[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2012/2013, grupa: Nowy Sącz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Glinik Gorlice 30 62 19 5 6 65-35 12 1 2 41-13 7 4 4 24-22
2.  Turbacz Mszana Dolna 30 53 16 5 9 65-39 9 3 3 33-13 7 2 6 32-26
3.  Łosoś Łososina Dolna 30 50 16 2 12 47-41 11 2 2 33-17 5 0 10 14-24
4.  Poprad Rytro 30 47 13 8 9 61-57 8 4 3 35-26 5 4 6 26-31
5.  LKS Szaflary 30 45 12 9 9 50-48 9 4 2 35-23 3 5 7 15-25
6.  Olimpia Pisarzowa 30 44 13 5 12 54-53 7 4 4 25-18 6 1 8 29-35
7.  Ogniwo Piwniczna Zdrój 30 41 11 8 11 43-44 8 3 4 30-20 3 5 7 13-24
8.  Podhale Nowy Targ 30 40 11 7 12 43-54 6 4 5 24-24 5 3 7 19-30
9.  Gród Podegrodzie 30 39 10 9 11 44-42 6 4 5 21-19 4 5 6 23-23 4 6 1 3 0 6-1
10.  Victoria Witowice Dolne 30 39 10 9 11 39-53 6 5 4 21-20 4 4 7 18-33 4 5 1 2 1 3-7
11.  LKS Kobylanka 30 39 10 9 11 39-34 5 7 3 21-14 5 2 8 18-20 4 3 0 3 1 3-4
12.  ULKS Korzenna 30 35 8 11 11 40-48 5 6 4 23-20 3 5 7 17-28
13.  AKS Ujanowice 30 34 9 7 14 47-61 6 2 7 28-27 3 5 7 19-34 2 4 1 1 0 5-2
14.  Jordan Jordanów 30 34 9 7 14 46-52 6 3 6 29-22 3 4 8 17-30 2 1 0 1 1 2-5
15.  Dobrzanka Dobra 30 33 9 6 15 51-57 6 2 7 31-24 3 4 8 20-33
16.  Orzeł Wojnarowa 30 30 9 3 18 45-61 7 1 7 27-22 2 2 11 18-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Glinik Gorlice    1-0 3-0 2-0 1-3 3-2 6-0 1-2 1-1 2-0 2-1 3-1 6-1 3-1 3-1 4-0 
 2 Turbacz Mszana Dolna2-1     3-0 4-1 1-1 1-1 2-1 0-1 0-1 8-1 0-1 3-0 4-1 1-1 3-2 1-0 
 3 Łosoś Łososina Dolna2-0 1-0     5-1 3-1 2-5 2-0 1-0 3-2 2-0 1-0 1-1 2-2 0-1 3-1 5-3 
 4 Poprad Rytro1-1 4-3 2-1     1-1 2-1 1-0 1-3 1-1 5-2 3-1 4-2 4-2 1-2 2-2 3-4 
 5 LKS Szaflary3-1 2-1 3-1 2-5     2-3 1-1 3-2 4-3 3-1 4-1 2-2 5-2 0-0 0-0 1-0 
 6 Olimpia Pisarzowa2-2 0-2 1-2 0-1 2-0     3-0 4-2 0-2 2-2 1-1 1-0 1-1 2-1 2-1 4-1 
 7 Ogniwo Piwniczna Zdrój0-1 2-2 2-0 1-3 4-0 1-0     1-1 2-0 4-0 0-5 3-2 1-2 4-1 4-2 1-1 
 8 Podhale Nowy Targ0-3* 2-6 2-1 2-2 1-0 1-3 0-1     2-2 1-1 1-0 3-0 2-0 1-3 4-0 2-2 
 9 Gród Podegrodzie1-1 3-4 2-0 0-2 2-1 1-2 2-1 2-0     0-0 1-1 0-2 3-1 1-1 1-3 2-0 
 10 Victoria Witowice Dolne0-0 0-3 2-0 0-0 0-1 3-0 2-2 1-1 0-5     3-2 2-2 0-1 3-1 2-0 3-2 
 11 LKS Kobylanka1-2 0-2 1-0 2-1 0-0 5-2 1-1 2-2 0-0 0-0     3-0 1-1 3-0 2-2 0-1 
 12 ULKS Korzenna2-3 1-1 1-2 1-1 1-1 4-1 2-1 2-0 1-3 0-2 2-1     1-1 2-2 1-1 2-0 
 13 AKS Ujanowice0-1 0-3 0-3 3-3 2-1 5-1 0-0 1-2 2-1 2-5 1-2 1-2     4-1 3-0 4-2 
 14 Jordan Jordanów6-3 3-0 1-0 1-2 4-0 1-4 1-1 1-2 2-2 3-0* 0-1 0-1 1-1     2-3 3-2 
 15 Dobrzanka Dobra1-3 4-1 0-2 4-3 2-2 2-3 0-2 4-1 4-0 1-2 0-1 2-2 1-2 2-0     4-0 
 16 Orzeł Wojnarowa1-2 3-4 1-2 4-1 1-3 2-1 1-2 6-0 1-0 0-2 1-0 0-0 2-1 3-2 1-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

LKS Szaflary 3-1 Glinik Gorlice 15 sierpnia, 13:00
Jordan Jordanów 1-1 AKS Ujanowice 15 sierpnia, 18:00
Orzeł Wojnarowa 1-0 Gród Podegrodzie 15 sierpnia, 13:30
Turbacz Mszana Dolna 2-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 15 sierpnia, 18:00
Victoria Witowice Dolne 2-2 ULKS Korzenna 15 sierpnia, 18:00
LKS Kobylanka 1-0 Łosoś Łososina Dolna 15 sierpnia, 18:00
Dobrzanka Dobra 2-3 Olimpia Pisarzowa 15 sierpnia, 18:00
Podhale Nowy Targ 2-2 Poprad Rytro 15 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Glinik Gorlice 2-0 Poprad Rytro 18 sierpnia, 18:00
Olimpia Pisarzowa 4-2 Podhale Nowy Targ 19 sierpnia, 18:00
Łosoś Łososina Dolna 3-1 Dobrzanka Dobra 19 sierpnia, 18:00
ULKS Korzenna 2-1 LKS Kobylanka 18 sierpnia, 18:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 4-0 Victoria Witowice Dolne 19 sierpnia, 17:00
Gród Podegrodzie 3-4 Turbacz Mszana Dolna 19 sierpnia, 18:00
AKS Ujanowice 4-2 Orzeł Wojnarowa 19 sierpnia, 18:00
Jordan Jordanów 4-0 LKS Szaflary 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 22 sierpnia

Jordan Jordanów 6-3 Glinik Gorlice 22 sierpnia, 18:00
Orzeł Wojnarowa 1-3 LKS Szaflary 12 sierpnia, 17:00
Turbacz Mszana Dolna 4-1 AKS Ujanowice 22 sierpnia, 18:00
Victoria Witowice Dolne 0-5 Gród Podegrodzie 22 sierpnia, 18:00
LKS Kobylanka 1-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 22 sierpnia, 18:00
Dobrzanka Dobra 2-2 ULKS Korzenna 22 sierpnia, 18:00
Podhale Nowy Targ 2-1 Łosoś Łososina Dolna 22 sierpnia, 18:00
Poprad Rytro 2-1 Olimpia Pisarzowa 22 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Glinik Gorlice 3-2 Olimpia Pisarzowa 25 sierpnia, 17:30
Łosoś Łososina Dolna 5-1 Poprad Rytro 26 sierpnia, 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 4-2 Dobrzanka Dobra 26 sierpnia, 17:00
Gród Podegrodzie 1-1 LKS Kobylanka 26 sierpnia, 17:00
AKS Ujanowice 2-5 Victoria Witowice Dolne 26 sierpnia, 17:00
LKS Szaflary 2-1 Turbacz Mszana Dolna 25 sierpnia, 17:00
Jordan Jordanów 3-2 Orzeł Wojnarowa 26 sierpnia, 17:00
Podhale Nowy Targ 3-0 ULKS Korzenna 26 sierpnia, 13:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Orzeł Wojnarowa 1-2 Glinik Gorlice 2 września, 17:00
Turbacz Mszana Dolna 1-1 Jordan Jordanów 2 września, 11:00
Victoria Witowice Dolne 0-1 LKS Szaflary 2 września, 16:30
LKS Kobylanka 1-1 AKS Ujanowice 1 września, 17:00
Dobrzanka Dobra 4-0 Gród Podegrodzie 2 września, 16:30
Podhale Nowy Targ 0-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 września, 16:30
Poprad Rytro 4-2 ULKS Korzenna 2 września, 16:30
Olimpia Pisarzowa 1-2 Łosoś Łososina Dolna 2 września, 16:30

Kolejka 6 - 8-9 września

Glinik Gorlice 3-0 Łosoś Łososina Dolna 17 listopada, 11:00
ULKS Korzenna 4-1 Olimpia Pisarzowa 9 września, 16:30
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-3 Poprad Rytro 9 września, 16:30
Gród Podegrodzie 2-0 Podhale Nowy Targ 9 września, 16:30
AKS Ujanowice 3-0 Dobrzanka Dobra 9 września, 16:30
LKS Szaflary 4-1 LKS Kobylanka 18 listopada, 11:00
Jordan Jordanów 3-0 Victoria Witowice Dolne 9 września, 16:30
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie
Orzeł Wojnarowa 3-4 Turbacz Mszana Dolna 9 września, 16:30

Kolejka 7 - 15-16 września

Turbacz Mszana Dolna 2-1 Glinik Gorlice 15 września, 16:00
Victoria Witowice Dolne 3-2 Orzeł Wojnarowa 16 września, 16:00
LKS Kobylanka 3-0 Jordan Jordanów 15 września, 16:00
Dobrzanka Dobra 2-2 LKS Szaflary 16 września, 16:00
Podhale Nowy Targ 2-0 AKS Ujanowice 16 września, 16:00
Poprad Rytro 1-1 Gród Podegrodzie 16 września, 16:00
Olimpia Pisarzowa 3-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 16 września, 16:00
Łosoś Łososina Dolna 1-1 ULKS Korzenna 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Glinik Gorlice 3-1 ULKS Korzenna 22 września, 16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-0 Łosoś Łososina Dolna 23 września, 16:00
Gród Podegrodzie 1-2 Olimpia Pisarzowa 23 września, 16:00
AKS Ujanowice 3-3 Poprad Rytro 23 września, 16:00
LKS Szaflary 3-2 Podhale Nowy Targ 23 września, 16:00
Jordan Jordanów 2-3 Dobrzanka Dobra 23 września, 16:00
Orzeł Wojnarowa 1-0 LKS Kobylanka 23 września, 16:00
Turbacz Mszana Dolna 8-1 Victoria Witowice Dolne 23 września, 16:00

Kolejka 9 - 30 września

Victoria Witowice Dolne 0-0 Glinik Gorlice 30 września, 15:30
LKS Kobylanka 0-2 Turbacz Mszana Dolna 30 września, 11:00
Dobrzanka Dobra 4-0 Orzeł Wojnarowa 30 września, 15:30
Podhale Nowy Targ 1-3 Jordan Jordanów 30 września, 15:30
Poprad Rytro 1-1 LKS Szaflary 30 września, 15:30
Olimpia Pisarzowa 1-1 AKS Ujanowice 30 września, 15:30
Łosoś Łososina Dolna 3-2 Gród Podegrodzie 30 września, 12:30
ULKS Korzenna 2-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 30 września, 15:30

Kolejka 10 - 6-7 października

Glinik Gorlice 6-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 6 października, 15:00
Gród Podegrodzie 0-2 ULKS Korzenna 7 października, 11:00
AKS Ujanowice 0-3 Łosoś Łososina Dolna 7 października, 15:00
LKS Szaflary 2-3 Olimpia Pisarzowa 7 października, 15:00
Jordan Jordanów 1-2 Poprad Rytro 7 października, 15:00
Orzeł Wojnarowa 6-0 Podhale Nowy Targ 7 października, 15:00
Turbacz Mszana Dolna 3-2 Dobrzanka Dobra 7 października, 15:00
Victoria Witowice Dolne 3-2 LKS Kobylanka 7 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

LKS Kobylanka 1-2 Glinik Gorlice 13 października, 15:00
Dobrzanka Dobra 1-2 Victoria Witowice Dolne 13 października, 15:00
Podhale Nowy Targ 2-6 Turbacz Mszana Dolna 14 października, 11:00
Poprad Rytro 3-4 Orzeł Wojnarowa 14 października, 15:00
Olimpia Pisarzowa 2-1 Jordan Jordanów 14 października, 15:00
Łosoś Łososina Dolna 3-1 LKS Szaflary 14 października, 15:00
ULKS Korzenna 1-1 AKS Ujanowice 14 października, 11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-0 Gród Podegrodzie 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Glinik Gorlice 1-1 Gród Podegrodzie 20 października, 15:00
AKS Ujanowice 0-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 21 października, 15:00
LKS Szaflary 2-2 ULKS Korzenna 21 października, 15:00
Jordan Jordanów 1-0 Łosoś Łososina Dolna 21 października, 15:00
Orzeł Wojnarowa 2-1 Olimpia Pisarzowa 21 października, 15:00
Turbacz Mszana Dolna 4-1 Poprad Rytro 21 października, 15:00
Victoria Witowice Dolne 1-1 Podhale Nowy Targ 21 października, 15:00
LKS Kobylanka 2-2 Dobrzanka Dobra 20 października, 14:00

Kolejka 13 - 28 października

Dobrzanka Dobra 1-3 Glinik Gorlice 24 listopada, 12:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Podhale Nowy Targ 1-0 LKS Kobylanka 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Poprad Rytro 5-2 Victoria Witowice Dolne 28 października, 14:00
Łosoś Łososina Dolna 5-3 Orzeł Wojnarowa 28 października, 14:30
ULKS Korzenna 2-2 Jordan Jordanów 18 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ogniwo Piwniczna Zdrój 4-0 LKS Szaflary 28 października, 14:00
Gród Podegrodzie 3-1 AKS Ujanowice 28 października, 14:00
Turbacz Mszana Dolna 1-1 Olimpia Pisarzowa 15 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska; w drugim terminie (18 listopada, 13:00) odwołany / w trzecim terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Glinik Gorlice 6-1 AKS Ujanowice 3 listopada, 13:00
LKS Szaflary 4-3 Gród Podegrodzie 4 listopada, 13:30
Jordan Jordanów 1-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 3 listopada, 14:30
Orzeł Wojnarowa 0-0 ULKS Korzenna 4 listopada, 13:30
Turbacz Mszana Dolna 3-0 Łosoś Łososina Dolna 4 listopada, 13:30
Victoria Witowice Dolne 3-0 Olimpia Pisarzowa 4 listopada, 13:30
LKS Kobylanka 2-1 Poprad Rytro 4 listopada, 13:30
Dobrzanka Dobra 4-1 Podhale Nowy Targ 4 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Podhale Nowy Targ 0-3 Glinik Gorlice 11 listopada, 11:00
(wo)
mecz przerwany w 48. minucie przy stanie 0-1 z powodu braku zabezpieczenia zawodów w wyniku czego doszło do czynnego znieważenia sędziego przez jednego z kibiców
Poprad Rytro 2-2 Dobrzanka Dobra 11 listopada, 11:00
Olimpia Pisarzowa 1-1 LKS Kobylanka 11 listopada, 11:00
Łosoś Łososina Dolna 2-0 Victoria Witowice Dolne 11 listopada, 13:00
ULKS Korzenna 1-1 Turbacz Mszana Dolna 11 listopada, 11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-1 Orzeł Wojnarowa 11 listopada, 11:00
Gród Podegrodzie 1-1 Jordan Jordanów 11 listopada, 11:00
AKS Ujanowice 2-1 LKS Szaflary 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 30 marca

Glinik Gorlice 1-3 LKS Szaflary 30 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
AKS Ujanowice 4-1 Jordan Jordanów 30 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gród Podegrodzie 2-0 Orzeł Wojnarowa 30 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-2 Turbacz Mszana Dolna 30 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
ULKS Korzenna 0-2 Victoria Witowice Dolne 30 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Łosoś Łososina Dolna 1-0 LKS Kobylanka 30 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Pisarzowa 2-1 Dobrzanka Dobra 30 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Poprad Rytro 1-3 Podhale Nowy Targ 30 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 6-7 kwietnia

LKS Szaflary 0-0 Jordan Jordanów 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Poprad Rytro 1-1 Glinik Gorlice 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Podhale Nowy Targ 1-3 Olimpia Pisarzowa 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dobrzanka Dobra 0-2 Łosoś Łososina Dolna 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Kobylanka 3-0 ULKS Korzenna 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Witowice Dolne 2-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Turbacz Mszana Dolna 0-1 Gród Podegrodzie 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Wojnarowa 2-1 AKS Ujanowice 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 13-14 kwietnia

Glinik Gorlice 3-1 Jordan Jordanów 13 kwietnia, 16:00
LKS Szaflary 1-0 Orzeł Wojnarowa 14 kwietnia, 16:00
AKS Ujanowice 0-3 Turbacz Mszana Dolna 14 kwietnia, 16:00
Gród Podegrodzie 0-0 Victoria Witowice Dolne 14 kwietnia, 16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 0-5 LKS Kobylanka 26 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (22 maja, 17:30) odwołany
ULKS Korzenna 1-1 Dobrzanka Dobra 14 kwietnia, 14:00
w Świniarsku
Łosoś Łososina Dolna 1-0 Podhale Nowy Targ 14 kwietnia, 16:00
Olimpia Pisarzowa 0-1 Poprad Rytro 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 20-21 kwietnia

ULKS Korzenna 2-0 Podhale Nowy Targ 21 kwietnia, 11:00
Olimpia Pisarzowa 2-2 Glinik Gorlice 21 kwietnia, 16:30
Poprad Rytro 2-1 Łosoś Łososina Dolna 21 kwietnia, 16:30
Dobrzanka Dobra 0-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 21 kwietnia, 16:30
LKS Kobylanka 0-0 Gród Podegrodzie 20 kwietnia, 16:30
Victoria Witowice Dolne 0-1 AKS Ujanowice 21 kwietnia, 16:30
Turbacz Mszana Dolna 1-1 LKS Szaflary 21 kwietnia, 11:00
Orzeł Wojnarowa 3-2 Jordan Jordanów 21 kwietnia, 16:30

Kolejka 20 - 27-28 kwietnia

Glinik Gorlice 4-0 Orzeł Wojnarowa 27 kwietnia, 17:00
Jordan Jordanów 3-0 Turbacz Mszana Dolna 28 kwietnia, 17:00
LKS Szaflary 3-1 Victoria Witowice Dolne 28 kwietnia, 16:00
AKS Ujanowice 1-2 LKS Kobylanka 28 kwietnia, 13:00
Gród Podegrodzie 1-3 Dobrzanka Dobra 28 kwietnia, 11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-1 Podhale Nowy Targ 28 kwietnia, 17:00
ULKS Korzenna 1-1 Poprad Rytro 28 kwietnia, 17:00
Łosoś Łososina Dolna 2-5 Olimpia Pisarzowa 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 1 maja

Łosoś Łososina Dolna 2-0 Glinik Gorlice 1 maja, 17:00
Olimpia Pisarzowa 1-0 ULKS Korzenna 1 maja, 17:00
Poprad Rytro 1-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 maja, 17:00
Podhale Nowy Targ 2-2 Gród Podegrodzie 1 maja, 17:00
Dobrzanka Dobra 1-2 AKS Ujanowice 1 maja, 17:00
LKS Kobylanka 0-0 LKS Szaflary 1 maja, 17:00
Victoria Witowice Dolne 3-1 Jordan Jordanów 1 maja, 17:00
Turbacz Mszana Dolna 1-0 Orzeł Wojnarowa 1 maja, 17:00

Kolejka 22 - 4-5 maja

Glinik Gorlice 1-0 Turbacz Mszana Dolna 5 maja, 17:00
Orzeł Wojnarowa 0-2 Victoria Witowice Dolne 5 maja, 17:00
Jordan Jordanów 0-1 LKS Kobylanka 5 maja, 17:00
LKS Szaflary 0-0 Dobrzanka Dobra 5 maja, 17:00
AKS Ujanowice 1-2 Podhale Nowy Targ 5 maja, 17:00
Gród Podegrodzie 0-2 Poprad Rytro 5 maja, 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-0 Olimpia Pisarzowa 5 maja, 17:00
ULKS Korzenna 1-2 Łosoś Łososina Dolna 5 maja, 17:00

Kolejka 23 - 11-12 maja

ULKS Korzenna 2-3 Glinik Gorlice 11 maja, 17:30
Łosoś Łososina Dolna 2-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 12 maja, 17:00
Olimpia Pisarzowa 0-2 Gród Podegrodzie 12 maja, 17:00
Poprad Rytro 4-2 AKS Ujanowice 12 maja, 17:00
Podhale Nowy Targ 1-0 LKS Szaflary 12 maja, 17:00
Dobrzanka Dobra 2-0 Jordan Jordanów 12 maja, 17:00
LKS Kobylanka 0-1 Orzeł Wojnarowa 11 maja, 17:00
Victoria Witowice Dolne 0-3 Turbacz Mszana Dolna 12 maja, 17:00

Kolejka 24 - 18-19 maja

Glinik Gorlice 2-0 Victoria Witowice Dolne 18 maja, 18:00
Turbacz Mszana Dolna 0-1 LKS Kobylanka 19 maja, 17:30
Orzeł Wojnarowa 1-2 Dobrzanka Dobra 19 maja, 17:00
Jordan Jordanów 1-2 Podhale Nowy Targ 19 maja, 17:30
LKS Szaflary 2-5 Poprad Rytro 19 maja, 16:30
AKS Ujanowice 5-1 Olimpia Pisarzowa 19 maja, 11:00
Gród Podegrodzie 2-0 Łosoś Łososina Dolna 19 maja, 17:30
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-2 ULKS Korzenna 19 maja, 17:30

Kolejka 25 - 25-26 maja

Ogniwo Piwniczna Zdrój 0-1 Glinik Gorlice 26 maja, 17:00
ULKS Korzenna 1-3 Gród Podegrodzie 26 maja, 18:00
Łosoś Łososina Dolna 2-2 AKS Ujanowice 26 maja, 18:00
Olimpia Pisarzowa 2-0 LKS Szaflary 26 maja, 18:00
Poprad Rytro 1-2 Jordan Jordanów 26 maja, 18:00
Podhale Nowy Targ 2-2 Orzeł Wojnarowa 26 maja, 17:00
Dobrzanka Dobra 4-1 Turbacz Mszana Dolna 26 maja, 18:00
LKS Kobylanka 0-0 Victoria Witowice Dolne 25 maja, 18:00

Kolejka 26 - 30 maja

Glinik Gorlice 2-1 LKS Kobylanka 30 maja, 17:00
Victoria Witowice Dolne 2-0 Dobrzanka Dobra 30 maja, 17:00
Turbacz Mszana Dolna 0-1 Podhale Nowy Targ 30 maja, 18:00
Orzeł Wojnarowa 4-1 Poprad Rytro 30 maja, 16:00
Jordan Jordanów 1-4 Olimpia Pisarzowa 30 maja, 17:00
LKS Szaflary 3-1 Łosoś Łososina Dolna 30 maja, 16:00
AKS Ujanowice 1-2 ULKS Korzenna 30 maja, 17:00
Gród Podegrodzie 2-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 30 maja, 17:00

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

Gród Podegrodzie 1-1 Glinik Gorlice 2 czerwca, 18:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-2 AKS Ujanowice 2 czerwca, 11:00
ULKS Korzenna 1-1 LKS Szaflary 2 czerwca, 18:00
Łosoś Łososina Dolna 0-1 Jordan Jordanów 2 czerwca, 18:00
Olimpia Pisarzowa 4-1 Orzeł Wojnarowa 2 czerwca, 18:00
Poprad Rytro 4-3 Turbacz Mszana Dolna 2 czerwca, 18:00
Podhale Nowy Targ 1-1 Victoria Witowice Dolne 2 czerwca, 17:00
Dobrzanka Dobra 0-1 LKS Kobylanka 2 czerwca, 18:00

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

Olimpia Pisarzowa 0-2 Turbacz Mszana Dolna 9 czerwca, 18:00
Glinik Gorlice 3-1 Dobrzanka Dobra 8 czerwca, 14:00
LKS Kobylanka 2-2 Podhale Nowy Targ 8 czerwca, 18:00
Victoria Witowice Dolne 0-0 Poprad Rytro 9 czerwca, 18:00
Orzeł Wojnarowa 1-2 Łosoś Łososina Dolna 9 czerwca, 18:00
Jordan Jordanów 0-1 ULKS Korzenna 9 czerwca, 18:00
LKS Szaflary 1-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 9 czerwca, 18:00
AKS Ujanowice 2-1 Gród Podegrodzie 9 czerwca, 18:00

Kolejka 29 - 16 czerwca

AKS Ujanowice 0-1 Glinik Gorlice 16 czerwca, 18:00
Gród Podegrodzie 2-1 LKS Szaflary 19 czerwca, 18:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 4-1 Jordan Jordanów 16 czerwca, 18:00
ULKS Korzenna 2-0 Orzeł Wojnarowa 16 czerwca, 18:00
Łosoś Łososina Dolna 1-0 Turbacz Mszana Dolna 16 czerwca, 18:00
Olimpia Pisarzowa 2-2 Victoria Witowice Dolne 16 czerwca, 18:00
Poprad Rytro 3-1 LKS Kobylanka 16 czerwca, 18:00
Podhale Nowy Targ 4-0 Dobrzanka Dobra 16 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 23 czerwca

Glinik Gorlice 1-2 Podhale Nowy Targ 23 czerwca, 17:00
Dobrzanka Dobra 4-3 Poprad Rytro 23 czerwca, 17:00
LKS Kobylanka 5-2 Olimpia Pisarzowa 23 czerwca, 17:00
Victoria Witowice Dolne 2-0 Łosoś Łososina Dolna 23 czerwca, 17:00
Turbacz Mszana Dolna 3-0 ULKS Korzenna 23 czerwca, 17:00
Orzeł Wojnarowa 1-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 23 czerwca, 17:00
Jordan Jordanów 2-2 Gród Podegrodzie 23 czerwca, 17:00
LKS Szaflary 5-2 AKS Ujanowice 23 czerwca, 17:00

IV liga 2012/2013 (małopolska (wschód))

Liga okręgowa 2012/2013 (Tarnów)

Klasa A 2012/2013 (Limanowa)
Klasa A 2012/2013 (Nowy Sącz)
Klasa A 2012/2013 (Nowy Sącz-Gorlice)
Klasa A 2012/2013 (Podhale)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas