[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Zabrze II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Młodość Rudno 22 62 20 2 0 75-22 10 1 0 43-9 10 1 0 32-13
2.  Drama Kamieniec 22 51 16 3 3 69-20 10 0 1 43-11 6 3 2 26-9
3.  LKS 45 Bujaków (Mikołów) 22 44 13 5 4 55-28 7 3 1 30-12 6 2 3 25-16
4.  Kłodnica Gliwice 22 40 13 1 8 69-38 8 0 3 36-12 5 1 5 33-26
5.  Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 22 33 10 3 9 55-54 7 1 3 35-26 3 2 6 20-28
6.  Korona Bargłówka 22 31 9 4 9 34-44 6 3 2 18-15 3 1 7 16-29 2 3 1 0 1 3-2
7.  Walka Makoszowy (Zabrze) 22 31 10 1 11 52-46 7 0 4 35-16 3 1 7 17-30 2 3 1 0 1 2-3
8.  Victoria Pilchowice 22 27 9 0 13 32-60 5 0 6 18-22 4 0 7 14-38
9.  UKS Biskupice (Zabrze) 22 26 7 5 10 43-45 4 4 3 24-16 3 1 7 19-29
10.  Naprzód Łubie 22 13 4 1 17 27-68 3 1 7 20-37 1 0 10 7-31
11.  Concordia II Knurów 22 16 4 4 14 16-52 3 2 6 8-21 1 2 8 8-31
 Tempo II Paniówki 22 4 1 1 20 14-70 0 0 11 2-35 1 1 9 12-35
Concordia II Knurów i Tempo II Paniówki wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Młodość Rudno    2-2 3-0 2-0 5-2 4-1 4-1 4-2 6-1 4-0 6-0 3-0* 
 2 Drama Kamieniec2-3     3-0 6-2 5-2 5-2 4-0 6-0 4-1 2-1 3-0* 3-0* 
 3 LKS 45 Bujaków (Mikołów)0-1 1-0     3-2 1-1 4-0 3-3 8-1 3-1 2-1 2-2 3-0* 
 4 Kłodnica Gliwice2-3 0-2 3-1     5-0 4-0 7-2 1-2 2-0 4-2 3-0* 5-0 
 5 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze)2-6 0-7 0-0 1-5     4-1 5-1 3-1 3-2 7-0 3-0* 7-3 
 6 Korona Bargłówka1-3 2-2 2-2 0-4 1-0     2-0 2-0 2-1 2-0 1-1 3-2 
 7 Walka Makoszowy (Zabrze)2-4 0-2 2-5 4-1 5-1 2-1     9-0 6-0 2-0 0-2 3-0* 
 8 Victoria Pilchowice0-2 2-1 0-2 2-4 2-3 3-4 2-0     0-4 1-0 3-2 3-0 
 9 UKS Biskupice (Zabrze)2-2 0-1 2-3 5-5 2-2 0-0 1-0 0-2     5-0 4-1 3-0* 
 10 Naprzód Łubie2-3 0-4 1-3 2-7 0-6 3-1 0-4 5-0* 3-3     3-0* 1-6 
 11 Concordia II Knurów0-3* 2-2 0-3* 1-0 2-0 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 2-0     1-1 
 12 Tempo II Paniówki0-2 0-3* 0-6 0-3* 0-3* 0-3* 2-3 0-3* 0-3* 0-3* ***     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

LKS 45 Bujaków (Mikołów) 2-2 Concordia II Knurów 25 sierpnia, 17:00
Korona Bargłówka 1-0 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 26 sierpnia, 11:30
Młodość Rudno 2-2 Drama Kamieniec 26 sierpnia, 17:00
Victoria Pilchowice 2-4 Kłodnica Gliwice 5 września, 17:30
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-0 Naprzód Łubie 25 sierpnia, 17:00
Tempo II Paniówki 0-3 UKS Biskupice (Zabrze) 26 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 1-2 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 2 - 1-2 września

Concordia II Knurów 1-1 Tempo II Paniówki 2 września, 17:00
Naprzód Łubie 3-3 UKS Biskupice (Zabrze) 2 września, 17:00
Kłodnica Gliwice 7-2 Walka Makoszowy (Zabrze) 2 września, 17:00
Drama Kamieniec 6-0 Victoria Pilchowice 2 września, 11:30
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 2-6 Młodość Rudno 1 września, 17:00
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 4-0 Korona Bargłówka 1 września, 17:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Korona Bargłówka 1-1 Concordia II Knurów 9 września, 11:30
Młodość Rudno 3-0 LKS 45 Bujaków (Mikołów) 8 września, 16:00
Victoria Pilchowice 2-3 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 8 września, 17:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 0-2 Drama Kamieniec 9 września, 17:00
UKS Biskupice (Zabrze) 5-5 Kłodnica Gliwice 8 września, 17:00
Naprzód Łubie 1-6 Tempo II Paniówki 9 września, 17:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Concordia II Knurów 2-0 Naprzód Łubie 16 września, 16:30
Kłodnica Gliwice 5-0 Tempo II Paniówki 16 września, 16:30
Drama Kamieniec 4-1 UKS Biskupice (Zabrze) 16 września, 11:30
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 5-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 15 września, 16:30
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 8-1 Victoria Pilchowice 15 września, 16:30
Korona Bargłówka 1-3 Młodość Rudno 16 września, 11:30

Kolejka 5 - 22-23 września

Młodość Rudno 6-0 Concordia II Knurów 23 września, 16:00
Victoria Pilchowice 3-4 Korona Bargłówka 22 września, 16:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-5 LKS 45 Bujaków (Mikołów) 22 września, 16:00
UKS Biskupice (Zabrze) 2-2 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 22 września, 16:00
Tempo II Paniówki 0-3 Drama Kamieniec 23 września, 15:00
(wo)
na boisku 2-1 / przekroczenie limitu czasu gry zawodników drużyny gospodarzy w jednym terminie
Naprzód Łubie 2-7 Kłodnica Gliwice 23 września, 16:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Concordia II Knurów 1-0 Kłodnica Gliwice 30 września, 16:00
Drama Kamieniec 2-1 Naprzód Łubie 30 września, 11:30
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 7-3 Tempo II Paniówki 29 września, 16:00
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 3-1 UKS Biskupice (Zabrze) 29 września, 16:00
Korona Bargłówka 2-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 30 września, 11:30
Młodość Rudno 4-2 Victoria Pilchowice 30 września, 16:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Victoria Pilchowice 3-2 Concordia II Knurów 6 października, 16:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-4 Młodość Rudno 6 października, 16:00
UKS Biskupice (Zabrze) 0-0 Korona Bargłówka 6 października, 16:00
Tempo II Paniówki 0-6 LKS 45 Bujaków (Mikołów) 7 października, 15:00
Naprzód Łubie 0-6 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 7 października, 16:00
Kłodnica Gliwice 0-2 Drama Kamieniec 7 października, 16:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Concordia II Knurów 2-2 Drama Kamieniec 14 października, 15:30
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 1-5 Kłodnica Gliwice 13 października, 15:30
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 2-1 Naprzód Łubie 13 października, 15:30
Korona Bargłówka 3-2 Tempo II Paniówki 14 października, 11:30
Młodość Rudno 6-1 UKS Biskupice (Zabrze) 14 października, 15:30
Victoria Pilchowice 2-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 13 października, 15:30

Kolejka 9 - 20-21 października

Walka Makoszowy (Zabrze) 0-2 Concordia II Knurów 20 października, 15:00
UKS Biskupice (Zabrze) 0-2 Victoria Pilchowice 20 października, 15:00
Tempo II Paniówki 0-2 Młodość Rudno 21 października, 15:00
Naprzód Łubie 3-1 Korona Bargłówka 21 października, 15:00
Kłodnica Gliwice 3-1 LKS 45 Bujaków (Mikołów) 21 października, 15:00
Drama Kamieniec 5-2 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 21 października, 11:30

Kolejka 10 - 27-28 października

Concordia II Knurów 2-0 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 28 października, 14:00
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 1-0 Drama Kamieniec 27 października, 15:00
Korona Bargłówka 0-4 Kłodnica Gliwice 4 listopada, 11:30
w pierwotnym terminie (28 października, 11:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Młodość Rudno 4-0 Naprzód Łubie 4 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Pilchowice 3-0 Tempo II Paniówki 27 października, 15:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 6-0 UKS Biskupice (Zabrze) 27 października, 15:00

Kolejka 11 - 10-11 listopada

UKS Biskupice (Zabrze) 4-1 Concordia II Knurów 10 listopada, 13:30
Tempo II Paniówki 2-3 Walka Makoszowy (Zabrze) 10 listopada, 13:30
Naprzód Łubie 5-0 Victoria Pilchowice 11 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 5-0 / goście nie posiadali aktualnych wyników badań lekarskich
Kłodnica Gliwice 2-3 Młodość Rudno 11 listopada, 13:30
Drama Kamieniec 5-2 Korona Bargłówka 11 listopada, 11:30
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 0-0 LKS 45 Bujaków (Mikołów) 10 listopada, 13:30

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

UKS Biskupice (Zabrze) 3-0 Tempo II Paniówki
(wo)
Concordia II Knurów 0-3 LKS 45 Bujaków (Mikołów)
(wo)
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 4-1 Korona Bargłówka 1 maja, 10:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Drama Kamieniec 2-3 Młodość Rudno 1 maja, 10:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kłodnica Gliwice 1-2 Victoria Pilchowice 1 maja, 11:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Łubie 0-4 Walka Makoszowy (Zabrze) 1 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Tempo II Paniówki - Concordia II Knurów
(wo)
obustronny walkower
UKS Biskupice (Zabrze) 5-0 Naprzód Łubie 13 kwietnia, 16:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 4-1 Kłodnica Gliwice 13 kwietnia, 16:00
Victoria Pilchowice 2-1 Drama Kamieniec 13 kwietnia, 16:00
Młodość Rudno 5-2 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 14 kwietnia, 16:00
Korona Bargłówka 2-2 LKS 45 Bujaków (Mikołów) 14 kwietnia, 11:30

Kolejka 14 - 20-21 kwietnia

Tempo II Paniówki 0-3 Naprzód Łubie
(wo)
Concordia II Knurów 0-3 Korona Bargłówka
(wo)
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 0-1 Młodość Rudno 20 kwietnia, 16:00
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 3-1 Victoria Pilchowice 20 kwietnia, 16:00
Drama Kamieniec 4-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 21 kwietnia, 12:00
Kłodnica Gliwice 2-0 UKS Biskupice (Zabrze) 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 27-28 kwietnia

Naprzód Łubie 3-0 Concordia II Knurów
(wo)
Tempo II Paniówki 0-3 Kłodnica Gliwice
(wo)
UKS Biskupice (Zabrze) 0-1 Drama Kamieniec 27 kwietnia, 17:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 5-1 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 27 kwietnia, 17:00
Victoria Pilchowice 0-2 LKS 45 Bujaków (Mikołów) 27 kwietnia, 17:00
Młodość Rudno 4-1 Korona Bargłówka 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 4-5 maja

Concordia II Knurów 0-3 Młodość Rudno
(wo)
Korona Bargłówka 2-0 Victoria Pilchowice 5 maja, 11:30
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 3-3 Walka Makoszowy (Zabrze) 4 maja, 17:00
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 3-2 UKS Biskupice (Zabrze) 4 maja, 17:00
Drama Kamieniec 3-0 Tempo II Paniówki
(wo)
Kłodnica Gliwice 4-2 Naprzód Łubie 5 maja, 17:00

Kolejka 17 - 11-12 maja

Kłodnica Gliwice 3-0 Concordia II Knurów
(wo)
Naprzód Łubie 0-4 Drama Kamieniec 12 maja, 17:00
Tempo II Paniówki 0-3 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze)
(wo)
UKS Biskupice (Zabrze) 2-3 LKS 45 Bujaków (Mikołów) 11 maja, 17:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-1 Korona Bargłówka 11 maja, 17:00
Victoria Pilchowice 0-2 Młodość Rudno 11 maja, 17:00

Kolejka 18 - 18-19 maja

Concordia II Knurów 0-3 Victoria Pilchowice
(wo)
Młodość Rudno 4-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 19 maja, 17:00
Korona Bargłówka 2-1 UKS Biskupice (Zabrze) 19 maja, 11:30
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 3-0 Tempo II Paniówki
(wo)
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 7-0 Naprzód Łubie 18 maja, 17:00
Drama Kamieniec 6-2 Kłodnica Gliwice 19 maja, 17:30

Kolejka 19 - 25-26 maja

Drama Kamieniec 3-0 Concordia II Knurów
(wo)
Kłodnica Gliwice 5-0 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 26 maja, 17:00
Naprzód Łubie 1-3 LKS 45 Bujaków (Mikołów) 26 maja, 17:00
Tempo II Paniówki 0-3 Korona Bargłówka
(wo)
UKS Biskupice (Zabrze) 2-2 Młodość Rudno 25 maja, 17:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 9-0 Victoria Pilchowice 25 maja, 17:00

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Concordia II Knurów 0-3 Walka Makoszowy (Zabrze)
(wo)
Victoria Pilchowice 0-4 UKS Biskupice (Zabrze) 1 czerwca, 17:00
Młodość Rudno 3-0 Tempo II Paniówki
(wo)
Korona Bargłówka 2-0 Naprzód Łubie 2 czerwca, 11:30
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 3-2 Kłodnica Gliwice 1 czerwca, 17:00
Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 0-7 Drama Kamieniec 1 czerwca, 17:00

Kolejka 21 - 9 czerwca

Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 3-0 Concordia II Knurów
(wo)
Drama Kamieniec 3-0 LKS 45 Bujaków (Mikołów) 9 czerwca, 17:00
Kłodnica Gliwice 4-0 Korona Bargłówka 9 czerwca, 17:00
Naprzód Łubie 2-3 Młodość Rudno 9 czerwca, 17:00
Tempo II Paniówki 0-3 Victoria Pilchowice
(wo)
UKS Biskupice (Zabrze) 1-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 9 czerwca, 17:00

Kolejka 22 - 16 czerwca

Concordia II Knurów 0-3 UKS Biskupice (Zabrze)
(wo)
Walka Makoszowy (Zabrze) 3-0 Tempo II Paniówki
(wo)
Victoria Pilchowice 1-0 Naprzód Łubie 16 czerwca, 17:00
Młodość Rudno 2-0 Kłodnica Gliwice 16 czerwca, 17:00
Korona Bargłówka 2-2 Drama Kamieniec 16 czerwca, 17:00
LKS 45 Bujaków (Mikołów) 1-1 Quo Vadis Makoszowy (Zabrze) 16 czerwca, 17:00

Klasa A 2012/2013 (Zabrze)

Klasa B 2012/2013 (Zabrze I)

Autor: Paweł Chruściel

 

Napisz do nas