[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2003/2004, grupa: Wadowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Fablok Chrzanów 30 74 23 5 2 89-19 12 3 0 46-6 11 2 2 43-13
2.  Przebój Wolbrom 30 64 19 7 4 84-28 11 3 1 59-14 8 4 3 25-14
3.  Janina Libiąż 30 59 18 5 7 69-28 11 2 2 45-12 7 3 5 24-16
4.  Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 30 56 16 8 6 47-29 9 4 2 24-10 7 4 4 23-19
5.  Iskra Klecza Dolna 30 49 15 4 11 53-36 8 2 5 32-20 7 2 6 21-16
6.  Błyskawica Marcówka 30 46 13 7 10 60-42 7 3 5 38-21 6 4 5 22-21
7.  Beskidy Andrychów 30 44 13 5 12 42-41 10 1 4 30-17 3 4 8 12-24
8.  Hejnał Kęty 30 43 13 4 13 54-61 11 2 2 35-19 2 2 11 19-42
9.  Zgoda Malec 30 37 10 7 13 36-44 7 2 6 21-19 3 5 7 15-25
10.  Babia Góra Sucha Beskidzka 30 35 9 8 13 42-57 7 3 5 24-21 2 5 8 18-36 2 4 1 1 0 4-1
11.  Nadwiślanin Gromiec 30 35 9 8 13 41-60 6 5 4 25-22 3 3 9 16-38 2 1 0 1 1 1-4
12.  Żarek Barwałd Górny 30 30 9 3 18 27-61 6 1 8 16-32 3 2 10 11-29 4 10 3 1 0 8-4
13.  Stanisławianka Stanisław Dolny 30 30 8 6 16 56-91 5 5 5 31-32 3 1 11 25-59 4 4 1 1 2 8-9
14.  Strumień Polanka Wielka 30 30 9 3 18 52-75 4 2 9 24-31 5 1 9 28-44 4 3 1 0 3 8-11
15.  KS Chełmek 30 25 6 7 17 33-67 5 5 5 21-21 1 2 12 12-46
16.  Niwa Nowa Wieś 30 19 6 1 23 34-80 6 1 8 22-29 0 0 15 12-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Fablok Chrzanów    2-0 0-0 2-0 1-1 2-1 3-0 4-0 2-2 5-1 6-0 2-0 6-0 5-0 5-1 1-0 
 2 Przebój Wolbrom0-0     0-1 2-2 4-1 1-0 4-0 7-2 6-1 2-2 6-0 4-0 8-1 7-3 4-0 4-1 
 3 Janina Libiąż1-3 2-2     1-0 3-0 0-0 2-0 3-1 1-3 4-0 2-1 4-0 9-1 3-1 2-0 8-0 
 4 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska2-0 1-1 2-1     0-1 1-1 1-2 3-1 1-0 1-0 0-0 1-0 1-1 2-1 5-0 3-1 
 5 Iskra Klecza Dolna3-4 1-2 0-0 1-2     1-2 2-3 2-0 2-0 2-1 3-1 2-1 2-0 5-1 1-1 5-2 
 6 Błyskawica Marcówka0-1 0-1 3-2 1-1 0-1     3-0 5-0 2-2 4-1 3-1 1-1 5-6 3-4 6-0 2-0 
 7 Beskidy Andrychów1-4 0-1 1-4 3-2 2-1 4-1     3-2 2-0 4-0 2-0 1-2 2-0 2-0 0-0 3-0 
 8 Hejnał Kęty0-4 3-2 5-0 2-1 1-0 2-2 1-0     2-0 2-2 4-1 3-2 5-2 1-3 2-0 2-0 
 9 Zgoda Malec0-5 0-2 1-0 2-2 0-0 0-1 0-3 0-2     3-0 0-1 1-0 4-0 2-0 4-2 4-1 
 10 Babia Góra Sucha Beskidzka0-1 0-5 1-3 0-1 2-1 1-1 1-0 0-0 2-2     3-0* 3-0 4-2 3-4 2-1 2-0 
 11 Nadwiślanin Gromiec2-1 0-0 0-0 1-3 1-3 0-2 3-1 2-2 0-0 1-1     3-2 5-1 1-2 4-3 2-1 
 12 Żarek Barwałd Górny0-9 1-0 1-0 0-1 1-2 3-2 0-0 0-3 0-3* 0-3* 1-3     2-1 4-2 0-1 3-2 
 13 Stanisławianka Stanisław Dolny1-2 2-2 1-6 2-2 0-5 2-3 0-0 3-2 3-0 1-1 3-1 1-1     2-5 5-1 5-1 
 14 Strumień Polanka Wielka1-2 1-2 1-2 0-1 0-3 3-4 2-2 4-2 0-1 4-2 2-2 0-1 1-4     2-1 3-2 
 15 KS Chełmek1-1 1-3 0-1 1-2 0-2 1-0 1-1 2-1 1-0 2-2 2-2 3-0 1-4 1-1     4-1 
 16 Niwa Nowa Wieś1-6 0-2 0-4 1-3 1-0 0-2 1-0 4-1 1-1 1-2 1-3 0-1 4-2 3-1 4-1     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Stanisławianka Stanisław Dolny 1-2 Fablok Chrzanów
Zgoda Malec 1-0 Żarek Barwałd Górny
Niwa Nowa Wieś 0-2 Błyskawica Marcówka
Przebój Wolbrom 0-1 Janina Libiąż
Nadwiślanin Gromiec 4-3 KS Chełmek
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-0 Hejnał Kęty
Beskidy Andrychów 2-0 Strumień Polanka Wielka
Iskra Klecza Dolna 1-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Fablok Chrzanów 2-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Strumień Polanka Wielka 0-3 Iskra Klecza Dolna
Hejnał Kęty 1-0 Beskidy Andrychów
KS Chełmek 2-2 Babia Góra Sucha Beskidzka
Janina Libiąż 2-1 Nadwiślanin Gromiec
Błyskawica Marcówka 0-1 Przebój Wolbrom
Żarek Barwałd Górny 3-2 Niwa Nowa Wieś
Stanisławianka Stanisław Dolny 3-0 Zgoda Malec

Kolejka 3 - 20 sierpnia

Zgoda Malec 0-5 Fablok Chrzanów
Niwa Nowa Wieś 4-2 Stanisławianka Stanisław Dolny
Przebój Wolbrom 4-0 Żarek Barwałd Górny
Nadwiślanin Gromiec 0-2 Błyskawica Marcówka
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-3 Janina Libiąż
Beskidy Andrychów 0-0 KS Chełmek
Iskra Klecza Dolna 2-0 Hejnał Kęty
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-1 Strumień Polanka Wielka

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Fablok Chrzanów 5-0 Strumień Polanka Wielka
Hejnał Kęty 2-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
KS Chełmek 0-2 Iskra Klecza Dolna
Janina Libiąż 2-0 Beskidy Andrychów
Błyskawica Marcówka 4-1 Babia Góra Sucha Beskidzka
Żarek Barwałd Górny 1-3 Nadwiślanin Gromiec
Stanisławianka Stanisław Dolny 2-2 Przebój Wolbrom
Zgoda Malec 4-1 Niwa Nowa Wieś

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Niwa Nowa Wieś 1-6 Fablok Chrzanów
Przebój Wolbrom 6-1 Zgoda Malec
Nadwiślanin Gromiec 5-1 Stanisławianka Stanisław Dolny
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-0 Żarek Barwałd Górny
Beskidy Andrychów 4-1 Błyskawica Marcówka
Iskra Klecza Dolna 0-0 Janina Libiąż
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 5-0 KS Chełmek
Strumień Polanka Wielka 4-2 Hejnał Kęty

Kolejka 6 - 6-7 września

Fablok Chrzanów 4-0 Hejnał Kęty
KS Chełmek 1-1 Strumień Polanka Wielka
Janina Libiąż 1-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Błyskawica Marcówka 0-1 Iskra Klecza Dolna
Żarek Barwałd Górny 0-0 Beskidy Andrychów
Stanisławianka Stanisław Dolny 1-1 Babia Góra Sucha Beskidzka
Zgoda Malec 0-1 Nadwiślanin Gromiec
Niwa Nowa Wieś 0-2 Przebój Wolbrom

Kolejka 7 - 10 września

Przebój Wolbrom 0-0 Fablok Chrzanów
Nadwiślanin Gromiec 2-1 Niwa Nowa Wieś
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-2 Zgoda Malec
Beskidy Andrychów 2-0 Stanisławianka Stanisław Dolny
Iskra Klecza Dolna 2-1 Żarek Barwałd Górny
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-1 Błyskawica Marcówka
Strumień Polanka Wielka 1-2 Janina Libiąż
Hejnał Kęty 2-0 KS Chełmek

Kolejka 8 - 13-14 września

Fablok Chrzanów 5-1 KS Chełmek
Janina Libiąż 3-1 Hejnał Kęty
Błyskawica Marcówka 3-4 Strumień Polanka Wielka
Żarek Barwałd Górny 0-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Stanisławianka Stanisław Dolny 0-5 Iskra Klecza Dolna
Zgoda Malec 0-3 Beskidy Andrychów
Niwa Nowa Wieś 1-2 Babia Góra Sucha Beskidzka
Przebój Wolbrom 6-0 Nadwiślanin Gromiec

Kolejka 9 - 20-21 września

Nadwiślanin Gromiec 2-1 Fablok Chrzanów
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-5 Przebój Wolbrom
Beskidy Andrychów 3-0 Niwa Nowa Wieś
Iskra Klecza Dolna 2-0 Zgoda Malec
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-1 Stanisławianka Stanisław Dolny
Strumień Polanka Wielka 0-1 Żarek Barwałd Górny
Hejnał Kęty 2-2 Błyskawica Marcówka
KS Chełmek 0-1 Janina Libiąż

Kolejka 10 - 24 września

Fablok Chrzanów 0-0 Janina Libiąż
Błyskawica Marcówka 6-0 KS Chełmek 8 października
pierwotnie mecz się nie odbył - brak gości
Żarek Barwałd Górny 0-3 Hejnał Kęty
Stanisławianka Stanisław Dolny 2-5 Strumień Polanka Wielka
Zgoda Malec 2-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Niwa Nowa Wieś 1-0 Iskra Klecza Dolna
Przebój Wolbrom 4-0 Beskidy Andrychów
Nadwiślanin Gromiec 1-1 Babia Góra Sucha Beskidzka

Kolejka 11 - 27-28 września

Babia Góra Sucha Beskidzka 0-1 Fablok Chrzanów
Beskidy Andrychów 2-0 Nadwiślanin Gromiec
Iskra Klecza Dolna 1-2 Przebój Wolbrom
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3-1 Niwa Nowa Wieś
Strumień Polanka Wielka 0-1 Zgoda Malec
Hejnał Kęty 5-2 Stanisławianka Stanisław Dolny
KS Chełmek 3-0 Żarek Barwałd Górny
Janina Libiąż 0-0 Błyskawica Marcówka

Kolejka 12 - 4-5 października

Fablok Chrzanów 2-1 Błyskawica Marcówka
Żarek Barwałd Górny 1-0 Janina Libiąż
Stanisławianka Stanisław Dolny 5-1 KS Chełmek
Zgoda Malec 0-2 Hejnał Kęty
Niwa Nowa Wieś 3-1 Strumień Polanka Wielka
Przebój Wolbrom 2-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Nadwiślanin Gromiec 1-3 Iskra Klecza Dolna
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-0 Beskidy Andrychów

Kolejka 13 - 11-12 października

Beskidy Andrychów 1-4 Fablok Chrzanów
Iskra Klecza Dolna 2-1 Babia Góra Sucha Beskidzka
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-0 Nadwiślanin Gromiec
Strumień Polanka Wielka 1-2 Przebój Wolbrom
Hejnał Kęty 2-0 Niwa Nowa Wieś
KS Chełmek 1-0 Zgoda Malec
Janina Libiąż 9-1 Stanisławianka Stanisław Dolny
Błyskawica Marcówka 1-1 Żarek Barwałd Górny

Kolejka 14 - 18-19 października

Fablok Chrzanów 2-0 Żarek Barwałd Górny
Stanisławianka Stanisław Dolny 2-3 Błyskawica Marcówka
Zgoda Malec 1-0 Janina Libiąż
Niwa Nowa Wieś 4-1 KS Chełmek
Przebój Wolbrom 7-2 Hejnał Kęty
Nadwiślanin Gromiec 1-2 Strumień Polanka Wielka
Babia Góra Sucha Beskidzka 0-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Beskidy Andrychów 2-1 Iskra Klecza Dolna

Kolejka 15 - 25-26 października

Iskra Klecza Dolna 3-4 Fablok Chrzanów
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-2 Beskidy Andrychów
Strumień Polanka Wielka 4-2 Babia Góra Sucha Beskidzka
Hejnał Kęty 4-1 Nadwiślanin Gromiec
KS Chełmek 1-3 Przebój Wolbrom
Janina Libiąż 8-0 Niwa Nowa Wieś
Błyskawica Marcówka 2-2 Zgoda Malec
Żarek Barwałd Górny 2-1 Stanisławianka Stanisław Dolny

Kolejka 16 (pierwotnie 17) - 3-4 kwietnia

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-0 Fablok Chrzanów
Iskra Klecza Dolna 5-1 Strumień Polanka Wielka
Beskidy Andrychów 3-2 Hejnał Kęty
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-1 KS Chełmek
Nadwiślanin Gromiec 0-0 Janina Libiąż
Przebój Wolbrom 1-0 Błyskawica Marcówka
Niwa Nowa Wieś 0-1 Żarek Barwałd Górny
Zgoda Malec 4-0 Stanisławianka Stanisław Dolny

Kolejka 17 (pierwotnie 18) - 10 kwietnia

Fablok Chrzanów 2-2 Zgoda Malec
Stanisławianka Stanisław Dolny 5-1 Niwa Nowa Wieś
Żarek Barwałd Górny 1-0 Przebój Wolbrom
Błyskawica Marcówka 3-1 Nadwiślanin Gromiec
Janina Libiąż 4-0 Babia Góra Sucha Beskidzka
KS Chełmek 1-1 Beskidy Andrychów
Hejnał Kęty 1-0 Iskra Klecza Dolna
Strumień Polanka Wielka 0-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska

Kolejka 18 (pierwotnie 19) - 17-18 kwietnia

Strumień Polanka Wielka 1-2 Fablok Chrzanów
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3-1 Hejnał Kęty
Iskra Klecza Dolna 1-1 KS Chełmek
Beskidy Andrychów 1-4 Janina Libiąż
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-1 Błyskawica Marcówka
Nadwiślanin Gromiec 3-2 Żarek Barwałd Górny
Przebój Wolbrom 8-1 Stanisławianka Stanisław Dolny
Niwa Nowa Wieś 1-1 Zgoda Malec

Kolejka 19 (pierwotnie 16) - 21 kwietnia

Fablok Chrzanów 6-0 Stanisławianka Stanisław Dolny
Żarek Barwałd Górny 0-3 Zgoda Malec
(wo)
na boisku 1-1
Błyskawica Marcówka 2-0 Niwa Nowa Wieś
Janina Libiąż 2-2 Przebój Wolbrom
KS Chełmek 2-2 Nadwiślanin Gromiec
Hejnał Kęty 2-2 Babia Góra Sucha Beskidzka
Strumień Polanka Wielka 2-2 Beskidy Andrychów
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-1 Iskra Klecza Dolna

Kolejka 20 - 24-25 kwietnia

Fablok Chrzanów 1-0 Niwa Nowa Wieś
Zgoda Malec 0-2 Przebój Wolbrom
Stanisławianka Stanisław Dolny 3-1 Nadwiślanin Gromiec
Żarek Barwałd Górny 0-3 Babia Góra Sucha Beskidzka
(wo)
na boisku 1-2
Błyskawica Marcówka 3-0 Beskidy Andrychów
Janina Libiąż 3-0 Iskra Klecza Dolna
KS Chełmek 1-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Hejnał Kęty 1-3 Strumień Polanka Wielka

Kolejka 21 - 1-2 maja

Hejnał Kęty 0-4 Fablok Chrzanów
Strumień Polanka Wielka 2-1 KS Chełmek
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-1 Janina Libiąż
Iskra Klecza Dolna 1-2 Błyskawica Marcówka
Beskidy Andrychów 1-2 Żarek Barwałd Górny
Babia Góra Sucha Beskidzka 4-2 Stanisławianka Stanisław Dolny
Nadwiślanin Gromiec 0-0 Zgoda Malec
Przebój Wolbrom 4-1 Niwa Nowa Wieś

Kolejka 22 - 8-9 maja

Fablok Chrzanów 2-0 Przebój Wolbrom
Niwa Nowa Wieś 1-3 Nadwiślanin Gromiec
Zgoda Malec 3-0 Babia Góra Sucha Beskidzka
Stanisławianka Stanisław Dolny 0-0 Beskidy Andrychów
Żarek Barwałd Górny 1-2 Iskra Klecza Dolna
Błyskawica Marcówka 1-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Janina Libiąż 3-1 Strumień Polanka Wielka
KS Chełmek 2-1 Hejnał Kęty

Kolejka 23 - 15-16 maja

KS Chełmek 1-1 Fablok Chrzanów
Hejnał Kęty 5-0 Janina Libiąż
Strumień Polanka Wielka 3-4 Błyskawica Marcówka
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-0 Żarek Barwałd Górny
Iskra Klecza Dolna 2-0 Stanisławianka Stanisław Dolny
Beskidy Andrychów 2-0 Zgoda Malec
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-0 Niwa Nowa Wieś
Nadwiślanin Gromiec 0-0 Przebój Wolbrom

Kolejka 24 - 22-23 maja

Fablok Chrzanów 6-0 Nadwiślanin Gromiec
Przebój Wolbrom 2-2 Babia Góra Sucha Beskidzka
Niwa Nowa Wieś 1-0 Beskidy Andrychów
Zgoda Malec 0-0 Iskra Klecza Dolna
Stanisławianka Stanisław Dolny 2-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Żarek Barwałd Górny 4-2 Strumień Polanka Wielka
Błyskawica Marcówka 5-0 Hejnał Kęty
Janina Libiąż 2-0 KS Chełmek

Kolejka 25 - 29-30 maja

Janina Libiąż 1-3 Fablok Chrzanów
KS Chełmek 1-0 Błyskawica Marcówka
Hejnał Kęty 3-2 Żarek Barwałd Górny
Strumień Polanka Wielka 1-4 Stanisławianka Stanisław Dolny
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-0 Zgoda Malec
Iskra Klecza Dolna 5-2 Niwa Nowa Wieś
Beskidy Andrychów 0-1 Przebój Wolbrom
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-0 Nadwiślanin Gromiec
(wo)
na boisku 1-1

Kolejka 26 - 5-6 czerwca

Fablok Chrzanów 5-1 Babia Góra Sucha Beskidzka
Nadwiślanin Gromiec 3-1 Beskidy Andrychów
Przebój Wolbrom 4-1 Iskra Klecza Dolna
Niwa Nowa Wieś 1-3 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Zgoda Malec 2-0 Strumień Polanka Wielka
Stanisławianka Stanisław Dolny 3-2 Hejnał Kęty
Żarek Barwałd Górny 0-1 KS Chełmek
Błyskawica Marcówka 3-2 Janina Libiąż

Kolejka 27 - 9 czerwca

Błyskawica Marcówka 0-1 Fablok Chrzanów
Janina Libiąż 4-0 Żarek Barwałd Górny
KS Chełmek 1-4 Stanisławianka Stanisław Dolny
Hejnał Kęty 2-0 Zgoda Malec
Strumień Polanka Wielka 3-2 Niwa Nowa Wieś
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-1 Przebój Wolbrom 23 czerwca
przełożony na 16 czerwca ze względu na grę Przeboju Wolbrom w półfinale Pucharu Polski - Małopolski ZPN, później przełożony raz jeszcze z powodu awansu Przeboju do finału PP
Iskra Klecza Dolna 3-1 Nadwiślanin Gromiec
Beskidy Andrychów 4-0 Babia Góra Sucha Beskidzka

Kolejka 28 - 12-13 czerwca

Fablok Chrzanów 3-0 Beskidy Andrychów
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-1 Iskra Klecza Dolna
Nadwiślanin Gromiec 1-3 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Przebój Wolbrom 7-3 Strumień Polanka Wielka
Niwa Nowa Wieś 4-1 Hejnał Kęty
Zgoda Malec 4-2 KS Chełmek
Stanisławianka Stanisław Dolny 1-6 Janina Libiąż
Żarek Barwałd Górny 3-2 Błyskawica Marcówka

Kolejka 29 - 19 czerwca

Żarek Barwałd Górny 0-9 Fablok Chrzanów
Błyskawica Marcówka 5-6 Stanisławianka Stanisław Dolny
Janina Libiąż 1-3 Zgoda Malec
KS Chełmek 4-1 Niwa Nowa Wieś
Hejnał Kęty 3-2 Przebój Wolbrom
Strumień Polanka Wielka 2-2 Nadwiślanin Gromiec
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-0 Babia Góra Sucha Beskidzka
Iskra Klecza Dolna 2-3 Beskidy Andrychów

Kolejka 30 - 26 czerwca

Fablok Chrzanów 1-1 Iskra Klecza Dolna
Beskidy Andrychów 3-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-4 Strumień Polanka Wielka
Nadwiślanin Gromiec 2-2 Hejnał Kęty
Przebój Wolbrom 4-0 KS Chełmek
Niwa Nowa Wieś 0-4 Janina Libiąż
Zgoda Malec 0-1 Błyskawica Marcówka
Stanisławianka Stanisław Dolny 1-1 Żarek Barwałd Górny

IV liga 2003/2004 (małopolska (Kraków))

Liga okręgowa 2003/2004 (Kraków)

Klasa A 2003/2004 (Chrzanów)
Klasa A 2003/2004 (Oświęcim)
Klasa A 2003/2004 (Wadowice)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas