[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Zabrze I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jedność 32 II Przyszowice 22 53 17 2 3 73-21 10 1 0 39-7 7 1 3 34-14
2.  Sokół Łany Wielkie 22 51 16 3 3 58-17 9 0 2 33-8 7 3 1 25-9
3.  Sośnica Gliwice 22 41 12 5 5 62-27 7 3 1 28-11 5 2 4 34-16
4.  Piast Pawłów (Zabrze) 22 40 12 4 6 52-43 7 2 2 33-20 5 2 4 19-23
5.  Olimpia Pławniowice 22 39 11 6 5 67-34 6 3 2 36-19 5 3 3 31-15
6.  Naprzód Świbie 22 38 11 5 6 44-28 7 2 2 21-11 4 3 4 23-17
7.  Pogoń Ziemięcice 22 32 9 5 8 43-30 6 2 3 23-10 3 3 5 20-20 2 2 0 2 0 3-3
8.  KS Bojków (Gliwice) 22 32 9 5 8 46-50 6 4 1 27-16 3 1 7 19-34 2 2 0 2 0 3-3
9.  Leśnik Łącza 22 24 7 3 12 34-66 4 2 5 16-25 3 1 7 18-41
10.  MKS II Zabrze-Kończyce 22 15 5 0 17 26-54 4 0 7 19-22 1 0 10 7-32
 Orzeł Paczyna 22 3 1 0 21 10-76 1 0 10 7-38 0 0 11 3-38
 Start Przezchlebie 22 0 0 0 22 8-95 0 0 11 6-57 0 0 11 2-38
MKS II Zabrze-Kończyce, Orzeł Paczyna i Start Przezchlebie wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Jedność 32 II Przyszowice    1-1 3-0 6-2 4-2 1-0 2-1 3-1 9-0 3-0* 4-0 3-0* 
 2 Sokół Łany Wielkie3-1     1-0 6-0 0-3 1-2 2-0 3-0 9-2 3-0 2-0 3-0* 
 3 Sośnica Gliwice2-2 0-3     4-0 0-0 3-3 2-1 3-2 5-0 3-0* 3-0* 3-0* 
 4 Piast Pawłów (Zabrze)2-3 3-5 2-2     2-1 2-1 3-0 5-3 3-3 3-1 5-1 3-0* 
 5 Olimpia Pławniowice0-5 1-1 3-1 2-1     1-1 3-3 11-1 6-2 3-4 3-0* 3-0* 
 6 Naprzód Świbie2-0 2-0 1-4 1-1 1-3     1-1 2-1 1-0 3-0* 4-1 3-0* 
 7 Pogoń Ziemięcice0-2 2-3 0-0 1-2 3-1 3-1     1-1 2-0 3-0* 3-0* 5-0 
 8 KS Bojków (Gliwice)4-3 0-0 3-2 1-2 3-3 2-2 2-2     3-1 3-1 3-0* 3-0* 
 9 Leśnik Łącza0-2 0-2 1-6 0-0 1-1 1-5 0-6 4-1     2-1 4-1 3-0* 
 10 MKS II Zabrze-Kończyce1-2 0-3* 1-3 0-3* 0-3* 3-2 4-0 0-3* 0-3*     4-0 6-0 
 11 Orzeł Paczyna0-3* 0-3* 0-6 0-3* 1-5 0-3* 1-3 2-4 0-3* ***     3-2 
 12 Start Przezchlebie0-11 0-4 1-10 2-5 0-9 0-3* 0-3* 0-2 3-4 *** ***     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

MKS II Zabrze-Kończyce 1-3 Sośnica Gliwice 26 sierpnia, 11:00
Start Przezchlebie 0-2 KS Bojków (Gliwice) 25 sierpnia, 17:00
Sokół Łany Wielkie 3-1 Jedność 32 II Przyszowice 25 sierpnia, 17:00
Pogoń Ziemięcice 2-0 Leśnik Łącza 26 sierpnia, 17:00
Orzeł Paczyna 1-5 Olimpia Pławniowice 26 sierpnia, 17:00
Naprzód Świbie 1-1 Piast Pawłów (Zabrze) 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Sośnica Gliwice 0-0 Olimpia Pławniowice 1 września, 17:00
Naprzód Świbie 4-1 Orzeł Paczyna 2 września, 17:00
Leśnik Łącza 0-0 Piast Pawłów (Zabrze) 2 września, 17:00
Jedność 32 II Przyszowice 2-1 Pogoń Ziemięcice 2 września, 17:00
KS Bojków (Gliwice) 0-0 Sokół Łany Wielkie 2 września, 17:00
MKS II Zabrze-Kończyce 6-0 Start Przezchlebie 2 września, 11:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Start Przezchlebie 1-10 Sośnica Gliwice 8 września, 17:00
Sokół Łany Wielkie 3-0 MKS II Zabrze-Kończyce 8 września, 17:00
Pogoń Ziemięcice 1-1 KS Bojków (Gliwice) 9 września, 17:00
Piast Pawłów (Zabrze) 2-3 Jedność 32 II Przyszowice 8 września, 16:30
Olimpia Pławniowice 1-1 Naprzód Świbie 9 września, 17:00
Leśnik Łącza 4-1 Orzeł Paczyna 9 września, 17:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Sośnica Gliwice 3-3 Naprzód Świbie 15 września, 16:30
Leśnik Łącza 1-1 Olimpia Pławniowice 16 września, 16:30
Jedność 32 II Przyszowice 4-0 Orzeł Paczyna 16 września, 16:30
KS Bojków (Gliwice) 1-2 Piast Pawłów (Zabrze) 16 września, 16:30
MKS II Zabrze-Kończyce 4-0 Pogoń Ziemięcice 16 września, 11:00
Start Przezchlebie 0-4 Sokół Łany Wielkie 15 września, 16:30

Kolejka 5 - 22-23 września

Sokół Łany Wielkie 1-0 Sośnica Gliwice 22 września, 16:00
Pogoń Ziemięcice 5-0 Start Przezchlebie 23 września, 16:00
Piast Pawłów (Zabrze) 3-1 MKS II Zabrze-Kończyce 22 września, 16:00
Orzeł Paczyna 2-4 KS Bojków (Gliwice) 23 września, 16:00
Olimpia Pławniowice 0-5 Jedność 32 II Przyszowice 23 września, 16:00
Naprzód Świbie 1-0 Leśnik Łącza 23 września, 16:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Sośnica Gliwice 5-0 Leśnik Łącza 29 września, 16:00
Jedność 32 II Przyszowice 1-0 Naprzód Świbie 30 września, 16:00
KS Bojków (Gliwice) 3-3 Olimpia Pławniowice 30 września, 16:00
MKS II Zabrze-Kończyce 4-0 Orzeł Paczyna 30 września, 11:00
Start Przezchlebie 2-5 Piast Pawłów (Zabrze) 29 września, 16:00
Sokół Łany Wielkie 2-0 Pogoń Ziemięcice 29 września, 16:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Pogoń Ziemięcice 0-0 Sośnica Gliwice 7 października, 16:00
Piast Pawłów (Zabrze) 3-5 Sokół Łany Wielkie 6 października, 15:00
Orzeł Paczyna 3-2 Start Przezchlebie 7 października, 16:00
Olimpia Pławniowice 3-4 MKS II Zabrze-Kończyce 7 października, 16:00
Naprzód Świbie 2-1 KS Bojków (Gliwice) 7 października, 16:00
Leśnik Łącza 0-2 Jedność 32 II Przyszowice 6 października, 16:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Sośnica Gliwice 2-2 Jedność 32 II Przyszowice 13 października, 15:30
KS Bojków (Gliwice) 3-1 Leśnik Łącza 14 października, 15:30
MKS II Zabrze-Kończyce 3-2 Naprzód Świbie 14 października, 11:00
Start Przezchlebie 0-9 Olimpia Pławniowice 13 października, 15:30
Sokół Łany Wielkie 2-0 Orzeł Paczyna 13 października, 15:30
Pogoń Ziemięcice 1-2 Piast Pawłów (Zabrze) 14 października, 15:30

Kolejka 9 - 20-21 października

Piast Pawłów (Zabrze) 2-2 Sośnica Gliwice 20 października, 15:00
Orzeł Paczyna 1-3 Pogoń Ziemięcice 21 października, 15:00
Olimpia Pławniowice 1-1 Sokół Łany Wielkie 21 października, 15:00
Naprzód Świbie 3-0 Start Przezchlebie 21 października, 15:00
(wo)
nie odbył się / goście nie posiadali aktualnych wyników badań lekarskich
Leśnik Łącza 2-1 MKS II Zabrze-Kończyce 20 października, 15:00
Jedność 32 II Przyszowice 3-1 KS Bojków (Gliwice) 21 października, 15:00

Kolejka 10 - 27-28 października

Sośnica Gliwice 3-2 KS Bojków (Gliwice) 27 października, 15:00
MKS II Zabrze-Kończyce 1-2 Jedność 32 II Przyszowice 4 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Przezchlebie 3-4 Leśnik Łącza 27 października, 15:00
Sokół Łany Wielkie 1-2 Naprzód Świbie 27 października, 15:00
Pogoń Ziemięcice 3-1 Olimpia Pławniowice 28 października, 14:00
Piast Pawłów (Zabrze) 5-1 Orzeł Paczyna 27 października, 15:00

Kolejka 11 - 10-11 listopada

Orzeł Paczyna 0-6 Sośnica Gliwice 11 listopada, 13:30
Olimpia Pławniowice 2-1 Piast Pawłów (Zabrze) 11 listopada, 13:30
Naprzód Świbie 1-1 Pogoń Ziemięcice 11 listopada, 13:30
Leśnik Łącza 0-2 Sokół Łany Wielkie 11 listopada, 13:30
KS Bojków (Gliwice) 3-1 MKS II Zabrze-Kończyce 10 listopada, 13:30
Start Przezchlebie 0-11 Jedność 32 II Przyszowice 11 listopada, 13:30

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

Piast Pawłów (Zabrze) 2-1 Naprzód Świbie 5 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (1 maja, 12:00) goście zrezygnowali z gry
Sośnica Gliwice 3-0 MKS II Zabrze-Kończyce
(wo)
KS Bojków (Gliwice) 3-0 Start Przezchlebie
(wo)
Jedność 32 II Przyszowice 1-1 Sokół Łany Wielkie 1 maja, 10:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Leśnik Łącza 0-6 Pogoń Ziemięcice 1 maja, 10:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Pławniowice 3-0 Orzeł Paczyna
(wo)

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Olimpia Pławniowice 3-1 Sośnica Gliwice 1 maja, 10:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Paczyna 0-3 Naprzód Świbie
(wo)
Piast Pawłów (Zabrze) 3-3 Leśnik Łącza 13 kwietnia, 18:00
Pogoń Ziemięcice 0-2 Jedność 32 II Przyszowice 14 kwietnia, 16:00
Sokół Łany Wielkie 3-0 KS Bojków (Gliwice) 14 kwietnia, 18:00
Start Przezchlebie - MKS II Zabrze-Kończyce
(wo)
obustronny walkower

Kolejka 14 - 20-21 kwietnia

Orzeł Paczyna 0-3 Leśnik Łącza
(wo)
Sośnica Gliwice 3-0 Start Przezchlebie
(wo)
MKS II Zabrze-Kończyce 0-3 Sokół Łany Wielkie
(wo)
KS Bojków (Gliwice) 2-2 Pogoń Ziemięcice 20 kwietnia, 16:00
Jedność 32 II Przyszowice 6-2 Piast Pawłów (Zabrze) 21 kwietnia, 16:00
Naprzód Świbie 1-3 Olimpia Pławniowice 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 27-28 kwietnia

Naprzód Świbie 1-4 Sośnica Gliwice 28 kwietnia, 17:00
Olimpia Pławniowice 6-2 Leśnik Łącza 28 kwietnia, 17:00
Orzeł Paczyna 0-3 Jedność 32 II Przyszowice
(wo)
Piast Pawłów (Zabrze) 5-3 KS Bojków (Gliwice) 27 kwietnia, 18:00
na stadionie Walki Makoszowy
Pogoń Ziemięcice 3-0 MKS II Zabrze-Kończyce
(wo)
Sokół Łany Wielkie 3-0 Start Przezchlebie
(wo)

Kolejka 16 - 4-5 maja

Sośnica Gliwice 0-3 Sokół Łany Wielkie 4 maja, 17:00
Start Przezchlebie 0-3 Pogoń Ziemięcice
(wo)
MKS II Zabrze-Kończyce 0-3 Piast Pawłów (Zabrze)
(wo)
KS Bojków (Gliwice) 3-0 Orzeł Paczyna
(wo)
Jedność 32 II Przyszowice 4-2 Olimpia Pławniowice 5 maja, 17:00
Leśnik Łącza 1-5 Naprzód Świbie 5 maja, 17:00

Kolejka 17 - 11-12 maja

Leśnik Łącza 1-6 Sośnica Gliwice 11 maja, 17:00
Naprzód Świbie 2-0 Jedność 32 II Przyszowice 12 maja, 17:00
Olimpia Pławniowice 11-1 KS Bojków (Gliwice) 12 maja, 17:00
Orzeł Paczyna - MKS II Zabrze-Kończyce
(wo)
obustronny walkower
Piast Pawłów (Zabrze) 3-0 Start Przezchlebie
(wo)
Pogoń Ziemięcice 2-3 Sokół Łany Wielkie 12 maja, 17:00

Kolejka 18 - 18-19 maja

Sośnica Gliwice 2-1 Pogoń Ziemięcice 18 maja, 17:00
Sokół Łany Wielkie 6-0 Piast Pawłów (Zabrze) 18 maja, 17:00
Start Przezchlebie - Orzeł Paczyna
(wo)
obustronny walkower
MKS II Zabrze-Kończyce 0-3 Olimpia Pławniowice
(wo)
KS Bojków (Gliwice) 2-2 Naprzód Świbie 18 maja, 17:00
Jedność 32 II Przyszowice 9-0 Leśnik Łącza 19 maja, 17:00
przerwany po I połowie przy stanie 9-0 - goście zrezygnowali z gry / utrzymano wynik z boiska

Kolejka 19 - 25-26 maja

Jedność 32 II Przyszowice 3-0 Sośnica Gliwice 26 maja, 17:00
Leśnik Łącza 4-1 KS Bojków (Gliwice) 26 maja, 17:00
Naprzód Świbie 3-0 MKS II Zabrze-Kończyce
(wo)
Olimpia Pławniowice 3-0 Start Przezchlebie
(wo)
Orzeł Paczyna 0-3 Sokół Łany Wielkie
(wo)
Piast Pawłów (Zabrze) 3-0 Pogoń Ziemięcice 25 maja, 17:00

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Sośnica Gliwice 4-0 Piast Pawłów (Zabrze) 1 czerwca, 17:00
Pogoń Ziemięcice 3-0 Orzeł Paczyna
(wo)
Sokół Łany Wielkie 0-3 Olimpia Pławniowice 1 czerwca, 17:00
Start Przezchlebie 0-3 Naprzód Świbie
(wo)
MKS II Zabrze-Kończyce 0-3 Leśnik Łącza
(wo)
KS Bojków (Gliwice) 4-3 Jedność 32 II Przyszowice 1 czerwca, 17:00

Kolejka 21 - 9 czerwca

KS Bojków (Gliwice) 3-2 Sośnica Gliwice 9 czerwca, 17:00
Jedność 32 II Przyszowice 3-0 MKS II Zabrze-Kończyce
(wo)
Leśnik Łącza 3-0 Start Przezchlebie
(wo)
Naprzód Świbie 2-0 Sokół Łany Wielkie 9 czerwca, 17:00
Olimpia Pławniowice 3-3 Pogoń Ziemięcice 9 czerwca, 17:00
Orzeł Paczyna 0-3 Piast Pawłów (Zabrze)
(wo)

Kolejka 22 - 16 czerwca

Jedność 32 II Przyszowice 3-0 Start Przezchlebie
(wo)
Sośnica Gliwice 3-0 Orzeł Paczyna
(wo)
Piast Pawłów (Zabrze) 2-1 Olimpia Pławniowice 16 czerwca, 17:00
Pogoń Ziemięcice 3-1 Naprzód Świbie 16 czerwca, 17:00
Sokół Łany Wielkie 9-2 Leśnik Łącza 16 czerwca, 17:00
MKS II Zabrze-Kończyce 0-3 KS Bojków (Gliwice)
(wo)

Klasa A 2012/2013 (Zabrze)

Klasa B 2012/2013 (Zabrze II)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas