[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2012/2013, grupa: Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica

I runda - 5 września
Pitmark Jaślany - wolny los

Wisłok Wiśniowa 2-2 Wisłok Strzyżów 5 września, 17:00
pd. k. 4-3
Gród Będziemyśl 1-7 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 5 września, 17:00
LKS Jodłowa 1-6 Rzemieślnik Pilzno 5 września, 17:00
Piast Wadowice Górne 2-3 Start Wola Mielecka 5 września, 17:00
Potok Dobrynin 1-5 Igloopol Dębica 5 września, 17:00
Chemik Pustków 0-4 Wisłoka Dębica 5 września, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 4-1 Zryw Dzikowiec 5 września, 17:00
Raniżovia Raniżów 5-4 Kolbuszowianka Kolbuszowa 5 września, 17:00
pd.
Czarnovia Czarna 5-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki 5 września, 17:00
Kolorado Wola Chorzelowska 2-3 Victoria Czermin 5 września, 17:00
Złotniczanka Złotniki 3-4 Jutrzenka Ławnica 5 września, 17:00
Kaskada Kamionka 0-2 Lechia Sędziszów Małopolski 5 września, 17:00
Dąb Dąbrowa 3-6 Błękitni Ropczyce 5 września, 17:00
Wilga Widełka 1-7 Stal Mielec 5 września, 17:00
Grom Handzlówka 5-3 Czarni Kraczkowa 5 września, 17:00
KS Dąbrówki 4-0 Włókniarz Rakszawa 5 września, 17:00
Start Brzóza Stadnicka 3-0 Sawa Sonina 5 września, 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-6 Pogoń Leżajsk 5 września, 17:00
Orzeł Wysoka Głogowska 3-1 Głogovia Głogów Małopolski 5 września, 17:00
KP Zabajka 2-1 LKS Przybyszówka 5 września, 17:00
pd.
GKS Niebylec 2-3 Jedność Niechobrz 5 września, 17:00
LKS Trzebownisko 1-8 Izolator Boguchwała 5 września, 17:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-1 Crasnovia Krasne 5 września, 17:00
Trzcianka Trzciana 2-4 LKS Hermanowa 5 września, 17:00
KS Zaczernie 2-5 Stal II Rzeszów 5 września, 17:00
Dynovia Dynów 2-3 Orzeł Harta 5 września, 17:00
Junak Słocina (Rzeszów) 1-4 Strumyk Malawa 5 września, 17:00
Sokół Sokołów Małopolski 1-1 Górnovia Górno 5 września, 17:00
pd. k. 2-4
Astra Medynia Głogowska 2-4 KS Stobierna 5 września, 17:00
Zimowit Rzeszów 0-1 Strug Tyczyn 5 września, 17:00
Start Borek Stary 0-1 Resovia II 5 września, 17:00
w Nowym Borku

II runda - 26 września

Pogórze Wielopole Skrzyńskie 0-3 Wisłoka Dębica 26 września, 16:00
Lechia Sędziszów Małopolski 2-6 Wisłok Wiśniowa 26 września, 16:00
Błękitni Ropczyce 7-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 26 września, 16:00
Raniżovia Raniżów 0-2 Pogoń Leżajsk 26 września, 16:00
pd.
Kamil Pyż 96, Mariusz Woś 102
Jutrzenka Ławnica 2-4 Start Wola Mielecka 26 września, 16:00
Czarnovia Czarna 1-2 Igloopol Dębica 26 września, 16:00
Marcin Moraniec 79 - Mateusz Knych 42, 89
Pitmark Jaślany 0-3 Stal Mielec 26 września, 16:00
Sebastian Łętocha 13, 24, Piotr Mazurkiewicz 73
Victoria Czermin 1-7 Rzemieślnik Pilzno 26 września, 16:00
KP Zabajka 1-2 Jedność Niechobrz 26 września, 16:00
Grom Handzlówka 5-3 KS Dąbrówki 26 września, 16:00
KS Stobierna 1-6 Strumyk Malawa 26 września, 16:00
(wo)
przerwany przy stanie 1-6 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Orzeł Wysoka Głogowska 1-2 LKS Hermanowa 26 września, 16:00
Strug Tyczyn 5-2 Orzeł Harta 26 września, 16:00
Resovia II 3-1 Izolator Boguchwała 26 września, 16:00
Patryk Róg 37, Jakub Warchoł 70, 86 - Sebastian Brocki 67
Start Brzóza Stadnicka 1-4 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 26 września, 16:00
Górnovia Górno 3-6 Stal II Rzeszów 26 września, 16:00

III runda - 10 października

Błękitni Ropczyce 2-0 LKS Hermanowa 10 października, 15:00
Hubert Hendzel ?, Mateusz Pasik ?
Igloopol Dębica 3-2 Wisłok Wiśniowa 10 października, 15:00
Kamil Machnik ?, ?, Kamil Łukaszewski ? - Rafał Śledziona ?, Sławomir Jurczak ?
Start Wola Mielecka 1-3 Rzemieślnik Pilzno 10 października, 15:00
Mateusz Krężel ? - Krzysztof Orzech ?, ?, Janusz Lesiak ?
Wisłoka Dębica 5-1 Stal Mielec 10 października, 15:00 (150)
Tomasz Barycza 10, Kamil Adranowicz 13, Dawid Wyszyński 28, Dariusz Kantor 64 (k), Konrad Szela 76 - Sebastian Ryguła 81
Jedność Niechobrz 2-3 Strumyk Malawa 10 października, 15:00
pd.
Dominik Grzebyk 14, Sławomir Sroka 69 - Igor Wójtowicz 65, Krzysztof Szymański 68, Łukasz Paśkiewicz 101
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-1 Pogoń Leżajsk 10 października, 15:00
Piotr Pomykała 5 (s)
Grom Handzlówka 0-3 Resovia II 10 października, 15:00
Michał Skowronek ?, Szymon Kaliniec ?, Radosław Adamski ?
Stal II Rzeszów 7-1 Strug Tyczyn 10 października, 15:00
Ernest Szela ?, ?, ?, Michał Górecki ?, ?, Jakub Szybka ?, Dawid Maga ? - Norbert Opoń ?

1/4 finału - 17 listopada

Błękitni Ropczyce 0-3 Igloopol Dębica 17 listopada, 13:00
(wo)
Błękitni zrezygnowali z gry
Strumyk Malawa 1-0 Pogoń Leżajsk 10 listopada, 11:00
Mateusz Bąk 52
Resovia II - Rzemieślnik Pilzno 11 listopada, 11:00 (80)
(wo)
Jakub Warchoł 20, Kacper Rop 84 - Jakub Szewczyk 31
na boisku 2-1, obustronny walkower; w obu zespołach wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Stal II Rzeszów 5-3 Wisłoka Dębica 14 listopada, 18:00 (150)
Kamil Jakubowski 11, Jakub Szybka 26, Michał Górecki 65, Michał Bąba 69, Ernest Szela 72 - Karol Cieślik 45, Tomasz Barycza 87, Dariusz Kantor 90

1/2 finału - 24 kwietnia
Igloopol Dębica - wolny los

Stal II Rzeszów 0-3 Strumyk Malawa 3 kwietnia, 18:00 (100)
Krzysztof Blim 6, Maciej Rusin 10, Mateusz Trawka 33

Finał - 8 maja

Igloopol Dębica 4-0 Strumyk Malawa 8 maja, 17:00
Adrian Brzostowski 30, 40, Damian Halz 57, Łukasz Psioda 64 (k)
w Dębicy

Puchar Polski 2012/2013 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2012/2013 (Podkarpacki ZPN - Jarosław)
Puchar Polski 2012/2013 (Podkarpacki ZPN - Krosno)
Puchar Polski 2012/2013 (Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas