[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Nowy Sącz-Gorlice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Wójtowa 26 56 17 5 4 81-46 12 1 0 51-17 5 4 4 30-29
2.  Wicher Mogilno 26 53 17 2 7 93-35 13 0 0 62-13 4 2 7 31-22
3.  KS Bobowa 26 52 16 4 6 82-50 10 1 2 51-20 6 3 4 31-30
4.  Ogień Sękowa 26 50 16 2 8 76-60 11 0 2 46-23 5 2 6 30-37
5.  LKS Uście Gorlickie 26 48 15 3 8 82-43 11 1 1 54-16 4 2 7 28-27
6.  LKS Ropa 26 43 13 4 9 51-45 8 2 3 25-16 5 2 6 26-29
7.  LKS Zagórzany 26 39 12 3 11 68-42 6 3 4 40-20 6 0 7 28-22
8.  Biała Brunary 26 38 11 5 10 45-60 6 4 3 23-20 5 1 7 22-40
9.  LKS Łużna 26 35 11 2 13 51-66 8 0 5 33-22 3 2 8 18-44
10.  Torcida Smerekowiec 26 30 9 3 14 54-62 5 3 5 24-28 4 0 9 30-34
11.  Królovia Królowa Górna 26 28 9 1 16 44-75 6 0 7 27-33 3 1 9 17-42
12.  Nafta Kryg 26 25 8 1 17 41-76 5 1 7 28-30 3 0 10 13-46
13.  LKS II Kobylanka 26 13 3 4 19 26-81 2 2 9 13-36 1 2 10 13-45 2 4 1 1 0 3-2
14.  LKS Szymbark 26 13 2 7 17 33-86 2 5 6 19-37 0 2 11 14-49 2 1 0 1 1 2-3

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Wójtowa    2-1 3-3 6-1 3-2 4-1 3-1 4-0 2-0 4-3 4-0 7-2 3-2 6-1 
 2 Wicher Mogilno5-1     3-1 2-0 4-3 4-2 3-1 5-3 4-0 4-1 4-1 6-0 15-0 3-0 
 3 KS Bobowa2-2 2-4     2-5 1-0 7-1 3-2 1-0 6-1 5-2 8-1 6-0 4-1 4-1 
 4 Ogień Sękowa2-4 3-2 0-3     3-2 2-1 5-0 4-2 8-0 4-2 5-3 3-0 2-1 5-3 
 5 LKS Uście Gorlickie2-2 1-0 5-0 4-2     3-0 3-1 7-0 8-1 4-7 5-2 6-0 2-0 4-1 
 6 LKS Ropa1-0 3-1 3-1 3-1 0-1     0-3 1-2 2-2 1-0 2-1 4-2 3-0 2-2 
 7 LKS Zagórzany5-1 0-0 8-2 2-3 1-1 0-0     5-2 2-3 2-4 3-0* 4-1 2-3 6-0 
 8 Biała Brunary2-2 0-3 1-3 0-0 2-2 0-2 2-1     3-1 2-0 4-1 3-2 2-2 2-1 
 9 LKS Łużna1-6 3-0* 0-6 4-1 2-1 3-0 0-3 5-0     3-1 1-2 1-2 3-0* 7-0 
 10 Torcida Smerekowiec3-2 2-1 1-1 3-4 1-3 2-5 0-2 2-3 4-3     1-1 2-1 2-1 1-1 
 11 Królovia Królowa Górna2-3 2-6 1-3 1-5 4-0 1-5 0-5 2-3 3-0 1-0     3-0 3-1 4-2 
 12 Nafta Kryg0-1 3-2 4-4 4-1 4-1 1-5 1-4 1-2 1-2 1-3 2-3     2-0 4-2 
 13 LKS II Kobylanka3-5 1-1 1-3 2-3 0-9 0-2 2-1 0-2 1-1 0-5 1-2 1-2     1-0 
 14 LKS Szymbark1-1 0-10 0-1 4-4 2-3 2-2 0-4 3-3 0-4 3-2 2-0 0-1 2-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Królovia Królowa Górna 2-3 LKS Wójtowa 15 sierpnia, 11:30
LKS Łużna 4-1 Ogień Sękowa 15 sierpnia, 16:00
Nafta Kryg 1-4 LKS Zagórzany 15 sierpnia, 16:00
LKS Szymbark 0-10 Wicher Mogilno 15 sierpnia, 11:00
LKS Ropa 3-1 KS Bobowa 15 sierpnia, 11:00
Torcida Smerekowiec 1-3 LKS Uście Gorlickie 15 sierpnia, 14:00
Biała Brunary 2-2 LKS II Kobylanka 15 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 19 sierpnia

LKS Wójtowa 3-2 LKS II Kobylanka 19 sierpnia, 17:00
LKS Uście Gorlickie 7-0 Biała Brunary 19 sierpnia, 14:00
KS Bobowa 5-2 Torcida Smerekowiec 19 sierpnia, 17:00
Wicher Mogilno 4-2 LKS Ropa 19 sierpnia, 17:00
LKS Zagórzany 6-0 LKS Szymbark 19 sierpnia, 17:00
Królovia Królowa Górna 3-0 LKS Łużna 19 sierpnia, 11:30
Nafta Kryg 4-1 Ogień Sękowa 19 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 26 sierpnia

LKS Łużna 1-6 LKS Wójtowa 26 sierpnia, 17:00
Nafta Kryg 2-3 Królovia Królowa Górna 26 sierpnia, 16:00
LKS Szymbark 4-4 Ogień Sękowa 26 sierpnia, 11:00
LKS Ropa 0-3 LKS Zagórzany 26 sierpnia, 11:00
Torcida Smerekowiec 2-1 Wicher Mogilno 26 sierpnia, 14:00
Biała Brunary 1-3 KS Bobowa 26 sierpnia, 14:00
LKS II Kobylanka 0-9 LKS Uście Gorlickie 25 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 2 września

LKS Wójtowa 3-2 LKS Uście Gorlickie 2 września, 17:00
KS Bobowa 4-1 LKS II Kobylanka 2 września, 17:00
Wicher Mogilno 5-3 Biała Brunary 2 września, 16:00
LKS Zagórzany 2-4 Torcida Smerekowiec 2 września, 16:00
Ogień Sękowa 2-1 LKS Ropa 2 września, 14:00
Królovia Królowa Górna 4-2 LKS Szymbark 2 września, 11:30
LKS Łużna 1-2 Nafta Kryg 2 września, 17:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Nafta Kryg 0-1 LKS Wójtowa 9 września, 16:00
LKS Szymbark 0-4 LKS Łużna 9 września, 11:00
LKS Ropa 2-1 Królovia Królowa Górna 9 września, 11:00
Torcida Smerekowiec 3-4 Ogień Sękowa 9 września, 16:30
Biała Brunary 2-1 LKS Zagórzany 9 września, 14:00
LKS II Kobylanka 1-1 Wicher Mogilno 8 września, 17:00
LKS Uście Gorlickie 5-0 KS Bobowa 9 września, 15:00

Kolejka 6 - 16 września

LKS Wójtowa 3-3 KS Bobowa 16 września, 16:00
Wicher Mogilno 4-3 LKS Uście Gorlickie 15 września, 16:00
LKS Zagórzany 2-3 LKS II Kobylanka 16 września, 16:00
Ogień Sękowa 4-2 Biała Brunary 16 września, 14:00
Królovia Królowa Górna 1-0 Torcida Smerekowiec 16 września, 11:30
LKS Łużna 3-0 LKS Ropa 16 września, 16:00
Nafta Kryg 4-2 LKS Szymbark 16 września, 14:00

Kolejka 7 - 23 września

LKS Szymbark 1-1 LKS Wójtowa 23 września, 11:00
LKS Ropa 4-2 Nafta Kryg 23 września, 11:00
Torcida Smerekowiec 4-3 LKS Łużna 23 września, 13:00
Biała Brunary 4-1 Królovia Królowa Górna 23 września, 14:00
LKS II Kobylanka 2-3 Ogień Sękowa 23 września, 11:00
LKS Uście Gorlickie 3-1 LKS Zagórzany 23 września, 16:00
KS Bobowa 2-4 Wicher Mogilno 23 września, 16:00

Kolejka 8 - 30 września

LKS Wójtowa 2-1 Wicher Mogilno 30 września, 16:00
LKS Zagórzany 8-2 KS Bobowa 30 września, 16:00
Ogień Sękowa 3-2 LKS Uście Gorlickie 30 września, 14:00
Królovia Królowa Górna 3-1 LKS II Kobylanka 30 września, 11:30
LKS Łużna 5-0 Biała Brunary 30 września, 16:00
Nafta Kryg 1-3 Torcida Smerekowiec 30 września, 15:00
LKS Szymbark 2-2 LKS Ropa 30 września, 11:00

Kolejka 9 - 7 października

LKS Ropa 1-0 LKS Wójtowa 7 października, 11:00
Torcida Smerekowiec 1-1 LKS Szymbark 7 października, 13:00
Biała Brunary 3-2 Nafta Kryg 7 października, 14:00
LKS II Kobylanka 1-1 LKS Łużna 6 października, 15:00
LKS Uście Gorlickie 5-2 Królovia Królowa Górna 7 października, 15:00
KS Bobowa 2-5 Ogień Sękowa 7 października, 15:00
Wicher Mogilno 3-1 LKS Zagórzany 7 października, 11:00

Kolejka 10 - 14 października

LKS Wójtowa 3-1 LKS Zagórzany 14 października, 15:00
Ogień Sękowa 3-2 Wicher Mogilno 14 października, 14:00
Królovia Królowa Górna 1-3 KS Bobowa 14 października, 11:30
LKS Łużna 2-1 LKS Uście Gorlickie 14 października, 15:00
Nafta Kryg 2-0 LKS II Kobylanka 14 października, 14:00
LKS Szymbark 3-3 Biała Brunary 14 października, 11:00
LKS Ropa 1-0 Torcida Smerekowiec 14 października, 11:00

Kolejka 11 - 21 października

Torcida Smerekowiec 3-2 LKS Wójtowa 21 października, 13:00
Biała Brunary 0-2 LKS Ropa 21 października, 14:00
LKS II Kobylanka 1-0 LKS Szymbark 21 października, 11:00
LKS Uście Gorlickie 6-0 Nafta Kryg 21 października, 11:00
KS Bobowa 6-1 LKS Łużna 21 października, 15:00
Wicher Mogilno 4-1 Królovia Królowa Górna 21 października, 14:00
LKS Zagórzany 2-3 Ogień Sękowa 21 października, 14:00

Kolejka 12 - 28 października

LKS Wójtowa 6-1 Ogień Sękowa 28 października, 14:30
Królovia Królowa Górna 0-5 LKS Zagórzany 28 października, 11:30
LKS Łużna 3-0 Wicher Mogilno 28 października, 14:00
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości / na boisku 3-3
Nafta Kryg 4-4 KS Bobowa 28 października, 14:00
LKS Szymbark 2-3 LKS Uście Gorlickie 28 października, 11:00
LKS Ropa 3-0 LKS II Kobylanka 28 października, 11:00
Torcida Smerekowiec 2-3 Biała Brunary 28 października, 13:00

Kolejka 13 - 3 listopada

Biała Brunary 2-2 LKS Wójtowa 3 listopada, 13:00
LKS II Kobylanka 0-5 Torcida Smerekowiec 3 listopada, 13:00
LKS Uście Gorlickie 3-0 LKS Ropa 3 listopada, 13:00
KS Bobowa 4-1 LKS Szymbark 3 listopada, 14:00
LKS Zagórzany 2-3 LKS Łużna 3 listopada, 13:00
Ogień Sękowa 5-3 Królovia Królowa Górna 3 listopada, 13:00
Nafta Kryg 3-2 Wicher Mogilno 4 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 7 kwietnia

LKS Wójtowa 4-0 Królovia Królowa Górna 9 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ogień Sękowa 8-0 LKS Łużna 9 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Zagórzany 4-1 Nafta Kryg 9 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wicher Mogilno 3-0 LKS Szymbark 9 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Bobowa 7-1 LKS Ropa 9 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Uście Gorlickie 4-7 Torcida Smerekowiec 9 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS II Kobylanka 0-2 Biała Brunary 9 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 14 kwietnia

Ogień Sękowa 3-0 Nafta Kryg 14 kwietnia, 14:00
LKS II Kobylanka 3-5 LKS Wójtowa 13 kwietnia, 16:00
Biała Brunary 2-2 LKS Uście Gorlickie 14 kwietnia, 14:00
Torcida Smerekowiec 1-1 KS Bobowa 3 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Ropa 3-1 Wicher Mogilno 14 kwietnia, 11:00
LKS Szymbark 0-4 LKS Zagórzany 14 kwietnia, 11:00
LKS Łużna 1-2 Królovia Królowa Górna 14 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 21 kwietnia

LKS Wójtowa 2-0 LKS Łużna 21 kwietnia, 16:00
Królovia Królowa Górna 3-0 Nafta Kryg 21 kwietnia, 11:30
Ogień Sękowa 5-3 LKS Szymbark 21 kwietnia, 14:00
LKS Zagórzany 0-0 LKS Ropa 21 kwietnia, 16:00
Wicher Mogilno 4-1 Torcida Smerekowiec 21 kwietnia, 16:00
KS Bobowa 1-0 Biała Brunary 21 kwietnia, 16:30
LKS Uście Gorlickie 2-0 LKS II Kobylanka 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 28 kwietnia

LKS Uście Gorlickie 2-2 LKS Wójtowa 28 kwietnia, 17:00
LKS II Kobylanka 1-3 KS Bobowa 28 kwietnia, 17:00
Biała Brunary 0-3 Wicher Mogilno 28 kwietnia, 14:00
Torcida Smerekowiec 0-2 LKS Zagórzany 28 kwietnia, 14:00
LKS Ropa 3-1 Ogień Sękowa 28 kwietnia, 11:00
LKS Szymbark 2-0 Królovia Królowa Górna 28 kwietnia, 11:00
Nafta Kryg 1-2 LKS Łużna 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 1 maja

LKS Wójtowa 7-2 Nafta Kryg 1 maja, 16:30
LKS Łużna 7-0 LKS Szymbark 1 maja, 14:00
Królovia Królowa Górna 1-5 LKS Ropa 1 maja, 13:00
Ogień Sękowa 4-2 Torcida Smerekowiec 1 maja, 16:00
LKS Zagórzany 5-2 Biała Brunary 1 maja, 17:00
Wicher Mogilno 15-0 LKS II Kobylanka 1 maja, 17:00
KS Bobowa 1-0 LKS Uście Gorlickie 1 maja, 17:00

Kolejka 19 - 5 maja

KS Bobowa 2-2 LKS Wójtowa 5 maja, 17:00
LKS Uście Gorlickie 1-0 Wicher Mogilno 5 maja, 17:00
LKS II Kobylanka 2-1 LKS Zagórzany 5 maja, 17:00
Biała Brunary 0-0 Ogień Sękowa 5 maja, 14:00
Torcida Smerekowiec 1-1 Królovia Królowa Górna 5 maja, 14:00
LKS Ropa 2-2 LKS Łużna 5 maja, 11:00
LKS Szymbark 0-1 Nafta Kryg 5 maja, 11:00

Kolejka 20 - 12 maja

LKS Wójtowa 6-1 LKS Szymbark 11 maja, 17:00
Nafta Kryg 1-5 LKS Ropa 12 maja, 12:00
LKS Łużna 3-1 Torcida Smerekowiec 12 maja, 14:00
Królovia Królowa Górna 2-3 Biała Brunary 12 maja, 11:30
Ogień Sękowa 2-1 LKS II Kobylanka 12 maja, 14:00
LKS Zagórzany 1-1 LKS Uście Gorlickie 12 maja, 17:00
Wicher Mogilno 3-1 KS Bobowa 12 maja, 17:00

Kolejka 21 - 19 maja

Wicher Mogilno 5-1 LKS Wójtowa 19 maja, 17:00
KS Bobowa 3-2 LKS Zagórzany 19 maja, 17:00
LKS Uście Gorlickie 4-2 Ogień Sękowa 19 maja, 17:00
LKS II Kobylanka 1-2 Królovia Królowa Górna 19 maja, 11:00
Biała Brunary 3-1 LKS Łużna 19 maja, 14:00
Torcida Smerekowiec 2-1 Nafta Kryg 19 maja, 14:00
LKS Ropa 2-2 LKS Szymbark 19 maja, 11:00

Kolejka 22 - 26 maja

LKS Wójtowa 4-1 LKS Ropa 26 maja, 17:00
LKS Szymbark 3-2 Torcida Smerekowiec 26 maja, 11:00
Nafta Kryg 1-2 Biała Brunary 26 maja, 13:00
LKS Łużna 3-0 LKS II Kobylanka 26 maja, 14:00
(wo)
goście nie przyjechali
Królovia Królowa Górna 4-0 LKS Uście Gorlickie 25 maja, 18:00
Ogień Sękowa 0-3 KS Bobowa 26 maja, 17:00
LKS Zagórzany 0-0 Wicher Mogilno 26 maja, 17:00

Kolejka 23 - 30 maja

LKS Zagórzany 5-1 LKS Wójtowa 30 maja, 17:30
Wicher Mogilno 2-0 Ogień Sękowa 30 maja, 14:00
KS Bobowa 8-1 Królovia Królowa Górna 30 maja, 18:00
LKS Uście Gorlickie 8-1 LKS Łużna 30 maja, 17:00
LKS II Kobylanka 1-2 Nafta Kryg 30 maja, 14:00
Biała Brunary 2-1 LKS Szymbark 30 maja, 17:00
Torcida Smerekowiec 2-5 LKS Ropa 30 maja, 14:00

Kolejka 24 - 2 czerwca

LKS Wójtowa 4-3 Torcida Smerekowiec 2 czerwca, 17:30
LKS Ropa 1-2 Biała Brunary 2 czerwca, 11:00
LKS Szymbark 2-2 LKS II Kobylanka 2 czerwca, 11:00
Nafta Kryg 4-1 LKS Uście Gorlickie 2 czerwca, 13:00
LKS Łużna 0-6 KS Bobowa 2 czerwca, 14:00
Królovia Królowa Górna 2-6 Wicher Mogilno 2 czerwca, 11:30
Ogień Sękowa 5-0 LKS Zagórzany 2 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 16 czerwca

Ogień Sękowa 2-4 LKS Wójtowa 16 czerwca, 17:00
LKS Zagórzany 3-0 Królovia Królowa Górna 16 czerwca, 18:00
(wo)
goście nie dojechali
Wicher Mogilno 4-0 LKS Łużna 16 czerwca, 14:00
KS Bobowa 6-0 Nafta Kryg 16 czerwca, 18:00
LKS Uście Gorlickie 4-1 LKS Szymbark 16 czerwca, 18:00
LKS II Kobylanka 0-2 LKS Ropa 16 czerwca, 18:00
Biała Brunary 2-0 Torcida Smerekowiec 16 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 22 czerwca

Wicher Mogilno 6-0 Nafta Kryg 22 czerwca, 17:00
LKS Wójtowa 4-0 Biała Brunary 22 czerwca, 17:00
Torcida Smerekowiec 2-1 LKS II Kobylanka 22 czerwca, 17:00
LKS Ropa 0-1 LKS Uście Gorlickie 22 czerwca, 17:00
LKS Szymbark 0-1 KS Bobowa 22 czerwca, 17:00
LKS Łużna 0-3 LKS Zagórzany 22 czerwca, 17:00
Królovia Królowa Górna 1-5 Ogień Sękowa 22 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2012/2013 (Nowy Sącz)

Klasa A 2012/2013 (Limanowa)
Klasa A 2012/2013 (Nowy Sącz)
Klasa A 2012/2013 (Podhale)

Klasa B 2012/2013 (Gorlice)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas