[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Słupsk II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonez Bobrowniki 16 42 14 0 2 65-12 7 0 1 38-6 7 0 1 27-6
2.  Start Łebień 16 39 13 0 3 48-22 7 0 1 25-6 6 0 2 23-16
3.  Sokół Szczypkowice 16 35 11 2 3 66-17 6 1 1 35-7 5 1 2 31-10
4.  Baza 44 Siemirowice 16 29 9 2 5 46-34 4 2 2 26-15 5 0 3 20-19
5.  Błękitni Główczyce 16 25 8 1 7 57-31 3 1 4 32-15 5 0 3 25-16
6.  Smoki Podole Małe 16 22 7 1 8 34-28 3 0 5 19-19 4 1 3 15-9
7.  Koral Maszewo Lęborskie 16 14 4 2 10 29-36 2 0 6 16-18 2 2 4 13-18
8.  Krokusy Stowięcino 16 3 1 0 15 14-98 1 0 7 11-39 0 0 8 3-59
9.  GKS Gogolewo 16 3 1 0 15 10-91 1 0 7 6-36 0 0 8 4-55
GKS Gogolewo wycofał się z rozgrywek po 14. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Polonez Bobrowniki    3-0 2-1 6-0 2-3 3-1 2-0 9-0 11-1 
 2 Start Łebień0-3     4-1 6-1 5-1 1-0 4-0 2-0 3-0* 
 3 Sokół Szczypkowice1-2 3-1     1-0 3-2 1-1 5-0 9-0 12-1 
 4 Baza 44 Siemirowice2-6 2-3 2-2     3-2 2-1 1-1 11-0 3-0* 
 5 Błękitni Główczyce2-1 2-4 0-2 2-3     1-2 1-1 10-1 14-1 
 6 Smoki Podole Małe0-1 1-2 1-5 1-2 2-6     5-2 3-0 6-1 
 7 Koral Maszewo Lęborskie0-1 1-3 0-6 1-3 0-3 0-2     11-0 3-0* 
 8 Krokusy Stowięcino1-10 2-3 1-11 2-4 1-5 1-5 0-1     3-0* 
 9 GKS Gogolewo0-3* 2-7 0-3* 0-7 0-3* 0-3* 0-8 4-2     

Kolejka 1 - 1-2 września

Pauza: GKS Gogolewo.
 
Baza 44 Siemirowice 2-3 Start Łebień 2 września, 14:00
Błękitni Główczyce 2-1 Polonez Bobrowniki 1 września, 16:00
w Bobrownikach; Błękitni gospodarzem
Koral Maszewo Lęborskie 11-0 Krokusy Stowięcino 4 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (2 września, 11:00) goście nie dojechali
Sokół Szczypkowice 1-1 Smoki Podole Małe 2 września, 12:00

Kolejka 2 - 8-9 września

Pauza: Start Łebień.
 
Smoki Podole Małe 6-1 GKS Gogolewo 9 września, 13:00
Krokusy Stowięcino 1-11 Sokół Szczypkowice 9 września, 13:00
Polonez Bobrowniki 2-0 Koral Maszewo Lęborskie 8 września, 16:00
Baza 44 Siemirowice 3-2 Błękitni Główczyce 9 września, 12:00

Kolejka 3 - 15-16 września

Pauza: Smoki Podole Małe.
 
Błękitni Główczyce 2-4 Start Łebień 16 września, 13:30
Koral Maszewo Lęborskie 1-3 Baza 44 Siemirowice 16 września, 11:00
Sokół Szczypkowice 1-2 Polonez Bobrowniki 16 września, 12:00
GKS Gogolewo 4-2 Krokusy Stowięcino 16 września, 13:30

Kolejka 4 - 22-23 września

Pauza: Krokusy Stowięcino.
 
Start Łebień 1-0 Smoki Podole Małe 23 września, 14:00
Polonez Bobrowniki 11-1 GKS Gogolewo 22 września, 16:00
Baza 44 Siemirowice 2-2 Sokół Szczypkowice 23 września, 12:00
Błękitni Główczyce 1-1 Koral Maszewo Lęborskie 23 września, 13:30

Kolejka 5 - 29-30 września

Pauza: Polonez Bobrowniki.
 
Koral Maszewo Lęborskie 1-3 Start Łebień 30 września, 11:00
Sokół Szczypkowice 3-2 Błękitni Główczyce 30 września, 12:00
GKS Gogolewo 0-7 Baza 44 Siemirowice 30 września, 13:30
Smoki Podole Małe 3-0 Krokusy Stowięcino 30 września, 13:00

Kolejka 6 - 6-7 października

Pauza: Baza 44 Siemirowice.
 
Start Łebień 2-0 Krokusy Stowięcino 7 października, 14:00
Polonez Bobrowniki 3-1 Smoki Podole Małe 6 października, 16:00
Błękitni Główczyce 14-1 GKS Gogolewo 7 października, 13:30
Koral Maszewo Lęborskie 0-6 Sokół Szczypkowice 7 października, 11:00

Kolejka 7 - 13-14 października

Pauza: Błękitni Główczyce.
 
Sokół Szczypkowice 3-1 Start Łebień 14 października, 12:00
GKS Gogolewo 0-8 Koral Maszewo Lęborskie 14 października, 13:00
Smoki Podole Małe 1-2 Baza 44 Siemirowice 14 października, 13:00
Krokusy Stowięcino 1-10 Polonez Bobrowniki 14 października, 13:00

Kolejka 8 - 20-21 października

Pauza: Koral Maszewo Lęborskie.
 
Start Łebień 0-3 Polonez Bobrowniki 21 października, 12:00
Baza 44 Siemirowice 11-0 Krokusy Stowięcino 21 października, 12:00
Błękitni Główczyce 1-2 Smoki Podole Małe 21 października, 13:30
Sokół Szczypkowice 12-1 GKS Gogolewo 21 października, 12:00

Kolejka 9 - 27-28 października

Pauza: Sokół Szczypkowice.
 
GKS Gogolewo 2-7 Start Łebień 28 października, 13:30
Smoki Podole Małe 5-2 Koral Maszewo Lęborskie 28 października, 13:00
Krokusy Stowięcino 1-5 Błękitni Główczyce 28 października, 13:00
Polonez Bobrowniki 6-0 Baza 44 Siemirowice 27 października, 16:00

Kolejka 10 - 13-14 kwietnia

Pauza: GKS Gogolewo.
 
Start Łebień 6-1 Baza 44 Siemirowice 14 kwietnia, 14:00
Polonez Bobrowniki 2-3 Błękitni Główczyce 14 kwietnia, 13:00
Krokusy Stowięcino 0-1 Koral Maszewo Lęborskie 14 kwietnia, 13:00
Smoki Podole Małe 1-5 Sokół Szczypkowice 14 kwietnia, 13:00

Kolejka 11 - 20-21 kwietnia

Pauza: Start Łebień.
 
GKS Gogolewo 0-3 Smoki Podole Małe 21 kwietnia, 13:30
(wo)
Sokół Szczypkowice 9-0 Krokusy Stowięcino 20 kwietnia, 17:00
Koral Maszewo Lęborskie 0-1 Polonez Bobrowniki 21 kwietnia, 11:00
Błękitni Główczyce 2-3 Baza 44 Siemirowice 21 kwietnia, 13:00

Kolejka 12 - 27-28 kwietnia

Pauza: Smoki Podole Małe.
 
Start Łebień 5-1 Błękitni Główczyce 27 kwietnia, 16:00
Baza 44 Siemirowice 1-1 Koral Maszewo Lęborskie 28 kwietnia, 12:00
Polonez Bobrowniki 2-1 Sokół Szczypkowice 27 kwietnia, 16:00
Krokusy Stowięcino 3-0 GKS Gogolewo 28 kwietnia, 13:00
(wo)

Kolejka 13 - 4-5 maja

Pauza: Krokusy Stowięcino.
 
Smoki Podole Małe 1-2 Start Łebień 5 maja, 13:00
GKS Gogolewo 0-3 Polonez Bobrowniki 5 maja, 13:30
(wo)
Sokół Szczypkowice 1-0 Baza 44 Siemirowice 4 maja, 17:00
Koral Maszewo Lęborskie 0-3 Błękitni Główczyce 5 maja, 11:00

Kolejka 14 - 11-12 maja

Pauza: Polonez Bobrowniki.
 
Start Łebień 4-0 Koral Maszewo Lęborskie 12 maja, 14:00
Błękitni Główczyce 0-2 Sokół Szczypkowice 12 maja, 13:00
Baza 44 Siemirowice 3-0 GKS Gogolewo 12 maja, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Krokusy Stowięcino 1-5 Smoki Podole Małe 12 maja, 13:00

Kolejka 15 - 18-19 maja

Pauza: Baza 44 Siemirowice.
 
Krokusy Stowięcino 2-3 Start Łebień 19 maja, 13:00
Smoki Podole Małe 0-1 Polonez Bobrowniki 19 maja, 13:00
GKS Gogolewo 0-3 Błękitni Główczyce
(wo)
Sokół Szczypkowice 5-0 Koral Maszewo Lęborskie 1 czerwca, 16:00
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany

Kolejka 16 - 25-26 maja

Pauza: Błękitni Główczyce.
 
Start Łebień 4-1 Sokół Szczypkowice 26 maja, 14:00
Koral Maszewo Lęborskie 3-0 GKS Gogolewo
(wo)
Baza 44 Siemirowice 2-1 Smoki Podole Małe 26 maja, 13:30
Polonez Bobrowniki 9-0 Krokusy Stowięcino 25 maja, 16:00

Kolejka 17 - 1-2 czerwca

Pauza: Koral Maszewo Lęborskie.
 
Polonez Bobrowniki 3-0 Start Łebień 1 czerwca, 16:00
w Damnie
Krokusy Stowięcino 2-4 Baza 44 Siemirowice 2 czerwca, 13:00
Smoki Podole Małe 2-6 Błękitni Główczyce 2 czerwca, 13:00
GKS Gogolewo 0-3 Sokół Szczypkowice
(wo)

Kolejka 18 - 9 czerwca

Pauza: Sokół Szczypkowice.
 
Start Łebień 3-0 GKS Gogolewo
(wo)
Koral Maszewo Lęborskie 0-2 Smoki Podole Małe 9 czerwca, 15:00
Błękitni Główczyce 10-1 Krokusy Stowięcino 9 czerwca, 15:00
Baza 44 Siemirowice 2-6 Polonez Bobrowniki 9 czerwca, 12:00

Klasa A 2012/2013 (Słupsk I)
Klasa A 2012/2013 (Słupsk II)

Klasa B 2012/2013 (Słupsk I)
Klasa B 2012/2013 (Słupsk III)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas