[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Limanowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Słopnice 22 59 19 2 1 90-26 8 2 1 47-15 11 0 0 43-11
2.  Zenit Kasinka Mała 22 40 13 1 8 55-51 8 0 3 28-22 5 1 5 27-29
3.  Płomień Limanowa 22 36 10 6 6 53-50 6 3 2 27-21 4 3 4 26-29
4.  Limanovia II Limanowa 22 32 10 2 10 76-61 5 2 4 42-26 5 0 6 34-35 4 6 2 0 2 17-11
5.  Słomka Siekierczyna 22 32 10 2 10 44-45 7 0 4 27-19 3 2 6 17-26 4 6 2 0 2 10-10
6.  Laskovia Laskowa 22 32 9 5 8 48-46 6 1 4 21-16 3 4 4 27-30 4 6 2 0 2 7-13
7.  LKS Rupniów 22 30 9 3 10 45-46 7 1 3 31-22 2 2 7 14-24 2 3 1 0 1 5-4
8.  Zalesianka Zalesie 22 30 8 6 8 45-49 4 3 4 26-30 4 3 4 19-19 2 3 1 0 1 4-5
9.  Gorce Kamienica 22 27 8 3 11 50-55 4 1 6 26-29 4 2 5 24-26
10.  Jaworzanka Jaworzna 22 25 7 4 11 45-60 2 3 6 25-28 5 1 5 20-32
11.  Krokus Przyszowa 22 18 6 0 16 39-71 4 0 7 22-26 2 0 9 17-45
12.  Witów Mszana Górna 22 16 4 4 14 40-70 1 3 7 17-37 3 1 7 23-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Sokół Słopnice    3-1 2-4 4-0 0-0 3-3 5-0 3-1 5-2 9-0 6-1 7-3 
 2 Zenit Kasinka Mała0-5     2-1 0-5 6-0 3-2 1-0 0-2 3-1 6-2 5-4 2-0 
 3 Płomień Limanowa2-6 3-3     3-0* 0-2 1-1 3-0 2-2 2-1 2-1 5-3 4-2 
 4 Limanovia II Limanowa1-2 0-3* 2-2     5-1 9-2 3-0 2-2 4-6 5-3 9-0 2-5 
 5 Słomka Siekierczyna2-3 5-0 2-0 6-2     2-1 2-1 2-0 0-2 1-4 4-1 1-5 
 6 Laskovia Laskowa0-1 1-0 2-4 2-1 2-1     3-0 1-1 5-3 2-3 3-0* 0-2 
 7 LKS Rupniów1-2 1-3 3-3 5-1 2-1 4-2     4-2 2-1 1-5 3-2 5-0 
 8 Zalesianka Zalesie1-8 2-4 6-2 4-5 1-1 3-3 2-1     2-2 0-1 2-1 3-2 
 9 Gorce Kamienica2-6 2-1 2-3 1-5 4-2 0-3* 1-3 2-5     6-0 5-0 1-1 
 10 Jaworzanka Jaworzna0-5 3-4 0-3 5-0* 0-1 3-3 3-3 1-2 2-2     2-3 6-2 
 11 Krokus Przyszowa2-3 6-1 5-1 3-7 2-1 1-2 0-5 1-2 0-2 0-1     2-1 
 12 Witów Mszana Górna0-2 3-7 3-3 2-8 4-7 1-5 1-1 1-0 1-2 0-0 1-2     

Kolejka 1 - 11 sierpnia

Limanovia II Limanowa 5-1 Słomka Siekierczyna 12 sierpnia, 11:00
Zalesianka Zalesie 3-2 Witów Mszana Górna 12 sierpnia, 17:00
Laskovia Laskowa 3-0 Krokus Przyszowa 12 sierpnia, 16:00
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
LKS Rupniów 1-3 Zenit Kasinka Mała 12 sierpnia, 16:00
Płomień Limanowa 2-6 Sokół Słopnice 12 sierpnia, 17:00
Jaworzanka Jaworzna 2-2 Gorce Kamienica 12 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Płomień Limanowa 2-1 Jaworzanka Jaworzna 15 sierpnia, 13:30
równocześnie mecz I rundy PP Nowy Sącz-Limanowa
Zenit Kasinka Mała 3-1 Gorce Kamienica 15 sierpnia, 17:00
równocześnie mecz I rundy PP Nowy Sącz-Limanowa
Krokus Przyszowa 0-5 LKS Rupniów 15 sierpnia, 13:00
w Świdniku / równocześnie mecz I rundy PP Nowy Sącz-Limanowa
Witów Mszana Górna 1-5 Laskovia Laskowa 15 sierpnia, 17:00
równocześnie mecz I rundy PP Nowy Sącz-Limanowa
Sokół Słopnice 4-0 Limanovia II Limanowa 15 sierpnia, 17:00
równocześnie mecz I rundy PP Nowy Sącz-Limanowa
Zalesianka Zalesie 1-1 Słomka Siekierczyna 15 sierpnia, 17:00
równocześnie mecz I rundy PP Nowy Sącz-Limanowa

Kolejka 3 - 19 sierpnia

Limanovia II Limanowa 2-2 Płomień Limanowa 19 sierpnia, 17:00
Zalesianka Zalesie 1-8 Sokół Słopnice 19 sierpnia, 17:00
Laskovia Laskowa 2-1 Słomka Siekierczyna 19 sierpnia, 17:00
LKS Rupniów 5-0 Witów Mszana Górna 19 sierpnia, 17:00
Gorce Kamienica 5-0 Krokus Przyszowa 19 sierpnia, 13:00
Jaworzanka Jaworzna 3-4 Zenit Kasinka Mała 19 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 26 sierpnia

Płomień Limanowa 3-3 Zenit Kasinka Mała 26 sierpnia, 11:00
Krokus Przyszowa 0-1 Jaworzanka Jaworzna 26 sierpnia, 16:00
Witów Mszana Górna 1-2 Gorce Kamienica 26 sierpnia, 17:00
Słomka Siekierczyna 2-1 LKS Rupniów 26 sierpnia, 17:00
Sokół Słopnice 3-3 Laskovia Laskowa 26 sierpnia, 11:00
równocześnie mecz II rundy PP Nowy Sącz-Limanowa
Zalesianka Zalesie 4-5 Limanovia II Limanowa 26 sierpnia, 14:00

Kolejka 5 - 2 września

Zalesianka Zalesie 6-2 Płomień Limanowa 2 września, 15:00
Laskovia Laskowa 2-1 Limanovia II Limanowa 2 września, 11:00
LKS Rupniów 1-2 Sokół Słopnice 2 września, 16:00
Gorce Kamienica 4-2 Słomka Siekierczyna 2 września, 15:00
Jaworzanka Jaworzna 6-2 Witów Mszana Górna 2 września, 16:00
Zenit Kasinka Mała 5-4 Krokus Przyszowa 2 września, 11:00

Kolejka 6 - 9 września

Płomień Limanowa 5-3 Krokus Przyszowa 9 września, 15:00
Witów Mszana Górna 3-7 Zenit Kasinka Mała 9 września, 16:00
Słomka Siekierczyna 1-4 Jaworzanka Jaworzna 9 września, 16:00
Sokół Słopnice 5-2 Gorce Kamienica 9 września, 16:00
Limanovia II Limanowa 3-0 LKS Rupniów 9 września, 16:00
Zalesianka Zalesie 3-3 Laskovia Laskowa 9 września, 16:00

Kolejka 7 - 16 września

Laskovia Laskowa 2-4 Płomień Limanowa 16 września, 16:00
LKS Rupniów 4-2 Zalesianka Zalesie 16 września, 14:00
Gorce Kamienica 1-5 Limanovia II Limanowa 16 września, 14:00
Jaworzanka Jaworzna 0-5 Sokół Słopnice 16 września, 16:00
Zenit Kasinka Mała 6-0 Słomka Siekierczyna 16 września, 15:00
Krokus Przyszowa 2-1 Witów Mszana Górna 16 września, 11:00

Kolejka 8 - 23 września

Płomień Limanowa 4-2 Witów Mszana Górna 23 września, 16:00
Słomka Siekierczyna 4-1 Krokus Przyszowa 23 września, 14:00
Sokół Słopnice 3-1 Zenit Kasinka Mała 23 września, 16:00
Limanovia II Limanowa 5-3 Jaworzanka Jaworzna 23 września, 11:00
Zalesianka Zalesie 2-2 Gorce Kamienica 23 września, 16:00
Laskovia Laskowa 3-0 LKS Rupniów 23 września, 15:00

Kolejka 9 - 30 września

LKS Rupniów 3-3 Płomień Limanowa 30 września, 15:00
Gorce Kamienica 0-3 Laskovia Laskowa 30 września, 15:00
(wo)
przerwany w 42. minucie przy stanie 0-2 z powodu naruszenia nietykalniości sędziego przez zawodnika gospodarzy
Jaworzanka Jaworzna 1-2 Zalesianka Zalesie 30 września, 11:00
Zenit Kasinka Mała 0-5 Limanovia II Limanowa 30 września, 13:00
Witów Mszana Górna 4-7 Słomka Siekierczyna 30 września, 16:00
Sokół Słopnice 6-1 Krokus Przyszowa 30 września, 15:00

Kolejka 10 - 7 października

Płomień Limanowa 0-2 Słomka Siekierczyna 7 października, 11:00
Sokół Słopnice 7-3 Witów Mszana Górna 7 października, 15:00
Limanovia II Limanowa 9-0 Krokus Przyszowa 7 października, 15:00
Zalesianka Zalesie 2-4 Zenit Kasinka Mała 7 października, 15:00
Laskovia Laskowa 2-3 Jaworzanka Jaworzna 7 października, 15:00
LKS Rupniów 2-1 Gorce Kamienica 7 października, 16:00

Kolejka 11 - 14 października

Gorce Kamienica 2-3 Płomień Limanowa 14 października, 14:00
na boisku Płomienia
Jaworzanka Jaworzna 3-3 LKS Rupniów 14 października, 13:00
Zenit Kasinka Mała 3-2 Laskovia Laskowa 14 października, 15:30
Krokus Przyszowa 1-2 Zalesianka Zalesie 14 października, 15:00
Witów Mszana Górna 2-8 Limanovia II Limanowa 14 października, 13:00
Słomka Siekierczyna 2-3 Sokół Słopnice 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 14 kwietnia

Sokół Słopnice 2-4 Płomień Limanowa 23 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gorce Kamienica 6-0 Jaworzanka Jaworzna 23 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Słomka Siekierczyna 6-2 Limanovia II Limanowa 23 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Witów Mszana Górna 1-0 Zalesianka Zalesie 23 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 14:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Krokus Przyszowa 1-2 Laskovia Laskowa 23 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / równocześnie mecz II rundy PP Nowy Sącz - Limanowa
Zenit Kasinka Mała 1-0 LKS Rupniów 23 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 21 kwietnia

Słomka Siekierczyna 2-0 Zalesianka Zalesie 21 kwietnia, 15:00
Jaworzanka Jaworzna 0-3 Płomień Limanowa 21 kwietnia, 14:00
Gorce Kamienica 2-1 Zenit Kasinka Mała 21 kwietnia, 11:00
LKS Rupniów 3-2 Krokus Przyszowa 21 kwietnia, 16:00
Laskovia Laskowa 0-2 Witów Mszana Górna 21 kwietnia, 11:00
Limanovia II Limanowa 1-2 Sokół Słopnice 21 kwietnia, 16:30

Kolejka 14 - 28 kwietnia

Płomień Limanowa 3-0 Limanovia II Limanowa 27 kwietnia, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Sokół Słopnice 3-1 Zalesianka Zalesie 28 kwietnia, 15:00
Słomka Siekierczyna 2-1 Laskovia Laskowa 28 kwietnia, 14:30
Witów Mszana Górna 1-1 LKS Rupniów 28 kwietnia, 16:00
Krokus Przyszowa 0-2 Gorce Kamienica 28 kwietnia, 11:00
Zenit Kasinka Mała 6-2 Jaworzanka Jaworzna 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 5 maja

Limanovia II Limanowa 2-2 Zalesianka Zalesie 5 maja, 14:00
Zenit Kasinka Mała 2-1 Płomień Limanowa 5 maja, 17:00
Jaworzanka Jaworzna 2-3 Krokus Przyszowa 5 maja, 17:00
Gorce Kamienica 1-1 Witów Mszana Górna 5 maja, 14:00
LKS Rupniów 2-1 Słomka Siekierczyna 5 maja, 11:00
Laskovia Laskowa 0-1 Sokół Słopnice 5 maja, 11:00

Kolejka 16 - 12 maja

Płomień Limanowa 2-2 Zalesianka Zalesie 12 maja, 14:30
Limanovia II Limanowa 9-2 Laskovia Laskowa 12 maja, 11:00
Sokół Słopnice 5-0 LKS Rupniów 12 maja, 17:00
Słomka Siekierczyna 0-2 Gorce Kamienica 12 maja, 14:00
Witów Mszana Górna 0-0 Jaworzanka Jaworzna 12 maja, 16:00
Krokus Przyszowa 6-1 Zenit Kasinka Mała 12 maja, 11:00

Kolejka 17 - 19 maja

Krokus Przyszowa 5-1 Płomień Limanowa 19 maja, 16:00
Zenit Kasinka Mała 2-0 Witów Mszana Górna 19 maja, 14:00
Jaworzanka Jaworzna 0-1 Słomka Siekierczyna 19 maja, 16:00
Gorce Kamienica 2-6 Sokół Słopnice 19 maja, 17:00
LKS Rupniów 5-1 Limanovia II Limanowa 19 maja, 15:00
Laskovia Laskowa 1-1 Zalesianka Zalesie 19 maja, 17:00

Kolejka 18 - 26 maja

Płomień Limanowa 1-1 Laskovia Laskowa 26 maja, 17:00
Zalesianka Zalesie 2-1 LKS Rupniów 26 maja, 15:30
Limanovia II Limanowa 4-6 Gorce Kamienica 26 maja, 13:30
w Kamienicy
Sokół Słopnice 9-0 Jaworzanka Jaworzna 26 maja, 17:00
Słomka Siekierczyna 5-0 Zenit Kasinka Mała 26 maja, 11:00
Witów Mszana Górna 1-2 Krokus Przyszowa 26 maja, 16:30

Kolejka 19 - 30 maja

Witów Mszana Górna 3-3 Płomień Limanowa 30 maja, 15:00
Krokus Przyszowa 2-1 Słomka Siekierczyna 30 maja, 17:00
Zenit Kasinka Mała 0-5 Sokół Słopnice 30 maja, 18:00
Jaworzanka Jaworzna 5-0 Limanovia II Limanowa 30 maja, 16:30
(wo)
przerwany przy stanie 5-0
Gorce Kamienica 2-5 Zalesianka Zalesie 30 maja, 16:00
LKS Rupniów 4-2 Laskovia Laskowa 30 maja, 17:00

Kolejka 20 - 2 czerwca

Krokus Przyszowa 2-3 Sokół Słopnice 2 czerwca, 18:00
Płomień Limanowa 3-0 LKS Rupniów 2 czerwca, 17:00
Laskovia Laskowa 5-3 Gorce Kamienica 2 czerwca, 11:00
Zalesianka Zalesie 0-1 Jaworzanka Jaworzna 2 czerwca, 15:00
Limanovia II Limanowa 0-3 Zenit Kasinka Mała 2 czerwca, 13:00
(wo)
w Kasince Małej / gospodarze nie przystąpili do meczu
Słomka Siekierczyna 1-5 Witów Mszana Górna 2 czerwca, 15:30

Kolejka 21 - 9 czerwca

Słomka Siekierczyna 2-0 Płomień Limanowa 9 czerwca, 16:00
Witów Mszana Górna 0-2 Sokół Słopnice 9 czerwca, 18:00
Krokus Przyszowa 3-7 Limanovia II Limanowa 9 czerwca, 16:00
Zenit Kasinka Mała 0-2 Zalesianka Zalesie 9 czerwca, 15:00
Jaworzanka Jaworzna 3-3 Laskovia Laskowa 9 czerwca, 11:00
Gorce Kamienica 1-3 LKS Rupniów 9 czerwca, 17:00

Kolejka 22 - 16 czerwca

Płomień Limanowa 2-1 Gorce Kamienica 16 czerwca, 16:00
LKS Rupniów 1-5 Jaworzanka Jaworzna 16 czerwca, 16:00
Laskovia Laskowa 1-0 Zenit Kasinka Mała 16 czerwca, 16:00
Zalesianka Zalesie 2-1 Krokus Przyszowa 16 czerwca, 16:00
Limanovia II Limanowa 2-5 Witów Mszana Górna 16 czerwca, 16:00
Sokół Słopnice 0-0 Słomka Siekierczyna 16 czerwca, 16:00

Liga okręgowa 2012/2013 (Nowy Sącz)

Klasa A 2012/2013 (Nowy Sącz)
Klasa A 2012/2013 (Nowy Sącz-Gorlice)
Klasa A 2012/2013 (Podhale)

Klasa B 2012/2013 (Limanowa)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas