[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Tarnów III (Żabno)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Niedomice 30 75 23 6 1 110-33 13 2 0 57-14 10 4 1 53-19
2.  Radłovia Radłów 30 67 20 7 3 75-31 10 4 1 38-16 10 3 2 37-15
3.  Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 30 60 18 6 6 85-45 10 3 2 41-21 8 3 4 44-24
4.  Iskra Dąbrówki Breńskie 30 58 18 4 8 73-48 11 1 3 36-21 7 3 5 37-27
5.  Łukovia Łukowa 30 52 16 4 10 82-50 12 2 1 49-18 4 2 9 33-32
6.  Unia Gorzyce 30 44 13 5 12 70-68 7 4 4 38-30 6 1 8 32-38
7.  Dunajec Konary 30 40 10 10 10 46-51 7 5 3 24-19 3 5 7 22-32 2 3 1 0 1 5-5
8.  LUKS Wola Radłowska 30 40 12 4 14 72-60 6 2 7 33-28 6 2 7 39-32 2 3 1 0 1 5-5
9.  LKS Wietrzychowice 30 39 11 6 13 69-78 7 4 4 43-39 4 2 9 26-39
10.  Łęgovia Łęg Tarnowski 30 36 11 3 16 70-75 6 1 8 45-39 5 2 8 25-36
11.  Powiśle Bolesław 30 35 10 5 15 41-49 7 3 5 21-20 3 2 10 20-29
12.  MLKS II Żabno 30 32 10 2 18 53-78 8 1 6 35-26 2 1 12 18-52
13.  LZS Olesno 30 28 7 7 16 39-83 4 3 8 22-38 3 4 8 17-45
14.  Spartakus Radgoszcz 30 27 8 3 19 46-89 3 2 10 27-42 5 1 9 19-47 2 6 2 0 0 5-3
15.  LZS Brzezówka (k. Szczucina) 30 27 7 6 17 46-83 4 4 7 24-39 3 2 10 22-44 2 0 0 0 2 3-5
16.  Ava Grądy 30 19 5 4 21 35-91 5 0 10 21-48 0 4 11 14-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Unia Niedomice    1-0 1-1 5-1 3-1 3-1 3-3 1-0 4-1 8-2 3-1 6-2 5-0 5-1 5-0 4-0 
 2 Radłovia Radłów2-1     2-2 0-0 2-2 6-3 0-0 1-0 2-1 3-1 1-0 3-0* 7-2 3-0 2-3 4-1 
 3 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska2-2 0-1     0-4 3-2 4-1 3-0 3-2 4-2 1-1 2-2 4-0 2-0 5-1 4-2 4-1 
 4 Iskra Dąbrówki Breńskie2-5 0-0 2-1     3-1 1-3 4-1 7-4 2-1 3-1 2-1 3-1 0-1 2-0 3-1 2-0 
 5 Łukovia Łukowa0-4 5-1 6-3 6-0     4-3 3-1 3-2 1-0 1-1 3-0 3-1 3-0* 6-1 1-1 4-0 
 6 Unia Gorzyce0-2 2-4 0-4* 4-2 3-2     2-2 3-3 5-1 3-0 1-0 4-1 2-2 3-5 2-2 4-0 
 7 Dunajec Konary1-1 0-3 2-1 1-1 3-2 5-2     3-1 0-2 2-1 2-0 0-0 1-1 1-1 0-2 3-1 
 8 LUKS Wola Radłowska1-2 1-1 0-3 0-3 1-3 3-2 4-2     1-3 3-1 3-1 1-3 8-0 1-2 5-1 1-1 
 9 LKS Wietrzychowice0-2 1-4 3-2 5-4 4-3 1-3 2-2 5-5     1-3 3-2 5-2 2-2 3-1 5-1 3-3 
 10 Łęgovia Łęg Tarnowski2-8 1-3 2-4 0-4 1-4 2-3 0-1 1-2 4-4     4-1 4-1 6-2 10-0 6-2 2-0 
 11 Powiśle Bolesław0-6 1-1 0-3 0-3 2-1 3-0* 0-0 0-2 1-2 3-0     4-0 0-0 1-0 2-1 4-1 
 12 MLKS II Żabno1-1 1-4 3-5 1-3 3-2 2-0 1-2 2-0 4-0 2-3 2-1     2-3 6-1 3-0 2-1 
 13 LZS Olesno4-4 0-5 0-3 1-1 3-2 3-4 1-0 1-3 3-1 3-1 0-2 0-5     0-2 1-3 2-2 
 14 Spartakus Radgoszcz2-3 1-2 0-3 1-6 0-0 1-3 4-5 1-2 2-2 1-4 0-4 7-2 2-3     3-2 2-1 
 15 LZS Brzezówka (k. Szczucina)2-6 0-3 2-2 2-1 0-5 0-0 1-0 0-7 3-4 1-4 2-2 5-0 3-1 1-2     2-2 
 16 Ava Grądy0-6 1-5 1-7 1-4 1-3 0-4 4-3 1-6 3-2 1-2 1-3 3-0* 2-0 0-2 2-1     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

LUKS Wola Radłowska 1-1 Ava Grądy 19 sierpnia, 14:00
w Wietrzychowicach
LKS Wietrzychowice 5-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 18 sierpnia, 18:00
Unia Niedomice 1-1 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 18 sierpnia, 17:00
Unia Gorzyce 2-2 Dunajec Konary 19 sierpnia, 17:00
Powiśle Bolesław 2-1 Łukovia Łukowa 17 sierpnia, 18:00
MLKS II Żabno 2-3 LZS Olesno 19 sierpnia, 14:00
Iskra Dąbrówki Breńskie 0-0 Radłovia Radłów 18 sierpnia, 18:00
Łęgovia Łęg Tarnowski 10-0 Spartakus Radgoszcz 18 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Ava Grądy 2-0 LZS Olesno 26 sierpnia, 14:00
w Mędrzechowie
Łukovia Łukowa 3-1 MLKS II Żabno 26 sierpnia, 16:00
Łęgovia Łęg Tarnowski 4-1 Powiśle Bolesław 26 sierpnia, 17:00
Iskra Dąbrówki Breńskie 2-0 Spartakus Radgoszcz 25 sierpnia, 17:30
Dunajec Konary 0-3 Radłovia Radłów 26 sierpnia, 11:00
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 4-1 Unia Gorzyce 26 sierpnia, 11:00
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 2-6 Unia Niedomice 26 sierpnia, 14:00
LUKS Wola Radłowska 1-3 LKS Wietrzychowice 25 sierpnia, 17:30
w Wietrzychowicach

Kolejka 3 - 29 sierpnia

LKS Wietrzychowice 3-3 Ava Grądy 29 sierpnia, 17:30
Unia Niedomice 1-0 LUKS Wola Radłowska 29 sierpnia, 17:30
Unia Gorzyce 2-2 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 29 sierpnia, 17:30
Radłovia Radłów 2-2 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 30 sierpnia, 17:30
w Niedomicach
Spartakus Radgoszcz 4-5 Dunajec Konary 29 sierpnia, 17:30
Powiśle Bolesław 0-3 Iskra Dąbrówki Breńskie 29 sierpnia, 17:30
MLKS II Żabno 2-3 Łęgovia Łęg Tarnowski 29 sierpnia, 17:30
LZS Olesno 3-2 Łukovia Łukowa 29 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 1-2 września

Ava Grądy 1-3 Łukovia Łukowa 2 września, 14:00
w Mędrzechowie
Łęgovia Łęg Tarnowski 6-2 LZS Olesno 1 września, 17:00
Iskra Dąbrówki Breńskie 3-1 MLKS II Żabno 1 września, 17:00
Dunajec Konary 2-0 Powiśle Bolesław 2 września, 11:00
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 5-1 Spartakus Radgoszcz 2 września, 17:00
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 0-3 Radłovia Radłów 2 września, 15:00
LUKS Wola Radłowska 3-2 Unia Gorzyce 2 września, 14:00
w Wietrzychowicach
LKS Wietrzychowice 0-2 Unia Niedomice 1 września, 17:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Unia Niedomice 4-0 Ava Grądy 8 września, 17:00
Unia Gorzyce 5-1 LKS Wietrzychowice 9 września, 14:00
Radłovia Radłów 1-0 LUKS Wola Radłowska 9 września, 17:00
w Niedomicach
Spartakus Radgoszcz 3-2 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 9 września, 17:00
Powiśle Bolesław 0-3 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 9 września, 17:00
MLKS II Żabno 1-2 Dunajec Konary 9 września, 11:00
LZS Olesno 1-1 Iskra Dąbrówki Breńskie 8 września, 17:00
Łukovia Łukowa 1-1 Łęgovia Łęg Tarnowski 9 września, 14:00

Kolejka 6 - 15-16 września

Ava Grądy 1-2 Łęgovia Łęg Tarnowski 16 września, 14:00
w Mędrzechowie
Iskra Dąbrówki Breńskie 3-1 Łukovia Łukowa 15 września, 17:00
Dunajec Konary 1-1 LZS Olesno 16 września, 11:00
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 4-0 MLKS II Żabno 16 września, 17:00
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 2-2 Powiśle Bolesław 16 września, 14:00
w Szczucinie
LUKS Wola Radłowska 1-2 Spartakus Radgoszcz 16 września, 14:00
w Wietrzychowicach
LKS Wietrzychowice 1-4 Radłovia Radłów 15 września, 17:00
Unia Niedomice 3-1 Unia Gorzyce 16 września, 17:00

Kolejka 7 - 19 września

Unia Gorzyce 4-0 Ava Grądy 19 września, 17:00
Radłovia Radłów 2-1 Unia Niedomice 19 września, 17:00
w Niedomicach
Spartakus Radgoszcz 2-2 LKS Wietrzychowice 19 września, 17:00
Powiśle Bolesław 0-2 LUKS Wola Radłowska 19 września, 17:00
MLKS II Żabno 3-0 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 19 września, 17:00
LZS Olesno 0-3 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 19 września, 17:00
Łukovia Łukowa 3-1 Dunajec Konary 26 września, 16:30
w pierwotnym terminie (19 września, 17:00) odwołany
Łęgovia Łęg Tarnowski 0-4 Iskra Dąbrówki Breńskie 19 września, 17:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Ava Grądy 1-4 Iskra Dąbrówki Breńskie 23 września, 14:00
w Mędrzechowie
Dunajec Konary 2-1 Łęgovia Łęg Tarnowski 23 września, 11:00
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 3-2 Łukovia Łukowa 22 września, 16:00
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 3-1 LZS Olesno 23 września, 14:00
w Szczucinie
LUKS Wola Radłowska 1-3 MLKS II Żabno 23 września, 14:00
LKS Wietrzychowice 3-2 Powiśle Bolesław 22 września, 16:30
w Wietrzychowicach
Unia Niedomice 5-1 Spartakus Radgoszcz 23 września, 16:30
Unia Gorzyce 2-4 Radłovia Radłów 23 września, 14:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Radłovia Radłów 4-1 Ava Grądy 29 września, 16:00
w Niedomicach
Spartakus Radgoszcz 1-3 Unia Gorzyce 30 września, 16:00
Powiśle Bolesław 0-6 Unia Niedomice 30 września, 16:00
MLKS II Żabno 4-0 LKS Wietrzychowice 30 września, 14:00
LZS Olesno 1-3 LUKS Wola Radłowska 30 września, 11:00
Łukovia Łukowa 1-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 29 września, 16:00
Łęgovia Łęg Tarnowski 2-4 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 29 września, 16:00
Iskra Dąbrówki Breńskie 4-1 Dunajec Konary 30 września, 11:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Ava Grądy 4-3 Dunajec Konary 7 października, 14:00
w Mędrzechowie
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 0-4 Iskra Dąbrówki Breńskie 7 października, 15:00
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 1-4 Łęgovia Łęg Tarnowski 7 października, 14:00
w Szczucinie
LUKS Wola Radłowska 1-3 Łukovia Łukowa 7 października, 14:00
w Wietrzychowicach
LKS Wietrzychowice 2-2 LZS Olesno 6 października, 16:00
Unia Niedomice 6-2 MLKS II Żabno 7 października, 16:00
Unia Gorzyce 1-0 Powiśle Bolesław 7 października, 14:00
Radłovia Radłów 3-0 Spartakus Radgoszcz 6 października, 16:00
w Niedomicach

Kolejka 11 - 13-14 października

Spartakus Radgoszcz 2-1 Ava Grądy 14 października, 15:00
Powiśle Bolesław 1-1 Radłovia Radłów 14 października, 16:00
MLKS II Żabno 2-0 Unia Gorzyce 14 października, 14:00
LZS Olesno 4-4 Unia Niedomice 14 października, 11:00
Łukovia Łukowa 1-0 LKS Wietrzychowice 13 października, 16:00
Łęgovia Łęg Tarnowski 1-2 LUKS Wola Radłowska 13 października, 16:00
Iskra Dąbrówki Breńskie 3-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 14 października, 11:00
Dunajec Konary 2-1 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 14 października, 11:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Ava Grądy 1-7 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 21 października, 14:00
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 1-0 Dunajec Konary 21 października, 14:00
LUKS Wola Radłowska 0-3 Iskra Dąbrówki Breńskie 21 października, 14:00
LKS Wietrzychowice 1-3 Łęgovia Łęg Tarnowski 20 października, 15:00
Unia Niedomice 3-1 Łukovia Łukowa 21 października, 14:00
Unia Gorzyce 2-2 LZS Olesno 21 października, 14:00
Radłovia Radłów 3-0 MLKS II Żabno 20 października, 15:30
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie
Spartakus Radgoszcz 0-4 Powiśle Bolesław 21 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Powiśle Bolesław 4-1 Ava Grądy 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MLKS II Żabno 6-1 Spartakus Radgoszcz 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Radgoszczy; MLKS II gospodarzem
LZS Olesno 0-5 Radłovia Radłów 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Łukovia Łukowa 4-3 Unia Gorzyce 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Łęgovia Łęg Tarnowski 2-8 Unia Niedomice 27 października, 14:00
Iskra Dąbrówki Breńskie 2-1 LKS Wietrzychowice 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dunajec Konary 3-1 LUKS Wola Radłowska 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 4-2 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Ava Grądy 2-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 4 listopada, 14:00
LUKS Wola Radłowska 0-3 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 4 listopada, 14:00
LKS Wietrzychowice 2-2 Dunajec Konary 3 listopada, 14:00
Unia Niedomice 5-1 Iskra Dąbrówki Breńskie 4 listopada, 14:00
Unia Gorzyce 3-0 Łęgovia Łęg Tarnowski 4 listopada, 14:00
Radłovia Radłów 2-2 Łukovia Łukowa 4 listopada, 11:00
Spartakus Radgoszcz 2-3 LZS Olesno 4 listopada, 14:00
Powiśle Bolesław 4-0 MLKS II Żabno 4 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

MLKS II Żabno 2-1 Ava Grądy 11 listopada, 11:00
LZS Olesno 0-2 Powiśle Bolesław 11 listopada, 14:00
Łukovia Łukowa 6-1 Spartakus Radgoszcz 11 listopada, 12:00
Łęgovia Łęg Tarnowski 1-3 Radłovia Radłów 10 listopada, 14:00
Iskra Dąbrówki Breńskie 1-3 Unia Gorzyce 11 listopada, 11:00
Dunajec Konary 1-1 Unia Niedomice 11 listopada, 11:00
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 4-2 LKS Wietrzychowice 11 listopada, 14:00
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 0-7 LUKS Wola Radłowska 11 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 23-24 marca

Radłovia Radłów 0-0 Iskra Dąbrówki Breńskie 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Spartakus Radgoszcz 1-4 Łęgovia Łęg Tarnowski 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ava Grądy 1-6 LUKS Wola Radłowska 29 maja, 18:00
w Mędrzechowie / w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 3-4 LKS Wietrzychowice 29 maja, 18:00
w Szczucinie / w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 2-2 Unia Niedomice 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dunajec Konary 5-2 Unia Gorzyce 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Łukovia Łukowa 3-0 Powiśle Bolesław 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Olesno 0-5 MLKS II Żabno 29 maja, 18:00
w Dąbrówkach Breńskich / w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 30 marca

LZS Olesno 2-2 Ava Grądy 15 maja, 17:30
w Dąbrówkach Breńskich / w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MLKS II Żabno 3-2 Łukovia Łukowa 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Powiśle Bolesław 3-0 Łęgovia Łęg Tarnowski 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Spartakus Radgoszcz 1-6 Iskra Dąbrówki Breńskie 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Radłovia Radłów 0-0 Dunajec Konary 16 maja, 17:30
w Niedomicach / w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Gorzyce 0-4 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 15 maja, 17:30
(wo)
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie przerwany w 39. minucie przy stanie 0-4 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Unia Niedomice 5-0 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Wietrzychowice 5-5 LUKS Wola Radłowska 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Ava Grądy 3-2 LKS Wietrzychowice 23 czerwca, 14:00
w Mędrzechowie / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LUKS Wola Radłowska 1-2 Unia Niedomice 22 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 0-0 Unia Gorzyce 23 czerwca, 14:00
w Szczucinie / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 0-1 Radłovia Radłów 23 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dunajec Konary 1-1 Spartakus Radgoszcz 23 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Dąbrówki Breńskie 2-1 Powiśle Bolesław 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Łęgovia Łęg Tarnowski 4-1 MLKS II Żabno 23 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Łukovia Łukowa 3-0 LZS Olesno 23 czerwca, 12:00
(wo)
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie przyjechali

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

Łukovia Łukowa 4-0 Ava Grądy 14 kwietnia, 12:00
LZS Olesno 3-1 Łęgovia Łęg Tarnowski 13 kwietnia, 17:00
w Dąbrówkach Breńskich
MLKS II Żabno 1-3 Iskra Dąbrówki Breńskie 14 kwietnia, 11:00
Powiśle Bolesław 0-0 Dunajec Konary 14 kwietnia, 17:00
Spartakus Radgoszcz 0-3 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Radłovia Radłów 2-3 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 13 kwietnia, 17:00
w Niedomicach
Unia Gorzyce 3-3 LUKS Wola Radłowska 14 kwietnia, 11:00
Unia Niedomice 4-1 LKS Wietrzychowice 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 20-21 kwietnia

Ava Grądy 0-6 Unia Niedomice 21 kwietnia, 14:00
w Mędrzechowie
LKS Wietrzychowice 1-3 Unia Gorzyce 20 kwietnia, 17:00
LUKS Wola Radłowska 1-1 Radłovia Radłów 20 kwietnia, 17:00
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 1-2 Spartakus Radgoszcz 21 kwietnia, 14:00
w Szczucinie
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 2-2 Powiśle Bolesław 21 kwietnia, 17:00
Dunajec Konary 0-0 MLKS II Żabno 21 kwietnia, 11:00
Iskra Dąbrówki Breńskie 0-1 LZS Olesno 20 kwietnia, 18:00
Łęgovia Łęg Tarnowski 1-4 Łukovia Łukowa 20 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

Łęgovia Łęg Tarnowski 2-0 Ava Grądy 27 kwietnia, 17:00
Łukovia Łukowa 6-0 Iskra Dąbrówki Breńskie 28 kwietnia, 12:00
LZS Olesno 1-0 Dunajec Konary 28 kwietnia, 17:00
w Dąbrówkach Breńskich
MLKS II Żabno 3-5 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 28 kwietnia, 11:00
Powiśle Bolesław 2-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 28 kwietnia, 17:00
Spartakus Radgoszcz 1-2 LUKS Wola Radłowska 28 kwietnia, 11:00
Radłovia Radłów 2-1 LKS Wietrzychowice 27 kwietnia, 17:00
w Niedomicach
Unia Gorzyce 0-2 Unia Niedomice 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 1 maja

Ava Grądy 0-4 Unia Gorzyce 1 maja, 14:00
w Mędrzechowie
Unia Niedomice 1-0 Radłovia Radłów 1 maja, 16:00
LKS Wietrzychowice 3-1 Spartakus Radgoszcz 1 maja, 18:00
LUKS Wola Radłowska 3-1 Powiśle Bolesław 1 maja, 17:00
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 5-0 MLKS II Żabno 1 maja, 14:00
w Szczucinie
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 2-0 LZS Olesno 1 maja, 11:00
Dunajec Konary 3-2 Łukovia Łukowa 1 maja, 11:00
Iskra Dąbrówki Breńskie 3-1 Łęgovia Łęg Tarnowski 1 maja, 18:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

Iskra Dąbrówki Breńskie 2-0 Ava Grądy 4 maja, 18:00
Łęgovia Łęg Tarnowski 0-1 Dunajec Konary 5 maja, 17:00
Łukovia Łukowa 6-3 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 4 maja, 17:00
LZS Olesno 1-3 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 5 maja, 17:00
w Dąbrówkach Breńskich
MLKS II Żabno 2-0 LUKS Wola Radłowska 5 maja, 11:00
Powiśle Bolesław 1-2 LKS Wietrzychowice 5 maja, 17:00
Spartakus Radgoszcz 2-3 Unia Niedomice 5 maja, 11:00
Radłovia Radłów 6-3 Unia Gorzyce 5 maja, 17:00
w Niedomicach

Kolejka 24 - 11-12 maja

Ava Grądy 1-5 Radłovia Radłów 12 maja, 14:00
w Mędrzechowie
Unia Gorzyce 3-5 Spartakus Radgoszcz 12 maja, 17:00
Unia Niedomice 3-1 Powiśle Bolesław 12 maja, 17:00
LKS Wietrzychowice 5-2 MLKS II Żabno 11 maja, 18:00
LUKS Wola Radłowska 8-0 LZS Olesno 11 maja, 18:00
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 0-5 Łukovia Łukowa 11 maja, 17:00
w Szczucinie
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 1-1 Łęgovia Łęg Tarnowski 12 maja, 17:00
Dunajec Konary 1-1 Iskra Dąbrówki Breńskie 11 maja, 17:00

Kolejka 25 - 18-19 maja

Dunajec Konary 3-1 Ava Grądy 19 maja, 11:00
Iskra Dąbrówki Breńskie 2-1 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 18 maja, 18:00
Łęgovia Łęg Tarnowski 6-2 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 19 maja, 17:00
Łukovia Łukowa 3-2 LUKS Wola Radłowska 19 maja, 12:00
LZS Olesno 3-1 LKS Wietrzychowice 18 maja, 15:30
w Dąbrówkach Breńskich
MLKS II Żabno 1-1 Unia Niedomice 19 maja, 11:00
Powiśle Bolesław 3-0 Unia Gorzyce 19 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Spartakus Radgoszcz 1-2 Radłovia Radłów 19 maja, 11:00

Kolejka 26 - 25-26 maja

Ava Grądy 0-2 Spartakus Radgoszcz 26 maja, 14:00
Radłovia Radłów 1-0 Powiśle Bolesław 25 maja, 17:00
Unia Gorzyce 4-1 MLKS II Żabno 26 maja, 11:00
Unia Niedomice 5-0 LZS Olesno 26 maja, 17:00
LKS Wietrzychowice 4-3 Łukovia Łukowa 25 maja, 17:00
LUKS Wola Radłowska 3-1 Łęgovia Łęg Tarnowski 25 maja, 18:00
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 2-1 Iskra Dąbrówki Breńskie 26 maja, 14:00
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 3-0 Dunajec Konary 26 maja, 17:00

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 4-1 Ava Grądy 2 czerwca, 14:00
Dunajec Konary 0-2 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 2 czerwca, 11:00
Iskra Dąbrówki Breńskie 7-4 LUKS Wola Radłowska 1 czerwca, 18:00
Łęgovia Łęg Tarnowski 4-4 LKS Wietrzychowice 2 czerwca, 17:00
Łukovia Łukowa 0-4 Unia Niedomice 2 czerwca, 12:00
LZS Olesno 3-4 Unia Gorzyce 2 czerwca, 17:00
w Dąbrówkach Breńskich
MLKS II Żabno 1-4 Radłovia Radłów 1 czerwca, 17:00
Powiśle Bolesław 1-0 Spartakus Radgoszcz 2 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

Ava Grądy 1-3 Powiśle Bolesław 9 czerwca, 14:00
w Mędrzechowie
Spartakus Radgoszcz 7-2 MLKS II Żabno 9 czerwca, 11:00
Radłovia Radłów 7-2 LZS Olesno 8 czerwca, 17:00
w Niedomicach
Unia Gorzyce 3-2 Łukovia Łukowa 9 czerwca, 17:00
Unia Niedomice 8-2 Łęgovia Łęg Tarnowski 9 czerwca, 17:00
LKS Wietrzychowice 5-4 Iskra Dąbrówki Breńskie 8 czerwca, 18:00
LUKS Wola Radłowska 4-2 Dunajec Konary 8 czerwca, 18:00
LZS Brzezówka (k. Szczucina) 2-2 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 9 czerwca, 14:00
w Szczucinie

Kolejka 29 - 15-16 czerwca

LZS Brzezówka (k. Szczucina) 2-2 Ava Grądy 16 czerwca, 14:00
w Szczucinie
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 3-2 LUKS Wola Radłowska 16 czerwca, 17:00
Dunajec Konary 0-2 LKS Wietrzychowice 16 czerwca, 11:00
Iskra Dąbrówki Breńskie 2-5 Unia Niedomice 15 czerwca, 18:00
Łęgovia Łęg Tarnowski 2-3 Unia Gorzyce 15 czerwca, 17:00
Łukovia Łukowa 5-1 Radłovia Radłów 16 czerwca, 12:00
LZS Olesno 0-2 Spartakus Radgoszcz 16 czerwca, 17:00
w Dąbrówkach Breńskich
MLKS II Żabno 2-1 Powiśle Bolesław 16 czerwca, 11:00

Kolejka 30 - 30 czerwca

Ava Grądy 3-0 MLKS II Żabno 30 czerwca, 17:00
(wo)
w Mędrzechowie / goście nie dojechali
Powiśle Bolesław 0-0 LZS Olesno 30 czerwca, 17:00
Spartakus Radgoszcz 0-0 Łukovia Łukowa 30 czerwca, 17:00
Radłovia Radłów 3-1 Łęgovia Łęg Tarnowski 30 czerwca, 17:00
Unia Gorzyce 4-2 Iskra Dąbrówki Breńskie 30 czerwca, 17:00
Unia Niedomice 3-3 Dunajec Konary 30 czerwca, 17:00
LKS Wietrzychowice 3-2 Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 30 czerwca, 17:00
LUKS Wola Radłowska 5-1 LZS Brzezówka (k. Szczucina) 30 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2012/2013 (Tarnów)

Klasa A 2012/2013 (Tarnów I (Bochnia))
Klasa A 2012/2013 (Tarnów II (Brzesko))
Klasa A 2012/2013 (Tarnów IV)

Klasa B 2012/2013 (Tarnów III (Żabno))
Klasa B 2012/2013 (Tarnów IV (Żabno))

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas