[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Tarnów II (Brzesko)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iskra Łęki 30 73 23 4 3 108-37 13 1 1 68-20 10 3 2 40-17
2.  LKS Uszew 30 71 23 2 5 119-36 13 1 1 70-14 10 1 4 49-22
3.  Strażak Mokrzyska 30 55 16 7 7 73-42 9 2 4 33-17 7 5 3 40-25
4.  Dunajec Mikołajowice 30 47 14 5 11 72-58 9 3 3 45-30 5 2 8 27-28
5.  Olimpia Bucze 30 43 12 7 11 60-83 8 2 5 29-33 4 5 6 31-50
6.  Iva Iwkowa 30 41 12 5 13 64-56 6 3 6 36-25 6 2 7 28-31 2 3 1 0 1 6-4
7.  Orzeł Stróże 30 41 13 2 15 64-79 8 1 6 43-37 5 1 9 21-42 2 3 1 0 1 4-6
8.  Korona Niedzieliska 30 40 11 7 12 76-68 5 4 6 40-36 6 3 6 36-32 2 3 1 0 1 7-6
9.  Start 77 Biadoliny Szlacheckie 30 40 12 4 14 62-76 6 3 6 33-40 6 1 8 29-36 2 3 1 0 1 6-7
10.  Spółdzielca Grabno 30 39 12 3 15 53-64 6 1 8 21-30 6 2 7 32-34
11.  Victoria Bielcza 30 36 10 6 14 64-72 4 6 5 27-25 6 0 9 37-47
12.  LKS Poręba Spytkowska 30 35 10 5 15 53-72 4 3 8 26-35 6 2 7 27-37
13.  Pogórze Gwoździec 30 33 10 3 17 63-91 7 0 8 35-41 3 3 9 28-50
14.  Sokół Maszkienice 30 32 9 5 16 55-81 3 3 9 22-39 6 2 7 33-42
15.  Piast Czchów 30 30 9 3 18 51-93 6 1 8 30-33 3 2 10 21-60
16.  Kłos Łysa Góra 30 28 8 4 18 43-72 4 2 9 28-39 4 2 9 15-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Iskra Łęki    4-3 2-2 4-1 7-1 5-4 5-1 5-2 3-1 3-2 4-1 5-1 8-0 4-0 9-0 0-1 
 2 LKS Uszew2-4     7-4 2-1 8-0 2-2 6-1 2-0 6-0 3-0 6-1 7-1 3-0* 5-0 6-0 5-0 
 3 Strażak Mokrzyska0-4 3-2     4-1 2-3 3-0 3-0 5-1 2-0 0-2 4-1 1-1 4-1 0-1 2-0 0-0 
 4 Dunajec Mikołajowice4-4 0-2 0-6     2-2 1-0 2-3 2-0 4-3 2-1 9-3 2-1 2-2 6-1 6-0 3-2 
 5 Olimpia Bucze2-1 0-5 0-0 2-1     1-4 3-0* 0-8 2-0 0-4 3-0* 2-1 2-2 3-6 7-1 2-0 
 6 Iva Iwkowa1-1 0-1 1-3 1-1 1-5     5-0 0-0 1-2 5-2 5-2 1-2 7-1 4-2 3-1 1-2 
 7 Orzeł Stróże2-1 1-2 1-6 0-5 5-0 4-1     4-4 5-2 4-2 0-2 1-3 3-2 1-2 8-3 4-2 
 8 Korona Niedzieliska1-3 1-2 1-3 2-2 2-2 3-2 0-2     4-2 3-4 1-2 5-5 3-0 4-4 3-1 7-2 
 9 Start 77 Biadoliny Szlacheckie0-2 3-0* 3-3 1-4 1-1 1-3 3-6 4-3     5-2 1-8 1-0 4-4 4-2 1-0 1-2 
 10 Spółdzielca Grabno0-3 1-4 0-1 1-0 2-5 2-0 3-1 3-2 2-1     2-1 1-2 1-5 1-1 2-3 0-1 
 11 Victoria Bielcza1-1 1-2 0-0 2-3 3-1 2-2 0-0 0-0 2-6 4-0     2-3 3-2 5-2 2-3 0-0 
 12 LKS Poręba Spytkowska1-4 3-2 3-3 1-0 2-2 2-3 1-3 1-3 1-3 1-1 2-3     2-4 1-4 4-0 1-0 
 13 Pogórze Gwoździec2-4 2-10 3-0* 4-0 1-3 3-1 3-0* 2-3 1-2 1-6 3-1 5-1     1-5 2-4 2-1 
 14 Sokół Maszkienice0-2 1-9 0-3 4-1 2-2 1-2 5-0 1-3 1-4 1-1 3-4 0-4 0-3     1-1 2-0 
 15 Piast Czchów0-3 1-1 1-5 0-3 5-1 0-2 3-1 2-3 1-2 0-2 4-3 1-2 4-2 3-1     5-2 
 16 Kłos Łysa Góra1-3 1-4 3-1 0-4 7-3 1-2 0-3 1-4 1-1 2-3 0-5 3-0 4-0 0-2 4-4     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Piast Czchów 1-2 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 12 sierpnia, 17:00
LKS Uszew 7-1 LKS Poręba Spytkowska 12 sierpnia, 17:00
Dunajec Mikołajowice 2-0 Korona Niedzieliska 12 sierpnia, 17:00
Olimpia Bucze 2-0 Kłos Łysa Góra 11 sierpnia, 18:00
Orzeł Stróże 1-2 Sokół Maszkienice 12 sierpnia, 14:00
Iva Iwkowa 1-1 Iskra Łęki 12 sierpnia, 17:00
Victoria Bielcza 4-0 Spółdzielca Grabno 11 sierpnia, 17:00
w Biadolinach Radłowskich
Pogórze Gwoździec 3-0 Strażak Mokrzyska 11 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-4; w drużynie gości wystąpił zawodnik niewpisany do protokołu meczowego

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Start 77 Biadoliny Szlacheckie 3-3 Strażak Mokrzyska 15 sierpnia, 11:00
Spółdzielca Grabno 1-5 Pogórze Gwoździec 15 sierpnia, 18:00
Iskra Łęki 4-1 Victoria Bielcza 15 sierpnia, 11:00
Sokół Maszkienice 1-2 Iva Iwkowa 15 sierpnia, 14:00
Kłos Łysa Góra 0-3 Orzeł Stróże 15 sierpnia, 11:00
Korona Niedzieliska 2-2 Olimpia Bucze 15 sierpnia, 11:00
LKS Poręba Spytkowska 1-0 Dunajec Mikołajowice 15 sierpnia, 11:00
Piast Czchów 1-1 LKS Uszew 15 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

LKS Uszew 6-0 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 18 sierpnia, 17:30
Dunajec Mikołajowice 6-0 Piast Czchów 18 sierpnia, 17:00
Olimpia Bucze 2-1 LKS Poręba Spytkowska 19 sierpnia, 16:00
Orzeł Stróże 4-4 Korona Niedzieliska 19 sierpnia, 14:00
Iva Iwkowa 1-2 Kłos Łysa Góra 19 sierpnia, 17:00
Victoria Bielcza 5-2 Sokół Maszkienice 18 sierpnia, 17:00
w Biadolinach Radłowskich
Pogórze Gwoździec 2-4 Iskra Łęki 19 sierpnia, 16:00
Spółdzielca Grabno 0-1 Strażak Mokrzyska 18 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Start 77 Biadoliny Szlacheckie 5-2 Spółdzielca Grabno 25 sierpnia, 17:00
Iskra Łęki 2-2 Strażak Mokrzyska 5 września, 17:30
Sokół Maszkienice 0-3 Pogórze Gwoździec 24 sierpnia, 17:30
Kłos Łysa Góra 0-5 Victoria Bielcza 26 sierpnia, 11:00
Korona Niedzieliska 3-2 Iva Iwkowa 26 sierpnia, 17:00
LKS Poręba Spytkowska 1-3 Orzeł Stróże 26 sierpnia, 17:00
Piast Czchów 5-1 Olimpia Bucze 26 sierpnia, 17:00
LKS Uszew 2-1 Dunajec Mikołajowice 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Dunajec Mikołajowice 4-3 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 2 września, 16:00
Olimpia Bucze 0-5 LKS Uszew 1 września, 17:30
Orzeł Stróże 8-3 Piast Czchów 2 września, 14:00
Iva Iwkowa 1-2 LKS Poręba Spytkowska 2 września, 16:00
Victoria Bielcza 0-0 Korona Niedzieliska 1 września, 17:00
w Biadolinach Radłowskich
Pogórze Gwoździec 2-1 Kłos Łysa Góra 1 września, 16:00
Spółdzielca Grabno 0-3 Iskra Łęki 1 września, 18:00
Sokół Maszkienice 0-3 Strażak Mokrzyska 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Start 77 Biadoliny Szlacheckie 0-2 Iskra Łęki 8 września, 17:00
Sokół Maszkienice 1-1 Spółdzielca Grabno 8 września, 17:00
Kłos Łysa Góra 3-1 Strażak Mokrzyska 9 września, 17:00
Korona Niedzieliska 3-0 Pogórze Gwoździec 8 września, 17:00
LKS Poręba Spytkowska 2-3 Victoria Bielcza 9 września, 17:00
Piast Czchów 0-2 Iva Iwkowa 9 września, 16:00
LKS Uszew 6-1 Orzeł Stróże 9 września, 17:00
Dunajec Mikołajowice 2-2 Olimpia Bucze 9 września, 16:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Olimpia Bucze 2-0 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 16 września, 16:00
Orzeł Stróże 0-5 Dunajec Mikołajowice 16 września, 14:00
Iva Iwkowa 0-1 LKS Uszew 15 września, 16:30
Victoria Bielcza 2-3 Piast Czchów 15 września, 16:30
w Biadolinach Radłowskich
Pogórze Gwoździec 5-1 LKS Poręba Spytkowska 16 września, 14:00
Strażak Mokrzyska 5-1 Korona Niedzieliska 15 września, 17:00
Spółdzielca Grabno 0-1 Kłos Łysa Góra 15 września, 17:00
Iskra Łęki 4-0 Sokół Maszkienice 15 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Start 77 Biadoliny Szlacheckie 4-2 Sokół Maszkienice 22 września, 16:00
Kłos Łysa Góra 1-3 Iskra Łęki 23 września, 11:00
Korona Niedzieliska 3-4 Spółdzielca Grabno 23 września, 11:00
LKS Poręba Spytkowska 3-3 Strażak Mokrzyska 23 września, 16:00
Piast Czchów 4-2 Pogórze Gwoździec 23 września, 14:00
LKS Uszew 6-1 Victoria Bielcza 22 września, 16:00
Dunajec Mikołajowice 1-0 Iva Iwkowa 23 września, 15:00
Olimpia Bucze 3-0 Orzeł Stróże 23 września, 16:00
(wo)
nie odbył się; goście zrezygnowali z gry z powodu niekompletnego składu

Kolejka 9 - 29-30 września

Orzeł Stróże 5-2 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 30 września, 14:00
Iva Iwkowa 1-5 Olimpia Bucze 30 września, 16:00
Victoria Bielcza 2-3 Dunajec Mikołajowice 29 września, 16:00
w Biadolinach Radłowskich
Pogórze Gwoździec 2-10 LKS Uszew 30 września, 14:00
Strażak Mokrzyska 2-0 Piast Czchów 29 września, 14:00
Spółdzielca Grabno 1-2 LKS Poręba Spytkowska 29 września, 16:00
Iskra Łęki 5-2 Korona Niedzieliska 30 września, 16:00
Sokół Maszkienice 2-0 Kłos Łysa Góra 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1-2 Kłos Łysa Góra 6 października, 15:30
Korona Niedzieliska 4-4 Sokół Maszkienice 7 października, 14:00
LKS Poręba Spytkowska 1-4 Iskra Łęki 7 października, 15:00
Piast Czchów 0-2 Spółdzielca Grabno 7 października, 14:00
LKS Uszew 7-4 Strażak Mokrzyska 7 października, 15:00
Dunajec Mikołajowice 2-2 Pogórze Gwoździec 7 października, 14:00
Olimpia Bucze 3-0 Victoria Bielcza 7 października, 14:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Orzeł Stróże 4-1 Iva Iwkowa 7 października, 14:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Iva Iwkowa 1-2 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 14 października, 11:00
Victoria Bielcza 0-0 Orzeł Stróże 13 października, 15:00
w Biadolinach Radłowskich
Pogórze Gwoździec 1-3 Olimpia Bucze 14 października, 13:00
Strażak Mokrzyska 4-1 Dunajec Mikołajowice 14 października, 14:00
Spółdzielca Grabno 1-4 LKS Uszew 13 października, 16:00
Iskra Łęki 9-0 Piast Czchów 14 października, 15:00
Sokół Maszkienice 0-4 LKS Poręba Spytkowska 13 października, 15:00
Kłos Łysa Góra 1-4 Korona Niedzieliska 14 października, 11:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Start 77 Biadoliny Szlacheckie 4-3 Korona Niedzieliska 20 października, 15:00
LKS Poręba Spytkowska 1-0 Kłos Łysa Góra 21 października, 14:00
Piast Czchów 3-1 Sokół Maszkienice 20 października, 15:00
LKS Uszew 2-4 Iskra Łęki 20 października, 15:00
Dunajec Mikołajowice 2-1 Spółdzielca Grabno 21 października, 14:00
Olimpia Bucze 0-0 Strażak Mokrzyska 21 października, 14:00
Orzeł Stróże 3-2 Pogórze Gwoździec 21 października, 14:00
Iva Iwkowa 5-2 Victoria Bielcza 21 października, 14:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Victoria Bielcza 2-6 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 27 października, 15:00
w Biadolinach Radłowskich
Pogórze Gwoździec 3-1 Iva Iwkowa 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strażak Mokrzyska 3-0 Orzeł Stróże 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Spółdzielca Grabno 2-5 Olimpia Bucze 27 października, 15:00
Iskra Łęki 4-1 Dunajec Mikołajowice 27 października, 14:00
Sokół Maszkienice 1-9 LKS Uszew 27 października, 14:00
Kłos Łysa Góra 4-4 Piast Czchów 27 października, 15:00
Korona Niedzieliska 5-5 LKS Poręba Spytkowska 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1-0 LKS Poręba Spytkowska 3 listopada, 14:00
Piast Czchów 2-3 Korona Niedzieliska 4 listopada, 13:00
LKS Uszew 5-0 Kłos Łysa Góra 3 listopada, 13:00
Dunajec Mikołajowice 6-1 Sokół Maszkienice 4 listopada, 11:00
Olimpia Bucze 2-1 Iskra Łęki 4 listopada, 14:00
Orzeł Stróże 4-2 Spółdzielca Grabno 4 listopada, 13:00
Iva Iwkowa 1-3 Strażak Mokrzyska 4 listopada, 13:00
Victoria Bielcza 3-2 Pogórze Gwoździec 3 listopada, 14:00
w Biadolinach Radłowskich

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Pogórze Gwoździec 1-2 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 10 listopada, 13:00
w Zakliczynie
Strażak Mokrzyska 4-1 Victoria Bielcza 11 listopada, 13:00
Spółdzielca Grabno 2-0 Iva Iwkowa 10 listopada, 14:00
Iskra Łęki 5-1 Orzeł Stróże 11 listopada, 13:00
Sokół Maszkienice 2-2 Olimpia Bucze 10 listopada, 14:00
Kłos Łysa Góra 0-4 Dunajec Mikołajowice 11 listopada, 11:00
LKS Poręba Spytkowska 4-0 Piast Czchów 11 listopada, 13:00
LKS Uszew 2-0 Korona Niedzieliska 11 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 30 marca

Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1-0 Piast Czchów 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Poręba Spytkowska 3-2 LKS Uszew 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Niedzieliska 2-2 Dunajec Mikołajowice 16 czerwca, 17:00
w Rylowej / w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kłos Łysa Góra 7-3 Olimpia Bucze 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Maszkienice 5-0 Orzeł Stróże 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Łęki 5-4 Iva Iwkowa 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Spółdzielca Grabno 2-1 Victoria Bielcza 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strażak Mokrzyska 4-1 Pogórze Gwoździec 16 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 6-7 kwietnia

Strażak Mokrzyska 2-0 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogórze Gwoździec 1-6 Spółdzielca Grabno 23 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Bielcza 1-1 Iskra Łęki 23 czerwca, 17:00
w Biadolinach Radłowskich / w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iva Iwkowa 4-2 Sokół Maszkienice 23 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Stróże 4-2 Kłos Łysa Góra 22 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Bucze 0-8 Korona Niedzieliska 23 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dunajec Mikołajowice 2-1 LKS Poręba Spytkowska 23 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Uszew 6-0 Piast Czchów 23 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 13-14 kwietnia

Strażak Mokrzyska 0-2 Spółdzielca Grabno 14 kwietnia, 17:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 3-0 LKS Uszew 13 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Piast Czchów 0-3 Dunajec Mikołajowice 14 kwietnia, 15:00
LKS Poręba Spytkowska 2-2 Olimpia Bucze 14 kwietnia, 16:00
Korona Niedzieliska 0-2 Orzeł Stróże 14 kwietnia, 16:00
w Stróżach; Korona gospodarzem
Kłos Łysa Góra 1-2 Iva Iwkowa 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Maszkienice 3-4 Victoria Bielcza 13 kwietnia, 16:00
Iskra Łęki 8-0 Pogórze Gwoździec 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (13 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 20-21 kwietnia

Spółdzielca Grabno 2-1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 20 kwietnia, 17:00
Strażak Mokrzyska 0-4 Iskra Łęki 21 kwietnia, 17:00
Pogórze Gwoździec 1-5 Sokół Maszkienice 20 kwietnia, 16:00
Victoria Bielcza 0-0 Kłos Łysa Góra 20 kwietnia, 17:00
w Biadolinach Radłowskich
Iva Iwkowa 0-0 Korona Niedzieliska 21 kwietnia, 17:00
Orzeł Stróże 1-3 LKS Poręba Spytkowska 20 kwietnia, 17:00
Olimpia Bucze 7-1 Piast Czchów 21 kwietnia, 17:00
Dunajec Mikołajowice 0-2 LKS Uszew 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 27-28 kwietnia

Strażak Mokrzyska 0-1 Sokół Maszkienice 27 kwietnia, 13:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1-4 Dunajec Mikołajowice 27 kwietnia, 17:00
LKS Uszew 8-0 Olimpia Bucze 28 kwietnia, 13:00
Piast Czchów 3-1 Orzeł Stróże 28 kwietnia, 17:00
LKS Poręba Spytkowska 2-3 Iva Iwkowa 28 kwietnia, 15:00
Korona Niedzieliska 1-2 Victoria Bielcza 28 kwietnia, 16:00
w Łękach
Kłos Łysa Góra 4-0 Pogórze Gwoździec 27 kwietnia, 17:00
Iskra Łęki 3-2 Spółdzielca Grabno 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 1 maja

Iskra Łęki 3-1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1 maja, 17:00
Spółdzielca Grabno 1-1 Sokół Maszkienice 1 maja, 17:30
Strażak Mokrzyska 0-0 Kłos Łysa Góra 1 maja, 13:00
Pogórze Gwoździec 2-3 Korona Niedzieliska 1 maja, 17:30
Victoria Bielcza 2-3 LKS Poręba Spytkowska 1 maja, 17:00
w Biadolinach Radłowskich
Iva Iwkowa 3-1 Piast Czchów 1 maja, 18:00
Orzeł Stróże 1-2 LKS Uszew 1 maja, 18:00
Olimpia Bucze 2-1 Dunajec Mikołajowice 1 maja, 18:00

Kolejka 22 - 4-5 maja

Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1-1 Olimpia Bucze 4 maja, 17:30
Dunajec Mikołajowice 2-3 Orzeł Stróże 4 maja, 17:00
LKS Uszew 2-2 Iva Iwkowa 4 maja, 17:00
Piast Czchów 4-3 Victoria Bielcza 5 maja, 15:00
LKS Poręba Spytkowska 2-4 Pogórze Gwoździec 5 maja, 16:00
Korona Niedzieliska 1-3 Strażak Mokrzyska 5 maja, 16:00
w Łękach
Kłos Łysa Góra 2-3 Spółdzielca Grabno 5 maja, 11:00
Sokół Maszkienice 0-2 Iskra Łęki 4 maja, 17:00

Kolejka 23 - 11-12 maja

Sokół Maszkienice 1-4 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 11 maja, 17:00
Iskra Łęki 0-1 Kłos Łysa Góra 12 maja, 17:00
Spółdzielca Grabno 3-2 Korona Niedzieliska 11 maja, 17:00
Strażak Mokrzyska 1-1 LKS Poręba Spytkowska 10 maja, 18:00
Pogórze Gwoździec 2-4 Piast Czchów 12 maja, 12:00
Victoria Bielcza 1-2 LKS Uszew 11 maja, 17:00
w Biadolinach Radłowskich
Iva Iwkowa 1-1 Dunajec Mikołajowice 12 maja, 17:00
Orzeł Stróże 5-0 Olimpia Bucze 11 maja, 18:00

Kolejka 24 - 18-19 maja

Start 77 Biadoliny Szlacheckie 3-6 Orzeł Stróże 19 maja, 11:00
Olimpia Bucze 1-4 Iva Iwkowa 19 maja, 17:00
Dunajec Mikołajowice 9-3 Victoria Bielcza 19 maja, 16:00
LKS Uszew 3-0 Pogórze Gwoździec 19 maja, 16:00
(wo)
goście nie skompletowali składu
Piast Czchów 1-5 Strażak Mokrzyska 18 maja, 17:00
LKS Poręba Spytkowska 1-1 Spółdzielca Grabno 19 maja, 16:00
Korona Niedzieliska 1-3 Iskra Łęki 19 maja, 16:00
w Łękach; Korona gospodarzem
Kłos Łysa Góra 0-2 Sokół Maszkienice 18 maja, 17:00

Kolejka 25 - 25-26 maja

Kłos Łysa Góra 1-1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 25 maja, 17:30
Sokół Maszkienice 1-3 Korona Niedzieliska 25 maja, 17:00
Iskra Łęki 5-1 LKS Poręba Spytkowska 25 maja, 17:00
Spółdzielca Grabno 2-3 Piast Czchów 25 maja, 17:00
Strażak Mokrzyska 3-2 LKS Uszew 25 maja, 14:00
Pogórze Gwoździec 4-0 Dunajec Mikołajowice 25 maja, 16:00
Victoria Bielcza 3-1 Olimpia Bucze 26 maja, 18:00
w Biadolinach Radłowskich
Iva Iwkowa 5-0 Orzeł Stróże 26 maja, 17:00

Kolejka 26 - 29 maja

Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1-3 Iva Iwkowa 30 maja, 17:30
Orzeł Stróże 0-2 Victoria Bielcza 29 maja, 18:00
Olimpia Bucze 2-2 Pogórze Gwoździec 30 maja, 14:00
Dunajec Mikołajowice 0-6 Strażak Mokrzyska 29 maja, 17:00
LKS Uszew 3-0 Spółdzielca Grabno 30 maja, 18:00
Piast Czchów 0-3 Iskra Łęki 29 maja, 18:00
LKS Poręba Spytkowska 1-4 Sokół Maszkienice 13 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (30 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (12 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Niedzieliska 7-2 Kłos Łysa Góra 30 maja, 17:00
w Łękach; Korona gospodarzem

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

Korona Niedzieliska 4-2 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 2 czerwca, 14:00
w Rylowej
Kłos Łysa Góra 3-0 LKS Poręba Spytkowska 2 czerwca, 11:00
Sokół Maszkienice 1-1 Piast Czchów 1 czerwca, 17:30
Iskra Łęki 4-3 LKS Uszew 2 czerwca, 17:00
Spółdzielca Grabno 1-0 Dunajec Mikołajowice 2 czerwca, 11:00
Strażak Mokrzyska 2-3 Olimpia Bucze 1 czerwca, 18:00
Pogórze Gwoździec 3-0 Orzeł Stróże 1 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 1-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Victoria Bielcza 2-2 Iva Iwkowa 1 czerwca, 17:00
w Biadolinach Radłowskich

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1-8 Victoria Bielcza 8 czerwca, 17:00
Iva Iwkowa 7-1 Pogórze Gwoździec 9 czerwca, 17:00
Orzeł Stróże 1-6 Strażak Mokrzyska 9 czerwca, 17:00
Olimpia Bucze 0-4 Spółdzielca Grabno 9 czerwca, 17:00
Dunajec Mikołajowice 4-4 Iskra Łęki 9 czerwca, 17:00
LKS Uszew 5-0 Sokół Maszkienice 9 czerwca, 14:00
Piast Czchów 5-2 Kłos Łysa Góra 9 czerwca, 17:00
LKS Poręba Spytkowska 1-3 Korona Niedzieliska 9 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 26 czerwca

LKS Poręba Spytkowska 1-3 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 26 czerwca, 18:00
Korona Niedzieliska 3-1 Piast Czchów 26 czerwca, 18:00
w Czchowie; Korona gospodarzem
Kłos Łysa Góra 1-4 LKS Uszew 26 czerwca, 18:00
Sokół Maszkienice 4-1 Dunajec Mikołajowice 26 czerwca, 18:00
Iskra Łęki 7-1 Olimpia Bucze 26 czerwca, 18:00
Spółdzielca Grabno 3-1 Orzeł Stróże 26 czerwca, 18:00
Strażak Mokrzyska 3-0 Iva Iwkowa 26 czerwca, 18:00
Pogórze Gwoździec 3-1 Victoria Bielcza 26 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 7 lipca

Korona Niedzieliska 1-2 LKS Uszew 30 czerwca, 14:00
w Rylowej
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 4-4 Pogórze Gwoździec 29 czerwca, 16:00
Victoria Bielcza 0-0 Strażak Mokrzyska 30 czerwca, 14:00
w Biadolinach Radłowskich
Iva Iwkowa 5-2 Spółdzielca Grabno 30 czerwca, 14:00
Orzeł Stróże 2-1 Iskra Łęki 30 czerwca, 14:00
Olimpia Bucze 3-6 Sokół Maszkienice 30 czerwca, 14:00
Dunajec Mikołajowice 3-2 Kłos Łysa Góra 30 czerwca, 14:00
Piast Czchów 1-2 LKS Poręba Spytkowska 30 czerwca, 14:00

Liga okręgowa 2012/2013 (Tarnów)

Klasa A 2012/2013 (Tarnów I (Bochnia))
Klasa A 2012/2013 (Tarnów III (Żabno))
Klasa A 2012/2013 (Tarnów IV)

Klasa B 2012/2013 (Tarnów II (Brzesko))

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas