[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2012/2013, grupa: Tarnów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MLKS Żabno 30 67 21 4 5 94-39 13 1 1 53-11 8 3 4 41-28 2 3 1 0 1 4-1
2.  Sokół Borzęcin Górny 30 67 21 4 5 80-27 11 2 2 44-12 10 2 3 36-15 2 3 1 0 1 1-4
3.  Ciężkowianka Ciężkowice 30 65 20 5 5 79-21 11 4 0 46-7 9 1 5 33-14
4.  Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 30 55 17 4 9 72-33 9 2 4 36-15 8 2 5 36-18
5.  Orzeł Dębno 30 51 15 6 9 50-29 7 3 5 31-20 8 3 4 19-9
6.  GKS Drwinia 30 49 14 7 9 62-46 8 4 3 31-17 6 3 6 31-29
7.  KS US Śmigno 30 45 13 6 11 50-50 7 3 5 27-24 6 3 6 23-26
8.  Tarnovia Tarnów 30 42 12 6 12 42-50 7 4 4 22-16 5 2 8 20-34
9.  LKS Gnojnik 30 41 11 8 11 72-60 9 3 3 53-20 2 5 8 19-40
10.  Wisła Szczucin 30 38 11 5 14 44-43 8 3 4 27-17 3 2 10 17-26
11.  Ikar Odporyszów 30 37 11 4 15 39-62 8 1 6 23-26 3 3 9 16-36
12.  Zorza Zaczarnie 30 35 10 5 15 59-65 7 0 8 30-27 3 5 7 29-38 2 3 1 0 1 9-5
13.  Naprzód Sobolów 30 35 10 5 15 66-89 7 4 4 42-40 3 1 11 24-49 2 3 1 0 1 5-9
14.  Dunajec Zakliczyn 30 33 10 3 17 34-55 6 3 6 24-20 4 0 11 10-35
15.  Iskra Tarnów 30 18 5 3 22 27-82 5 1 9 19-38 0 2 13 8-44
16.  Czarni Kobyle 30 4 1 1 28 26-145 1 0 14 17-61 0 1 14 9-84

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 MLKS Żabno    4-0 3-0 1-3 2-1 3-0* 4-0 8-2 3-3 3-0 1-0 3-1 6-0 2-0 3-0 7-1 
 2 Sokół Borzęcin Górny1-0     1-0 2-0 1-2 3-2 0-2 3-0 4-1 0-0 4-0 3-3 4-1 2-0 3-1 13-0 
 3 Ciężkowianka Ciężkowice1-1 0-0     3-1 1-0 2-1 1-1 4-0 5-0 3-1 4-1 1-1 7-0 2-0 1-0 11-0 
 4 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska3-1 1-2 0-1     0-2 3-4 2-2 2-0 4-0 1-0 2-0 6-1 3-1 3-0 1-1 5-0 
 5 Orzeł Dębno1-2 0-2 1-3 1-4     1-1 1-2 3-1 4-1 1-0 2-2 4-0 2-0 1-0 7-0 2-2 
 6 GKS Drwinia4-4 2-1 2-3 1-0 0-1     2-2 1-2 5-0 1-1 2-0 1-0 3-2 3-0 1-1 3-0 
 7 KS US Śmigno2-3 0-3 0-4 0-0 1-0 0-1     3-4 3-3 4-2 3-0 3-1 2-2 2-1 1-0 3-0* 
 8 Tarnovia Tarnów0-2 4-2 1-0 1-2 0-0 0-3 3-0     0-0 0-1 1-1 2-2 3-2 2-0 1-0 4-1 
 9 LKS Gnojnik1-3 1-3 2-0 1-1 0-0 4-4 4-1 3-2     1-2 5-2 3-0 8-1 6-0 3-0 11-1 
 10 Wisła Szczucin2-1 1-3 0-0 2-1 0-0 2-1 0-1 1-2 3-2     1-1 2-4 3-1 4-0 3-0 3-0 
 11 Ikar Odporyszów0-2 0-2 0-1 0-7 1-4 3-0 0-4 1-0 2-2 2-0     3-1 2-1 4-0 2-1 3-1 
 12 Zorza Zaczarnie0-5 1-4 0-2 0-3 0-1 3-5 1-0 2-0 2-0 3-0 2-0     2-3 0-1 6-2 8-1 
 13 Naprzód Sobolów5-5 1-6 3-2 4-2 2-1 2-2 2-6 1-1 3-3 2-1 5-2 2-7     0-1 5-0 5-1 
 14 Dunajec Zakliczyn4-2 0-0 0-2 0-1 0-2 2-0 3-0 0-0 0-1 4-2 2-3 2-2 1-4     3-1 3-0* 
 15 Iskra Tarnów2-3 0-4 0-9 1-4 0-2 0-4 2-0 2-4 1-0 1-0 1-2 1-1 3-0 2-4     3-1 
 16 Czarni Kobyle2-7 0-4 1-6 1-7 1-3 1-3 1-2 0-2 1-3 0-7 1-2 2-5 0-6 2-3 4-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Ciężkowianka Ciężkowice 1-1 Zorza Zaczarnie 12 sierpnia, 16:00
Czarni Kobyle 0-7 Wisła Szczucin 11 sierpnia, 16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-0 Tarnovia Tarnów 11 sierpnia, 17:00
GKS Drwinia 2-1 Sokół Borzęcin Górny 12 sierpnia, 17:00
Ikar Odporyszów 0-2 MLKS Żabno 12 sierpnia, 17:00
Naprzód Sobolów 2-1 Orzeł Dębno 11 sierpnia, 17:00
KS US Śmigno 2-1 Dunajec Zakliczyn 12 sierpnia, 17:00
LKS Gnojnik 3-0 Iskra Tarnów 11 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

LKS Gnojnik 8-1 Naprzód Sobolów 15 sierpnia, 15:00
MLKS Żabno 3-0 Iskra Tarnów 15 sierpnia, 14:00
Sokół Borzęcin Górny 4-0 Ikar Odporyszów 15 sierpnia, 11:00
KS US Śmigno 0-1 GKS Drwinia 15 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnów 2-0 Dunajec Zakliczyn 15 sierpnia, 18:00
Wisła Szczucin 2-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 15 sierpnia, 15:00
Ciężkowianka Ciężkowice 11-0 Czarni Kobyle 15 sierpnia, 16:00
Orzeł Dębno 4-0 Zorza Zaczarnie 15 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Czarni Kobyle 2-5 Zorza Zaczarnie 19 sierpnia, 17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-1 Ciężkowianka Ciężkowice 19 sierpnia, 17:00
Dunajec Zakliczyn 4-2 Wisła Szczucin 19 sierpnia, 17:00
GKS Drwinia 1-2 Tarnovia Tarnów 19 sierpnia, 17:00
Ikar Odporyszów 0-4 KS US Śmigno 19 sierpnia, 17:00
Naprzód Sobolów 5-5 MLKS Żabno 18 sierpnia, 17:00
Orzeł Dębno 4-1 LKS Gnojnik 18 sierpnia, 17:30
Sokół Borzęcin Górny 3-1 Iskra Tarnów 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

MLKS Żabno 2-1 Orzeł Dębno 26 sierpnia, 16:00
Sokół Borzęcin Górny 4-1 Naprzód Sobolów 26 sierpnia, 17:00
KS US Śmigno 1-0 Iskra Tarnów 25 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnów 1-1 Ikar Odporyszów 25 sierpnia, 17:00
Wisła Szczucin 2-1 GKS Drwinia 26 sierpnia, 16:00
Ciężkowianka Ciężkowice 2-0 Dunajec Zakliczyn 26 sierpnia, 17:00
Czarni Kobyle 1-7 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 26 sierpnia, 16:00
LKS Gnojnik 3-0 Zorza Zaczarnie 25 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 6-1 Zorza Zaczarnie 1 września, 16:00
Dunajec Zakliczyn 3-0 Czarni Kobyle 2 września, 17:00
(wo)
goście nie stawili się na mecz
GKS Drwinia 2-3 Ciężkowianka Ciężkowice 2 września, 16:00
Ikar Odporyszów 2-0 Wisła Szczucin 2 września, 17:00
Iskra Tarnów 2-4 Tarnovia Tarnów 1 września, 17:00
Naprzód Sobolów 2-6 KS US Śmigno 2 września, 16:00
Orzeł Dębno 0-2 Sokół Borzęcin Górny 2 września, 17:00
LKS Gnojnik 1-3 MLKS Żabno 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Sokół Borzęcin Górny 4-1 LKS Gnojnik 9 września, 17:00
KS US Śmigno 1-0 Orzeł Dębno 9 września, 11:30
Tarnovia Tarnów 3-2 Naprzód Sobolów 8 września, 14:00
Wisła Szczucin 3-0 Iskra Tarnów 8 września, 16:00
Ciężkowianka Ciężkowice 4-1 Ikar Odporyszów 9 września, 15:00
Czarni Kobyle 1-3 GKS Drwinia 8 września, 16:00
MLKS Żabno 3-1 Zorza Zaczarnie 8 września, 17:00
Dunajec Zakliczyn 0-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 8 września, 16:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Dunajec Zakliczyn 2-2 Zorza Zaczarnie 15 września, 17:00
GKS Drwinia 1-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 16 września, 16:00
Ikar Odporyszów 3-1 Czarni Kobyle 16 września, 15:00
Iskra Tarnów 0-9 Ciężkowianka Ciężkowice 15 września, 13:00
Naprzód Sobolów 2-1 Wisła Szczucin 16 września, 13:00
Orzeł Dębno 3-1 Tarnovia Tarnów 14 września, 17:00
LKS Gnojnik 4-1 KS US Śmigno 15 września, 17:00
MLKS Żabno 4-0 Sokół Borzęcin Górny 15 września, 17:00

Kolejka 8 - 22-23 września

KS US Śmigno 2-3 MLKS Żabno 23 września, 11:30
Tarnovia Tarnów 0-0 LKS Gnojnik 22 września, 16:00
Wisła Szczucin 0-0 Orzeł Dębno 23 września, 16:00
Ciężkowianka Ciężkowice 7-0 Naprzód Sobolów 23 września, 15:00
Czarni Kobyle 4-1 Iskra Tarnów 22 września, 16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-0 Ikar Odporyszów 23 września, 16:00
Dunajec Zakliczyn 2-0 GKS Drwinia 23 września, 16:00
Sokół Borzęcin Górny 3-3 Zorza Zaczarnie 23 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

GKS Drwinia 1-0 Zorza Zaczarnie 30 września, 16:00
Ikar Odporyszów 4-0 Dunajec Zakliczyn 30 września, 15:00
Iskra Tarnów 1-4 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 30 września, 16:00
Naprzód Sobolów 5-1 Czarni Kobyle 30 września, 11:00
Orzeł Dębno 1-3 Ciężkowianka Ciężkowice 29 września, 16:00
LKS Gnojnik 1-2 Wisła Szczucin 29 września, 16:00
MLKS Żabno 8-2 Tarnovia Tarnów 29 września, 15:00
Sokół Borzęcin Górny 0-2 KS US Śmigno 30 września, 11:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Tarnovia Tarnów 4-2 Sokół Borzęcin Górny 7 października, 14:00
Wisła Szczucin 2-1 MLKS Żabno 7 października, 15:00
Ciężkowianka Ciężkowice 5-0 LKS Gnojnik 7 października, 15:00
Czarni Kobyle 1-3 Orzeł Dębno 6 października, 15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-1 Naprzód Sobolów 6 października, 15:00
równocześnie mecz III rundy PP Tarnów
Dunajec Zakliczyn 3-1 Iskra Tarnów 7 października, 15:30
GKS Drwinia 2-0 Ikar Odporyszów 7 października, 15:00
KS US Śmigno 3-1 Zorza Zaczarnie 7 października, 11:30

Kolejka 11 - 13-14 października

Ikar Odporyszów 3-1 Zorza Zaczarnie 14 października, 15:00
Iskra Tarnów 0-4 GKS Drwinia 13 października, 15:00
Naprzód Sobolów 0-1 Dunajec Zakliczyn 14 października, 15:00
Orzeł Dębno 1-4 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 13 października, 15:00
LKS Gnojnik 11-1 Czarni Kobyle 13 października, 15:00
MLKS Żabno 3-0 Ciężkowianka Ciężkowice 13 października, 15:00
Sokół Borzęcin Górny 0-0 Wisła Szczucin 13 października, 15:00
przerwany w 88. minucie przy stanie 0-0 z powodu awantur na trybunach
KS US Śmigno 3-4 Tarnovia Tarnów 14 października, 11:30

Kolejka 12 - 20-21 października

Wisła Szczucin 0-1 KS US Śmigno 21 października, 14:00
Ciężkowianka Ciężkowice 0-0 Sokół Borzęcin Górny 21 października, 14:30
Czarni Kobyle 2-7 MLKS Żabno 21 października, 14:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 4-0 LKS Gnojnik 21 października, 14:00
Dunajec Zakliczyn 0-2 Orzeł Dębno 21 października, 15:00
GKS Drwinia 3-2 Naprzód Sobolów 21 października, 15:00
Ikar Odporyszów 2-1 Iskra Tarnów 21 października, 14:00
Tarnovia Tarnów 2-2 Zorza Zaczarnie 20 października, 14:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Iskra Tarnów 1-1 Zorza Zaczarnie 27 października, 11:00
Naprzód Sobolów 5-2 Ikar Odporyszów 18 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Dębno 1-1 GKS Drwinia 28 października, 14:00
LKS Gnojnik 6-0 Dunajec Zakliczyn 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Borzęcin Górny 13-0 Czarni Kobyle 27 października, 14:00
KS US Śmigno 0-4 Ciężkowianka Ciężkowice 28 października, 11:30
Tarnovia Tarnów 0-1 Wisła Szczucin 27 października, 14:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-1 MLKS Żabno 18 listopada, 10:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Ciężkowianka Ciężkowice 4-0 Tarnovia Tarnów 4 listopada, 13:30
Czarni Kobyle 1-2 KS US Śmigno 4 listopada, 13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-2 Sokół Borzęcin Górny 4 listopada, 11:00
Dunajec Zakliczyn 4-2 MLKS Żabno 4 listopada, 13:00
GKS Drwinia 5-0 LKS Gnojnik 4 listopada, 13:00
Ikar Odporyszów 1-4 Orzeł Dębno 4 listopada, 11:00
Iskra Tarnów 3-0 Naprzód Sobolów 3 listopada, 13:00
Wisła Szczucin 2-4 Zorza Zaczarnie 4 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Naprzód Sobolów 2-7 Zorza Zaczarnie 11 listopada, 13:00
Orzeł Dębno 7-0 Iskra Tarnów 10 listopada, 13:00
LKS Gnojnik 5-2 Ikar Odporyszów 10 listopada, 13:00
Sokół Borzęcin Górny 2-0 Dunajec Zakliczyn 11 listopada, 12:00
KS US Śmigno 0-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 11 listopada, 11:30
Tarnovia Tarnów 4-1 Czarni Kobyle 10 listopada, 11:00
Wisła Szczucin 0-0 Ciężkowianka Ciężkowice 10 listopada, 13:00
GKS Drwinia 4-4 MLKS Żabno 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 23-24 marca

Dunajec Zakliczyn 3-0 KS US Śmigno 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Tarnów 1-0 LKS Gnojnik 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zorza Zaczarnie 0-2 Ciężkowianka Ciężkowice 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Szczucin 3-0 Czarni Kobyle 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tarnovia Tarnów 1-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Borzęcin Górny 3-2 GKS Drwinia 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MLKS Żabno 1-0 Ikar Odporyszów 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Dębno 2-0 Naprzód Sobolów 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 30 marca

Zorza Zaczarnie 0-1 Orzeł Dębno 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Sobolów 3-3 LKS Gnojnik 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) i w drugim terminie (5 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie (12 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Tarnów 2-3 MLKS Żabno 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ikar Odporyszów 0-2 Sokół Borzęcin Górny 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Drwinia 2-2 KS US Śmigno 5 czerwca, 18:00
w Grobli / w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dunajec Zakliczyn 0-0 Tarnovia Tarnów 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-0 Wisła Szczucin 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) i w drugim terminie (5 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie (12 czerwca, 18:00) odwołany z powodu uczestnictwa gospodarzy w finale okręgowego Pucharu Polski
Czarni Kobyle 1-6 Ciężkowianka Ciężkowice 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 14:00) i w drugim terminie (5 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Iskra Tarnów 0-4 Sokół Borzęcin Górny 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zorza Zaczarnie 8-1 Czarni Kobyle 22 czerwca, 17:00
w Łukowej / w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ciężkowianka Ciężkowice 3-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Szczucin 4-0 Dunajec Zakliczyn 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tarnovia Tarnów 0-3 GKS Drwinia 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS US Śmigno 3-0 Ikar Odporyszów 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
MLKS Żabno 6-0 Naprzód Sobolów 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Gnojnik 0-0 Orzeł Dębno 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

Zorza Zaczarnie 2-0 LKS Gnojnik 14 kwietnia, 16:00
w Lisiej Górze
Orzeł Dębno 1-2 MLKS Żabno 13 kwietnia, 16:30
Naprzód Sobolów 1-6 Sokół Borzęcin Górny 14 kwietnia, 13:00
Iskra Tarnów 2-0 KS US Śmigno 13 kwietnia, 16:00
Ikar Odporyszów 1-0 Tarnovia Tarnów 14 kwietnia, 15:00
GKS Drwinia 1-1 Wisła Szczucin 14 kwietnia, 16:00
w Grobli
Dunajec Zakliczyn 0-2 Ciężkowianka Ciężkowice 14 kwietnia, 16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 5-0 Czarni Kobyle 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 20-21 kwietnia

Zorza Zaczarnie 0-3 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 20 kwietnia, 17:00
Czarni Kobyle 2-3 Dunajec Zakliczyn 21 kwietnia, 16:00
Ciężkowianka Ciężkowice 2-1 GKS Drwinia 21 kwietnia, 15:00
Wisła Szczucin 1-1 Ikar Odporyszów 21 kwietnia, 16:00
Tarnovia Tarnów 1-0 Iskra Tarnów 21 kwietnia, 11:00
KS US Śmigno 2-2 Naprzód Sobolów 21 kwietnia, 11:30
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0 z powodu braku młodzieżowca w składzie gości; później przywrócono wynik z boiska
Sokół Borzęcin Górny 1-2 Orzeł Dębno 20 kwietnia, 17:00
MLKS Żabno 3-3 LKS Gnojnik 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

Zorza Zaczarnie 0-5 MLKS Żabno 27 kwietnia, 17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-0 Dunajec Zakliczyn 28 kwietnia, 17:00
LKS Gnojnik 1-3 Sokół Borzęcin Górny 27 kwietnia, 17:00
Orzeł Dębno 1-2 KS US Śmigno 27 kwietnia, 17:00
Naprzód Sobolów 1-1 Tarnovia Tarnów 28 kwietnia, 13:00
Iskra Tarnów 1-0 Wisła Szczucin 27 kwietnia, 17:00
Ikar Odporyszów 0-1 Ciężkowianka Ciężkowice 28 kwietnia, 13:00
GKS Drwinia 3-0 Czarni Kobyle 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 1 maja

Zorza Zaczarnie 0-1 Dunajec Zakliczyn 1 maja, 17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-4 GKS Drwinia 1 maja, 17:00
Czarni Kobyle 1-2 Ikar Odporyszów 1 maja, 16:30
Ciężkowianka Ciężkowice 1-0 Iskra Tarnów 1 maja, 15:00
Wisła Szczucin 3-1 Naprzód Sobolów 1 maja, 15:00
Tarnovia Tarnów 0-0 Orzeł Dębno 30 kwietnia, 17:30
KS US Śmigno 3-3 LKS Gnojnik 1 maja, 11:30
Sokół Borzęcin Górny 1-0 MLKS Żabno 1 maja, 11:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

Zorza Zaczarnie 1-4 Sokół Borzęcin Górny 4 maja, 17:00
MLKS Żabno 4-0 KS US Śmigno 5 maja, 17:00
mecz przerwany w 16. minucie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
LKS Gnojnik 3-2 Tarnovia Tarnów 4 maja, 17:00
Orzeł Dębno 1-0 Wisła Szczucin 4 maja, 17:00
Naprzód Sobolów 3-2 Ciężkowianka Ciężkowice 5 maja, 17:00
Iskra Tarnów 3-1 Czarni Kobyle 4 maja, 17:00
Ikar Odporyszów 0-7 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 5 maja, 17:00
GKS Drwinia 3-0 Dunajec Zakliczyn 5 maja, 17:00

Kolejka 24 - 11-12 maja

Zorza Zaczarnie 3-5 GKS Drwinia 11 maja, 17:00
Dunajec Zakliczyn 2-3 Ikar Odporyszów 12 maja, 17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-1 Iskra Tarnów 11 maja, 17:00
Czarni Kobyle 0-6 Naprzód Sobolów 12 maja, 17:00
Ciężkowianka Ciężkowice 1-0 Orzeł Dębno 12 maja, 15:00
Wisła Szczucin 3-2 LKS Gnojnik 12 maja, 17:00
Tarnovia Tarnów 0-2 MLKS Żabno 11 maja, 17:00
KS US Śmigno 0-3 Sokół Borzęcin Górny 12 maja, 11:30

Kolejka 25 - 18-19 maja

Zorza Zaczarnie 1-0 KS US Śmigno 18 maja, 17:00
Sokół Borzęcin Górny 3-0 Tarnovia Tarnów 18 maja, 13:30
MLKS Żabno 3-0 Wisła Szczucin 18 maja, 17:00
LKS Gnojnik 2-0 Ciężkowianka Ciężkowice 18 maja, 17:00
Orzeł Dębno 2-2 Czarni Kobyle 19 maja, 18:00
Naprzód Sobolów 4-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 19 maja, 17:00
Iskra Tarnów 2-4 Dunajec Zakliczyn 18 maja, 18:00
Ikar Odporyszów 3-0 GKS Drwinia 19 maja, 15:00

Kolejka 26 - 25-26 maja

Zorza Zaczarnie 2-0 Ikar Odporyszów 25 maja, 17:00
GKS Drwinia 1-1 Iskra Tarnów 26 maja, 17:00
Dunajec Zakliczyn 1-4 Naprzód Sobolów 26 maja, 17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-2 Orzeł Dębno 25 maja, 17:00
Czarni Kobyle 1-3 LKS Gnojnik 26 maja, 17:00
Ciężkowianka Ciężkowice 1-1 MLKS Żabno 26 maja, 16:00
Wisła Szczucin 1-3 Sokół Borzęcin Górny 26 maja, 17:00
Tarnovia Tarnów 3-0 KS US Śmigno 26 maja, 11:00

Kolejka 27 - 30 maja

Zorza Zaczarnie 2-0 Tarnovia Tarnów 29 maja, 18:00
KS US Śmigno 4-2 Wisła Szczucin 30 maja, 11:30
Sokół Borzęcin Górny 1-0 Ciężkowianka Ciężkowice 30 maja, 14:00
MLKS Żabno 7-1 Czarni Kobyle 30 maja, 17:00
LKS Gnojnik 1-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 29 maja, 18:00
Orzeł Dębno 1-0 Dunajec Zakliczyn 29 maja, 18:00
Naprzód Sobolów 2-2 GKS Drwinia 30 maja, 17:00
Iskra Tarnów 1-2 Ikar Odporyszów 29 maja, 17:00

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

MLKS Żabno 1-3 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2 czerwca, 17:30
Zorza Zaczarnie 6-2 Iskra Tarnów 1 czerwca, 18:00
Ikar Odporyszów 2-1 Naprzód Sobolów 2 czerwca, 15:00
GKS Drwinia 0-1 Orzeł Dębno 2 czerwca, 17:00
Dunajec Zakliczyn 0-1 LKS Gnojnik 2 czerwca, 17:00
Czarni Kobyle 0-4 Sokół Borzęcin Górny 2 czerwca, 17:00
Ciężkowianka Ciężkowice 1-1 KS US Śmigno 2 czerwca, 16:00
Wisła Szczucin 1-2 Tarnovia Tarnów 2 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 8-9 czerwca

Zorza Zaczarnie 3-0 Wisła Szczucin 8 czerwca, 18:00
Tarnovia Tarnów 1-0 Ciężkowianka Ciężkowice 9 czerwca, 17:00
KS US Śmigno 3-0 Czarni Kobyle 9 czerwca, 11:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Sokół Borzęcin Górny 2-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 9 czerwca, 17:00
MLKS Żabno 2-0 Dunajec Zakliczyn 9 czerwca, 17:30
LKS Gnojnik 4-4 GKS Drwinia 8 czerwca, 18:00
Orzeł Dębno 2-2 Ikar Odporyszów 8 czerwca, 18:00
Naprzód Sobolów 5-0 Iskra Tarnów 9 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 15-16 czerwca

MLKS Żabno 3-0 GKS Drwinia 15 czerwca, 17:00
(wo)
drużyna gości nie posiadała ważnych kart zdrowia
Zorza Zaczarnie 2-3 Naprzód Sobolów 15 czerwca, 17:00
Iskra Tarnów 0-2 Orzeł Dębno 15 czerwca, 17:00
Ikar Odporyszów 2-2 LKS Gnojnik 15 czerwca, 17:00
Dunajec Zakliczyn 0-0 Sokół Borzęcin Górny 15 czerwca, 17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-2 KS US Śmigno 15 czerwca, 17:00
Czarni Kobyle 0-2 Tarnovia Tarnów 15 czerwca, 17:00
Ciężkowianka Ciężkowice 3-1 Wisła Szczucin 15 czerwca, 17:00

IV liga 2012/2013 (małopolska (wschód))

Liga okręgowa 2012/2013 (Nowy Sącz)

Klasa A 2012/2013 (Tarnów I (Bochnia))
Klasa A 2012/2013 (Tarnów II (Brzesko))
Klasa A 2012/2013 (Tarnów III (Żabno))
Klasa A 2012/2013 (Tarnów IV)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas