[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2012/2013, grupa: małopolska (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Poroniec Poronin 30 75 24 3 3 102-29 13 1 1 53-9 11 2 2 49-20
2.  Skalnik Kamionka Wielka 30 52 15 7 8 61-45 9 3 3 34-21 6 4 5 27-24
3.  KS Tymbark 30 51 16 3 11 48-34 8 3 4 23-16 8 0 7 25-18
4.  Wolania Wola Rzędzińska 30 48 14 6 10 75-45 10 2 3 53-23 4 4 7 22-22 2 3 1 0 1 6-2
5.  Jadowniczanka Jadowniki 30 48 14 6 10 49-38 10 2 3 29-13 4 4 7 20-25 2 3 1 0 1 2-6
6.  Sandecja II Nowy Sącz 30 46 14 4 12 52-42 9 3 3 38-16 5 1 9 14-26
7.  KS Zakopane 30 45 13 6 11 53-59 8 4 3 33-20 5 2 8 20-39
8.  Tuchovia Tuchów 30 44 11 11 8 37-33 6 7 2 14-10 5 4 6 23-23
9.  Rylovia Rylowa 30 43 12 7 11 41-44 9 3 3 26-19 3 4 8 15-25
10.  Barciczanka Barcice 30 42 13 3 14 48-40 9 2 4 25-13 4 1 10 23-27 2 3 1 0 1 5-3
11.  LKS Nowa Jastrząbka 30 42 11 9 10 52-47 6 5 4 29-20 5 4 6 23-27 2 3 1 0 1 3-5
12.  Watra Białka Tatrzańska 30 40 12 4 14 49-53 7 2 6 31-22 5 2 8 18-31
13.  Orkan Szczyrzyc 30 35 10 5 15 42-50 6 3 6 23-21 4 2 9 19-29
14.  Olimpia Wojnicz 30 31 8 7 15 33-54 6 2 7 20-26 2 5 8 13-28
15.  Helena Nowy Sącz 30 24 7 3 20 31-76 4 0 11 12-38 3 3 9 19-38
16.  Grybovia Grybów 30 11 3 2 25 24-108 1 1 13 14-53 2 1 12 10-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Poroniec Poronin    4-0 2-0 4-2 3-1 6-0 9-0 1-1 2-0 2-0 0-3* 3-0 3-1 3-0 5-0 6-1 
 2 Skalnik Kamionka Wielka2-4     2-0 2-1 0-3* 3-0 6-2 2-1 0-0 3-3 2-3 2-2 1-0 3-0 5-2 1-0 
 3 KS Tymbark1-4 1-3     0-0 0-0 1-1 2-0 2-0 2-0 1-0 0-3 2-0 2-1 1-0 1-4 7-0 
 4 Wolania Wola Rzędzińska1-5 1-5 1-0     6-0 2-1 6-3 2-4 6-1 2-1 2-2 4-0 5-0 4-1 0-0 11-0 
 5 Jadowniczanka Jadowniki1-3 1-1 1-3 2-0     2-0 2-0 3-0 2-1 1-0 6-1 1-2 2-1 0-0 2-0 3-1 
 6 Sandecja II Nowy Sącz3-1 3-0* 5-0 2-2 2-0     1-2 0-0 5-1 5-2 2-1 0-1 4-1 2-2 3-1 1-2 
 7 KS Zakopane0-1 4-1 0-2 1-0 2-0 2-1     2-2 1-1 2-1 3-3 3-1 2-5 2-1 1-1 8-0 
 8 Tuchovia Tuchów1-1 1-1 0-3 2-1 2-2 1-0 1-0     1-0 0-1 0-0 0-0 0-0 3-0 1-1 1-0 
 9 Rylovia Rylowa3-3 2-0 2-1 1-1 1-3 3-1 1-2 2-0     0-3 1-0 3-2 2-1 0-0 3-1 2-1 
 10 Barciczanka Barcice1-4 0-1 1-0 2-1 0-0 2-1 2-1 0-1 1-1     3-0 3-1 0-1 6-1 1-0 3-0 
 11 LKS Nowa Jastrząbka3-1 1-1 1-5 2-3 3-1 0-1 1-1 2-2 0-0 3-2     7-1 1-0 0-0 1-2 4-0 
 12 Watra Białka Tatrzańska2-3 0-1 1-0 2-1 1-1 0-1 3-4 2-5 2-0 2-1 5-1     1-1 3-0 6-1 1-2 
 13 Orkan Szczyrzyc1-2 1-4 0-1 1-3 2-0 3-0 1-1 3-0 1-5 3-2 0-0 1-2     0-0 3-1 3-0 
 14 Olimpia Wojnicz0-3 2-1 0-4 0-0 2-1 0-1 0-2 2-1 0-1 2-1 3-1 0-3* 2-3     4-1 3-3 
 15 Helena Nowy Sącz0-6 0-5 1-4 0-3 1-4 1-2 4-1 0-2 1-0 0-2 0-2 1-0 1-3 1-4     1-0 
 16 Grybovia Grybów1-8 3-3 1-2 1-4 0-4 0-4 0-1 0-4 1-4 1-4 0-3 1-3 3-1 0-4 2-4     

REKLAMA

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Wolania Wola Rzędzińska 2-1 Barciczanka Barcice 12 sierpnia, 18:00 (100)
Watra Białka Tatrzańska 1-2 Grybovia Grybów 12 sierpnia, 17:00 (200)
KS Tymbark 1-4 Helena Nowy Sącz 12 sierpnia, 18:00 (100)
Sandecja II Nowy Sącz 2-1 LKS Nowa Jastrząbka 12 sierpnia, 17:30 (120)
na stadionie Heleny
Poroniec Poronin 3-1 Orkan Szczyrzyc 12 sierpnia, 18:00 (150)
w Zakopanem; na Stadionie Lekkoatletycznym COS OPO
Jadowniczanka Jadowniki 3-0 Tuchovia Tuchów 12 sierpnia, 18:00 (200)
KS Zakopane 4-1 Skalnik Kamionka Wielka 12 sierpnia, 16:00 (150)
Olimpia Wojnicz 0-1 Rylovia Rylowa 12 sierpnia, 18:00 (50)

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Barciczanka Barcice 0-1 Orkan Szczyrzyc 15 sierpnia, 16:00 (150)
Olimpia Wojnicz 0-3 Poroniec Poronin 15 sierpnia, 18:00 (60)
LKS Nowa Jastrząbka 0-0 Rylovia Rylowa 15 sierpnia, 18:00 (80)
KS Zakopane 2-1 Sandecja II Nowy Sącz 15 sierpnia, 16:00 (300)
Jadowniczanka Jadowniki 1-1 Skalnik Kamionka Wielka 15 sierpnia, 18:00 (200)
Helena Nowy Sącz 0-2 Tuchovia Tuchów 15 sierpnia, 17:00 (20)
Grybovia Grybów 1-2 KS Tymbark 15 sierpnia, 15:00 (150)
Wolania Wola Rzędzińska 4-0 Watra Białka Tatrzańska 15 sierpnia, 17:00 (100)

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Watra Białka Tatrzańska 2-1 Barciczanka Barcice 19 sierpnia, 17:00 (100)
KS Tymbark 0-0 Wolania Wola Rzędzińska 19 sierpnia, 17:30 (150)
Tuchovia Tuchów 1-0 Grybovia Grybów 18 sierpnia, 17:00 (100)
Skalnik Kamionka Wielka 5-2 Helena Nowy Sącz 19 sierpnia, 17:00 (150)
Sandecja II Nowy Sącz 2-0 Jadowniczanka Jadowniki 19 sierpnia, 11:00 (200)
na stadionie Heleny
Rylovia Rylowa 1-2 KS Zakopane 19 sierpnia, 17:00 (250)
Poroniec Poronin 0-3 LKS Nowa Jastrząbka 18 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze nie stawili się na mecz
Orkan Szczyrzyc 0-0 Olimpia Wojnicz 19 sierpnia, 17:00 (150)

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Barciczanka Barcice 6-1 Olimpia Wojnicz 24 sierpnia, 17:30 (150)
LKS Nowa Jastrząbka 1-0 Orkan Szczyrzyc 25 sierpnia, 17:30 (80)
KS Zakopane 0-1 Poroniec Poronin 26 sierpnia, 17:00 (400)
Jadowniczanka Jadowniki 2-1 Rylovia Rylowa 26 sierpnia, 17:00 (100)
Helena Nowy Sącz 1-2 Sandecja II Nowy Sącz 25 sierpnia, 17:00 (200)
Grybovia Grybów 3-3 Skalnik Kamionka Wielka 25 sierpnia, 17:00 (600)
Wolania Wola Rzędzińska 2-4 Tuchovia Tuchów 26 sierpnia, 16:00 (200)
Watra Białka Tatrzańska 1-0 KS Tymbark 26 sierpnia, 17:00 (150)

Kolejka 5 - 1-2 września

KS Tymbark 1-0 Barciczanka Barcice 2 września, 16:00 (250)
Tuchovia Tuchów 0-0 Watra Białka Tatrzańska 1 września, 17:00 (120)
Skalnik Kamionka Wielka 2-1 Wolania Wola Rzędzińska 1 września, 17:00 (120)
Sandecja II Nowy Sącz 1-2 Grybovia Grybów 2 września, 17:00 (150)
na stadionie Heleny
Rylovia Rylowa 3-1 Helena Nowy Sącz 2 września, 17:00 (150)
Poroniec Poronin 3-1 Jadowniczanka Jadowniki 2 września, 17:00 (350)
Orkan Szczyrzyc 1-1 KS Zakopane 2 września, 17:00 (150)
Olimpia Wojnicz 3-1 LKS Nowa Jastrząbka 2 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

KS Zakopane 2-1 Olimpia Wojnicz 9 września, 17:00 (400)
Jadowniczanka Jadowniki 2-1 Orkan Szczyrzyc 9 września, 17:00 (150)
Helena Nowy Sącz 0-6 Poroniec Poronin 8 września, 16:00 (150)
Grybovia Grybów 1-4 Rylovia Rylowa 8 września, 16:00 (200)
Wolania Wola Rzędzińska 2-1 Sandecja II Nowy Sącz 8 września, 14:00 (100)
Watra Białka Tatrzańska 0-1 Skalnik Kamionka Wielka 9 września, 16:30 (150)
KS Tymbark 2-0 Tuchovia Tuchów 9 września, 16:00 (200)
LKS Nowa Jastrząbka 3-2 Barciczanka Barcice 9 września, 16:00 (100)

Kolejka 7 - 15-16 września

Tuchovia Tuchów 0-1 Barciczanka Barcice 15 września, 16:00 (80)
Skalnik Kamionka Wielka 2-0 KS Tymbark 16 września, 16:30 (150)
Sandecja II Nowy Sącz 0-1 Watra Białka Tatrzańska 16 września, 16:30 (100)
na stadionie Heleny
Rylovia Rylowa 1-1 Wolania Wola Rzędzińska 26 września, 16:00 (100)
jednocześnie mecz II rundy PP Tarnów / w pierwotnym terminie (15 września, 14:00) nie odbył się z powodu braku protokołu odbioru boiska na ten sezon
Poroniec Poronin 6-1 Grybovia Grybów 15 września, 16:00 (200)
Orkan Szczyrzyc 3-1 Helena Nowy Sącz 16 września, 16:00 (150)
Olimpia Wojnicz 2-1 Jadowniczanka Jadowniki 15 września, 16:30 (100)
LKS Nowa Jastrząbka 1-1 KS Zakopane 15 września, 17:00 (80)

Kolejka 8 - 22-23 września

Barciczanka Barcice 2-1 KS Zakopane 22 września, 16:00 (150)
Jadowniczanka Jadowniki 6-1 LKS Nowa Jastrząbka 23 września, 16:00 (100)
Helena Nowy Sącz 1-4 Olimpia Wojnicz 22 września, 15:00 (120)
Grybovia Grybów 3-1 Orkan Szczyrzyc 23 września, 15:00 (100)
Wolania Wola Rzędzińska 1-5 Poroniec Poronin 23 września, 16:00 (250)
Watra Białka Tatrzańska 2-0 Rylovia Rylowa 23 września, 16:00 (150)
KS Tymbark 1-1 Sandecja II Nowy Sącz 22 września, 16:00 (150)
Tuchovia Tuchów 1-1 Skalnik Kamionka Wielka 22 września, 16:00 (120)

Kolejka 9 - 29-30 września

Skalnik Kamionka Wielka 3-3 Barciczanka Barcice 30 września, 16:00 (300)
Sandecja II Nowy Sącz 0-0 Tuchovia Tuchów 30 września, 11:00 (50)
na stadionie Heleny
Rylovia Rylowa 2-1 KS Tymbark 30 września, 16:00 (100)
Poroniec Poronin 3-0 Watra Białka Tatrzańska 30 września, 13:00 (500)
Orkan Szczyrzyc 1-3 Wolania Wola Rzędzińska 29 września, 16:00 (100)
Olimpia Wojnicz 3-3 Grybovia Grybów 29 września, 16:00 (60)
LKS Nowa Jastrząbka 1-2 Helena Nowy Sącz 30 września, 16:00 (60)
KS Zakopane 2-0 Jadowniczanka Jadowniki 30 września, 16:00 (150)

Kolejka 10 - 6-7 października

Barciczanka Barcice 0-0 Jadowniczanka Jadowniki 6 października, 15:00 (100)
Helena Nowy Sącz 4-1 KS Zakopane 12 września, 17:00
Grybovia Grybów 0-3 LKS Nowa Jastrząbka 6 października, 11:00 (50)
Wolania Wola Rzędzińska 4-1 Olimpia Wojnicz 7 października, 15:00 (80)
Watra Białka Tatrzańska 1-1 Orkan Szczyrzyc 7 października, 14:00 (100)
KS Tymbark 1-4 Poroniec Poronin 7 października, 16:00 (200)
Tuchovia Tuchów 1-0 Rylovia Rylowa 6 października, 15:00 (200)
Skalnik Kamionka Wielka 3-0 Sandecja II Nowy Sącz 6 października, 15:30 (150)

Kolejka 11 - 13-14 października

Sandecja II Nowy Sącz 5-2 Barciczanka Barcice 13 października, 15:00 (100)
w Barcicach
Rylovia Rylowa 2-0 Skalnik Kamionka Wielka 13 października, 11:00 (100)
Poroniec Poronin 1-1 Tuchovia Tuchów 13 października, 15:00 (300)
Orkan Szczyrzyc 0-1 KS Tymbark 14 października, 15:00 (200)
równocześnie mecz 1/2 finału PP Nowy Sącz - Limanowa
Olimpia Wojnicz 0-3 Watra Białka Tatrzańska 13 października, 15:00 (50)
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
LKS Nowa Jastrząbka 2-3 Wolania Wola Rzędzińska 14 października, 12:00 (250)
KS Zakopane 8-0 Grybovia Grybów 14 października, 15:00 (200)
Jadowniczanka Jadowniki 2-0 Helena Nowy Sącz 14 października, 15:00 (150)

Kolejka 12 - 20-21 października

Barciczanka Barcice 1-0 Helena Nowy Sącz 20 października, 14:30 (150)
Grybovia Grybów 0-4 Jadowniczanka Jadowniki 20 października, 13:00 (100)
Wolania Wola Rzędzińska 6-3 KS Zakopane 21 października, 14:00 (150)
Watra Białka Tatrzańska 5-1 LKS Nowa Jastrząbka 21 października, 14:00 (200)
KS Tymbark 1-0 Olimpia Wojnicz 21 października, 13:00 (300)
Tuchovia Tuchów 0-0 Orkan Szczyrzyc 20 października, 15:00 (120)
Skalnik Kamionka Wielka 2-4 Poroniec Poronin 20 października, 15:00 (100)
Sandecja II Nowy Sącz 5-1 Rylovia Rylowa 21 października, 11:00 (50)
na stadionie Heleny

Kolejka 13 - 27-28 października

Rylovia Rylowa 0-3 Barciczanka Barcice 28 października, 14:00 (100)
Poroniec Poronin 6-0 Sandecja II Nowy Sącz 28 października, 11:00 (300)
Orkan Szczyrzyc 1-4 Skalnik Kamionka Wielka 18 listopada, 11:00 (50)
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Olimpia Wojnicz 2-1 Tuchovia Tuchów 27 października, 14:00 (50)
LKS Nowa Jastrząbka 1-5 KS Tymbark 28 października, 14:00 (20)
KS Zakopane 3-1 Watra Białka Tatrzańska 18 listopada, 13:00 (250)
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Jadowniczanka Jadowniki 2-0 Wolania Wola Rzędzińska 18 listopada, 11:00 (100)
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Helena Nowy Sącz 1-0 Grybovia Grybów 27 października, 14:00 (120)

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Barciczanka Barcice 3-0 Grybovia Grybów 3 listopada, 13:00 (150)
Wolania Wola Rzędzińska 0-0 Helena Nowy Sącz 3 listopada, 13:00 (120)
Watra Białka Tatrzańska 1-1 Jadowniczanka Jadowniki 4 listopada, 14:00 (200)
KS Tymbark 2-0 KS Zakopane 4 listopada, 13:00 (400)
Tuchovia Tuchów 0-0 LKS Nowa Jastrząbka 4 listopada, 14:00 (110)
Skalnik Kamionka Wielka 3-0 Olimpia Wojnicz 4 listopada, 14:00 (100)
Sandecja II Nowy Sącz 4-1 Orkan Szczyrzyc 4 listopada, 11:00 (100)
na stadionie Heleny
Poroniec Poronin 2-0 Rylovia Rylowa 4 listopada, 14:00 (200)
w Zakopanem

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Poroniec Poronin 2-0 Barciczanka Barcice 10 listopada, 12:00 (200)
Orkan Szczyrzyc 1-5 Rylovia Rylowa 10 listopada, 13:00 (50)
Olimpia Wojnicz 0-1 Sandecja II Nowy Sącz 10 listopada, 13:00 (50)
LKS Nowa Jastrząbka 1-1 Skalnik Kamionka Wielka 10 listopada, 12:00 (40)
KS Zakopane 2-2 Tuchovia Tuchów 11 listopada, 13:00 (200)
Jadowniczanka Jadowniki 1-3 KS Tymbark 11 listopada, 13:00 (100)
Helena Nowy Sącz 1-0 Watra Białka Tatrzańska 10 listopada, 13:00 (100)
Grybovia Grybów 1-4 Wolania Wola Rzędzińska 10 listopada, 12:00 (400)

Kolejka 16 - 23-24 marca

Tuchovia Tuchów 2-2 Jadowniczanka Jadowniki 17 kwietnia, 17:00 (200)
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skalnik Kamionka Wielka 6-2 KS Zakopane 17 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rylovia Rylowa 0-0 Olimpia Wojnicz 17 kwietnia, 17:00 (30)
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Barciczanka Barcice 2-1 Wolania Wola Rzędzińska 17 kwietnia, 17:00 (50)
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Grybovia Grybów 1-3 Watra Białka Tatrzańska 17 kwietnia, 17:00 (150)
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Helena Nowy Sącz 1-4 KS Tymbark 17 kwietnia, 17:00 (120)
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Nowa Jastrząbka 0-1 Sandecja II Nowy Sącz 17 kwietnia, 17:00 (50)
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orkan Szczyrzyc 1-2 Poroniec Poronin 17 kwietnia, 17:00 (50)
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 30 marca

Orkan Szczyrzyc 3-2 Barciczanka Barcice 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu przełożenia meczów 16. kolejki na ten sam termin
Poroniec Poronin 3-0 Olimpia Wojnicz 22 maja, 17:30
w Zakopanem; na Boisku Piłkarskim Plato COS OPO / w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) goście nie dojechali
Rylovia Rylowa 1-0 LKS Nowa Jastrząbka 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sandecja II Nowy Sącz 1-2 KS Zakopane 22 maja, 17:30
na stadionie Heleny / w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skalnik Kamionka Wielka 0-3 Jadowniczanka Jadowniki 22 maja, 17:30
(wo)
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Tuchovia Tuchów 1-1 Helena Nowy Sącz 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Tymbark 7-0 Grybovia Grybów 19 czerwca, 17:30 (50)
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (5 czerwca, 17:30) odwołany z powodu obfitych opadów deszczu / w trzecim terminie (12 czerwca, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Watra Białka Tatrzańska 2-1 Wolania Wola Rzędzińska 22 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Barciczanka Barcice 3-1 Watra Białka Tatrzańska 22 czerwca, 18:30 (120)
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu obfitych opadów deszczu
Wolania Wola Rzędzińska 1-0 KS Tymbark 22 czerwca, 18:00 (100)
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grybovia Grybów 0-4 Tuchovia Tuchów 22 czerwca, 18:00 (100)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Helena Nowy Sącz 0-5 Skalnik Kamionka Wielka 22 czerwca, 18:00 (100)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jadowniczanka Jadowniki 2-0 Sandecja II Nowy Sącz 22 czerwca, 18:00 (100)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Zakopane 1-1 Rylovia Rylowa 22 czerwca, 18:00 (100)
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Nowa Jastrząbka 3-1 Poroniec Poronin 22 czerwca, 18:00 (200)
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Wojnicz 2-3 Orkan Szczyrzyc 22 czerwca, 18:00 (30)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

Olimpia Wojnicz 2-1 Barciczanka Barcice 13 kwietnia, 16:30 (60)
Orkan Szczyrzyc 0-0 LKS Nowa Jastrząbka 13 kwietnia, 19:15 (50)
w Krakowie; na boisku Centrum Rozwoju Com-Com Zone
Poroniec Poronin 9-0 KS Zakopane 14 kwietnia, 14:00 (200)
w Zakopanem; na Boisku Piłkarskim Plato COS OPO; Poroniec gospodarzem
Rylovia Rylowa 1-3 Jadowniczanka Jadowniki 14 kwietnia, 16:00 (300)
Sandecja II Nowy Sącz 3-1 Helena Nowy Sącz 14 kwietnia, 15:00 (100)
na stadionie Heleny; Sandecja II gospodarzem
Skalnik Kamionka Wielka 1-0 Grybovia Grybów 14 kwietnia, 16:00 (150)
Tuchovia Tuchów 2-1 Wolania Wola Rzędzińska 14 kwietnia, 16:00 (350)
KS Tymbark 2-0 Watra Białka Tatrzańska 13 kwietnia, 16:00 (300)

Kolejka 20 - 20-21 kwietnia

Barciczanka Barcice 1-0 KS Tymbark 21 kwietnia, 16:00 (200)
Watra Białka Tatrzańska 2-5 Tuchovia Tuchów 21 kwietnia, 14:00 (200)
Wolania Wola Rzędzińska 1-5 Skalnik Kamionka Wielka 21 kwietnia, 15:00 (100)
Grybovia Grybów 0-4 Sandecja II Nowy Sącz 21 kwietnia, 15:00 (100)
Helena Nowy Sącz 1-0 Rylovia Rylowa 20 kwietnia, 16:00 (100)
Jadowniczanka Jadowniki 1-3 Poroniec Poronin 21 kwietnia, 17:00 (300)
KS Zakopane 2-5 Orkan Szczyrzyc 20 kwietnia, 17:00 (100)
LKS Nowa Jastrząbka 0-0 Olimpia Wojnicz 20 kwietnia, 17:00 (60)

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

Barciczanka Barcice 3-0 LKS Nowa Jastrząbka 28 kwietnia, 17:00 (150)
Olimpia Wojnicz 0-2 KS Zakopane 27 kwietnia, 17:00 (50)
Orkan Szczyrzyc 2-0 Jadowniczanka Jadowniki 28 kwietnia, 17:00 (150)
Poroniec Poronin 5-0 Helena Nowy Sącz 28 kwietnia, 14:00 (300)
Rylovia Rylowa 2-1 Grybovia Grybów 28 kwietnia, 17:00 (70)
Sandecja II Nowy Sącz 2-2 Wolania Wola Rzędzińska 28 kwietnia, 17:30 (50)
na stadionie Heleny
Skalnik Kamionka Wielka 2-2 Watra Białka Tatrzańska 28 kwietnia, 15:00 (100)
Tuchovia Tuchów 0-3 KS Tymbark 28 kwietnia, 16:00 (150)

Kolejka 22 - 1 maja

Barciczanka Barcice 0-1 Tuchovia Tuchów 1 maja, 17:00
KS Tymbark 1-3 Skalnik Kamionka Wielka 1 maja, 17:00
Watra Białka Tatrzańska 0-1 Sandecja II Nowy Sącz 1 maja, 15:00
Wolania Wola Rzędzińska 6-1 Rylovia Rylowa 1 maja, 16:30
Grybovia Grybów 1-8 Poroniec Poronin 1 maja, 17:00
Helena Nowy Sącz 1-3 Orkan Szczyrzyc 1 maja, 16:00
Jadowniczanka Jadowniki 0-0 Olimpia Wojnicz 1 maja, 17:00
KS Zakopane 3-3 LKS Nowa Jastrząbka 1 maja, 15:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

KS Zakopane 2-1 Barciczanka Barcice 5 maja, 17:30 (150)
LKS Nowa Jastrząbka 3-1 Jadowniczanka Jadowniki 4 maja, 17:30 (70)
Olimpia Wojnicz 4-1 Helena Nowy Sącz 4 maja, 17:00 (70)
Orkan Szczyrzyc 3-0 Grybovia Grybów 5 maja, 17:00 (150)
Poroniec Poronin 4-2 Wolania Wola Rzędzińska 4 maja, 15:00 (200)
Rylovia Rylowa 3-2 Watra Białka Tatrzańska 5 maja, 17:00 (150)
Sandecja II Nowy Sącz 5-0 KS Tymbark 5 maja, 18:00 (50)
na stadionie Heleny
Skalnik Kamionka Wielka 2-1 Tuchovia Tuchów 5 maja, 17:00 (100)

Kolejka 24 - 11-12 maja

Barciczanka Barcice 0-1 Skalnik Kamionka Wielka 12 maja, 17:00 (150)
Tuchovia Tuchów 1-0 Sandecja II Nowy Sącz 12 maja, 16:00 (150)
KS Tymbark 2-0 Rylovia Rylowa 11 maja, 17:00 (100)
Watra Białka Tatrzańska 2-3 Poroniec Poronin 12 maja, 16:00 (300)
Wolania Wola Rzędzińska 5-0 Orkan Szczyrzyc 11 maja, 18:00 (150)
Grybovia Grybów 0-4 Olimpia Wojnicz 11 maja, 17:00 (50)
Helena Nowy Sącz 0-2 LKS Nowa Jastrząbka 11 maja, 17:00 (100)
Jadowniczanka Jadowniki 2-0 KS Zakopane 11 maja, 17:00 (150)

Kolejka 25 - 18-19 maja

Jadowniczanka Jadowniki 1-0 Barciczanka Barcice 19 maja, 17:00 (150)
KS Zakopane 1-1 Helena Nowy Sącz 18 maja, 16:00 (200)
LKS Nowa Jastrząbka 4-0 Grybovia Grybów 19 maja, 11:00 (80)
Olimpia Wojnicz 0-0 Wolania Wola Rzędzińska 16 maja, 18:00 (100)
Orkan Szczyrzyc 1-2 Watra Białka Tatrzańska 18 maja, 17:00 (100)
Poroniec Poronin 2-0 KS Tymbark 19 maja, 15:00 (200)
Rylovia Rylowa 2-0 Tuchovia Tuchów 19 maja, 17:00 (100)
Sandecja II Nowy Sącz 3-0 Skalnik Kamionka Wielka 19 maja, 11:00 (70)
(wo)
w Kamionce Wielkiej; Sandecja II gospodarzem / na boisku 1-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 26 - 25-26 maja

Barciczanka Barcice 2-1 Sandecja II Nowy Sącz 25 maja, 17:00 (200)
Skalnik Kamionka Wielka 0-0 Rylovia Rylowa 25 maja, 16:30 (50)
Tuchovia Tuchów 1-1 Poroniec Poronin 26 maja, 17:00 (400)
KS Tymbark 2-1 Orkan Szczyrzyc 26 maja, 13:30 (300)
Watra Białka Tatrzańska 3-0 Olimpia Wojnicz 26 maja, 15:00 (200)
Wolania Wola Rzędzińska 2-2 LKS Nowa Jastrząbka 25 maja, 17:00 (120)
Grybovia Grybów 0-1 KS Zakopane 25 maja, 17:00 (70)
Helena Nowy Sącz 1-4 Jadowniczanka Jadowniki 25 maja, 17:00 (80)

Kolejka 27 - 29-30 maja

Helena Nowy Sącz 0-2 Barciczanka Barcice 29 maja, 18:00 (100)
Jadowniczanka Jadowniki 3-1 Grybovia Grybów 30 maja, 17:30
KS Zakopane 1-0 Wolania Wola Rzędzińska 29 maja, 18:00
LKS Nowa Jastrząbka 7-1 Watra Białka Tatrzańska 29 maja, 18:00
Olimpia Wojnicz 0-4 KS Tymbark 30 maja, 17:00
Orkan Szczyrzyc 3-0 Tuchovia Tuchów 29 maja, 18:00 (100)
Poroniec Poronin 4-0 Skalnik Kamionka Wielka 30 maja, 18:00
Rylovia Rylowa 3-1 Sandecja II Nowy Sącz 29 maja, 18:00

Kolejka 28 - 2 czerwca

Barciczanka Barcice 1-1 Rylovia Rylowa 2 czerwca, 18:00 (150)
Sandecja II Nowy Sącz 3-1 Poroniec Poronin 2 czerwca, 18:00 (100)
na stadionie Heleny
Skalnik Kamionka Wielka 1-0 Orkan Szczyrzyc 2 czerwca, 18:00 (70)
Tuchovia Tuchów 3-0 Olimpia Wojnicz 2 czerwca, 17:00 (300)
KS Tymbark 0-3 LKS Nowa Jastrząbka 2 czerwca, 17:00 (150)
Watra Białka Tatrzańska 3-4 KS Zakopane 2 czerwca, 15:00 (400)
Wolania Wola Rzędzińska 6-0 Jadowniczanka Jadowniki 2 czerwca, 18:00 (150)
Grybovia Grybów 2-4 Helena Nowy Sącz 2 czerwca, 17:00 (100)

Kolejka 29 - 9 czerwca

Rylovia Rylowa 3-3 Poroniec Poronin 9 czerwca, 17:00 (160)
Grybovia Grybów 1-4 Barciczanka Barcice 9 czerwca, 17:00 (150)
Helena Nowy Sącz 0-3 Wolania Wola Rzędzińska 9 czerwca, 17:00 (150)
Jadowniczanka Jadowniki 1-2 Watra Białka Tatrzańska 9 czerwca, 17:00 (150)
KS Zakopane 0-2 KS Tymbark 9 czerwca, 17:00 (150)
LKS Nowa Jastrząbka 2-2 Tuchovia Tuchów 9 czerwca, 17:00 (200)
Olimpia Wojnicz 2-1 Skalnik Kamionka Wielka 9 czerwca, 17:00 (100)
Orkan Szczyrzyc 3-0 Sandecja II Nowy Sącz 9 czerwca, 17:00 (150)

REKLAMA

Kolejka 30 - 15 czerwca

Barciczanka Barcice 1-4 Poroniec Poronin 15 czerwca, 17:00 (150)
Rylovia Rylowa 2-1 Orkan Szczyrzyc 15 czerwca, 17:00 (100)
Sandecja II Nowy Sącz 2-2 Olimpia Wojnicz 15 czerwca, 17:00 (50)
na stadionie Heleny
Skalnik Kamionka Wielka 2-3 LKS Nowa Jastrząbka 15 czerwca, 17:00 (50)
Tuchovia Tuchów 1-0 KS Zakopane 15 czerwca, 17:00 (200)
KS Tymbark 0-0 Jadowniczanka Jadowniki 15 czerwca, 17:00 (100)
Watra Białka Tatrzańska 6-1 Helena Nowy Sącz 15 czerwca, 17:00 (200)
Wolania Wola Rzędzińska 11-0 Grybovia Grybów 15 czerwca, 17:00 (80)

III liga 2012/2013 (małopolsko-świętokrzyska)

IV liga 2012/2013 (małopolska (zachód))
IV liga 2012/2013 (świętokrzyska)

Liga okręgowa 2012/2013 (Nowy Sącz)
Liga okręgowa 2012/2013 (Tarnów)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas