeł Iwanowice1-3 2-5 4-4 2-3 1-2 2-2 1-2     1-2 3-2 0-0 3-0 4-1 2-0 
 9 Partyzant Dojazdów1-7 2-3 1-5 2-3 2-2 7-5 5-3 1-4     0-3 2-5 6-1 6-1 5-1 
 10 Bibiczanka Bibice1-6 0-6 1-3 0-2 0-0 4-6 0-5 2-4 3-3     6-0 3-2 4-2 3-0* 
 11 LKS Skała 20040-8 0-9 1-2 5-1 0-1 1-6 2-1 1-1 2-6 4-2     3-2 1-2 2-3 
 12 LKS Niedźwiedź0-1 0-3 0-2 1-0 0-0 0-3 5-2 1-1 0-1 0-2 4-1     2-2 4-0 
 13 Spartak Charsznica0-4 1-4 1-2 1-1 0-0 1-8 2-3 0-5 1-3 1-0 4-1 1-2     0-0 
 14 Spartak Wielkanoc-Gołcza2-12 0-15 0-5 1-8 0-2 1-5 3-1 1-6 4-3 0-1 2-5 0-6 2-4     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Spartak Wielkanoc-Gołcza 2-12 Michałowianka Michałowice 19 sierpnia, 17:00
Strażak Goszcza 3-2 Czarni 03 Grzegorzowice 17 sierpnia, 17:30
Jastrzębiec Książ Wielki 1-6 TS Węgrzce 19 sierpnia, 17:00
Partyzant Dojazdów 6-1 LKS Niedźwiedź 18 sierpnia, 15:00
LKS Skała 2004 1-2 Spartak Charsznica 18 sierpnia, 17:00
Orzeł Iwanowice 1-2 Juvenia Prandocin 18 sierpnia, 12:00
Bibiczanka Bibice 1-3 Sokół Kocmyrzów Baranówka 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Michałowianka Michałowice 3-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 25 sierpnia, 17:00
Juvenia Prandocin 4-1 Bibiczanka Bibice 25 sierpnia, 17:00
Spartak Charsznica 0-5 Orzeł Iwanowice 26 sierpnia, 17:00
LKS Niedźwiedź 4-1 LKS Skała 2004 26 sierpnia, 16:00
TS Węgrzce 8-0 Partyzant Dojazdów 25 sierpnia, 17:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza 1-8 Strażak Goszcza 26 sierpnia, 17:00
Jastrzębiec Książ Wielki 6-5 Czarni 03 Grzegorzowice 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Strażak Goszcza 1-2 Michałowianka Michałowice 2 września, 16:00
Jastrzębiec Książ Wielki 4-0 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2 września, 16:30
Partyzant Dojazdów 7-5 Czarni 03 Grzegorzowice 2 września, 16:00
LKS Skała 2004 0-9 TS Węgrzce 1 września, 16:30
Orzeł Iwanowice 3-0 LKS Niedźwiedź 1 września, 16:30
Bibiczanka Bibice 4-2 Spartak Charsznica 2 września, 16:30
Sokół Kocmyrzów Baranówka 8-3 Juvenia Prandocin 2 września, 15:30

Kolejka 4 - 8-9 września

Michałowianka Michałowice 2-0 Juvenia Prandocin 9 września, 15:00
LKS Niedźwiedź 0-2 Bibiczanka Bibice 8 września, 16:00
TS Węgrzce 3-0 Orzeł Iwanowice 8 września, 16:00
Czarni 03 Grzegorzowice 2-2 LKS Skała 2004 9 września, 14:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza 4-3 Partyzant Dojazdów 9 września, 16:00
Strażak Goszcza 1-1 Jastrzębiec Książ Wielki 9 września, 16:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-1 Spartak Charsznica 9 września, 15:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Jastrzębiec Książ Wielki 1-0 Michałowianka Michałowice 16 września, 16:00
Partyzant Dojazdów 2-3 Strażak Goszcza 16 września, 16:00
LKS Skała 2004 2-3 Spartak Wielkanoc-Gołcza 15 września, 16:00
Orzeł Iwanowice 2-2 Czarni 03 Grzegorzowice 16 września, 16:00
Bibiczanka Bibice 0-6 TS Węgrzce 16 września, 16:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 14-0 LKS Niedźwiedź 16 września, 15:00
Juvenia Prandocin 6-0 Spartak Charsznica 15 września, 16:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Michałowianka Michałowice 10-0 Spartak Charsznica 23 września, 15:00
LKS Niedźwiedź 0-0 Juvenia Prandocin 23 września, 15:30
TS Węgrzce 1-5 Sokół Kocmyrzów Baranówka 23 września, 15:30
Czarni 03 Grzegorzowice 5-3 Bibiczanka Bibice 23 września, 14:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza 1-6 Orzeł Iwanowice 23 września, 15:30
Strażak Goszcza 4-1 LKS Skała 2004 23 września, 15:30
Jastrzębiec Książ Wielki 6-0 Partyzant Dojazdów 23 września, 15:30

Kolejka 7 - 29-30 września

Partyzant Dojazdów 1-7 Michałowianka Michałowice 30 września, 15:00
LKS Skała 2004 2-1 Jastrzębiec Książ Wielki 29 września, 15:00
Orzeł Iwanowice 2-3 Strażak Goszcza 30 września, 15:30
Bibiczanka Bibice 3-0 Spartak Wielkanoc-Gołcza 30 września, 15:00
(wo)
przerwany w 87. minucie przy stanie 2-1 - zawodnik gości nie opuścił boiska po otrzymaniu czerwonej kartki
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-1 Czarni 03 Grzegorzowice 30 września, 14:30
Juvenia Prandocin 3-0 TS Węgrzce 29 września, 15:30
Spartak Charsznica 1-2 LKS Niedźwiedź 30 września, 15:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Michałowianka Michałowice 7-0 LKS Niedźwiedź 7 października, 15:00
TS Węgrzce 5-0 Spartak Charsznica 6 października, 15:00
Czarni 03 Grzegorzowice 6-2 Juvenia Prandocin 7 października, 14:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza 0-5 Sokół Kocmyrzów Baranówka 7 października, 15:00
Strażak Goszcza 4-0 Bibiczanka Bibice 7 października, 15:00
Jastrzębiec Książ Wielki 4-6 Orzeł Iwanowice 7 października, 15:00
Partyzant Dojazdów 2-5 LKS Skała 2004 7 października, 15:00

Kolejka 9 - 13-14 października

LKS Skała 2004 0-8 Michałowianka Michałowice 13 października, 15:00
Orzeł Iwanowice 1-2 Partyzant Dojazdów 14 października, 15:00
Bibiczanka Bibice 0-5 Jastrzębiec Książ Wielki 14 października, 15:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-0 Strażak Goszcza 14 października, 14:00
Juvenia Prandocin 11-0 Spartak Wielkanoc-Gołcza 13 października, 15:00
Spartak Charsznica 1-8 Czarni 03 Grzegorzowice 14 października, 15:00
LKS Niedźwiedź 0-3 TS Węgrzce 13 października, 15:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Michałowianka Michałowice 4-0 TS Węgrzce 20 października, 14:00
Czarni 03 Grzegorzowice 1-1 LKS Niedźwiedź 21 października, 14:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza 2-4 Spartak Charsznica 21 października, 14:30
Strażak Goszcza 3-0 Juvenia Prandocin 21 października, 14:30
Jastrzębiec Książ Wielki 0-4 Sokół Kocmyrzów Baranówka 21 października, 14:30
Partyzant Dojazdów 0-3 Bibiczanka Bibice 21 października, 14:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0 z powodu gry w drużynie gości nieuprawnionego zawodnika, następnie przywrócono wynik z boiska
LKS Skała 2004 1-1 Orzeł Iwanowice 20 października, 14:30

Kolejka 11 - 27-28 października

Orzeł Iwanowice 1-3 Michałowianka Michałowice 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bibiczanka Bibice 6-0 LKS Skała 2004 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sokół Kocmyrzów Baranówka 5-1 Partyzant Dojazdów 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Juvenia Prandocin 7-2 Jastrzębiec Książ Wielki 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Spartak Charsznica 1-1 Strażak Goszcza 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Niedźwiedź 4-0 Spartak Wielkanoc-Gołcza 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
TS Węgrzce 3-2 Czarni 03 Grzegorzowice 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Michałowianka Michałowice 3-0 Czarni 03 Grzegorzowice 4 listopada, 13:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza 0-15 TS Węgrzce 4 listopada, 13:00
Strażak Goszcza 2-1 LKS Niedźwiedź 4 listopada, 13:00
Jastrzębiec Książ Wielki 2-2 Spartak Charsznica 4 listopada, 13:00
Partyzant Dojazdów 2-2 Juvenia Prandocin 4 listopada, 13:00
LKS Skała 2004 1-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 3 listopada, 13:00
Orzeł Iwanowice 3-2 Bibiczanka Bibice 3 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Bibiczanka Bibice 1-6 Michałowianka Michałowice 11 listopada, 13:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-2 Orzeł Iwanowice 11 listopada, 12:00
Juvenia Prandocin 1-0 LKS Skała 2004 11 listopada, 13:00
Spartak Charsznica 1-3 Partyzant Dojazdów 11 listopada, 13:00
LKS Niedźwiedź 5-2 Jastrzębiec Książ Wielki 11 listopada, 13:00
TS Węgrzce 7-3 Strażak Goszcza 10 listopada, 13:00
Czarni 03 Grzegorzowice 4-2 Spartak Wielkanoc-Gołcza 10 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 30 marca

Michałowianka Michałowice 9-0 Spartak Wielkanoc-Gołcza 1 maja, 17:00
w Krakowie; na boisku SMS-u / w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni 03 Grzegorzowice 2-2 Strażak Goszcza 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
TS Węgrzce 1-0 Jastrzębiec Książ Wielki 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Niedźwiedź 0-1 Partyzant Dojazdów 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Spartak Charsznica 4-1 LKS Skała 2004 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Juvenia Prandocin 3-1 Orzeł Iwanowice 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-1 Bibiczanka Bibice 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 6-7 kwietnia

Czarni 03 Grzegorzowice 1-2 Jastrzębiec Książ Wielki 13 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) i w drugim terminie (30 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-3 Michałowianka Michałowice 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bibiczanka Bibice 0-0 Juvenia Prandocin 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Iwanowice 4-1 Spartak Charsznica 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Skała 2004 3-2 LKS Niedźwiedź 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Partyzant Dojazdów 2-3 TS Węgrzce 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strażak Goszcza 3-1 Spartak Wielkanoc-Gołcza 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 13-14 kwietnia

Michałowianka Michałowice 4-1 Strażak Goszcza 13 kwietnia, 14:00
w Krakowie; na boisku SMS-u
Spartak Wielkanoc-Gołcza 3-1 Jastrzębiec Książ Wielki 14 kwietnia, 16:00
Czarni 03 Grzegorzowice 5-1 Partyzant Dojazdów 14 kwietnia, 16:00
TS Węgrzce 6-2 LKS Skała 2004 13 kwietnia, 16:00
w Krakowie; na boisku SMS-u
LKS Niedźwiedź 1-1 Orzeł Iwanowice 14 kwietnia, 16:00
Spartak Charsznica 1-0 Bibiczanka Bibice 14 kwietnia, 16:00
Juvenia Prandocin 2-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 20-21 kwietnia

Spartak Charsznica 1-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 21 kwietnia, 16:00
Juvenia Prandocin 2-1 Michałowianka Michałowice 21 kwietnia, 16:00
Bibiczanka Bibice 3-2 LKS Niedźwiedź 21 kwietnia, 16:00
Orzeł Iwanowice 2-5 TS Węgrzce 20 kwietnia, 16:30
LKS Skała 2004 1-6 Czarni 03 Grzegorzowice 20 kwietnia, 16:00
Partyzant Dojazdów 5-1 Spartak Wielkanoc-Gołcza 21 kwietnia, 16:00
Jastrzębiec Książ Wielki 3-2 Strażak Goszcza 21 kwietnia, 16:30

Kolejka 18 - 27-28 kwietnia

Michałowianka Michałowice 3-1 Jastrzębiec Książ Wielki 27 kwietnia, 17:00
w Bibicach
Strażak Goszcza 3-2 Partyzant Dojazdów 28 kwietnia, 17:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza 2-5 LKS Skała 2004 28 kwietnia, 14:00
Czarni 03 Grzegorzowice 2-0 Orzeł Iwanowice 28 kwietnia, 14:00
TS Węgrzce 5-0 Bibiczanka Bibice 27 kwietnia, 17:00
LKS Niedźwiedź 0-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 27 kwietnia, 16:00
Spartak Charsznica 0-0 Juvenia Prandocin 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 4-5 maja

Spartak Charsznica 0-4 Michałowianka Michałowice 5 maja, 17:00
Juvenia Prandocin 6-0 LKS Niedźwiedź 5 maja, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-0 TS Węgrzce 5 maja, 17:00
Bibiczanka Bibice 4-6 Czarni 03 Grzegorzowice 5 maja, 17:00
Orzeł Iwanowice 2-0 Spartak Wielkanoc-Gołcza 12 czerwca, 18:00
LKS Skała 2004 5-1 Strażak Goszcza 4 maja, 16:00
Partyzant Dojazdów 5-3 Jastrzębiec Książ Wielki 5 maja, 16:00

Kolejka 20 - 11-12 maja

Michałowianka Michałowice 4-1 Partyzant Dojazdów 11 maja, 16:00
w Bibicach
Jastrzębiec Książ Wielki 1-3 LKS Skała 2004 12 maja, 17:00
Strażak Goszcza 1-0 Orzeł Iwanowice 12 maja, 17:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza 0-1 Bibiczanka Bibice 12 maja, 17:00
Czarni 03 Grzegorzowice 5-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 12 maja, 14:00
TS Węgrzce 3-1 Juvenia Prandocin 11 maja, 17:00
LKS Niedźwiedź 2-2 Spartak Charsznica 12 maja, 11:00

Kolejka 21 - 18-19 maja

LKS Niedźwiedź 0-1 Michałowianka Michałowice 19 maja, 17:00
Spartak Charsznica 1-4 TS Węgrzce 19 maja, 17:00
Juvenia Prandocin 2-0 Czarni 03 Grzegorzowice 19 maja, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 10-0 Spartak Wielkanoc-Gołcza 19 maja, 17:00
Bibiczanka Bibice 0-2 Strażak Goszcza 19 maja, 17:00
Orzeł Iwanowice 1-2 Jastrzębiec Książ Wielki 18 maja, 17:00
LKS Skała 2004 2-6 Partyzant Dojazdów 18 maja, 17:00

Kolejka 22 - 25-26 maja

Michałowianka Michałowice 4-0 LKS Skała 2004 25 maja, 17:00
w Bibicach
Partyzant Dojazdów 1-4 Orzeł Iwanowice 26 maja, 17:00
Jastrzębiec Książ Wielki 3-4 Bibiczanka Bibice 26 maja, 17:30
Strażak Goszcza 2-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 26 maja, 17:30
Spartak Wielkanoc-Gołcza 0-2 Juvenia Prandocin 26 maja, 17:30
Czarni 03 Grzegorzowice 4-1 Spartak Charsznica 25 maja, 17:30
TS Węgrzce 5-0 LKS Niedźwiedź 25 maja, 17:30

Kolejka 23 - 1-2 czerwca

TS Węgrzce 0-1 Michałowianka Michałowice 19 czerwca, 19:00
w pierwotnym terminie (1 czerwca, 18:00) odwołany z powodu zalania boiska
LKS Niedźwiedź 0-3 Czarni 03 Grzegorzowice 1 czerwca, 17:00
Spartak Charsznica 0-0 Spartak Wielkanoc-Gołcza 2 czerwca, 17:00
Juvenia Prandocin 4-5 Strażak Goszcza 2 czerwca, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-1 Jastrzębiec Książ Wielki 2 czerwca, 17:00
Bibiczanka Bibice 3-3 Partyzant Dojazdów 2 czerwca, 17:00
Orzeł Iwanowice 0-0 LKS Skała 2004 1 czerwca, 18:00

Kolejka 24 - 8-9 czerwca

Michałowianka Michałowice 5-0 Orzeł Iwanowice 8 czerwca, 16:00
w Bibicach
LKS Skała 2004 4-2 Bibiczanka Bibice 8 czerwca, 17:00
Partyzant Dojazdów 1-5 Sokół Kocmyrzów Baranówka 9 czerwca, 17:00
Jastrzębiec Książ Wielki 4-3 Juvenia Prandocin 9 czerwca, 18:00
Strażak Goszcza 4-1 Spartak Charsznica 9 czerwca, 18:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza 0-6 LKS Niedźwiedź 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (9 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni 03 Grzegorzowice 0-6 TS Węgrzce 9 czerwca, 14:00

Kolejka 25 - 15-16 czerwca

Czarni 03 Grzegorzowice 2-1 Michałowianka Michałowice 16 czerwca, 14:00
TS Węgrzce 3-0 Spartak Wielkanoc-Gołcza 15 czerwca, 11:30
(wo)
na boisku Centrum Rozwoju Com-Com Zone / mecz się nie odbył - goście nie dojechali
LKS Niedźwiedź 1-0 Strażak Goszcza 16 czerwca, 18:00
Spartak Charsznica 2-3 Jastrzębiec Książ Wielki 16 czerwca, 18:00
Juvenia Prandocin 2-0 Partyzant Dojazdów 16 czerwca, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 6-2 LKS Skała 2004 16 czerwca, 17:00
Bibiczanka Bibice 2-4 Orzeł Iwanowice 16 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 22-23 czerwca

Michałowianka Michałowice 5-0 Bibiczanka Bibice 22 czerwca, 17:00
Orzeł Iwanowice 4-4 Sokół Kocmyrzów Baranówka 22 czerwca, 17:00
LKS Skała 2004 0-1 Juvenia Prandocin 22 czerwca, 17:00
Partyzant Dojazdów 6-1 Spartak Charsznica 22 czerwca, 17:00
Jastrzębiec Książ Wielki 2-1 LKS Niedźwiedź 22 czerwca, 17:00
Strażak Goszcza 3-1 TS Węgrzce 22 czerwca, 17:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza 1-5 Czarni 03 Grzegorzowice 22 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2012/2013 (Kraków I)

Klasa A 2012/2013 (Kraków II)
Klasa A 2012/2013 (Olkusz)

Klasa B 2012/2013 (Kraków I)
Klasa B 2012/2013 (Kraków II)
Klasa B 2012/2013 (Kraków III)

Autor: Artur Michalak
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas