[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2003/2004, grupa: świętokrzyska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wierna Małogoszcz 30 68 21 5 4 61-19 13 1 1 42-11 8 4 3 19-8
2.  Nida Pińczów 30 67 21 4 5 65-24 12 2 1 39-7 9 2 4 26-17
3.  GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 30 62 19 5 6 47-21 12 2 1 25-5 7 3 5 22-16
4.  Orlęta Kielce 30 60 17 9 4 40-22 9 6 0 23-9 8 3 4 17-13
5.  Wisła Sandomierz 30 50 14 8 8 44-31 9 4 2 28-13 5 4 6 16-18 2 3 1 0 1 4-3
6.  Granat Skarżysko-Kamienna 30 50 15 5 10 54-35 10 3 2 33-13 5 2 8 21-22 2 3 1 0 1 3-4
7.  Spartakus Daleszyce 30 46 13 7 10 40-30 10 2 3 27-9 3 5 7 13-21
8.  Naprzód Jędrzejów 30 39 11 6 13 35-36 9 2 4 26-14 2 4 9 9-22
9.  Orlicz Suchedniów 30 38 10 8 12 45-44 8 2 5 29-18 2 6 7 16-26
10.  Czarni Połaniec 30 37 11 4 15 36-43 8 1 6 23-15 3 3 9 13-28
11.  Alit Ożarów 30 30 7 9 14 33-56 4 6 5 19-18 3 3 9 14-38
12.  Wicher Miedziana Góra 30 29 7 8 15 31-43 4 5 6 18-20 3 3 9 13-23
13.  Hetman Włoszczowa 30 28 7 7 16 23-50 5 3 7 14-15 2 4 9 9-35
14.  Piast Chęciny 30 25 5 10 15 25-51 3 6 6 16-23 2 4 9 9-28
15.  Łysica Bodzentyn 30 24 6 6 18 20-47 3 4 8 9-22 3 2 10 11-25
16.  GKS Świniary 30 13 2 7 21 19-66 2 5 8 11-24 0 2 13 8-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wierna Małogoszcz    3-1 2-0 1-0 4-1 1-2 2-1 2-0 1-0 4-0 1-1 3-1 6-2 5-2 5-0 2-0 
 2 Nida Pińczów0-1     2-0 3-2 2-0 1-0 1-1 2-0 4-0 5-0 3-0 1-0 2-2 2-0 2-0 9-1 
 3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)0-0 2-1     0-2 3-0 1-0 2-1 2-0 0-0 1-0 3-1 2-0 2-0 3-0 2-0 2-0 
 4 Orlęta Kielce1-1 2-2 1-0     1-1 2-1 0-0 3-1 1-0 1-0 4-0 1-0 1-1 2-0 1-1 2-1 
 5 Wisła Sandomierz1-0 1-3 1-1 1-0     4-2 2-2 2-0 2-1 1-3 0-0 3-1 6-0 0-0 2-0 2-0 
 6 Granat Skarżysko-Kamienna0-4 3-1 2-0 1-3 1-0     2-1 2-1 4-0 4-0 6-0 0-0 5-1 1-1 2-1 0-0 
 7 Spartakus Daleszyce0-2 1-2 1-2 3-0 0-0 2-0     2-0 3-1 1-0 1-0 0-0 2-0 6-1 2-0 3-1 
 8 Naprzód Jędrzejów0-1 1-1 1-3 0-1 0-1 1-0 2-1     3-1 3-2 4-2 3-0 3-0 3-0 1-0 1-1 
 9 Orlicz Suchedniów1-2 2-3 1-0 1-2 1-1 1-0 6-2 1-1     2-0 5-1 2-4 0-1 1-0 2-1 3-0 
 10 Czarni Połaniec1-0 0-1 1-1 0-1 0-2 1-3 0-1 3-2 0-1     4-0 2-1 2-0 2-0 2-1 5-1 
 11 Alit Ożarów1-3 2-1 0-1 0-1 0-2 1-3 0-0 1-1 1-1 2-2     5-1 0-0 0-0 4-1 2-1 
 12 Wicher Miedziana Góra2-1 0-2 0-2 1-1 1-0 2-3 0-0 0-1 3-3 0-1 2-1     1-1 1-1 0-2 5-1 
 13 Hetman Włoszczowa0-1 0-1 1-4 0-0 0-1 2-0 2-0 0-0 1-1 1-0 2-3 0-3     2-0 0-1 3-0 
 14 Piast Chęciny1-1 0-3 1-2 1-2 2-2 1-1 0-1 2-1 2-2 2-2 1-1 0-2 2-0     0-3 1-0 
 15 Łysica Bodzentyn0-0 0-2 0-4 0-1 3-1 1-5 2-0 0-0 0-0 0-2 1-2 0-0 0-1 0-3     2-1 
 16 GKS Świniary0-2 0-2 2-2 1-1 0-4 1-1 0-2 0-1 1-5 1-1 1-2 1-0 3-0 0-1 0-0     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

GKS Świniary 1-2 Alit Ożarów (500)
Miłoś 25 - Gąbka 46, Zdybski 86
Wisła Sandomierz 2-0 Naprzód Jędrzejów (600)
Kulczycki 18, Szymański 52
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-0 Czarni Połaniec (200)
Pająk 30
Hetman Włoszczowa 0-1 Nida Pińczów (1100)
Baliński 42
Orlicz Suchedniów 2-1 Łysica Bodzentyn (700)
D.Anduła 56, Bracha 87 - Łapka 37
Spartakus Daleszyce 0-0 Wicher Miedziana Góra 3 września (300)
mecz nie odbył się w pierwotnym terminie z powodu problemów z uzyskaniem licencji przez Spartakusa
Granat Skarżysko-Kamienna 1-1 Piast Chęciny (800)
Plewiński 51 - Mróz 68
Orlęta Kielce 1-1 Wierna Małogoszcz (400)
Kilim 59 - Fatyga 44

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Alit Ożarów 1-3 Wierna Małogoszcz (150)
Zdybski 82 - M.Boguszewski 5, Gil 84, Fatyga 90
Piast Chęciny 1-2 Orlęta Kielce (400)
Łapot 47 (k) - Myśliwy 37, Kilim 70
Wicher Miedziana Góra 2-3 Granat Skarżysko-Kamienna (150)
Słoń 68, R.Wrona 90 - P.Kukuła 63, Pacek 72, Jastrząb 87
Łysica Bodzentyn 2-0 Spartakus Daleszyce (400)
Pindral 10, Hajdenrajch 14
Nida Pińczów 4-0 Orlicz Suchedniów (800)
Lelonek 22, 62, Lipski 44, 68
Czarni Połaniec 2-0 Hetman Włoszczowa (250)
Urbański 39, Kiciński 86 (k)
Naprzód Jędrzejów 1-3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) (500)
Stolarczyk 44 (k) - Kula 2, 69, Pająk 30
GKS Świniary 0-4 Wisła Sandomierz (600)
Buczek 23 (k), Kutryba 36, Nowicki 49, Rozczypała 57

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Wisła Sandomierz 0-0 Alit Ożarów (400)
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-0 GKS Świniary (400)
Pałgan 42, Stawiarski 55
Hetman Włoszczowa 0-0 Naprzód Jędrzejów (500)
Orlicz Suchedniów 2-0 Czarni Połaniec (600)
D.Anduła 61, Bracha 90
Spartakus Daleszyce 1-2 Nida Pińczów (450)
Wilk 45 - Chlewicki 61, Lipski 65
Granat Skarżysko-Kamienna 2-1 Łysica Bodzentyn (500)
P.Kukuła 52 (k), Kamil Kotwica 75 - Rubinkiewicz 45 (k)
Orlęta Kielce 1-0 Wicher Miedziana Góra (300)
Myśliwy 90
Wierna Małogoszcz 5-2 Piast Chęciny (500)
Gil 50, 89 (k), Stalmasiński 71, Fatyga 82, Paździor 90 - Mróz 10, Pać 15

Kolejka 4 - 27 sierpnia

Alit Ożarów 0-0 Piast Chęciny (150)
Wicher Miedziana Góra 2-1 Wierna Małogoszcz (200)
Słoń 84 (k), Żelazny 88 - Fatyga 61
Łysica Bodzentyn 0-1 Orlęta Kielce (250)
Kilim 43
Nida Pińczów 1-0 Granat Skarżysko-Kamienna (650)
Chlewicki 66
Czarni Połaniec 0-1 Spartakus Daleszyce (350)
Sarnecki 88
Naprzód Jędrzejów 3-1 Orlicz Suchedniów (400)
Wójcicki 2, 55, Iwański 72 - Dudek 34 (s)
GKS Świniary 3-0 Hetman Włoszczowa (200)
Śledź 19, Miłoś 56 (k), Wach 83
Wisła Sandomierz 1-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) (450)
Buczek 49 (k) - Ubożak 22

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-1 Alit Ożarów (500)
Ubożak 14, Mądzik 32, 52 - Ł.Barański 80
Hetman Włoszczowa 0-1 Wisła Sandomierz (400)
Kozieł 88 (s)
Orlicz Suchedniów 3-0 GKS Świniary (600)
D.Anduła 62, Bracha 72, Kita 82
Spartakus Daleszyce 2-0 Naprzód Jędrzejów (350)
Bernat 85, 88
Granat Skarżysko-Kamienna 4-0 Czarni Połaniec (400)
Chołuj 7, P.Kukuła 27, Kamil Kotwica 29, Pacek 74
Orlęta Kielce 2-2 Nida Pińczów (1200)
Dulak 34, Kilim 39 - Lipski 76, Chlewicki 89
Wierna Małogoszcz 5-0 Łysica Bodzentyn (450)
Grzesik 30, Gil 32, 45 (k), Piotrowski 67, Grzyb 88
Piast Chęciny 0-2 Wicher Miedziana Góra (300)
Latos 24, R.Wrona 44

Kolejka 6 - 6-7 września

Alit Ożarów 5-1 Wicher Miedziana Góra 6 września, 16:00 (100)
Balmas 24 (k), Gąbka 28, 31, Gołębiowski 75, Donoch 85 - Latos 56
Łysica Bodzentyn 0-3 Piast Chęciny 7 września, 16:00 (300)
Łapot 44, D.Boguszewski 56, 89
Nida Pińczów 0-1 Wierna Małogoszcz 7 września, 16:00 (900)
M.Boguszewski 78
Czarni Połaniec 0-1 Orlęta Kielce 6 września, 16:00 (200)
Kilim 4
Naprzód Jędrzejów 1-0 Granat Skarżysko-Kamienna 7 września, 16:00 (450)
Iwański 58
GKS Świniary 0-2 Spartakus Daleszyce 7 września, 16:00 (300)
W.Kukuła 35, 63
Wisła Sandomierz 2-1 Orlicz Suchedniów 7 września, 16:00 (450)
Gach 32, Buczek 72 (k) - Woszczycki 13
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-0 Hetman Włoszczowa 7 września, 16:00 (250)
Ubożak 38, Pawłowski 47

Kolejka 7 - 13-14 września

Hetman Włoszczowa 2-3 Alit Ożarów 14 września, 16:00 (200)
Rak 36, P.Kozieł 75 - Gołębiowski 15, Klimek 24, 51
Orlicz Suchedniów 1-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 14 września, 16:00 (600)
D.Anduła 26
Spartakus Daleszyce 0-0 Wisła Sandomierz 14 września, 16:00 (500)
Granat Skarżysko-Kamienna 0-0 GKS Świniary 24 września, 16:00 (100)
w pierwotnym terminie nie odbył się, goście nie przyjechali do Skarżyska
Orlęta Kielce 3-1 Naprzód Jędrzejów 14 września, 16:00 (450)
Myśliwy 10, 26, Dudek 61 (s) - Kwapisz 31
Wierna Małogoszcz 4-0 Czarni Połaniec 14 września, 16:00 (500)
Fatyga 67, 73, M.Boguszewski 71, Malaga 76 (k)
Piast Chęciny 0-3 Nida Pińczów 13 września, 16:00 (300)
Dudzik 43 (k), Kłos 75, Banaszek 88
Wicher Miedziana Góra 0-2 Łysica Bodzentyn 14 września, 16:00 (200)
Rubinkiewicz 58, 87

Kolejka 8 - 20-21 września

Alit Ożarów 4-1 Łysica Bodzentyn 20 września, 11:00 (100)
Ł.Barański 32, Gąbka 42, 80, Waga 86 - Rubinkiewicz 65
Nida Pińczów 1-0 Wicher Miedziana Góra 21 września, 16:00 (700)
Chlewicki 6
Czarni Połaniec 2-0 Piast Chęciny 21 września, 16:00 (100)
D.Mikoda 7, R.Mikoda 32
Naprzód Jędrzejów 0-1 Wierna Małogoszcz 21 września, 16:00 (600)
Lniany 43
GKS Świniary 1-1 Orlęta Kielce 21 września, 16:00 (350)
Kołacz 37 - R.Czarnecki 17
Wisła Sandomierz 4-2 Granat Skarżysko-Kamienna 21 września, 16:00 (450)
Laskowski 38, 42, Pluta 60, Szymański 70 - P.Kukuła 11, Kamil Kotwica 54
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-1 Spartakus Daleszyce 20 września, 16:00 (250)
Pawłowski 24 (k), Rumas 76 - Sarnecki 56
Hetman Włoszczowa 1-1 Orlicz Suchedniów 21 września, 16:00 (500)
R.Kozieł 60 - Bracha 22

Kolejka 9 - 27-28 września

Orlicz Suchedniów 5-1 Alit Ożarów 28 września, 15:00 (700)
Zieliński 4, D.Anduła 53, Mosiołek 60, Kubiec 65, Bracha 77 - R.Barański 73
Spartakus Daleszyce 2-0 Hetman Włoszczowa 28 września, 15:00 (400)
Bernat 10, Borek 45
Granat Skarżysko-Kamienna 2-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 28 września, 15:00 (300)
Gołda 20, P.Kukuła 70
Orlęta Kielce 1-1 Wisła Sandomierz 28 września, 15:00 (450)
Myśliwy 50 - Gach 19
Wierna Małogoszcz 2-0 GKS Świniary 28 września, 15:00 (500)
Fatyga 54, Gil 88
Piast Chęciny 2-1 Naprzód Jędrzejów 27 września, 15:00 (300)
Łapot 89, 90 - Sidełko 77
Wicher Miedziana Góra 0-1 Czarni Połaniec 28 września, 15:00 (200)
Kaśniewski 82
Łysica Bodzentyn 0-2 Nida Pińczów 28 września, 15:00 (250)
Chlewicki 15, Lipski 64

Kolejka 10 - 4-5 października

Alit Ożarów 2-1 Nida Pińczów 4 października, 15:00 (250)
Balmas 12 (k), Pater 15 - Chlewicki 62
Czarni Połaniec 2-1 Łysica Bodzentyn 5 października, 15:00 (100)
Kiciński 69, R.Mikoda 77 - Drapisz 13
Naprzód Jędrzejów 3-0 Wicher Miedziana Góra 5 października, 15:00 (300)
Kwapisz 8, Różański 45, 52
GKS Świniary 0-1 Piast Chęciny 5 października, 15:00 (200)
Śladkowski 61
Wisła Sandomierz 1-0 Wierna Małogoszcz 5 października, 15:00 (500)
Szymański 74
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-2 Orlęta Kielce 4 października, 15:00 (500)
Kilim 9, Goraj 58 (s)
Hetman Włoszczowa 2-0 Granat Skarżysko-Kamienna 5 października, 15:00 (250)
R.Szwajkowski 5 (k), Wolski 45
Orlicz Suchedniów 6-2 Spartakus Daleszyce 5 października, 15:00 (400)
D.Anduła 23, 33, 66, Bracha 34, 61, 70 - Ruszkowski 13, Sarnecki 47

Kolejka 11 - 11-12 października

Spartakus Daleszyce 1-0 Alit Ożarów 12 października, 15:00 (300)
Wilk 65
Granat Skarżysko-Kamienna 4-0 Orlicz Suchedniów 11 października, 11:00 (500)
Derlatka 15, Kowalik 64, Kamil Kotwica 71, 85
Orlęta Kielce 1-1 Hetman Włoszczowa 12 października, 15:00 (300)
Malinowski 44 - Stawowczyk 39
Wierna Małogoszcz 2-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 12 października, 15:00 (700)
Paździor 65, 83
Piast Chęciny 2-2 Wisła Sandomierz 11 października, 15:00 (200)
Pać 5, M.Salwa 51 - Leptacz 44, Pluta 59
Wicher Miedziana Góra 5-1 GKS Świniary 11 października, 15:00 (200)
Słoń 25, 35, 62, Wilman 29, Latos 78 - Miłoś 60 (k)
Łysica Bodzentyn 0-0 Naprzód Jędrzejów 12 października, 15:00 (350)
Nida Pińczów 5-0 Czarni Połaniec 12 października, 15:00 (700)
Wrzesień 15, Ciekalski 25, 68, Chlewicki 60, 70

Kolejka 12 - 18-19 października

Alit Ożarów 2-2 Czarni Połaniec 18 października, 14:00 (100)
Klimek 3, Gołębiowski 11 - Łącz 16, Kamiński 77
Naprzód Jędrzejów 1-1 Nida Pińczów 29 października, 14:00 (600)
Tworek 38 - Chlewicki 69
mecz przełożony ze względu na epidemię grypy w drużynie Naprzodu
GKS Świniary 0-0 Łysica Bodzentyn 19 października, 14:00 (150)
Wisła Sandomierz 3-1 Wicher Miedziana Góra 19 października, 14:00 (300)
Pluta 2, Kulczycki 55, Leptacz 70 - Wilman 30
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-0 Piast Chęciny 18 października, 14:00 (250)
Ubożak 14 (k), Pawłowski 62, Rumas 78
Hetman Włoszczowa 0-1 Wierna Małogoszcz 19 października, 14:00 (500)
Fatyga 22
Orlicz Suchedniów 1-2 Orlęta Kielce 19 października, 14:00 (400)
Bracha 80 - Myśliwy 35, Kilim 85
Spartakus Daleszyce 2-0 Granat Skarżysko-Kamienna 19 października, 14:00 (300)
W.Kukuła 23, Matałowski 66

Kolejka 13 - 25-26 października

Granat Skarżysko-Kamienna 6-0 Alit Ożarów 26 października, 14:00 (150)
Dróżdż 5, Gołda 36 (k), Nowak 38, P.Kukuła 63, 79, Kamil Kotwica 73
Orlęta Kielce 0-0 Spartakus Daleszyce 26 października, 14:00 (100)
Wierna Małogoszcz 1-0 Orlicz Suchedniów 26 października, 14:00 (250)
Gil 28
Piast Chęciny 2-0 Hetman Włoszczowa 26 października, 14:00 (200)
Pać 21, Mróz 65
Wicher Miedziana Góra 0-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 25 października, 14:00 (200)
Kula 52, 71
Łysica Bodzentyn 3-1 Wisła Sandomierz 26 października, 14:00 (300)
Jańczyk 54, 68, Łapka 84 - Nowicki 30
Nida Pińczów 9-1 GKS Świniary 26 października, 14:00 (400)
Chlewicki 4, 21, 24, 29, 79, Wrzesień 30, Baliński 38, Lipski 65, Madej 83 - M.Smykla 48
Czarni Połaniec 3-2 Naprzód Jędrzejów 26 października, 15:00 (100)
Staniek 68, Janaszek 78, Kiciński 90 - Sochacki 32, Kwapisz 37 (k)

Kolejka 14 - 2 listopada

Alit Ożarów 1-1 Naprzód Jędrzejów 2 listopada, 13:00 (100)
Gołębiowski 16 - Ziółkowski 24
GKS Świniary 1-1 Czarni Połaniec 2 listopada, 13:00 (350)
Turkot 82 - Janowski 44
Wisła Sandomierz 1-3 Nida Pińczów 2 listopada, 13:00 (400)
Laskowski 70 - Wrzesień 16, Mika 32, Stachurski 43
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-0 Łysica Bodzentyn 31 października, 13:00 (150)
Radek 49, Pawłowski 66
Hetman Włoszczowa 0-3 Wicher Miedziana Góra 2 listopada, 13:00 (100)
Słoń 28, 40, R.Wrona 35
Orlicz Suchedniów 1-0 Piast Chęciny 2 listopada, 13:00 (500)
Kubiec 77 (k)
Spartakus Daleszyce 0-2 Wierna Małogoszcz 2 listopada, 13:00 (250)
Gil 45, 48
Granat Skarżysko-Kamienna 1-3 Orlęta Kielce 2 listopada, 13:00 (200)
Chołuj 48 - Kilim 5, R.Czarnecki 52, Myśliwy 63

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Orlęta Kielce 4-0 Alit Ożarów 9 listopada, 13:00 (300)
R.Czarnecki 28, Myśliwy 38, 58, Malinowski 68
Wierna Małogoszcz 1-2 Granat Skarżysko-Kamienna 9 listopada, 13:00 (300)
Stalmasiński 12 - Spadło 35, Kamil Kotwica 63
Piast Chęciny 0-1 Spartakus Daleszyce 9 listopada, 13:00 (200)
Sarnecki 44
Wicher Miedziana Góra 3-3 Orlicz Suchedniów 9 listopada, 13:00 (150)
Ludwinek 36, Spurek 38, Słoń 72 - A.Anduła 17, D.Anduła 19, 40
Łysica Bodzentyn 0-1 Hetman Włoszczowa 9 listopada, 13:00 (100)
Rak 14
Nida Pińczów 2-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 9 listopada, 13:00 (500)
Ciekalski 60 (k), Lipski 65
Czarni Połaniec 0-2 Wisła Sandomierz 8 listopada, 13:00 (200)
Pluta 30, 90
Naprzód Jędrzejów 1-1 GKS Świniary 9 listopada, 13:00 (250)
Różański 64 - K.Smykla 69

Kolejka 16 - 20-21 marca

Alit Ożarów 2-1 GKS Świniary 20 marca, 15:00 (150)
Waga 11, Klimek 57 - M.Smykla 69
Naprzód Jędrzejów 0-1 Wisła Sandomierz 21 marca, 15:00 (400)
Szymański 36
Czarni Połaniec 1-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 21 marca, 15:00 (200)
Kiciński 76 - S.Ubożak 39 (k)
Nida Pińczów 2-2 Hetman Włoszczowa 21 marca, 15:00 (800)
Chlewicki 45, 67 - Jarząb 21, 69
Łysica Bodzentyn 0-0 Orlicz Suchedniów 21 marca, 15:00 (500)
Wicher Miedziana Góra 0-0 Spartakus Daleszyce 21 marca, 15:00 (150)
Piast Chęciny 1-1 Granat Skarżysko-Kamienna 21 marca, 15:00 (200)
Skowerski 87 - Bilski 73
Wierna Małogoszcz 1-0 Orlęta Kielce 21 marca, 15:00 (600)
Gil 38

Kolejka 17 - 27-28 marca

Wierna Małogoszcz 1-1 Alit Ożarów 14 kwietnia, 17:00 (200)
Stalmasiński 87 - Donoch 50
w pierwotnym terminie mecz się nie odbył z powodu zalanego boiska
Orlęta Kielce 2-0 Piast Chęciny 28 marca, 15:00 (350)
Dziubel 72, Myśliwy 85
Granat Skarżysko-Kamienna 0-0 Wicher Miedziana Góra 28 marca, 15:00 (150)
Spartakus Daleszyce 2-0 Łysica Bodzentyn 28 marca, 15:00 (400)
Mojecki 9, Sarnecki 38
Orlicz Suchedniów 2-3 Nida Pińczów 28 marca, 15:00 (400)
Bracha 27, 48 (k) - Lipski 2, Chlewicki 13, 87
Hetman Włoszczowa 1-0 Czarni Połaniec 28 marca, 15:00 (300)
Michałek 22
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-0 Naprzód Jędrzejów 27 marca, 15:00 (150)
Stawiarski 61, S.Ubożak 71
Wisła Sandomierz 2-0 GKS Świniary 28 marca, 15:00 (450)
Rzeszutek 30, Szymański 76

Kolejka 18 - 3-4 kwietnia

Alit Ożarów 0-2 Wisła Sandomierz 3 kwietnia, 15:00 (400)
Leptacz 83, Laskowski 90
GKS Świniary 2-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4 kwietnia, 15:00 (500)
Tworek 85, Stylski 88 - Kula 47, Pawłowski 87
Naprzód Jędrzejów 3-0 Hetman Włoszczowa 4 kwietnia, 15:00 (450)
Iwański 66, P.Kukuła 74, Jaśkowski 90
Czarni Połaniec 0-1 Orlicz Suchedniów 4 kwietnia, 15:00 (200)
Woszczycki 29
Nida Pińczów 1-1 Spartakus Daleszyce 4 kwietnia, 15:00 (1000)
Chlewicki 44 - Baran 52
Łysica Bodzentyn 1-5 Granat Skarżysko-Kamienna 4 kwietnia, 15:00 (300)
Hajdenrajch 86 (k) - Spadło 29, 53, Jastrząb 37, 89, Pacek 61
Wicher Miedziana Góra 1-1 Orlęta Kielce 4 kwietnia, 15:00 (550)
Latos 35 - Śliwa 66
Piast Chęciny 1-1 Wierna Małogoszcz 4 kwietnia, 15:00 (400)
M.Salwa 70 - Fatyga 36

Kolejka 19 - 10 kwietnia

Piast Chęciny 1-1 Alit Ożarów 10 kwietnia, 13:00 (300)
Skowerski 45 (k) - Błajszczak 90
Wierna Małogoszcz 3-1 Wicher Miedziana Góra 10 kwietnia, 13:00 (500)
Drej 3, Paździor 37, Grzesik 86 - Ludwinek 29
Orlęta Kielce 1-1 Łysica Bodzentyn 10 kwietnia, 11:00 (250)
Malinowski 74 - Klusek 13
Granat Skarżysko-Kamienna 3-1 Nida Pińczów 10 kwietnia, 13:00 (350)
Kowalik 40, Plewiński 50, Pacek 75 - Spadło 66 (s)
Spartakus Daleszyce 1-0 Czarni Połaniec 10 kwietnia, 13:00 (500)
Bernat 62
Orlicz Suchedniów 1-1 Naprzód Jędrzejów 10 kwietnia, 15:00 (500)
Kita 5 - Iwański 50
Hetman Włoszczowa 3-0 GKS Świniary 10 kwietnia, 13:00 (600)
Sobczyk 1, Bartocha 3, Rak 21
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3-0 Wisła Sandomierz 7 kwietnia, 16:30 (250)
Stawiarski 54, Mądzik 57, Pająk 88

Kolejka 20 - 17-18 kwietnia

Alit Ożarów 0-1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 17 kwietnia, 16:00 (100)
Szczepański 88
Wisła Sandomierz 6-0 Hetman Włoszczowa 18 kwietnia, 16:00 (500)
Szymański 10, Rozczypała 29, Krzemiński 52, Laskowski 59, Buczek 65, Nowicki 68
GKS Świniary 1-5 Orlicz Suchedniów 18 kwietnia, 16:00 (400)
Franus 44 - Bracha 4 (k), 46, Woszczycki 43, A.Mendak 77, Bator 83
Naprzód Jędrzejów 2-1 Spartakus Daleszyce 18 kwietnia, 16:00 (500)
Wójcicki 8, Kwapisz 25 (k) - Roter 65
Czarni Połaniec 1-3 Granat Skarżysko-Kamienna 18 kwietnia, 16:00 (150)
G.Kamiński 89 - Nowak 31, 54, Susz 78
Nida Pińczów 3-2 Orlęta Kielce 18 kwietnia, 16:00 (800)
Chlewicki 13 (k), Baliński 38, Ciekalski 64 - M.Czarnecki 74 (k), Syska 85
Łysica Bodzentyn 0-0 Wierna Małogoszcz 18 kwietnia, 16:00 (450)
Wicher Miedziana Góra 1-1 Piast Chęciny 18 kwietnia, 16:00 (200)
Słoń 34 - Pać 35

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia

Wicher Miedziana Góra 2-1 Alit Ożarów 25 kwietnia, 16:00 (250)
Słoń 3, Relidzyński 87 - Gołębiowski 11 (k)
Piast Chęciny 0-3 Łysica Bodzentyn 25 kwietnia, 16:00 (200)
Hajdenrajch 19, Strzelecki 56, 74
Wierna Małogoszcz 3-1 Nida Pińczów 25 kwietnia, 16:00 (1000)
Fatyga 42, Drej 51 (k), Grzyb 73 - Głuc 71
Orlęta Kielce 1-0 Czarni Połaniec 25 kwietnia, 16:00 (400)
Kilim 21
Granat Skarżysko-Kamienna 2-1 Naprzód Jędrzejów 25 kwietnia, 16:00 (250)
Plewiński 46, Gołda 56 - Kwapisz 64 (k)
Spartakus Daleszyce 3-1 GKS Świniary 25 kwietnia, 16:00 (400)
Bernat 11, 24, Jasiewicz 45 - Pluta 47
Orlicz Suchedniów 1-1 Wisła Sandomierz 25 kwietnia, 16:00 (400)
Bracha 90 - Krzemiński 65
Hetman Włoszczowa 1-4 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 25 kwietnia, 16:00 (350)
Jarząb 16 - Jędrzejewski 22, 60, Stawiarski 25, Pawłowski 42

Kolejka 22 - 1-2 maja

Alit Ożarów 0-0 Hetman Włoszczowa 1 maja, 17:00 (100)
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-0 Orlicz Suchedniów 1 maja, 18:00 (300)
Wisła Sandomierz 2-2 Spartakus Daleszyce 2 maja, 17:00 (350)
Leptacz 69, Rozczypała 72 - Borek 77, Roter 90
GKS Świniary 1-1 Granat Skarżysko-Kamienna 2 maja, 17:00 (300)
Koryciński 33 - Jastrząb 9
Naprzód Jędrzejów 0-1 Orlęta Kielce 2 maja, 17:00 (400)
Bąk 12
Czarni Połaniec 1-0 Wierna Małogoszcz 2 maja, 17:00 (150)
P.Kamiński 75
Nida Pińczów 2-0 Piast Chęciny 2 maja, 17:00 (800)
Ciekalski 76 (k), 81
Łysica Bodzentyn 0-0 Wicher Miedziana Góra 2 maja, 17:00 (300)

Kolejka 23 - 8-9 maja

Łysica Bodzentyn 1-2 Alit Ożarów 9 maja, 17:00 (250)
Pindral 79 (k) - Klimek 50, Wójcik 65
Wicher Miedziana Góra 0-2 Nida Pińczów 9 maja, 17:00 (200)
Gozdek 74 (s), Chlewicki 90
Piast Chęciny 2-2 Czarni Połaniec 9 maja, 17:00 (150)
Nowak 57, Prawda 65 - G.Kamiński 32, G.Salwa 80
Wierna Małogoszcz 2-0 Naprzód Jędrzejów 9 maja, 17:00 (800)
Gil 21, Grzesik 40
Orlęta Kielce 2-1 GKS Świniary 9 maja, 17:00 (400)
Kilim 38, Śliwa 79 - Pluta 39
Granat Skarżysko-Kamienna 1-0 Wisła Sandomierz 9 maja, 17:00 (200)
Gołda 78 (k)
Spartakus Daleszyce 1-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 9 maja, 17:00 (350)
Sarnecki 7 - Stawiarski 32, 42
Orlicz Suchedniów 0-1 Hetman Włoszczowa 9 maja, 17:00 (500)
Rak 13

Kolejka 24 - 15-16 maja

Alit Ożarów 1-1 Orlicz Suchedniów 15 maja, 17:00 (100)
Wójcik 2 - Bracha 34
Hetman Włoszczowa 2-0 Spartakus Daleszyce 16 maja, 17:00 (500)
Rak 57, 83
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1-0 Granat Skarżysko-Kamienna 15 maja, 13:00 (150)
Stawiarski 56
Wisła Sandomierz 1-0 Orlęta Kielce 16 maja, 17:00 (600)
Laskowski 48
GKS Świniary 0-2 Wierna Małogoszcz 16 maja, 17:00 (250)
Lniany 77 (k), Grzesik 85
Naprzód Jędrzejów 3-0 Piast Chęciny 16 maja, 17:00 (500)
Kwapisz 38 (k), P.Kukuła 48, Iwański 75
Czarni Połaniec 2-1 Wicher Miedziana Góra 16 maja, 17:00 (200)
G.Salwa 25 (k), 73 - Spurek 43
Nida Pińczów 2-0 Łysica Bodzentyn 16 maja, 17:00 (900)
Lipski 8, 83

Kolejka 25 - 22-23 maja

Nida Pińczów 3-0 Alit Ożarów 23 maja, 17:00 (800)
Mika 27, Chlewicki 86, Aboah 89 (k)
Łysica Bodzentyn 0-2 Czarni Połaniec 22 maja, 17:00 (400)
G.Salwa 77, 88
Wicher Miedziana Góra 0-1 Naprzód Jędrzejów 23 maja, 17:00 (200)
Dudek 63
Piast Chęciny 1-0 GKS Świniary 23 maja, 17:00 (250)
Hańćko 21
Wierna Małogoszcz 4-1 Wisła Sandomierz 23 maja, 17:00 (500)
M.Kleszcz 41, Malaga 66, Drej 73, 88 (k) - Leptacz 52
Orlęta Kielce 1-0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 23 maja, 17:00 (300)
M.Czarnecki 82 (k)
Granat Skarżysko-Kamienna 5-1 Hetman Włoszczowa 23 maja, 17:00 (200)
Plewiński 10, Nowak 22, 24 (k), Gołda 56, Chołuj 87 - Jarząb 37
Spartakus Daleszyce 3-1 Orlicz Suchedniów 23 maja, 17:00 (250)
Banasik 15, Bernat 48, 58 - Toboła 81 (s)

Kolejka 26 - 29-30 maja

Alit Ożarów 0-0 Spartakus Daleszyce 29 maja, 17:00 (150)
Orlicz Suchedniów 1-0 Granat Skarżysko-Kamienna 30 maja, 17:00 (700)
A.Mendak 51
Hetman Włoszczowa 0-0 Orlęta Kielce 30 maja, 17:00 (400)
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0-0 Wierna Małogoszcz 29 maja, 18:00 (800)
Wisła Sandomierz 0-0 Piast Chęciny 30 maja, 17:00 (350)
GKS Świniary 1-0 Wicher Miedziana Góra 30 maja, 17:00 (300)
Pluta 85
Naprzód Jędrzejów 1-0 Łysica Bodzentyn 30 maja, 17:00 (400)
P.Kukuła 11
Czarni Połaniec 0-1 Nida Pińczów 30 maja, 17:00 (300)
Lipski 36

Kolejka 27 - 5-6 czerwca

Czarni Połaniec 4-0 Alit Ożarów 6 czerwca, 17:00 (300)
Meszek 51, Janowski 52, G.Salwa 53, Witek 81
Nida Pińczów 2-0 Naprzód Jędrzejów 6 czerwca, 17:00 (900)
Chlewicki 15, Ciekalski 18
Łysica Bodzentyn 2-1 GKS Świniary 6 czerwca, 17:00 (300)
Hajdenrajch 20, 88 - Koryciński 43
Wicher Miedziana Góra 1-0 Wisła Sandomierz 6 czerwca, 17:00
Spurek 5
Piast Chęciny 1-2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 6 czerwca, 17:00 (300)
Łapot 32 (k) - Pająk 75, Pawłowski 85
Wierna Małogoszcz 6-2 Hetman Włoszczowa 5 czerwca, 14:00 (400)
Fatyga 25, 45, 86, Grzesik 31, Stalmasiński 36, Gil 73 - Wolski 55, Szafrański 85
Orlęta Kielce 1-0 Orlicz Suchedniów 6 czerwca, 17:00 (500)
Kilim 62
Granat Skarżysko-Kamienna 2-1 Spartakus Daleszyce 6 czerwca, 17:00 (200)
Jastrząb 46, Pacek 59 - Kwaśniewski 21

Kolejka 28 - 9-10 czerwca

Alit Ożarów 1-3 Granat Skarżysko-Kamienna 10 czerwca, 17:00 (100)
Zdybski 65 - Jastrząb 42, Plewiński 48, Mosiołek 90
Spartakus Daleszyce 3-0 Orlęta Kielce 10 czerwca, 17:00 (300)
Sarnecki 10, Roter 75, Mojecki 78
Orlicz Suchedniów 1-2 Wierna Małogoszcz 10 czerwca, 17:00 (500)
Bracha 69 (k) - Grzyb 6, 27
Hetman Włoszczowa 2-0 Piast Chęciny 10 czerwca, 17:00 (200)
Rak 26, T.Szwajkowski 90
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-0 Wicher Miedziana Góra 9 czerwca, 18:00 (150)
Pawłowski 22, S.Ubożak 59
Wisła Sandomierz 2-0 Łysica Bodzentyn 10 czerwca, 17:00 (400)
Buczek 69, Dulęba 70 (s)
GKS Świniary 0-2 Nida Pińczów 10 czerwca, 17:00 (200)
Ciekalski 61, Chlewicki 77
Naprzód Jędrzejów 3-2 Czarni Połaniec 10 czerwca, 17:00 (300)
W.Kukuła 42, Krupa 50, Iwański 77 - Janowski 75, Wiszniewski 82

Kolejka 29 - 13 czerwca

Naprzód Jędrzejów 4-2 Alit Ożarów 13 czerwca, 17:00 (400)
Wójcicki 5, Różański 44, Jaśkowski 63, Krupa 81 - Gierczak 40, Gołębiowski 83 (k)
Czarni Połaniec 5-1 GKS Świniary 13 czerwca, 17:00 (300)
G.Salwa 21, 46, Kiciński 35, 85, 90 - Pluta 29
Nida Pińczów 2-0 Wisła Sandomierz 13 czerwca, 17:00 (2000)
Baliński 7, Chlewicki 21
Łysica Bodzentyn 0-4 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 13 czerwca, 17:00 (300)
Kula 28, 42, 52, Rabiej 88
Wicher Miedziana Góra 1-1 Hetman Włoszczowa 13 czerwca, 17:00 (200)
Wilman 44 - Michałek 55
Piast Chęciny 2-2 Orlicz Suchedniów 13 czerwca, 17:00
Pać 32, Łapot 89 (k) - Zieliński 33, Kita 75
Wierna Małogoszcz 2-1 Spartakus Daleszyce 13 czerwca, 17:00 (400)
Gil 11, Drej 51 - Roter 88
Orlęta Kielce 2-1 Granat Skarżysko-Kamienna 13 czerwca, 17:00 (400)
Minda 90, M.Czarnecki 90 (k) - Spadło 32

Kolejka 30 - 20 czerwca

Alit Ożarów 0-1 Orlęta Kielce 20 czerwca, 17:00 (150)
Borowiec 44
Granat Skarżysko-Kamienna 0-4 Wierna Małogoszcz 20 czerwca, 17:00 (150)
Fatyga 37, 70, Gil 66, 79
Spartakus Daleszyce 6-1 Piast Chęciny 20 czerwca, 17:00 (200)
Sarnecki 38, Roter 41 (k), 81, 82, 85, Bernat 76 - Skowerski 30
Orlicz Suchedniów 2-4 Wicher Miedziana Góra 20 czerwca, 17:00 (300)
Bator 52, Zegadło 83 - Słoń 12, 26, 37, Wilman 31
Hetman Włoszczowa 0-1 Łysica Bodzentyn 20 czerwca, 17:00 (300)
Rubinkiewicz 44
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2-1 Nida Pińczów 20 czerwca, 17:00 (1200)
Kula 53, Szymoniak 80 - Chlewicki 2
Wisła Sandomierz 1-3 Czarni Połaniec 20 czerwca, 17:00
Przygoda 56 (k) - Haliniak 10, P.Kamiński 31, 55
GKS Świniary 0-1 Naprzód Jędrzejów 20 czerwca, 17:00 (100)
Różański 32

Baraże o udział w III lidze (4)

III liga 2003/2004 (4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie))

IV liga 2003/2004 (lubelska)
IV liga 2003/2004 (małopolska (Kraków))
IV liga 2003/2004 (małopolska (Nowy Sącz-Tarnów))
IV liga 2003/2004 (podkarpacka)

V liga 2003/2004 (świętokrzyska)

Autor: Kamil Jóźwik
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas