[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2012/2013, grupa: Lubelski ZPN - Chełm

REKLAMA
REKLAMA

Runda wstępna - 26 sierpnia

Hutnik Dubeczno 4-1 Malowane Chełm 26 sierpnia, 17:00
Pocisk/Włodawianka II Włodawa 2-4 Sawena Sawin 26 sierpnia, 17:00
w Orchówku

I runda - 5 września

Sawena Sawin 5-2 Frassati Fajsławice 5 września, 16:30
Hutnik Dubeczno 1-2 Unia Rejowiec 5 września, 16:30
Granica Dorohusk 9-0 Ruch Izbica 5 września, 16:30
Unia Białopole 0-3 Start Krasnystaw 5 września, 16:30
Hutnik Ruda-Huta 0-2 Ogniwo Wierzbica 5 września, 16:30
Kłos Chełm 3-0 GKS Pławanice/Kamień 5 września, 16:30
pd.
Brat Siennica Nadolna 3-0 Hetman Żółkiewka 5 września, 16:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Tatran Kraśniczyn 3-0 Vitrum Wola Uhruska 5 września, 16:30
(wo)
drużyna gości wycofała się z rozgrywek

II runda - 19 września

Sawena Sawin 2-3 Tatran Kraśniczyn 19 września, 16:00
Unia Rejowiec 4-1 Brat Siennica Nadolna 26 września, 16:30
nieznany ?, ?, ?, ? - Mariusz Czuluk ?
w pierwotnym terminie (19 września, 16:00) przerwany w 53. minucie przy stanie 0-0 z powodu ulewy; w drugim terminie dokończony
Granica Dorohusk 1-2 Kłos Chełm 19 września, 16:00
pd.
Marek Grzywna ? - Paweł Żwirbla ?, Łukasz Drzewiecki ?
Start Krasnystaw 1-0 Ogniwo Wierzbica 19 września, 16:00
pd.
Mateusz Wójcik 117

III runda - 10 października
Do gry dołączają III-ligowcy: Chełmianka Chełm oraz IV-ligowcy: Włodawianka Włodawa, Sparta Rejowiec Fabryczny i Victoria Żmudź.

Tatran Kraśniczyn 1-4 Włodawianka Włodawa 10 października, 15:30
pd.
nieznany ? - Michał Kuczyński ?, Wojciech Więcaszek ?, Norbert Zdolski ?, ?
Unia Rejowiec 0-4 Sparta Rejowiec Fabryczny 10 października, 15:30
Jacek Ziarkowski ?, ?, ?, Daniel Barabasz ?
Kłos Chełm 0-0 Chełmianka Chełm 10 października, 15:30
pd. k. 6-7
Start Krasnystaw 0-2 Victoria Żmudź 10 października, 15:30
pd.
Mateusz Panasiuk 115, Krystian Mroczek 118

1/2 finału - 18 listopada
(Losowanie - 19 października 2012, 15:30 - siedziba ChOZPN)

Włodawianka Włodawa 0-2 Victoria Żmudź 18 listopada, 13:00
Krystian Mroczek 18, 90
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-2 Chełmianka Chełm 15 listopada, 13:00
Łukasz Kiejda 90 (k) - Batata 79 (k), Piotr Wójcik 86

Finał - 15 maja

Victoria Żmudź 1-2 Chełmianka Chełm 15 maja, 17:00
Krystian Mroczek 13 - Marcin Gregorowicz 3, 57
w Żmudzi

Puchar Polski 2012/2013 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2012/2013 (Lubelski ZPN - Biała Podlaska)
Puchar Polski 2012/2013 (Lubelski ZPN - Lublin)
Puchar Polski 2012/2013 (Lubelski ZPN - Zamość)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas