[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Podhale
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Huragan Waksmund 26 58 19 1 6 71-34 11 0 2 46-15 8 1 4 25-19
2.  Lubań Tylmanowa 26 54 17 3 6 85-39 11 0 2 54-16 6 3 4 31-23
3.  Wiatr Ludźmierz 26 48 14 6 6 61-33 7 4 2 33-14 7 2 4 28-19 2 4 1 1 0 3-0
4.  Jarmuta Szczawnica 26 48 14 6 6 63-38 8 2 3 33-18 6 4 3 30-20 2 1 0 1 1 0-3
5.  Granit Czarna Góra 26 45 14 3 9 70-41 8 2 3 42-14 6 1 6 28-27
6.  Babia Góra Lipnica Wielka 26 44 13 5 8 55-46 10 1 2 33-17 3 4 6 22-29
7.  Orkan Raba Wyżna 26 40 13 1 12 78-55 7 1 5 40-17 6 0 7 38-38
8.  Dunajec Ostrowsko 26 39 11 6 9 58-57 7 4 2 35-25 4 2 7 23-32
9.  Wierchy Rabka Zdrój 26 38 12 2 12 64-59 8 1 4 37-20 4 1 8 27-39
10.  Bystry Nowe Bystre 26 36 11 3 12 65-63 6 2 5 34-25 5 1 7 31-38
11.  Skawianin Skawa 26 31 9 4 13 57-58 4 3 6 31-27 5 1 7 26-31
12.  Błyskawica Kacwin 26 25 7 4 15 55-83 6 2 5 38-37 1 2 10 17-46
13.  Czarni Czarny Dunajec 26 12 4 0 22 37-103 3 0 10 24-43 1 0 12 13-60
14.  Zapora Kluszkowce 26 6 2 0 24 16-126 2 0 11 14-53 0 0 13 2-73

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Huragan Waksmund    1-2 3-0 4-2 2-0 3-1 6-1 5-1 5-2 4-2 3-0 2-3 4-1 4-0 
 2 Lubań Tylmanowa2-0     1-0 1-2 2-3 3-0* 7-3 4-3 7-1 3-1 4-1 7-1 9-1 4-0 
 3 Wiatr Ludźmierz1-1 1-0     0-0 3-1 1-1 2-3 2-1 0-4 10-2 1-1 3-0 3-0 6-0 
 4 Jarmuta Szczawnica0-3 4-1 0-3*     1-0 2-1 1-0 1-1 4-1 2-2 2-4 4-1 8-1 4-0 
 5 Granit Czarna Góra0-2 3-0* 2-5 2-2     1-1 4-0 0-1 4-0 2-1 7-2 3-0 7-0 7-0 
 6 Babia Góra Lipnica Wielka2-0 1-2 4-2 4-1 1-3     3-2 3-1 1-1 2-1 3-2 2-1 5-1 2-0 
 7 Orkan Raba Wyżna5-0 3-1 1-2 2-4 2-4 0-1     2-0 5-0 5-1 2-3 1-1 5-0 7-0 
 8 Dunajec Ostrowsko3-2 2-2 4-1 2-0 3-3 3-3 4-3     3-2 2-3 0-4 1-1 3-1 5-0 
 9 Wierchy Rabka Zdrój1-2 0-2 1-3 4-4 4-2 3-0* 5-1* 3-0     1-2 2-1 4-1 3-2 6-0 
 10 Bystry Nowe Bystre1-2 2-2 1-1 0-3 1-3 5-1 0-3 6-1 0-5     5-2 4-2 4-0 5-0* 
 11 Skawianin Skawa2-4 2-2 1-1 0-1 1-2 2-2 0-2 0-3 5-2 0-4     6-2 5-2 7-0 
 12 Błyskawica Kacwin1-4 2-7 0-4 1-1 1-0 5-4 5-10 2-2 0-3 3-0 2-1     4-1 12-0 
 13 Czarni Czarny Dunajec1-2 1-5* 1-5 0-3 5-2 0-2 1-3 3-4 1-3 3-7 0-3 4-2     4-2 
 14 Zapora Kluszkowce0-3 1-5 0-1 0-7 1-5 1-5 0-7 1-5 4-3 1-5 0-2 5-2 0-3     

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Zapora Kluszkowce 1-5 Babia Góra Lipnica Wielka 12 sierpnia, 17:00
Wierchy Rabka Zdrój 4-1 Błyskawica Kacwin 12 sierpnia, 17:00
Wiatr Ludźmierz 10-2 Bystry Nowe Bystre 12 sierpnia, 17:00
Skawianin Skawa 5-2 Czarni Czarny Dunajec 12 sierpnia, 17:00
Orkan Raba Wyżna 2-0 Dunajec Ostrowsko 12 sierpnia, 17:00
Lubań Tylmanowa 2-3 Granit Czarna Góra 12 sierpnia, 17:00
Jarmuta Szczawnica 0-3 Huragan Waksmund 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Babia Góra Lipnica Wielka 2-0 Huragan Waksmund 15 sierpnia, 17:30
Granit Czarna Góra 2-2 Jarmuta Szczawnica 15 sierpnia, 14:30
Dunajec Ostrowsko 2-2 Lubań Tylmanowa 15 sierpnia, 17:30
Czarni Czarny Dunajec 1-3 Orkan Raba Wyżna 15 sierpnia, 17:30
Bystry Nowe Bystre 5-2 Skawianin Skawa 15 sierpnia, 14:30
w Ostrowsku
Błyskawica Kacwin 0-4 Wiatr Ludźmierz 15 sierpnia, 17:30
Zapora Kluszkowce 4-3 Wierchy Rabka Zdrój 15 sierpnia, 14:30

Kolejka 3 - 19 sierpnia

Wierchy Rabka Zdrój 3-0 Babia Góra Lipnica Wielka 19 sierpnia, 14:30
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
Wiatr Ludźmierz 6-0 Zapora Kluszkowce 19 sierpnia, 14:30
Skawianin Skawa 6-2 Błyskawica Kacwin 19 sierpnia, 17:30
Orkan Raba Wyżna 5-1 Bystry Nowe Bystre 19 sierpnia, 11:30
Lubań Tylmanowa 9-1 Czarni Czarny Dunajec 19 sierpnia, 17:30
Jarmuta Szczawnica 1-1 Dunajec Ostrowsko 19 sierpnia, 17:30
Huragan Waksmund 2-0 Granit Czarna Góra 19 sierpnia, 14:30

Kolejka 4 - 26 sierpnia

Babia Góra Lipnica Wielka 1-3 Granit Czarna Góra 26 sierpnia, 14:30
Dunajec Ostrowsko 3-2 Huragan Waksmund 26 sierpnia, 14:30
Błyskawica Kacwin 5-10 Orkan Raba Wyżna 26 sierpnia, 14:30
Zapora Kluszkowce 0-2 Skawianin Skawa 26 sierpnia, 17:30
Wierchy Rabka Zdrój 1-3 Wiatr Ludźmierz 26 sierpnia, 11:30
Jarmuta Szczawnica 8-1 Czarni Czarny Dunajec 26 sierpnia, 17:30
Lubań Tylmanowa 3-1 Bystry Nowe Bystre 26 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 2 września

Wiatr Ludźmierz 1-1 Babia Góra Lipnica Wielka 2 września, 17:00
Skawianin Skawa 5-2 Wierchy Rabka Zdrój 2 września, 17:00
Orkan Raba Wyżna 7-0 Zapora Kluszkowce 2 września, 17:00
Lubań Tylmanowa 7-1 Błyskawica Kacwin 2 września, 14:00
Jarmuta Szczawnica 2-2 Bystry Nowe Bystre 2 września, 14:00
Huragan Waksmund 4-1 Czarni Czarny Dunajec 2 września, 14:00
Granit Czarna Góra 0-1 Dunajec Ostrowsko 2 września, 11:00

