[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2003/2004, grupa: małopolska (Kraków)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kmita Zabierzów 32 78 24 6 2 87-26 16 0 0 61-11 8 6 2 26-15
2.  Dalin Myślenice 32 58 16 10 6 56-29 9 6 1 33-13 7 4 5 23-16
3.  Garbarnia Kraków 32 56 16 8 8 54-31 11 2 3 32-9 5 6 5 22-22
4.  MZKS Alwernia 32 51 14 9 9 33-24 8 5 3 17-11 6 4 6 16-13
5.  Cracovia II 32 49 15 4 13 45-54 11 2 3 32-17 4 2 10 13-37
6.  Skawa Wadowice 32 48 12 12 8 35-28 9 7 0 23-8 3 5 8 12-20
7.  Garbarz Zembrzyce 32 44 13 5 14 57-56 11 1 4 40-22 2 4 10 17-34
8.  Puszcza Niepołomice 32 42 11 9 12 39-43 6 8 2 20-13 5 1 10 19-30 2 3 1 0 1 3-2
9.  MKS Trzebinia/Siersza 32 42 11 9 12 30-29 7 5 4 19-14 4 4 8 11-15 2 3 1 0 1 2-3
10.  Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 32 40 10 10 12 38-47 7 6 3 25-19 3 4 9 13-28 2 3 1 0 1 6-5
11.  Karpaty Siepraw 32 40 12 4 16 41-61 11 1 4 31-21 1 3 12 10-40 2 3 1 0 1 5-6
12.  Bolesław Bukowno 32 38 10 8 14 51-50 8 4 4 35-17 2 4 10 16-33
13.  Pogoń Miechów 32 37 11 4 17 44-59 7 2 7 30-24 4 2 10 14-35
14.  Clepardia Kraków 32 36 10 6 16 36-52 7 3 6 15-15 3 3 10 21-37
15.  Świt Krzeszowice 32 35 10 5 17 40-62 7 3 6 22-21 3 2 11 18-41
16.  Skawinka Skawina 32 30 7 9 16 28-43 5 3 8 18-22 2 6 8 10-21
17.  Górnik Brzeszcze 32 29 7 8 17 35-55 6 5 5 23-16 1 3 12 12-39
LKS Niedźwiedź wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Kmita Zabierzów    3-1 3-2 2-0 4-0 2-0 6-1 5-2 1-0 4-0 5-0 5-0 3-0 5-1 5-1 2-1 6-2 
 2 Dalin Myślenice2-2     1-1 0-0 3-0 2-2 1-1 2-1 1-0 2-0 2-1 3-2 0-0 1-3 8-0 2-0 3-0 
 3 Garbarnia Kraków0-1 1-0     0-2 2-0 1-0 4-2 4-0 0-1 4-0 1-1 2-0 1-0 2-1 5-0 1-1 4-0 
 4 MZKS Alwernia1-1 1-0 2-0     3-2 1-1 1-0 1-2 1-0 1-1 1-1 2-0 0-1 0-2 1-0 0-0 1-0 
 5 Cracovia II0-2 1-1 1-4 1-0     2-0 3-1 3-1 1-0 1-0 2-1 1-3 3-1 4-0 2-2 2-0 5-1 
 6 Skawa Wadowice1-1 1-0 2-1 1-1 3-0     1-0 1-1 0-0 2-0 2-0 0-0 2-2 3-2 2-0 0-0 2-0 
 7 Garbarz Zembrzyce2-4 2-4 4-1 1-3 1-3 1-0     3-2 1-1 4-1 4-0 3-0* 5-0 2-0 3-2 1-0 3-1 
 8 Puszcza Niepołomice0-0 0-0 2-2 1-1 0-0 2-1 2-0     3-0 0-0 1-3 2-1 0-1 2-2 2-1 1-1 2-0 
 9 MKS Trzebinia/Siersza1-1 0-1 1-1 1-2 0-1 0-0 1-1 2-0     2-0 2-1 1-0 2-3 3-2 1-0 0-0 2-1 
 10 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)0-2 0-0 0-4 0-0 3-1 1-2 2-1 3-1 2-2     3-1 1-1 4-1 1-1 3-1 1-0 1-1 
 11 Karpaty Siepraw1-0 2-3 0-0 2-0 4-0 0-2 2-3 0-4 1-0 4-3     3-2 2-0 3-2 2-1 3-0 2-1 
 12 Bolesław Bukowno0-3 1-1 1-1 0-1 5-0 0-0 4-2 3-0 2-4 1-0 3-0     4-1 7-1 2-2 0-1 2-0 
 13 Pogoń Miechów2-3 1-2 0-1 1-4 4-0 2-1 2-0 1-2 0-1 1-3 5-0 2-2     2-0 2-1 3-2 2-2 
 14 Clepardia Kraków0-2 0-3 0-0 1-0 1-1 0-1 1-0 0-2 1-0 0-2 2-0 3-0* 1-0     1-2 1-1 3-1 
 15 Świt Krzeszowice3-0* 0-2 0-1 1-0 1-3 2-0 2-3 1-0 1-0 1-1 1-1 1-3 3-1 1-4     3-1 1-1 
 16 Skawinka Skawina0-2 3-2 1-3 1-0 0-1 4-2 1-1 0-1 0-0 0-1 2-0 1-1 2-3 1-0 2-4     0-1 
 17 Górnik Brzeszcze2-2 0-3 4-0 0-2 3-1 0-0 1-1 1-0 0-2 1-1 4-0 3-1 3-0 0-0 0-1 1-2     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Kmita Zabierzów - LKS Niedźwiedź
Filipczak 18, Bębenek 38, Bogusz 44, 65, P.Gawęcki 53
było 5-0, anulowany
Skawa Wadowice 1-0 Garbarz Zembrzyce
Mikołajczyk 43
Karpaty Siepraw 2-1 Górnik Brzeszcze
Włodarczyk 53, Kroczek 78 (k) - Borowczyk 62
Bolesław Bukowno 1-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Szczepanik 61
MZKS Alwernia 1-2 Puszcza Niepołomice
Józkowicz 23 - Jałocha 47 (k), 70
Skawinka Skawina 0-0 MKS Trzebinia/Siersza
Clepardia Kraków 1-0 Pogoń Miechów
K.Marzec 66
Dalin Myślenice 3-0 Cracovia II
Rudzki 16, 65, Zieliński 89
Garbarnia Kraków 5-0 Świt Krzeszowice
Kwater 6, 34, 67, Lipecki 49, Dzierżanowski 80

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

LKS Niedźwiedź - Świt Krzeszowice
Hermaniuk 45 (k) - Krzysiak 6, Wasilewski 75
było 1-2, anulowany
Cracovia II 1-4 Garbarnia Kraków
Zawadzki 22 - Dzierżanowski 24, 33, 62, Kwater 54
Pogoń Miechów 1-2 Dalin Myślenice
Bujak 52 (k) - Skiba 59, R.Kański 90
MKS Trzebinia/Siersza 3-2 Clepardia Kraków
Ciepichał 41 (k), Augustynek 54, 70 - Niebrzegowski 16, Ptak 22
Puszcza Niepołomice 1-1 Skawinka Skawina
Jeleń 86 - Bodzioch 90
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-0 MZKS Alwernia
Górnik Brzeszcze 3-1 Bolesław Bukowno
Gniza 55, Borowczyk 83, Bartuś 90 - T.Kulawik 50
Garbarz Zembrzyce 4-0 Karpaty Siepraw
Raczek 24, Mańka 73, Świerkosz 83, Gaździcki 90
Kmita Zabierzów 2-0 Skawa Wadowice
Bagnicki 42, 65

Kolejka 3 - 20 sierpnia

Skawa Wadowice - LKS Niedźwiedź
Błasiak 13
było 1-0, anulowany
Karpaty Siepraw 1-0 Kmita Zabierzów
Włodarczyk 53
Bolesław Bukowno 4-2 Garbarz Zembrzyce
T.Kulawik 8, 16, Bieda 11, R.Szczypciak 57 - Pilarczyk 38, Świerkosz 68
MZKS Alwernia 1-0 Górnik Brzeszcze
Klimek 73
Skawinka Skawina 0-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Kossak 37
Clepardia Kraków 0-2 Puszcza Niepołomice
Maśnica 26, Kmak 59
Dalin Myślenice 1-0 MKS Trzebinia/Siersza
Rudzki 82
Garbarnia Kraków 1-0 Pogoń Miechów
Dzierżanowski 57
Świt Krzeszowice 1-3 Cracovia II
Piątek 19 - Suchan 35, 43, Szwajdych 41

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

LKS Niedźwiedź - Cracovia II
Hermaniuk 48, Niemiec 50, Badoń 73 - Szwajdych 13
było 3-1, anulowany
Pogoń Miechów 2-1 Świt Krzeszowice
Ciesielski 8, Salamon 37 - Piątek 45
MKS Trzebinia/Siersza 1-1 Garbarnia Kraków
Jędrzejczyk 73 - Lipecki 55
Puszcza Niepołomice 0-0 Dalin Myślenice
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-1 Clepardia Kraków
Łabuś 49 - Szczepaniak 33
Górnik Brzeszcze 1-2 Skawinka Skawina
Borowczyk 28 - Mamczur 10, 24
Garbarz Zembrzyce 1-3 MZKS Alwernia
Sibik 90 - Balonek 57, Przepiórka 85, Ficek 89
Kmita Zabierzów 5-0 Bolesław Bukowno
P.Gawęcki 35, Chlipała 37, 61, M.Durzyński 73, Wiatr 88
Skawa Wadowice 2-0 Karpaty Siepraw
Mikołajczyk 3, Skawina 90

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Karpaty Siepraw - LKS Niedźwiedź
Włodarczyk 13 - Burliga 3
było 1-1, anulowany
Bolesław Bukowno 0-0 Skawa Wadowice
MZKS Alwernia 1-1 Kmita Zabierzów
Józkowicz 88 - Bagnicki 83
Skawinka Skawina 1-1 Garbarz Zembrzyce
Jezioro 90 - Świerkosz 17
Clepardia Kraków 3-1 Górnik Brzeszcze
Gurbiel 40, 57 (k), Mazur 77 - Borowczyk 90
Dalin Myślenice 2-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Rudzki 12 (k), Muniak 90
Garbarnia Kraków 4-0 Puszcza Niepołomice
Dzierżanowski 36, 48, Kwater 56, Słupek 61
Świt Krzeszowice 1-0 MKS Trzebinia/Siersza
Jawień 8
Cracovia II 3-1 Pogoń Miechów
Szczoczarz 17, Zawadzki 50, Lizak 76 - Machnik 42

Kolejka 6 - 6-7 września

LKS Niedźwiedź - Pogoń Miechów
Burliga 3 - P.Nastarowski 29, Frączyk 80
było 1-2, anulowany
MKS Trzebinia/Siersza 0-1 Cracovia II
Suchan 6
Puszcza Niepołomice 2-1 Świt Krzeszowice
Jałocha 31, Kierzkowski 58 - Piątek 17
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-4 Garbarnia Kraków
Brak 2, Dzierżanowski 40, Lipecki 56, 75
Górnik Brzeszcze 0-3 Dalin Myślenice
Zieliński 61, S.Marzec 73, Rudzki 82 (k)
Garbarz Zembrzyce 2-0 Clepardia Kraków
Sibik 60, Pacyga 73
Kmita Zabierzów 2-1 Skawinka Skawina
Filipczak 28, Łuszczek 74 - Woźniak 87
Skawa Wadowice 1-1 MZKS Alwernia
Mikołajczyk 34 - Kobyłecki 8
Karpaty Siepraw 3-2 Bolesław Bukowno
Włodarczyk 19, Szczypciak 33 (s), Inglot 75 - Szatan 63, 70

Kolejka 7 - 10 września

Bolesław Bukowno - LKS Niedźwiedź
Szatan 10, 60, Bieda 25, Szczepanik 40, 65, T.Kulawik 63, S.Kulawik 89 - Szczepanik 71 (s), Hermaniuk 74
było 7-2, anulowany
MZKS Alwernia 1-1 Karpaty Siepraw
Józkowicz 47 - Przała 13
Skawinka Skawina 4-2 Skawa Wadowice
Rapacz 9, Mamczur 27, 39, Bodzioch 75 - Wiecheć 78, Listwan 89
Clepardia Kraków 0-2 Kmita Zabierzów
P.Gawęcki 35, 78
Dalin Myślenice 1-1 Garbarz Zembrzyce
Rudzki 90 - Świerkosz 77
Garbarnia Kraków 4-0 Górnik Brzeszcze
Terlecki 41, Jędrszczyk 45, Bizoń 73 (k), Dzierżanowski 77
Świt Krzeszowice 1-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Kuźnik 89 (k) - Mazela 66
Cracovia II 3-1 Puszcza Niepołomice
Lizak 30, Bednarski 44, Hajduk 88 - Kierzkowski 55
Pogoń Miechów 0-1 MKS Trzebinia/Siersza
Witkowski 82 (k)

Kolejka 8 - 13-14 września

LKS Niedźwiedź - MKS Trzebinia/Siersza
Witkiewicz 14, Kopiec 45, Brózda 49, Ciepichał 51 (k)
było 0-4, anulowany
Puszcza Niepołomice 0-1 Pogoń Miechów
Frączyk 20
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-1 Cracovia II
Łazarczyk 12 (k), Mazela 58, Kozień 79 - Świstak 15
Górnik Brzeszcze 0-1 Świt Krzeszowice
Kwiatkowski 37
Garbarz Zembrzyce 4-1 Garbarnia Kraków
Cienkosz 29, Świerkosz 62, 88, 90 - Kwater 7
Kmita Zabierzów 3-1 Dalin Myślenice
Bagnicki 39, 72, D.Gawęcki 45 - Rudzki 21
Skawa Wadowice 3-2 Clepardia Kraków
Mikołajczyk 25, Wiecheć 43 (k), 89 - Szczepaniak 53, K.Marzec 67
Karpaty Siepraw 3-0 Skawinka Skawina
Przała 6, Kapusta 41, Inglot 64
Bolesław Bukowno 0-1 MZKS Alwernia
Klimek 35

Kolejka 9 - 20-21 września

MZKS Alwernia - LKS Niedźwiedź
Józkowicz 62, 69 - Burliga 33
było 2-1, anulowany
Skawinka Skawina 1-1 Bolesław Bukowno
Stolarz 89 - Szczepanowski 85 (k)
Clepardia Kraków 2-0 Karpaty Siepraw
Szczepaniak 59, Duda 85
Dalin Myślenice 2-2 Skawa Wadowice
Rudzki 37, 56 - Błasiak 52, 80
Garbarnia Kraków 0-1 Kmita Zabierzów
D.Gawęcki 6
Świt Krzeszowice 2-3 Garbarz Zembrzyce
Wasilewski 27, Sęk 52 - Kardaś 12, Mańka 78, 84
Cracovia II 5-1 Górnik Brzeszcze
Szwajdych 4, 35, 66, Lizak 71, 83 - Klakla 69
Pogoń Miechów 1-3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Frączyk 1 - Łabuś 37, Mazela 58, 67
MKS Trzebinia/Siersza 2-0 Puszcza Niepołomice
Stojewski 62, Ciepichał 65

Kolejka 10 - 24 września

LKS Niedźwiedź - Puszcza Niepołomice
Górski 62
było 0-1, anulowany
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-2 MKS Trzebinia/Siersza
Podgórski 2, Łabuś 12 - Lickiewicz 1, Stojewski 28
Górnik Brzeszcze 3-0 Pogoń Miechów
Bartuś 42, Klakla 54, Oczkowski 68
Garbarz Zembrzyce 1-3 Cracovia II
Świerkosz 77 - Suchan 64, 81, 85
Kmita Zabierzów 5-1 Świt Krzeszowice
Filipczak 9, 58 (k), Bagnicki 55, Bogusz 64, Bębenek 90 - Wasilewski 73
Skawa Wadowice 2-1 Garbarnia Kraków
Mikołajczyk 17, Błasiak 55 - Dzierżanowski 89
Karpaty Siepraw 2-3 Dalin Myślenice
Płatek 44 (k), Przała 87 - Brytan 15, Piszczek 51, Zieliński 76
Bolesław Bukowno 7-1 Clepardia Kraków
A.Szczypciak 4, T.Kulawik 19, 82, 86, Szczepanowski 41 (k), S.Kulawik 60, Szczepanik 75 - Duda 56
MZKS Alwernia 0-0 Skawinka Skawina

Kolejka 11 - 27-28 września

Skawinka Skawina - LKS Niedźwiedź
Bodzioch 25, 58, Pytel 72
było 3-0, anulowany
Clepardia Kraków 1-0 MZKS Alwernia
Gągol 20
Dalin Myślenice 3-2 Bolesław Bukowno
Skiba 11, 44, Piszczek 40 - R.Szczypciak 5, T.Kulawik 8
Garbarnia Kraków 1-1 Karpaty Siepraw
Kwater 90 - Płatek 34
Świt Krzeszowice 2-0 Skawa Wadowice
Kuźnik 21 (k), Klita 40
Cracovia II 0-2 Kmita Zabierzów
Bagnicki 5, P.Gawęcki 32
Pogoń Miechów 2-0 Garbarz Zembrzyce
Bednarz 19, Salamon 89
MKS Trzebinia/Siersza 2-1 Górnik Brzeszcze
Lickiewicz 14, Witkowski 84 - Bartuś 82
Puszcza Niepołomice 0-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)

Kolejka 12 - 4-5 października

LKS Niedźwiedź - Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Gaweł 10, Burliga 45 (k), 52 - Bamburowicz 44 (k), 80 (k)
było 3-2, anulowany
Górnik Brzeszcze 1-0 Puszcza Niepołomice
Bartuś 61
Garbarz Zembrzyce 1-1 MKS Trzebinia/Siersza
Kardaś 18 - Wolak 47
Kmita Zabierzów 3-0 Pogoń Miechów
Bogusz 57, Filipczak 69, Wiatr 71
Skawa Wadowice 3-0 Cracovia II
Mikołajczyk 44, 72, Dyrcz 79
Karpaty Siepraw 2-1 Świt Krzeszowice
Sadkiewicz 12, Przała 40 - Wasilewski 17
Bolesław Bukowno 1-1 Garbarnia Kraków
S.Kulawik 58 - Bizoń 81 (k)
MZKS Alwernia 1-0 Dalin Myślenice
Przepiórka 72
Skawinka Skawina 1-0 Clepardia Kraków
Marcinkiewicz 3

Kolejka 13 - 11-12 października

Clepardia Kraków - LKS Niedźwiedź
było 0-0, anulowany
Dalin Myślenice 2-0 Skawinka Skawina
Piszczek 49, Rudzki 74 (k)
Garbarnia Kraków 0-2 MZKS Alwernia
Pawela 44, Przepiórka 46
Świt Krzeszowice 1-3 Bolesław Bukowno
Piątek 7 - Szatan 4, 24, S.Kulawik 75
Pogoń Miechów 2-1 Skawa Wadowice
Bednarz 3 (k), Salamon 80 - Wiecheć 50 (k)
MKS Trzebinia/Siersza 1-1 Kmita Zabierzów
Lickiewicz 8 - P.Gawęcki 53
Puszcza Niepołomice 2-0 Garbarz Zembrzyce
Kierzkowski 78, Strojek 85
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-1 Górnik Brzeszcze
Bamburowicz 50 (k) - Oczkowski 13
Karpaty Siepraw 4-0 Cracovia II
Kapusta 25, Płatek 57, 70 (k), Włodarczyk 88 (k)
pierwotnie mecz miał obyć się na stafionie Cracovii - spotkanie zostało przeniesione do Sieprawia z powodu złego stanu płyty boiska w Krakowie

Kolejka 14 - 18-19 października

LKS Niedźwiedź - Górnik Brzeszcze
Hermaniuk 74
było 1-0, anulowany
Garbarz Zembrzyce 4-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Mańka 8, Świerkosz 48 (k), Kardaś 56, 73 - Podgórski 20
Kmita Zabierzów 5-2 Puszcza Niepołomice
Bagnicki 36, 45, 89 (k), Filipczak 39 (k), Bębenek 81 - Kierzkowski 4, Bernas 73 (k)
Skawa Wadowice 0-0 MKS Trzebinia/Siersza
Karpaty Siepraw 2-0 Pogoń Miechów
T.Szablowski 15, Kapusta 79
Bolesław Bukowno 5-0 Cracovia II
Szczepanik 12, S.Kulawik 23, T.Kulawik 58, 73, R.Szczypciak 67
MZKS Alwernia 1-0 Świt Krzeszowice
Józkowicz 22 (k)
Skawinka Skawina 1-3 Garbarnia Kraków
Stolarz 75 - Kwater 18, Kluska 41, Jędrszczyk 85
Clepardia Kraków 0-3 Dalin Myślenice
Stoch 56, Rudzki 64, 80

Kolejka 15 - 25-26 października

Dalin Myślenice - LKS Niedźwiedź
Rudzki 15, Stoch 47, S.Marzec 50, Zieliński 64, Skiba 78 - Rusin 16
było 5-1, anulowany
Garbarnia Kraków 2-1 Clepardia Kraków
Kluska 16, 18 - Mazur 40
Świt Krzeszowice 3-1 Skawinka Skawina
Sęk 59, 73, Wasilewski 79 - D.Żak 63
Cracovia II 1-0 MZKS Alwernia
Lizak 87
Pogoń Miechów 2-2 Bolesław Bukowno
Szota 39, Płocha 45 - Bieda 9, T.Kulawik 41
MKS Trzebinia/Siersza 2-1 Karpaty Siepraw
Wolak 33, Ciepichał 44 - Turcza 60
Puszcza Niepołomice 2-1 Skawa Wadowice
Kmak 34, Strojek 80 - Wiecheć 21
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-2 Kmita Zabierzów
Bagnicki 29, Filipczak 83 (k)
Górnik Brzeszcze 1-1 Garbarz Zembrzyce
Borowczyk 39 - Kardaś 90

Kolejka 16 - 2 listopada

LKS Niedźwiedź - Garbarz Zembrzyce
Burliga 18 (k), 58 - Świerkosz 22, 69
było 2-2, anulowany
Kmita Zabierzów 6-2 Górnik Brzeszcze
P.Gawęcki 32, 54, 60, 72, D.Gawęcki 37, Wiatr 87 - Oczkowski 47, Borowczyk 90
Skawa Wadowice 2-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Listwan 24, Graca 90
Karpaty Siepraw 0-4 Puszcza Niepołomice
Strojek 8, Maśnica 32, Kmak 34, 87
Bolesław Bukowno 2-4 MKS Trzebinia/Siersza
A.Durzyński 44, Barnaś 73 - Ciepichał 29, 49, 82, Lickiewicz 58 (k)
MZKS Alwernia 0-1 Pogoń Miechów
Bednarz 30
Skawinka Skawina 0-1 Cracovia II
Lizak 54
Clepardia Kraków 1-2 Świt Krzeszowice
Kozik 70 - Wasilewski 37, Jawień 82
Dalin Myślenice 1-1 Garbarnia Kraków
Muniak 78 - Dzierżanowski 90

Kolejka 17 - 8-9 listopada

Garbarnia Kraków - LKS Niedźwiedź
Kwater 49, 81, 86, Kluska 67, Dzierżanowski 83
było 5-0, anulowany
Świt Krzeszowice 0-2 Dalin Myślenice
Skiba 2, R.Kański 72
Cracovia II 4-0 Clepardia Kraków
Socha 5, Kubik 38 (k), 87, Szwajdych 86
Pogoń Miechów 3-2 Skawinka Skawina
T.Kański 5, Salamon 10, Bujak 49 - Bodzioch 13, Pytel 57
MKS Trzebinia/Siersza 1-2 MZKS Alwernia
Jędrzejczyk 51 - Przepiórka 53, Klimek 75
Puszcza Niepołomice 2-1 Bolesław Bukowno
Strojek 21, Kierzkowski 82 - T.Kulawik 60
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-1 Karpaty Siepraw
Kossak 7, Mazela 62, Cieloch 80 - T.Szablowski 5 (k)
Górnik Brzeszcze 0-0 Skawa Wadowice
Garbarz Zembrzyce 2-4 Kmita Zabierzów
Świerkosz 61, Kardaś 78 - Bagnicki 39, 67, 75, P.Gawęcki 86

Kolejka 18 (pierwotnie 19) - 20-21 marca

Pauza: Świt Krzeszowice.
 
Garbarnia Kraków 2-0 Cracovia II 20 marca, 15:00
Kluska 24, Lipecki 48
Dalin Myślenice 0-0 Pogoń Miechów 21 marca, 15:00
Clepardia Kraków 1-0 MKS Trzebinia/Siersza 20 marca, 15:00
Miarka 48
Skawinka Skawina 0-1 Puszcza Niepołomice 20 marca, 15:00
Sysło 81
MZKS Alwernia 1-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 20 marca, 15:00
Palka 72 - Mazela 17
Bolesław Bukowno 2-0 Górnik Brzeszcze 20 marca, 15:00
Szczepanowski 50 (k), Boś 55
Karpaty Siepraw 2-3 Garbarz Zembrzyce 21 marca, 15:00
Sochacki 49, Podsiadło 88 (k) - Świerkosz 3, Pacyga 14, Mańka 79
Skawa Wadowice 1-1 Kmita Zabierzów 20 marca, 15:00
M.Żak 30 - Bębenek 19

Kolejka 19 (pierwotnie 21) - 3-4 kwietnia

Pauza: Cracovia II.
 
Świt Krzeszowice 3-1 Pogoń Miechów 3 kwietnia, 16:00
Kuźnik 42 (k), Chlipała 64, Wojciechowski 71 - P.Nastarowski 20
Garbarnia Kraków 0-1 MKS Trzebinia/Siersza 3 kwietnia, 16:00
Ciepichał 24
Dalin Myślenice 2-1 Puszcza Niepołomice 4 kwietnia, 16:00
Cygal 40, Łopata 87 - Jałocha 27
Clepardia Kraków 0-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3 kwietnia, 16:30
Łabuś 30, Mazela 74
Skawinka Skawina 0-1 Górnik Brzeszcze 3 kwietnia, 16:00
Chrapek 86
MZKS Alwernia 1-0 Garbarz Zembrzyce 3 kwietnia, 16:00
Przepiórka 80
Bolesław Bukowno 0-3 Kmita Zabierzów 3 kwietnia, 16:00
Filipczak 37 (k), 89, Krauz 83
Karpaty Siepraw 0-2 Skawa Wadowice 4 kwietnia, 16:00
Marszałek 75, Błasiak 90

Kolejka 20 (pierwotnie 22) - 10 kwietnia

Pauza: Karpaty Siepraw.
 
Skawa Wadowice 0-0 Bolesław Bukowno 10 kwietnia, 12:00
Kmita Zabierzów 2-0 MZKS Alwernia 10 kwietnia, 12:00
Funek 46, Satora 69
Garbarz Zembrzyce 1-0 Skawinka Skawina 10 kwietnia, 12:00
Świerkosz 17
Górnik Brzeszcze 0-0 Clepardia Kraków 10 kwietnia, 12:00
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0-0 Dalin Myślenice 10 kwietnia, 16:00
Puszcza Niepołomice 2-2 Garbarnia Kraków 10 kwietnia, 16:00
Trybuch 18, Maśnica 53 - Lipecki 8, 28
MKS Trzebinia/Siersza 1-0 Świt Krzeszowice 10 kwietnia, 11:00
Brózda 60
Pogoń Miechów 4-0 Cracovia II 10 kwietnia, 14:00
Machnik 43, Niedźwiecki 45, Salamon 82 (k), Wisła 88

Kolejka 21 (pierwotnie 23) - 17-18 kwietnia

Pauza: Pogoń Miechów.
 
Cracovia II 1-0 MKS Trzebinia/Siersza 18 kwietnia, 12:00
Skawina 68
na boisku Kabla
Świt Krzeszowice 1-0 Puszcza Niepołomice 17 kwietnia, 17:00
Chlipała 27
Garbarnia Kraków 4-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 17 kwietnia, 15:30
Brak 20, 51, Bizoń 28 (k), Kluska 67
Dalin Myślenice 3-0 Górnik Brzeszcze 17 kwietnia, 16:00
Zieliński 18, Mistarz 60, S.Marzec 65
Clepardia Kraków 1-0 Garbarz Zembrzyce 17 kwietnia, 17:00
Miarka 34
Skawinka Skawina 0-2 Kmita Zabierzów 17 kwietnia, 15:00
Bębenek 14, P.Gawęcki 16
MZKS Alwernia 1-1 Skawa Wadowice 17 kwietnia, 17:00
Przepiórka 61 - Błasiak 24
Bolesław Bukowno 3-0 Karpaty Siepraw 17 kwietnia, 16:30
Waszkiewicz 35, Januszek 68, Barnaś 78

Kolejka 22 (pierwotnie 24) - 21 kwietnia

Pauza: Bolesław Bukowno.
 
Karpaty Siepraw 2-0 MZKS Alwernia 21 kwietnia, 17:00
Przała 57 (k), Sarowicz 81 (s)
Skawa Wadowice 0-0 Skawinka Skawina 21 kwietnia, 17:00
Kmita Zabierzów 5-1 Clepardia Kraków 21 kwietnia, 17:00
D.Gawęcki 7, Bagnicki 11, Łuszczek 16, Filipczak 52 (k), Dzierżanowski 66 - Jamróz 81
Garbarz Zembrzyce 2-4 Dalin Myślenice 21 kwietnia, 17:00
Świerkosz 14, 34 - S.Marzec 9, 90, Rudzki 84, Mistarz 86
Górnik Brzeszcze 4-0 Garbarnia Kraków 21 kwietnia, 17:00
Bartuś 32, Chrapek 43, 84, Sporysz 68
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-1 Świt Krzeszowice 21 kwietnia, 17:00
Mazela 24, Łabuś 45, Wójcik 84 - Wasilewski 42
Puszcza Niepołomice 0-0 Cracovia II 21 kwietnia, 17:00
MKS Trzebinia/Siersza 2-3 Pogoń Miechów 21 kwietnia, 17:00
Rolka 70, Ciepichał 72 - Salamon 7, 38, Wisła 60

Kolejka 23 (pierwotnie 25) - 24-25 kwietnia

Pauza: MKS Trzebinia/Siersza.
 
Pogoń Miechów 1-2 Puszcza Niepołomice 24 kwietnia, 17:00
Machnik 51 - Kmak 20, Kierzkowski 33
Cracovia II 1-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 24 kwietnia, 16:00
Świstak 77
Świt Krzeszowice 1-1 Górnik Brzeszcze 24 kwietnia, 17:00
Wasilewski 27 - Bartuś 83
Garbarnia Kraków 4-2 Garbarz Zembrzyce 24 kwietnia, 17:00
Kwater 24, Kluska 47, Podgórski 54, 76 - Głuc 50, Mańka 60
Dalin Myślenice 2-2 Kmita Zabierzów 25 kwietnia, 17:00
S.Marzec 54, Szuba 90 - Dzierżanowski 16, Bębenek 90
Clepardia Kraków 0-1 Skawa Wadowice 24 kwietnia, 17:00
Drechny 41
Skawinka Skawina 2-0 Karpaty Siepraw 24 kwietnia, 17:00
Dudzik 24 (k), Bodzioch 42
MZKS Alwernia 2-0 Bolesław Bukowno 24 kwietnia, 17:00
Józkowicz 51, Przepiórka 90

Kolejka 24 (pierwotnie 18) - 28 kwietnia

Pauza: Kmita Zabierzów.
 
Garbarz Zembrzyce 1-0 Skawa Wadowice
Mańka 34
Górnik Brzeszcze 4-0 Karpaty Siepraw
Stolarz 49, Bartuś 54, Chrapek 58, Sporysz 75
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-1 Bolesław Bukowno
Mazela 56 - Szatan 35
Puszcza Niepołomice 1-1 MZKS Alwernia
Górski 80 - Feluś 67
MKS Trzebinia/Siersza 0-0 Skawinka Skawina
Pogoń Miechów 2-0 Clepardia Kraków
Salamon 48, Machnik 77
Cracovia II 1-1 Dalin Myślenice
Lizak 31 - Zieliński 22
Świt Krzeszowice 0-1 Garbarnia Kraków
Lipecki 75

Kolejka 25 (pierwotnie 26) - 1-2 maja

Pauza: MZKS Alwernia.
 
Bolesław Bukowno 0-1 Skawinka Skawina 5 maja, 17:00
Bodzioch 46
Karpaty Siepraw 3-2 Clepardia Kraków 1 maja, 17:00
Podsiadło 6, 13 (k), Przała 87 - K.Marzec 26, Miarka 81
Skawa Wadowice 1-0 Dalin Myślenice 4 maja, 17:00
Wiecheć 16 (k)
Kmita Zabierzów 3-2 Garbarnia Kraków 19 maja, 17:00
D.Gawęcki 23, Bagnicki 30, Dzierżanowski 48 - Brak 78, Kotowicz 90
Garbarz Zembrzyce 3-2 Świt Krzeszowice 1 maja, 17:00
Raczek 13, Świerkosz 33, Mańka 43 - Chlipała 54, Wasilewski 62
Górnik Brzeszcze 3-1 Cracovia II 1 maja, 17:00
Bartuś 66, Chrapek 69, 88 - Turecki 79
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 4-1 Pogoń Miechów 1 maja, 17:00
Mazela 58, Bamburowicz 59, 62, Kossak 90 - Szota 49
Puszcza Niepołomice 3-0 MKS Trzebinia/Siersza 2 maja, 17:00
Kmak 60 (k), 72, Strojek 80

Kolejka 26 (pierwotnie 27) - 8-9 maja

Pauza: Puszcza Niepołomice.
 
MKS Trzebinia/Siersza 2-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 8 maja, 17:00
Jędrzejczyk 65, Lickiewicz 85
Pogoń Miechów 2-2 Górnik Brzeszcze 8 maja, 17:00
Salamon 78 (k), Wisła 84 - Bartuś 8, Adamczyk 44
Cracovia II 3-1 Garbarz Zembrzyce 9 maja, 12:00
Turecki 21, 39, Kopczyński 88 - Świerkosz 72
Świt Krzeszowice 3-0 Kmita Zabierzów 8 maja, 17:00
(wo)
Wasilewski 11, Chlipała 27, Kuźnik 89 (k) - Wiatr 4, 50, Bębenek 34, 83, Filipczak 40, 53, Satora 90
na boisku 3-7, zbyt mało młodzieżowców w barwach Kmity między 78. a 80. minutą meczu
Garbarnia Kraków 1-0 Skawa Wadowice 8 maja, 17:00
Bizoń 51 (k)
Dalin Myślenice 2-1 Karpaty Siepraw 8 maja, 17:00
Rudzki 67, Piszczek 79 - Kapusta 22
Clepardia Kraków 3-0 Bolesław Bukowno 8 maja, 17:30
(wo)
Jamróz 41
na boisku 1-0
Skawinka Skawina 1-0 MZKS Alwernia 8 maja, 17:00
Rapacz 71

Kolejka 27 (pierwotnie 20) - 12 maja

Pauza: Skawa Wadowice.
 
Kmita Zabierzów 5-0 Karpaty Siepraw 26 maja, 17:30
D.Gawęcki 25, 70, 82, Bogusz 54, Satora 69
Garbarz Zembrzyce 3-0 Bolesław Bukowno 12 maja, 17:00
(wo)
Szatan 80
na boisku 0-1
Górnik Brzeszcze 0-2 MZKS Alwernia 12 maja, 17:00
Sęk 59, Klimek 67
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-0 Skawinka Skawina 12 maja, 17:00
Mazela 88
Puszcza Niepołomice 2-2 Clepardia Kraków 12 maja, 17:00
Górski 25, Strojek 58 (k) - Kozik 6, Mazur 78
MKS Trzebinia/Siersza 0-1 Dalin Myślenice 12 maja, 17:00
Zieliński 26
Pogoń Miechów 0-1 Garbarnia Kraków 12 maja, 17:00
Dziuba 89
Cracovia II 2-2 Świt Krzeszowice 12 maja, 17:00
Lizak 3, 30 - Chlipała 20, Wasilewski 90
na stadionie Kabla

Kolejka 28 - 15-16 maja

Pauza: Skawinka Skawina.
 
MZKS Alwernia 0-2 Clepardia Kraków 15 maja, 17:00
K.Marzec 51, Miarka 67
Bolesław Bukowno 1-1 Dalin Myślenice 15 maja, 17:30
Szczepanowski 32 (k) - Skiba 88
lub o 17:00
Karpaty Siepraw 0-0 Garbarnia Kraków 15 maja, 16:30
Skawa Wadowice 2-0 Świt Krzeszowice 15 maja, 17:00
Błasiak 47, Listwan 90
Kmita Zabierzów 4-0 Cracovia II 15 maja, 17:00
Bębenek 44, Filipczak 59, 80, Bogusz 78
lub o 11:00
Garbarz Zembrzyce 5-0 Pogoń Miechów 15 maja, 17:00
Mańka 14, 17, 80, Świerkosz 42, 53
Górnik Brzeszcze 0-2 MKS Trzebinia/Siersza 15 maja, 17:00
Tyrybon 33 (s), Lickiewicz 82
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3-1 Puszcza Niepołomice 15 maja, 17:00
Dudek 13, Kossak 32, Łabuś 60 - Górski 68

Kolejka 29 - 22-23 maja

Pauza: Orzeł Piaski Wielkie (Kraków).
 
Puszcza Niepołomice 2-0 Górnik Brzeszcze 23 maja, 17:30
Kmak 68, Sysło 87
MKS Trzebinia/Siersza 1-1 Garbarz Zembrzyce 22 maja, 17:30
Rolka 77 - Świerkosz 17
Pogoń Miechów 2-3 Kmita Zabierzów 22 maja, 17:30
Wisła 55, Salamon 71 (k) - Bębenek 3, P.Gawęcki 78, 90
Cracovia II 2-0 Skawa Wadowice 22 maja, 11:00
Turecki 15, Lizak 45
Świt Krzeszowice 1-1 Karpaty Siepraw 22 maja, 17:30
Kwiatkowski 79 - Sochacki 68
Garbarnia Kraków 2-0 Bolesław Bukowno 22 maja, 17:30
Jędrszczyk 2, Podgórski 55
Dalin Myślenice 0-0 MZKS Alwernia 22 maja, 17:30
Clepardia Kraków 1-1 Skawinka Skawina 22 maja, 17:30
Mazur 69 - Bodzioch 73

Kolejka 30 - 29-30 maja

Pauza: Clepardia Kraków.
 
Cracovia II 2-1 Karpaty Siepraw 30 maja, 17:30
Lizak 14, Turecki 53 - T.Szablowski 74
Skawinka Skawina 3-2 Dalin Myślenice 29 maja, 17:00
Karcz 11, Pytel 59, Rapacz 90 - Małota 10, R.Kański 64
MZKS Alwernia 2-0 Garbarnia Kraków 29 maja, 18:00
Przepiórka 28, Palka 85
Bolesław Bukowno 2-2 Świt Krzeszowice 29 maja, 18:00
K.Kulawik 5, Boś 40 - Chlipała 54, Wasilewski 75
Skawa Wadowice 2-2 Pogoń Miechów 29 maja, 17:00
Dyrcz 60, Mikołajczyk 61 - Salamon 20, Szota 81
Kmita Zabierzów 1-0 MKS Trzebinia/Siersza 29 maja, 17:00
Chukwuemeka 55
Garbarz Zembrzyce 3-2 Puszcza Niepołomice 29 maja, 17:00
Świerkosz 29, Pacyga 60, Polak 82 - Górski 23, Trybuch 31
Górnik Brzeszcze 1-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 29 maja, 17:00
Chrapek 60 - Łabuś 77

Kolejka 31 - 5-6 czerwca

Pauza: Górnik Brzeszcze.
 
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2-1 Garbarz Zembrzyce 4 czerwca, 17:00
Wójcik 5, 25 - Mańka 3
Puszcza Niepołomice 0-0 Kmita Zabierzów 5 czerwca, 16:00
MKS Trzebinia/Siersza 0-0 Skawa Wadowice 5 czerwca, 18:00
Pogoń Miechów 5-0 Karpaty Siepraw 6 czerwca, 18:00
Salamon 12, 42, Włudarz 37, Tyrka 58, Machnik 84
Cracovia II 1-3 Bolesław Bukowno 6 czerwca, 11:00
Lizak 71 - Szatan 2, T.Szczepanik 8, Curyło 43
Świt Krzeszowice 1-0 MZKS Alwernia 5 czerwca, 18:00
Wasilewski 54
Garbarnia Kraków 1-1 Skawinka Skawina 5 czerwca, 17:30
Leśniak 59 - Marcinkiewicz 4
Dalin Myślenice 1-3 Clepardia Kraków 5 czerwca, 18:00
Skiba 8 - Miarka 39, Malec 70, 80

Kolejka 32 - 9 czerwca

Pauza: Dalin Myślenice.
 
Clepardia Kraków 0-0 Garbarnia Kraków 9 czerwca, 18:00
Skawinka Skawina 2-4 Świt Krzeszowice 9 czerwca, 18:00
Bodzioch 10, Rapacz 88 (k) - Wasilewski 43, 51, Chlipała 79, Inglot 90
MZKS Alwernia 3-2 Cracovia II 9 czerwca, 18:00
Józkowicz 32, 47 (k), Przepiórka 87 - Bogacz 15, Kupczyński 52
Bolesław Bukowno 4-1 Pogoń Miechów 9 czerwca, 18:00
Szatan 15, T.Kulawik 35, 39, Januszek 60 - Szymanek 19
Karpaty Siepraw 1-0 MKS Trzebinia/Siersza 9 czerwca, 18:00
Przała 6
Skawa Wadowice 1-1 Puszcza Niepołomice 9 czerwca, 18:00
Kolber 29 - Kmak 59
Kmita Zabierzów 4-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 9 czerwca, 18:00
Bagnicki 13, 86, Strzeboński 42, D.Gawęcki 61
Garbarz Zembrzyce 3-1 Górnik Brzeszcze 9 czerwca, 18:00
Świerkosz 21, Polak 77, Mańka 83 - Stolarz 85

Kolejka 33 - 12 czerwca

Pauza: Garbarz Zembrzyce.
 
Górnik Brzeszcze 2-2 Kmita Zabierzów 12 czerwca, 18:00
Chrapek 49, 77 - Bogusz 63, P.Gawęcki 78
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1-2 Skawa Wadowice 12 czerwca, 18:00
Mazela 57 - Mikołajczyk 15, Dyrcz 40
Puszcza Niepołomice 1-3 Karpaty Siepraw 12 czerwca, 18:00
Górski 37 - Kapusta 10, 82, Przała 48
MKS Trzebinia/Siersza 1-0 Bolesław Bukowno 12 czerwca, 18:00
Witkowski 41
Pogoń Miechów 1-4 MZKS Alwernia 12 czerwca, 18:00
Wisła 74 - Sęk 35, 50, 60, Feluś 40
Cracovia II 2-0 Skawinka Skawina 12 czerwca, 18:00
Turecki 36, Biegajło 90
Świt Krzeszowice 1-4 Clepardia Kraków 12 czerwca, 18:00
Chlipała 79 - Duda 27, Jamróz 41, Miarka 70, Malec 80
Garbarnia Kraków 1-0 Dalin Myślenice 12 czerwca, 18:00
Podgórski 84

Kolejka 34 - 19 czerwca

Pauza: Garbarnia Kraków.
 
Dalin Myślenice 8-0 Świt Krzeszowice 19 czerwca, 18:00
Stoch 30, Rudzki 51, 71, Zieliński 57, 76, 82, Łopata 61, R.Kański 80
Clepardia Kraków 1-1 Cracovia II 19 czerwca, 18:00
Ptak 3 - Bogacz 51
Skawinka Skawina 2-3 Pogoń Miechów 19 czerwca, 18:00
Pytel 42 (k), Bodzioch 52 - Frączyk 29, 59, Salamon 45
MZKS Alwernia 1-0 MKS Trzebinia/Siersza 19 czerwca, 18:00
Balonek 84
Bolesław Bukowno 3-0 Puszcza Niepołomice 19 czerwca, 18:00
T.Kulawik 8, Szczepanowski 58 (k), Ślęzak 84
Karpaty Siepraw 4-3 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 19 czerwca, 18:00
T.Szablowski 39, Kapusta 55, B.Szablowski 72 (k), Pietrzyk 84 - Mazela 28, 88, Kozień 38
Skawa Wadowice 2-0 Górnik Brzeszcze 19 czerwca, 18:00
Wiecheć 17 (k), 37
Kmita Zabierzów 6-1 Garbarz Zembrzyce 19 czerwca, 18:00
Filipczak 1, D.Gawęcki 26, P.Gawęcki 31, 56, Dzierżanowski 42, Giza 71 - Rymek 68

Baraże o udział w III lidze (4)

III liga 2003/2004 (4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie))

IV liga 2003/2004 (lubelska)
IV liga 2003/2004 (małopolska (Nowy Sącz-Tarnów))
IV liga 2003/2004 (podkarpacka)
IV liga 2003/2004 (świętokrzyska)

Liga okręgowa 2003/2004 (Kraków)
Liga okręgowa 2003/2004 (Wadowice)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas