[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Tarnów III (Żabno)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Strażak Karsy 16 48 16 0 0 52-10 8 0 0 25-2 8 0 0 27-8
2.  LUKS Zalipie 16 34 11 1 4 59-25 6 1 1 39-13 5 0 3 20-12
3.  Wolania Wola Żelichowska 16 31 9 4 3 30-19 5 2 1 18-11 4 2 2 12-8
4.  LKS Ilkowice 16 24 8 0 8 34-34 5 0 3 16-12 3 0 5 18-22
5.  Polonia Kłyż 16 20 5 5 6 31-33 4 1 3 17-15 1 4 3 14-18
6.  Olimpia Biskupice Radłowskie 16 19 6 1 9 22-33 2 1 5 8-16 4 0 4 14-17
7.  Orzeł Miechowice Małe 16 12 4 0 12 26-47 3 0 5 16-21 1 0 7 10-26
8.  Dunajec Ujście Jezuickie 16 11 3 2 11 29-47 2 1 5 19-20 1 1 6 10-27
9.  Błękitni Siedliszowice 16 10 3 1 12 26-61 2 1 5 15-26 1 0 7 11-35

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Strażak Karsy    2-1 1-0 4-1 5-0 4-0 3-0 3-0 3-0 
 2 LUKS Zalipie1-2     1-1 4-1 5-3 6-1 9-1 5-1 8-3 
 3 Wolania Wola Żelichowska0-2 2-1     3-1 2-2 1-0 4-2 3-3 3-0 
 4 LKS Ilkowice0-2 4-3 0-1     1-0 0-3 2-1 7-1 2-1 
 5 Polonia Kłyż3-4 1-3 1-1 3-0     3-1 3-2 0-2 3-2 
 6 Olimpia Biskupice Radłowskie0-4 0-1 1-3 1-0 1-1     0-2 2-1 3-4 
 7 Orzeł Miechowice Małe2-5 2-6 4-0 2-3 1-5 0-1     3-1 2-0 
 8 Dunajec Ujście Jezuickie2-6 1-4 0-1 2-5 0-0 2-3 1-0     11-1 
 9 Błękitni Siedliszowice0-2 0-1 0-5 3-7 3-3 1-5 4-2 4-1     

Kolejka 1 - 1-2 września

Pauza: LUKS Zalipie.
 
Wolania Wola Żelichowska 3-0 Błękitni Siedliszowice 1 września, 17:00
Strażak Karsy 3-0 Dunajec Ujście Jezuickie 4 listopada, 11:00
Polonia Kłyż 3-0 LKS Ilkowice 2 września, 14:00
Orzeł Miechowice Małe 0-1 Olimpia Biskupice Radłowskie 1 września, 17:00

Kolejka 2 - 8-9 września

Pauza: Olimpia Biskupice Radłowskie.
 
LKS Ilkowice 2-1 Orzeł Miechowice Małe 9 września, 11:00
Dunajec Ujście Jezuickie 0-0 Polonia Kłyż 9 września, 17:00
Błękitni Siedliszowice 0-2 Strażak Karsy 9 września, 11:00
LUKS Zalipie 1-1 Wolania Wola Żelichowska 9 września, 17:00

Kolejka 3 - 15-16 września

Pauza: Wolania Wola Żelichowska.
 
Strażak Karsy 2-1 LUKS Zalipie 16 września, 11:00
Polonia Kłyż 3-2 Błękitni Siedliszowice 16 września, 17:00
Orzeł Miechowice Małe 3-1 Dunajec Ujście Jezuickie 16 września, 14:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 1-0 LKS Ilkowice 16 września, 14:00

Kolejka 4 - 22-23 września

Pauza: LKS Ilkowice.
 
Dunajec Ujście Jezuickie 2-3 Olimpia Biskupice Radłowskie 23 września, 14:00
Błękitni Siedliszowice 4-2 Orzeł Miechowice Małe 23 września, 11:00
LUKS Zalipie 5-3 Polonia Kłyż 23 września, 17:00
Wolania Wola Żelichowska 0-2 Strażak Karsy 23 września, 14:00

Kolejka 5 - 29-30 września

Pauza: Strażak Karsy.
 
Polonia Kłyż 1-1 Wolania Wola Żelichowska 30 września, 16:00
Orzeł Miechowice Małe 2-6 LUKS Zalipie 30 września, 14:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 3-4 Błękitni Siedliszowice 30 września, 14:00
LKS Ilkowice 7-1 Dunajec Ujście Jezuickie 30 września, 11:00

Kolejka 6 - 6-7 października

Pauza: Dunajec Ujście Jezuickie.
 
Błękitni Siedliszowice 3-7 LKS Ilkowice 7 października, 11:00
LUKS Zalipie 6-1 Olimpia Biskupice Radłowskie 7 października, 16:00
Wolania Wola Żelichowska 4-2 Orzeł Miechowice Małe 7 października, 14:00
Strażak Karsy 5-0 Polonia Kłyż 7 października, 11:00

Kolejka 7 - 13-14 października

Pauza: Polonia Kłyż.
 
Orzeł Miechowice Małe 2-5 Strażak Karsy 14 października, 14:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 1-3 Wolania Wola Żelichowska 14 października, 14:00
LKS Ilkowice 4-3 LUKS Zalipie 14 października, 11:00
Dunajec Ujście Jezuickie 11-1 Błękitni Siedliszowice 14 października, 14:00

Kolejka 8 - 20-21 października

Pauza: Błękitni Siedliszowice.
 
LUKS Zalipie 5-1 Dunajec Ujście Jezuickie 21 października, 15:00
Wolania Wola Żelichowska 3-1 LKS Ilkowice 21 października, 14:00
Strażak Karsy 4-0 Olimpia Biskupice Radłowskie 21 października, 11:00
Polonia Kłyż 3-2 Orzeł Miechowice Małe 21 października, 15:00

Kolejka 9 - 27-28 października

Pauza: Orzeł Miechowice Małe.
 
Olimpia Biskupice Radłowskie 1-1 Polonia Kłyż 28 października, 14:00
LKS Ilkowice 0-2 Strażak Karsy 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dunajec Ujście Jezuickie 0-1 Wolania Wola Żelichowska 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Siedliszowice 0-1 LUKS Zalipie 4 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 10 - 20-21 kwietnia

Pauza: LUKS Zalipie.
 
Błękitni Siedliszowice 0-5 Wolania Wola Żelichowska 21 kwietnia, 11:00
Dunajec Ujście Jezuickie 2-6 Strażak Karsy 21 kwietnia, 14:00
LKS Ilkowice 1-0 Polonia Kłyż 21 kwietnia, 11:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 0-2 Orzeł Miechowice Małe 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 11 - 27-28 kwietnia

Pauza: Olimpia Biskupice Radłowskie.
 
Orzeł Miechowice Małe 2-3 LKS Ilkowice 28 kwietnia, 14:00
Polonia Kłyż 0-2 Dunajec Ujście Jezuickie 28 kwietnia, 14:00
Strażak Karsy 3-0 Błękitni Siedliszowice 28 kwietnia, 11:00
Wolania Wola Żelichowska 2-1 LUKS Zalipie 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 12 - 4-5 maja

Pauza: Wolania Wola Żelichowska.
 
LUKS Zalipie 1-2 Strażak Karsy 5 maja, 11:00
Błękitni Siedliszowice 3-3 Polonia Kłyż 5 maja, 11:00
Dunajec Ujście Jezuickie 1-0 Orzeł Miechowice Małe 5 maja, 14:00
LKS Ilkowice 0-3 Olimpia Biskupice Radłowskie 5 maja, 11:00

Kolejka 13 - 11-12 maja

Pauza: LKS Ilkowice.
 
Olimpia Biskupice Radłowskie 2-1 Dunajec Ujście Jezuickie 12 maja, 17:00
Orzeł Miechowice Małe 2-0 Błękitni Siedliszowice 12 maja, 14:00
Polonia Kłyż 1-3 LUKS Zalipie 12 maja, 14:00
Strażak Karsy 1-0 Wolania Wola Żelichowska 12 maja, 17:00

Kolejka 14 - 18-19 maja

Pauza: Strażak Karsy.
 
Wolania Wola Żelichowska 2-2 Polonia Kłyż 19 maja, 17:00
LUKS Zalipie 9-1 Orzeł Miechowice Małe 19 maja, 11:00
Błękitni Siedliszowice 1-5 Olimpia Biskupice Radłowskie 19 maja, 11:00
Dunajec Ujście Jezuickie 2-5 LKS Ilkowice 19 maja, 14:00

Kolejka 15 - 25-26 maja

Pauza: Dunajec Ujście Jezuickie.
 
LKS Ilkowice 2-1 Błękitni Siedliszowice 26 maja, 14:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 0-1 LUKS Zalipie 26 maja, 14:00
Orzeł Miechowice Małe 4-0 Wolania Wola Żelichowska 26 maja, 17:00
Polonia Kłyż 3-4 Strażak Karsy 26 maja, 17:00

Kolejka 16 - 1-2 czerwca

Pauza: Polonia Kłyż.
 
Strażak Karsy 3-0 Orzeł Miechowice Małe 23 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (5 czerwca, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wolania Wola Żelichowska 1-0 Olimpia Biskupice Radłowskie 2 czerwca, 17:00
LUKS Zalipie 4-1 LKS Ilkowice 2 czerwca, 11:00
Błękitni Siedliszowice 4-1 Dunajec Ujście Jezuickie 2 czerwca, 11:00

Kolejka 17 - 9 czerwca

Pauza: Błękitni Siedliszowice.
 
Dunajec Ujście Jezuickie 1-4 LUKS Zalipie 9 czerwca, 17:00
LKS Ilkowice 0-1 Wolania Wola Żelichowska 9 czerwca, 17:00
Olimpia Biskupice Radłowskie 0-4 Strażak Karsy 9 czerwca, 17:00
Orzeł Miechowice Małe 1-5 Polonia Kłyż 9 czerwca, 17:00

Kolejka 18 - 16 czerwca

Pauza: Orzeł Miechowice Małe.
 
Polonia Kłyż 3-1 Olimpia Biskupice Radłowskie 23 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (16 czerwca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strażak Karsy 4-1 LKS Ilkowice 16 czerwca, 11:00
Wolania Wola Żelichowska 3-3 Dunajec Ujście Jezuickie 16 czerwca, 11:00
LUKS Zalipie 8-3 Błękitni Siedliszowice 16 czerwca, 11:00

Klasa A 2012/2013 (Tarnów III (Żabno))

Klasa B 2012/2013 (Tarnów IV (Żabno))

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas