[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Orlicz Suchedniów Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów
Rok założenia: 1924
Barwy: biało-niebieskie
Adres: Sportowa 5, 26-130 Suchedniów
telefon: (41) 254-32-82
WWW: http://www.orlicz-suchedniow.pl (oficj.)
Stadion: Stadion Miejski w Suchedniowie
pojemność - 947 miejsc (847 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 102 m x 65 m
Prezes: Maciej Glijer (od października 2011)
Trener: Rajmund Kabała i Robert Bilski wspólnie (od lipca 2012)


Sukcesy

6. miejsce w III lidze - 2009/10
 
Kadra


Bramkarze: Robert Bilski (06.12.72), Mateusz Magdziarz (29.03.93), Maciej Swat (06.04.92, W, rezerwy), Ołeksij Szram (24.05.87, UKR, Dinaz Wyszhorod).
Obrońcy: Maciej Banaczkowski (23.02.90), Michał Bator (13.08.91, Star Starachowice), Mariusz Dulęba (88, rezerwy), Przemysław Krogulec (07.05.93), Michał Kubiec (29.09.79), Ołeksandr Łozniak (30.07.89, UKR), Dominik Porębski (23.10.91, rezerwy).
Pomocnicy i napastnicy: Ibrahim Abdalla (12.03.90, EGY, J -> Garbarnia Kraków), Sayed Mustafa Abdalrazig Ahmed (28.08.89, EGY, J -> wyjazd za granicę), Marek Banaczkowski (19.04.92), Patryk Barucha (12.07.91, Łysica Bodzentyn, J -> ŁKS Łagów), Karol Dębniak (09.12.89), Karim Hassan Essam Fathy (22.08.89, EGY, J -> wyjazd za granicę), Paweł Gniaździński (31.08.93, rezerwy), Piotr Gniaździński (14.11.95, rezerwy), Sebastian Hajduk (31.12.88, Naprzód Jędrzejów, J -> Neptun Końskie), Grzegorz Kamiński (12.03.91, W, rezerwy), Damian Kania (10.03.93, rezerwy), Przemysław Kania (31.12.91, rezerwy), Paweł Kłys (14.08.85, rezerwy), Wiktor Kłys (25.04.90, rezerwy), Pawło Korkiszko (28.08.89, UKR), Paweł Michta (08.09.93), Kamil Moskal (28.07.91, rezerwy), Robert Notzel (07.06.92, rezerwy), Łukasz Piwowar (15.03.91), Grzegorz Skarbek (28.03.85), Maciej Suska (10.08.90), Maciej Swat (06.04.92, rezerwy), Łukasz Tuśnio (21.03.95, W, rezerwy), Radosław Wilk (27.03.84, Łysica Bodzentyn, J -> Neptun Końskie), Damian Ząbek (03.04.88), Michał Zegadło (13.11.84), Krystian Żakowicz (31.01.95).
 
Uwagi

• Klub nawiązuje do tradycji powstałej w 1921 r. Sarmacji, która po fuzji ze Strzelcem w 1924 dała początek nowemu klubowi. W 1936 r. klub przyjął nazwę Orlicz. Po wojnie występował też pod nazwami Budowlani i LZS.
 
Dane z sezonu: 2012/13
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
Rozgrywki z udziałem
   2001/02 - IV liga 2001/2002, grupa: świętokrzyska
   2001/02 - Puchar Polski 2001/2002, grupa: Świętokrzyski ZPN
   2002/03 - IV liga 2002/2003, grupa: świętokrzyska
   2002/03 - Puchar Polski 2002/2003, grupa: Świętokrzyski ZPN
   2003/04 - IV liga 2003/2004, grupa: świętokrzyska
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Świętokrzyski ZPN
   2004/05 - IV liga 2004/2005, grupa: świętokrzyska
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Świętokrzyski ZPN
   2005/06 - IV liga 2005/2006, grupa: świętokrzyska
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Świętokrzyski ZPN
   2006/07 - IV liga 2006/2007, grupa: świętokrzyska
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Świętokrzyski ZPN
   2007/08 - IV liga 2007/2008, grupa: świętokrzyska
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Świętokrzyski ZPN
   2008/09 - III liga 2008/2009, grupa: małopolsko-świętokrzyska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Świętokrzyski ZPN
   2009/10 - III liga 2009/2010, grupa: małopolsko-świętokrzyska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Świętokrzyski ZPN
   2010/11 - III liga 2010/2011, grupa: małopolsko-świętokrzyska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Świętokrzyski ZPN
   2011/12 - III liga 2011/2012, grupa: małopolsko-świętokrzyska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Świętokrzyski ZPN
   2012/13 - IV liga 2012/2013, grupa: świętokrzyska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Świętokrzyski ZPN
   2013/14 - IV liga 2013/2014, grupa: świętokrzyska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Świętokrzyski ZPN
   2014/15 - IV liga 2014/2015, grupa: świętokrzyska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Świętokrzyski ZPN
   2015/16 - Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: świętokrzyska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Świętokrzyski ZPN
   2016/17 - Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: świętokrzyska
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Świętokrzyski ZPN
   2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: świętokrzyska
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Świętokrzyski ZPN
   2018/19 - Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: świętokrzyska
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Świętokrzyski ZPN

 

Napisz do nas