Kolejka 6 - 9 września

Babia Góra Lipnica Wielka 3-1 Dunajec Ostrowsko 9 września, 17:00
Czarni Czarny Dunajec 5-2 Granit Czarna Góra 9 września, 14:00
Bystry Nowe Bystre 1-2 Huragan Waksmund 9 września, 14:00
Błyskawica Kacwin 1-1 Jarmuta Szczawnica 9 września, 14:00
Zapora Kluszkowce 1-5 Lubań Tylmanowa 9 września, 11:00
Wierchy Rabka Zdrój 5-1 Orkan Raba Wyżna 9 września, 17:00
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości / uznano wynik z boiska
Wiatr Ludźmierz 1-1 Skawianin Skawa 9 września, 17:00

Kolejka 7 - 16 września

Skawianin Skawa 2-2 Babia Góra Lipnica Wielka 16 września, 17:00
Orkan Raba Wyżna 1-2 Wiatr Ludźmierz 16 września, 17:00
Lubań Tylmanowa 7-1 Wierchy Rabka Zdrój 16 września, 14:00
Jarmuta Szczawnica 4-0 Zapora Kluszkowce 16 września, 14:00
Huragan Waksmund 2-3 Błyskawica Kacwin 16 września, 17:00
Granit Czarna Góra 2-1 Bystry Nowe Bystre 16 września, 14:00
Dunajec Ostrowsko 3-1 Czarni Czarny Dunajec 16 września, 14:00

Kolejka 8 - 23 września

Babia Góra Lipnica Wielka 5-1 Czarni Czarny Dunajec 23 września, 16:30
Bystry Nowe Bystre 6-1 Dunajec Ostrowsko 23 września, 13:30
Błyskawica Kacwin 1-0 Granit Czarna Góra 23 września, 16:30
Zapora Kluszkowce 0-3 Huragan Waksmund 23 września, 11:00
Wierchy Rabka Zdrój 4-4 Jarmuta Szczawnica 23 września, 16:30
Wiatr Ludźmierz 1-0 Lubań Tylmanowa 23 września, 13:30
Skawianin Skawa 0-2 Orkan Raba Wyżna 23 września, 13:30

Kolejka 9 - 30 września

Orkan Raba Wyżna 0-1 Babia Góra Lipnica Wielka 30 września, 16:30
Lubań Tylmanowa 4-1 Skawianin Skawa 30 września, 13:30
Jarmuta Szczawnica 0-3 Wiatr Ludźmierz 30 września, 13:30
(wo)
nieprawidłowa zmiana w drużynie gospodarzy / na boisku 0-1
Huragan Waksmund 5-2 Wierchy Rabka Zdrój 30 września, 13:30
Granit Czarna Góra 7-0 Zapora Kluszkowce 30 września, 16:30
Dunajec Ostrowsko 1-1 Błyskawica Kacwin 30 września, 16:30
Czarni Czarny Dunajec 3-7 Bystry Nowe Bystre 30 września, 11:00

Kolejka 10 - 7 października

Babia Góra Lipnica Wielka 2-1 Bystry Nowe Bystre 7 października, 13:30
Błyskawica Kacwin 4-1 Czarni Czarny Dunajec 7 października, 13:30
Zapora Kluszkowce 1-5 Dunajec Ostrowsko 7 października, 13:30
Wierchy Rabka Zdrój 4-2 Granit Czarna Góra 7 października, 16:00
Wiatr Ludźmierz 1-1 Huragan Waksmund 7 października, 16:00
Skawianin Skawa 0-1 Jarmuta Szczawnica 7 października, 13:30
Orkan Raba Wyżna 3-1 Lubań Tylmanowa 7 października, 16:00

Kolejka 11 - 14 października

Lubań Tylmanowa 3-0 Babia Góra Lipnica Wielka 14 października, 15:00
(wo)
mecz się nie odbył - goście nie mieli kart zdrowia
Jarmuta Szczawnica 1-0 Orkan Raba Wyżna 14 października, 12:00
Huragan Waksmund 3-0 Skawianin Skawa 14 października, 12:00
Granit Czarna Góra 2-5 Wiatr Ludźmierz 14 października, 15:00
Dunajec Ostrowsko 3-2 Wierchy Rabka Zdrój 14 października, 15:00
Czarni Czarny Dunajec 4-2 Zapora Kluszkowce 14 października, 15:00
Błyskawica Kacwin 3-0 Bystry Nowe Bystre 14 października, 12:00

Kolejka 12 - 21 października

Babia Góra Lipnica Wielka 2-1 Błyskawica Kacwin 21 października, 14:00
Zapora Kluszkowce 1-5 Bystry Nowe Bystre 21 października, 14:00
Wierchy Rabka Zdrój 3-2 Czarni Czarny Dunajec 21 października, 11:00
Wiatr Ludźmierz 2-1 Dunajec Ostrowsko 21 października, 11:00
Skawianin Skawa 1-2 Granit Czarna Góra 21 października, 14:00
Orkan Raba Wyżna 5-0 Huragan Waksmund 21 października, 11:00
Lubań Tylmanowa 1-2 Jarmuta Szczawnica 21 października, 14:00

Kolejka 13 - 28 października

Jarmuta Szczawnica 2-1 Babia Góra Lipnica Wielka 4 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Huragan Waksmund 1-2 Lubań Tylmanowa 4 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Granit Czarna Góra 4-0 Orkan Raba Wyżna 4 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Dunajec Ostrowsko 0-4 Skawianin Skawa 4 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Czarni Czarny Dunajec 1-5 Wiatr Ludźmierz 4 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Błyskawica Kacwin 12-0 Zapora Kluszkowce 4 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wierchy Rabka Zdrój 1-2 Bystry Nowe Bystre 4 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 14 - 7 kwietnia

Babia Góra Lipnica Wielka 2-0 Zapora Kluszkowce 21 kwietnia, 15:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błyskawica Kacwin 0-3 Wierchy Rabka Zdrój 21 kwietnia, 15:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Bystry Nowe Bystre 1-1 Wiatr Ludźmierz 21 kwietnia, 15:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Czarny Dunajec 0-3 Skawianin Skawa 21 kwietnia, 12:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dunajec Ostrowsko 4-3 Orkan Raba Wyżna 21 kwietnia, 12:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Granit Czarna Góra 3-0 Lubań Tylmanowa 21 kwietnia, 12:00
(wo)
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / udział nieuprawnionego zawodnika / na boisku 2-3
Huragan Waksmund 4-2 Jarmuta Szczawnica 21 kwietnia, 15:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 28 kwietnia

Huragan Waksmund 3-1 Babia Góra Lipnica Wielka 28 kwietnia, 13:30
Jarmuta Szczawnica 1-0 Granit Czarna Góra 28 kwietnia, 13:30
Lubań Tylmanowa 4-3 Dunajec Ostrowsko 28 kwietnia, 16:30
Orkan Raba Wyżna 5-0 Czarni Czarny Dunajec 28 kwietnia, 11:00
Skawianin Skawa 0-4 Bystry Nowe Bystre 28 kwietnia, 13:30
Wiatr Ludźmierz 3-0 Błyskawica Kacwin 28 kwietnia, 16:30
Wierchy Rabka Zdrój 6-0 Zapora Kluszkowce 28 kwietnia, 16:30

Kolejka 16 - 1 maja

Babia Góra Lipnica Wielka 1-1 Wierchy Rabka Zdrój 1 maja, 14:00
Zapora Kluszkowce 0-1 Wiatr Ludźmierz 1 maja, 11:00
Błyskawica Kacwin 2-1 Skawianin Skawa 1 maja, 14:00
Bystry Nowe Bystre 0-3 Orkan Raba Wyżna 1 maja, 14:00
Czarni Czarny Dunajec 1-5 Lubań Tylmanowa 1 maja, 17:00
(wo)
uznano wynik z boiska
Dunajec Ostrowsko 2-0 Jarmuta Szczawnica 1 maja, 17:00
Granit Czarna Góra 0-2 Huragan Waksmund 1 maja, 17:00

Kolejka 17 - 5 maja

Czarni Czarny Dunajec 0-3 Jarmuta Szczawnica 5 maja, 14:00
Bystry Nowe Bystre 2-2 Lubań Tylmanowa 5 maja, 14:00
Granit Czarna Góra 1-1 Babia Góra Lipnica Wielka 5 maja, 17:00
Huragan Waksmund 5-1 Dunajec Ostrowsko 5 maja, 17:00
Orkan Raba Wyżna 1-1 Błyskawica Kacwin 5 maja, 17:00
Skawianin Skawa 7-0 Zapora Kluszkowce 5 maja, 14:00
Wiatr Ludźmierz 0-4 Wierchy Rabka Zdrój 5 maja, 11:00
w Ostrowsku

Kolejka 18 - 12 maja

Babia Góra Lipnica Wielka 4-2 Wiatr Ludźmierz 12 maja, 17:00
Wierchy Rabka Zdrój 2-1 Skawianin Skawa 12 maja, 17:30
Zapora Kluszkowce 0-7 Orkan Raba Wyżna 12 maja, 17:30
Błyskawica Kacwin 2-7 Lubań Tylmanowa 12 maja, 14:30
Bystry Nowe Bystre 0-3 Jarmuta Szczawnica 12 maja, 14:30
Czarni Czarny Dunajec 1-2 Huragan Waksmund 12 maja, 17:30
Dunajec Ostrowsko 3-3 Granit Czarna Góra 12 maja, 17:30

Kolejka 19 - 19 maja

Dunajec Ostrowsko 3-3 Babia Góra Lipnica Wielka 19 maja, 17:30
Granit Czarna Góra 7-0 Czarni Czarny Dunajec 19 maja, 14:30
mecz przerwany w 32. minucie przy stanie 7-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Huragan Waksmund 4-2 Bystry Nowe Bystre 19 maja, 17:30
Jarmuta Szczawnica 4-1 Błyskawica Kacwin 19 maja, 14:30
Lubań Tylmanowa 4-0 Zapora Kluszkowce 19 maja, 17:30
mecz przerwany w 19. minucie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Orkan Raba Wyżna 5-0 Wierchy Rabka Zdrój 19 maja, 14:30
Skawianin Skawa 1-1 Wiatr Ludźmierz 19 maja, 17:30

Kolejka 20 - 26 maja

Babia Góra Lipnica Wielka 3-2 Skawianin Skawa 26 maja, 17:30
Wiatr Ludźmierz 2-3 Orkan Raba Wyżna 26 maja, 14:30
w Rabie Wyżnej
Wierchy Rabka Zdrój 0-2 Lubań Tylmanowa 26 maja, 17:30
Zapora Kluszkowce 0-7 Jarmuta Szczawnica 26 maja, 14:30
mecz przerwany w 33. minucie przy stanie 0-7 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy / uznano wynik z boiska
Błyskawica Kacwin 1-4 Huragan Waksmund 26 maja, 17:30
Bystry Nowe Bystre 1-3 Granit Czarna Góra 26 maja, 14:30
Czarni Czarny Dunajec 3-4 Dunajec Ostrowsko 26 maja, 11:30

Kolejka 21 - 30 maja

Czarni Czarny Dunajec 0-2 Babia Góra Lipnica Wielka 30 maja, 14:30
Dunajec Ostrowsko 2-3 Bystry Nowe Bystre 30 maja, 17:30
Granit Czarna Góra 3-0 Błyskawica Kacwin 30 maja, 14:30
Huragan Waksmund 4-0 Zapora Kluszkowce 30 maja, 14:30
przerwany w 5. minucie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Jarmuta Szczawnica 4-1 Wierchy Rabka Zdrój 30 maja, 17:30
Lubań Tylmanowa 1-0 Wiatr Ludźmierz 30 maja, 17:30
Orkan Raba Wyżna 2-3 Skawianin Skawa 30 maja, 11:30

Kolejka 22 - 2 czerwca

Babia Góra Lipnica Wielka 3-2 Orkan Raba Wyżna 2 czerwca, 18:00
Skawianin Skawa 2-2 Lubań Tylmanowa 2 czerwca, 11:00
Wiatr Ludźmierz 0-0 Jarmuta Szczawnica 2 czerwca, 15:00
Wierchy Rabka Zdrój 1-2 Huragan Waksmund 2 czerwca, 15:00
Zapora Kluszkowce 1-5 Granit Czarna Góra 2 czerwca, 12:00
mecz przerwany w 30. minucie przy stanie 1-5 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy / uznano wynik z boiska
Błyskawica Kacwin 2-2 Dunajec Ostrowsko 2 czerwca, 18:00
Bystry Nowe Bystre 4-0 Czarni Czarny Dunajec 2 czerwca, 18:00

Kolejka 23 - 9 czerwca

Bystry Nowe Bystre 5-1 Babia Góra Lipnica Wielka 9 czerwca, 15:00
Czarni Czarny Dunajec 4-2 Błyskawica Kacwin 9 czerwca, 15:00
Dunajec Ostrowsko 5-0 Zapora Kluszkowce 9 czerwca, 18:00
przerwany w 16. minucie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Granit Czarna Góra 4-0 Wierchy Rabka Zdrój 9 czerwca, 15:00
Huragan Waksmund 3-0 Wiatr Ludźmierz 9 czerwca, 15:00
Jarmuta Szczawnica 2-4 Skawianin Skawa 9 czerwca, 18:00
Lubań Tylmanowa 7-3 Orkan Raba Wyżna 9 czerwca, 18:00

Kolejka 24 - 12 czerwca

Bystry Nowe Bystre 4-2 Błyskawica Kacwin 12 czerwca, 18:00
Babia Góra Lipnica Wielka 1-2 Lubań Tylmanowa 12 czerwca, 18:00
Orkan Raba Wyżna 2-4 Jarmuta Szczawnica 12 czerwca, 18:00
Skawianin Skawa 2-4 Huragan Waksmund 12 czerwca, 18:00
Wiatr Ludźmierz 3-1 Granit Czarna Góra 12 czerwca, 18:00
Wierchy Rabka Zdrój 3-0 Dunajec Ostrowsko 12 czerwca, 18:00
Zapora Kluszkowce 0-3 Czarni Czarny Dunajec 12 czerwca, 18:00

Kolejka 25 - 16 czerwca

Błyskawica Kacwin 5-4 Babia Góra Lipnica Wielka 16 czerwca, 15:00
Bystry Nowe Bystre 5-0 Zapora Kluszkowce 16 czerwca, 15:00
(wo)
przerwany w 24. minucie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Czarni Czarny Dunajec 1-3 Wierchy Rabka Zdrój 16 czerwca, 15:00
Dunajec Ostrowsko 4-1 Wiatr Ludźmierz 16 czerwca, 15:00
Granit Czarna Góra 7-2 Skawianin Skawa 16 czerwca, 15:00
Huragan Waksmund 6-1 Orkan Raba Wyżna 16 czerwca, 15:00
Jarmuta Szczawnica 4-1 Lubań Tylmanowa 16 czerwca, 15:00

Kolejka 26 - 23 czerwca

Bystry Nowe Bystre 0-5 Wierchy Rabka Zdrój 23 czerwca, 18:00
Babia Góra Lipnica Wielka 4-1 Jarmuta Szczawnica 23 czerwca, 18:00
Lubań Tylmanowa 2-0 Huragan Waksmund 23 czerwca, 18:00
Orkan Raba Wyżna 2-4 Granit Czarna Góra 23 czerwca, 18:00
Skawianin Skawa 0-3 Dunajec Ostrowsko 23 czerwca, 18:00
Wiatr Ludźmierz 3-0 Czarni Czarny Dunajec 23 czerwca, 18:00
Zapora Kluszkowce 5-2 Błyskawica Kacwin 23 czerwca, 18:00

Liga okręgowa 2012/2013 (Nowy Sącz)

Klasa A 2012/2013 (Limanowa)
Klasa A 2012/2013 (Nowy Sącz)
Klasa A 2012/2013 (Nowy Sącz-Gorlice)

Klasa B 2012/2013 (Podhale (wschód))
Klasa B 2012/2013 (Podhale (zachód))

Autor: Artur Michalak
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas