[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2012/2013, grupa: Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola

I runda - 5 sierpnia
Olimpia Pysznica - wolny los.

Transdźwig Stale 3-2 Termopol Żabno 5 sierpnia, 17:00
Czarni Sójkowa 0-4 Bukowa Jastkowice 5 sierpnia, 17:00
Korona Bojanów 2-1 San Wrzawy 5 sierpnia, 17:00
Junior Zakrzów 2-3 Strzelec Dąbrowica 5 sierpnia, 17:00
KS Wola Baranowska 2-3 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 5 sierpnia, 17:00
SKS Racławice 0-13 Jeziorak Chwałowice 5 sierpnia, 17:00
Jutrzenka Kopki 4-4 Sparta Jeżowe 5 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-5
Podlesianka Kamień 2-1 Łęg Stany 4 sierpnia, 17:00
Retman Ulanów 2-7 KP Zarzecze 4 sierpnia, 17:00
Sparta II Groble 3-1 Sokół Kamień 5 sierpnia, 17:00
Strażak Przyszów 4-3 LZS Podwolina 5 sierpnia, 17:00
Rotunda Krzeszów 0-7 Sokół Nisko 5 sierpnia, 17:00
LZS Przędzel 6-4 Orzeł Rudnik nad Sanem 5 sierpnia, 17:00
pd.
w Rudniku nad Sandem; LZS Przędzel gospodarzem
Ceramika Harasiuki 1-3 San Kłyżów 5 sierpnia, 17:00
Unia Skowierzyn 5-2 Tłoki Gorzyce 5 sierpnia, 17:00
pd.
LZS Tarnowska Wola 2-4 Wisan Skopanie 5 sierpnia, 17:00
Sanna Zaklików 2-4 LZS Rzeczyca Długa 8 sierpnia, 17:00
pd.
LZS Jadachy 5-0 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 5 sierpnia, 17:00
Kolejarz Knapy 3-0 LZS Ździary 5 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
LZS Kotowa Wola 1-2 Słowianin Grębów 4 sierpnia, 17:00

II runda - 5 września
Do gry przystępują drużyny z III i IV ligi.
LZS Rzeczyca Długa - wolny los.

Transdźwig Stale 0-4 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 5 września, 16:30
Korona Bojanów 1-3 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 5 września, 16:30
Unia Skowierzyn 0-3 San Kłyżów 5 września, 16:30
(wo)
drużyna gospodarzy wycofała się z rozgrywek
LZS Jadachy 3-1 Strzelec Dąbrowica 5 września, 16:30
Kolejarz Knapy 4-4 Wisan Skopanie 5 września, 16:30
k. 2-4
Jeziorak Chwałowice 0-1 KP Zarzecze 5 września, 16:30
Sparta Jeżowe 1-2 Stal Nowa Dęba 5 września, 16:30
Strażak Przyszów 7-11 Bukowa Jastkowice 5 września, 16:30
LZS Przędzel 1-3 Sokół Nisko 5 września, 16:30
Olimpia Pysznica 1-4 Unia Nowa Sarzyna 5 września, 16:30
Sparta II Groble 5-7 Podlesianka Kamień 6 września, 17:00
Słowianin Grębów 3-0 LZS Turbia 5 września, 16:30

III runda - 26 września

OKS Wielowieś (Tarnobrzeg) 2-5 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 25 września, 16:00
Krzysztof Wartoń 27, 42 - Maciej Fietko 10, 51, Jakub Uznański 19, Maciej Wojnar 23, Mariusz Paruch 35
Wisan Skopanie 2-0 San Kłyżów 26 września, 16:00
Marcin Lis 20, Krzysztof Lis 90
LZS Jadachy - Siarka Tarnobrzeg 26 września, 16:00
mecz odwołany w związku z omyłkowym rozlosowaniem grającej w II lidze Siarki Tarnobrzeg w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu okręgu - LZS Jadachy uzyskał awans bez gry
Podlesianka Kamień 3-7 KP Zarzecze 26 września, 16:00
Jan Marciniak ?, ?, Łukasz Ziemiański ? - Krawiec ?, ?, ?, ?, Kobylarz ?, ?, Kozyra ?
Słowianin Grębów 0-2 Stal Nowa Dęba 26 września, 16:00
Konrad Rak 35 (s), Karol Wilk 41
LZS Rzeczyca Długa 0-2 Sokół Nisko 26 września, 16:00
Jakub Szpyra 2, Paweł Samek 88
Bukowa Jastkowice 0-8 Unia Nowa Sarzyna 26 września, 16:00
Arkadiusz Klocek ?, ?, ?, Michał Mistrzyk ?, ?, Kamil Oślizło ?, Krystian Błajda ?, Wojciech Filip ?

IV runda - 24 października
OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - wolny los

Stal Nowa Dęba 3-2 Unia Nowa Sarzyna 24 października, 15:00
Piotr Marut 5, Karol Wilk 72, Paweł Nowak 88 - Krzysztof Bigas 29, Stanisław Bednarz 64
w pierwotnym terminie (17 października, 15:30) odwołany
Sokół Nisko 3-1 KP Zarzecze 24 października, 15:30
Marcin Szeser 18 (k), Kamil Serafin 35, 89 - Rafał Dudek 70
w pierwotnym terminie (17 października, 15:30) odwołany z powodu wyjazdu zawodników na mecz Polska - Anglia
LZS Jadachy 1-1 Wisan Skopanie 24 października, 15:30
k. 3-4
Jerzy Grdeń 65 - Paweł Durda 80
w pierwotnym terminie (17 października, 15:30) odwołany z powodu wyjazdu zawodników na mecz Polska - Anglia

1/2 finału - 18 listopada

Wisan Skopanie 0-2 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 18 listopada, 13:00
Mariusz Paruch 27, 56
Sokół Nisko 1-0 Stal Nowa Dęba 18 listopada, 13:00
Marcin Szeser 16

Finał - 14 maja

OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 3-3 Sokół Nisko 14 maja, 17:00
pd. k. 4-3
Mariusz Paruch 39, Kamil Lipiec 90 (k), Jakub Rzepiela 103 - Szymon Stępień 55, Rafał Wojtak 85 (k), Marcin Szeser 107
w Sójkowej

Puchar Polski 2012/2013 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2012/2013 (Podkarpacki ZPN - Jarosław)
Puchar Polski 2012/2013 (Podkarpacki ZPN - Krosno)
Puchar Polski 2012/2013 (Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas