[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2012/2013, grupa: Lubelski ZPN - Lublin

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 15 sierpnia

Serokomla Janowiec 2-3 KS Góra Puławska 15 sierpnia, 17:00
pd.
LKS Skrobów 3-2 GKS Niedźwiada 15 sierpnia, 17:00
Dywany Łuszczów 3-4 Ludwiniak Ludwin 15 sierpnia, 17:00
Błękit Cyców 2-3 Górnik 1979 Łęczna 15 sierpnia, 17:00
Perła Borzechów 12-2 Sygnał Chodel 15 sierpnia, 17:00
Perła Rudnik 4-3 Sokół Konopnica 15 sierpnia, 17:00
pd.

II runda - 22 sierpnia

KS Góra Puławska 3-1 LKS Skrobów 22 sierpnia, 17:00
pd.
Ludwiniak Ludwin 0-5 Górnik 1979 Łęczna 22 sierpnia, 17:00
Perła Rudnik 2-1 Perła Borzechów 22 sierpnia, 17:00

III runda - 29 sierpnia
Perła Rudnik - wolny los

KS Góra Puławska 0-2 Górnik 1979 Łęczna 29 sierpnia, 17:00
Mirosław Dobrowolski 59, Paweł Chochowski 90

IV runda - 12 września

Górnik 1979 Łęczna 3-1 Tajfun Ostrów Lubelski 12 września, 20:00
Perła Rudnik 3-1 Granit Bychawa 12 września, 16:00
Powiślak Końskowola 3-0 POM Iskra Piotrowice
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Pogoń 07 Lubartów 1-4 Polesie Kock 12 września, 16:00
pd.
Piaskovia Piaski 3-0 Wisła Annopol 12 września, 16:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie
Cisy Nałęczów 4-4 Iskra Krzemień 12 września, 16:00
pd. k. 6-7
GKS Niemce 3-1 Hetman Gołąb 12 września, 16:00
Sławin Lublin 1-3 Czarni Dęblin 12 września, 16:00
Unia Wilkołaz 1-2 KS Dąbrowica 12 września, 16:00

V runda - 10 października
(Losowanie - 17 września 2012 - siedziba LZPN)
Do gry dołączają IV-ligowcy: Orion Niedrzwica Duża, Stal Poniatowa, Lewart Lubartów, Janowianka Janów Lubelski, Opolanin Opole Lubelskie, Bogdanka II Łęczna, Ruch Ryki.

Perła Rudnik 0-2 Orion Niedrzwica Duża 10 października, 14:00
Kamil Szłapa 50, Krzysztof Poleszak 85
KS Dąbrowica 1-0 Stal Poniatowa 10 października, 14:00
Mariusz Mazurek ?
w Bogucinie
GKS Niemce 7-3 Lewart Lubartów 10 października, 14:00
Łukasz Snopkowski ?, Michał Kubera ?, ? (s), Marcin Urban ?, ?, Konrad Sadura ?, nieznany ? - Kamil Cękała 14, Przemysław Kosmala 30, 60
Powiślak Końskowola 3-2 Janowianka Janów Lubelski 10 października, 14:00
Adrian Witek 40, Maciej Pięta 57, Kamil Kopeć 74 - Łukasz Piecyk 36, Łukasz Kaproń 38
Polesie Kock 3-0 Opolanin Opole Lubelskie 10 października, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Piaskovia Piaski 0-3 Bogdanka II Łęczna 10 października, 14:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Iskra Krzemień 3-0 Ruch Ryki 10 października, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Górnik 1979 Łęczna 5-3 Czarni Dęblin 10 października, 18:00
Paweł Chochowski 5, 90, 90, Patryk Błaziak 20, Przemysław Frączyk 87 - Michał Walendziak 16, Mariusz Frączek 30 (k), 90

1/8 finału - 24 października

GKS Niemce 0-6 KS Dąbrowica 24 października, 14:00
Mariusz Sieńko 13, Mariusz Mazurek 25, 63, Kamil Kowalski 32, Piotr Łubiarz 45, Robert Wysmulski 82
Górnik 1979 Łęczna 3-1 Orion Niedrzwica Duża 24 października, 19:00
Mirosław Dobrowolski 50, 55, Paweł Chochowski 80 - Paweł Bielak 87
Iskra Krzemień 4-5 Powiślak Końskowola 24 października, 14:00
Adrian Moskal 59, Daniel Pawlos 68, 88, Kamil Kusyk 85 (s) - Damian Wiśniosz 10, 17, Rafał Kamola 13, Damian Kopeć 53, Artur Sułek 90
Polesie Kock 1-1 Bogdanka II Łęczna 24 października, 14:00
pd. k. 4-3
Jacek Cybul 11 - Marcin Świech 49

1/4 finału - 14 listopada
Początek meczów o 13:00.
Do gry dołączają III-ligowcy.
Górnik 1979 Łęczna - wolny los

Polesie Kock 1-4 Stal Kraśnik 14 listopada, 13:00
Marcin Bączek 88 - Marcin Drąg 10, Damian Rusiecki 44, Marcin Wojtaszek 51, 82
KS Dąbrowica 0-4 Avia Świdnik 17 listopada, 13:00
Paweł Pranagal ?, Michał Maciejewski ? (k), Michał Sadło ?, Michał Jeleniewski ?
w Bogucinie
Powiślak Końskowola 3-1 Lublinianka Wieniawa Lublin 14 listopada, 13:00
Kamil Leszczyński 31, Kamil Kopeć 75, Sławomir Radzikowski 84 - Michał Piechuta 7

1/2 finału - 8 maja
(Losowanie - 28 lutego 2013 - siedziba LZPN)

Powiślak Końskowola 0-3 Stal Kraśnik 8 maja, 17:00
(wo)
Jan Kuna 32, Sławomir Radzikowski 85 - Vando 4
na boisku 2-1; w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Górnik 1979 Łęczna 0-3 Avia Świdnik 8 maja, 19:00
Wojciech Białek 6, 35, 90

Finał - 22 maja

Stal Kraśnik 1-6 Avia Świdnik 22 maja, 17:00
Caio César 22 - Mazurek Bartłomiej 33, Tarkowski Konrad 40, Sadło Michał 41, 55, Białek Wojciech 57, 64
w Kraśniku

Puchar Polski 2012/2013 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2012/2013 (Lubelski ZPN - Biała Podlaska)
Puchar Polski 2012/2013 (Lubelski ZPN - Chełm)
Puchar Polski 2012/2013 (Lubelski ZPN - Zamość)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas